GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 09-03-2018, 19:17   #1
The Cleaner
CurbStomp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2015
Nereden: Malatya
Mesajlar: 4.259
Konular: 422
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 46211
Rep Derecesi: CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
CurbStomp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
CurbStomp CurbStomp isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 46211
Mesajlar: 4.259

Standart Flash Morgan Webster | Kariyer İncelemesi

Hazırlayan : Muratcan ''CurbStomp'' Özlü


Ring Adları : Flash Morgan Webster, Flash Morgan, Morgan Webster, Panda Cub, Frantic, Gav Gabriel, Link
Boyu : 5' 8" (173 cm)
Kilosu : 156 lbs (71 kg)
Doğum Tarihi : ??? - ??? - 1990 ( 27 Yaşında )
Doğum Yeri : Abertillery, Galler, Birleşik Krallık
Antrenörleri : Mike Bird ve Jason Cross
Debut : 27 Kasım 2009

Kariyerine Başlangıcı ve İlk Yılları

Profesyonel güreşe büyük ilgi duyan bir genç olan Morgan, 2006 yılında 16 yaşındayken ilk Profesyonel güreş eğitimini NWA'in Galler'deki antrenmalarına katılarak almış. Fakat Morgan, bu işi yapamayacağını düşünerek inancını kaybetmiş ve daha sonra antrenmanlara düzenli olarak katılmamış ardından ise antrenmalara gitmeyi bırakarak hayalinden vazgeçmiş. Daha sonra Morgan, Aralık 2008'de Morgan, NWA'deyken koçlarından biri olan Mike Bird ve Jason Cross'un Dragon Pro Wrestling Akademisinde eğitim vermeye başladığını duymuş. İkisinin de ring içinde yetenekli isimler olduğunu bilen Morgan, kaybettiği inancı tekrar kazanarak akademiye katılmış ve kariyerini asla geriye bakmadan sürekli kendini geliştirmeye adamış. İlk maçına Celtic Wrestling’in Big Bang 5 şovunda Wild Boar'a karşı çıkan Morgan bu maçı kaybetmiştir. Daha sonra sırası ile 2 kez daha Big Boar'a ve Andy Shoes'a yenilen Morgan Union Of European Wrestling Alliances şirketinin European Cruiserweight kemeri için olan turnuvaya katılmıştır. İlk turda Wild Boar ve Pete Dunne ile Triple Threat maçına çıkan Morgan, Wild Boar'ın kendisini ve Dunne'ı yenmesiyle ilk katıldığı turnuvaya ilk turda veda etmiştir. Morgan ilk galibiyetini Celtic Wrestling şirketinde Mark Andrews ile takım olarak Lyndon Ham & Scouse'u yenerek almıştır. Daha sonra Welsh Wrestling'in King Of The Castle turnuvasına katılan Morgan, ilk turda Tommy Dean'e yenilerek bu turnuvaya da veda etmiştir.

ATTACK! Pro Wrestling (2011 - Günümüz)


ATTACK! şirketine 18 Kasım 2011 tarihinde debut yapan Morgan ilk maçına
Kev Dunphy, Chris Brookes ve Kid Lykos ile çıktı ve Kev Dunphy'e mağlup olmuştur. Ardından Eddie Denis ve Mike Hitchman'a da mağlup olan Morgan, ATTACK! GooseBUMPS şovunda Jim Hunter'ı mağlup ederek şirketteki ilk galibiyetini almıştır. Bu galibiyetten sonra Morgan sırasıyla Pete Dunne, Dave Mastiff, Mark Andrews ve Wild Boar'a yenilerek yaklaşık 1.5 yıl ATTACK'de galibiyet yüzü görememiştir. Uğursuzluğunu Chris Brookes'u yenerek bozmuştur. Daha sonra Elder Stein Invitational 2015 turnuvasına katılan Morgan ilk turda Super Santos Sr. yenerek finale yükselmiştir fakat finalde Wild Boar tarafından mağlup olarak turnuvayı kazanamamıştır. Bu turnuvadan sonra ATTACK! Now That's What I Call Wrestling! 37 şovunda Pete Dunne ile ATTACK! 24:7 Title için karşılaşan Morgan, bu maçtan mağlup ayrılmıştır. Bu mağlubiyetin ardından Pete Dunne ve Mark Andrews ile beraber Team ATTACK! olarak King Of Trios 2015'e katılan Morgan, ilk turda The United Nations (Juan Francisco de Coronado, Mr. Azerbaijan (Chuck Taylor) & The Proletariat Boar Of Moldova) takımına elenmişlerdir. Daha sonra ATTACK The Neon Wristlock şovunda Chief Deputy Dunne ile ATTACK! Title maçına çıkan Morgan bu maçı kaybetmiştir fakat bir ay sonraki ATTACK! (Thank God It's Not) WinterSlam 2 şovunda şirketteki kariyerini ortaya koyan Morgan bir maç hakkı daha almıştır ve Chief Deputy Dunne'ı mağlup ederek şirketteki ilk kemerini kazanmıştır. Kemerini Danny Jones, Kid Lykos, Eddie Denis, Mike Bird ve Wild Boar'a karşı başarılı ile koruyan Morgan, kemerini hala elinde tutmaktadır. Kendisinin şu anlık kemer ile olan reigni 201 gündür ve böylece kemeri en uzun süre elinde bulunduran isim olmuştur.

