GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 26-08-2017, 00:39   #1
Word Life
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2013
Nereden: Trabzon
Mesajlar: 5.694
Konular: 658
Favori Güreşçisi: Randy Orton
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 40509
Rep Derecesi: Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Straight Edge Societh Straight Edge Societh isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 40509
Mesajlar: 5.694

Standart El Hijo del Fantasma | Kariyer İncelemesi


Doğum Yeri ve Tarihi: Acapulco, Meksika - 30 Nisan 1984
Ring Adı:
El Hijo del Fantasma
King Cuerno

Boyu: 180 cm
Kilosu: 90 kg
Antrenörü: El Hijo del Gladiador
Franco Colombo
El Fantasma
Debut: 2000


El Hijo del Fantasma (İspanyolca "Hayaletin Oğlu"), ayrıca King Cuerno ismiyle de AAA Worldwide'da (AAA) güreşen Meksikalı profesyonel güreşçidir. Babası ise luchador olan El Fantasma'dır. Hijo del Fantasma'nın gerçek ismi maskeli olduğundan dolayı Meksika hükümeti tarafından gizli tutulmaktadır.


Profesyonel Güreş Kariyeri


Consejo Mundial de Lucha Libre (2008-2013)


2004'te International Wrestling Revolution Group'tan ayrıldıktan sonra, 2008'de Consejo de Lucha Libre'ye (CMLL) geldi. CMLL zamanında, Hector Garza ve La Mascara ile birlikte iki kez CMLL World Trios Şampiyonluğu'nu kazandı. İlk seferde boştaki CMLL World Trios Kemeri için yapılan turnuvayı kazanarak kemeri kazandılar. Bu üçlü daha önce hiç beraber güreşmedikleri halde finalde Blue Panther, Dos Caras, Jr. ve Garza'nın eski partneri Mistico'yu yenerek kemeri kazandılar. Finalde Garza ve Mistico arasında sıkı bir çekişme oldu ve Garza daha sonradan ekibin lideri oldu. 5 Ağustos 2008'de Ultimo Guerrero, Negro Casas ve Atlantis'e yenilerek kemeri kaybettiler. 18 Ocak 2009'da yapılan rövanş maçında Garza&La Mascara&del Fantasma üçlüsü tekrardan kemeri kazandılar. 21 Temmuz 2009'da Hijo del Fantasma, Averno'yu yenerek CMLL World Middleweight Şampiyonluğu'nu kazandı. Maçtan sonra, Averno Fantasma'ya saygı gösterdi ve onu tebrik ederek galibiyetini kutladı. 14 Şubat 2010'da bir kez başarıyla kemerini koruduktan sonra Negro Casas'a yenilerek kemerini kaybetti.

2010 Mart ayında üçlü şampiyonlar ayrılma noktasına geldiler. Bir maç sırasında Garza takımından birinin ona vurduğunu düşünerek maçın ortasında ringden ayrıldı. Garza gidişinden sonra kendisinin teknik güreşçi olduğunu ve ekibinin de onsuz iyi olduklarını düşündü. Garza'nın sadakati hakkındaki şüpheler 2010 Gran Alternativa turnuvasından sonra son buldu. Garza Polvora ile turnavaya katıldı ve kazandılar. Ertesi hafta üçlü kemer için maç ayarlanmıştı. Garza ondan habersiz ayarlandığı için sitem etti ancak bu konuda profesyonel olacağına yemin etti. 7 Mayıs 2010'daki Super Viernes şovunda Garza takım arkadaşlarına maç sırasında saldırdı ve La Ola Amarilla'ya (Hiroshi Tanahashi, Okumura ve Taichi) kemeri kaybettiler. 28 Ekim 2012'de del Fantasma NWA World Historic Middleweight Şampiyonluğu için Dragon Rojo, Jr.'a meydan okudu ancak başarılı olamadı. Bu onun 2012'de yaşadığı en prestijli olaydı. El Hijo del Fantasma, El Felino ile takım olup "2013 Torneo Nacional de Parejas Increibles"a ("National Incredible Pairs Turnuvası") katıldılar. İkili ilk turda uzun zamandır rakip oldukları La Mascara&Averno ikilisine yenilerek elendiler.

Lucha Libre AAA Worldwide (2013-günümüz)
18 Ekim 2013'te El Hijo del Fantasma sürpriz bir şekilde Lucha Libre AAA Worldwide'a (AAA) debut yaptı. Debutunu ise "Heroes Inmortales VII" şovunda eski CMLL güreşçilerinden oluşan El Consejo grubunun yeni üyesi olarak yaptı. Debutunda Copa Antonio Pena'nın finalinde La Parka'ya mağlup oldu. 8 Kasım'daki Guerre da Titanes'te, Fantasma El Consejo'dan arkadaşları Silver King ve El Texano,Jr. ile takım olup AAA World Trio Şampiyonluğu için şampiyon Los Psycho Circus'a (Monster Clown, Murder Clown ve Psycho Clown) meydan okudular ancak başarılı olamadılar. 17 Ağustos 2014'te Triplemania XXII'da AAA Fusion ve AAA Cruiserweight Kemerleri birleştirilerek, AAA World Cruiserweight Şampiyonluğu oluşturuldu ve 10 kişilik bir maç ayarlandı. El Hijo del Fantasma'da bu maça katıldı ve kazanarak ilk şampiyon oldu. 20 Eylül 2015'te, Fantasma La Sociedad grubunun yeni lideri oldu. 19 Mart 2017'de Fantasma, Jonny Mundo'ya kemerini kaybetti.

