GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 10-02-2018, 21:02   #1
undisputed of gtr
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nereden: İzmir
Mesajlar: 21.084
Konular: 1890
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 203657
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart WWE: 30 Haziran 2008 - RAW | Şov İncelemesi

Başlamadan Önce Yazarların Notu: Uzun zamandır RAW 2008 incelemiyorduk birileri demiş öldü, şimdi yazsınlar krallar geri döndü!

Hazırlayanlar: Critorax & Windham Lawrence RotundaŞirket: WWE.
Şov: RAW #788.
Şovun Yapıldığı Tarih: 30 Haziran 2008.
Önceki Şov: RAW #787.
Sonraki Şov: RAW #789.
Şovun Yapıldığı Bölge: Oklahoma City, Oklahoma.
Şovun Yapıldığı Arena: Ford Center.
Yayın Türü: Canlı.
Şovun Yorumcuları: Jerry Lawler & Michael Cole.SıralarMaçlarTürleri
1Edge (c) vs. CM PunkWorld Heavyweight Championship
2Jillian Hall vs. Mickie JamesNon Title Match
3Ted DiBiase & Cody Rhodes vs. Darin Waid & Steve AnthonyNon Title Tag Team Match
4Kofi Kingston (c) vs. Chris Jericho (w/ Lance Cade)Intercontinental Championship
5CM Punk (c) vs. John "Bradshaw" LayfieldWorld Heavyweight ChampionshipRAW #788 | Şov İncelemesi

Efsane giriş introsunu seyrediyoruz. Geçen hafta Vince McMahon'un başına gelenler -ki gerçekten, başına tabela geldi :d- ekranımıza geldikten sonra, ekranlarımızda Shane McMahon beliriyor ve ciddi bir tavırla konuşmaya başlıyor.


Shane McMahon: İyi akşamlar. Çoğunuzun bildiği üzere benim babam geçen hafta çok talihsiz bir kazaya kurban gitti. Ayrıca onu WWE'nin tasasız ve umursamaz başkanı olarak da biliyorsunuz. Fakat gerçekte, o çok özel bir insandır. Bugün onun özeline saygı duyduğumdan ötürü onun fiziksel kondisyonu hakkında bir bilgi vermeyeceğim. Lakin şunu söyleyebilirim ki bu gece burada olan tüm güreşçilere, arka alan çalışanlarına, kısaca tüm WWE personellerinden bir şey rica ettim. Ricam şuydu, bu gece birbirinize daha sıkı sıkıya kenetlenin ve elinizden gelen en iyi şovu çıkartın. Onların da bunu yapacağından eminim, iyi seyirler.

Bu kısa açıklamanın ardından RAW introsunu seyrediyoruz. Ardından pyrolar patlıyor (aga bee) ve şovumuz başlıyor! Bu gece Kofi Kingston'ın Kıtalararası Şampiyonluğunu Chris Jericho'ya karşı koruyacağını öğreniyoruz. Bu duyurunun ardından ringdeyiz. Jim Ross'un müziği duyuluyor ve Jim Ross'un videosu ekrana yansıtılıyor. Kendisi şapkasıyla insanları selamlayarak geliyor ve seyircilerin "Thank You Jim" pankartlarını görüyoruz. Jim Ross yakın zamanda gerçekleşen Draft ile birlikte Smackdown'a transfer olmuştu. Jim Ross ringe varınca konuşmaya başlıyor.

Jim Ross: Vaov. (Seyircilerin yoğun tepkisine karşılık eğilerek "Thank You" şeklinde karşılık veriyor.) Vaov. Bu gece bu ringin ortasında ve WWE evreninin karşısında "Evde olmak çok iyi be abiii" diyebilmek çok güzel bir duygu. Cuma gecesi Smackdown'ına doğru bir yolculuğa başladığım için çok heyecanlıyım. Hepinizin bu yolculuğa, ben Pazartesi Gecesi RAW'a başladığımda benimle birlikte başladığınızı biliyorum. Hep birlikte Cuma Gecesi Smackdown şovunu daha önce olmadığı kadar yükseğe taşıyacağız. Sadede gelmeden önce şunu da söylemeliyim ki, Hardcore Efsanesi Mick Foley ile birlikte Smackdown'da çalışacağım için çok mutluyum. Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum ki, benim yıllardır partnerim olan ve bana şöför, çok bilmiş dost ve abilik yapan King'e (Jerry Lawler) bana yaşattığı her şey için çok teşekkür ediyorum. Senin 2007'de girdiğin Hall of Fame sınıfına senden bir sene sonra ve seninle aynı şekilde girmek, benim için özel bir an olacak. Sen de benim için çok özel bir insansın. Ben Smackdown'a gittikten sonraki iyi haber şu, dostum Michael Cole çok iyi iş yapacak, buna inanıyorum. Cole geldiği ilk günden beri bana saygısını eksiltmedi ve buradaki herkes kadar çalıştı. Umarım onun bana gösterdiği saygıyı siz de ona gösterirsiniz. Biliyorsunuz ki Oklahoma City'de birlikte çok güzel anlar yaşadık. Burayla ilgili ilk güreş anımı düşününce aklıma Mid South Wrestling ve onun harika güreşçileri geliyor. -Birkaç güreşçi adı ve hareketleri sıralıyor.- Oklahoma City'de yaşanan çoğu anımın mimarı Mr. McMahon'du. Ben güreş dünyasında çok tecrübeli ve baya şeyi görmüş bir insan olarak bugün burada sizin aranızda son bir veda için olacağımı öngöremezdim ve bunun için Mr. McMahon'a minnettarım. Bu geceyi asla unutmayacağım. Kapatmadan önce şunu söylemek istiyorum ki umarım yıllardır takip ettiğiniz eski dostunuz Jim Ross'u, Cuma Gecesi Smackdown şovunda da yalnız bırakmazsınız. Benim için inanılmaz bir yolculuktu. Burada Pazartesi Gecesi RAW şovunda olmak çok güzel bir şey ve Cuma Gecesi Smackdown'unda yaşayacaklarım için çok heyecanlıyım. Belki oraya geçince yiyeceğim BBQ'lar azalacaktır ama--

You Think You Know Me! Edge'in müziği duyuluyor. Omzunda WHC kemeri ve yanında Edgeheads ile birlikte rampada gözüküyor. Kendisi Smackdown brandinin bir şampiyonu fakat sanıyorum ki bugün buraya özel bir ziyaret gerçekleştirmiş. Ringe girince konuşmaya başlıyor.

Edge: (You suck chantleri yükseliyor)Bir dakika bekleyin. Ben JR'ın bu gece RAW'da bir "Hoşçakal" turu düzenlediğini duyunca kendi kendime burada kesinlikle bulunmalıyım diye düşündüm. (JR'a dönüyor) Çünkü senin kibirin hiçbir zaman beni etkilemeyi başaramadı. Kim çıkıp sana seni düşündüğümüzü veya saçma sapan göndermelerini taktığımızı söyledi ki? (Boolar çoğalıyor) Kimse senin King'le olan ilişkini takmıyor. Kimse Michael Cole'u düşünmüyor. Kimse seni takmıyor ve hiçbir zaman da takmadılar. Bunları neden gidip ufak bloğunda yazmıyorsun? Ama yine de yiğidi öldürüp hakkını yememem gerek, Hall of Fame gerektiren kariyerin benim şovuma geldikten sonra başlayacak. Şimdi benim gelecek Hall of Fame'lerden biri olduğuma dair yorumlarına başlayabilirsin. Aksi takdirde bu insanların seninle ilgili hatırladığı tek şey "STONE COLD, STONE COLD" diye cıyaklaman olacak. Bundan sonra o söylemlerin "EDGE KAZANDI! EDGE KAZANDI!" olarak değişecek. Neden bunu şu anda denemiyoruz JR, söyle bakalım. Duymak istiyorum.

Jim Ross seyircilere şöyle bir göz gezdiriyor ve ardından mikrofonu Edge'e gösterip ringin öteki köşesine fırlatıyor.

Edge: Bunu kayıtlara geçebiliriz ki bu sefer JR'ın gerçekten söyleyecek bir şeyi yok. Hawkins ve Ryder, JR'ı arenanın dışına kadar yolcu edip beni nasıl anons etmesi gerektiği hakkında ufak bir ders verir misiniz? (Hawkins ve Ryder, JR'ın koluna girerek onu ringin dışına çıkarıyorlar.) JR, senin aşırı duygusal hoşçakal turun burada sona erdi. İkile.

Herhangi bir aksiyon yaşanmadan Hawkins ve Ryder, JR'ı rampadan sağ salim bir şekilde götürüyorlar. Ardından kameralarımız ringin ortasında duran Edge'e yöneliyor yine.

Edge: Bunu da hallettiğimize göre burada asıl bulunma motivasyonumu konuşmaya başlayabiliriz. Buraya gelip bu "Bayrağı Elinde Tutan" şovun eksik olduğu bir iki şeyden bahsetmek istiyorum. Mesela bu şovun genel menajeri, benim şovum gibi tüm zamanların en iyi genel menajerine sahip değil. Nişanlım, hayatımın aşkı Vickie Guerrero. Mesela bu şovun eksik olduğu bir diğer kısım da Undertaker. Hey bekleyin, ben onu kendi başıma yendiğimden beri tüm WWE'den eksik Undertaker, değil mi? Bir şey değil bu arada. Bu şovda bir şey daha eksik ama aklıma gelmiyor, dilimin ucunda yauv.. Oh evet, DÜNYA ŞAMPİYONU! Buraya gelme sebeplerimden biri de arka alanda bulunan John Cena'lara, Shawn Michaels'lara şunu söylemek; bir daha asla bu kemer hakkında benden şans alamayacaksınız. (kemeri havaya kaldırıyor) İlle de bir şampiyonluk istiyorlarsa gidip WWE şampiyonu Triple H'e meydan okuyabilirler. Bir Draft şovunda buraya alınmadığım sürece bir daha beni asla ve asla pazartesi geceleri göremeyeceksiniz.

Edge'in müziği tüm arenada yükseliyor ve kendisi tauntunu yapıyor. Ringden iniyor ve yavaşça rampadan ilerliyor. Tam rampada seyircilere şekil şukul yaparken-- BATISTA! DÜN GECE YENDİĞİ RAKİBİ BATISTA'NIN MÜZİĞİ ARENAYI KAPLIYOR! Batista ring girişinde gözüküyor ve Edge arkasını korkarak dönüyor. İkili bir süre bakışıyor ve ardından Batista kovalamaya, Edge de kaçmaya başlıyor. Ringin yan tarafında Batista Edge'i yakalıyor ve Batista eşeği sudan getiriyor. Aprona spinebusterlar mı, ring direğine fırlatmalar mı, seyircilerin arasında dövmek mi artık aklınıza ne geliyorsa..

En son Batista Edge'i ringe atıyor. Edge'in "yapma artık" yalvarmalarını görürken Batista Edge'in üstüne gidiyor. Fakat Batista düşünmeden rakibini alıyor ve Batista Bomb'u yapıştırıyor. Batista'nın müziği arenayı kaplıyor. Batista ringden Edge'e ters ters bakarak rampadan arenayı terk ediy-- CM PUNK! MONEY IN THE BANK SAHİBİNİN MÜZİĞİ DUYULUYOR! Ringe koşuyor ve çantayı hakeme veriyor. MAÇ BAŞLIYOR!


World Heavyweight Championship
Edge (c) vs. CM Punk


CM Punk'ın içi kıpır kıpır! Anons ediliyor ve zil çalıyor. Punk hemen Edge'i kaldırıp omuzluyor ve GTS! GTS! Tuşa gidiyor hemen 1----2----3!

Kazanan ve yeni Dünya Ağırsiklet Şampiyonu: CM Punk (0.11)

Artık yeni bir Dünya Şampiyonumuz var! Batista'nın asistini gol yapmasını biliyor Punk! Bir yandan mutlu, bir yandan şaşkın! CM Punk kemerini alıyor ve zaferini kutluyor gayet mutlu bir şekilde.Gecenin açılışında neler olduğunu bir kez daha hatırlıyoruz. Yeniden ringdeyiz ve WWE Kadınlar Şampiyonu Mickie James geliyor ringe. Ardından kulak kanatan dinletisi eşliğinde Jillian Hall... Çok mu aramışlar bu kadını WWE ringlerinde güreştirmek için acaba? Her neyse iki taraf da ringde ve maç başlıyor.

