GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 22-02-2018, 17:02   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1407
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 15544
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.RPG Müdüriyet Şirketin yüzü artık sensin.
Standart RPG GTW - No Mercy 2018

Şov Bilgileri

GTW No Mercy 2018
24 Şubat 2018 - 16.00
TD Garden
Boston, Massachusetts

Bir insanın vücudunda 207 kemik bulunur. 600'e yakın kas. 16 organ.

Kırılmaya hazır 207 kemik, yırtılmaya hazır 600 kas, hasara elverişli 16 organ. Ve bir insanın doğası, ancak ve ancak savaş ve kan zamanlarında açığa çıkar. Bu gece GTW'da, sevginin, dostluğun ve başarının bir kenara bırakıldığı gün. Bu gece GTW'da,

merhamet yok.

Painless arenada yankılanırken pyrolar patlıyor ve No Mercy 2018 başlıyor.

Tazz: Bayanlar ve baylar, No Mercy'e hoş geldiniz.

Jake Roberts: Evet, Cena pankartlarından da anlaşıldığı üzere arena GTW Şampiyonluk maçını iple çekiyor. Bunun yanı sıra, dönüşünden sonraki en ciddi sınavında Kenny Omega, dünya şampiyonluğu için CURSE'ün Rick Viktor'ıyla karşılaşacak.

Tazz: Görünüşe göre açılışı Bryan'la yapıyoruz Jake. Bir an önce forfeit'le şu maçı kazansa da göz önünden çekilse..

Total Annihilation! Daniel girişte görünüyor! Daniel Bryan rampada tişörtünü çıkarıp seyircilere yolluyor ve düşünceli bir şekilde ringe geliyor. Ringe girip, ringin ortasına geçiyor ve Mark Briscoe'yu beklemeye koyuluyor.

Bir süre gelen giden olmuyor, Bryan hakeme durumu soruyor. Hakem, hiçbir şeyden haberi yokmuş gibi bir hal içerisinde. O sırada bir müzik duyuluyor...

End of Me!

Jordan Holgate elinde mikrofon ile rampada görünüyor. Ringe doğru gelip hemen söze giriyor.

Jordan Holgate: Mark Briscoe'ya verdiğimiz süre doldu. TD Garden'a giriş yapmadığı görünüyor. Görevlilerden gelen bilgi şu şekilde; Mark Briscoe arenanın yanından dahi geçmedi. Bu demek oluyor ki, Mark Briscoe'nun artık bu şirketle bir ilişiği kalmadı. Çünkü ona verdiğimiz vaatlerin süresi doldu! Bundan sonra şirketimizde Mark Briscoe adlı bir güreşçisi yok. Gerekeni şimdi burada yapacağım ve ondan sonra ne hali varsa görsün!

Holgate cebinden bir klasör çıkarıyor. Bryan kaşları çatık şekilde vaziyeti izlerken Holgate içinden çıkardığı imzalarla dolu bir kağıdı kameraya doğru tutuyor, Mark Briscoe'nun kontratı bu..

Bryan sırıtıyor. Holgate, kontratı Bryan'a veriyor.

Daniel Bryan: Mark Briscoe'nun neler yaşadığı pek umrumda değil açıkçası. Ben olaya şöyle bakıyorum; Mark benimle karşı karşıya gelmemek için buradan kaçtı. O her zaman yaptığı gibi bu şirketten ara ara topuklama fantezisinden birini gerçekleştirdi. Bu onun başına pahalıya patladı, bu her zaman yaptıklarına benzemeyecek çünkü onun ilişiğini burada ben keseceğim. Buraya gelip güreşme cesaretinde bile bulunamayan herifin, şirketimizde yeri ne? Herkes onun bu şirkette bir daha bulunmaması gerektiğinin en doğru karar olacağını söylüyor. O zaman sizleri fazla bekletmeyelim, Mark'ı uğurlama törenine geçelim.

Bryan kağıdı yırtmaya yelteniyor-

O SIRADA ETRAF KARARIYOR. Işıklar açıldıktan sonra bir müzik duyuluyor...

TD Garden'da şimdi başka bir müzik yankılanmaya başlıyor...

TIME OF DYING!! TIME OF DYING ÇALIYOR! MARK BRISCOE'NUN ESKİ ŞARKISI BU! FAKAT GİRİŞTE HALEN DAHA GELEN GİDEN YOK. BU SIRADA ETRAF KARARIYOR BİRDEN!

Işıklar açıldığında MARK BRISCOE RİNGİN İÇERİSİNDE!!! MARK, BRYAN'A DOĞRU GÜLÜMSER BİR ŞEKİLDE BAKIYOR VE SUPERKICK!!!!! Mark hemen onu kaldırıyor ve CUT THROAT DRIVER!!!! Mark hemen ringin dışına iniyor ve ringin altından iki sandalyeyi ringin içerisine atıyor!

Holgate ringden inmeye yeltenirken, MARK ONU TUTUYOR! ELİYLE HAYIR İŞARETİ YAPIYOR! Bu hareket Holgate'de soğuk duş etkisi bırakıyor! Briscoe geri çekiliyor ve eliyle BANG! BANG! işareti yapıyor!

Ama hayır! Mark, Holgate'i bırakıyor. Sandalyeyi alıyor ve Bryan'ın boynuna geçiriyor! Seyircilerden büyük bir yuhalama geliyor! Mark şimdi Bryan'a bakıyor ve sırıtıyor. Hemen onu tutup köşeye çarptırıyor! Onu tutuyor ve CUT THROAT DRIVER!!! Bryan öldü resmen!

Jake Roberts: AŞAĞILIK HERİF!

Tazz: SENİN ANANI-

MARK BUNUNLA YETİNMİYOR ŞİMDİ HEMEN KÖŞEYE ÇIKIYOR VE FROGGY BOW!!! MARK BURNUNDAN SOLUYOR RESMEN! Sağlık görevlileri ringe doğru gelirken, Mark, Holgate'e bana bak diyor ve görevliden mikrofon alıyor.

Mark Briscoe: Bana odaklanıp beni dinlesen senin adına iyi olur Holgate! Sizlerde kafanızda öten o saçma seslerin sesini kapatın ve bana odaklanın. Artık karşınıza çıkıp her seferinde taviz veren evrilmemiş adamı unutun. Gözlerimin içine bakın ve gerçekleri ne kadar acı olsa bile tüm içtenliğimle söylediğimi hazmedin. Daniel Bryan, doğal seleksiyonunu kıramamış bir zavallı. Bendeniz Mark Briscoe buna karşılık kendi bedenini tekrar kırdım. Yanındada o psikolog bozuntusuna hak ettiği muameleyi gösterdim. Çünkü artık hayvanlar aleminde olduğumun farkındayım. Burada aziz veya soytarı değilim. Bu alemde sadece kahvaltı ve akşam yemeği var şaklabanlık veya birilerine yaranma değil. Alışsanız sizin için çok daha iyi olur çünkü artık televizyonlarınızda her seferinde mikrofonu aldığı an utancınızdan kanalı değiştirmek isteyeceğiniz adam burada. Dinleyin ve her gerçeği öğrendiğiniz an içinizdeki kırık cam parçalarının iç organlarınızı parçalamasını hissedin. Daha fazla sahte mimikler yok, daha fazla kahramanlık yok. Sadece ben varım, nasıl bu şirketin üstüne kara bir bulut gibi zamana yayılarak çöktüysem şimdi de bu bulutun GTW evreninden ayrılmasını izleyemeyeceksiniz. Güneşli günler yok! Fakat Mark Briscoe’lu günler ise... evet fazlasıyla mevcut. Bu günlere alışmalısınız çünkü ben tekrar bu şirketin kral tahtına oturana kadar size bunu hissettireceğim. Beğenin veya beğenmeyin. Kalkıp benim tarafıma geçmediğiniz sürece ise her dönemde olduğu gibi sadece silinip gidersiniz.

Mark Briscoe: Eski Mark Briscoe'nun artık kayıplara karıştığı doğru, ancak tehlikenin en büyüğü kıyıya vurmuş durumda. Hiç olmadığı kadar derin kin ve nefret duyguları besleyen adam burada. Burada oynanan oyunun artık farkındayım, buraların hiçte masum yada samimi olmadığının da farkındayım. İşte bu yüzden iki hafta boyunca kendime izin verdim ve şimdi burada birilerine bedel ödetiyorum, peki bununla kalacak mı? Hayır, bununla kalmayacak, GTW'da ne kadar kendini bilmez hadsiz insanlar varsa onlara gereken cezayı kesmekle mükellefim artık. Bu gece bir çağı kapatıp diğer çağı açıyorum, GTW'nın istedikleri değil, benim istediklerimin olacağı bir çağ. Bir savaş sonuçlanmadan asla bitmez, bu gece başlattığım bu savaş benim lehime bitecek. Sanmayın ki güvende olmayan ben değilim, güvende olmayan sizlersiniz!

Mark kameraya doğru yaklaşıyor.

Mark Briscoe: I AM NOT IN DANGER, I AM THE DANGER!

Mark mikrofonu fırlatıyor ve yuhalamalar eşliğinde ringden ayrılırken, bizde reklamlara gidiyoruz.

Arenanın giriş kısmına gidiyoruz. Bir grup seyirci oradan toplanmış ve arenaya giriyorlar, bir süre sonra bir seyirci koşarak o tarafa geliyor.

Seyirci: Geldi, hadi bu taraftan!

Seyircilerin hatırı sayılır bir kısmı adamı takip etmeye başlıyor.

Otopark kısmına gidiyoruz, seyirciler orada güreşçilerin girdiği girişin etrafına sıralanıyorlar. Hemen birkaç polis gelip orada ufak bir koridor oluşturuyor seyircilerden. Bu sırada bir canavar kamyonun motor gürültüsünü duyuyoruz, otoparka giriyor ve park ederken önündeki Murat 124'e çarpıyor. Aracın alarm sesleri arasında kamyondan Braun Strowman iniyor! Seyircilerden çok kuvvetli bir yuhalama var. Orospu çocuğu, şerefsiz, köpek, soysuz, ibne, kancık gibi birçok küfür duyuluyor. Polisler kalabalığı zar zor bir arada tutarken Strowman bavulunu çekiştirerek kalabalığı takmıyormuş gibi yapıyor. Seyirci Strowman'a ellerindeki yiyecek ve içecekleri fırlatıyor, bir kola bardağı Strowman'ın suratına çarpıyor ve üstünü başını kolayla kaplıyor. Üstüne atılan patlamış mısır ve sosislilere aldırmadan yürüyor Strowman. Bu sırada kaslı motorcu kılıklı bir seyirci önüne atlıyor.

Motorcu: Bugün John Cena seni ve o kancık anneni cehennemin dib-

İki polis elemanın üstüne çullanırken Strowman arenaya giriyor öfkeli kalabalığın "Cena" tezahüratları eşliğinde.

''What's that metronome I hear
Perhaps the end is drawing near
You never hear the shot that takes you down''

Broken Dreams! Drew McIntyre ağır adımlarla ringe giriyor, oradan da taunt atmadan rakiplerini bekliyor.

No More Words! GTW Heritage kemerinin sahibi Jeff Hardy de belinde kemeriyle girişte görünüyor. Kemerini belinden söküp havaya kaldırıyor ve daha sonra ilerlemeye devam ediyor, en sonunda ise ringe giriyor ve o da kendi köşesine çekiliyor.

Forgotten! Angelico keyifli bir şekilde girişte, müziğin ritmine uyarak ringe giriyor. Üç isim de birbirlerine bakarken hakem kemeri havaya kaldırıyor ve maçın başladığını işaret eden zili çaldırıyor.

GTW Heritage Championship Match
Drew McIntyre vs Jeff Hardy (c) vs Angelico

Angelico zil çalar çalmaz hızla Drew'a doğru atağa geçiyor ama Jeff de Angelico'ya bir Running Front Dropkick vuruyor. Drew ise bundan faydalanıyor ve Jeff'in karnına bir tekme atıyor ve Future Shock DDT için pozisyon alıyor ama Jeff de Drew'ı köşeye doğru yapıştırıyor, sonrasında ise Shoulder Thrust darbeleri ile Drew'ı şimdilik etkisiz hale getiriyor. Jeff hemen arkasından çekiliyor ve Angelico da Drew'a doğru koşup ona Corner High Knee vuruyor. Drew kendini dışarıya atarken Jeff ile Angelico birbirlerinin etrafında bir tur atıyorlar, sonrasında ise bir lock-up yapıyorlar. Bundan Angelico üstün çıkıyor ve Jeff'in karnına bir tekme atıyor. Angelico şimdi de iplerden geliyor ve bir Leaping Clothesline vuruyor Jeff'e, daha da sonrasında en üst köşeye hızlı bir şekilde çıkıp Diving Double Foot Stomp için atlıyor ama Jeff de hemencecik çekiliyor. Angelico estetik bir şekilde takla atıp dönüyor ama Jeff son sürat Angelico'ya bir Dropkick vuruyor, hemen arkasından tutuyor ve Vertical Suplex yapıyor. Jeff de aynı atiklikle Swanton Bomb için en üst köşeye çıkıyor, taunt atıp atlıyor Angelico Jeff atlarken dizini koyuyor, Jeff sırtını tutarak ayağa kalkmak isterken Drew aniden ringe girip koşuyor ve Jeff'e bir Headbutt vuruyor, sonrasında ise sersemlemiş Jeff'i tutuyor ve Overhead Belly to Belly Suplex ile yere vuruyor, bu hamlelerin üzerine bir de tuşa gidiyor. 1... 2...

Jeff'den bir kick-out geliyor. Drew bir kez daha tuşa gitmek istiyor ama Angelico Drew'ı bir anda kaldırıyor ve Full Nelson'a alıyor, çok bekletmeden de Full Nelson Backbreaker'ı vuruyor. Drew sırtını tutarken Angelico da tuşa gidiyor. 1... 2... Drew'dan bir kick-out izliyoruz. Angelico şimdi Drew'a bir Bodyscissors uyguluyor, Drew yüzüstü konuma gelmek istiyor ama Angelico bir tur daha atarak Bodyscissors'a devam ediyor. Drew bunun üzerine bir hamle yaparak Bodyscissors'ı Headscissors'a çevirtiyor. Angelico bu durum üzerine daha sıkı bir şekilde hareketi uygularken Drew da yavaşça ayağa kalkıyor, hatta kalkarken Angelico'yu da Electric Chair pozisyonunda alıyor. Bu durum üzerine Angelico Drew'ın kafasına vurmaya başlıyor ancak Drew yine de durmuyor ve Electric Chair Drop ile Angelico'yu yere vuruyor. Bir anda Jeff ringe girip Drew'ı ayağa kaldırıyor ve yumruklar geçirmeye başlıyor ona. Drew'ı şimdi köşeye yolluyor, bu sırada Angelico da ayağa kalkıyor ve Jeff'e saldırmak istiyor ancak Jeff ona da bir yumruk atıp onu karşı köşeye yolluyor. Jeff şimdi ringin ortasına geliyor ve Drew'a bir Poetry in Motion yapıyor, son süratle karşı köşeye doğru koşuyor ve Angelico'ya da bir Poetry in Motion geliyor, hemen arkasından Angelico'ya bir tekme atıyor ve Twist of Fate! Jeff şimdi Angelico'nun üzerinden tuşa gidiyor. 1... 2...

Drew hızla koşuyor ve tuşu bozuyor. Drew ikisini de kaldırıyor ve ayrı ayrı köşelere yolluyorlar, daha sonrasında Drew bu sefer Jeff'e doğru harekete geçiyor ve bir Corner Clothesline vuruyor. Tam da bu sırada Angelico ikisinin de aynı anda yan yana bulunmasından faydalanarak ikisine de bir Corner High Knee geçiriyor. Jeff ile Drew kendilerini yere bırakırken Angelico hızlıca Jeff'ı kaldırıyor ve Crucifix Powerbomb pozisyonuna alıyor. Jeff ise Angelico'nun sırtından yavaşça inerek ayakta kalıyor ve bir Neckbreaker vuruyor, hemen arkasından bir ters taklayla kalkıyor, hala Angelico'yu bırakmış değil. Jeff şimdi Angelico'yu Suplex için kaldırıyor ancak yere bir Falcon Arrow ile indiriyor. 1... 2... Angelico'dan bir kez daha kick-out geliyor, Drew ise darbe yiyen Angelico'yu ayağa kaldırıp kaldırıyor ve Release Powerbomb ile yere fırlatıyor. Drew Angelico'ya bir Snap Elbow Drop vuruyor, hemen arkasından da Angelico'yu kaldırıp bir tekme atıyor ve Double Underhook pozisyonuna alıyor. Jeff'den Drew'a bir Flying Forearm Smash, hemen arkasından da Drew'ın Angelico'yu bırakmasını da fırsat bilerek ikisine de Forearm darbeleri geçirmeye başlıyor. En son Angelico'ya bir Forearm Smash geçirmek isterken Angelico birden bir blok ile onu durduruyor, daha sonrasında ise Jeff'e bir Syuri Knee. Angelico şimdi de iplerden geliyor ve Drew'a da bir Syuri Knee vuruyor ve Drew üzerinden tuşa gidiyor. 1... 2...

