GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 30-01-2018, 20:49   #1
The Cleaner
CurbStomp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Malatya
Konular: 413
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 36624
Rep Derecesi: CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart WWE'nin Yeni Eddie Guerrero'su

Merhaba GuresTurkiye sakinleri, bugün WWE'nin gelecekteki en büyük yıldızlarından biri olmaya aday olan NXT Champion ''El Idolo - La Sombra'' Andrade "Cien" Almas hakkında bir yazı yazmak ve kendisinin artı ve eksi özelliklerinden bahsetmek istiyorum. Bana göre kendisi Eddie Guerrero'dan sonra bu şirkete gelmiş olan en donanımlı latin güreşçi ve şirketin top heel güreşçisi olma kapasitesine sahip. Bazıları beni haksız görebilir ama onun şu an NXT şampiyonu olması hatta Royal Rumble'a katılması Vince ve Hunter'ın ona güvendiğini gösterir ve dediklerimi kanıtlar nitelikte. Neyse iyi okumalar.

Almasın artı özeliklerine gelelim. Kendisi Heel rolünü inanılmaz iyi oynuyor. WWE'ye gelmeden önce güreşmiş olduğu CMLL ve NJPW'de Los Ingobernables grubuna liderlik yaparken de bunları bize ispat etmişti ve NXT'de de bunu göstermeye devam ediyor. Nefret edilmeyi seviyor ve seyircileri kendisinden nefret ettirmeyi biliyor. Bu konuda Zelina Vega'ya da hakkını teslim etmek lazım o da Almas'ın heel karakterine inanılmaz bir katkı sağlıyor. Ring içine gelirsek abartmadan söyleyeyim WWE'de ring içi bakımından en iyi isimlerden birisi. NXT'de çıktığı her maç bize bunu kanıtlıyor ve her hareketi hatasız bir şekilde yapıyor. Move-set'i de bizleri sıkmayan çok sayıda göze güzel gelen move içeriyor. Yani ring içi ve move set konularında tam bir profesyonel. Karizma ve dış görünüşüne gelirsek vücudu fit, alımlı ve boyu da yerinde. Kadın güreş taraftarlarının ilgisini çekebilen bir abimiz Almas. Seyircilerden inanılmaz reaksiyon alıyor. Bunu tüm maçlarında görebilirsiniz fakat NXT TakeOver Philadelphia'da Johnny Gargano ile olan maçına göz atarsanız daha net anlarsınız. Ringe girerkenki egoist tavırları ile aldığı Boo, maç içinde genellikle birkaç kez yapmış olduğu ona CMLL'deki Los Ingobernables zamanlarından miras kalan ikinci iplerde uzanarak yaptığı Tranquilo tauntu.Bunların hepsi onun karizmasını ve seyirci ile olan iletişimini ortaya seriyor ve kanıtlıyor. Ayrıca şunu da es geçmemek lazım kendisinin menajeri, Austin Aries'ın eski nişanlısı olan Zelina Vega ile çok iyi bir heel menajer-güresçi ikilisiler. Umarım WWE onları ayırmak gibi bir hata yapmaz.

Andrade Almas'ın eksi özelliklerine gelirsek bana göre birinci ve tek eksi özelliği dil problemi. Kendisinin ingilizcesi Nakamura'dan daha kötü ama onun yanında menajeri Zelina Vega var ve dolayısıyla bu Almas için büyük bir dezavantaj iken sadece küçük bir iletişim problemi olarak kalıyor. O ise bunun üstünden gelmek için tembellik etmiyor ve boş olduğu vakitlerde İngilizce dersleri alıyor. Umarım dil problemini de ortadan kaldırıp Eddie Guerrero'dan sonra gördüğümüz en iyi latin heel olursun Andrade. Sana güvenim tam. Umarım sonun Del Rio'ya benzemez.

Evet arkadaşlar yazımın sonuna geldim. Buraya kadar okuduysanız ne mutlu bana. Herkese iyi forumlar.
imza

İncelemelerim ve Yazılarım

Konu CurbStomp tarafından (30-01-2018 Saat 21:00 ) değiştirilmiştir.
CurbStomp isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-01-2018, 20:54   #2
retaliation
Freakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 79
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 32013
Rep Derecesi: Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Yeni Eddie, Seth Rollins tam olacakken gelen sakatlık ve Face Turn.
imza

Undisputed Era
Freakin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Sponsor
Alt 30-01-2018, 20:55   #3
Hadi UĞUR'lu Olsun.
Ghostface Killah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Çanakkale
Konular: 415
Favori Güreşçisi: Sasha Banks
Rep Puanı: 32473
Rep Derecesi: Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Ghostface Killah Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Güzel bir yazı olmuş, Andrade Almas benim de hoşuma giden bir güreşçi ve beklentilerim fazla. Zelina yani Thea Trinidad'a ayrı bir parantez açmak istiyorum. Kendisi, babasını 11 Eylül saldırılarında kaybetmiş ve 2011'de güreşçi olmuş biri. TNA geçmişi filan var ama WWE, kendisini menajer olarak kullanmak istiyor. Ben açıkçası çok seviyorum mikrofonu olsun, bad bitch attitude'u olsun bana 2015'teki Sasha'yı andırıyor. Austin Aries'le de ayrıldılar diye biliyordum, sen eşi demişsin.
imza

KAZIYA KAZIYA ARTIK ZİRVEDE

KENDRICK LAMAR'IN ASKERLERİYİZ

https://twitter.com/thefunkeekillah
https://www.instagram.com/dafunkeehomosapien/

Eski Nick: thefunkyhomosapien
Ghostface Killah isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-01-2018, 20:56   #4
The Cleaner

Rep Derecesi: CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Freakin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yeni Eddie, Seth Rollins tam olacakken gelen sakatlık ve Face Turn.
Karakter bakımından 2014-15 Seth gerçekten çok benziyordu Eddie'ye fakat ben bu yazımda Almas ile Eddie'nin ikisinin de latin olması ve WWE'de uzun zamandan beri başarılı bir latin heel olmamasından dolayı bu ünvanı Almas'a verdim.
imza

Alt 30-01-2018, 20:57   #5
-
BalorClub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Cleveland,Ohio
Konular: 210
Favori Güreşçisi: Dolph Ziggler
Rep Puanı: 10750
Rep Derecesi: BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BalorClub WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Güzel yazı, Almas'ta cidden gelecek var gibi...
imza

Favorilerim;
Dolph Ziggler
Adam Cole

RPG Karakteri: TJ Perkins
Başarılar: -
BalorClub isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-01-2018, 20:58   #6
The Cleaner

Alıntı thefunkyhomosapien Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Güzel bir yazı olmuş, Andrade Almas benim de hoşuma giden bir güreşçi ve beklentilerim fazla. Zelina yani Thea Trinidad'a ayrı bir parantez açmak istiyorum. Kendisi, babasını 11 Eylül saldırılarında kaybetmiş ve 2011'de güreşçi olmuş biri. TNA geçmişi filan var ama WWE, kendisini menajer olarak kullanmak istiyor. Ben açıkçası çok seviyorum mikrofonu olsun, bad bitch attitude'u olsun bana 2015'teki Sasha'yı andırıyor. Austin Aries'le de ayrıldılar diye biliyordum, sen eşi demişsin.
Saolun hocam. Bu arada ben nişanlandılar diye biliyordum demek ayrılmışlar. Hemen düzeltiyorum. Teşekkür ederim uyarı için.
imza

Alt 30-01-2018, 20:59   #7
Part-Timer
McTavish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: The Outer Reaches of Your Mind
Konular: 29
Favori Güreşçisi: Brian Pillman
Rep Puanı: 9676
Rep Derecesi: McTavish Royal Rumble maçını kazandın.McTavish Royal Rumble maçını kazandın.McTavish Royal Rumble maçını kazandın.McTavish Royal Rumble maçını kazandın.McTavish Royal Rumble maçını kazandın.McTavish Royal Rumble maçını kazandın.McTavish Royal Rumble maçını kazandın.McTavish Royal Rumble maçını kazandın.McTavish Royal Rumble maçını kazandın.McTavish Royal Rumble maçını kazandın.McTavish Royal Rumble maçını kazandın.

Zelina Vega geldikten sonra tam anlamıyla değişti gidişatı. Debut dönemi en büyük hataları Dillinger'a karşı face olarak getirilmesiydi. Heel turn ve ardından gelen Vega hamlesiyle yerine oturdu karakter. Ring içinde zaten problemi olmayan bi isim, çoğu luchadorun aksine ilk günden beri hatasız güreşiyor neredeyse. 28 yaşında olması da en çok umut veren durum, RR'da spikerler tarafından bu kadar övgüyle bahsedilmesi WWE'nin ona olan güvenini gösterdi.
imza

the evil that men do lives after them;
the good is oft interred with their bones.
McTavish isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-01-2018, 20:59   #8
The Cleaner

Alıntı BalorClub Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Güzel yazı, Almas'ta cidden gelecek var gibi...
Teşekkür ederim. Bence sakatlık veya başka bir aksilik olmazsa ana kadroda en azından bir MC kemeri alabilir.
imza

Alt 30-01-2018, 21:00   #9
pmc
KevinOwensKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 56
Favori Güreşçisi: Andrade Almas
Rep Puanı: 1198
Rep Derecesi: KevinOwensKO Ana kadroya çağırıldın.KevinOwensKO Ana kadroya çağırıldın.KevinOwensKO Ana kadroya çağırıldın.KevinOwensKO Ana kadroya çağırıldın.KevinOwensKO Ana kadroya çağırıldın.KevinOwensKO Ana kadroya çağırıldın.KevinOwensKO Ana kadroya çağırıldın.KevinOwensKO Ana kadroya çağırıldın.KevinOwensKO Ana kadroya çağırıldın.

Seviyoruz seveceğiz seni La Sombra.
imza

KevinOwensKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-01-2018, 21:01   #10
retaliation
Freakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 79
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 32013
Rep Derecesi: Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı CurbStomp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Karakter bakımından 2014-15 Seth gerçekten çok benziyordu Eddie'ye fakat ben bu yazımda Almas ile Eddie'nin ikisinin de latin olması ve WWE'de uzun zamandan beri başarılı bir latin heel olmamasından dolayı bu ünvanı Almas'a verdim.
Alberto Del Rio? İlk senesinde Royal Rumble ve MITB, 4 Dünya Şampiyonluğu, USC kemeri.
imza

Undisputed Era
Freakin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil