GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 17-03-2018, 21:57   #1
TONI STORMCULUK KAZANACAK
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 709
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 150504
Rep Derecesi: Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Aschentef Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart Tolga'nın Kaçan Pozisyonundan Sonra...

Kalbim ağrıyor, gözlerim boşluğa bakıyor, nefes alamıyorum.

Çok saçma
çok saçma ulan
burdasın dokunamıyorum
çok saçma
içim gidiyor sarılamıyorum
çok saçma

seni bilmem ama ben artık dokunabileceğim bir galibiyet almak istiyorum,sabah onla uyanmak istiyorum,o galibiyete sarılmak istiyorum, o galibiyet tablosuna bakmak istiyorum istiyorum,ben kazanamamak istemiyorum.

imza

The Lone Man & Aschentef

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Zack Sabre Jr.
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Drew Gulak
-Bobby Roode
-Undisputed Era
-Kevin Owens
-----------------------------------------------------------------

Forum Başarılarım:

Haftanın Parlayan Üyesi 22.07.2018
29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Makale Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Royal Rumble Feud İnceleme Yarışması 1.

28. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması 1.
Feud İnceleme Yarışması 1.
Be A Booker Yarışması 1.
Makale Yarışması 1.
Royal Rumble Bilgi Yarışması 3.

27. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale & Kompozisyon 1.
Feud İnceleme 1.
Akrostiş Şiir 3.
Profil Dizayn 2.
Şov İnceleme 2.

7.Yıl Şenlikleri; Akrostiş Şiir Yarışması 1.
24. Etkinlik Haftası: Royal Rumble Be A Booker Yarışması 2.
25. Etkinlik Haftası: WrestleMania 33 Be A Booker Yarışması 2.
Onur Kürsüsü - x3
İnceleme Etkinliği:Haftalık Şov İnceleme Yarışması 2.

Feud İncelemelerim:

RPG: Seth Rollins
Theme Song: The Second Coming
Başarılar: Shield War Winner
2 Time Hardcore Champion
1 Time GTW Tag Team Champions
1 Time International Openweight Champion

See You In Another Life Brotha!

Aschentef isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-03-2018, 22:04   #2
lanetimi kokla bebek
Caligula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kepler-438b
Konular: 22
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 32931
Rep Derecesi: Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Caligula isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-03-2018, 23:15   #3
undisputed of gtr
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 1522
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
Rep Puanı: 167715
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart Tolga'nın Kaçırdığı Golden Sonra Kendini Kaybeden Aile

İzlediğim mekanda tabağı çanağı fırlatacaktım ama zor da olsa nefsime hakim oldum. Evde olsam ben de bu durumda olurdum herhalde.
imza

return 0

phenomenal flair

the queen that gravity forgot
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-03-2018, 23:16   #4
young wolf
PG Sucks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 22
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 2970
Rep Derecesi: PG Sucks IC kemerini kazandın.PG Sucks IC kemerini kazandın.PG Sucks IC kemerini kazandın.PG Sucks IC kemerini kazandın.PG Sucks IC kemerini kazandın.PG Sucks IC kemerini kazandın.PG Sucks IC kemerini kazandın.PG Sucks IC kemerini kazandın.PG Sucks IC kemerini kazandın.PG Sucks IC kemerini kazandın.PG Sucks IC kemerini kazandın.

Etrafımda sandalye falan olsaydı aynı şekilde olabilirdim, saçlarımı yoldum sinirden.
imza

PG Sucks isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-03-2018, 23:25   #5
#EskiŞehirSpor
StephenTrueway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 207
Favori Güreşçisi: Finn Bálor
Rep Puanı: 12051
Rep Derecesi: StephenTrueway WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.StephenTrueway WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.StephenTrueway WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.StephenTrueway WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.StephenTrueway WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.StephenTrueway WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.StephenTrueway WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.StephenTrueway WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.StephenTrueway WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.StephenTrueway WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.StephenTrueway WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

O televizyonu parçalamamışlar, sıradaki gelsin.
imza

mood...

GTW RPG: Finn Balor

En Uzun Süreli GTW Tag Team Şampiyonu
2 Kere GTW Hardcore Şampiyonu
2 Kere Dünya Ağırsiklet Şampiyonu
Slammy Awards 2017: Tag Team of the Year
GTW Hall of Famer

GWA RPG: (maybe BROKEN) Matt Hardy

Finn Balor - Jinder Mahal - Asuka - Aiden English

...Sürekli "Sadece bir Tanrı var." diyorsun, bense hayır diyorum. İki Tanrı var: Birisi bizi yaratan, birisi de sizlerin yarattığı. Bizi yaratan hakkında bir şey bilmiyorum ama sizin yarattığınız tıpkı sizin gibi. Küçük, hastalıklı, yalancı, boş vaatler veren. Zenginlere öncelik tanıyan, fakirleri sırada bekleten. Övgü almaktan mutlu olan, küçük şeylerle insanları korkutan... Bizi yaratan Tanrı'ya inanın, ona güvenin. Kendi yarattığınız sahte Tanrıları ise yok edin.
StephenTrueway isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-03-2018, 23:27   #6
VİP Üye
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1552
Favori Güreşçisi: Kairi Sane
Rep Puanı: 117746
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Rezilllik ya şunların haline bak.
imza