Non Title Match
Mickie James vs. Jillan Hall


Daha zil çalmadan Hall, James'i ittiriyor. Ardından zil çalıyor. James üzerine atlayıp yumrukluyor Hall'ı. Hall düşüyor ringden. James ona aprondan Hurricanrana yaparak ringden çıkıyor ve Hall'ı ringe sokup kendisi de giriyor. Hall bu esnada fırsatı değerlendirip James'i tekme ile indiriyor. Bir süre boyunca iplerde ve köşede sıkıştırıyor. Kalktığı gibi sert bir tekme vuruyor. James yerde. Hakem onunla ilgileniyor bir süre, hakem aradan çekildikten sonra Hall, James'e saldırmaya yelteniyor ama James bir anda tekmeyi vuruyor Hall'a. Ardından forearm darbeleri indiriyor peş peşe. Bir de DDT deniyor. Ama başarılı olamıyor. Hall, James'in kolunu yakalayıp çevirerek onu yere düşürüyor. Tuş deniyor 1---- James atıyor kolayca. Hall, James'e Arm Lock bağlıyor. James kısa sürede yumruklarla kurtuluyor ama Hall rakibini tutup yere çarpıyor. James yerde. Hall bir de ona Fender Bender yapıyor! Ama James çekilince boşa gidiyor hareket. James, Hall'ı Snapmare ile oturtmak istiyor ama Hall estetik bir şekilde ayakları üzerinde kalıyor. James biraz şaşırsa da şaşkınlığını çabucak üzerinden atıyor ve Hall'a Low Spin Kick vuruyor. Ardından tutup yere çarpıyor ve kaldırıp iplere atmak istiyor ama Hall buna engel olup James'in karnına tekmeyi vuruyor ve onu köşeye alıyor. Ardından perende atarak James'e yöneliyor ama James, Hall ayakları üzerine vardığı an köşeden destek alarak sırtına Dropkick vuruyor. Hall sendeliyor ve James'den Mick Kick! Tuşa gidiyor hemen 1----2----3!

Kazanan: Mickie James (2.15)

James rakibi karşısında zorlansa da maçtan galip ayrılmasını biliyor. Hakem ona kemerini verip galibiyetini ilan ediyor. James kemerini kaldırıyor ve galibiyetini kutluyor.

Maçtan sonra arka alanda RAW'ın yeni transferi Rey Mysterio'yu ringe ilerlerken görüyoruz ve reklamlara gidiyoruz.
Reklamlardan döndüğümüzde bu gece Chris Jericho vs. Kofi Kingston - Kıtalararası kemer maçının anonsunu görüyoruz yeniden. Bu anonstan sonra Jerry Lawler ve Michael Cole'un bu gecenin erken saatlerinde olanlarla ilgili konuşmasına şahit oluyoruz. Ardından geçen hafta gerçekleşen drafttan Rey Mysterio'nun draft olduğu kısmı izliyoruz. Ardından Rey Mysterio'nun Booyaka'sı duyuluyor ve kendisi tüm çosku ve cheerla birlikte ringe geliyor. Ringe girdiğinde konuşmasına başlıyor.

Rey Mysterio: Tamam öncelikli işlerimizi halledelim. CM Punk'ı, Edge'i yenip Dünya Ağırsiklet kemerini RAW'a yeniden geri getirdiği için tebrik ediyorum. Eh, sanki bu biraz garipti öyle değil mi? Geçen haftaya kadar benim tüm güreş hayatım Smackdown'du. (Seyircilerden hafif tepki yükseliyor) Tamam sakin olun, bir sözümü bitireyim. RAW'a draft olduğum için çok şaşırdım. Bu iyi bir şaşırmaydı ama. Şu an sizin karşısınızda RAW ringinde durmak iyi hissettiriyor ve heyecanlıyım.--

Santino Marella'nın müziği duyuluyor. Saçma salak hareketler yaptıktan sonra ringe giriyor ve Rey Mysterio'nun karşısındaki yerini elinde mikrofonuyla birlikte alıyor.

Santino Marella: Bu gecenin başında duyduğunuz gibi Shane McMahon bu gece bizim birlikte olmamızı ve bir gibi hareket etmemizi istedi. Ben de RAW kadrosunun en karizmatik superstarı olarak, buraya gelip seni bizzati karşılamak istedim. Hoş geldin. Ama sizin bu derece heyecanlanmanızı anlamıyorum. Maske arkasına saklanmış biri ya çok çirkin ve aptaldır, ya da Batmandır. Ve sen Rey, sen Batman değilsin.

Rey Mysterio: Bak Santino, şöyl--

Santino Marella: Hayır, hayır, hayır. Çeneni kapa ve beni dinle. Sadece insanların bu kadar hypelanmasını anlamıyorum. Hadi gelin hep birlikte WWE Magazine dergisinin bu ayki kapağına bakalım.

Ekranda kapağında Rey Mysterio olan bir dergi gözüküyor.

Santino Marella: Şuna bak, sanki "Hey bana bakın, ben Hornswoggle'dan sadece birazcık uzunum. Ben Ray Maestro, yemek pişirmeyi severim. BOOYAKA BOOYAKA!" diyor gibisin.

Rey Mysterio: Tamam artık konuşmam gerekirs--

Santino Marella: Hayır hayır, daha bitirmedim. Ray Maestro daha bitirmedim. Ben bizzati WWE Magazine'a çok klas ve fazla sayıda fotoğraf gönderdim. Benim gibi karizmatik bir adamın seçilmemesi değil de senin seçilmen çok koyuyor. Hadi bir de benim fotoğrafıma bakalım, Rey Maestro.

Santino Marella'nın yarı çıplak bir yatakta yattığı ve elinde gül tuttuğu bir fotoğraf geliyor ekranlara.

Santino Marella: İşte ben buna fotoğraf derim. Ve şunu da iddia ediyorum ki eğer kapak bu olsaydı buradaki kadın erkek herkes o dergiyi satın alırdı. Herkes satın alıp bu fotoğrafı yatak odasının tavanına asardı. Yani Ray Maestro, anlayabileceğin üzere daha önce RAW'a gelmemenin bir sebebi var. RAW gerçek superstarların yeri. Mesela ben gibi. Doğ ve parla adamım, tamam mı? Ama dediğim gibi biz burada oyunu kurallarına göre oynarız ve o kurallara uymazsan senin için çok kötü olabilir. Şimdi söylemek istediğin bir şey varsa söyleyebilirsin ama bir ricam var, lütfen hepimizin anlayabileceği bir dilde konuş.

Rey Mysterio: Madem ısrar ediyorsun..

Rey Mysterio, Santino Marella'nın kafasına mikrofonu geçiriyor! Rey Mysterio sağlam bir dayak ve 619 şovuyla Santino Marella'yı ringe çıktığına pişman ediyor. BOOYAKA çalıyor.

Ardından CM Punk'ın arka alanda konuşacağını öğreniyoruz. Reklamlar..
Reklamlardan döndüğümüzde Batista'nın Edge'e çektiği dayağı ve CM Punk'ın cash-in'ini tekrar izliyoruz. Ardından arka alanda Todd Grisham'ın yanında CM Punk'ı görüyoruz.