Jeff'den ikisine de bir Elbow Drop geliyor ve bu şekilde tuş da bozuluyor. Jeff daha sonrasında ilk olarak Angelico'ya, hemen arkasından da Drew'a bir Double Leg Drop geliyor, daha sonrasında Drew'ı köşeye yaslayıp üzerine koşuyor ve bir Hesitation Dropkick geliyor, bundan sonrasında ise aprona geçiyor ve bir de Hardyac Arrest yapıyor. Hardyac Arrest'i vurur vurmaz tekrardan aprona çıkıyor, oradan da Angelico'nun kalkmasını bekleyip Springboard Clothesline için zıplıyor ama Angelico'dan Jeff'e çok estetik bir Dropkick geliyor, hemen arkasından da Jeff'i yüzüstüne çeviriyor ve Cruceta Invertidas, Angelico Reverse Figure 4 Leglock'a başlıyor. Hardy yumruğunu ısırarak dayanmaya çalışıyor ve iplere uzanmak için sürünmeye başlıyor. Jeff iplere varmak üzereyken Angelico tekrardan sürünerek Jeff'i ringin ortasına çekiyor ve harekete kaldığı yerden devam ediyor. En sonunda ise Jeff iplere dokunuyor ve Angelico büyük bir üzüntüyle kilidi bırakmak zorunda kalıyor. Angelico şimdi Jeff'in kendisinde olmamasından faydalanarak ringin dışında yatan Drew'ı kaldırıyor, bir Northern Lights Suplex'i vuruyor. 1... 2... Drew bir kez daha kick-out yapmayı başarıyor. Angelico hızlıca ringin kenarında bekleyen Jeff'i tekrardan kaldırıyor ve bir yumruk vuruyor, Jeff ise ona aynı şekilde bir yumruk geçiriyor. Seyircilerden iki isme de yumruklarında destekler yükseliyor, ikisi de son yumruklarını atarak bir adım geriye çekiliyorla ama CLAYMORE! DREW'DAN İKİ İSME DE DOUBLE CLAYMORE GELİYOR. DREW ŞİMDİ İKİ İSMİ DE YAN YANA GETİRİYOR VE İKİ İSMİN DE ÜZERİNE YATIP TUŞA GİDİYOR. 1... 2...

Jeff ile Angelico aynı anda atıyorlar, Drew sinirli bir şekilde yerleri yumruklamaya başlıyor. Drew hemen arkasından Jeff'i kaldırıyor ve Future Shock? Hayır, Jeff son anda Drew'ın karnına bir tekme atıyor ve ondan kurtuluyor, hemen arkasından da tutuyor ancak Drew bir Release Northern Lights Suplex yapmayı başarıyor, Jeff kendini ringin dışına atarken Drew şimdi de Angelico'nun yanına gelip onu ayağa kaldırıyor ancak Angelico aniden bir Knee Lift vuruyor, hemen arkasından bir Syuri Knee daha. Son olarak ise köşeye çıkıyor ve Superman Senton. Angelico yeni GTW Heritage şampiyonu olabilmek için Drew'ı tuşluyor. 1... 2...

Jeff son anda koşuyor ve tuşu bozmayı başarıyor. Jeff şimdi Angelico'yu ringin dışına fırlatıyor ve Drew üzerinden tuşa gidiyor. 1... 2... Drew atıyor. Drew son anda atıyor. Bu sırada Angelico da ringe giriyor ve Jeff'e bir tekme atıyor, bir Knee Lift ile devam ettikten sonra ani bir Double Foot Stomp geliyor Angelico'dan. Çok geçmeden Jeff'i Fall of the Angels için kaldırıyor ama bu sefer Drew Angelico'ya bir tekme atıyor ve Future Shock DDT? Angelico Drew'ı köşeye götürüyor, bu sırada Jeff de toparlanıp iki isme doğru koşuyor ve Poetry in Motion. Angelico orada yere yığılırken Drew ise ringin ortasına kadar geliyor, Jeff ise Drew'a bir tekme atıyor ve Twist of Hate. Jeff hareketi vurduktan sonra dingin bir şekilde köşeye çıkıyor ve Swanton Bomb! Jeff Swanton Bomb'ı vurduğu hızla tekrardan ayağa kalkıp karşı köşeye doğru zıplıyor ve bu sefer de Angelico'ya Swanton Bomb! Jeff kemerini korumak için tuşa gidiyor. 1... 2...

3!

Kazanan ve hala GTW Heritage Şampiyonu: Jeff Hardy

Hardy iki zorlu rakibine karşı oldukça zorlanmasına rağmen kemerini korumayı başarıyor. Hardy şimdi kemeriyle birlikte seyircilerle seviniyor derken..

ANCAK TD GARDEN'IN TEPESİNDEN BİR ŞEY İNDİRİLİYOR.

Arenanın tepesinden indirilen şeyi görüyoruz, BU KENDİR İPİNE ASILAN BİR KEMER, BU INTERNATIONAL OPENWEIGHT CHAMPIONSHIP KEMERİ! JEFF HARDY NE OLDUĞUNU ANLAMAYA ÇALIŞIRKEN BİR İSİM RİNGE GİRİYOR.

BU İSİM HANGMAN PAGE! HANGMAN PAGE JEFF HARDY'E SALDIRIYOR. Page şimdi Hardy'i köşeye yapıştırıp üst üste yumruklar ve stomplar geçiriyor, zaman geçirmeden Jeff'i kaldırıyor ve Rite of Passage! Yuhalamalar gelirken Page şimdi alabileceği yüksekliğe kadar inen International Openweight kemerini çözüp havaya kaldırırken bir ayağıyla da GTW Heritage kemerinin üzerine basıyor. Reklamlara gidiyoruz.

Reklamlardan döndüğümüzde aranlık bir odadayız, tanıdık gelen fakat çıkaramadığımız bir ses kulaklarımıza geliyor.

?: Bundan üç ay önce kendime bir hedef koymuştum. Bir şeyler planlamıştım, şimdi çok bulanık geliyor. Nasıl bir kafayla o planlarımı yaptığımı bilmiyorum, bildiğim tek şey ayık kafa ve bolca çabayla bu planlarımı gerçekleştirmiş olduğum. Kendime bir yol çizip bu yolda karşıma çıkan herkesi deşip geçtim. Canavarları, yaşayan en iyi adamları alt ettim. GTW tarihinde DoR denilince akla gelecek tek isim oldum. Fakat bunun yeterli olmadığını, DoR'un beni kesmediğini fark ettim. Artık GTW denilince akla gelmeliydim. Bunu farketmemle eski planlarımın çürüdüğünü ve artık geleceğim için yeni bir plan yapmam gerektiğini de fark ettim. Taktığım onca maskeden sonra yeni bir maske takmam gerektiğini. GTW'nun korkulan şampiyonu olmam gerektiğini. Tüm şampiyonluklar sahipli ve doluydu. Ben de kendi şampiyonluğumu buraya getirdim.

Gölgelerin arasından Hangman Page çıkıyor.

Hangman Page: Ben Hangman Page, International Openweight Şampiyonu. Şampiyonluğumu da yanıma alarak GT ve XP'ye hepinizi teker teker avlamaya geliyorum.

Ardından kamera cızırtılanarak kapanıyor.

Kofi Kingston'ı arka alanda görüyoruz. Kendisi soyunma odasında maça hazırlanırken kapı çalınıyor. Kofi'nin "Gelebilirsiniz" diye seslenmesinin ardından Steve Corino'yu görüyoruz. Kendisi kafasını uzatıyor ve içeride Kofi'den başka kimse olmadığını görünce içeri giriyor.

Steve Corino: Merhaba Kofi.

Kofi Kingston: Merhaba dostum. Sana nasıl yardımcı olabilirim?

Steve Corino: Daha ne kadar yardımcı olabilirsin ki. O psikolojik manyak sosyopatın elinden kurtarmak için kendini feda ettin. Şimdi benim kariyerimi kurtarmak için eski dünya şampiyonuyla maça çıkıyorsun. Sana ne kadar teşekkür etsem az. Yani kendini daha önce elini bile sıkmadığın bir adam için feda edecek kadar iyi kalpli ve cesursun. Çok teşekkür ederim, gerçekten.

Kofi, Steve Corino'nun sözü bitince elini uzatıyor ve ikili el sıkışıyor. Ardından konuşmaya başlıyor.

Kofi Kingston: Elini sıktığıma göre sanırım senin için maça çıkmamdaki en büyük engel kalktı değil mi? (gülümsüyor) Merak etme, ben mazlumu ve ezilmişi kurda kuşa yem etmem. Bugün senin o sosyopattan kurtuluş günün. Hem ayrıca, daha bir hafta önceye kadar ben de dünya ağırsiklet şampiyonuydum, yani eski dünya şampiyonu olması benim için hiçbir şey ifade etmiyor, rahat ol tamam mı?

Steve Corino: Çok teşekkür ederim gerçekten, bu gece için başarılar diliyorum sana dostum.

Kofi Kingston: Rica ederim dostum.

Steve Corino, çekingen tavırlarla Kofi Kingston'ın sırtını sıvazlıyor ve oradan ayrılıyor. Kofi Kingston hazırlıklarına devam ediyor.

Bu maç için özel olarak atanan ring anonsörümüz Tony Chimel'i ringde görüyoruz.

Tony Chimel: The coming contest is scheduling for ONE FALL.. (Sıradaki mücadele bir kişinin kazanabileceği bir mücadele olup..)

Seyirciler: ONE FALLLLLLL!

Tony Chimel: .. and Steve Corino's job is on the line! (.. bu maçta Steve Corino'nun işi ortada olacak!)

Something For You! GTW'nun en son imzaladığı büyük yetenek ve eski dünya şampiyonu Adam Cole ringe doğru yola çıkıyor. Kendisi sakin adımlarla ilerlerken seyircilerin büyük tepkisi var kendisine karşı. Hiçbirine bakmadan direk ringe ilerliyor ve ringe geldiğinde eşofmanına sıkıştırdığı bir fotoğrafı çıkarıyor. Bu Steve Corino'nun fotoğrafı, onu seyircilere dönüp yırtıyor ve daha da büyük bir tepki alıyor. Yırttıktan sonra gülüyor ve köşesinde rakibini bekliyor.

Tazz: Ee bu kadarı da fazla ama!

Jake Roberts: Git sen de atla ringe, buralar bana kalsın.

S.O.S! Kofi Kingston, her zamanki girişiyle rampadan giriş yapıyor. Kendisi ringe girerken seyirciler için apronda Boom Boom çektiriyor.

Bunca cefa ne içindir?
Söyleyin kimin içindir?
Bunlar hep Kofi içindir.
Haydi güreş Jamaikalım.

Kendisi ana kadroda da maniyle karşılanmanın ne kadar güzel bir şey olduğunu ilk defa tadıyor ve mest olmuş bir şekilde köşesine geçiyor. Köşesine geçtiği andan itibaren Adam Cole ile sert sert bakışmaya başlıyor. Hakem tüm hazırlıklardan emin olduktan sonra maçı başlatıyor.

Adam Cole vs. Kofi Kingston
Steve Corino's Job On The Line

Corino'nun geleceği Kofi'nin galibiyetine bağlı. Maç başladıktan sonra Kofi sert bir ifadeyle Cole'a doğru bakıyor. Cole, Kofi'nin tersine ona doğru yaklaşıyor. Seyircilere bakıyor ve elini uzatıyor. Kofi, Cole'a karşı sert bakmaya devam ediyor. Şimdi elini uzatıyor Kofi fakat elini uzatmayıp Cole'un elini resmen itiyor. Cole gülümsüyor ve Suck It! yapıyor. Ardından sert bir yumruk darbesiyle Kofi'ye vuruyor. Şimdi vurmaya devam ediyor. En sonunda Kofi'yi tutuyor ve iplere yolluyor. Gelince Kofi'ye sert bir Pump Kick indiriyor. Kofi'yi kaldırıyor yerden derken Kofi'den Jawbreaker! Cole aniden yerde buluyor kendini. Cole hızlıca kalkıyor ama Kofi Two Hand Chop atağına geçiyor. İlk chop geliyor ve Cole yerde. Şimdi Cole bir daha kalkınca yine bir chop daha geliyor Kofi'den. En sonunda Cole tekrardan kalkınca Dropkick ile onu tamamen yere düşürmeyi başarıyor bir süreliğine. Cole kalkmaya çalışınca Kofi onu arkasından tutuyor ve Neckbreaker. Bu sefer Kofi iplere gidiyor ve Flying Forearm Smash. Cole tekrardan yerde. Cole'u kaldırma yelteniyor ancak Cole, Kofi'nin karnına tekmeyi vuruyor. Şimdi Kofi'yi kavrıyor ve Twisted Neckbreaker. Tekrar kaldırıyor, bu sefer Snap Suplex. Kofi'nin kalkmasını bekliyor hemen. Kalkınca wrist lock'a alıyor ve Russian Leg Sweep ile Kofi'yi tam anlamıyla yere seriyor. İki elini kaldırıp tauntunu yapıyor. Kofi kalkıyor o sırada yavaştan.

Kofi kalkınca Cole onu tutup Delayed Vertical Suplex'e kaldırıyor. 5-6 saniye havada tutuyor Kofi'yi! Fakat Kofi yaydan fırlamışcasına hareketten kurtulup dimdik ayakta kalıyor. Cole şaşırıyor. Üstüne doğru koşuyor ama Kofi'den Tilt a whirl Headscissors. Cole boynunu tutup kalkıyor. Kofi ona doğru yürüyor fakat Cole onu tutup Turnbuckle'a yolluyor fakat Kofi oradan da sekiyor ve yine Turnbuckle'dan gelerek Headscissors yapıyor. Cole kendini köşelerde yaslanmış vaziyette bulurken Kofi üstüne Sliding Corner Dropkickle atlıyor- Cole çekiliyor. Kofi acı içindeyken tutuyor Step Kick + Bridging Northern Light Suplex. Kofi yerde. Cole onu tekrar kaldırıyor. Bu sefer de Step up Tornado DDT geliyor Cole'dan. Kofi kalkınca arkasında bekliyor ve kalkar kalkmaz German Suplex yapıyor FAKAT KOFI YİNE AYAKTA! Cole hareketi başarıyla yaptığını sanıyor ama arkasını döndüğünde Corkscrew Reverse Elbow. Cole yerde. Kofi şimdi kendini topluyor. Cole yerden kalkınca Kofi köşelerden destek alıyor ve Twisting Springboard Crossbody. Yerde sırtüstü yatan Cole'u iyice süzüyor ve bu sefer de iplere gidip fırlayarak Twisting Springboard Splash. Kofi tuş deniyor 1....... 2 olmadan Cole tuşu atıyor. Kofi bu sefer o kadar kolay bir işle uğraşmadığını anlıyor. Tekrar pusuya geçiyor ve Cole'un kalkmasını bekliyor. Cole kalkınca hızla koşuyor fakat Cole çekilince Kofi iplere dayanıyor. Cole'a doğru koşuyor ancak Cole'dan arkası dönük olmasına rağmen Gamengiri! Şimdi Cole kendisi ile birlikte Double Clothesline yaparak ring dışına savuruyor Kofi'yi.

İkili ring dışında yatıyorlar. Cole daha önce kalkıyor ve kalkmakta olan Kofi'ye Superkick indiriyor. Hakem sayıyor o sırada. Cole, Kofi'yi kafasından tutup bariyerlere fırlatmak istiyor ancak hareketi Kofi devralıp Cole'u bariyerlere fırlatıyor. Cole oradan kalkmaya çalışırken Kofi'den Dropkick geliyor. Cole seyircilerin arasında. Hakem sayıyor. 4.....5......6.....7.... Kofi kendini ringe bırakırken. Cole hızla kalkıyor 8.......9..... ve son anda kendini ringe sokabiliyor. Fakat sokar sokmaz karşı iplerden gelen Kofi'den Slingshot Springboard Clothesline. Cole ringe girmesinin acısını hissediyor. Şimdi Kofi, Cole'un üstüne zıplıyor ama Cole onu tutuyor. Tutuyor ve bırakmıyor. En sonunda evirip çeviriyor ve Fireman's Carry Neckbreaker. Kofi yerde acı içinde sürünerek köşelere gidiyor. O sırada Cole ise seyirci tarafından aşırı derecede yuhalanmakta. Köşelerden destek alıp kalkan Kofi'nin üstüne koşuyor Cole, ama Kofi'den Pendulum Kick. Çok ama çok sertti. Kofi bunun üstüne köşelere çıkıyor şimdi. Seyircilere bakıyor bir süre. Ardından Turnbuckle'dan Double Foot Stomp ile atlıyor! Tuşa gidiyor Kofi 1.......2...

Cole attı. Kofi umudunu kaybetmeyi Cole'u tekrar kaldırmaya yeltenirken Cole, Kofi'nin yüzüne tükürüyor! Kofi sinirlenmekle kalmayıp, iğrenmeyle beraber tükürüğü eliyle siliyor. Ama Cole'dan o sırada çok ani bir roll-up geliyor. Kofi şaşkın. Cole tuşa gidiyor 1.....2... Kofi attı ama tam doğrulamadan Cole hızla çekilip ona doğru koşuyor, Shining Wizard. Çok ani ve sertti. Şimdi Cole, Kofi'yi ayaklarından biraz daha ringin ortasına çekiyor. Seyircilere ve Kofi'ye bağırıp ''Sevgili Corino'nuz için'' diyerek alaycı bir ifadeye bürünüyor. Bu sözlerin üstüne Kofi'ye Figure Four Leglock bağlıyor Cole. Delirmişcesine sıktıkça sıkıyor. Kofi acı çekerken bir yandan Cole'a bağırıyor. Cole hareketi daha fazla sıkıyor. Kofi acı içinde pes etmemek için direniyor. İpleri gözüne kestiriyor ve iplere doğru ilerliyor. Ancak arasında oldukça fazla bir mesafe var. Kofi eliyle sürtünerek gittikçe Cole hareketi biraz daha sıkıp Kofi'yi geriye doğru çekiyor. Kofi iplerden tamamen uzak. Pes etmekten başka çaresi yok ama pes ederse sadece mağlubiyetle sınırlı kalmayacak çünkü Steve Corino GTW'dan kovulacak. Kofi bu ikilemde kalıyor ve acı içinde bir karar vermek istiyor. O hareketten ne kadar kurtunmak için çırpınırsa çırpınsın Cole biraz daha sıkıyor. Bunun üstüne Kofi dönmeye çalışıyor. Ancak yine Cole ona izin vermiyor. En sonunda Kofi çaresizliğe düşüyor. Elini kaldırıyor ancak ipler çok uzakta. Kofi başını olumsuz bir anlamda sallıyor ve elini vuruyor.

Vurmuyor! Kofi kafasını deli gibi sallıyor ve dönerek hareketi kendi lehine çeviriyor. Aman Allah'ım. Kofi sıkıyor hareketi delirmişcesine. Cole şaşkın ve acılar içinde onun gözlerine bakarak bağırıyor. En sonunda Cole elini götürüyor yere ama Kofi hareketi bırakıyor! Kimse buna anlam veremiyor. Kofi ''bu kadar çabuk değil!'' diye söylenirken sırtüstü yatan Cole'a Boom Drop hediye ediyor. Ama Kofi halen tatmin olmuyor. Turnbuckle'a çıkıyor ve seyircilerin desteğini ölçüyor. Yerde yatan Cole'a bakıyor uzun bir süre. Elini kalbine koyuyor Kofi ve atlıyarak DIVING BOOM DROP! HAYIR COLE ÇEKİLİYOR! Kofi boşa atlıyor. Cole delirmişcesine koşuyor ve ROLLING PANAMA SUNRISE. Kofi pert. Cole tuşa gidiyor 1..........2...........

Kofi kurtuluyor. Cole anlam veremez ve şaşkın bir bakışla Kofi'ye bakıyor. Tekrar tuşa gidiyor 1......2 Kofi tekrar atıyor. Cole tekrar gidiyor Kofi tekrar atıyor! Cole ağzı açık bir şekilde ellerini başına götürüyor. Kofi kalkınca yanına gidiyor fakat Kofi TUTUYOR VE S.O.S! Tuşa gitti 1..........2....... Cole attı. Kofi iyice öfkeleniyor. O sırada Cole dizlerinin üstünde duruyor ve Kofi'ye sadece bir saniye diyor. Resmen duygulu bir şekilde başını öne eğiyor. Kofi öfkeli bir şekilde duraksıyor. Cole sen kazandın tarzında hareketler yapıyor. Sesinin duyulması için bağırarak bir şey söylüyor şimdi.

Adam Cole: Suck my d*ck.

Bu sözün üstüne Cole ayağa kalkıp Kofi'ye doğru koşuyor ancak Kofi'den Trouble in Paradise! Kofi tuşa gitti 1......2......

3!

Kazanan: Kofi Kingston

Kofi kazanıyor. Steve Corino kovulmuyor! Şimdi hakem Kofi'nin elini kaldırıyor. Kofi her zaman olduğundan daha sevinçli. Ve şimdi girişte Steve Corino görünüyor. Hızla ringe giriyor ve Kofi'ye sıkıca sarılıyor. Onun elini kaldırıyor! Şimdi Kofi'yi omuzlarına alıyor ve ringin içinde dolandırıyor. Seyirciler S.O.S. chantleri atarken reklamlara gidiyoruz.

Arka alanda Cold-Blooded Company üyelerini görüyoruz. Tek eli arkadan bağlı Trent Seven, Silas Young'ın ellerine çalışıyor. Trent bir süre uğraştıktan sonra pes ediyor ve arkasındaki bağı çıkarıyor. Umutsuzca Silas Young'a bakıyor.

Trent Seven: Olmayacak Mr. Young, kendimi hazır hissetmiyorum. Saçma sapan bir atarım yüzünden şimdi takım kemerlerini kaybedeceğiz. Ve sebebi de sonucu da ben olacağım bu durumun.

Silas Young, Trent Seven'in yanına oturuyor ve sırtını sıvazlayıp sıcak bir gülümsemeyle ona bakıyor.

Silas Young: Bak evlat. İşimizin zor olduğunun farkındayım. Ama bundan 2-3 ay önce, sana yaşamak zor geliyordu ve gidip Bray Wyatt'ın tavsiyesine uyarak intihar etmeye kalktın. Aslında olay aynı, o zaman yaşıyordun ve yaşamak zor geliyordu. Şimdi şampiyonsun, şampiyonluğu korumak zor geliyor. Mesela hiçbir zaman bir şeyi elde etmek değildir. Piyangodan bir gün şansın yaver gider, büyük ikramiyeyi tutturur trilyonlar kazanırsın. Bunun neresi zor, hiçbir yeri. Fakat asıl zor olan o parayı muhafaza etmektir. Demek istediğim aynen bu. 2-3 ay önce sen bu hayata tutunmayı başardıysan, bugün de bu kemerlere tutunmaya çalışacaksın.

Silas Young, Trent Seven'in elini omzuna koyarak ayaklanıyor.

Silas Young: Ve bu yolda senden daha çok güvendiğim bir insan evladı daha olmazdı Trent.

Trent Seven bu konuşmadan sonra biraz daha rahatlamış ve huzur dolu gözüküyor. Minnettar bakışlarla Silas Young'ı süzüyor.

Trent Seven: Teşekkürler Mr. Young.

Silas Young: Hadi bakalım, boş oturmaya gelmedik. Maça 5 dakika var, çalıştıklarımızın son kez üstünden geçelim.

Trent Seven gaza gelmiş bir şekilde enerji patlamasıyla ayağa fırlıyor ve kolunu arkadan Silas Young'a bağlattırıyor. Bağlama işlemi tamamlandığında arkasını dönüyor ve pozisyonunu alıyor.

Silas Young: Sana güveniyorum evlat.

Trent Seven: Ben de kendime güveniyorum sayın Young.

Trent Seven, az öncekinden çok daha hızlı ve isabetli bir tempoyla çalışmaya devam ederken biz de reklamlara gidiyoruz.

Dig Your Grave!

GTW Tag Team Şampiyonları, Silas Young ve Trent Seven girişte görünüyor. Sağ kolu arkadan bağlı olan Seven sıkıntılı bir ifadeyle bakıyor sol omzundaki kemerine. Young onu motive edici bir şeyler söyledikten sonra ringe ilerliyor ikili ve içeri girdikten sonra unvanlarını omuzlarına atarak bekliyorlar.

Nowhere, No One!

Bad & Beer ekibi, Wolfgang ve James Storm girişte görünüyor yuhalamalarla. Storm seyircilere laf atarak ilerlerken Wolfgang derin bir yudum aldığı fıçı birasını yere atıp içeri dalıyor. B&B ve CBC birbirlerine öldürecekmiş gibi bakarken hakem araya giriyor.

Yoldaşına karşı kanuna başvuran adam ya aptaldır ya da bir kaybeden.
Kendini bu kanun olmadan koruyamayan adam ise her ikisi birden.
Yaralı adam, saldırganına karşı şunu söyler:
"Eğer yaşarsam, seni öldürürüm. Eğer ölürsem, affedildin demektir."
İşte bu, onurun bilinmeyen 28. maddesi.

Seth Rollins ve Austin Aries girişte görünüyor. Rollins atik bir şekilde ringe dalarken Aries köşede oyalanıp seyircilere şöyle bir bakıyor, ardından içeri giriyor. Takımlar içeride kalacak adamları belirlerken Young, tartışmaya mahal vermeyecek şekilde apronu işaret ediyor, Seven çıkıyor. Rollins'le Aries birkaç dakika konuşuyor, Aries içeride kalıyor. En sonunda Wolfgang ve Storm'un taş kağıt makasından Storm'un galip çıkmasıyla Wolfgang sırıtarak gönderiyor partnerini aprona. Üç adam birbirlerine bakarken zil çalıyor.

GTW Tag Team Championship Match
Trent Seven'ın Sağ Kolu Yasaklı
Cold-Blooded Company (c) vs. Bad & Beer vs. Amendment XVIII

Storm, birlik olacakmış gibi yaptıktan sonra dönerek Aries'in karnına bir tekme atıyor ve köşeye itiyor, üzerine koşuyor- Aries'ten dirsek. Aries şimdi orta turnbuckle'a çıkıyor ama Young gelip arkadan hızlıca ittiriyor Storm'u köşeye. Storm'la Aries'e gerilip koşuyor ve Stinger Splash'i vuruyor Young. Şimdi sırtlıyor Storm'u erken bir Misery için ama Storm arkaya iniyor ve itiyor Young'ı, Aries ona da bir dirsek patlatıyor. Şimdi Aries köşeden süratlenip koşuyor- Young Back Body Drop ile attı, Aries ayakta kalıyor ve üstüne gelen Storm'a bir Enzuigiri! Storm çenesini tutarak gerilerken Aries arkadan gelen Young'ı fark edip dönerek Discus Punch vuruyor ve köşeye iteklediği Young'ın karnına arka arkaya omuz darbeleri. Storm'un tekrar geldiğini görünce Aries dur diye bağırıyor ve "beraber" işareti yapıyor, Storm kararsız gibi baksa da ikili birlikte tekmelemeye koyuluyorlar Silas Young'ı.

Tazz: Buldunuz yaşlı başlı adamı vurun tabi.

Jake Roberts: 38 yaşında adamı utanmasanız mezara sokacaksınız lan.

Storm'la Aries double irish whip'le karşı köşeye yolluyorlar Young'ı. "Şimdi" diyor Aries, Storm'a Amendment'ın köşesinde duran Young'ı gösterip. Storm koşmaya başladığı anda da Seth'e işaret veriyor- DIVING KNEE STRIKE! Seth aprondan Storm'un üstüne biniyor. Aries hızlıca geliyor olay yerine ve hakem ringe girmek isteyen Seven'ı tutarken tag veriyor. İkili birlikte Silas Young'ı tutuyorlar ve Double Back Suplex, Jurisdiction! Tuşa gidiyor Seth, 1....Young hemen kalkıyor. Seth şimdi Storm'a odaklanıyor, kaldırıyor onu, FALCON ARROW! Tuşa gidiyor, 1....2....Young bozuyor hemen yandan. Seth şimdi Aries'e sırıtıp ikiliyi işaret ediyor ve İKİSİNİN KAFASINI DA BACAKLARININ ARASINA ALIYOR. Bir Double Pedigree mi gelecek? Seth ikilinin ellerini zorlansa da kavramayı başarıyor ve ikiliyi Double Pedigree pozisyonunda tutuyor- DOUBLE BACK BODY DROP! Young ve Storm üstlerinden atıyorlar Seth'i, Seth acı içinde sırtını tutarken Aries onun sırtına vurup tag alıyor. Aries içeri girip Double Powerdrive Elbow için hareketini yapıyor- Young ve Storm dönüyorlar ve Double Superkick! Storm bir süre sallansa da köşesine gidip Wolfgang'i tag'liyor. Young, Seven'a sürünürken içeri dalan Wolfgang arkadan tutuyor Young'ı, Back Suplex! Kaldırıyor ayağa ve iplere yolluyor, Pop-up Powerslam! Young acı içinde sırtını tutarken Wolfgang tag için bağıran Seven'a bakıyor ve Young'ı Seven'a itiyor! Wolfgang, Seven'ı içeri istiyor! Seven eğiliyor ve tag'i alıyor. Seven ringe giriyor ve Aries hala halsiz şekilde yatarken sol eliyle gard almak istiyor.

Tazz: İşte şimdi Seven'ın sola ne kadar alıştığını göreceğiz.

Wolfgang özgüvenli şekilde üstüne son hız koşuyor- Seven çekildi. Seven'dan köşede bir overhead chop, bir chop daha. Arka arkaya sol direkler indiriyor Seven- Wolfgang itti. Aries bu arada ayaklanıp Forearm Smash için koşuyor- Seven çekiliyor ve Wolfgang'e çarpıp köşede kalıyor Aries. Seven şimdi sol eliyle köşeyi işaret ediyor ve corner forearm smash için koştu- Wolfgang'den Battering Ram! Wolfgang indirdiği Seven'ın bağlı sağ koluna basıyor arka arkaya ve ardından ayağa kaldırıp Body Slam'i vuruyor. Aries bu esnada Body Splash için ipe koşan Wolfgang'i takip ediyor ve dropkick'le ringin dışına düşürüyor! Aries şimdi sol kolunu kıstırdı Seven'ın, ARIES LAST CHANCERY'E GİDİYOR- ama Seven yerde dönüp bacaklarıyla itiyor Aries'i ve tekrar gelince kip-up hurricanrana ile fırlatıyor. Aries kalkıp koşuyor, Seven'dan sol Spinning Backfist! Rakibinin dizine tekmeyi indirdi Seven, iplerden sekiyor- Aries yarı yolda yakalıyor ve STO ile ring zeminine yapıştırıyor! Aries tuşa gidiyor, 1....2....Seven kalktı. Wolfgang bu esnada çenesini tutarak öfkeyle ringe dalıyor ve arkadan koşarak saldırıyor Aries'e. Arka arkaya yumruklar attığı Aries'i Slam Dunk için sırtına aldı Wolfgang, Aries arkaya iniyor ve çelmeleyip Forward Russian Legsweep! Aries bu kez Wolfgang'i tuşlamaya çalışıyor, 1....2...ringe giren Storm bozdu bu kez de. Hakem, Storm'u köşesine götürürken Young da kendi apronlarına çıkıyor. Aries kafasını tutuyor acı içinde ve gidip Rollins'e tag veriyor. Rollins şimdi sıçrayarak ringe giriyor ve Seven'a koşuyor, Slingshot Blad- SEVEN'DAN SUPERKICK! SEVEN GİTTİ TUŞA, 1.....2....