Αν σου λείπω, θα έπρεπε να ήσουνα εδώ
στη ζωή σου θα είχα μία θέση και εγώ
με ρωτάνε "τι έχεις" δεν ξέρω τι να πω
είσαι όμως το "τίποτα" που πάλι απαντώ..
Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-03-2018, 23:39   #7
片翼の天使
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hatay
Konular: 4247
Favori Güreşçisi: Fernando
Rep Puanı: 119146
Rep Derecesi: Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

imza
4 × Haftanın Parlayan Üyesi
7 × Haftanın Parlayan Yöneticisi

MARYSE IS AN UNDERRATED IN RING TECHNICIAN

MARYSE IS THE MOTHER OF THE CENTURY

MARYSE IS ONE HALF OF THE MOST A LIST COUPLE

Headlock Master isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-03-2018, 23:43   #8
#ÇareRickGrimes
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 484
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 54493
Rep Derecesi: Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Benim için gram değeri olmayan bir spor. Sandalyeye yazık oldu.
imza
#ÇareBellidir

En Sevdiğim Güreşçiler (Kalınlar üstünlüktedir.)
#1 Charlotte Flair
#1 Kevin Owens
#1 The Miz
Stephanie McMahon
Jinder Mahal
Andrade "Cien" Almas
Austin Aries
The Club
Baron Corbin
The Undisputed Era COLE & FISH & O'REILLY & STRONG
Chris Jericho
Triple H
Shawn Michaels
Shayna Baszler
Sheamus
Samoa Joe
Elias
Joey Janela
Marko Stunt
MJF #Betterthanyou
Matt Riddle
Nick Gage
Scarlett Bordeaux (Güreşçi demiştim.)
Sami Callihan
Jay White
Hiromu Takahashi
Hiroshi Tanahashi
Kazuchika Okada
Kota Ibushi
David Starr
Jeff Cobb
WALTER

GüreşTürkiye Onur Kürsüsü | Mart 2018
Haftanın Parlayan Üyesi 29.04.2018
30.Etkinlik Haftası: SummerSlam Poster Yarışması 1.si
Chosen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-03-2018, 23:48   #9
Hadi UĞUR'lu Olsun.
thefunkyhomosapien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Çanakkale
Konular: 267
Favori Güreşçisi: Shawn Michaels
Rep Puanı: 17011
Rep Derecesi: thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.thefunkyhomosapien Şirketin yüzü artık sensin.

Yazık, boktan bir futbol maçı için kendilerini paralıyor insanlar be. Gerçek dertleri unutmuşlar.
imza

J DILLA CHANGED MY LIFE

KENDRICK LAMAR'IN ASKERLERİYİZ

https://www.youtube.com/watch?v=t1dXdsUricU

Gençlik bir kitaptı, okuduk bitti

Canım bahar geçti çoktan, kış şimdi

Ne kaldı sana bu dünyada

Ne kaldı sana bu dünyada

Hani o sevincin, o cıvıl cıvıl kuş?

Nasıl ne zaman geldi, nasıl gitti?

nasıl ne zaman geldi, nasıl gitti?

Alacağın bir kaç nefes, hiç düşündün mü ?

Ne kalacak senden, hiç düşündün mü ?

Bir cansız vücudun o da çürür, toprak olur gider.

Bir cansız vücudun o da çürür, toprak olur gider.

Bak yıllar nasıl geçiyor.

Bak yıllar nasıl geçiyor.

Gençlik bir kitaptı, okuduk bitti

Canım bahar geçti çoktan, kış şimdi

Ne kaldı sana bu dünyada ha

Ne kaldı sana bu dünyada

Hani o sevincin O cıvıl cıvıl kuş

Bahar her zaman geri gelir

Biz olsak da, olmasak da...

https://twitter.com/thefunkeekillah
https://www.instagram.com/dafunkeehomosapien/
thefunkyhomosapien isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-03-2018, 23:58   #10
AWESOME
Orton Strike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 349
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 5216
Rep Derecesi: Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın.Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın.Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın.Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın.Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın.Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın.Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın.Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın.Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın.Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın.Orton Strike Royal Rumble maçını kazandın.

Yani cidden akıl alır gibi değil. Hak veriyorum insanlara. Sonuçta 18-19 senenin getirdiği bir hasret var. Ayağına tarihi fırsat gelmiş karı gibi vuruş yapıyorsun. Sinir olmamak elde değil.
imza
Orton Strike isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil