GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 14-09-2017, 22:47   #1
THE VIPER!
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2013
Nereden: Trabzon
Mesajlar: 5.437
Konular: 654
Favori Güreşçisi: Randy Orton
Rep Puanı: 9834
Rep Derecesi: Straight Edge Societh Royal Rumble maçını kazandın. Straight Edge Societh Royal Rumble maçını kazandın. Straight Edge Societh Royal Rumble maçını kazandın. Straight Edge Societh Royal Rumble maçını kazandın. Straight Edge Societh Royal Rumble maçını kazandın. Straight Edge Societh Royal Rumble maçını kazandın. Straight Edge Societh Royal Rumble maçını kazandın. Straight Edge Societh Royal Rumble maçını kazandın. Straight Edge Societh Royal Rumble maçını kazandın. Straight Edge Societh Royal Rumble maçını kazandın. Straight Edge Societh Royal Rumble maçını kazandın.
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Straight Edge Societh Straight Edge Societh isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 9834
Mesajlar: 5.437

Standart Dixie Carter | Kariyer İncelemesi


Doğum Yeri ve Tarihi: Dallas, Texas, ABD - 6 Ekim 1964


Profesyonel olarak Dixie Carter olarak bilinen Dixie Carter-Salinas, Amerikalı bir işkadını ve eski girişimcisidir. Carter, TNA'in (şimdiki GFW) eski Başkan, Başkan ve Strateji Sorumlusudur ve halihazırda tanıtımlarda azınlık olarak yer almakta.


Hayatının İlk Yılları


Carter, Dallas, Texas'ta doğdu ve ebeveynleri de Robert W. ve Janice Carter'dır. 1982'de Hockaday Okulu'ndan mezun olduktan sonra 1986'da İşletme Bölümü'nden mezun olduğu Mississippi Üniversitesi'ne girdi. Öğrenci iken Carter, Öğrenci Programlama Kurulu'nda aktifti ve Kappa Kappa Gamma kadın kardeşliğinin bir üyesiydı. Buna ek olarak, Carter Las Colinas, Dallas'da bulunan Levenson and Hill adındaki bir pazarlama ve reklam firmasında stajyer olarak çalıştı. Mezun olduktan sonra Carter, 32 yaşındayken Başkan Yardımcılığına terfi ettiği Levenson ve Hill'in tam zamanlı bir çalışanı oldu. 1993'te Nashville'de kendi işine başlayıp öncelikle spor ve müzik gösterisine odaklandı.

İş Kariyeri


TNA (2002-2017)


2002'de Monterey Yarımadası Yeteneği (bir rezervasyon ajansı) başkanı Carter ile temas kurdu ve profesyonel bir güreş promosyonu olan Total Nonstop Action Wrestling'in bir pazarlama ve tanıtım faaliyeti gerektirdiğini bildirdi. Carter TNA ile çalışmaya başladı ancak iki ay sonra Jeff Jarrett (TNA'nın diğer sahibi) TNA'ın destek aldığı önemli bir finansal destekçisinin (muhasebe usulsüzlükleri araştırılması nedeniyle mali sıkıntılar çeken HealthSouth Corporation) geri çekildiğini bildirdi ve sonuç olarak şirketin sıkıntıya uğradığını söyledi. Carter, "900 milyon ABD doları pazar payı sahibi WWE'nin rakibi olmadığını" iddia ederek, Dallas merkezli bir enerji şirketi olan Panda Energy International'ın sahipleri olan ailesi ile temasa geçti. Ekim 2002'de Panda Energy, TNA'nın% 71'ini 250,000 $ karşılığında HealthSouth Corporation'dan satın aldı. 31 Ekim 2002'de TNA (başlangıçta "J Sports Entertainment" olarak işlem gören) adı "TNA Entertainment" olarak değiştirildi. Carter, 2003 yılının ilkbaharında TNA Entertainment'ın başkanı seçildi. Aralık 2007'de Carter, Birleşik Devletler Kongresi'nden önce, Chris Benoit'in iki cinayet ve intiharının ardından mesleki güreş konusunda röportaj yapmaya gönüllü olarak katılmıştı. Carter, Bill Corgan görevi devralana kadar 12 Ağustos 2016 tarihine kadar TNA'in başkanlığını yaptı. Ancak kısa süre sonra, Corgan'ın şirketini ve Carter'ı dava edeceği ve parasını geri alacağı zaman yalan söylediği açıklandı. Corgan'ın 30 Kasım'da TNA'ya karşı dava açtığı ve Corgan'ın Carter'a verdiği kredileri Anthem Sports & Entertainment Corp. ile paylaştığı bildirildi. Kasım 2016'nın sonunda, Corgan'ın davası çözüldükten sonra, TNA, Anthem'in % 85, Aroluxe'un% 10 ve Dixie Carter'ın% 5 almasıyla mülkiyet değişimini gören bir yeniden yapılandırma dönemi geçirerek Carter'ı azınlığın sahibi haline getirmiş olacakları bildirildi ve TNA'da karar verme yetkisine sahip olmadığı açıklandı.

4 Ocak 2017'de, Anthem Sports and Entertainment, TNA'nın% 85 hissesini satın aldı. Carter 14 yıllık görev süresinin ardından başkan olarak istifa etti. Anthem'den Ed Nordholm başkanlığını devraldı.

Anthem Sports & Entertainment (2017-günümüz)


Dixie, Anthem Sports & Entertainment'ın danışmanı olacağını ve TNA'dan ayrıldıktan sonra Anthem üyesi olduğunu ve şirketin azınlık hissedarı olarak TNA danışmanlığına dönüşeceğini açıkladı.

Profesyonel Güreş Kariyeri


TNA


Tek Tük Görünme (2009-2012)


PPV'lerde ara sıra görünmelerden sonra, Carter 27 Ağustos 2009'da yeni elemanı Bobby Lashley'in röportajı sırasında ilk kez TNA Impact!'de gözüktü.

2010 yılının başlarında, Hulk Hogan ve Eric Bischoff gelene kadar Carter Impact! şovlarında otoriterdi ancak 14 Ekim 2010'daki Impact! şovunda bu yetkiyi Hogan&Bischoff ikilisine kaptırdı. Bununla birlikte, Carter 25 Kasım 2010 tarihli Reaction şovunda bir kez daha ortaya çıkacak ve hikayede Hogan ve Bischoff'a bir hakim, imzalayan otoritenin bulunmaması nedeniyle Carter adına ikisine karşı bir önlem uyguladığını bildirdi.

3 Mart 2011 tarihli Impact! bölümünde Carter ve Hogan arasındaki mahkeme sonucunun ortaya çıkmasıyla Hogan kendisini TNA in yeni başkanı ilan etti. Carter 16 Ekim'de Bound for Glory'de TNA'ya döndü ve Sting onu tekrar iktidara getirmek için Hogan'ı mağlup etti. Carter, 8 Aralık'taki Sting ile TNA World Heavyweight Şampiyonu Bobby Roode arasındaki yüzleşmede yer aldı. Yüzleşmenin sonunda Roode Carter'ın yüzüne tükürdü.

2012 yılının yaz aylarında Kazarian ve Christopher Daniels, Carter'ın şirketin büyük isimlerinden AJ Styles ile bir ilişkisi olduğunu iddia etti. İkili, Carter ve Styles'ın birlikte bir otele girerken ki ve sarılırlarken ki fotoğrafları gösterdi. Carter'ın gerçek hayattaki kocası Serg Salinas ilk kez ekranlarda yer aldı ve Styles'ı yere serdi. Nihayetinde Carter ve Styles'in uyuşturucu bağımlılığı konularında çalıştıkları ortak bir arkadaşları Claire Lynch'e yardım ettiği ortaya çıktı.

Dixieland (2013-2014)


Carter, Impact Wrestling'in 19 Eylül 2013'teki bitiş bölümünde şirketi yönetme şekliyle ilgili yaptığı açıklamalardan ötürü AJ Styles ile yüzleşmeye başladı. Carter, Styles'ın harika bir güreşçi olmadığı ve şirketin reklamı için Styles'ı yaratan kişi olduğunu iddia ederek yanıt verdi. Carter, babası ona ödeme yapmazsa hala yoksulluk içinde yaşıyor olacağını ve TNA'yi yaratan kişinin kendisi olduğunu da ekledi. Carter tam giderken Styles yanıt vermeye başlıyacaktı ancak Carter mikrofonları kesip ışıkları kapatarak şovu bitirmeye karar verdi. Impact Wrestling'in sonraki bölümünde Carter, AJ Styles'un Hulk Hogan tarafından verilen yeni sözleşmesini bozdu ve ardından Hogan'a önümüzdeki hafta onunla birleşmek için bir ültimatom verdi. Hogan teklifini reddetti ve istifa etti. Carter başlangıçta kendisine tekrar düşünmek için yalvardı ancak sonra Hogan'ın kendisini kovduğu için bırakamayacağını iddia etti, fakat bu sırada Hogan çoktan kameralardan çıkmıştı. Bound For Glory'de, Dixie ana maça müdahale etti ve hakem Earl Hebner'e Styles'ın tuşunu saymamasını söyledi ancak yinede Styles, Bully Ray'ı yenerek yeni TNA World Heavyweight Şampiyonu oldu. Gelecek hafta Carter, Styles'a yeni bir kontrat teklif etti ancak Styles reddetti ve kemerle birlikte şirketten ayrıldı. Carter, 29 Ekim 2013'te unvanı boşalttı. Bu sırada, Styles Lucha Libre AAA'da kemerini koruyacağını duyurdu. AAA sahibi Dorian Roldán Judas Mesias'ı AJ'nin rakibi olarak ilan ettiğinde Carter, Roldán'a maçı iptal etmesini söyledi. Bu arada Dixie, Styles'in şampiyonluğunu tanımayı reddettiği için yeni bir TNA Şampiyonu ilan etmek için bir turnuva başlattı. Impact Wrestling: Final Resolution şovunda Magnus Jeff Hardy'i yenerek yeni şampiyon oldu. Maç sırasında Magnus'a Rockstar Spud ve hikaye gereği Dixie'nin yeğeni olan Ethan Carter III yardım etti. Bu ekip daha sonra "Team Dixie"yi kurdu.

9 Ocak 2014'te Magnus, TNA'ya döndükten sonra AJ Styles'ı yenerek kemerleri birleştirdi. Styles maçtan sonra TNA'dan ayrıldı. 30 Ocak 2014'te Montel Vontavious Porter, TNA'da yatırımcı olarak ilk adımını attı ve Carter ile çekişmeye başladı. Lockdown 2014'de, Dixie Carter'ın takımı Bobby Roode, Austin Aries ve The BroMans (Robbie E ve Jessie Godderz), MVP'nin kendisi, The Wolves ve Willow'a kaybetti. Maçın hakemi Bull Ray, Dixie tarafından maça yardım etmesi için konulmuştu ancak o MVP'nin takımına yardım etti. Ekibinin yenilgisinin bir sonucu olarak MVP, TNA'in (hikaye gereği) müdürü olarak TNA'nın kontrolünü ele geçirdi. Lockdown'dan sonra Bully Ray, Dixie'yi masaya vuracağına dair söz verdi. 27 Haziran'da çekilen ancak 7 Ağustos'da yayınlanan Impact'ın bölümünde Carter, Team 3D tarafından bir masaya vuruldu.

TNA'ye geri dönüşü ve ayrılışı (2015-2017)


26 Haziran 2015'te çekilen 8 Temmuz'da yayınlanan Impact Wrestling'de yer alarak bir yıldan uzun bir süre sonra ekranlarda yer aldı. Yeğeni Ethan Carter III, Kurt Angle ile olan maçını bitirdikten sonra Carter, şirketin yeğenine ait olmadığını taraftarlara itiraf etti. Son bir buçuk yıl boyunca yaptığı hataları tekrar yapmayacağını söyleyedi ve eylemlerinden dolayı özür dileyerek tekrardan iyi bir karaktere büründü.

Pop TV'deki Impact Wrestling'in ilk canlı şovu olan 5 Ocak'taki şovda Ethan Carter III ile yüzleşerek şovu açtı. Carter'a cevap vermeye gelen Matt Hardy'e Eric Young'ın saldırdığı sırada ringden kaçtı.

4 Ocak 2017'de Carter, Impact Wrestling'den ayrıldı ve Anthem Sports & Entertainment'in çoğunluk tarafından istendiğinden Başkanlık görevinden istifa etti.

WWE (2017)


Carter, 10 Temmuz 2017'de WWE 24 programının Kurt Angle: Homecoming adlı bölümde yer aldı.

Kişisel Hayatı


Carter, TNA için eski müzik yapımcısı olan Serg Salinas ile evlidir ve iki çocukları vardır.

Güreşte


Menajerliğini Yaptığı

• Ethan Carter III

Giriş Müzikleri

• "The Man in Me" by Goldy Locks (2009 – 2013)
• "The Man in Me" (Country Mix) by Goldy Locks (2013 – 2015)
• "The Hand That Feeds" by Dale Oliver and Serg Salinas (2015 – 2016)


Ödülleri


Women Superstars Uncensored

• WSU Hall of Fame (Class of 2012)
Straight Edge Societh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-09-2017, 22:55   #2
antique firearm
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2011
Nereden: End of the Tracks
Mesajlar: 33.026
Konular: 3908
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
Rep Puanı: 435216
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Sinister Scotsman The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 435216
Mesajlar: 33.026

Standart

Canım anam seni çakallara yedirmeyiz. İnceleme için teşekkürler.
imza


yeraltında mancınıkla sual
fırlatıp kaçan yabancılıkla örülmez bu duvar


life is a bitch, then you marry one
The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-09-2017, 22:59   #3
Phenomenal One
LoneWolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2017
Mesajlar: 4.310
Konular: 337
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 15972
Rep Derecesi: LoneWolf Şirketin yüzü artık sensin. LoneWolf Şirketin yüzü artık sensin. LoneWolf Şirketin yüzü artık sensin. LoneWolf Şirketin yüzü artık sensin. LoneWolf Şirketin yüzü artık sensin. LoneWolf Şirketin yüzü artık sensin. LoneWolf Şirketin yüzü artık sensin. LoneWolf Şirketin yüzü artık sensin. LoneWolf Şirketin yüzü artık sensin. LoneWolf Şirketin yüzü artık sensin. LoneWolf Şirketin yüzü artık sensin.
LoneWolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LoneWolf LoneWolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 15972
Mesajlar: 4.310

Standart

Güzel inceleme eline sağlık.Bu kadın ile Bully Ray feudunu çok beğenmiştim.
imza
LoneWolf isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-09-2017, 23:01   #4
Banned
Caligula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2017
Nereden: Kepler-438b
Mesajlar: 4.124
Konular: 47
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 138956
Rep Derecesi: Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Caligula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Caligula Caligula isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 138956
Mesajlar: 4.124

Standart

Kendisini zerre sevmem ama inceleme için teşekkürler güzel olmuş.
Caligula isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.