Rollins'ten kickout! Seven köşesine sürünüyor ve Young'ı sokuyor maça. Bad & Beer tarafındaysa Storm tag alıyor Wolfgang'den. Young şimdi Rollins'i köşeye yolluyor ve Storm'a gel işareti yapıyor. Storm'la lock-up'a giriyorlar, Young'dan side headlock, Storm iplerden sekti ve shoulder tackle Young'dan. Young kolundan tutup kaldırıyor Storm'u ve gücünü kullanarak kaldırıyor, Backbreaker! Storm sırtını tutuyor acı içinde. Ancak Young durmuyor ve tekrar ayağa kaldırdığı Storm'a Lariat'ı da geçirerek Killer Combo'yu tamamlıyor. Young tükürüyor ring kenarına ve Storm'un kalkmasını bekliyor Misery için. Storm ayaklanıyor, Young sırtlıyor, Mise- Storm arkaya iniyor ve Lung Blower! Storm dizini, Young sırtını acı içinde tutarken Seth Rollins apronda ikisini bekliyor. Young'la Storm kalkıyor, Rollins'ten DOUBLE DIVING KNEE! İkisi de yerde. Rollins, Young'ı tuşluyor, 1....2...Young kalktı. Storm'a gidiyor bu kez ve tuşa getiriyor, 1....2.....Storm'dan da kickout geliyor. Seth bozuntuya vermeyip kaldırıyor ayağa Storm'u ve köşeye yolluyor- Storm çevirip Irish Whip'liyor. Seth sırtını köşeye çarptığında aniden tekmeye kalkıyor ve LAST CAL- Seth bacağından yakalıyor, Storm'u kendine çekiyor ve sert bir şekilde STO ile köşeye bırakıyor! Yüzünü turnbuckle'a vuran Storm kendini ring dışına bırakırken Wolfgang onunla ilgilenmek için iniyor köşesinden. Silas Young bu esnada Seth'e sokuluyor Full Nelson'a aldı, FULL NELSON BOMB! Bırakmadı Silas Young ve STOCK LOCK! SETH'E STOCK LOCK'I BAĞLADI SİLAS! SETH ACI İÇİNDE. SETH ELİNİ YERE GÖTÜRÜYOR...

AUSTIN ARIES! İçeri dalıp partnerini sert bir tekmeyle kurtarıyor. Silas Young'ın da karnına tekme atıp iplerden sekiyor- TRENT SEVEN! Ring dışından tutup ayaklarından çekiyor Aries'i ve sol omzuyla iterek sırtını aprona vurduruyor. Seven aprona çıktı şimdi. Young'dan bağırarak tag istiyor. Young sürünüyor... ve tag'i veriyor! Seven içeri giriyor şimdi ve karnına tekme attığı Seth'e bir DDT. Tuş denemesi, 1....2....Seth kalkıyor. Seven şimdi Seth'i kaldırıp köşeye atıyor ve sol direkler yağdırıyor karnına ve suratına. Geriliyor ve koşuyor, Corner Forearm Smash! Şimdi sol koluyla sırtladığı Seth'i Samoan Drop için tutuyor- Seth indi arkaya ve döner dönmez Enzuigiri! İki isim de yerde. Bu esnada Wolfgang güç bela içeri attığı Storm'un sırtına vurup tag'i alıyor ve içeri girer girmez Seven'ı sırtlıyor, Seven engellemek için sağ kolunu kullanmak istiyor refleks olarak ama nafile. Wolfgang bu haline gülüyor Seven'ın ve sırtındaki Seven'a çok sert bir Wasteland! Seven yerde iki seksen yatarken Wolfgang onu bırakıp Seth'e yöneliyor ve Damage Point için tetikte bekliyor. Seth kalkıyor, DAMAGE POIN- Seth itiyor onu ve Aries'e tag. Wolfgang üstüne koştu- Aries çekiliyor ve karşı köşeden sekip IED! Bırakmayıp takip ediyor Wolfgang'i ve Inverted Suplex Slam! Tuşa gitti Aries, 1....2...Wolfgang'den kickout. Aries yerdeki Wolfgang'i Figure Eight Leglock'a almak için bacakları kilitliyor, Aries kilitleyemeden Wolfgang itiyor bacaklarıyla, Wolfgang dizleri üzerindeyken iplerden sekti Aries- WOLFGANG'DEN GELİŞİNE DAMAGE POİNT! DAMAGE POİNT! WOLFGANG UNVANLAR İÇİN GİTTİ TUŞA, 1.....2....

Seven! Sol koluyla bozuyor tuşu! Wolfgang'in göğsüne bir chop geçiriyor, ardından kolundaki sargıyı suratına savuruyor Wolfgang'in! Hakem "legal" diyerek ellerini iki yana açıyor bağıran Storm'a. Seven dizine bir tekme attığı Wolfgang'e iplerden sekerek knee lift geçiriyor. Şimdi wrist lock'ı bağlamadan Seven Stars Lariat vurmaya hazırlanıyor. Seth bu esnada aprondan iniyor, aprona çıkmaya çalışan Young'a gitti, ÇEKEREK DÜŞÜRDÜ APRONDAN YOUNG'I! James Storm geliyor olay yerine, LAST CALL! SETH ROLLİNS'İN TAM SURATINA! Seth yerdeyken hızla ringe dalıyor Storm ve Seven, Wolfgang'e odaklanmışken bekliyor tekme için, Seven arkasını döner dönmez LAST CALL!

WOLFGANG'E PATLIYOR! Storm şok içinde partnerine baktıktan sonra iplere gerileyen Seven'a koşuyor- SEVEN ÇEKİLİNCE RİNG DIŞINA! Storm yerde yatarken Seven doğruluyor. Ringde sadece Austin Aries ve Trent Seven var. Seven bekliyor, Seven büyük bir seyirci desteğiyle direk sol Seven Stars Lariat vurmaya hazırlanıyor, Aries kalkınca koşuyor- DROP TOE HOLD! ARIES BOŞTAKİ SOL KOLA LAST CHANCERY! SEVEN KİLİDİ BOZAMIYOR, KULLANAMADIĞI KOLUNDAKİ SARGIYI SALLAYIP DURUYOR AMA BOZAMIYOR! ARİES HAREKETİ SIKIYOR, SIKIYOR..

...VE TRENT SEVEN SOL ELİNİ YERE VURARAK PES EDİYOR!

Kazananlar ve yeni GTW Tag Team Şampiyonları: Amendment XXVIII

Amendment kazanıyor! Aries köşede yerde bağıran Seven'a öfkeyle kükrerken Seth de yüzünü tutarak ringe giriyor. Seth'le ikisinin ellerini kaldırıyor hakem ve unvanları uzatıyor.

Jake Roberts: İşte böyle Steve, artık Tag Team division'da her şey, kitabına göre.

Seth'le Austin unvanlarını havaya kaldırdıktan sonra yerde yatan Seven'a yarım ağızla şöyle bir sırıttıktan sonra ringden iniyorlar ve Omerta eşliğinde arka alanın yolunu tutuyorlar. Silas ringe girip Seven'ın durumunu kontrol ediyor ve arkalarından bakıyor ikilinin.

CM Punk'ı görüyoruz arka alanda. Eli ve kolunun bir kısmına sardığı bantları sarmayı bitirmek üzere. Sargıyı çekiştirip havaya 1-2 yumruk deniyor, iyi sardığına kanaat getirince kenara uzanıp çekmeceyi açıyor ve oradaki siyah keçeli kalemi çıkartıyor. Çizgilerini çizecekken bir an duruyor ve kaleme bakıyor. Sonra onu odanın köşesindeki çöp kutusuna şık bir hareketle fırlatıyor. Kapağını da ayağıyla tekmeledikten sonra çekmeceye uzanıp kırmızı olanı çıkartıyor. Kafasını işte bu şeklinde sallarken çizgilerini çekmeye başlıyor, ringe dönüyoruz.

JoJo Offerman: Bayanlar ve baylar, sıradaki maç, Kıtalararası Şampiyonluk için!

Anything! Bo Dallas girişte görünüyor. Dallas keyifli bir şekilde ringe ilerliyor, içeri giriyor ve gülümseyerek girişe dönüyor.

Cult of Personality! CM Punk belinde IC ile, kapüşonsuz olunca uzatmaya başladığı saçlarıyla girişte görünüyor. Punk "It's Clobbering Time" diye bağırdıktan sonra köşeye tırmanıp Dallas'a bakıyor.

Dallas alaycı bir bakış atarken Punk içeri girip tişörtünü çıkarıyor ve unvanını hakeme teslim ediyor, hakem unvanı tüm arenaya gösterdikten sonra spiker masasına teslim ediyor ve zili çaldırıyor.

Intercontinental Championship Match
CM Punk (c) vs. Bo Dallas

Dallas'la Punk bir süre bakışıyor. Punk X bandını gösterip başını sallıyor, Dallas "baban sana katılmıyordu" diye bağırdıktan sonra sırıtıyor- Punk öfkeyle saldırıyor bunun üzerine. Bo'yu köşeye itip arka arkaya tekmeler atıyor. Bir de dirsek suratına. Üst üste yumruklar. Hakem sayıyor foot choke yapmaya başlayınca, 1...2...3....4....Punk bırakıyor hareketi ve Dallas'ın karnına bir yumruk çıkardıktan sonra karşı köşeye yolluyor. Arkasından koşuyor- Bo'dan tekme! Punk yüzünü tutarak gerilediğinde Bo köşeden sürat alıp koştu- Punk'tan Arm Drag! Bo sırtını tutarak iplere tutunuyor ve ayaklanmaya başlıyor. Punk koşuyor, iplerin üstünde Step-Up High Knee! Üzerine Bulldog için koşuyor- Bo onu itiyor ve üzerine geldiğinde Dropkick! Bo şimdi Punk'ın üstünde, arka arkaya yumruklar saydırıyor kafasına ve saçından tutup kaldırıyor ve karnına sert bir yumruk attıktan sonra dizlerinin üzerine çöktürüyor, iplerden sekiyor, Side Big Boot! Bo şimdi tuşa giden isim, 1...Punk hemen atıyor. Bo yerde armlock bağlıyor. Kilidi sıkarken Punk acıyla bağırıyor. Punk acıya rağmen sürünüyor... sürünüyor... ve iplere dokunuyor. Hakem hareketi hemen ayırıyor. Bo hakeme itiraz ederken Punk ağır ağır kalkıyor. Bo sonunda hakemi bir köşeye itip Punk'a git- ROUNDHOUSE KICK CM PUNK'TAN! PUNK TUŞA GİTTİ, 1.....2....

Bo kalkıyor! Punk ona hızlı bir Anaconda Vise bağlamak istiyor ama Bo ittiriyor onu üstünden. Punk bunun üzerine karnına bir tekme sallıyor rakibinin. Yere çöktürdüğü Bo'ya bir şeyler bağırdıktan sonra kolundan tutup ayağa kaldırıyor ve köşeye yolluyor. Koşuyor, Step-Up High Knee geliyor yine. Kafasından kavrıyor ve Bulldog'ı da ekliyor. Tuşa gitti Punk, 1....2....kaldırdı omzunu Bo. Punk şimdi yerdeki Bo'yu kaldırıp maçı erkenden bitirmek için sırtlıyor- Bo arkaya iniyor, bacağının arkasına bir tekme salladığı Punk'a Reverse DDT! Bo köşeye sürünüyor ve Punk'ın kalkmasını bekliyor, kalkar kalkmaz koşuyor ve tam kafasına Knee Lift! Punk yerdeyken ipleri tutarak arka arkaya foot stomp'lar yapıyor koluna ve sırtına. Saçından tutup kaldırdığı Punk'ı arkadan tutup Back Suplex için kaldırmak istiyor ama Punk arkaya iniyor ve kendisine dönen Bo'yu yakalayıp Swinging Neckbreaker! Punk, Bo yerdeyken iplerden sekip tapınma hareketi yapıyor ve Faith Elbow Drop. Tuşa gidiyor, 1....2.....Bo kalktı. Punk yerdeki Bo'ya şöyle bir baktıktan sonra aprona çıkıyor, içeri bakıyor. Bo ayaklarının üzerine kalkınca sıçrıyor, Springboard Clothesli- BO'DAN CODEBRAEKER! Bo'dan harika bir Codebreaker havada ve tuş, 1....2.....

Punk kalktı!

Dallas inanmaz bir ifadeyle hakeme bakıyor. Hakem "2"yi işaret ediyor. Dallas şimdi ayağa kalkmaya çalışan Punk'ı bekliyor. Punk kalkar kalkmaz koşuyor ve Running Back Elbow! Yerdeki Punk'ı kaldırıp sırtına alıyor, Punk arkaya indi bu kez. Bo döner dönmez de sırtlıyor onu, GTS İÇİN ATTI- BO DİZİ YAKALADI, Bo çelmeliyor şimdi ve tam karnına sert bir Stomp atıyor Punk'ın. Punk acı içinde karnını tutarken Bo durmuyor ve ikinci tekmeyi de geçiriyor. Bo şimdi saçından tutup kaldırdığı Punk'ı Neckbreaker pozisyonuna alıyor, Punk onu kendine çevirdi, DDT! Punk da Bo da yerde. İlk kalkan DDT'ye rağmen Bo oluyor ve kalkma uğraşındaki Punk'a Spear için koşuyor -Punk üstünden atladı, Punk iplerden seken Bo'ya gelişine çok sert bir Leg Lariat! Punk şimdi dizlerinin üzerinde Bo'ya baktıktan sonra aprona geçiyor. 2. kez pusuda bekliyor Punk. Dallas ağır ağır kalkıyor, Springboard Lariat! Punk tuşa gidiyor, 1....2....Bo kaldırdı omzunu! Punk bozuntuya vermeden ayağa kaldırdığı Bo'yu köşeye götürüyor ve "bunu seveceksin" diye bağırdıktan sonra köşeye çıkarıyor. Kendisi de çıkıyor, Pepsi Plunge hazırlıkları! Punk şimdi Pedigree pozisyonuna alıyor top rope'ta ve seyirciye bakınca büyük bir destek alıyor, BO BU ESNADA KALDIRDI PUNK'I, BO ALABAMA SLAM POZİSYONUNDA TUTUYOR... TOP ROPE'TAN RİNG ZEMİNİNE ALABAMA SLAM! Bo Dallas'tan müthiş hareket. Bo şimdi köşede doğruluyor ve iki eliyle yukarı göstererek Punk'ın taklidini yapıyor, DIVING ELBOW DROP! Bo tuşa gidiyor yine, 1.....2....

PUNK KICKS OUT! Bo, dizlerinin üzerinde başını sallayıp sırıttıktan sonra "hayat felsefen seni kurtarmayacak" diye bağırıyor Punk'a ve uyku işaretini veriyor! Punk'ı kaldırıp sırtlıyor şimdi Dallas ve GTS'e hazırlanıyor- ancak Punk! Arka arkaya dirsek darbeleriyle sırtından indiği Bo'nun lariat'ından sıyrılıyor ve arkadan tuttuğu Bo'yu German Suplex'le fırlatıyor! Bo sırtını tutarak köşeye sürünüp ayaklanırken Punk üçüncü kez koşuyor ve Step-Up High Knee- Boşa! Bo çoktan çekildi köşeden. Bo koşuyor şimdi ve Corner Forearm Smash! Punk'ı bırakmadan side headlock'la kavradı Bo, karşı köşeye koştu, BO-DOG- PUNK ONU İPLERE BIRAKIYOR! Bacak arası iplerde kalıyor Bo'nun ve asılı halde yüzü ekşimiş bir şekilde Punk'a bakıyor, Punk'tan bir de Roundhouse Kick! Bo ringin dışına tepetaklak düşerken Punk dizlerinin üzerinde ona bakıyor. Bo acıya rağmen ayaklanınca iplerden sekiyor ve SUICIDE DIVE! Bo darbenin etkisiyle spiker masasına vuruyor sırtını. Punk onu ringe gönderiyor tekrar ve köşeye tırmanıyor, Diving Elbow Drop için elleriyle yukarıyı gösteriyor Punk ve aşağıdaki Dallas'a atlıyor, Diving Elbow Drop'ı vuruyor! Punk hemen sürünüyor ve kollarını kilitliyor, Anaconda Vise! Anaconda Vise locked in! Bütün arena "tap out" sesleriyle inlerken Bo elini yere götürüyor, yüzü kararıyor yavaş yavaş Bo'nun. Punk "tap" diye bağırarak hareketi sıkıyor ve Bo elini yere götürüp...