Lucha Underground (2014-günümüz)
Ekim 2014'te Hijo del Fantasma, King Cuerno adı altında Lucha Underground'da güreşmeye başladı. Cuerno, Drago ile feuda başladı. 21 Ocak 2015'te Cuerno, Last Man Standing maçında Drago'yu yendi. 4 Şubat'ta ise Johnny Mundo'ya saldırarak onunla feuda girişti. Aralarında husumet 11 Mart'ta yapılan kafes maçında Mundo'nun kazanması ile son buldu. 14 Kasım'da Cuerno, Fenix'i yenerek Gift of the Gods Şampiyonluğu'nu kazandı. 21 Kasımda'da ise merdiven maçında kemerini Felix'e kaybetti. Ultima Lucha Dos Cuerno şovunda Ölüm Maçı'nda Mil Muertes'e yenildi.

Global Force Wrestling (2017-günümüz)
2 Temmuz 2017'de, El Hijo del Fantasma ve Drago Slammiversary XV'de GFW Tag Team kemeri için yapılan dörtlü maça katıldılar ancak başarılı olamadılar. Maçı ise şampiyonlar The Latin American Xchange (Ortiz ve Santana) kazandı. Diğer iki takım ise Laredo Kid&Garza Jr. ve Naomichi Marufuji&Taiji Ishimori'ydi.

Kişisel Hayatı


Hijo del Fantasma güreşçi olmasının yanı sıra Anahuac Üniversitesi'nde öğrenciydi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Akıcı derecede İngilizce konuşuyor.

Güreşte


Bitirici Hareketleri

• Bridging German suplex
• Thrill of the Hunt
• Thrill of the Kill

Hareketleri

• Abdominal stretch
• Bow and arrow hold
• DDT
• Rewind Rana
• Phantom Lariat
• Powerslam
• Surfboard while applying a dragon sleeper
• The Arrow from the Depths of Hell
• Superkick

Şampiyonlukları ve Başarıları


Lucha Libre AAA Worldwide


• AAA Fusión Championship (1 kez)
• AAA World Cruiserweight Championship (1 kez)

Consejo Mundial de Lucha Libre

• CMLL World Trios Championship (2 kez) – ile Héctor Garza ve La Mascara
• CMLL World Middleweight Championship (1 kez)
• Distrito Federal Light Heavyweight Championship (1 kez)
• Torneo Generación 75
• CMLL Trio of the year: 2009 (ile Héctor Garza ve La Máscara)

Lucha Underground

• Lucha Underground Gift of the Gods Championship (1 kez)

Pro Wrestling Illustrated

• PWI 500 2015 sıralamasında #63

Toryumon Mexico

• Yamaha Cup (2010) – ile Angélico

Diğer Kemerleri

• AWC Middleweight Championship (1 kez)

Luchas de Apustas


Kazanan Kaybeden Yer Şov Tarih
Hijo del Fantasma&El Gallo (maskeler) Mascara Magica&Malefico (saç) Guadalajara, Jalisco CMLL Canlı etkinliği 28 Eylül 2008
Straight Edge Societh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-08-2017, 23:48   #2
Banned
OneWingedAngel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2017
Nereden: Aydın
Mesajlar: 166
Konular: 2
Favori Güreşçisi: AJ Styles
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 328
Rep Derecesi: OneWingedAngel NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın. OneWingedAngel NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın. OneWingedAngel NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın. OneWingedAngel NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.
OneWingedAngel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
OneWingedAngel OneWingedAngel isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 328
Mesajlar: 166

Standart

Eline sağlık, güzel bir inceleme olmuş.
OneWingedAngel isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-08-2017, 23:50   #3
Kayıtlı Kullanıcı
Burjang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2017
Mesajlar: 1.419
Konular: 9
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 2828
Rep Derecesi: Burjang IC kemerini kazandın. Burjang IC kemerini kazandın. Burjang IC kemerini kazandın. Burjang IC kemerini kazandın. Burjang IC kemerini kazandın. Burjang IC kemerini kazandın. Burjang IC kemerini kazandın. Burjang IC kemerini kazandın. Burjang IC kemerini kazandın. Burjang IC kemerini kazandın. Burjang IC kemerini kazandın.
Burjang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Burjang Burjang isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2828
Mesajlar: 1.419

Standart

Eline sağlık. Güzel bir inceleme olmuş, repini atıyorum.
imza

Burjang isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-08-2017, 08:30   #4
Word Life
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2013
Nereden: Trabzon
Mesajlar: 5.694
Konular: 658
Favori Güreşçisi: Randy Orton
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 40509
Rep Derecesi: Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Straight Edge Societh Straight Edge Societh isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 40509
Mesajlar: 5.694

Standart

Alıntı OneWingedAngel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eline sağlık, güzel bir inceleme olmuş.
Alıntı Burjang Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eline sağlık. Güzel bir inceleme olmuş, repini atıyorum.
Teşekkür ederim ikinizede.
Straight Edge Societh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.