PROGRESS Wrestling ( 2013- Günümüz )


Şirkete debut'unu ENDVR:2 şovunda William Eaver'i mağlup ederek yapan Morgan, bu galibiyetten sonra PROGRESS Chapter Eleven: To Fight War, You Must Become War şovunda Natural Progression Series II turnuvasına katılmış ve ilk turda Josh Bodom'ı mağlup etmiştir. Daha sonra Chapter 15'de turnuva yarı finalinde Pete Dunne'ı mağlup eden Morgan, Chapter 17'deki finalde Zack Gibson'ı yenerek turnuvayı kazanmıştır fakat Chapter 23'de Zack Gibson'a Natural Progression Series II turnuvasının kupasının ortada olduğu maçta yenilerek kupayı kaybetmiştir. Daha sonra Chapter 27'de Zack Gibson ile beraber PROGRESS Championship maçına çıkan Morgan, şampiyon Will Ospreay'e yenilmiştir. Bu mağlubiyetten sonra Chapter 27'de bir kemer şansı daha yakalayan Morgan, PROGRESS Championship'in ortada olduğu Nine Man Thunderbastard maçında şampiyon Marty Scurll'a Eddie Dennis, Mark Andrews, Mark Haskins, Paul Robinsond, Rampage Brown, Will Ospreay ve Zack Gibson ile beraber mağlup olmuştur. Chapter 29'da Global Cruiserweight Series turnuvasına katılmak için Zack Sabre Jr ile maça çıkan Morgan bu maçı kaybetmiştir fakat ondan daha önemlisi kendisi bu maçta ciddi bir şekilde sakatlanmıştır ve yaklaşık 10 ay ringlerden uzak kalmıştır. Chapter 44'de geri dönen Morgan, Jimmy Havoc ve Mark Haskins ile beraber British Strong Style (Pete Dunne, Trent Seven & Tyler Bate)'ı mağlup etmiştir. Daha sonra Chapter 48'de Super Strong Style 16 Tournament 2017'e katılmak için James Drake'i mağlup etmiştir fakat Chapter 49'da turnuvanın ilk turunda Mark Haskins'e elenerek turnuvaya veda etmiştir. Daha sonra Chapter 55'de PROGRESS World Championship #1 Contendership için olan Eight Way Scramble maçına katılan Morgan, Chief Deputy Dunne, Eddie Dennis, Jack Sexsmith James Drake,Strangler Davis ve Zack Gibson ile beraber Mark Andrews'a yenilmiştir. Bu maçtan sonra sırasıyla Keith Lee, Joseph Conners ve Rampage Brown'a yenilen Morgan Chapter 62'de Doug Williams'ı yenmiştir.Flash Morgan Webster, Chapter 63'de Mark Andrews ile karşılaşacaktır ve ardından Chapter 64'de PROGRESS World Championship #1 Contendership için Eight Man Thunderbastard maçına katılacaktır.

Revolution Pro Wrestling ( 2015 - Günümüz )


Şirkete debut'unu RevPro TV şovunda Wild Boar'ı yenerek yapan Morgan daha sonra RevPro Live At The Cockpit şovunda boşta olan RevPro British Cruiserweight Title için düzenlenen turnuvaya katılmış yarı finalde Josh Bodom'ı yenmiştir fakat finalde Pete Dunne'a mağlup olarak hem kemer kazanma şansını hem de turnuvayı kaybetmiştir. Turnuvadan iki hafta sonra RevPro High Stakes 2016 şovunda bir daha Pete Dunne ile RevPro British Cruiserweight Title için karşılaşan Morgan bu maçı da kaybetmiştir. 10 aylık sakatlığından sonra RevPro'ya Josh Bodom'ı RevPro British Cruiserweight Title'ın ortada olmadığı maçta mağlup eden Morgan 5 gün sonra hak ettiği kemer maçını almıştır ve maçı DQ ile kazanmış kemeri alamamıştır. 2 ay sonra bir daha RevPro British Cruiserweight Title için RevPro Live At The Cockpit 23 şovunda maça çıkan Morgan bu kez Ryan Smile ile karşılaşmıştır ve maçı kazanarak şirketteki ilk kemerini kazanmıştır. 5 gün sonra kemerini RevPro Uprising 2017 şovunda Kurtis Chapman, David Starr, El Phantasmo ve Ryan Smile'a karşı koruma maçına çıkan Morgan kemerini 5 gün taşıdıktan sonra Kurtis Chapman'e kaybetmiştir. 2 ay sonra RevPro Live At The Cockpit 26 şovunda rövanş maçına çıkan Morgan, Chris Brookes'un da içinde olduğu Three Way maçında Kurtis Chapman'e mağlup olarak kemeri kazanamamıştır.

Pro Wrestling Guerrilla ( 2017 - Günümüz )


PWG Battle Of Los Angeles 2017'e katılarak PWG'ye debutunu yapan Flash Morgan Webster, debut maçında turnuvanın ilk turunda Marty Scurll'a az kalsın 5 saniyede yeneceği maçta mağlup oldu ve turnuvaya erken veda etti. Turnuvanın üçüncü gününde ise Morgan, Chuck Taylor, Flamita, Joey Janela ve Mark Haskins ile takım olarak Brian Cage, Jonah Rock, Sami Callihan, Trevor Lee ve WALTER'ı mağlup ettiler. Daha sonra PWG All Star Weekend şovunun birinci gününde son anda Travis Banks'in yerine maça dahil olup Brian Cage'e karşı maça çıkan Morgan, ani bir roll-up ile maçı kazanarak şirketteki ilk solo galibiyetini almıştır. Morgan, All Star Weekend'in ikinci gününde ise Mark Haskins ile takım olup Young Bucks'a yenilmiştir.

Başarılar

Revolution Pro Wrestling
RevPro British Cruiserweight Championship (5 Gün)

ATTACK! Wrestling
ATTACK! Championship (201 Gün)
ATTACK! 24:7 Championship (5 Gün)


Pro Wrestling Chaos
King Of Chaos Championship (182 Gün)

HOPE Wrestling
HOPE Kings Of Flight Championship (91 Gün)
CurbStomp isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-03-2018, 00:20   #2
#BritishStrongStyle
Ambrose Section - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2016
Nereden: Hatay
Mesajlar: 4.145
Konular: 123
Favori Güreşçisi: Pete Dunne
Rep Puanı: 13462
Rep Derecesi: Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Ambrose Section - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ambrose Section Ambrose Section isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 13462
Mesajlar: 4.145

Standart

Pete ile bolca atışmışlar anlaşılan. Sevmedim bu adamı.
imza

İncelemelerim/Yazılarım ve Forum Başarılarım:
İncelemelerim & Yazılarım
Yoshi Tatsu Kariyer İncelemesi
Matanza Cueto Kariyer İncelemesi
Makale | SummerSlam Tarihinden Unutulmayanlar

Forum Başarılarım
Mart 2018 Onur Kürsüsü (Mesaj 1.'si)
Haftanın Parlayan Üyesi (08.04.2018)
30. Geleneksel Etkinlik Haftası: Summerslam Makale Yarışması 3'üncüsü
Ambrose Section isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.