GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 04-07-2018, 04:06   #1
VİP Üye
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2012
Mesajlar: 42.518
Konular: 2011
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 201268
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart 26 Ocak 2009 RAW | Şov İncelemesi

Hazırlayan : Reckless Behaviour

RAW 26/01/2009 |Şov İncelemesiŞirket
: World Wrestling Entertainment
Tarih: 26 Ocak 2009
Yer: Wolstein Center, Cleveland Ohio.

Raw Theme Song
NoMatch Card Maç Tipi Zaman
1The Miz & John Morrison vs Cryme TimeTag Team Match02:57
2Kofi Kingston vs Kane Elemination Chamber Qualifying Match02:04
3John Cena vs Shawn Michaels (w/JBL) Single match13:09
4Beth Phoenix & Jillian (w/ Santino Marella) vs Melina & Kelly Kelly Tag team match02:38
5Rey Mysterio vs William Regal (w/Layla) Elemination Chamber Qualifying Match 03:42
6 Chris Jericho vs CM PunkElemination Chamber Qualifying Match03:28
7John Cena vs Chris Jericho Street Fight Dark Match -

RAW 26/1/2009|İncelemesiPyrolar eşliğinde şov başlıyor.

Randy Orton ve The Legacy ringe geliyorlar ardından Randy mikrofonu alıp konuşmaya başlıyor.

Randy Orton : Benim adım Randy Orton. Size terapistlerimi ve Legacy'in diğer üyeleri Cody ve Ted Dibiase'yi tanıtmak istiyorum.Buraya bu gece gelmenin diğer sebebi de geçen hafta Raw'da olanları tartışmak. Ben üçüncü jenerasyon süperstarım. WWE benim kanımın içinde bu benim bir parçam. Ama ne yazık ki , başka şeyler de benim parçam. Bazen sessiz kaldığım bazı şeyler. soğuk ama I,D,D ( intermittan eksplosif bozukluk) IDD 60 milyon Amerikalı'yı etkiledi. Agresif,antisosyal psikayitrik bir bozukluk.Stephanie McMahon tarafından tokat yedikten sonra McMahon tarafından işim ile tehdit edildim. Bu yüzden daha çok bunalıma girdim. Şimdi tüm yaşananlardan sonra benim diğer yüzümü görüyorsunuz. Benim yaptıklarımdan ben sorumlu değilim. Benim terapistlerim WWE'nin benim hastalığımı bildiklerini doğrular. Bunun için bir şey yapmadılar, işte bu yüzden Stephanie McMahon beni bu gece kovmayı seçecek. Onu ve WWE'yi dava edeceğim, Geçen gece 2009 yılının Royal Rumble kazananı oldum. Bu şirketteki herkesten en iyi olduğumu kanıtladım. Stephanie bunun sesi nasıl geliyor. Eğer bu gece beni kovmayı seçersen, iki ayrı dava ile yüzleşmek zorunda kalacaksın, ama Ted Dibiase ve Cody Rhodes'i de kaybedeceksin. Çünkü onlar benimle birlikte yürür. Eğer beni kovmaya kalkışırsan olacaklar bunlar. Bunlarla yüzleş bakalım Steptanie üçümüzden biri gidecek ya da RAW süperstarlarından biri gelecek. Bu üzücü ama benim bir tane daha açıklamam gereken bir şey var. Geçen gece Mr.McMahon'a yaşattığım travmadan dolayı özür dilerim. Ailesine yaşattığım travmadan dolayı da özür dileirm.

You suck you suck you suck chantleri duyuluyor.


Randy Orton : Tekrardan, ben onurlu biriyim.Benim özürlerim Mr.McMahon ve ailesine. Teşekkür ederim.

Stephanie'de televizyondan olanları sinirli bir şekilde takip ediyor ve gecenin ilk maçına geçiyoruz.The Miz & John Morrison vs Cryme Time - Tag Team Match


Zil çalıyor ve maç başlıyor. Maça ilk olarak JTG ile Miz başlıyor. İkili maça lock-up ile başlıyor. Miz üstün çıkıyor ardından Shad'e tekme ve yumruklar geliyor ve ringin köşesine yolluyor ama JTG tersine çevirerek Miz'i yolluyor. Ardından üzerine koşuyor ve ringin köşesine çıkarak Mug shot yapıyor. Tuş denemesi ama başarılı olamıyor.Şimdi Miz'i ringin köşesine yolluyor üzerine giderken Miz JTG'yi kaldırıyor ve aprona bırakıyor. JTG'den Miz'e bir tokat geliyor ardından Morrison'a da bir yumruk atıyor.Bu sırada Miz'den bir Dropkick geliyor. Morrison JTG'yi hakemin görmediği bir anda içeri sokuyor. Miz hemen tuş deniyor ama başarılı olamıyor. Morrison tag alıyor. Miz ve Morrison'dan ard arda tekmeler geliyor. Morrison şimdi de JTG'yi yumruklamaya devam ediyor tuş deniyor ama başarılı olamıyor. Morrison hızını alamıyor ve Chin Lock bağlıyor. JTG hafif hafif kıpırdanmaya başladı gibi kurtulmaya çalışıyor, ama Morrison üstün çıkıyor ve bir diz darbesi vuruyor. Ardından DDT için kalıdıryor ama JTG takla atarak kurtuluyor, ve Shad tag alıyor. Shad'den hemen ard arda Clothisline'lar geliyor. Köşedeki Miz'e de yumruk atıyor. Ardından Morrison'u kaldırıp yere fırlatıyor. Morrison ringin köşesinde soluklanırken üzerine giden Shad'e Morrison tekme ile karşılık veriyor. Bu sırada Shad'den bir Powerslam geliyor, tuş deniyor ama başarılı olamıyor. Morrison'dan tekme ve yumruklar geliyor ama Shad Gaspard'dan STO geliyor. Tuş deniyor ama içeri giren Miz engel oluyor. Bu sırada JTG'de içeri girip Miz'e saldırıyor. JTG bir hışımla ringin dışında buluyor kendini. Bu sırada sinirlenen Shad Miz'e Big Boot vuruyor. Miz de kendin ringin dışında buluyor. Shad arkasını tam dönerken Morrison'dan bir tekme ardından Moonlight Drive geliyor. Tuş deniyor ve maçı kazanıyorlar.


Kazanan : The Miz & John Morrison
Kofi Kingston vs Kane - Elemination Chamber Qualifying Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Kofi 'den tekmeler geliyor ardından iplere gidiyor Kane'n üzerine atlıyor, Kane onu havada yakalıyor ve Slam yapıyor. Kane bu sefer de iplere gidiyor ve bir Dropkick yapıyor. Kofi'yi hemen sürükleyip ringin köşesine getiriyor. Burada ardı ardına yumruklayıp diğer köşeye götürüyor ve üzerine koşarak bir Clothisline yapıyor. Kane tuş deniyor ama başarılı olamıyor. Kane tekrar Kofi'yi ringin köşesine yolluyor üzerine giderken Kofi kenarı kaçılıyor ardından Kofi üzerine giderken Kane Big Boot'yu yapıştırıyor. Kane şimdi de ringin köşesine çıkıyor ve Kofi'nin üzerine Axe Kick ile atlıyor. Şimdi Chokeslam denemesi mi geliyor acaba. Kane tauntunu yapıyor ve ... bu sırada Kofi'den tekme geliyor, ardından iplere gidiyor dönüşte ise Kane affetmiyor. Yakaladığı gibi Chokeslam için kaldırıyor bunu fırsat bilen Kofi tersine çevirerek tuş deniyor ve maçı kazanıyor.

Kazanan : Kofi KingstonWalls of Jericho duyuluyor. Chris Jericho elinde mikrofon ile geliyor ardından konuşmasına başlıyor.

Chris Jericho : WWE güreşinin sayısız ödül alan The Wrestler ( Şampiyon) filmine bir göz atalım. Bu filme altın küre vermelerinin en büyük nedenlerinden biri WWE Hall of Famer Ric Flari yüzündendir. Ama bu Flair'in kendine daha faydası olmayışı ve spot ışıkları altında çelimsiz durmasını değiştiremez. Mickey Rourke ile sette arkadaş oldular ama bu onun kötü oynadığını değiştiremez. Geçen gece kırmızı halıda, Mickey Rourke benim hakkımda bir şey söyledi.

Video gösteriliyor, Mick Rourke'nin krımızı halıda söylediği şeyleri gösteriyor. Ric Flair, McMahon & Rody Piper ve güreş dünyası ile tanıştığı için mutlu olduğunu söylüyor. Wrestlemania'da kendisini görmek istediklerini söylüyor. Eğer gelirsem Chris Jericho ve diğerlerini tost arasına salam yapıp yerim diyor. Ric Flair'in kendisine güreş hakkında bir kaç hareket gösterdiğini söylüyor.

Chris Jericho : Sen bir hata yaptın, inan bana Ric Flair ile ne düşündüğünüzü ne plan yaptığınızı bilmiyorum ama bu beni kızdırdı.Kameralar bu sefer tekrar arka alanda. JBL soyunma odasında. Yanında Shawn Michaels var.

JBL : Shawn !

Shawn : Bunu tekrar yapma JBL ! Dün gece elimden gelen her şeyi yaptım.
JBL : Bana superkick vurdun. Senin planın buydu.

Shawn : Bak, Onların gardını düşürmek için bir şeyler yapmalıydım o yüzden böyle bir şeyi yaptım. Herkese SuperKick vurdum. Her şeyi doğru yapabilseydim sen o ringden Dünya Ağırsiklet Şampiyonu olarak ayrılırdın.

JBL : Birisi senin paranı hesaplıyor, bu yüzden benim için çalışıyorsun. Bir daha böyle bir hata istemiyorum seninle işim bitti. Bu gece Cena ile olan maçını kazanırsan ben Elemination Chamber'a gideceğim ve kazanıp Dünya Ağırsiklet Şampiyonu olacağım. Sadece bir şansın kaldı Shawn!John Cena vs Shawn Michaels (w/JBL) - Single Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor. İkili ard arda yumruklaşmaya başlıyor. Shawn Michaels'den ard arda chop vuruşlar geliyor ardından Cena'da karşılık veriyor ve iplere gidiyor dönüşte ise Shawn'dan Facebuster. Şimdi de Shawn'dan bir tokat geliyor Cena'da yumruk ile karşılık veriyor. Cena Shawn'ı omuzlarına alıyor ama Shawn kurtuluyor ve korkup ringin dışına çıkıyor. Hakem ile konuşurken reklamlara gidiyoruz reklamlardan döndüğümüzde. Shaw Michaels Figure Four lock bağlıyor John Cena'ya. Cena kurtulmak için çaba gösteriyor,ve kurtuluyor Shawn Michaels'i arkadan yakalayııp Suplex yapıyor hemen tuş deniyor ama başarılı olamıyor. Cena şimdi Headlock bağlıyor, Shawn zar zor kurtulmak için çaba gösteriyor. Cena chantleri duyuluyor ama kısa sürüyor. Shawn'dan yumruk darbeleri geliyor, ardından Shawn iplere gidiyor dönüşte ise Cena Shawn Michaels'i kaldırıo yere fırlatıyor.Cena şimdi Shawn Michaels'i köşeye fırlatıyor. Shawn çarpmanın etkisiyle kendini yerde buluyor. Cena şimdi Shawn Michaels'i kaldırıyor ve iplere yolluyor dönüşte Shaw'dan bir tekme geliyor,ardından chop vuruşlar ve Clothisline. Shawn Michaels kendine gelmiş gibi gözüküyor. Shawn'dan şimdi de Atomic Drop geliyor, ardından bir Slam daha geliyor. Shawn ringin köşesine gidiyor apronda kalıyor bu sırada Cena üzerine koşuyor, ama Shawn'dan yumruk geliyor. Shawn ringin içine giriyor tekrar, Cena'dan bir Shoulder Block geliyor, ardından tekrar bir Shoulder Block ve Sidewalk Slam geliyor.Bu sırada Shawn Michaels Headlock bağlıyor. Cena zorlanıyor pes edecek gibi duruyor, Shawn Michaels tüm gücüyle Headlock bağlamaya devam ediyor. Cena kendine geliyor ve Shawn Michaels'i omuzlarına alıyor.AA denemesi yapacakken Shawn iplere tutunup kurtuluyor. Hakem araya giriyor bu sırada Cena Shawn Michaels'e çelme takıyor ve STF bağlıyor.Shawn yine iplere tutunup paçayı sıyırıyor.Shawn arkasını dönerken Cena yine omuzlarına alıyor ama Shawn tersine çeviriyor ve tuş deniyor. Cena tekme atarak kurtuluyor. Shawn sinirleniyor ve chop vuruşlara devam ediyor ardından Cena'yı ringin köşesine yolluyor ve orada da chop vuruşlara devam ediyor.Şimdi Shawn Cena'yı ringin diğer köşesine yollayacakken Cena tersine çeviriyor ve Shawn'ı yolluyor. Shawn akrobatik bir hareketle kurtuluyor ve Cena'ya Clothisline yapıyor.İkili bayağı yorgun düşmüş durumda. Shawn'dan bir Slam geliyor ve aprona çıkıyor. Yanına gelen JBL ne yapıyorsun Cena'ya bir Superkick vur diyor. Anlam veremiyor.Shawn ringin köşesine çıkıyor bu sırada ayaklanan Cena JBL'ye saldırıyor. JBL saldırmanın etkisiyle ringin köşesinde duran Shawn Michael'e vuruyor. Shawn Michaels yere düşüyor tam arkasını döndüğünde Cena'dan Attitude Adjusment geliyor. Hemen tuş deniyor ve tuş denemesi başarılı oluyor, maçı kazanıyor.

Kazanan : John Cena

Arka alandayız.

Michael : Stephanie bu gece Randy Orton'a karşı herhangi bir harekette bulunacak mısın?

Stephanie McMahon : Bu gece aksiyon olacak, Randy Orton ile yüzleşeceğim.Beth Phoenix & Jillian (w/ Santino Marella) vs Melina & Kelly Kelly - Tag team match

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Maça ilk olarak Beth ile Melina başlıyor. Beth Phoenix Melina'yı kaldırıyor ve ringin köşesine götürüyor ardından ardı ardına yumruklamaya başlıyor.Hakem araya girip ayırmaya çalışıyor derken Melina'dan Dropkick geliyor ve ringin köşesine çıkarak Beth Phoenix'in üzerine atlıyor. Beth çabuk toparlanıyor ama Melina rahat vermiyor ve yumruklamaya devam ediyor. Sinirlenen Beth Melina'yı ringin köşesine yolluyor, üzerine koşarak giderken Melina kenarı çekilyor, Beth ringin köşesine çarpıyor. Bu sırada Jillian tag alıyor.Melina Jillian'ı oradan oraya savuruyor ve arm lock bağlıyor. Kelly Kelly tag alıyor. Girer girmez hemen tuş deniyor ama başarılı olamıyor.Jillian şimdi Kelly Kelly'e arm lock bağlıyor, Kelly takla atarak ringin köşesine çıkıyor ve takla atarak Arm lock'dan kurtulmayı başarıyor. Jillian Kelly Kelly'i ringin köşesine yolluyor, Kelly takla atarak apronda kalıyor ve Jillian'a bir yumruk sallıyor. Beth rahat durmuyor, Kelly Kelly'e sataşıyor. Bu sırada Jillian'dan Headbutt geliyor.Jillian Kelly Kelly'i tekrar ringin içine sokuyor. Beth Phoenix tag alıyor. Beth'den tekme geliyor ardından Elbow Drop yapıyor ama Kelly kenarı çekiliyor boşa gidiyor.Beth şimdi de Leg lock bağlıyor. Jillian ringin içine girip hakemi kışkırtıyor. Bu sırada bilinmeyen bir kişi Melina'ya saldırıyor hakemin görmediği bir anda. Beth Phoenix'den Glam Slam geliyor. Tuş deniyor ve tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan : Beth Phoenix & Jillian (w/ Santino Marella)Rey Mysterio vs William Regal (w/Layla)

Zil çalıyor ve maç başlıyor.İkili lock-up yaparak maça başlıyorlar. Rey üstün çıkıyor ve ardı ardına tekmeler atıyor. William, Mysterio'yu ringin köşesine yolluyor üzerine giderken Rey'den tekme geliyor. Ardından Rey iplere basııp Senton ile William'ın üzerine atlıyor.Bu sırada Rey iplere gidiyor dönüşte ise William Regal'a Hurricanrana yapacakken Regal buna izin vermiyor ve Rey Mysterio'yu yere çarpıyor ardından bir tekme atııyor. İkili ringin köşesinde Regal'dan tekme ve yumruklar geliyor tuş deniyor ama tuş denemesi başarılı olmuyor. Şimdi Rey'e Headlock bağlıyor. Rey Mysterio kurtulmaya çalışıyor, ve yumruk atarak kurtuluyor iplere gidiyor dönüşte ise bu sefer bir tekme vuruyor.William Regal sinirleniyor ve Suplex yapıyor, tuş deniyor ama başarılı olamıyor. Hızını alamıyor ve tekrar tuş deniyor yine başarılı bir tuş denemesi olmuyor.Regal şimdi de Rey'i ringin köşesinde yumruklamaya başlıyor ve diğer köşeye doğru atııyor ardından Clothisline yapıyor. Tekrar tuş deniyor yine başarısız oluyor. Regal bayağı sinirleniyor, Rey kendine geliyor tekme ve yumruklar ile karşılık veriyor. Ama kısa sürüyor. Regal Mysterio'yu kaldırıyor ve Suplex yapıyor.Regal tuş deniyor yine başarısız oluyor. Yeter artık cidden bırak şu tuş denemesini. Rey şimdi ayaklanıyor, iplere gidiyor ve dönüşte de 619 yapıyor. Ardından iplerden Regal'ın üzerine Splash ile atlıyor. Tuş deniyor ve tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan : Rey MysterioArka alandayız.

Rosa Mendes : Doğru olanı yaptım, umarım beni affedersin. Her neyse kemer hala Melina'da. Bir şeyler yapmalıydım, bir şeyler kanıtlamalıyım.

Santino Marella
: Hu hu Glamazon! Merhaba tatlım, nasılsın?

Beth Phoenix
: Onu tutabilriiz.

Rosa Mendes : Aman tanrım ben çok heyecanlıyım oh tanrım!Chris Jericho vs CM Punk - Elemination Chamber Qualifying Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor.İkili lock-up ile maça başlıyor. Punk üstün çıkıyor ve Slam geliyor ardından tuş deniyor ama başarılı olamıyor.Punk'dan ardı ardında tekmeler geliyor ardından Jericho'yu köşeye yollamak isterken Jericho tersine çeviriyor ve kendi gidiyor, Jericho üzerine koşarken Punk'dan bir tekme geliyor. Şimdi Punk ringin köşesine çıkıp tam atlamaya hazırlanırken Jericho birden ayağa kalkıyor ve Punk'ın ayağından tutup çekiyor. Punk kendini yerde buluyor.Jericho'dan tekmeler gelmeye devam ediyor. Şimdi de Arm lock bağlıyor. Punk kurtulmak için çaba gösteriyor ve yumruk darbeleri atarak kurtuluyor. Ardından Jericho'yu iplere yolluyor dönüşte de Dropkick vuruyor. Jericho kalkar kalkmaz hemen bir Clothisline daha vuruyor.Punk'dan bir tekme ardından Jericho'ya diz darbesi vuruyor. ve Facebuster geliyor. Tuş deniyor ama Jericho kurtuluyor. Punk şimdi de Jericho'yu ringin köşesine getirip oturtuyor. İkili karşılıklı yumruklaşmanın ardından Punk'da ringin köşesine çıkıyor ve Punk'dan Hurricanrana geliyor. Tuş deniyor, Jericho kurtuluyor.Şimdi Punk'dan GTS denemesi geliyor, Jericho'yu omuzluyor ama Jericho dirsek darbeleri vurarrak kurtuluyor ve tersine çevirererk tuş denemesi yapıyor. Tuş denemesi başarısız oluyor.Jericho'dan Walls Of Jericho denemesi geliyor ama Punk kurtuluyor , ikili lock-up yapıyorlar tekrar ama tam uyumu sağlayamıyorlar. Jericho bırakmak zorunda kalıyor. Punk tam arkasını döndüğünde ise Jericho'dan Codebreaker geliyor. Tuş deniyor ve tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan : Chris JerichoStephanie McMahon geliyor. Elinde mikrofon var, bu gecenin beklenen konuşmasını yapmaya geldi.

Stephanie : Bu gece buraya geliş sebebim geçen gece Randy Orton'a olan davranışlarım yüzünden, senin beni iki dava ile tehdit etmenden ve senin özür dilemelerinin geçmişte yaptığın şeyleri unutmamı sağladığını düşünüyorsan yanılıyorsun. Neden şimdi buraya gelip benim ne düşündüğümü öğrenmek istemiyorsun.

Voices duyuluyor, Randy & The Legacy ringe geliyorlar.

Randy Orton : Bir şey söylemeden önce Stephanie sana basitçe bir soru sormak istiyorum. Doğruyu bilmek istiyor musun? Açıkça belirtmeme izin ver,bu gece beni buraya kovmaya geldin. Ama ben, Cody & Ted gittiğimizde burasını kabus gibi günler bekliyor olacak. Arka alan karışacak.

Terapist
: Bayan McMahon ! İntermittan eksplosif bozukluk hakkında bir kaç şey söylememe izin verin. İntermittan eksplosif bozukluk tamamen gerçek. Sen geçen hafta aşağılayıcı davrandın. Randy Orton asla dizlerinin üzerine çöküp özür dilemez. Eğer onu kovarsanız sonuçları sandığından şiddetli olur.

Stephanie : Beni tehdit mi ediyorsun ? Randy geçen hafta sen benim babamı tekmeledin. Buraya otoriten ile gelip beni tehdit ediyorsunuz ...

Randy Orton: Açıkçası Stephanie bu bir tehdit. Benim bu şirkette haklarım var, Royal Rumble'ı kazandım. Eğer bu gece beni kovarsan seni dava ederim. Böylece Wrestlemania diye de bir şey olamaz. Bu şirketi kapatırım, bu şirketi yerle bir ederim. Bu bir tehdir değil Stephanie bu bir söz.Bu gece eğer beni kovarsan olacaklar bunlar.

Bu sırada diğer güreşçilerl de ringin girişinde gözüküyorlar.


Randy Orton : Neye bakıyorsunuz öyle? Umrumda mı sanıyor sunuz? Sizler ya da Wrestlemnia umurumda değil. Eğer bu gece kovulursam hepinizi birer birer yerle bir edeceğimi mi düşünüyorsunuz? Biliyor musunuz , belki yapacağım şey tam da budur. KOV BENİ ! DURMA KOV BENİ ! Sana beni kovman için yalvarıyorum. Kov beni kove beni seni dava etmeme izin ver. KOV BENİ ! Babanı tekmelediğim zaman söylediğin sözleri duymama izin ver Stephanie ! Hemen şimdi !

Here Comes the money duyuluyor. Shane McMahon ringe doğru geliyor. Shane Randy Orton'a saldırıyor. The Legacy'de Shane McMahon'a saldırıyor. Birbirlerine giriyorlar. Shane üçünün de hakkından geliyor. Neye uğradıklarını şaşırıyorlar. Böylece şovun sonuna geliyoruz.imza


"I didnt think I could be strong."

-----------------------------------------------------
Forumun en iyi imzası ( Slammy 2017)
Forumun en iyi üyesi - (Slammy 2018)
Forumun en yardımsever üyesi - (Slammy 2018)


Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-07-2018, 08:06   #2
Kane’s Legacy
Devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2018
Nereden: İzmir
Mesajlar: 4.211
Konular: 53
Favori Güreşçisi: Kane
Rep Puanı: 22130
Rep Derecesi: Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Devil WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart

Ellerine sağlık.
imza

//////////// TITLES ////////////

HAFTANIN PARLAYAN ÜYESİ -- 6 OCAK 2019
32. ETKİNLİK HAFTASI BİLGİ YARIŞMASI İKİNCİSİ
32. ETKİNLİK HAFTASI MAKALE YARIŞMASI ÜÇÜNCÜSÜ
ONUR KÜRSÜSÜ -- OCAK 2019
Devil isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-07-2018, 09:15   #3
VİP Üye
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2012
Mesajlar: 42.518
Konular: 2011
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 201268
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Alıntı Devil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ellerine sağlık.
Teşekkür ederim sağolasın.
imza


"I didnt think I could be strong."

-----------------------------------------------------
Forumun en iyi imzası ( Slammy 2017)
Forumun en iyi üyesi - (Slammy 2018)
Forumun en yardımsever üyesi - (Slammy 2018)


Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Version Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "bize yazin" linki aracılığıyla ulaşın.