GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 13-07-2018, 14:40   #1
The Cleaner
CurbStomp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2015
Nereden: Malatya
Mesajlar: 4.260
Konular: 422
Favori Güreşçisi: Kenny Omega
Rep Puanı: 46211
Rep Derecesi: CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CurbStomp Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
CurbStomp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
CurbStomp CurbStomp isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 46211
Mesajlar: 4.260

Standart Yazı | İleride Büyük Bir Yıldız Olabilecek NXT Superstarları

Merhabalar forum sakinleri, bugün geleceği parlak olan ve ileride büyük bir yıldız olabilecek NXT Superstarlarından oluşan bir yazı yazmak ve onların artı ve eksi özelliklerinden bahsetmek istiyorum. Umarım beğenirsiniz, şimdiden iyi okumalar.


Adam Cole

BAY BAY! Listeye bir WWE süperstarında olması gereken her şeye sahip olan bir isimle '' Adam Cole '' ile başlamak istiyorum. Yıllardır WWE yöneticilerinin özellikle de Triple H'in kendisini '' Yeni Shawn Michaels '' şeklinde adlandırarak peşinde olduğu ve sonunda WWE'ye getirdiği Adam Cole, Hunter'ın bu özel ilgisi ile bile gelecekte büyük bir yıldız olacağını belli ediyor. Şu anda WWE tarihinin en uyumlu Stable'larından birinin lideri olan Adam Cole'un artı özelliklerine bakalım. Ring içinde oldukça iyi olan Adam bunu bizlere RoH ve Indy'lerde Jay Lethal, Kyle O'Reilly, Matt Riddle, Bobby Fish, Lio Rush ve Hiromu Takahashi ile çıkardığı maçlarla NXT'de ise Kassius Ohno, Pete Dunne ve Aleister Black ile olan maçlarında göstermiştir. Fakat kendisi ring içinde iyi olsa da Undisputed Era'da Bobby Fish ile beraber ring içi bakımından Roddy ve Kyle'ye göre bir tık daha geride kalıyor.. Mikrofon yeteneğine gelirsek bu sefer de kendisi Undisputed Era'nın bir numaralı ismi haline geliyor. Jest ve mimiklerini çok iyi kullanarak harika rol yapabilen Adam, promolarında seyirciyi çok iyi etkileyip harika işler çıkartabiliyor. Ringe nasıl giriş yapacağını çok iyi bilmesi, tauntları ve seyircileri '' Adam Cole BAY BAY !!! '' Catchphrase'iyle etkileyişi ile tam bir Superstar imajı çiziyor. Bir de Adam'ın eksi özelliklerine bakalım. Kendisi çok iyi bir Süperstar ve geleceğin büyük bir yıldız adayı olsa da ana kadroya çıktığında Vince'in kendisinin fiziğini beğenmeyeceğini düşünüyorum bu yüzden Adam, kilo alıp biraz daha vücut çalışmalı diye düşünüyorum onun harici kendisinin eksi özelliğini göremiyorum. Adam Cole henüz 29 yaşında ve bence kendisi gelecekte ana kemeri kazanacaktır.Tyler Bate

WWE tarihinin en genç üçüncü şampiyonu olan Tyler Bate, diğer genç şampiyonların aksine ( Rey istisna burada ) gelecekte ana kemer kazanarak WWE tarihinin ilk İngiliz ana kemer şampiyonu olma potansiyeline sahip. Henüz 21 yaşında olmasına rağmen RevPro, Progress ve WWE'de şampiyonluklar yaşayan Tyler Bate, WWE'de hem Tag Team hem de tekli şampiyonluk kazanan en genç isimdir. Kendisinin artı özelliklerine gelirsek muazzam bir ring içine sahip hem Strong Style hem de Birleşik Krallk'ın meşhur teknik güreşini bir araya getirip bunu kusursuz derecede uygulayan Bate sadece bununla kalmayıp mükemmel şekilde Brawler ve High-Flyer güreş tarzlarını da uygulayabiliyor. Oldukça güçlü, çevik ve karizmatik olan Bate eğer kendini geliştirmeye devam ederse ileride gelmiş geçmiş en iyi Britanyalı güreşçi olacağına şüphe yok. Kendisinin eksi özelliğine gelirsek kendisini Progress'de izlediğim kadarı ile mikrofon yeteneği ortalama seviyede, evet rol yapma yeteneği cidden iyi fakat mikrofonu diğer özelliklerine bakacak olursak bir tık altta kalıyor. Aslında bu tam bir eksi sayılmaz ama ne yapalım adamın başka zayıf noktası yok. Son olarak kendisi henüz 21 yaşında ve bence kendisi WWE tarihine adını altın harflerle yazdıracak ve büyük bir efsane olacaktır.Pete Dunne

Listeye Birleşik Krallık'tan çıkan başka bir yetenekli isim Pete Dunne ile devam edelim. Şu sıralar Indy'lerin en iyi Heel'i ve şu anda Tweener takılsa da NXT'nin Ciampa'dan sonraki en iyi Heel'i olarak gösterilen Pete Dunne muazzam bir Gimmick'e sahip. ''Bruiserweight'' karakteri kendisine çok iyi oturuyor. Kendini beğenmiş, küstah, seyircilere sürekli sataşan ve rakibine ring içinde en iyi dostu bile olsa acımayan ( Tyler Bate ) Pete Dunne, gelecekte WWE tarihinin en iyi Heel güreşçilerinden biri olabilir. Kendisinin artı özelliklerine gelirsek Birleşik Krallık'ın teknik güreşi ile Indy'lerin göze hoş gelen güreş stilini bir arada bulunduran harika bir Move-Set'i var ve bunu bizlere harika bir şekilde izletebilecek kadar ring içinde yetenekli bir isim. Bate kadar olmasa da güçlü ve çevik olan Dunne'ın mikrofonuna bakacak olursak Bate'den daha iyi ve ortalamanın üzerinde olduğunu söyleyebilirim ama şahsen Dunne'ın aksanının Bate'e göre kulağa kaba geldiğini düşünüyorum ki bu da kendisinin eksi özelliği oluyor. Son olarak kendisi henüz 24 yaşında ve ben kendisinin Tyler Bate ile WWE tarihine geçeceğini düşünüyorum.Velveteen Dream

Son zamanlarda WWE'nin oluşturduğu en orijinal ve en iyi Gimmick'e sahip olan Velveteen Dream ile listeye devam edelim. Girdiği her feudu rakibi ile harika bir feud haline getiren ve geleceği çok parlak olan bir isim kendisi. Artı özelliklerine geçelim. Kendisinin mükemmel bir promo yeteneği var. Promolarını seyircilere aktarmayı çok iyi biliyor ve seyircilerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Rol yapma yeteneği de üst düzey olan Dream'in ring içi yeteneği de harika ki bunu Ricochet, Aleister Black ve çıktığı Ladder maçından görebiliyoruz. Kendisi adeta bir Süperstar olmak için doğmuş. Kendisi için söyleyebileceğim bir eksi yönü yok ama Move-Set'ini biraz daha geliştirmeli. Bence Finisher'ı biraz zayıf kalıyor. Son olarak kendisi henüz 22 yaşında ve dört dörtlük bir Süperstar. Umarım bir süre daha NXT'de kalır ve ileride NXT şampiyonu olur daha sonrasında ise ben kendisinin tarihteki ilk siyahi '' WWE '' Şampiyonu olmasını bekliyorum. Umarım Vince aynı Breeze'i harcadığı gibi ondan daha iyi olan Dream'i de ana kadroda harcamaz.Ricochet

One and Only! Dünya üzerinde Will Ospreay ile beraber en yetenekli High-Flyer güreşçi olan Ricochet ile listeye devam ediyoruz. Ring içi yeteneği tartışılamayacak kadar harika olan Ricochet, hareket satma konusunda da Dünya üzerindeki en iyi isimlerden birisi. Daha henüz net bir Gimmick'i olmasa da Theme Song'unun başındaki '' One and Only '' kendisine harika uyuyor ve gayet iyi bir karizmaya sahip. Kendisi hakkındaki eksi özelliklerini sayacak olursam Mikrofon yeteneğini mutlaka geliştirmeli. Ortalama seviyede olan mikrofon yeteneğini geliştirip dört dörtlük bir güreşçi olmalı. Son olarak kendisi henüz 29 yaşında ve dediğim gibi mikrofon yeteneğini geliştirirse ana kadroda aynı Rey Mysterio gibi hatta Rey'den daha iyi bir şekilde kullanılıp Vince'in gözdesi olacağına inancım tam.


Evet arkadaşlar yazımın sonuna geldik. Bu yazımda olabildiğince 29 yaş ve altındaki genç NXT yıldızlarını ele almaya çalıştım. Johnny Gargano, Tommaso Ciampa, Aleister Black, EC3, Kyle O'Reilly ve Roderick Strong'un bu listede bulunmamasının tek sebebi budur. Buraya kadar okuduysanız ne mutlu bana. Yazımı okuduğunuz için teşekkürler, umarım beğenmişsinizdir.

Konu CurbStomp tarafından (13-07-2018 Saat 14:58 ) değiştirilmiştir.
CurbStomp isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-07-2018, 14:47   #2
domtoretto34
Darklord1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2016
Nereden: Minneapolis, Minnesota
Mesajlar: 12.939
Konular: 683
Favori Güreşçisi: "The Fiend" Bray Wyatt
Rep Puanı: 216691
Rep Derecesi: Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Darklord1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Darklord1905 Darklord1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 216691
Mesajlar: 12.939

Standart

Ellerine sağlık kardeşim. Adam Cole ve Ricochet diğer isimlere nazaran daha çok ün sahibi oldukları için WWE'de iyi iş yapacağını düşünüyorum ben.
imza
#finoallafine

Darklord1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-07-2018, 14:47   #3
al sana adi adam!
King of Swiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2016
Nereden: Bursa
Mesajlar: 2.573
Konular: 124
Favori Güreşçisi: Taiji Ishimori
Rep Puanı: 12064
Rep Derecesi: King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. King of Swiss WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
King of Swiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
King of Swiss King of Swiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 12064
Mesajlar: 2.573

Standart

Rikışe hariç katılıyorum. Özellikle Adam Cole hakkında kelimesi kelimesine katılıyorum.
King of Swiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-07-2018, 14:53   #4
Kayıtlı Kullanıcı
Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2017
Mesajlar: 3.159
Konular: 29
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 7936
Rep Derecesi: Serhat Royal Rumble maçını kazandın. Serhat Royal Rumble maçını kazandın. Serhat Royal Rumble maçını kazandın. Serhat Royal Rumble maçını kazandın. Serhat Royal Rumble maçını kazandın. Serhat Royal Rumble maçını kazandın. Serhat Royal Rumble maçını kazandın. Serhat Royal Rumble maçını kazandın. Serhat Royal Rumble maçını kazandın. Serhat Royal Rumble maçını kazandın. Serhat Royal Rumble maçını kazandın.
Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Serhat Serhat isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 7936
Mesajlar: 3.159

Standart

Tyler Bate hariç katılıyorum. Bate'in yaşi çok genç fakat henüz büyük bir yıldız olacak potansiyelini göremedim. Adam Cole ortalığı yıkacak.
imza
I’ve grabbed so many of Vincent K. McMahon’s brass rings that it’s finally dawned on me that they're just that, they’re completely imaginary. The only thing that’s real is me and the fact that day in and day out, for almost six years, I have proved to everybody in the world that I am the best on this microphone, in that ring, even in commentary! Nobody can touch me!

Serhat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-07-2018, 16:51   #5
D A L Y A N
Jonathan Good Guy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2017
Nereden: Samsun
Mesajlar: 3.506
Konular: 3
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
Rep Puanı: 2488
Rep Derecesi: Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın. Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın. Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın. Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın. Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın. Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın. Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın. Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın. Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın. Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın. Jonathan Good Guy IC kemerini kazandın.
Jonathan Good Guy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Jonathan Good Guy Jonathan Good Guy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2488
Mesajlar: 3.506

Standart

Eline sağlık. Doğru isimlere değinmişsin. Aralarında en büyük aday geçmişi ve potansiyeli dolayısı ile Adam Cole.
Jonathan Good Guy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-07-2018, 09:22   #6
Yüce İmparator Reigns
MrSHIELD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2014
Nereden: İstanbul - İzmir
Mesajlar: 11.707
Konular: 313
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 80734
Rep Derecesi: MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
MrSHIELD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MrSHIELD MrSHIELD isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 80734
Mesajlar: 11.707

Standart

Cole ve Dunne kesin şirkette önemli bir yerde olacaktır. Eline sağlık.
imza
YÜCE İMPARATOR
MrSHIELD isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.