...pes etmiyor! Bo pes etmek yerine geri geri sürünüyor... sürünüyor ve ipe dokunmayı başarıyor. Punk kontrolü kaybetmiş şekilde ayaklanıp ipleri tutarak arka arkaya tekmeler yağdırıyor Bo'nun göğsüne. Bo ise öksürdükten sonra "bu kadar kolay değil Punk" diyor sırıtarak. Punk ring zemininde Arm Trap'e alıyor onu ve bir dirsek! İkincisi! Üçüncüsü! Dördüncüsü! Beşinci dirsekten sonra darbelerden dolayı kulağı kızaran Bo'yu bırakıyor Punk ve kafasını bacaklarının arasına alıyor Bo'nun, şimdi Double Underhook pozisyonunda kaldırıyor ve Welcome to Chicago- Bo sıyrılıyor ve kafasından kavradığı Punk'ı köşeye götürüyor, çeviriyor ve BO-DOG! BO-DOG! Bo-Dog'ı vuruyor Dallas ama tuşa gitmeye mecali yok. İki adam yerde yatarken hakem sayıyor. Bo kendini aprona atıyor ve ringdeki Punk'a baktıktan sonra içeri geri girip Punk'a gidiyor, kol bantlarına uzanıyor! KOL BANTLARINI YIRTMAYA BAŞLIYOR BO, PUNK'IN! Punk yarı baygın halde mücadele verirken Bo sol kolundaki X bandajının yarısını yırtıyor Punk'ın ve eline basıyor. "Yolun sonu Punk" diye bağırıyor Bo ve saçından tutup yavaşça kaldırdığı Punk'ın işini bitirmek için Bo-Dog'a koşuyor tekrar- Punk itti! Göğsünü köşeye çarpan Bo öfkeyle dönüyor geri ve Punk'a koşuyor, PUNK ÇEVİRİP TILT-A-WHIRL BACKBREAKER'I VURDU! Bo sırtını tutarak yerde kalıyor ve Punk aprona sürünüp ağır ağır köşeye çıkıyor. Bo'ya bakıyor, Diving Crossbody ile atlıyor! Bo da Punk da yerde. Punk şimdi dizlerinin üzerinde seyircilere bakıyor... ve Go To Sleep için işareti veriyor! Punk işi bitirmek için bekliyor. Bo kalkıyor ağır ağır, Punk kaldırıyor onu, GO TO SLEEP- BO DİZİ YAKALIYOR, KAVRIYOR PUNK'I VE BO-DAZZLER! BO-DAZZLER! BO DALLAS KITALARARASI ŞAMPİYONLUĞA GİTMEK İÇİN TUŞLUYOR, 1.....2......

PUNK KICKS OUT! Bo bu kez hakemin direk yakasına yapışıyor ve vuracakmış gibi bağırıyor. Hakem güç bela eliyle 2 işareti yapıyor. Bo kafasını iki yana salladıktan sonra Punk'a yöneliyor ve diğer kol bandına asılmaya başlıyo- Punk yere çekiyor ve ANACONDA VISE! ANACONDA VISE LOCKED IN! PUNK SIKIYOR HAREKETİ! Dallas şimdi bacaklarını ring zeminine vuruyor acı içinde, pes etmeye çok yakın Dallas. Ancak bu kez de bacaklarını kullanarak Punk'ın kafasına sert bir tekme atıyor ve bozuyor kilidi. Dallas şimdi Punk'ın dizlerinin üzerinde kalkma çabasını izliyor ve iplerden sekip Front Big Boot! Punk'ı tutuyor Dallas ve tekrar Bo-Dog'a götürmek için köşeye koşuyor- Punk itti. Bo'ya koştu Punk- BO İKİ AYAĞIYLA BİRDEN İTİYOR ONU VE PUNK, HAKEME ÇARPIYOR! HAKEM YERDE! PUNK DA ÖYLE. Dallas şimdi Punk'ı tuttu kafasından, kaldırdı, köşeye koştu ve BO-DOG! BO-DOG! Dallas sürünüyor, Dallas şampiyon olmak için tuşa giderken hakem sayıyor, 1.....2.....

HAKEM RİNGİN DIŞINA KAYIYOR! BİRİ, HAKEMİ RİNG DIŞINA ÇEKEREK SAYIMI DURDURUYOR!

Tazz: LAN NE ALAKA?

BU TJ PERKINS! DAYS OF RISING'DEN TJ PERKINS!

Bo Dallas inanmaz gözlerle bakarken TJ hakemi tutuyor hala. Hakem ona bağırarak bir şeyler söylerken Bo, TJ'e doğru yönelirken bir yandan da küfürler savuruyor. Punk bu esnada dizlerinin üzerinde olanları izliyor, Bo, TJ'e bağırırken ROUNDHOUSE KICK! BO'YU ÇEVİRİP SIRTLADI, GO-TO-SLEEP! GTS! PUNK TUŞA GİTTİ, 1.....2.......

3!

Kazanan ve hala Intercontinental Champion: CM Punk

Punk başarıyor! Punk, Days of Rising'den TJ Perkins'in asistiyle saltanatını sürdürüyor.

Tazz: Bu çocuğun amacı neydi ki?

TJ Perkins basamakları tırmanıyor ve ringe giriyor şimdi. CM Punk'a bakıyor. CM Punk omzunda IC ile Perkins'e dönüyor, ikili göz göze geldiğinde Perkins yavaş yavaş elini yumruk atacakmış gibi geri çekiyor....

ama kotunun arkasına sıkıştırdığı siyah bir şeyi çıkarıyor. PUNK GÜLÜMSÜYOR VE BAŞINI SALLIYOR. Punk hakeme işaret veriyor ve beline IC'i taktırdıktan sonra kopmuş olan kol bantlarını önüne topluyor. Perkins bu esnada siyah şeyi açıyor ve Punk bağdaş kurmuş IC ile arenaya bakarken üzerinde yazan şeyi görüyoruz.

(S) traight
(E) dge
(S) ociety

Jake Roberts: Hasss....

Tazz: THİS FİRE BURNS?

Straight Edge Society, GTW çatısında ilk kez boy gösterirken CM Punk gülümsüyor, Perkins ise S.E.S bayrağını havada tutuyor. This Fire Burns arenada yankılanırken reklamlara gidiyoruz.

Devin Taylor: Bayanlar ve baylar...

CM Punk: Straight.. Edge.. Society.

Punk ve Perkins kadraja giriyor.

Devin Taylor: TJ, orada neler olup bittiğini bütün izleyiciler gördü. Bu olanları nasıl açıklıyorsun?

Perkins sessiz kalıyor, Punk araya giriyor.

CM Punk: Bo Dallas'ın kırmızı çizgiyi geçtiğini defalarca söyledim. Defalarca. Bu, Kıtalararası Şampiyonluk meselesi olmaktan çıkalı çok oldu. Benim bugüne kadar izlediğim çizgiyi herkes biliyor. Bana karşı çizmeyi aşmadığı sürece kimseye namertlik yapmamaya çalıştım. Ama ne var biliyor musun, artık işlerin değişme vakti geldi de geçiyor.

CM Punk: Çünkü GTW eskisi gibi değil. Bu uyuşukluk, bu uyku hali, acilen dağıtılması gereken bir ölü toprağı. Bugüne kadar uyuyan bir dev vardı ve ben her zaman onun yattığı mezarın yerini biliyordum. Onu nasıl dışarı çıkaracağımı da biliyordum. GTW'da o devin kanatları altında bambaşka madenlere dönüşebilecek onlarca gencin olduğunu biliyordum. İnsanlar hep, benim Straight Edge'i istediğimi aldıktan sonra kenara bıraktığım basit bir şey olarak gördü. Bir tarz, Feng Shui gibi. Ama Straight Edge böyle bir şey değildir. Straight Edge, duvarına astığın bir tablo değildir. "Bir köşede dursun" diyerek hayatına katamazsın. Bo Dallas'a teşekkürlerimi sunuyorum, bu gece ortaya koyduğu dövüş için değil. CM Punk'a, CM Punk'ın kim olduğunu hatırlattığı için. TJ Perkins'e gelince, o, çıktığımız yolculukta benimle beraber bu şanlı sefere birinci elden tanık olacak olan adam. Ve Great Thunder'da onun yeminini kabul ettiğim zaman, her şeyi çok daha net anlayacaksınız.

S.E.S kadrajdan çıkarken Taylor arkalarından bakıyor.

Arka alanda şemsiyeli bir isim görüyoruz, hayır Jack Gallagher değil, bu isim Kenny Omega. Az sonra Dünya Ağırsiklet kemeri için Rick Viktor ile karşılaşacak olan Kenny Omega söze giriyor.

Kenny Omega: CURSE, kendisinden hep çektiğim ama beni asla adil bir maçta mağlup edemeyen zavallı bir oluşum. Kendileri bu şirketin içine yayılacak bir lanet olduklarını düşünüyorlar ancak onlar aciz insanların bir yerlerinden uydurdukları batıl inanç değiller, ateş olsalar cürümleri kadar yer yakamazlar ve batıl inançlara uymadığımızda başımıza geleceği söylenen ama olmayan uğursuzlukların yakınından bile geçemezler.

Kenny Omega şimdi şemsiyesini açıyor ve konuşmasına devam ediyor.

Kenny Omega: Şemsiye açmak uğursuzlukmuş, pehh. Bu batıl inanç zırvalarına hala inanan kaldı mı? Bu batıl inanç denilen zırvalara saygısızlık ederek başarılı olamayacağımı söyleyenler varsa seslerini hemen kessinler çünkü bana bulaşmak şirketteki en büyük uğursuzluk sebebidir. Hatta bundan sonra bu şemsiye açık bir şekilde merdivenin altından da geçeceğim, bir aynayı da kıracağım, hem de 13 kere vurarak. Ve daha sonra ne mi yapacağım? O iki cücenin de içinden geçerek yeni Dünya Ağırsiklet kemerinin sahibi olacağım.

Kenny Omega şimdi de dediğini aynen yaparak önce merdivenin altından geçiyor, sonrasında da bir aynaya 13 kere vurarak onu paramparça ediyor.

Kenny Omega: Şimdi son bir işim daha kaldı, onu da hallettikten sonra önümde hiçbir engel kalmayacak.

Kenny Omega şimdi de bir odaya giriyor, bu odayı sadece birkaç tane mum aydınlatıyor, bir masanın üstünde de İbranice kitaplar bulunuyor. Omega şimdi kitapları paramparça yırtmaya ve yerden yere vurmaya başlıyor. Daha sonrasında mumlardan birisini söndürüyor, diğerini de kitaplara atıyor. Kitaplar alev alev yanmaya başlarken Omega odadan ayrılıyor ve kameralar da burada kapanıyor.

Justin Roberts: Bayanlar ve baylar, sıradaki bir Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu maçı...

CRISIS
UNCONSCIOUS
REPRESENTATIVE
SUPERSTITION
EMPIRE

C.U.R.S.E

Heart is Black.. Girişte belinde WHC ile Rick Viktor, hemen yanında da Hardcore unvanlığını omzuna tutturmuş şekilde Finn Balor var. C.U.R.S.E ringe ilerlerken seyircilerden karışık tepkiler alıyorlar. Aprona çıkıyor Viktor ve Balor'la kısa birkaç kelime konuştuktan sonra ringe girip omzunda unvanıyla bekliyor.

VIGOROUS
INTELLIGENT
KEEN
THIRSTY
OUTSTANDING
REFRESHING
SEVERE

HUMBLE
UNUSUAL
STRONG
BRIGHT
AMPHIBIOUS
NATURAL
DANGEROUS

V.I.K.T.OR.SH.U.S.B.A.N.D

DEVIL'S SKY!

Kenny Omega elinde paspasla uzaklara bakar şekilde yürüyor. Şarkının ritmiyle bir anda ringe dönüp şaşırmış gibi bakıyor ve hızlı hızlı paspas yaparak ringe yürüyor. Viktor onun hareketlerini çözmeye çalışırken Omega paspasa devam ederek basamakları tırmanıyor, iplerin arasından içeri giriyor ve ceketini çıkardıktan sonra ringin ortasına kadar geliyor paspasıyla. Ardından kendi etrafında dönerken paspası fırlatıp klasik pozunu vererek Viktor'a bakıyor.

Tazz: Kısaca demeye çalıştığı şey şu Jake, bu gece mistisizme ve akıl oyunlarına yer yokü, Cleaner aksiyona girmek üzere!

Jake Roberts: Valla bu paspas olayını tam bilmiyorum ama bu genç adam nasıl giriş yapılacağını iyi biliyor.

Viktor başını sallayarak Omega'ya bakarken Omega hakem WHC'i havaya kaldırırken ellerini ovuşturuyor. Hakem spiker masasına unvanı teslim ediyor ve zili çaldırıyor.

World Heavyweight Championship Match
Rick Viktor (c) vs. Kenny Omega

Viktor, İbranice bir şeyler söyleyen Balor'u dinliyor dizleri üzerinde ve bir yandan da Omega'ya bakıyor. Omega istavroz çıkarır gibi yapıp orta parmağını göstererek provoke etmeye çalışıyor Viktor'u. Balor'u dinledikten sonra kalkıyor Viktor ve ikili birbirlerinin etrafında dönüyorlar, lock-up'a girdiklerinde rakibinin kolunu yakalayan Kenny, kolu çevirip kendine çektiği Viktor'u çekerek sertçe yere düşürüyor. Viktor kolunu tutarak gerilerken Omega karşı köşede bakıyor ona. Viktor bir kez daha doğruluyor ve tekrar birbirlerinin etrafında dönüyor ikili, ikinci lock-up'ta Viktor arkaya geçiyor- Kenny'den dirsek. Omega iplere itiyor Viktor'u şimdi ve back elbow! Viktor yerde. Kenny suratına basmak istiyor botuyla ama Viktor çekiliyor oradan ve roll-up'lıyor.. Kenny hemen kalkıyor pozisyondan ve karnına tekme attığı Viktor'a bir yumruk. İkincisi, üçüncüsü. Tekrar karnına tekme attığı Viktor'u iplere yolluyor ve Arm Drag için bekliyor- Viktor sıyrılıyor kolunun altından ve iplerden sekip Diving European Uppercut! Viktor şimdi yerdeki Kenny'i boğazlıyor. Hakem sayıyor, 1....2....3.....4.....Viktor bırakıyor sıkmayı ve Kenny'nin göğsüne sertçe basıyor. Kenny öksürerek ayağa kalkarken karnına da bir diz geçiriyor Viktor ve çelme pozisyonuna aldıktan sonra Russian Legsweep! Viktor şimdi yerdeki Kenny'i kaldırıp Canadian Backbreaker Rack için kaldırmak istiyor, Kenny arkaya iniyor ve dizine bir tekme Viktor'un, Viktor diz çökmüşken EX-HADOUKEN! Kenny Omega tuşa gidiyor, 1....2.....

Viktor'dan kick-out. Omega şimdi V-Trigger için geriliyor ve tek eliyle Viktor'u işaret ediyor, Viktor kalkar kalkmaz koşuyor ve V-TRIG- Viktor dizini yakalıyor onun ve sert bir çelme taktıktan sonra sertçe dönerek Leg Drop ile iniyor boğazına. Viktor şimdi yerdeki Kenny'e arka arkaya stomp'lar yaptıktan sonra saçından tutup kaldırıyor ve Irish Whip'liyor. Köşedeki Kenny'e karşı köşeden sekiyor ve european uppercut! Viktor şimdi bir de uppercut ekliyor ve Kenny'i sırtına alıyor, Running Samoan Drop! Viktor tuşa gidiyor, 1....Omega hemen kalktı! Viktor bozuntuya vermeden tekrar kaldırıyor Kenny'i ve arkadan tutuyor, Back Suplex! Kenny sırtını tutarak yerde kalırken Viktor köşeye gidiyor şimdi ve tırmanıyor ağır ağır. Aşağıdaki Kenny'e bakıyor ve Double Axe Handl- DROPKICK! Kenny tekmesiyle çeviriyor hareketi. Viktor yerde, Kenny iplere tutunarak ayağa kalkma peşinde. Finn Balor bu esnada iplere yaklaşıp Kenny'e Eye Poke yapmak istiyor ama hakemin geldiğini görünce uzaklaşıyor. Kenny, Balor'un olduğu yere bakarken Viktor koşarak geliyor ve corner forearm smash'i gömüyor. Karnına arka arkaya tekmeler atıyor Kenny'nin ve ters bir şekilde kaldırıyor şimdi... Viktor'dan ARGENTINA NECKBREAKER! Rick Viktor tuş deneyen taraf, 1....2.....

Kenny kalktı! Kenny dayanıklılığını sergileyerek kısa süre sonra ayaklanmayı başarsa da Viktor nefes alacak imkan vermiyor ve Running STO ile bir kez daha avlıyor Kenny'i. Kenny'i kaldırıyor ayağa şimdi ve sırtı dönük şekilde köşeye çıkarıyor. Kendisi de çıkıyor ve Corner Back Suplex için kavrıyor Kenny'i. Kenny'den dirsek. Bir dirsek daha. Üçüncü dirsekte Viktor aşağı düşüyor ve Kenny hızlı bir Moonsault için hareketleniyor ve ROTATED MOONSAULT- ama boşa! Viktor çekilince yere yapışıyor Kenny. Viktor köşeden süratleniyor şimdi ve Double Foot Stomp'la göğsüne çöküyor Omega'nın! Tuşa gitti, 1....2....Kenny'nin ipteki bacağını işaret ediyor hakem. Viktor ipleri tutarak hışımla stomp'ladığı Kenny'e bakıyor ve ringden inip bacağından çekerek ring pose'a yaklaştırıyor. Bacağını son hızla ring pose'a vurduruyor Viktor. Balor oraya geliyor ve Viktor hakemi oyalarken sol bacağını da o pose'a vurduruyor. Viktor, Balor'un işi bitince demir basamakları bir iki santim kaydırıyor ve Kenny'nin bacağını boşluğa sıkıştırıp geriliyor. VIKTOR'DAN LOW DROPKICK! Kenny acıyla ulurken Viktor bir süre yerde kalıyor ama kalkıp Kenny'i iterek içeri sokuyor. Şimdi köşeye çıkıyor Viktor ve Kenny'nin kalkmasını bekliyor. Kenny ayaklanınca atlıyor ve Double Axe Handle! Şimdi kaldırıyor ayağa, Neckbreaker pozisyonuna tutuyor fakat çevirerek DDT vuruyor! Horns of Thomas! Viktor tuşa gidiyor, 1.....2.......

Omega kalkıyor! Balor cesaretlendirici sözler söylerken Viktor elini kalbine götürüyor ve Omega'yı kaldırıyor, Double Underhook Powerbomb'a hazırlanıyor Viktor, tutuyor Kenny'i- BACK BODY DROP! Kenny ani bir güçle üzerinden atıyor Viktor'u ve sürünerek iplere gidiyor. Aprona çıkıyor Kenny. Hakem dikkatle izliyor, hemen arkasındaki Balor'u hamle yapmaması için ikaz ederken Kenny ringdeki Viktor'a bakıyor- AMA VİKTOR YERİNE HEMEN ARKASINDAKİ BALOR'A ASAİ MOONSAULT'LA UÇUYOR! Kenny uçuşun etkisiyle yerde kalırken Balor perişan halde. Olanları gören Viktor sürünerek ringden iniyor ve Omega'ya fırsat vermeden Running STO ile yıkıyor onu. Viktor şimdi saçından tutup kaldırdığı Kenny'i ringe attıktan sonra Balor'a gidip bir şeyi olup olmadığına bakıyor. Viktor ringe döndüğünde Omega'nın karnına bir tekme sallıyor ve Viktor's Dilemma'ya gitmek istiyor -KENNY DÖNEREK SIYRILIYOR ONDAN VE İPLERDEN SEKİP GELİŞİNE V-TRIGGERRRRRRRRR! Kenny de, Viktor da yerde. Viktor iplere tutunarak kendine gelmeye çalışırken Kenny ona şöyle bir baktıktan sonra üzerine gdiiyor ve iplere tutunan Viktor'a çok sert bir Hadouken! Omega şimdi One-Handed Electric Chair pozisyonuna kaldırdı Viktor'u, OMEGA, ONE WINGED ANGEL'A GİDİYOR- VİKTOR ARKAYA İNDİ, karnına bir tekme ile düşürüyor temposunu Kenny'nin. Şimdi Double Underhook Powerbomb için pozisyona alıyor, Omega aniden arkasına geçiyor, Omega karnına sert bir diz geçirip Electric Chair'a alıyor Viktor'u ve CROYT'S WRATH! CROYT'S WRATH BAŞARILI! OMEGA SÜRÜNÜP TUŞA GİDİYOR, 1.....2.....

Olmadı! Rick Viktor son salisede kaldırıyor omzunu. Kenny kafasını iki yana salladıktan sonra ring dışında ayaklanan Balor'a bakıyor ve kararını verip Viktor'u, Balor'un olduğu taraftan ring dışına yolluyor. Omega şimdi geriliyor, Omega Tope con Hilo için fırsat kolluyor.. ama tehlikeyi gören Balor itiyor Viktor'u sertçe ve CURSE ikilisi iki yana açılarak pozisyonu kaybettiriyor Kenny'e. Kenny kayarak aceleyle iniyor ringden ve koşup demir basamaktan da güç alarak Viktor'a sıçrıyor, VİKTOR HAVADA EUROPEAN UPPERCUT'LA KESİYOR ATAĞI! Omega halsizce yerde yatarken Balor, Viktor'u kaldırıyor ayağa omuz vererek. Viktor, saçından tutup kaldırdığı Kenny'i içeri yolluyor ve Balor "bitir" diye bağırırken Viktor sol eliyle üç yaparak yukarıyı işaret ettikten sonra alıyor pozisyona, Double Underhook DDT, Viktor's Dilemma! Ancak Viktor bununla yetinmiyor ve tekrar Double Underhook pozisyonuna tutuyor, kaldırıyor Omega'yı, Balor aprona çıkıp başını sallayarak memnuniyetle izliyo- Omega iniyor, OMEGA'DAN APRONDAKİ BALOR'A, RİNG DIŞINA SLINGSHOT SPEAR! Viktor ne olduğunu anlamamış şekilde bakarken Balor'la Omega ringin dışına yan yana yatıyor. Viktor aşağı iniyor ve saçlarını öfkeyle çekiştirip Balor'un halsizce yatan durumuna bakıyor. RİNGİN ALTINDAN SANDALYEYİ ÇEKİYOR! RICK VIKTOR, SANDALYEYİ OYUNA SOKUYOR. Omega'nın kalkmasını bekliyor Viktor, Kenny Omega dizlerinin üzerinde doğrulmaya çalışır ve rakibini ararken Rick Viktor koşuyor-

OMEGA EĞİLDİ! OMEGA EĞİLDİ VE SANDALYE DARBESİNDEN KAÇAR KAÇMAZ ARKASINI DÖNÜP SON SÜRAT V-TRIGGER'LA BİÇİYOR RICK VIKTOR'I! Omega'dan maçı kurtaran refleks! Omega şimdi sandalyeyi ayağıyla uzağa itiyor ve kendini güç bela ringe atıyor. Hakem Viktor için sayıyor, 1....2....3.....4.....Omega yerde yatan Viktor'u ringe geri göndermek için iniyor ve saçından tutup kaldırıyor, sert bir omuz darbesi alıyor karnına. Viktor dizlerinin üzerine çöken Omega'yı kafasından tutup insafsızca zemine DDT ile çiviliyor! Viktor sürünüyor.. Balor'la birbirlerine tutunarak ayağa kalkıyorlar. CURSE ikilisi, Omega'yı sürklase etme konusunda şimdiye kadar başarılı. Viktor, Kenny'i ringe yolluyor. Kendisi de içeri giriyor ve köşeye gidiyor, köşede gerilip CURSE kodlamasını söylüyor. Viktor, tek kişilik bir Fall of Man peşinde! Kenny Omega ringin ortasında dizlerinin üzerinde kalkıyor, VİKTOR KOŞTU VE FALL OF- SCOOP SLAM! Omega çeviriyor Scoop Slam'le hareketi. Omega şimdi Viktor'u kavrıyor, bacağını kıstırıyor, FISHERMAN BUSTER'I VURUYOR, AOI SHOUDOU! Omega sürünüyor, Omega ilk Dünya şampiyonluğuna 3 saniye uzaklıkta, 1....2.....

VIKTOR KALKIYOR! Rick Viktor son anda kick-out'lıyor bunu da. Kenny bitiş işareti yapıyor ve One-Handed Electric Chair'a kaldırıyor Viktor'u ağır ağır, One Winged Angel için tutuyor Kenny- Balor aprona fırlıyor. Kenny panikle Viktor'u arkaya düşürünce Viktor onu sertçe itiyor, Balor'un aşağı inmesiyle iplerden geri dönen Omega'ya High Knee ile giriyor Viktor. Viktor köşeye tutunarak ayağa kalkıyor. Omega'yı kıstırıyor ve kaldırıyor, Double Underhook Powerbomb için tutuyor... ama iplere çok yakın. Omega ağırlığını sola verip sendeletiyor Viktor'u ve arkasından Headscissors ile ringin dışına bırakıyor. Omega dizlerinin üzerinde ring dışına bakıyor. Viktor kalkar kalkmaz iplerden sekiyor ve TOPE CON HILO! Viktor'un tepesine kabus gibi çöktü Kenny. Kenny şimdi emekleyerek önce bacağından tuttuğu Viktor'u aprona çıkarıyor. VIKTOR'U APRONA TEK ELLİ ELECTRIC CHAIR'A ALIYOR! Kenny Omega, Apron One Winged Angel için hareketleniyor...

FINN BALOR ELİYLE HAMLE YAPIYOR FAKAT OMEGA SIYRILDI! Viktor'u hala tutarak iki santim sıçrıyor ve Balor'un hamlesinden kaçıyor Omega. APRONA ONE WINGED ANGEL! APRONA ONE WINGED ANGEL! OMEGA YOK EDİYOR VİKTOR'U! İçeri itti Viktor'u şimdi. Finn Balor! Omega'ya yaklaşıyor- Omega'dan çifte tekme. Omega şimdi aprona doğruluyor, geriliyor ve kendi etrafında dönerek aşağıdaki Balor'a V-TRIGGERRRR! Omega sol bacağının üzerine ters bir şekilde düşüyor ama sürünmeye devam ediyor ringe. Omega içeri sağ bacağını atıp ipleri tutarak kendini içeri çekiyor. Omega rakibine sürünüyor, Rick Viktor da sürünerek karşı aprondan kendini ringin dışına bırakıyor! Şampiyon unvanı korumak için her şeyi yapıyor! Omega sürünerek diğer taraftan tekrar iniyor ring dışına ve Rick'i gerisingeri içeri atıyor. Omega içeri giriyor ve ikinci kez One Winged Angel için tutuyor rakibini, kaldırıyor- VIKTOR ARKAYA İNDİ, BİR TEKME VE KAVRIYOR, DOUBLE UNDERHOOK POWERBOMB! DOUBLE UNDERHOOK POWERBOMB, RICK VIKTOR! VİKTOR SÜRÜNÜYOR, GİDİYOR TUŞA, 1.....2......

3!

Kazanan ve hala Dünya Ağırsiklet Şampiyonu: Rick Viktor

VIKTOR KAZANIYOR! KENNY OMEGA'YI ZORLUKLA DA OLSA MAĞLUP EDİYOR VİKTOR! Maçta en az Viktor kadar efor sarf eden Finn Balor ringin dışında yatıyor halsiz bir şekilde. Omega kendini ringin dışına bırakıyor, hakem onu kontrol etmeye geliyor.

Rick Viktor kardeşinin yardımıyla No Mercy'den dünya şampiyonu olarak ayrılıyor. Viktor'un ayağa kalkmaya çalıştığını ama başaramadığını görüyoruz. Hakemin uzattığı unvanı dizlerinin üzerinde havaya kaldırıyor Viktor.

Steve Corino: BT Gunn onunla gurur duyuyor olmalı.

Jake Roberts: O kim?

Tazz: Pff..

Viktor'un sevinciyle beraber arka alana dönüyoruz.

HAYIR! BİR MÜZİK DUYULUYOR!

I BRING THE DARKNESS!

GİRİŞTE BARON CORBİN VAR!

Tazz: HAYIR LANET OLASI HERİF BU KEMERE DEĞİL!

BARON CORBİN SON HIZLA RİNGE KOŞUYOR. OMEGA VE BALOR HALA YERDE. VİKTOR SON KEZ ÇARESİZ GÖZLERLE CORBİN'E BAKIP KENDİNİ YERE BIRAKIYOR TEKRARDAN. CORBİN İÇERİ GİRİYOR..

...VE ÇANTAYI HAKEME UZATIYOR!

Hakem spiker masasına gidiyor, çantayı veriyor. Lilian Garcia ayağa kalkıyor.

Lilian Garcia: Bayanlar ve baylar, Baron Corbin, çantasını Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu için bozduruyor!

CORBİN SABIRSIZ. HAKEM İÇERİ GİRİYOR. VİKTOR VE OMEGA'NIN ÇARPIŞMASINDA ÇIKAN DİZLİĞİ RİNGİN DIŞINA ATIP SPİKER MASASINA İŞARET VERİYOR.

WYATT!

IŞIKLAR GİDİYOR!

IŞIKLAR AÇILDIĞINDA İSE BARON CORBİN'İN KARŞISINDA BRAY WYATT DİKİLİYOR.

Corbin sağına soluna bakıyor. Wyatt'a "defol" diye bağırıyor, Wyatt oralı olmayınca panikle üstüne koşuyor-

SISTER ABIGAIL! WYATT YAKALAR YAKALAMAZ VURDU! Wyatt şimdi ayağa kalkıyor ve "Welcome Back" tezahüratları arasında Baron Corbin'i ringden itiyor. Wyatt şimdi Viktor'u da dışarı atıyor. Wyatt..

RİNGDEN İNİP FINN BALOR'U KALDIRIYOR VE İÇERİ SOKUYOR. HEMEN ARDINDAN DA KENNY OMEGA'YI! Kenny Omega güçlükle iplere tutunarak kendini savunmak için ayağa kalkıyor ancak Wyatt ona saldırmıyor. WYATT BALOR'U İŞARET EDİYOR.

"Ödeşme vakti."

Wyatt iniyor ringden! Bray Wyatt ringde yarattığı karmaşayı zevk dolu gözlerle izledikten sonra dışarı çıkıyor. Kenny Omega ring kenarındaki Bray'e bir süre bakıyor.... ARDINDAN HAKEMİ ÇAĞIRIP HARDCORE ŞAMPİYONLUĞU İÇİN SAY DİYOR!

Hardcore Championship Match
Finn Balor (c) vs. Kenny Omega

OMEGA TUŞA GİDİYOR, 1.....2......3!

Kazanan ve yeni Hardcore Şampiyonu: Kenny Omega

OMEGA WHC İÇİN GELDİĞİ GECEDEN HC İLE ÇIKIYOR! Kenny Omega, yeni Hardcore Şampiyonu! Corbin, Viktor ve Balor ringde öylece yatıyor.

Omega'nın yeni unvanıyla verdiği pozla beraber ringdeyken Wyatt basamakları tırmanıp Omega'nın karşısında duruyor.

Omega ellerini iki yana kaldırıp "no problem" diyor ve halinden memnun bir şekilde omzunda HC ile arka alanın yolunu tutuyor. Wyatt elinde mikrofonla diz çöküyor.

Bray Wyatt: Bu, son şakamdı. Arrivederci, GTW Universe. Köyüme dönme vaktim, artık geldi ve çattı. Bana ayrılan sürenin.. sonuna geldik.

Bray Wyatt: Gelişim, gürültülüydü. Ve gidişim de öyle olsun istedim. Benim kim olduğumu 5 yıldır hepiniz öğrendiniz. Undertaker, Sting, BT Gunn, Viktor, Balor, onların hepsi, GTW çatısı altındayken, en ıslak düşlerinde bile bir Bray Wyatt etmeyeceklerini biliyorlar.

Bray Wyatt: Hepsiyle dövüştüm. Her şeyi başardım. GTW ile olan savaşımdan galip olarak ayrılıyorum. Ve içinizden biri bana ulaşmak isterse şayet, yapması gereken şey belli. Gökyüzüne bak ve-

Follow the Buzzards.

Seyirciler sözü tamamlarken Wyatt ilk kez GTW'da çığ gibi bir destek alıyor. Wyatt mikrofonu ağzına götürüyor.

Bray Wyatt: Tiiiiiiiimeeee is on my sideeeeeee.

Live in Fear arenada yankılanırken Bray Wyatt klasik pozunu veriyor. Bütün arena Wyatt'ı alkışlarken arka alana geçiyoruz.