Todd Grisham: Hey CM Punk, seni ilk kutlayanın ben olmama izin ver. (İki el sıkışıyor.) Şu an çok heyecanlı olmalısın.

CM Punk: Çok heyecanlıyım. Teşekkür etmek istediğim o kadar çok isim var ki. Öncelikle Batista'ya yardımı için çok teşekkür ediyorum. Kardeşlerim, ailem, dostlarım, dışarıda benim adımı haykıran seyirciler hepsine çok teşekkür ediyorum. Gerçekten konuşamıyorum şu anda, çok mutluyum. Çok iyi hissediyorum.

Karşısında JBL beliriyor CM Punk'ın.

JBL: Şaka yapıyorsun değil mi? Gerçekten kutlama yapmıyorsun yani?

CM Punk: Hayır, yapıyorum??

JBL: O kemeri dayak yemiş ve savunmasız bir adamı tuş ederek kazandın ve kendine şampiyon mu diyorsun?

CM Punk: Savunmasız mı?

JBL: Bununla gurur mu duyuyorsun?

CM Punk: Ben şampiyon olmamla gurur duyuyorum.

JBL: Birkaç seçeneğin var. Bu gece yatağa yatıp hikayeden nağme şampiyonluğunla mutlu mutlu yaşayabilir ve kendini WWE kayıtlarına korkak şampiyon olarak yazdırabilirsin. Ya da bir adım atıp gerçek bir şampiyon olduğunu kanıtlarsın.

CM Punk: Kanıtlamak?

JBL: Kanıtlamak için o ringde yenilmez birinin karşısına çıkabilirsin. Ringin içinde harikalığı ve ring içinin kalitesini hissedebilirsin. Eğer kanıtlamak istiyorsan o omzundaki kemeri bugün ortaya koy ve JBL ile ringe çık. Bu bir evet-hayır sorusu.

CM Punk: İlk olarak sen mi yenilmek istiyorsun? Cevabım evet.

JBL oradan ayrılıyor ve CM Punk kemerine bakarken ekranlarımız kapanıyor. Reklamlar..Reklamlardan döndüğümüzde John Cena'nın müziğini duyuyoruz. John Cena yüksek bir chantle rampada gözüküyor. Chantinden bir gıdım bile kaybetmeden ringe geliyor ve tauntunu yapmaya başlıyor. Ardından bir mikrofon istiyor ve konuşmaya başlıyor.

John Cena: Ben sürprizler ve beklenmedik klasik anları çok severim. Tüm spor eğlencesine Night of Champions'ta gerçekleşecek olan Triple H vs. John Cena maçı tam bir güreş klasiği olacak demiştim. Hayır, WWE kemerini dün gece kazanamadım, Triple H beni yendi. Ama bu benim puan tablomda gururla taşıdığım bir yenilgi olacak. Çünkü dün yaptığımız maç kanıtladı ki biz ikimiz dünyanın en iyileriyiz ve o maç güreş klasikleri arasında yer aldı. Bu gece de tarihin bir parçası oldunuz. Belki şu an anlamıyorsunuz ama bundan yıllar sonra geri dönüp bu şova baktığınızda gururla "Ben de oradaydım" diyebileceksiniz. Ben CM Punk cash-in yaparken oradaydım diyebileceksiniz. Benim tamah etmediğim nokta JBL'in sürekli yaptığı gibi ona da serserilik yapıp bu anı ondan çalmaya çalışması. CM Punk'ı takdir ediyorum. Belki şansı ve fırsatçılığını kemeri kazanmak için kullandı ama kesin olan bir şey varsa da o kemeri kazanmak için yeterince delikanlı olduğudur. Ama bana şunu farkettirdi, eğer JBL'e evet dediyse herhangi birine de evet diyebilirdi. Bana bile. Aslında bu o kadar da kötü bir fikir değilmiş. Mr. McMahon burada olmadığına ve RAW'ın bir GM'si olmadığına göre, buna şampiyon CM Punk karar verebilir. Bay Punk, bunu izliyorsanız söylemek isterim ki daha yeni kemer kazandınız ve herkes üstünüze çok fazla geliyor olabilir. O yüzden ben sana bir iyilik yapacağım. Ben sana dünya üzerindeki en coşkulu kalabalık olan Oklahoma'ya sormanı tavsiye edeceğim. (Seyirciler çıldırıyor) Sizce JBL, şampiyonluk maçı hak ediyor mu? (Booolar havada uçuşuyor) Yoksa burada bir tarih yazdırıp CM Punk'ın ilk kemer savunmasını bana karşı yapması konusunda ikna mı edelim? (seyirciler çıldırıyor) CM Punk seçim senin ama bana göre seçim çok kolay. JBL için bir mesajım var. JBL, sen arabanı ve homo şöförünü alıp buradan çoook uzakl--


JBL'in müziği duyuluyor.

JBL: (Tam konuşacağı sırada seyircilerden You Suck chantleri yükseliyor) Sen bu gece CM Punk ile o kemer için güreşmeyeceksin Cena, o maç benim. Hatta o maç sırasında senin bu binada olmanı bile istemiyorum.

Arkaya işaret ediyor ve arkadan güvenlikler gözüküyor.

JBL: Bu WWE güvenliği değil, parası ben tarafından ödenen güvenlik. Senin gibi avanaklar çıkıp gecemi mahveder diye tuttum. Kalabalığı arkasına alan insanlar bir şeyleri yönetmez, parası olanlar bir şeyler yönetir. Mr. McMahon burada olmadığına göre buradaki en zengin kişi benim ve burada işleri ben yönetiyorum. Bu gece Dünya Ağırsiklet Şampiyonu olacağım. Güvenlik, lütfen bay Cena'ya kapının yerini gösterin.

Cena üstünü çıkarıyor ve mikrofonu fırlatıyor. JBL ve güvenlikleri ringin etrafını çevirmiş durumdalar. Tüm güvenlikler birden içeri atlıyor. 6 güvenlik Cena'yı tutarken JBL ona paranın gücünü tattırıyor ve yumruklamaya başlıyor. Ardından güvenlik zorla Cena'yı dışarıya götürüyor. John Cena'nın debelenmesi karşısında güvenliğin onu zorla götürdüğü sahneyi acı dolu şekilde seyretmeye devam ediyoruz. JBL'in kapıyı kapatmasıyla ve Cena'nın gözden kaybolmasıyla kameralarımız kapanıyor.Night of Champions'ta Cody Rhodes'un Holly'e ihanet ettiği ve yeni şampiyon partnerinin Ted DiBiase olduğu anları bir kez daha hatırlıyoruz. Ardından ringdeyiz ve Dünya Tag Team Şampiyonları Cody Rhodes ve Ted DiBiase ringe geliyorlar. Ringde onların rakipleri Darin Waid & Steve Anthony isimli iki tane bölgesel jobberlarımız var. Şarkıda arada kaynayarak tauntlarını yapıyor sıradaki Tag Team Şampiyonlarımız, büyük kurnazlık. Maçımız başlıyor.

