GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 31-08-2017, 17:38   #1
THE MAN!
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2013
Nereden: Trabzon
Mesajlar: 5.070
Konular: 634
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
Rep Puanı: 3206
Rep Derecesi: Straight Edge Societh IC kemerini kazandın.Straight Edge Societh IC kemerini kazandın.Straight Edge Societh IC kemerini kazandın.Straight Edge Societh IC kemerini kazandın.Straight Edge Societh IC kemerini kazandın.Straight Edge Societh IC kemerini kazandın.Straight Edge Societh IC kemerini kazandın.Straight Edge Societh IC kemerini kazandın.Straight Edge Societh IC kemerini kazandın.Straight Edge Societh IC kemerini kazandın.Straight Edge Societh IC kemerini kazandın.
Standart Veda Scott | Kariyer SıralamasıDoğum Adı: Lindsey Kerecz
Doğum Yeri ve Tarihi: Providence, Rhode Island, ABD - 1 Ocak 1984
Boyu: 157 cm
Kilosu: 52 kg
Antrenörleri: Daizee Haze
Delirious
Debut: 2011

Lindsey Kerecz, Veda Scott adıyla bilinen Amerikalı profesyonel güreşçi ve menajerdir. ROH, Shimmer Women Athletes ve Absolute Intense Wrestling gibi bağımsız Amerikan şirketlerinde güreşti. Eski bir AIW Tag Team ve AIW Women's Şampiyonu'dur. Kanada ve Japonya'da da güreşti.


Profesyonel Güreş Kariyeri


Bağımsız Amerikan Şirketleri (2011-2014)


Kerecz Mayıs 2011'de debut yaptı. Bilinen en eski maçı 15 Mayıs 2011'de Horizon Wrestling Alliance'de Daizee Haze'ye yenildiği maçtır.

Scott, 29 Temmuz 2011'de Absolute Intense Wrestling'e (AIW) debut yaptı. Katıldığı "Cherry Bomb at Girls Night Out 4"u kaybetti. 2012 yılının ikinci yarısında Gregory Ivan, Scott'ı hukuk danışmanı olarak işe aldı. Scott yaptığı türlü şeylerle Iron'un maçlarının kazanmasında yardımcı oldu. 23 Kasım 2012'de "Hell on Earth 8" şovunda Iron ve Scott The Batiri'yi (Kodama ve Obariyon) yenerek AIW Tag Team Şampiyonu oldu. İkili "Hope and Change" adı altında takım oldular. Uzun süre boyunca Batiri, Youthanazia (Josh Prohibition ve Matt Cross), the Old School Express (Jock Samson ve Marion Fontaine) ve the Jollyville Fuck-Its (Russ Myers ve T-Money) gibi takımları yenerek kemerlerini korudular. 30 Haziran 2013'te "Absolution VIII" şovunda Batiri'ye yenilerek kemerlerini kaybettiler.1 Mart 2013'te "Girls Night Out 8" şovunda gecenin ana maçı olan AIW Women's kemeri için yapılan merdiven maçına katıldı. Maçta Addy Starr, Athena ve Crazy Mary Dobson'u yenerek kemerin yeni sahibi oldu. 6 Ekim 2013'te "Girls Night Out 10" şovunda Allysin Kay'e yenilerek kemerini kaybetti. 7 Şubat 2014'te "#TGIF" şovunda Kay ile yaptığı rövanşı kaybetti. Kasım 2013'te Scott ve Iron arasında kavga çıktı. 26 Temmuz 2014'te "Battle of the Sexes"'te Scott ve Iron kafes maçında karşılaştılar ve Scott bu maçı kazanarak aralarında husumeti bitirdi.

Temmuz 2012'de internet üzerinde yayınlanan "Shine 1" şovunda Shine Wrestling'e debutunu yaptı ve Kimberly'i yendi.

10 Mayıs 2014'te Scott, "TNA's One Night Only Knockouts Knockdown" şovunda maça çıkarak TNA'ye debutunu yaptı ancak debut maçında Gail Kim'e yenildi.

Shimmer Women Athletes (2011-2014)


Scott, Ekim 2011'de Shimmer Women Athletes'e katıldı. Scott'un yayınlanan ilk maçı ise Volume 44'te Taylao Made'e kaybettiği maç oldu. Volume 46'da rakibi Saraya Knight diskalifiye edildiğinde Scott ilk galibiyetini kazanmıştı.

Ring of Honor (2012-2016)


Scott, Daizee Haze ve Delirious tarafından ROH Wretling Academy'de eğitime başladı.

Ocak 2012'de Scott, ROH'a arka planda röportaj yaparak debutunu yaptı. 2012 ve 2013 yılları boyunca ROH'un televizyon bölümleri dahil olmak üzere röportajlar yaptı. Şubat 2013'ten itibaren, röportajların yanı sıra ROH'deki kadınların maçlarında yorumcu olarak görev almaya başladı. 23 Mart 2013'teki ROH şovunda S.C.U.M. tarafından rehin alındı. Ertesi bölüm ekiple ROH kadrosu arasında maç ayarlanınca serbest bırakıldı. Supercard of Honor VII şovunda S.C.U.M. üyesi Kevin Steen ve Jay Briscoe arasında ROH World Kemeri için maç ayarlanmıştı. Scott bu maçta S.C.U.M. üyelerinin maça karışmasını engelledi ve Briscoe kemeri kazandı.6 Nisan 2013'te ROH şovunda Scott, dönüşünden beri ilk kez maç kaybeden MsChif ile röportaj yaptı. Buna karşılık MsChif yüzüne sis püskürterek Scott'a saldırdı. 25 Mayıs günü, ROH şovunda Scott intikam sözü verdi ve MsChif'e maç için meydan okudu. 7 Temmuz şovunda Scott televizyondaki ilk maçında MsChif'e yenildi.

Ocak 2014'te Scott, R.D. Evans'a menajerlik yapmaya başladı. "New Streak" adı altında bir kazanma serisi başlattılar. Hikaye gereği Evans'ın önüne jobberlar koyarak onun kolayca kazanmasını sağladı. "Michael Bennett's Bachelor Party" şovunda Scott, Heather Patera ve Leah von Dutch ile takım oldular ve Taeler Hendrix, "Crazy" Mary Dobson ve Scarlett Bordeaux'u, Scott'un Bordeaux'u tuşa getirmesiyle yendiler.

Scott, Best in the World 2015 şovundan sonra daha önce menajerliğini yaptığı Moose'a saldıran Cedric Alexander'ın menajerliğini yapmaya başladı. 2 Aralık 2016'da ROH, Scott'un sözleşmesinin feshedilmesini istediğini duyurmuştu.

Uluslararası Macerası (2012-2013)


7 Temmuz 2012'de Scott, Kanadalı NCW Femmes Fatales'te Mary Lee Rose ile karşılaştı ve onu mağlup etti.

Scott, Japonya'daki ilk maçını 7 Ekim 2012'de Joshi for Hope IV'te Yuhi'ye kaybettiğinde güreşti.

TNA (2014,2016)
10 Mayıs 2014'te Scott, "TNA's One Night Only Knockouts Knockdown" şovunda maça çıkarak TNA'ye debutunu yaptı ancak debut maçında Gail Kim'e yenildi. 7 Kasım 2014'te Scott, TNA One Night Only: Knockouts Knockdown 2 şovunda Gail Kim'e kaybetti. 22 Nisan 2016'da Scott, TNA One Night Only: Knockouts Knockdown 4 şovunda Rosemary'e kaybetti.

Kişisel Hayatı


Kerecz, 2011 yılında profesyonel güreş başlangıcı sırasında hukuk okuyordu ve 2012 yılında Drexel Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Eski bir Drexel Law Review editörüydü.

Kerecz bir vegan.

Güreşte


Bitirici Hareketleri

• Back-drop driver
• Q.E.D. (Snapmare driver) — Daizee Haze’den uyarlama

Hareketleri

• Law School (Modified Old School)
• Bridging Saito suplex
• Diving clothesline
• Rolling wheel kick
• Springboard bulldog
• Tornado DDT

Menajerleri

• Southside St. Clair

Menajerliğini Yaptıkları

• Cedric Alexander
• Moose
• R.D. Evans

Giriş Müzikleri

• "Riot Rhythm" by Sleigh Bells
• "Fembot" by Robyn

Şampiyonlukları ve Başarıları


Absolute Intense Wrestling

• AIW Women's Championship (1 kez)
• AIW Tag Team Championship (1 kez) – ile Gregory Iron

DDT Pro-Wrestling

• Ironman Heavymetalweight Championship (1 kez)

Family Wrestling Entertainment

• FWE Women's Championship (1 kez)

Inspire Pro XX Division Championship

• Inspire Pro XX Division Championship (1 kez)

Legacy Wrestling

• Legacy Wrestling Women's Championship (1 kez)

Pro Wrestling Illustrated
• Rookie of the Year (2012)
• PWI Female 50 2013 sıralamasında #43
Straight Edge Societh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-08-2017, 17:42   #2
fire of my loins
Heartless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2017
Nereden: İzmir
Mesajlar: 15.545
Konular: 1179
Favori Güreşçisi: Roderick Strong
Rep Puanı: 144810
Rep Derecesi: Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Heartless Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Rosemary ile olan maçını izlemiştim. Ellerine sağlık.
imza


2017 Slammy Awards: En İyi Üye & En Paylaşımcı Üye

Eski nick: Bella's Legacy
Heartless isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-08-2017, 19:28   #3
fantasma
TheRainmaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2017
Nereden: zihuatanejo
Mesajlar: 1.234
Konular: 94
Favori Güreşçisi: Edge
Rep Puanı: 16688
Rep Derecesi: TheRainmaker Şirketin yüzü artık sensin.TheRainmaker Şirketin yüzü artık sensin.TheRainmaker Şirketin yüzü artık sensin.TheRainmaker Şirketin yüzü artık sensin.TheRainmaker Şirketin yüzü artık sensin.TheRainmaker Şirketin yüzü artık sensin.TheRainmaker Şirketin yüzü artık sensin.TheRainmaker Şirketin yüzü artık sensin.TheRainmaker Şirketin yüzü artık sensin.TheRainmaker Şirketin yüzü artık sensin.TheRainmaker Şirketin yüzü artık sensin.
Standart

Porno yıldızı olacakken yolunu şaşırmış gibi bir kadın, inceleme için teşekkürler.
imza
TheRainmaker was here.

TheRainmaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-08-2017, 19:45   #4
Ticking Time Bomb
OneWingedAngel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2017
Nereden: Aydın
Mesajlar: 166
Konular: 2
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 328
Rep Derecesi: OneWingedAngel NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.OneWingedAngel NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.OneWingedAngel NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.OneWingedAngel NXT'de kemer maçına çıkmaya hak kazandın.
Standart

Eline sağlık.
imza
OneWingedAngel isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-08-2017, 19:46   #5
THE MAN!
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2013
Nereden: Trabzon
Mesajlar: 5.070
Konular: 634
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
Rep Puanı: 3206
Rep Derecesi: Straight Edge Societh IC kemerini kazandın.Straight Edge Societh IC kemerini kazandın.Straight Edge Societh IC kemerini kazandın.Straight Edge Societh IC kemerini kazandın.Straight Edge Societh IC kemerini kazandın.Straight Edge Societh IC kemerini kazandın.Straight Edge Societh IC kemerini kazandın.Straight Edge Societh IC kemerini kazandın.Straight Edge Societh IC kemerini kazandın.Straight Edge Societh IC kemerini kazandın.Straight Edge Societh IC kemerini kazandın.
Standart

Alıntı Bella's Legacy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Rosemary ile olan maçını izlemiştim. Ellerine sağlık.
Alıntı TheRainmaker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Porno yıldızı olacakken yolunu şaşırmış gibi bir kadın, inceleme için teşekkürler.
Sağolun ikinizde.
Straight Edge Societh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-08-2017, 23:00   #6
#BritishStrongStyle
Ambrose Section - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2016
Nereden: Hatay
Mesajlar: 4.137
Konular: 123
Favori Güreşçisi: Pete Dunne
Rep Puanı: 9348
Rep Derecesi: Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.Ambrose Section Royal Rumble maçını kazandın.
Standart

Eline sağlık.
imza

İncelemelerim/Yazılarım ve Forum Başarılarım:
İncelemelerim & Yazılarım
Yoshi Tatsu Kariyer İncelemesi
Matanza Cueto Kariyer İncelemesi
Makale | SummerSlam Tarihinden Unutulmayanlar

Forum Başarılarım
Mart 2018 Onur Kürsüsü (Mesaj 1.'si)
Haftanın Parlayan Üyesi (08.04.2018)
30. Geleneksel Etkinlik Haftası: Summerslam Makale Yarışması 3'üncüsü


Ambrose Section isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2017, 09:11   #7
THE MAN!
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2013
Nereden: Trabzon
Mesajlar: 5.070
Konular: 634
Favori Güreşçisi: Becky Lynch
Rep Puanı: 3206
Rep Derecesi: Straight Edge Societh IC kemerini kazandın.Straight Edge Societh IC kemerini kazandın.Straight Edge Societh IC kemerini kazandın.Straight Edge Societh IC kemerini kazandın.Straight Edge Societh IC kemerini kazandın.Straight Edge Societh IC kemerini kazandın.Straight Edge Societh IC kemerini kazandın.Straight Edge Societh IC kemerini kazandın.Straight Edge Societh IC kemerini kazandın.Straight Edge Societh IC kemerini kazandın.Straight Edge Societh IC kemerini kazandın.
Standart

Alıntı Ambrose Section Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eline sağlık.
Teşekkürler.
Straight Edge Societh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Version Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "bize yazin" linki aracılığıyla ulaşın.