GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 15-08-2018, 19:14   #1
#BritishStrongStyle
Ambrose Section - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2016
Nereden: Hatay
Mesajlar: 4.146
Konular: 123
Favori Güreşçisi: Pete Dunne
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 13462
Rep Derecesi: Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Ambrose Section - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ambrose Section Ambrose Section isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 13462
Mesajlar: 4.146

Standart Makale | SummerSlam Tarihinden UnutulmayanlarSummerSlam adlı öde-izle şovu 1988 yılının Ağustos ayından, yani ilk kez gerçekleştirildiğinden beri WWE şirketinin en büyük 4 öde-izle şovundan birisi olmuştur. Şirket SummerSlam'in yayınlandığı ilk seneye kadar toplamda 4 WrestleMania şovu gerçekleştirmişti ve ardından WrestleMania'dan 4 ay sonra SummerSlam şovunun yapılabileceğini düşündüler. Yani yaz döneminin en büyük şovu olan SummerSlam ortaya böyle çıkmıştı. Eminim ki hepiniz Jake Roberts'ın Randy Savage & Miss Elizabeth çiftine SummerSlam 1991'de hediye ettiği yılanı veya SummerSlam 2013'te CM Punk ve Brock Lesnar arasında geçen mükemmel maçı hatırlıyordur. Son 30 yıl boyunca yapılan her bir SummerSlam'de asla unutulmayacak olaylar olmuştur ancak ben bugün size sadece birkaç tanesini listeleyeceğim. Hadi başlayalım.
Tarihteki İlk TLC Maçı!

Yıllardan 2000, aylardan ağustos, günlerden ise 27. SummerSlam organizasyonunun 12. senesinde tarihe tanıklık ediyoruz. SummerSlam 2000 gecesinde hiç kimsenin bilmediği, daha önce duymadığı bir maç türünün ilk maçı Edge & Christian, Dudley Boyz ve Hardy Boyz arasında geçiyor. Maç içerisinde sandalyeler, masalar veya merdivenler bir an dahi olsa ellerden düşmüyor. Dudley Boyz üyelerinden Bubba Ray Dudley merdivenin en tepesinden rakiplerinden birisi olan Christian'a o dönemki bitirici hareketi Bully Bomb'u uyguluyor, bu da yetmezmiş gibi bir diğer rakipleri olan Edge'e yine merdivenin en tepesinden bir Dudley Death Drop yapıyorlar. Ancak maçtaki "extreme" anlar tabii ki de bununla sınırlı kalmıyor. Hardy Boyz sıra sıra Edge'in üzerine doğru Swanton Bomb ve Leg Drop ile atlıyor. Herkes Edge ve Christian'ın maçtan koptuğunu düşünüyor ancak yanılıyordu. Christian ve Edge maçta bir süre daha ezilen taraf olmuştu ancak bu arada Jeff Hardy ringin dışında merdivenin tepesinden boş masaya atlamış, ringin içinde ise yine merdivenin tepesinden herkes birbirlerine hareketler uygulamıştı. Maç tam olarak "kıran kırana" geçiyordu. Seyirciler bu maçtan ciddi derecede keyif alıyordu. Ve maçın ilerleyen dakikalarında Lita, Hardy Boyz'a kemeri kazandırmak için ringe gelip Edge ve Christian'ın o anda kemerleri almasını engellese de bu yardımı Hardy Boyz'un kemerlere ulaşmasını sağlayamadı. Maçın sonlarına geldiğimizde ise Jeff Hardy ve D-Von Dudley havadaki iki kemeri ayrı ayrı yakalamışken Edge'in rakiplerinin ayaklarının altından merdiveni düşürmesi ile ikili resmen "havada asılı kaldı." Ve bunu fırsat bilen Edge & Christian ikilisi onları merdivenlerle vurarak yere düşürdükten sonra bir merdivene tırmanıp kemerleri bağlı oldukları yerden çıkardılar. Artık şirketin yeni takımlar şampiyonları Edge ve Christian'dı ancak bu maç sadece bir şampiyonluk anlamına gelmiyordu. Ringdekiler tarih yazarken bizler ise bir tarihe tanıklık etmiştik.The Ultimate Warrior, Honky Tonk Man'in 454 Günlük Müthiş Kıtalararası Şampiyonluk Saltanatını Bitiriyor!

Yıllardan 1987, aylardan nisan ve günlerden ise 2. Henüz SummerSlam adlı bir şov ortada yok. O gün WWF Superstars adlı şovun 40'ıncı bölümünde The Honky Tonk Man, Ricky Steamboat'ı yenerek eşi benzer olmayan ve tamı tamına 454 gün süren Kıtalararsı kemer saltanatına başlamış oldu. Evet kemeri tamı tamına 454 gün tuttu ve o 454. gün WWF SummerSlam 1988 - Where The Mega Powers Meet The Mega Bucks şovuna denk gelmişti. The Honky Tonk Man, Jimmy Hart ile beraber ringe geldi ve eline bir mikrofon istedi ve tam olarak şunları söyledi: "Bana güreşmek için birilerini gönderin. Kimi göndereceğiniz umurumda değil!" Bütün seyirciler heyecanla stadın giriş kısmına bakıyorlardı. Herkes bu meydan okumaya kimin cevap vereceğini merakla bekliyordu ve birden o ses geldi. Arena "Unstable" ile adeta yıkıldı! Bu meydan okumaya cevap veren kişi şirketin deyim yerinde ise şirketin "mutantlarından" olan The Ultimate Warrior'du. Herkes olan biteni anlamaya çalışırken Warrior hızla ringe girdi. ve Jimmy Hart'a yöneldi fakat Hart korkuyla çoktan ringden inmişti bile. Warrior ise bu yüzden arkasına döndü ve bir anda şampiyonla yumruklaşmaya başladı. Birkaç saniye içerisinde şampiyonu Powerslam ile yere sermeyi başardı. Seyirci adeta çılgına dönmüştü. Honky Tonk Man ayağa kalktı fakat bu sefer de bir Shoulder Block ile tekrar yere yapışmıştı. Yine akıllanmayan Honky tonk Man son kez Clothesline ile yere serilmişti. Bütün arena olan biteni dikaktle izlerden Ultimate Warrior iplerden sekti ve maçı bitirmek için rakibinin üzerine doğru koşuyordu. Ultimate Splash'i başarıyla yaptı ve rakibinin üzerine yattı. Hakem bütün arenayla beraber sayıyordu. 1-2 ve 3! Ve Ultimate Warrior artık yeni Kıtalararası şampiyonuydu. The Honky Tonk Man'in 454 günlük saltanatı sadece 31 saniyede yok olmuştu. Seyirciler bir yandan şaşkın bakışlarla olanları izlerken bir yandan da sevinçten çığlık atıyorlardı. Böylece hala geçilemeyen 454 günlük Kıtalararası şampiyonluk saltanatı sona ermişti.Shane McMahon Düşebileceği En Yüksek Yerden Yere Çakılıyor!

Yıllardan 2000, aylardan ağustos, günlerden ise 27. Tarihte gerçekleşen ilk TLC maçının yapıldığı gece. Steve Blackman ve dönemin WWF Hardcore şampiyonu Shane McMahon, WWF Hardcore şampiyonluk kemeri için karşı karşıya geliyordu. Maçın henüz başından beri değişik materyaller kullanıldığından dolayı normal olarak bu maçın sertlik derecesi diğer maçlardan çok daha yüksekti. Maçın başlamasından birkaç saniye sonra ikili bir anda kendilerini seyircilerin arasında buldu ancak orada da aksiyon hız kesmedi. birbirlerine yine değişik materyallerle saldıran ikili bir süre sonra ringe girdiler. Steve Blackman maçı çok dominant götürüyordu. Hatta Blackman, Shane'in boynuna tasma takıp onun boynuna zarar vermeye bile çalışmıştı ancak tam o anda ringe Test ve Albert girip Steve Blackman'e saldırdılar. İkili adeta Steve'i öldürüyordu. İkili Steve'i iki kolundan tutup kaldırdı ve Shane artık kontrolü eline almıştı. Ardı ardına yumruklar sallıyordu rakibine. Steve bir an kurtulacak gibi oldu ancak birkaç saniye sonra Albert onu tekrar etkisiz hale getirdi. Steve Blackman resmen işkence görüyordu. Üçlü Steve'i giriş kısmına götürüp üzerine dev bir hoparlör devirmeye çalıştı fakat Steve oradan kurtulmayı başardı. Hemen ardından ise eline bir Kendo Stick alıp Test ve Albert'i yere serdi. Bu sırada Shane giriş kısmındaki demirlere tırmanıyordu ve Steve'i oraya çağırdı. Steve elinde Kendo Stick ile tepeye çıkıyordu. İkili en tepede bulunduğunda ise bu inanılmaz olay gerçekleşti. Steve Kendo Stick ile Shane'in sırtına darbe vurduğunda Shane kendini boşluğa bıraktı. Bütün arena şaşkınlıkla Shane'e bakıyordu. Kimse onun yaşadığından dahi emin değildi. Steve Blackman birkaç basamak aşağı indi ve o da Shane'in üzerie atladı. Bütün arena olanları çığlıklar eşliğinde izliyordu. Steve, Shane'in üstündeydi ve hakem saymaya başladı. 1-2 ve 3! Steve bu kemeri kazanmıştı ancak maçın içinden akılda kalan en büyük olay Shane'in metrelerce yükseklikten düşmesi olmuştu. Shane maçtan sonra sedye ile hastaneye götürüldü ve böylece o da SummerSlam tarihine adını altın harflerle yazdırmıştı.Randy Orton Çantasını Daniel Bryan'a Karşı Bozduruyor!

Yıllardan 2013, aylardan yine her zaman olduğu gibi Ağustos. Günlerden ise 18. Yine bir SummerSlam şovundayız ve SummerSlam yine çok büyük bir maça ev sahipliği yapıyordu. Triple H'in özel hakem olduğu bu maçta şirketin o dönem ki en büyük adamlarından ikisi karşı karşıya geliyor. Daniel Bryan ve John Cena. Ve böylesine sağlam iki adam bir araya gelince ortaya tamı tamına 26 dakika 53 saniye süren mükemmel bir maç çıkmıştı. Maç boyunca bir John Cena bir Daniel Bryan öne çıkıyordu. Daniel Bryan rakibine defalarca kilitler bağlasa da bir türlü başarılı olamıyordu. Maçın ortalarına doğru John Cena rakibine bir Attitude Adjustment uygulayıp rakibinin üzerine yatmıştı ancak naile. Daniel Bryan hemen pes edeceğe benzemiyordu ve etmedi de. Bir süre sonra rakibine uyguladığı Diving Headbutt hareketinin ardından pine gitti fakat o da başarılı olamadı. Maç kıran kırana geçiyordu ancak sonlara doğru Bryan biraz daha üstün basmaya başlamıştı. Maçın sonuna geldiğimizde ise Daniel Bryan rakibini tek bir Running High Knee ile yere serip pin denemişti. 1-2 ve 3! Bu tuş girişimi başarılı olmuştu ve Daniel Bryan bu zorlu maçı kazanmıştı. Maçın ardından John Cena ile tokalaşan Bryan kutlamalarına devam ediyordu ki bir anda arena "Voices" ile yankılandı. Bu gelen Randy Orton'dan başkası değildi. Orton ringin önüne kadar geldi ve Bryan'a çantasını gösterdi. Bryan rakibini ringe çağırsa da Orton arkasını döndü ve birkaç adım ilerledi ancak bu sırada Daniel Bryan olacaklardan habersizdi. Hatta sadece o değil, arenadaki herkes olacaklardan habersizdi. Maçın hakemi olan Triple H aniden Daniel Bryan'ı çevirdi ve Pedigree ile resmen Bryan'ı bayılttı. Orton bir anda arkasını döndü ve çantasını hakem Triple H'e verdi. Triple H hiç zaman kaybetmeden maçı başlattı. Randy Orton da aynı şekilde hiç zaman kaybetmeden Bryan'ın üzerine yattı. 1-2 ve 3! Böylece WWE Şampiyonluk kemeri bir gece 3 el gezmiş oldu ancak o günden tarihe kazınan en büyük olay Randy Orton'un gerçekleştirdiği bu Cash in'di.Shawn Michaels 4 Yıl Aradan Sonra Triple H'i Yenmek İçin Güreşe Geri Dönüyor!

Hikayenin Oluşumu

Shawn Michaels 1988'de emekli olduğunda neredeyse herkes onun bir daha güreşemeyeceğini, güreşten emekli olduğunu düşünmüştü. Çünkü o kötü bir sakatlık geçirip ameliyat olmuştu. Ancak 6 Mart 2002 tarihinde gerçekleşen RAW şovunda NWO lideri Kevin Nash yeni NWO üyesini duyurmak için ringe çıkmıştı ve o kişi Shawn Michaels'dı. Shawn Michaels 4 yıl aradan sonra bir NWO üyesi olarak geri dönmüştü. Ancak NWO ayrıldıktan sonra DX geri dönmüştü. Arka planda DX müziği çaldı ve ikili normal bir şekilde ringe girdi. Fakat DX Catchphraseini söyledikten sonra bir anda Triple H, Shawn'ın karnına tekme atıp Pedigree vurmuştu. Olaylar iyice kötüleşirken Shawn, SummerSlam 2002 şovu için Triple H'e meydan okumuştu. Ancak bu herkes için sürpriz olmuştu. Çünkü Shawn WrestleMania 14'te Steve Austin'e kemerini kaybettiğinden beri hiçbir maça çıkmamıştı. Ancak bu maç ayalandı ve türü "Street Fight" olarak belirlendi. Şirket bu maç için kendilerinin sorumlu olmadıklarını söyledi ve böylece bu kuralsız maç duyurulmuş oldu.

SummerSlam 2002'deki Maç

Yıllardan 2002, aylardan her zamanki gibi ağustos ve günlerden 25. Triple H ve Shawn Michaels 27 dakika 50 saniye süren dev bir maça çıkıyordu. Maçtan önce herkes Shawn'ın tekrar sakatlanmasından korksa da bu maçı izlemeyi ölümüne istiyorlardı. Sandalyelerin, çöp kutularının kullanıldığı, kafaların yarıldığı bir maç izliyorduk. Triple H Sledgehammer ile rakibini adeta yok ediyordu ve o Shawn'a her vurduğunda bu anı izleyen insanlar Shawn'ın sakatlanmamasını umuyordu. Çünkü Shawn hareketleri öyle güzel satıyordu ki kimse onun tekrardan sakatlanıp sakatlanmadığını anlayamıyordu. Shawn, Triple H'e ara sıra birkaç darbe vursa dahi hiçbir zaman kontrolü bir türlü eline alamıyordu. Triple H, Shawn'ın neredeyse güreşmesine engel olacak olan sakatlığının üzerine gidiyordu. Sinirden gözü dönmüştü ve gördüğü her sandalyeyi Shawn'ın sırtı ile buluşturmadan durmuyordu. Ancak Shawn bundan birkaç dakika sonra vurduğu Low Blow ile durumu neredeyse eşitlemişti. Hemen ardından ise kendisine sandalye ile koşan Triple H'in yüzüne bitirici hareketi olan Sweet Chin Music'i vurmuştu. Artık kontrol Shawn'daydı. Shawn rakibini ringden çıkardı ve aksiyon bir süre ringin dışında devam etti. Shawn eline aldığı merdiven ile Triple H'i deyim yerinde ise "öldürdü." Ancak Triple H bir şekilde maçın kontrolünü dengelemeyi başardı. Ancak Shawn maç içinde biraz daha ağır basıyor bu dakikalarda. Ringin dışında bir masa ve bir merdiven var. Shawn michaels merdiveni içeriye atıyor ve üçüncü ipe çıkıyordu. masanın üzerinde ise Triple H duruyordu. Shawn Triple H'in üzerine atladı ve masa paramparça oldu. Ardından ise Shawn rakibini ringe attı ve merdiveni dikti. Bu kez de merdivenin üzerinden rakibinin üzerine Elbow Drop ile atlamıştı. Bütün arena olanları şaşkınlıkla izliyordu. Bu hareketin hemen ardından Shawn Michaels köşeye geçti ve meşhur Sweet Chin Music tauntunu yapmaya başları. Triple kalktı ve Shawn ona doğru ilerlemeye başladı ancak bir anda Pedigree pozisyonuna aldı Triple H Shawn'ı. Ancak Shawn seyircilerin şaşırmasına zaman dahi vermeden oradan kurtuldu ve bir roll up yaptı. 1-2 ve 3! Bu efsanevi maçın kazananı Shawn Michaels olmuştu. Maçtan sonra Triple H, Shawn'a saldırsa da Shawn'ın tarih yazmasına engel olamamıştı ve bu maç belki de SummerSlam tarihinin en büyük maçıydı.SummerSlam bu sene 30. kez yapılacak. Hem de sadece 4 gün sonra. Belkide bu listede konu aldığım olaylar kadar efsanevi şeyler izleyemeyeceğiz fakat bu seneki SummerSlam'in de bize harika şeyler izleteceğini düşündüğümü söyleyebilirim. Daniel Bryan ve The Miz arasındaki sonsuz feudun sonunda son bulacak olması, Roman Reigns ile Brock Lesnar arasındaki amansız rekabetin son bulacak olması, Money In The Bank çantası el değiştirebileceği ve aynı gece içinde kullanılabileceği düşüncesi benim bu şov için beklentilerimi nirvanaya çıkarıyor doğrusu. Eminim ki sizlerin de şov hakkında beklentileri ve düşünceleri vardır. Ve unutmadan; ilk defa bir makale yazıyorum ve illaki eksiklerim ve yanlışlarım vardır. Okuyan arkadaşlar buldukları eksikleri veya yanlışları vesaire söylerse çok sevinirim. Bir daha ki yazımda görüşünceye dek, sağlıcakla kalın.
imza

İncelemelerim/Yazılarım ve Forum Başarılarım:
İncelemelerim & Yazılarım
Yoshi Tatsu Kariyer İncelemesi
Matanza Cueto Kariyer İncelemesi
Makale | SummerSlam Tarihinden Unutulmayanlar

Forum Başarılarım
Mart 2018 Onur Kürsüsü (Mesaj 1.'si)
Haftanın Parlayan Üyesi (08.04.2018)
30. Geleneksel Etkinlik Haftası: Summerslam Makale Yarışması 3'üncüsü
Ambrose Section isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-08-2018, 19:31   #2
#BruiserWeight
BitterEnd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2017
Mesajlar: 37
Konular: 1
Favori Güreşçisi: Pete Dunne
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 30
Rep Derecesi: BitterEnd NXT'de jobbersın.
BitterEnd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BitterEnd BitterEnd isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 30
Mesajlar: 37

Standart

Eline sağlık harika bir yazı olmuş.
imza

THERE IS A ALWAYS PLAN B
BitterEnd isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-08-2018, 19:32   #3
domtoretto34
Darklord1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2016
Nereden: Minneapolis, Minnesota
Mesajlar: 12.941
Konular: 684
Favori Güreşçisi: Dean Ambrose
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 216733
Rep Derecesi: Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Darklord1905 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Darklord1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Darklord1905 Darklord1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 216733
Mesajlar: 12.941

Standart

Emeğine sağlık Egemen fakat GIF'leri spoiler içine alsaydın daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Summerslam benim için lanetli bir şov olmuştur her zaman, umarım bu sene de geçen seneki gibi güzel geçer.
imza
Darklord1905 & Windham Lawrence Rotunda


Darklord1905 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-08-2018, 22:12   #4
swiss cyborg
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nereden: İzmir/Kırklareli
Mesajlar: 36.280
Konular: 4437
Favori Güreşçisi: Charlotte Flair
RPG Karakteri: AJ Styles
Rep Puanı: 3562669
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 3562669
Mesajlar: 36.280

Standart

Makale bölümündeki hareketsizlikte mütevellit yarışmada bana hiç rakip çıkmayacak sanıyordum ama çıktı, hem de bayağı dişli bir rakip.

Öncelikle konsepti çok beğendiğimi söylemeden geçemeyeceğim. Yazıda değindiğin olayların da hemen hepsi WWE'deki favori olaylarım arasında yer tutan olaylardır. Özellikle Randy Orton'un cash-in'i WWE'de yeni bir devri başlatmıştı o gece. HBK ve Triple H'in o amansız kavgası da unutulmaz cinstendi. Eline sağlık Egemen, ilk makalene göre oldukça iyi bir iş çıkarmışsın.
imza


"itaatsizliğin raconunu biz koymadık, ama biz uygularız."

#uncensoredRPG: AJ Styles

Başarılar:
Ocean's Championship (1 kere)
"Current" Hardcore Championship (1 kere)
Makale | Brock Lesnar Klasikleri
Köşe Yazısı | Yılın İkinci Yarısından BeklentilerimAlıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben sıfır
Sen bir.
Sana çok bulunur,
Ağlayacak omuz.
Bana yine düştü
Ağlayarak otuz
Bir.

-B.Y.
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-08-2018, 11:39   #5
#BritishStrongStyle
Ambrose Section - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Apr 2016
Nereden: Hatay
Mesajlar: 4.146
Konular: 123
Favori Güreşçisi: Pete Dunne
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 13462
Rep Derecesi: Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Ambrose Section WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Ambrose Section - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ambrose Section Ambrose Section isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 13462
Mesajlar: 4.146

Standart

Yazıda SummerSlam'e 4 yerine 2 gün kaldı demişim orayı düzenledim. Bir sorun olacağını sanmıyorum ama yine de belirtmek istedim. Yazıyı okuyan arkadaşlara da teşekkür edeyim bu mesaj vesilesi ile.
imza

İncelemelerim/Yazılarım ve Forum Başarılarım:
İncelemelerim & Yazılarım
Yoshi Tatsu Kariyer İncelemesi
Matanza Cueto Kariyer İncelemesi
Makale | SummerSlam Tarihinden Unutulmayanlar

Forum Başarılarım
Mart 2018 Onur Kürsüsü (Mesaj 1.'si)
Haftanın Parlayan Üyesi (08.04.2018)
30. Geleneksel Etkinlik Haftası: Summerslam Makale Yarışması 3'üncüsü
Ambrose Section isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.