Non Title Match
Ted DiBiase & Cody Rhodes vs. Darin Waid & Steve Anthony


Cody ve Anthony lock-up'a giriyorlar. Cody hemen rakibini köşeye sıkıştırıyor. Hakem ayırıyor onları. Cody rakibine Headlock bağlıyor ve köşeye doğru yaslanıp Ted'in tag almasını sağlıyor. Anthony, Cody'den kurtulup onu ittiriyor ve yumruk! Ama Cody geri gelmiyor. Anthony kardeşimizin yumruğu havada kalmışken Ted onu canice bir darbe ile arkacılık yaparak indiriyor, adamlığa sığar mı lan? Ted rakibini bacağından çekip sürüklüyor ve Elbow Drop. Ardından Cody'e tag veriyor. Cody'den Knee Drop. Bayağı güzel vurdu, ama ringe... Cody rakibini kaldırdığı sırada diğer jobber kardeşimiz ringe girip bu kötü gidişata dur demek istiyor ama Ted de girip bu jobber'a Clothesline vurarak onu indiriyor ve kötü gidişata devam. Cody, Anthony'i DDT ile indirip tuşa gidiyor 1----2----3.

Kazananlar: Cody Rhodes & Ted DiBiase (1.15)

Kıran kırana bir mücadelenin sonunda Cody ve Ted altın değerinde 3 puanı almayı başarıyorlar. Cody ve Ted bu zorlu maçtan sonra nasıl koyduk temalı konuşmalarını yapmak üzere bir mikrofon alıyorlar. Söz Cody'de.

Cody Rhodes: Buradaki herkes neden geçen hafta Hardcore Bob Holly'e saldırdığımı merak ediyor sanırım? Eğer siz de Dusty Rhodes'un oğlu olsaydınız ve size hayatınız boyunca işleri doğru yoldan yapmayı anlatan bir babanız olsaydı beni anlayabilirdiniz. Her zaman işleri doğru yoldan yapmalıyız. Ben bu tavsiyeyi aldım ve bunu hayatıma uyguladım. Bu beni nereye götürdü ve ne kadar geliştirdi? Bana sadece Bob Holly'nin ölü kariyerini uzunca bir süre sırtımda taşıttı, hepsi bu. Artık kendime odaklanmam gerekiyor. Neden kendi yanıma Ted DiBiase'yi almayayım diye düşündüm. Neden daha debut yapamadan partner bulmaya zorlanan birinin karşısına dikilseydim. Bu bana şeyi hatırlattı.. kendimi. O genç, dinamik ve yakışıklı. Ben de sabırlı bir insan değilim. Doğruyu söylemek gerekirse hayatım boyunca yaptığım bir şeyden çok da pişmanlık duymadım. Eğer bizim kadar yetenekliyseniz bir şeyler için bedel ödemezsiniz.

Ted DiBiase: Ne yazık ki herkes bizim kadar iyi görünüşlü değil fakat herkes bizim yaptığımıza heves ediyor. Onlar kendilerini bizimle eşdeğer görüyor çünkü, çünkü onlar Youtube'a video yükleyebiliyorlaar... Ama gerçek hayatta bu ülkenin 30 yaş altındaki hiçbir bireyi, obeziteye giden bir koyundan fazlası değil. Biz ikimiz işleri kendi yolumuzdan hallettiğimiz için sizden daha iyiyiz ve bizi paha biçilemez "Priceless, tag teamlerinin adı" kılan da bu.

İkisi de mikrofonları yere bırakırken biz de reklamlara ilerliyoruz.Reklamlardan döndüğümüzde Katie Lea ile abisi Paul Burchill konuşuyorlar ve abisi en son "Uslu dur" diyip gidiyor. Ardından Jamie Noble görünüyor ekranda ve klasik yavşama işlerine başlıyor. Buraları çevirmiyorum çünkü baya yavşaklık konuşması dönüyor yani, kızı etkilemek için. Kızın da dibi düşüyor tabii. En sonunda kız bunu kabul edecek gibi yapıp "Hadi büyük bir adam olduğunu bana kanıtla" diyor ve arkasını işaret ediyor. Jamie Noble'a sert sert bakan Kane'yi görüyoruz.

Jamie Noble: Hey büyük adam. Yeni şov, yeni başlangıçlar değil mi, he. Şimdi burada Mr. McMahon ve kurallar olmadığına göre sen ve ben eşitiz demektir. O yüzden bundan sonra bana itaat edeceksin ve ben ne dersem onu yapacaksın, yoksa seninle hoş olmayan şeyler yaşarız büyük adam. Anladın mı beni? Şimdi çeneni kırıp dişlerini eline saymadan önce önümden kaçıl adamım.

Kane tüm bu konuşmayı sessiz sessiz dinliyor. Jamie Noble arkasını dönüp kıza "Bak gördün mü nasıl da alt ettim " çekerken Kane bunu boğazından yakalıyor. Jamie Noble ise bir tekme sallayıp kurtuluyor ve kızı falan unutup kaçmaya başlıyor. Kane onu kovalamaya gidiyor. Bu görüntünün ardından Michael Cole ve Jerry Lawler'a geri dönüyoruz. Fakat Jamie Noble'ın ringe kaçtığını görüyoruz. Jamie Noble bir süre etrafa bakındıktan sonra ringin arkasına saklanıyor. Fakat Kane'in alev pyroları ringin dört bir yanını sardığında Jamie Noble korkudan tavşan gibi sekiyor ve bu sırada Kane'in müziği duyuluyor. Jamie Noble umutsuzlukla etrafına bakarken Kane hızlıca ringe doğru ilerliyor. O DA NE? JAMIE NOBLE KANE'IN ÜSTÜNE SUICIDE DIVE İLE UÇUYOR! Ardından yerdeki Kane'i tekmelemeye başlıyor. Jamie Noble yine artistik yapmaya başlarken Kane'den bir kip-up görüyoruz. Kane bir uppercut ile kontrolü yeniden eline alıyor. Jamie Noble bir süre daha Kane'yi alt etmek için uğraşıyor fakat Kane'in Big Boot'u olaya son noktayı koyuyor. Dışarı düşen Jamie Noble'ı Kane takip ediyor ve masaya Chokeslam ile yapıştırıyor Jamie Noble'ı. Pislik pislik gülümsemesini görüyor ve sesini duyduktan sonra segment sona eriyor. Chris Jericho'yu görüyoruz, kendisi rövanş maçı için ringe doğru ilerliyor. Biz de reklamlara gidiyoruz.Arka alanda Chris Jericho'yu görüyoruz. Reklamlardan sonra Kıtalararası Şampiyonluk maçı! Reklamlardan dönüyoruz, ringdeyiz. Chris Jericho! Sıradaki maç için ringe geliyor. Ama maçtan önce açıklamaları olacak sanırım, bir mikrofon var elinde. Jericho kısa bir promo kesiyor ve bu konuşmanın ardından Kıtalararası Şampiyon Kofi Kingston geliyor ringe. Reklamlardan sonra IC maçı var!

Intercontinental Championship
Kofi Kingston (c) vs. Chris Jericho (w/ Lance Cade)


Reklamlardan döndüğümüzde maç çoooktaan başlamış; hatta şu an Jericho, Kofi'ye Headlock bağlamış durumda. Biz reklamlardayken olanları ve Jericho'nun nasıl üstünlüğü aldığını öğreniyoruz. Kofi bu esnada kilitten tekmelerle kurtulup Jericho'yu roll-up'a yatırıyor 1----2! Jericho atıyor. İkili aynı anda kalkıyor ve Jericho'dan Clothesline! Kofi yerde. Jericho kaldırıyor Kofi'yi ve ringden atıyor... Atamıyor. Ama Jericho bunun farkında değil, arkasını döndüğünde Kofi ona birkaç yumruk atıyor ve iplerden sekiyor. Jericho'nun yumruğundan sıyrılıp bu kez karşı taraftan geliyor ve Double Axe Handle. İplere atmaya çalışıyor Jericho'yu, Jericho reverseledi. Kofi iplerden sekiyor ve Running Forearm! İplerden sekiyor Kofi ve Boom Drop! Kofi, Jericho'yu iplere atıyor ama Jericho iplerden sekip ani bir şekilde roll-up'a alıyor Kofi'yi 1----2---- Kofi atıyor. Aynı anda kalkıyorlar, Jericho'dan sağlam bir Enzuigiri geliyor. Bir tuş denemesi daha 1----2! Kofi atıyor. Jericho, Kofi'yi kaldırıyor ama Kofi bir anda yumruklamaya başlıyor Jericho'yu ve köşeye atıyor. Koşuyor ona doğru, Jericho, Kofi'yi sert bir tekme ile karşılıyor. Ardından One Handed Bulldog! Bir de Lionsault! Tuş deniyor 1----2---- Kofi atıyor! Jericho yakınıyor hakeme. Ardından Kofi'yi kaldırıp Suplex deniyor ama Kofi ayakları üzerine düşüp roll-up'a alıyor 1----2---- Jericho çeviriyor roll-up'a. Ama Kofi'yi öyle bir çekiyor ki mayosundan soymaya niyetliymiş gibi... O anki vaziyeti aşağıdaki "Şovdan Kareler" bölümünde görebilirsiniz. Hakem de bu esnada herif içeriden soğuğu alıyor ishal olacak dercesine bir kararla zili çaldırıyor! Jericho diskalifiye oluyor!

Diskalifiye ile kazanan ve hala Kıtalararası Şampiyon: Kofi Kingston (2.27)

Kofi kemerini alıyor ve hakem onun elini kaldırıyor ama Jericho, Kofi sevinemeden ona saldırıyor ve gözüne parmağını sokuyor. Kısa süre evvel HBK'e yaptığının aynısını yaptı, bre vicdansız öyle parmak mı sokulur be göze? Jericho terk ediyor ringi. Gecenin ana maçında CM Punk'ın JBL'e karşı kemeri koruyacağını hatırlıyoruz. Arenanın dıştan görüntüsünü izliyoruz bir süre, ardından spikerlerimizdeyiz. Spikerlerimiz gecenin başında olanlardan bahsediyor, bu sırada ekrana gecenin başında olanlar yansıyor. Sanırım 994858994949. gösterilişi bu. Ardından arka alanda La Familia'yı görüyoruz. Edge gecenin başında kemerini kaybettiği için bayağı sinirli. Ryder ve Hawkins'e bayağı fena fırça atıyor.

Edge: GİTTİ! GİTTİ! NEREDEYDİNİZ? NEREDEYDİNİZ SİZ? KİMİN HATASIYDI BU? BU SİZİN HATANIZDI! SİZİN! SİZ YAPTINIZ!

Bu sözlerden sonra sıra dayağına çekiyor ikiliyi. Ardından sinirlenip arabaya biniyor ve buradan gidelim, hemen diyor bayağı kızgın bir şekilde. Ryder suratını tutarak arka koltuğa, Hawkins de şoför koltuğuna geçiyor ve arabayı çalıştırıyor. La Familia terk ediyor RAW arenasını.Biz de artık ana maça geçiyoruz. Günlük binlik yapma dozunu John Cena'yı güvenliklerle kovdurduğu segmentte alan JBL şimdi de gözünü diktiği Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu için ringe geliyor. Ardından rakibi ve çiçeği bayağı kısa süredir burnunda Dünya Ağırsiklet Şampiyonumuz CM Punk ringe geliyor ve maç başlıyor.

World Heavyweight Championship
CM Punk (c) vs. John "Bradshaw" Layfield


İkili bakışıyorlar bir süre. Bu esnada JBL'in Cena'yı arenadan şutlarken kullandığı korumaları geliyor ringe. Korumalardan en soldakinin de bu şovdan birkaç sene sonra JBL'in yandan yemişi olarak çıkan Alberto Del Rio olduğunu belirtmekte fayda var. Lock-up alıyor ikili. JBL rakibini köşeye sıkıştırıp yumruk ve tekmeler vuruyor. Ardından Punk'ı kaldırıyor ve Short Arm Clothesline. Punk yerde. JBL onu hırpalamaya devam ediyor ve tuş deniyor 1----2, Punk atıyor. JBL rakibini biraz daha hırpaladıktan sonra Headlock bağlıyor. Punk kilidi yumruklarla bozuyor ve JBL'i iplere yolluyor. Döndüğünde Arm Drag ile indiriyor JBL'i! Kalktığı gibi de diz darbesi! JBL ring dışına düşüyor. Punk, Baseball Dropkick deniyor ama JBL çekiliyor, Punk da ringin dışında ve ayaklarının üzerinde. Ama bu durum çok sürmüyor ve JBL onu Clothesline ile yere alıyor. Ardından kaldırıyor Punk'ı ve spiker masasına çarptırıyor. Şimdi ringe sokuyor Punk'ı ve kendi de girip tuş deniyor 1---2, Punk atıyor. JBL, oturmakta olan Punk'ın suratına tekmeyi oturuyor ve ardından onu kaldırıp Headlock bağlıyor. Punk yumruk ve dizlerle kurtuluyor bu kilitten ve iplerden sekiyor ama JBL döndüğünde onu yine Headlock ile yakalıyor. Punk bu sefer biraz daha zorlanıyor ama seyircinin desteği ve kendi çabasıyla yumruklamaya başlıyor JBL'i. JBL el mecbur bırakıyor kilidi bir süre sonra. Punk'tan bir forearm ve iplerden sekiyor ama JBL'den Shoulder Block! Punk sendeleyip kendini köşeye atıyor. JBL ona doğru koşuyor ama Punk rakibini tekme ile bloke ediyor, bir de Enzuigiri! JBL sersem bir şekilde kendini köşeye bırakıyor, Punk da kendine geldikten sonra Shining Wizard+Running Bulldog'u patlatıyor. Tuş denemesi 1----2---- JBL atıyor. Punk, JBL'i kaldırıp iplere atıyor. JBL reverseliyor, Punk iplerden sekiyor. JBL'den Clothesline denemesi, Punk sıyrılıp karşı iplerden geliyor bu kez ama JBL onu kucağında yakalayıp Fallaway Slam ile indiriyor! Tuş denemesi 1----2---- Punk atıyor. JBL, Punk'ı kaldırıp Short-Arm Clothesline deniyor ama Punk eğiliyor ve Roundhouse Kick! Ardından aprona geçiyor ve Springboard Clothesline! Punk tuş deniyor 1----2! JBL atıyor. Bu sırada kameralarımız giriş kısmında. Cryme Time ve John Cena! John Cena burada! Şovun ortalarında JBL'in adamları tarafından kovulmuştu ama kendisi Cryme Time'ı da yanına alarak şova girmeyi başarmış! Şu adamlara (Cryme Time) hastaydım be... Üçlü korumalara dalıyor hemen. Bu sırada JBL, Punk'ı Big Boot ile indiriyor ve dışarıdaki kaosa göz atıyor. Punk'ın kalktığını görünce ona dönüyor ama Punk onu omuzluyor ve GTS! GTS! Tuş denemesi hemen, 1----2----3!

Kazanan ve hala Dünya Ağırsiklet Şampiyonu: CM Punk (5.00)

Punk koruyor! Gecenin başında kazandığı kemeri gecenin sonunda koruyan adam gibi adam, başlarda biraz zorlansa da sonradan maça dahil olmasıyla ve dışarıdaki kaostan da yararlanarak kemerini korumayı başarıyor Punk. Kemerini alıp kaldırıyor ve ardından Springboard Crossbody ile dışarıdaki kalabalığa atlayarak ışık hızıyla kapışmaya dahil oluyor! Herkes patates çuvalı gibi düşüyor. Dışarıdaki 4 superstar korumaları haşat etmeye devam ederken şovumuz sona eriyor, bir sonraki incelemede görüşmek dileğiyle!


RAW #788 | Şov DeğerlendirmesiWindham Lawrence Rotunda

Şovun En İyi Maçı: CM Punk vs. JBL.
Şovun En Kötü Maçı: Jillian Hall vs Mickie James.
Şovun Olayı: CM Punk'ın gecenin başındaki cash-in'i.
Şovun En Saçma Olayı: Chris Jericho'nun diskalifiye oluşu.
Şovun Keyif Kaçıranı: Kulak yırtıcı sesiyle Jillian Hall.
Şovun Hareketi: Go To Sleep.
Şovun Adamı: CM Punk.
Şovun Kadını: Mickie James.
Şovun Takımı: Ted DiBiase & Cody Rhodes
Şova Puanım: 7.
Seyirci Puanım: 9. (Günümüz seyircisinden katbekat iyiler.)

Critorax

Şovun En İyi Maçı: CM Punk vs. JBL
Şovun En Kötü Maçı: Ted DiBiase & Cody Rhodes vs. Darin Waid & Steve Anthony
Şovun Olayı: CM Punk cash-in'i
Şovun En Saçma Olayı: Santino Marella'nın Seksi Pozları
Şovun Keyif Kaçıranı: Edge'in Edgeheads'i suçlayıp sağlam dayak atması
Şovun Hareketi: John Cena'nın yanına Cryme Time'ı alıp güvenliği elden geçirmesi
Şovun Adamı: CM Punk
Şovun Kadını: Mickie James
Şovun Takımı: Cody Rhodes & Ted DiBiase
Şova Puanım: 8/10
Seyirci Puanım: 1/10


RAW #788 | Şovdan Bazı Saykodelik ve Güzel Kareler

imza


voice of voiceless, champion of universe

Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2018, 21:05   #2
Second City Saint
CM Punk Guy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2018
Nereden: -
Mesajlar: 1.873
Konular: 168
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 3931
Rep Derecesi: CM Punk Guy IC kemerini kazandın.CM Punk Guy IC kemerini kazandın.CM Punk Guy IC kemerini kazandın.CM Punk Guy IC kemerini kazandın.CM Punk Guy IC kemerini kazandın.CM Punk Guy IC kemerini kazandın.CM Punk Guy IC kemerini kazandın.CM Punk Guy IC kemerini kazandın.CM Punk Guy IC kemerini kazandın.CM Punk Guy IC kemerini kazandın.CM Punk Guy IC kemerini kazandın.
Standart

Öncelikle elinize sağlık. Bu şov benim için çok özeldir, nedenini söylememe gerek yok. Zaten biliyorsunuz.
imza

CM Punk Guy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2018, 21:08   #3
Λ௱ƐЛØ
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2017
Nereden: Gaziantep
Mesajlar: 15.878
Konular: 950
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
Rep Puanı: 159661
Rep Derecesi: The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Ellerinize sağlık beyler. Batista'nın yaptığı puştluk CM Punk'ın yaptığı densizliği unutamayız...

Şovdaki maçların toplam 11 dakika 8 saniye sürmüş..

Ayrıca arkadaki adam ADR değil mi? Evet, ADR'miş.

imza
The Lone Man & Aschentef

GTW RPG: Austin Aries
2x GTW International Openweight Şampiyonu (105 gün, ∞)
Son GTW International Openweight Şampiyonu
GTW Takımlar Şampiyonu (63 gün)

GWA RPG: Austin Aries
1x GWA Kıtalararası Şampiyonu (98 gün)
İlk GWA Kıtalararası Şampiyonu

Be a Booker - Honor's Wrestling
The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2018, 21:09   #4
undisputed of gtr
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nereden: İzmir
Mesajlar: 21.084
Konular: 1890
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 203657
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Alıntı The Lone Man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ellerinize sağlık beyler. Batista'nın yaptığı puştluk CM Punk'ın yaptığı densizliği unutamayız...

Şovdaki maçların toplam 11 dakika 8 saniye sürmüş..

Ayrıca arkadaki adam ADR değil mi? Evet, ADR'miş.

Evet oradaki oku da bizzat ben çektim kendisine, fark edilmesi için. Bu arada maçlar evet kısaydı, ben iki kemer maçı olmuş falan diye yapalım demiştim ama bayağı kısa sürdü maçlar. Şovun yarısından fazlası uzun segmentlerden oluşuyordu ve burada da Fatih girdi devreye. Onun emeği hiç şüphesiz benimkinden daha fazla bu şov için, bu mesaj üzerinden tekrar teşekkür ediyorum kendisine.
imza


voice of voiceless, champion of universe

Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2018, 21:24   #5
Banned
fetiborn41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jul 2017
Nereden: -
Mesajlar: 8.192
Konular: 839
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 141188
Rep Derecesi: fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

RAW 2008 WLR ve fetibornden sorulur, daha farklı çalışmalarda birlikte oluruz umarım kardeşimle.
fetiborn41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2018, 22:33   #6
Kane’s Legacy
Devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2018
Nereden: İzmir
Mesajlar: 4.212
Konular: 53
Favori Güreşçisi: Kane
Rep Puanı: 22130
Rep Derecesi: Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart

Ellerinize sağlık.
imza

//////////// TITLES ////////////

HAFTANIN PARLAYAN ÜYESİ -- 6 OCAK 2019
32. ETKİNLİK HAFTASI BİLGİ YARIŞMASI İKİNCİSİ
32. ETKİNLİK HAFTASI MAKALE YARIŞMASI ÜÇÜNCÜSÜ
ONUR KÜRSÜSÜ -- OCAK 2019
Devil isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2018, 23:37   #7
HBK4EVER
TurkishHammerHBK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2017
Nereden: Adana
Mesajlar: 22
Konular: 3
Favori Güreşçisi: Shawn Michaels
Rep Puanı: 10
Rep Derecesi: TurkishHammerHBK NXT'de jobbersın.
Standart

Ellerinize sağlık arkadaşlar
TurkishHammerHBK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2018, 23:47   #8
⋆ EK-TA-OZ-OS-ER ⋆
Look! A Wizard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2013
Nereden: San Junipero
Mesajlar: 23.032
Konular: 2808
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 302576
Rep Derecesi: Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Look! A Wizard Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Vay be...CM Punk’un ilk cash-in’i....
imza
Then, for the thousands in attendance, and the millions watching at home. And if you aren't down with that, then we got two words for ya!
S U C K I T!
B A Ş A R I L A R
2x Etkinlik Haftası Parlayanı (SS’17 ve Royal Rumble 2018)
2x 2018 GTR Slammy (Yılın Kadın Fanı -Asuka ve En Popüleri)
2x Haftanın Üyesi
4x Haftanın Yöneticisi
2018 Yılının En Çok Mesaj Yazan Üyesi
3x 2017 GTR Slammy (Uykusuz, Aktif ve Return)
2x Logo Yarışması Kazananı
2x Poster Yarışması Kazananı
Current RPG Grafikeri
11x Onur Kürsüsü
3x Etkinlik Haftası Profil Dizaynı
First Miss Co-Admin
Former GTR Radyocusu


Asuka/Sane/Shirai/Moon/Cross/Ripley

TOMORROW BRINGS DANGER!

- B A Z I Ş E Y L E R A S L A D E Ğ İ Ş M E Z -
For her, it was never about a streak or a number, it was about proving she was the best of every division she was ever a part of. Tonight, after a brutal #WWETLC match, the Empress of Tomorrow is the Champion of Today. Congratulations.
-Triple H

A S U K A L A N D I N !

9 Ekim 2015
1 Nisan 2016-27 Ağustos 2017 - 523
22 Ekim 2017 - Arrive
19 Kasım 2017 - Sole Survivor
29 Ocak 2018 - First Ever Rumble Winner
9 Ekim 2015/9 Nisan 2018-910 Day
17 Aralık 2018- SmackDown Women's Champ
Look! A Wizard isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2018, 21:28   #9
domtoretto34
Darklord1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2016
Nereden: -
Mesajlar: 12.578
Konular: 655
Favori Güreşçisi: Chris Benoit
Rep Puanı: 60659
Rep Derecesi: Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Ben bunu yeni görüyorum ama hazır okumuşken yorum yapasım geldi. Emeğinize sağlık, yazı düzeni, ayrıntılar, şovdan kareler çok hoşuma gitti 2 tanesini aldım hatta helal edin. CM Punk'un ilk cash-in'i bu şovda olmuş, vay be..
imza
“the kingslayer”
bir gün değil her gün senciyiz.
#teambeast
Cena - Reigns - Orton - Ambrose - Lesnar - Strowman - Gargano


Forum Başarılarım

2X Onur Kürsüsü (Ağustos 2017, Mayıs 2018)
1X Ayın İspiyoncuları Listesi (Haziran 2018)
1X Haftanın Parlayan Üyesi (15 Temmuz 2018)
27. Geleneksel Survivor Series Etkinlik Haftası Feud İnceleme Yarışması 2.si
27. Geleneksel Survivor Series Etkinlik Haftası Makale Yarışması 3.sü
31. Geleneksel Etkinlik Haftası Survivor Series Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması 2.si

best in the World is just a gimmick. I'm better than the best. I actually am as good as everyone else pretends to be. It’s scary.
Darklord1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2018, 21:31   #10
undisputed of gtr
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nereden: İzmir
Mesajlar: 21.084
Konular: 1890
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 203657
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Alıntı Darklord1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben bunu yeni görüyorum ama hazır okumuşken yorum yapasım geldi. Emeğinize sağlık, yazı düzeni, ayrıntılar, şovdan kareler çok hoşuma gitti 2 tanesini aldım hatta helal edin. CM Punk'un ilk cash-in'i bu şovda olmuş, vay be..
Teşekkürler Hasan’ım. Konuyu birdenbire yukarıda görünce şaşırdım ya, 2008 falan yazıyor kesin bizim incelemelerden biridir dedim refleks olarak. Belki yazın devam ederiz 2008 serisine, zevkli oluyor bayağı.
imza


voice of voiceless, champion of universe

Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Version Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "bize yazin" linki aracılığıyla ulaşın.