Kameralar arka alana döndüğünde kadrajda Hardcore Şampiyonluk unvanı ile birlikte Kenny Omega var.

Kenny Omega: Boston'da oluş amacım; aylardır hak ettiğim unvanı belime takabilmekti, diğer amacım ise; Viktor ve Balor'un içinde derin yaralar açmaktı. Şimdi görüyorum ki, onlara gereken acıyı yaşattım. Bu gece C.U.R.S.E alt edildi, onlar burada en iyi olmadıklarını ve şovların kendilerinin istedikleri gibi gitmeyeceğini anlamaları için güzel bir ders oldu. Hardcore Şampiyonluğu'na gelirsek eğer...

Omega kemere şöyle bir bakıp, sertçe vuruyor.

Kenny Omega: Bu değerli unvan, artık çok daha değerli. Çünkü onun sahibi, onun kadar değerli bir isim. Bu unvanın şimdiye kadar, o kadar rezil şampiyonların oyuncağı oldu ki... ama korkmayın! Çünkü artık, 24 Şubat, Hardcore Şampiyonluğu'nun kurtuluş günüdür!

Kenny tek eliyle silah işareti yapıyor.

Kenny Omega: Goodbye...

Kenny 'silahının' ucunu sesli bir şekilde öptükten sonra kameraya yönlendiriyor.

Kenny Omega: ...and goodnight!

Kenny en sonunda tetiği çekiyor.

Kenny Omega: BANG!

Arka alandayız. GTWC katılımcılarının maç öncesi son sözlerini dinlemek üzere ilk olarak John Cena'dan başlıyoruz.

John Cena: Bugün... Arkamda bir ordu var. Bir ordu ki yüzbinlerin bulunduğu, bu şovda sadece ve sadece tek bir adam için bulunan kocaman bir ordu. Bu ordu benim ordum. Ve bugün benim günüm. Aylardır bu anı bekledim. Bu şirkete ilk geldiğim günden beri bunun için çalıştım. Bugün için. Hakkım olanı almak için çok fazla yükün altına girdim ve eninde sonunda bu yükleri üstümden atabildim. Çünkü ben buyum. Herkes bir zamanların en iyisi olduğumu zırvalıyor. Gayet hoş, ancak eksik olan bir cümle bu. Asla bir zamanların en iyisi olmadım. Hep en iyisiydim. Her zaman. Şuan da dahil. Benim işim bu, işim savaşmak ve canavarları öldürmek. Geçmişimden bugüne sadece işimi yaptım, fazlasıyla uğraşmadım. Ve bugün homie, sen büyük canavar. Bugün senin o kemerle son günün olacak. Çünkü birazdan o ringe girip her zaman yaptığım işi yapacağım. Çünkü bu insanlar benim arkamda. Kaybedecek olsam bile ordum sayesinde asla kaybedemem. Bugün kazanacağım. Başka bir gün belki ama bugün... kesinlikle. Peki sana ne mi olacak Braun? Seni her zaman diğerlerine yaptığım gibi yere sereceğim. Ama bu sefer biraz daha farklı olacak homie. Çünkü bugün seni Boston'ın en havalı lağımına fırlatacağım. Bir daha çıkmaman üzere. Ve bu güzel ordu, o lanet kapağı üstüne kapatacak. Bundan sonra ise, you can't see... us!

Braun Strowman: Fazla akıllı olduğunu mu düşünüyorsun John? Ama değilsin. İstediğin kadar duygu sömürüsü yap, saçma palavralar sun. Sen bahsettiğin adam değilsin. Aylardır sana söylemek istediğim bir şey var. O da artık yeni bir çağda yer almamız. Sen eskisi gibi pes etmeyen, kaybetmeyen ve şirketin yüzü olan adam değilsin. Sen sadece kasları patlama dönemine yaklaşmış beceriksiz bir bunaksın. Farklı dünyaların insanıyız John. Ben ve sen. Çok farklıyız. Benim karşıma çıkmanı asla istememiştim. Çünkü sen zamanın çocuklarının idolü idin. İdolleri öldürmeyi sevmem. Ama bugün bir kez daha bir şeyin farkına vardım. Artık kimsenin idolü felan değilsin. Sadece Boston halkının bu şirketten tatmin olmak için kullandığı bir oyuncaksın. Ve ben bu oyuncağı yerle bir edeceğim Cena. Bir daha kimsenin tamir edemeyeceği şekilde parçalayacağım. Açıkçası bugün burada bu pozisyonda olmak beni sevindiriyor. Sen ve senin o çapulcu halkının bana karşı sunduğu her kötü laf beni tahrik ediyor ve seni daha fazla parçalamamı arzulatıyor. Bu kemeri benden koparacağını mı sandın ihtiyar? Bu sokuk halkın sana galibiyeti getirebilecek mi? Hayır. Braun Strowman bu geceden sonra emeklilik maaşını erkenden almana yardımcı olacak. Seni felç yapmayacağım, sadece bir daha güreşemeyecek duruma getireceğim. Kelleni sağ elime alırken sol elimde GTW kemeri olacak ve gecenin sonunda Massachusetts halkının önünde zafer çığlıklarıyla bu iki kolumu kaldıracağım. Bir daha yere indirmemek üzere.

Gecenin son maçına doğru geçilirken ringin çevresinde güvenlik görevlilerinin bulunduğunu görüyoruz ve sayıları çok fazla.

Tazz: Her tarafta güvenlik görevlileri var. Bu çok saçma, sonuçta ikisi de kas yığını değiller mi?

Taraftarlar çılgına dönüyor ve bir bölümü 'Let's Go Cena' tezahüratı yaparken spiker masasına yakın olan bölümden ise spiker masasına çöpler atılmaya başlanıyor.

Jake Roberts: Şimdi anladın mı dostum? Onlar Cena ve Strowman'ın birbirlerine dalmasını değil seyircilerin Strowman'a dalmasını engellemek için buradalar.

so, you think you're untouchable?

Word Life! İlk keman titreşimiyle birlikte TD Garden adeta yıkılıyor. John Cena bu desteklerin arasından ciddi adımlarla ringe giriyor. Ringin içinde bir tur dolandıktan sonra Word Life tauntunu atıyor. Formasını ve şapkasını taraftarların arasına atıyor, orada küçük bir izdiham oluşuyor.

BRAUNNNNNNNNNNNNNNNNNNN!

I'm Stronger! Braun Strowman girişte görünür görünmez arenayı yıkacak bir şekilde yuhalama ile karşılaşıyor, hatta Strowman'a ulaşamayan çöplerin atıldığını görüyoruz. Braun Strowman'a hala yuhalamalar devam ederken Strowman ringe girmiş oluyor.

Lilian Garcia: Bayanlar ve baylar, sıradaki maçımız GTW Şampiyonluk maçıdır.

Lilian Garcia: İlk olarak şampiyonluğa aday katılımcı. West Newbury, Massachusetts'den geliyor. 251 lbs ağırlığında, John Cena.

Cena köşeye çıkıyor ve Never Give Up döneminden kalma tauntunu atıyor ama bunun tepki çekmediğini gören Cena Word Life tauntuna dönüyor ve cheerlar sel olup taşıyor.

Lilian Garcia: Ve rakibi. 385 lbs ağırlıında. GTW şampiyonu 'Monster Among Men' Braun Strowman.

Braun Strowman kemeri sağ eline alıp kükrüyor ama bu yine yoğun bir yuhalama ile karşılık buluyor. Taraftarlardan hafif de olsa Strowman'a küfürler duyulurken hakem son kontrolleri yapıyor ve maç başlıyor.

GTW Championship Match
John Cena vs Braun Strowman ©

LET'S GO CENA / STROWMAN SUCKS

Cena ile Strowman birbirlerine bilenmiş bir halde göz gezdirirken arenadan yükselen Cena içinolumlu, Strowman için olumsuz bu tezahüratlara kulak kabartıyorlar. Cena Word Life tauntunu atarken birden Strowman koşuyor ve Running Front Dropkick, Cena yerle bir. Hemen arkasından Strowman işi bitirmek için Cena'yı omzuna alıyor ancak Cena'dan Strowman'ın kafasına yumruklar ve Cena Srowman'ın omzundan inmeyi başarıyor, hemen arkasından Leaping Shoulder Tackle için koşuyor ama Strowman'dan çok sert bir Shoulder Block geliyor, Cena hareketin etkisiyle ringin dışına doğru yuvarlanıyor. Strowman da Cena'nın hemen arkasından ringin dışına çıkıyor ama arenanın o bölümündekii taraftarlardan hepsi Strowman'a orta parmak gösteriyor, Strowman ise güvenliklerin de etkisiyle taraftarlara karşı kükremekle yetiniyor.

Taraftarlar Strowma'ı çılgınlarcasına yuhalarken Strowman Cena'yı ringin dışına atıyor, biraz bekledikten sonra da kendisi ringe giriyor ama girer girmez Cena Strowman'ı omuzluyor ve ATTITUDE ADJUSTMENT! NE? TD Garden yıkılıyor, Cena tuşa gidiyor. 1... 2...

Strowman'dan kick-out geliyor. Cena elini yere vuruyor bu kick-out sonrasında. Cena bir kez daha Strowman'ı kaldırmak istiyor ama Strowman'dan birden bir Big Boot geliyor Cena'nın tam yüzüne doğru. Hemen arkasından da Cena'yı kaldırıyor ve Biel Throw ile ringin dışına doğru fırlatıyor. Yuhalamalar arşa varmışken Strowman bir kez daha ringin dışına çıkıyor Cena'nın arkasından. Cena'yı kaldırıyor ve demir basamaklara yolluyor. Daha sonrasında halsiz durumdaki Cena'nın kafasını alıyor ve bariyerlere vuruyor. Birkaç kez daha vurduktan sonra Cena'nın kafasını bariyerlere yaslıyor ve orada forearm darbeleriyle Cena'nın kafasına çalışıyor ancak Strowman bir süre sonra bunu durduruyor çünkü kendisine gelen çöpler var. Strowman kendi kafasına gelen mısır kovasını alıp Cena'nın kafasına geçirmeye çalışıyor ama başarılı olamıyor, bunun üzerine de mısır kovasını yere atıp üstüne basıyor. Strowman şimdi Cena'nın ayaklarından tutarak ve onu sürükleyerek spiker masasının yakınlarına getiriyor. Strowman biraz nefes aldıktan sonra Cena'yı Running Powerslam için omzuna alıyor ancak Cena Strowman'nın omzundan bir kez daha iniyor ve Strowman'ı arkasından ittirerek onun karnını spiker masasının kenarına çarptırıyor. Strowman karnını tutarak yere yığılırken Cena da Word Life tauntunu atıyor. TD Garden ise adeta tek yürek olmuş, Cena ile birlikte Word Life tauntunu atıyorlar. Cena şimdi çok zorlanarak Strowman'ı ringin içine sokmayı başarıyor, kendisi de bir süre sonra giriyor. Cena şimdi Strowman'ın ayağa kalkmasını bekliyor ancak Strowman ayağa kalkar kalkmaz Cena'ya çok sert bir uppercut geçiriyor, hemen arkasından da ensesine yapışıp kaldırıyor, Reverse Chokeslam. Strowman küfür ve hakaretlerin ortasında tuşa gidiyor. 1... 2...

Cena atıyor, Cena son anda atıyor. Strowman bir anda hakeme dikleniyor ama boşa. Cena hemen arkasından Strowman'ı kavrıyor ve Electric Chair'e almak istiyor ama Cena her ne kadar güçlü de olsa Strowman'ı taşıyamıyor ve Strowman Cena'yı Bulldog şeklinde düşürüyor. Strowman biraz daha yuhalamaları dinliyor ve Cena'yı bir kez daha ringin dışına yolluyor. Strowman taraftarlardan gelen 'Let's Go Cena' tezahüratını dinliyor ve Cena'yı boğazından kavrıyor ve seyircilerin arasına Biel Throw ile fırlatıyor. Taraftarlar ise adeta Cena'yı kucaklayarak onun yere düşmesini engelliyorlar. Cena'yı seyirciler bariyerlerin içerisinden geri sokuyorlar. Cena ringin içine girer girmez Strowman Cena'yı bir clothesline ile karşılıyor, hemen arkasından Cena'yı bariyerlere vurmaya başlıyor. Cena halsiz bir halde yerde yatıyor ama Strowman duracak gibi değil ve spiker masasını temizlemeye başlıyor. Daha sonrasında Cena'yı kaldırıyor, omzuna alıyor VE SPİKER MASASINA RUNNING POWERSLAM! CENA SPİKER MASASI İLE BRAUN STROWMAN ARASINDA ADETA TOST OLUYOR. Strowman taraftarların karşısına geçiyor ve bir kez daha kükrüyor.

F*** YOU STROWMAN!

F*** YOU STROWMAN!

F*** YOU STROWMAN!

Strowman tezahüratları dinliyor ve dağılmış spiker masasının yakınlarında ayağa kalkmaya çalışan Cena'yı görüyor ve bu sefer ZEMİNDEKİ MİNDERLERİ SÖKÜYOR. HEMEN ARKASINDAN CENA'YI KALDIRIYOR VE MİNDERİ SÖKÜLMÜŞ ZEMİNE RUNNING POWERSLAM! STROWMAN CENA'NIN ÜZERİNE BASIYOR VE POZ VERİYOR. Tüm orta parmaklar Strowman'a dönmüşken sağlık görevlileri Cena'yı kontrole geliyorlar ve Cena'ya bir boyunluk takılıyor.

Cena sedyeye koyulurken ringe çöpler atılmaya başlanıyor ve Lilian Garcia duyuruyu yapmak için ringe giriyor.

Lilian Garcia: John Cena maça devam edemeyeceğinden dolayı teknik nakavt ile maçın galibi ve hala GTW Championship kemerinin sahibi halen...

Sedyenin bulunduğu yerden bir gürültü kopuyor. Cena bağırarak sedyeden düşüyor ve sürünerek ringe doğru sürünerek ilerliyor. Sağlık görevlileri ne kadar uğraşsa da Cena'nın ringe dönmesini engelleyemiyorlar. Cena sürünerek ringe doğru ilerliyor, taraftarlar da Cena ile bir bütün halde ona ellerinden gelen bütün cheer'ı veriyorlar. Cena ringe girmeyi başarıyor, girer girmez Strowman Cena'yı omuzluyor ve RUNNING POWERSLAM! Cena is dead. Strowman maçı bitiriyor. 1... 2...

Cena son salisede atmayı başarıyor. Cena her yerini acıdan tutuyor ancak Strowman onu dinleyecek gibi değil ve üst üste stomplar atmaya başlıyor. Daha sonra Cena'yı hızlıca ayağa kaldırıyor ve arkasına geçiyor. Sırtüstü bir şekilde Cena'yı tek omzuna alıyor ve Cena'nın ön bölgesini turnbuckle'a çarptırıyor, sonrasında ise The Dominator ile yere vuruyor. Cena suratını tutuyor ama Strowman bu sefer de Strowman Cena'yı kaldırıp köşeye doğru fırlatıyor, göğsünü tutarak orada kalıyor ancak Strowman Cena'nın üzerine son sürat koşuyor ve Body Avalanche. Strowman karşı köşeden adeta hızlanarak sekiyor ve bir kez daha Body Avalanche'ı vuruyor. Cena hareketsiz bir şekilde yerde kalıyor, Strowman bu sefer de Cena'yı ringin ortasına kadar sürükleyip bırakıyor ve aprona çıkıyor, oradan da en üst köşeye doğru tırmanıyor. Strowman Diving Splash için zıplıyor ama Cena çekiliyor ve Strowman göğsünün üzerine düşüyor, şimdi o da iptal. Hem Cena hem de Strowman şimdi yerdeler. Cena şimdi yediği tüm darbelere rağmen ayağa kalkmak istiyor ama Strowman Cena'dan önce ayağa kalkıyor ve Cena'nın da ayağa kalkmasını fırsat biliyor ve Big Boot'u vuruyor ancak Cena bu sefer burnunu tutarak yere yığılıyor.

Cena'nın burnundan kanlar geliyor. Strowman Cena'nın durumuna hırsla bakarken taraftarlardan birkaç tanesi ringin içine girmek istiyorlar ancak güvenlik görevlileri o isimleri yaka paça arenadan atıyorlar. Strowman'a gelen küfür ve hakaretler maçın başından beri devam ediyorken Strowman aynı ciddiyetle Cena'yı kaldırıyor ve burnundan gelen kanları alıp kendi vücuduna sürmeye başlıyor. Strowman şimdi Cena'nın üzerine koşuyor Lariat için ancak vuramıyor çünkü Cena yediği darbelerin de etkisiyle Lariat'ı yiyemeden yere yığılıyor. Strowman bunun üzerine oturur pozisyona geliyor ve Cena'ya bir Camel Clutch uyguluyor. Cena bilincini kaybetmek üzere...

CENA HALA BİLİNCİNİ KAYBETMEMİŞ BİR ŞEKİLDE DİRENİYOR VE STROWMAN'A ORTA PARMAK ÇEKİYOR! Strowman orta parmağın öfkesiyle Cena'ya uyguladığı kilidi bırakıyor ve Cena'yı kaldırıp ringin dışına yolluyor. Strowman hala sağlam kalmış olan demir basamağın üst bölmesini adeta sökerek çıkartıyor. O üst bölmeyi dikleştiriyor ve Cena'yı Running Powerslam için omzuna alıyor. Strowman koşuyor ama Cena birden Strowman'ın omzundan onun arkasına iniyor, hemen arkasından Strowman'ı demir basamağa çarptırıyor, en sonunda ise Strowman'ın kafasını koltuk altına alıyor ve demir basamağa Running Bulldog. Strowman kafasını tutarak zemine yığılıyor.

F*** HIM CENA!

F*** HIM CENA!

F*** HIM CENA!

Cena bu tezahüratlar ile birlikte daha da gaza geliyor ve Strowman'ı omuzluyor, bir kez daha Strowman'ı omuzluyor ve demir basamağa Attitude Adjustment! Cena bu sefer Strowman'ı tamamen indirmeyi başarıyor. Cena Strowman'ı içeriye sokabilmek için belki de maçta kullandığı tüm enerjisinden daha fazlasını veriyor ve Strowman'ı ringe sokmayı başarıyor, daha sonra da tuşa gidiyor. 1... 2... Strowman'dan bir kez daha kick-out izliyoruz. Bir dalga daha yuhalama yükselirken Cena yavaştan ayağa kalkmayı başarıyor. Bu sefer yuhalamaların yerini cheerlar alırken Cena yerdeki Strowman'a bir kez bakıyor ve Word Life tauntunu atıyor, şimdi iplerden geldi Five Knuckle Shuffle için ama Strowman bir anda ayağa kalkıyor ve Cena'yı boğazından tutuyor. Turnbuckle'ın yanına kadar geliyor ve köşeye Chokeslam ile yapıştırıyor. Cena darbenin etkisiyle dizlerinin üzerinde kalabiliyor ve Strowman'a yumruklar geçirmek istiyor ancak yumrukları Strowman'ın karnına bile yetişemiyor. Strowman bu durumu biraz şaşkınlıkla seyretse de boş durmuyor ve Cena'yı sırtüstü omzuna alıp Torture Rack'e başlıyor. Strowman omuz darbelerini öyle sert yapıyor ki ne kadar denese de Cena'nın omzundan düşmesine engel olamıyor. Strowman Cena'nın durumuna öylesine bakmayı sürdürüyor, ringin dışına çıkıp bir kez daha taraftarlara karşı kükredikten sonra tekrardan içeriye giriyor ve Cena'yı kaldırıyor, Lifting Arm Triangle Choke. Strowman Cena'yı bir oyuncak bebek gibi sağa sola sallıyor. Cena belki de ilk kez bu kadar darbe aldı vücuduna. Pes etmek üzere...

Ancak taraftarların arasında bir hareketlilik, bir gürültü kopuyor. Strowman bu sesin nereden geldiğini anlamaya çalışıyor. Boston'ın ev sahipliği yaptığı tüm spor takımları tam kadro taraftarların arasında. Red Sox, Bruins, Celtics... Hepsi oradalar. Bir süre bekliyorlar ve Cena lehine tezahürata başlıyorlar, bir süre sonra da diğer taraftarlar ona katılıyorlar.

YOU CAN'T BEAT HIM!

YOU CAN'T BEAT HIM!

YOU CAN'T BEAT HIM!

Cena her tezahürat ile birlikte tekrardan güç topluyor ve Strowman'a birkaç tane back elbow vuruyor. Uzun bir süre daha back elbow vurmaya devam ediyor ve en sonunda Strowman'dan kurtulmayı başarıyor ve dizine bir tekme geliyor. Cena iplerden geliyor ve Leaping Shoulder Tackle, Strowman bu darbeye yıkılmıyor ama Cena da tepkiye karşı ayakta kalmayı başarıyor. Bir kez daha koşup Leaping Shoulder Tackle deniyor ve bu sefer Strowman'ı indiriyor. Bir kez daha Strowman'ı indirmekle uğraşmıyor, Cena hızlı bir Word Life tauntu atıyor ve Five Knuckle Shuffle. Cena Strowman'ı zorlukla kaldırıyor ve Attitude Adjustment için omuzluyor ancak Strowman ağırlığını yere veriyor ve Cena Strowman'a dayanamayarak yere düşüyor, Strowman da Cena'nın üstündeyken onunla birlikte yere düşüyor. Strowman daha erken ayılan isim oluyor ve Cena'yı ters biçimde sağ omzuna alıyor, Yokosuka Cutter. Cena darbenin etkisiyle yuvarlanıyor ve iplere tutunmayı başarıyor. Her yerine kanlar bulaşan Cena'yı Strowman iplerden adeta sökerek alıyor ve omuzluyor, koşuyor ve Running Powerslam! Strowman kemerini korumak için tuşa gidiyor. 1... 2...

CENA SON ANDA İPLERE TUTUNMAYI BAŞARIYOR AMA YİNE DE HAKEM 3'Ü VURUYOR!

Kazanan ve hala GTW Şampiyonu: Braun Strowman

TD Garden şokta, TD Garden'daki taraftarlar ringin içini bir çöp kutusu kullanıyor. Yuhalamalar, küfür ve hakaretlerin üzerine çöpler de ekleniyor ve Strowman bu durum içinde kemerini alıp kükremeye başlıyor. No Mercy bu görüntülerle sonlanıyor!

Tazz: Sanırım sonlanmıyor!

End of Me! Jordan Holgate girişte görünüyor ve Braun Strowman'a sesleniyor.

Jordan Holgate: Öncelikle seyircilerimizi sükunete davet ediyorum ve Braun. Maçın son anını ben de izledim ve bununla ilgili senin suçlu olmadığın bir hata var. Bu hataların zamanında başını yaktığı birisi olarak bu kararımı anlayışla karşılayacağını umuyorum. Bu maçın son anlarını seyircilerin de tekrardan izleyebilmesi için ana ekrandan yansıtın.

Ana ekranda şimdi maçın son anı ekranlara geliyor.

Cena'yı Strowman iplerden adeta sökerek alıyor ve omuzluyor, koşuyor ve Running Powerslam! Strowman kemerini korumak için tuşa gidiyor. 1... 2...

CENA SON ANDA İPLERE TUTUNMAYI BAŞARIYOR AMA YİNE DE HAKEM 3'Ü VURUYOR!
Jordan Holgate: Göründüğü gibi bu maç devam etmesi gerekirken tamamlandı. Bunun ne anlama geldiğini biliyorsunuz, maçı tekrar başlatın.

Jordan Holgate geldiği hızla oradan ayrılırken hakem bir kez daha maçın başladığını belli eden zili çalıyor.

GTW Championship Match
John Cena vs Braun Strowman ©

Strowman her zamankinden daha da sinirli olarak Cena'yı köşeye yolluyor, dönüşünde sırtına bir Forearm Smash geçiriyor. Cena sırtını tutarken Strowman Cena'yı boynundan tutup Inverted Facelock yapıyor ve bir Forearm Smash ile Cena'yı yere düşürüyor. Strowman Cena'yı bir kez daha ensesinden kaldırıyor ve bir kez daha Reverse Chokeslam. Cena'nın kırılmış burnu tekrardan kanamaya başlıyor ama Strowman bunu önemsemiyor. Strowman ilk kez bu kadaar rahatlamış bir halde ama yine de son bir hırsla adeta uçururcasına Cena'yı kaldırıp omzuna alıyor. Running Powerslam için koşuyor ama Cena Strowman koşarken onun kafasına yumrukları geçiriyor. CENA STROWMAN'IN OMZUNDAN BİR KEZ DAHA İNİYOR VE STROWMAN'I KÖŞEYE DOĞRU GÖTÜRÜYOR ANCAK HAKEM DE ORADA BEKLEMEKTEYDİ VE STROWMAN HAKEME ÇARPMIYOR, ADETA BİR BODY AVALANCHE VURUYOR. HAKEM YERDEYKEN STROWMAN DA YALPALIYOR. CENA HEMEN ZİNCİRİ ELİNE DOLUYOR VE STROWMAN'IN KAFASINA ÇOK SERT BİR YUMRUK GEÇİRİYOR AMA STROWMAN YIKILMADI. Cena iki kez daha zincirli yumrukla Strowman'a vuruyor, sonrasında ise omuzluyor ve Attitude Adjustment! Attitude Adjustment! Cena son gücünü kullanarak Strowman'ın üzerine yatıyor ama uzun bir süre hakem ayılamıyor. En sonunda hakem tuşu sayabilecek kadar kendine geliyor ve sadece hakem değil tüm TD Garden tuşu sayıyor. 1... 2...

3!

Kazanan ve yeni GTW Şampiyonu: John Cena

Cena sonunda başarıyor. John Cena, ya da tüm Boston halkı, Braun Strowman'a karşı galip geliyorlar ve John Cena yeni GTW Şampiyonu oluyor. Cena hala yerde ve kendine gelemedi. Güvenlikler de bu noktada taraftarlarla aralarına girmiyorlar ve taraftarlar John Cena'yı omuzlarına almaya başlıyorlar. Cena omuzlar eşliğinde kemerini kaldırarak tribünlere alınıyor. John Cena kemeriyle birlikte 18 bin kişinin arasında Word Life tauntunu atarken No Mercy'nin sonuna geliyoruz.

NO MERCY
GTW Entertainment
TM & © 2018
All Rights Reserved
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2018, 19:18   #2
Ali Koç Başkan FB Şampiyon!
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Her An Her Yerde
Konular: 284
Favori Güreşçisi: Adam Cole
Rep Puanı: 38843
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Şovun konusu açılmış. Pazar günü üniversiteye gitmek için otobüste olacağım. Yolda takipte olmaya çalışırım. Daniel Bryan ile maçımız ne olacak çok merak ediyorum.
imza

ULAN... YİNE Mİ ÇAKALLARLA DANS?

GTW: Mark "The King" Briscoe

2x GTW Championship
2x Hardcore Championship
1x GTW Takımlar Championship
1x DoR Golden Globe Championship
1x DoR Takımlar Championship
2016 Slammy Awards Match of the Year
2018 King of The Ring Winner

GWA RPG:

Başarılar: -
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2018, 19:19   #3
wyatt
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Dnepropetrovsk
Konular: 516
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 8470
Rep Derecesi: Ensiferum Royal Rumble maçını kazandın.Ensiferum Royal Rumble maçını kazandın.Ensiferum Royal Rumble maçını kazandın.Ensiferum Royal Rumble maçını kazandın.Ensiferum Royal Rumble maçını kazandın.Ensiferum Royal Rumble maçını kazandın.Ensiferum Royal Rumble maçını kazandın.Ensiferum Royal Rumble maçını kazandın.Ensiferum Royal Rumble maçını kazandın.Ensiferum Royal Rumble maçını kazandın.Ensiferum Royal Rumble maçını kazandın.

Takipteyim.
imza
Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2018, 19:19   #4
Suck My Candy
AJKOY2J - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 160
Favori Güreşçisi: Mark Andrews
Rep Puanı: 20203
Rep Derecesi: AJKOY2J WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.AJKOY2J WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.AJKOY2J WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.AJKOY2J WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.AJKOY2J WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.AJKOY2J WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.AJKOY2J WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.AJKOY2J WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.AJKOY2J WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.AJKOY2J WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.AJKOY2J WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Konak'ta bir röportaj işim olacak yarın, ama eve gelir gelmez takibe başlayacağım.
imza

TUTKU PATLAMASI

"CRISIS"
"UNCONSCIOUS"
"REPRESENTATIVE"
SUPERSTITION
"EMPIRE"

C.U.R.S.E.

RPG: Rick Viktor aka. VIKTOR BABAAA

AJKOY2J isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2018, 19:20   #5
Lonely Man
The Vigilante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bakü Azerbaycan
Konular: 1856
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 5408
Rep Derecesi: The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.The Vigilante Royal Rumble maçını kazandın.

Hadi bakalım. Takipteyim.
The Vigilante isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2018, 19:59   #6
3< King of Bros
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 2557
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 97743
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Ders çalışacağım için tamamını takip edemeyeceğim ama arada uğramaya çalışırım.
imza

RPG GWA Karakterim: Dalton Castle
Eski RPG
Bobby Lashley
1 kez ve son kez Next Generation Şampiyonu

Matt Riddle
Royal Rumble Kazananı
Bound For Glory Tag Team Tournament Kazananı
GTW Tag Team Şampiyonu

Bully Ray
Hardcore Şampiyonu
Golden Globe Şampiyonu
Days of Rising GM'liği

David Starr
Başarı yok

Konnan
Kalisto ve Samoa Joe'nun menajerlikleri
Machine Keyboard
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2018, 20:04   #7
The Boom Squad General
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 115
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 37029
Rep Derecesi: Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Ana kadrodaki ilk maçım ve ilk PPV'im. Heyecanlıyım.
imza

Eski RPG Karakterleri:
Rey Mysterio, John Cena, Kofi Kingston
Başarılar:
1 Kere 21 günlük GTW Şampiyonluğu (John Cena ile)
1 Kere 98 günlük DoR Heavyweight Şampiyonluğu (Kofi Kingston ile)
En Uzun Süreli DoR Heavyweight Şampiyonluğu (Kofi Kingston ile)
1 Kere 15 günlük World Heavyweight Şampiyonluğu (Kofi Kingston ile)
GTW'yi kapatmak (Kofi Kingston ile)

#hallofsaviors
Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2018, 20:05   #8
Omae wa mou shindeiru.
The Rastafaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Rastacity
Konular: 354
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 3277
Rep Derecesi: The Rastafaray IC kemerini kazandın.The Rastafaray IC kemerini kazandın.The Rastafaray IC kemerini kazandın.The Rastafaray IC kemerini kazandın.The Rastafaray IC kemerini kazandın.The Rastafaray IC kemerini kazandın.The Rastafaray IC kemerini kazandın.The Rastafaray IC kemerini kazandın.The Rastafaray IC kemerini kazandın.The Rastafaray IC kemerini kazandın.The Rastafaray IC kemerini kazandın.

Alıntı Birazvodka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ana kadrodaki ilk maçım ve ilk PPV'im. Heyecanlıyım.
Normal şartlarda Braun Strowman'a AA vurmam imkansız, gelmişken ana olaya karışıp TıP vursan ne güzel olur.. :/
imza
#darkpassage
The Rastafaray isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2018, 20:07   #9
The Boom Squad General
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 115
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 37029
Rep Derecesi: Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı The Rastafaray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Normal şartlarda Braun Strowman'a AA vurmam imkansız, gelmişken ana olaya karışıp TıP vursan ne güzel olur.. :/
Ne de olsa geçmişimiz var. Arka alanda karşılaşırsak olma ihtimali yüksek.
imza

Eski RPG Karakterleri:
Rey Mysterio, John Cena, Kofi Kingston
Başarılar:
1 Kere 21 günlük GTW Şampiyonluğu (John Cena ile)
1 Kere 98 günlük DoR Heavyweight Şampiyonluğu (Kofi Kingston ile)
En Uzun Süreli DoR Heavyweight Şampiyonluğu (Kofi Kingston ile)
1 Kere 15 günlük World Heavyweight Şampiyonluğu (Kofi Kingston ile)
GTW'yi kapatmak (Kofi Kingston ile)

#hallofsaviors
Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-02-2018, 20:08   #10
This.Is.Haskins.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 158
Favori Güreşçisi: Mark Haskins
Rep Puanı: 17730
Rep Derecesi: LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.LeonardoAraujo Şirketin yüzü artık sensin.

Arada bakarım.
imza

RPG

Eski RPG: Hangman Page

Former International Openweight Champion (174 days)
Longest Reigning Champion of GTW history
LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil