GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 31-08-2017, 22:19   #1
Word Life
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2013
Nereden: Trabzon
Mesajlar: 5.694
Konular: 658
Favori Güreşçisi: Randy Orton
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 40509
Rep Derecesi: Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Straight Edge Societh Straight Edge Societh isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 40509
Mesajlar: 5.694

Standart Scarlett Bordeaux | Kariyer İncelemesiDoğum Adı: Elizabeth Chihaia
Doğum Yeri ve Tarihi: Chicago, Illinois, ABD - 13 Mayıs 1991
Ring Adı:
Scarlett
Scarlett Bordeaux
Boyu: 173 cm
Kilosu: 57 kg
Antrenörleri: Nick Dinsmore
Al Snow
Debut: 2011

Elizabeth Chihaia, Scarlett Bordeaux adıyla bilinen Amerikalı profesyonel güreşçi, model, ring anonsörü, şarkıcı ve menajerdir. Bordeaux, WWE, Matt Taven'in menajeri olarak ROH'ta, TNA'de gözükmüştür ancak Ohio Valley Wrestling'de (OVW) tanınmıştır.

Bordeaux, AAW, NJPW, Chikara, CZW, Chicago Style Wrestling (CSW), Mondo Lucha, Northern Outlaw ve Hybrid Pro'da güreşmiştir.


İlk Hayatı


Chihaia, Chicago, Illinois'te doğdu ve dört yaşına kadar dedesi ile Romanya'da yaşadı. ABD'ye döndü ve Illinois'teki Orland Park'taki Carl Sandburg Lisesine devam ederken koroda çalıştı. Liseden sonra, Columbia College'ten mezun olan ve müzikal bölümünü bitiren tam zamanlı üniversite öğrencisi oldu. Konservatuarda mezzo-soprano olarak eğitildi.

Profesyonel Güreş Kariyeri


Bağımsız Şirketler (2012-2016)


Bordeaux, 27 Nisan 2012'de CSW Southside Showdown'da The Angel ile maça çıkarak Chicago Style Wrestling'e (CSW) debutunu yaptı. The Angel'ı yendi ve onu yenen ilk kadın oldu. 11 Mayıs'ta heel karakterle IWA Unlimited'e (IWAU) debutunu yaptı. Debut maçında Angelus Layne yenildi. 21 Ekim'de Northern Plains Outlaw Wrestling'e debutunu yaptı ve Rose Thorn'u mağlup etti.

Bordeaux, 1 Aralık'ta Great Lakes Championship Wrestling'e (GLCW) debutunu yaptı ve Melanie Cruise ile karşılaştı. Bordeaux, Rey de Voladores'de Shane Hollister'ın köşesinde onu desteklediği dörtlü elemeli bir maçta 2 Cold Scorpio, Oliver Grimsly, Jo Jo Bravo ile karşılaştı. Bordeaux, 11 Ekim'de Leah Von Dutch ile karşılaşarak Bombshell Ladies of Wrestling'e debutunu yapacaktı ancak seyahat sorunları nedeniyle maç iptal oldu.Bordeaux, "The Throwdown Lowdown" programını sunarak Chikara'ya debutunu yaptı. İlk röportajını ise 2 Cold Scorpio ile yaptı. O günden beri Bordeaux programlarına devam etti. Bordeaux, 13 Mart 2013'te bu sefer Natali Morris'in sunduğu "The Throwdown Lowdown" programına konuk oldu.

Scarlett, "XCIW 175 Best In Detroit IV" şovunda Taeler Hendrix'i yenerek Xtreme Intense Championship Wrestling'a debutunu yaptı. Ertesi haftaki "XICW 176: Better Off Red" şovunda Veda Scott ile karşılaştı ancak mağlup oldu.

9 Temmuz 2016'da Joey Ryan'ı yenerek DDT Pro Ironman Heavyweight kemerini kazandı ancak Rhyno'nun imzası için kemeri takas ettiği sırada kaybetti.

Ohio Valley Wrestling (2012)


Bordeaux, Ohio Valley Wrestling'den denemeye girdi. 1 Ağustos 2012'de OVW Episode 676'da, eski OVW Women's Şampiyonu Epiphany ile tekli maçta karşılaştı. Bordeaux, 3 Ekim'de OVW Episode 685 şovunda OVW'ye geri döndü. OVW Women's Şampiyonu Heidi Lovelace ile karşılaştı ancak kaybetti. Maç boyunca iyi bir performans sergiledi. Gecenin sonunda, kameraların kapandığı maçta üç kez şampiyonluk kazanmış olan "The (Irish) Redheaded Bombshell" Taeler Hendrix'i yendi.

31 Ekim'deki OVW Episode 689 şovunda "The Queen of OVW" ve yedi kez şampiyonluk yaşayan Josette Bynum ile karşılaştı ancak bir dakikadan kısa sürede yenildi. Aynı bölümde Bordeaux, OVW Women's Şampiyonluğu için yapılan Cadılar Bayramı kostümlü battle royale katıldı ancak başarılı olamadı ve maçı Jessie Belle kazandı. 22 Kasım'daki OVW Episode 692'de yeni OVW Women's Şampiyonu Taryn Terrell ile karşılaşıp yenildi ve bu OVW'deki son görünüşü oldu.

Ring of Honor (2012-günümüz)


Scarlett, 11th Anniversay Show'da gözükerek ROH'a debutunu yaptı. Şovda The House of Truth'un yeni üyesi olarak gözüktü. O zamandan beri, Taven'in tüm maçlarında Valerie Malone'a eşlik ediyordu. Onlar "The Hoopla Hotties" olarak biliniyordu. Bordeaux, ROH'un 6 Nisan'daki şovunda ring içi debutunu yaptı. Debut maçında Dört Kenarlı "Women of Honor" maçında Cherry Bomb, MsChif ve Athena ile karşılaştı ancak maçı Athena kazandı. 20 Nisan'daki şovda Taven'in ACH ile karşılaştığı maçta hakemin dikkatini dağıtarak Taven'in maçı kazanmasını sağlamıştı. Border Wars'ta, The Hoopla Hotties'in yardımıyla Matt Taven, Mark Briscoe'ye karşı ROH World Television Şampiyonluğu'nu korudu.

"Night of Hoopla" şovunda, Bordeaux "Take Your Pants Off Dance-Off"ta dahil olmak üzere bütün "Hoopla Hoties" bölümlerinde yer aldı. Ayrıca H.O.T.'un ulusal marşını söyledi ve Taven'in maçında yanında yer aldı. 14 Eylül'deki şovda, Nigel McGuinness tarafından gerekli menajerlik belgesi olmadığından Taven'in ROH World Championship Turnuvası sırasındaki maçlarında yanında yer alamayacağını söyledi. Glory by Honor XII şovunda Scarlett ve Kasey Ray, Jay Lethal'ın yanında Champions vs. All-Stars 8-Man Tag Team Elimination maçında yer aldılar.

Tommaso Ciampa'ya kemerini kaybettikten sonra, Taven Truth Martini'yi kovdu ve Bordeaux ve Martini ile ilişkilerini bitirdi. The House of Truth'un 2014'ün başında dağılmasından sonra 'Hoopla Hottie'de dağıldı ve Bobby Cruise ile birlikte ROH şovlarında anansörlük yapmaya başladı. "Michael Bennett's Bachelor Party" şovunda, Scarlett Taeler Hendrix ve "Crazy" Mary Dobson ile takım oldular ancak Veda Scott, Heather Patera ve Leah von Dutch'a kaybettiler.

All American Wrestling (2012-2014)
Bordeaux, AAW'den ayrılırken, kendisini nesneleştirmekten, izleyicileri memnun etmek için kendisine kötü muamele görmesini sağlamaktan bıkmıştı. 29 Aralık'taki AAW'nin "One Twisted Christmas" şovunda, Hollister Colt Cabana'yı yendi. Eğer Hollister kaybetseydi Cabana bir hafta boyunca Scarlett'i alacaktı. Hollister, Bordeaux'un yardım etmesine rağmen üçlü AAW Heavyweight Şampiyonluğu maçını kaybetti.

Bordeaux ve Hollister, Eddie Kingston'un Silas Young ile husumetine dahil oldular. Dan Lawrence ve Markus Crane'e korumalık teklif ettiler ve daha sonra partner oldular. 24 Mart'ta AAW: EPIC - The 10th Anniversary Show'unda takım maçında Bordeaux ve Jordynne Grace'in yardımlarına rağmen Kingston ve Hollister maçı kaybettiler. Hollister ve Bordeaux, 20 Haziran'daki ACH at AAW's Bound for Hate şovunu böldüer ve bazı psikolojik savaşlar düzenlediler. AAW: Pro Wrestling Redefined's Point of No Return şovunda Scarlett'in yardımıyla Hollister maçını kazandı.

Total Nonstop Action Wrestling (2014-2015)


10 Mayıs'ta Bordeaux, TNA's One Night Only Knockouts Knockdown şovunda TNA Women's Knockouts Şampiyonu Angelina Love ile karşılaştı ancak kaybetti. Bu yüzden "Queen of the Knockout" tacını kazanma hakkını kaybetti.

WWE (2014-2015; 2016)
Scarlett, 1 Haziran 2004'teki Payback şovunda Adam Rose'un "The Rosebuds"u olarak göründü. Nisan ayının sonlarında, Adam Rose'un ekibinde yer alarak canlı şovlarda yer aldı. Mart 2015 boyunca on beşe yakın şovda ekip ile birlikte yer aldı. 26 Aralık 2016'da Raw şovunda Nia Jax ile karşılaşarak ring içi debutunu yaptı ancak hemen kaybetti.

Kişisel Yaşamı


Güreş dışında, şu anda The Underground'da garson olarak çalışıyor, işi yüksek makamlardaki ve ünlü kişilere içki vermek. Bordeaux, Bulla Nakano, Hamada, Awesome Kong, Maryse, Gail Kim ve Lita'nın onun favori bayan güreşçileri olduğunu söyledi. 2014 yılında Bordeaux, Pro Wrestling Illustrated'ın 35. Yıl Dönümü gereği yayınlanan "En Güzel 35 Bayan Güreşçi" listesinde yer aldı.

Güreşte


Bitirici Hareketleri

• Diving crossbody
• Scarlett´s Web (Dragon sleeper with bodyscissors)

Hareketleri

• Double knee facebreaker
• Inside cradle
• Monkey flip
• Shining wizard transitioned into a rana pin
• Sitout facebuster
• Snapmare followed by a shoot kick to the back of the opponent's head
• Spinning wheel kick

Menajerliğini Yaptıkları

• Darin Corbin
• Shane Hollister
• Matt Taven
• Markus Crane
• Adam Rose / Aldo Rose

Takma Adları

• "The Perfect Ten"
• "The Party Girl"

Giriş Müzikleri

• "We Started This Op'ra Shit (2012’nin başları –21 Ekim, 2012)
• "We Started This Op'ra Shit (Intro kesimi)" by Repo! The Genetic Opera (3 Ekim, 2012–2014)
• "Pure Emotion" by Team RNB (ROH)
• "Here Comes The Queen" by Serg Salinas (TNA)
• "Break Away" by CFO$ (WWE/ROH; 5 Mayıs, 2014 – 4 Ocak, 2016; 6 Nisan –günümüz)

Şampiyonluğu


DDT Pro-Wrestling

• Ironman Heavymetalweight Championship (1 kez)
Straight Edge Societh isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-08-2017, 22:49   #2
#BritishStrongStyle
Ambrose Section - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2016
Nereden: Hatay
Mesajlar: 4.146
Konular: 123
Favori Güreşçisi: Pete Dunne
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 13462
Rep Derecesi: Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Ambrose Section - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ambrose Section Ambrose Section isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 13462
Mesajlar: 4.146

Standart

Eline sağlık.
imza

İncelemelerim/Yazılarım ve Forum Başarılarım:
İncelemelerim & Yazılarım
Yoshi Tatsu Kariyer İncelemesi
Matanza Cueto Kariyer İncelemesi
Makale | SummerSlam Tarihinden Unutulmayanlar

Forum Başarılarım
Mart 2018 Onur Kürsüsü (Mesaj 1.'si)
Haftanın Parlayan Üyesi (08.04.2018)
30. Geleneksel Etkinlik Haftası: Summerslam Makale Yarışması 3'üncüsü
Ambrose Section isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-08-2017, 22:50   #3
Phenomenal One
LoneWolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2017
Nereden: Gaziantep
Mesajlar: 4.419
Konular: 344
Favori Güreşçisi: AJ Styles
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 16238
Rep Derecesi: LoneWolf Şirketin yüzü artık sensin. LoneWolf Şirketin yüzü artık sensin. LoneWolf Şirketin yüzü artık sensin. LoneWolf Şirketin yüzü artık sensin. LoneWolf Şirketin yüzü artık sensin. LoneWolf Şirketin yüzü artık sensin. LoneWolf Şirketin yüzü artık sensin. LoneWolf Şirketin yüzü artık sensin. LoneWolf Şirketin yüzü artık sensin. LoneWolf Şirketin yüzü artık sensin. LoneWolf Şirketin yüzü artık sensin.
LoneWolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LoneWolf LoneWolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 16238
Mesajlar: 4.419

Standart

Eline sağlık daha önce ismini duymamıştım bilgi edinmiş oldum.
imza
LoneWolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-08-2017, 22:51   #4
Banned
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2013
Nereden: Güney sahilleri
Mesajlar: 42.478
Konular: 3743
Favori Güreşçisi: Matthew Riddle
RPG Karakteri: Dalton Castle
Rep Puanı: 450330
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DoctorMK DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 450330
Mesajlar: 42.478

Standart

Instagram'ından falan da fotoğraf albümü hazırlasaydın keşke, daha ilgi çekici olurdu. Eline sağlık.
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2017, 09:11   #5
Word Life
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2013
Nereden: Trabzon
Mesajlar: 5.694
Konular: 658
Favori Güreşçisi: Randy Orton
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 40509
Rep Derecesi: Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Straight Edge Societh Straight Edge Societh isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 40509
Mesajlar: 5.694

Standart

Alıntı Ambrose Section Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eline sağlık.
Alıntı LoneWolf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eline sağlık daha önce ismini duymamıştım bilgi edinmiş oldum.
Sağolun.

Alıntı DoctorMK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Instagram'ından falan da fotoğraf albümü hazırlasaydın keşke, daha ilgi çekici olurdu. Eline sağlık.
O kadar fazla değil bence resimler. Sağol bu arada.
Straight Edge Societh isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.