GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 17-08-2018, 17:00   #1
Kayıtlı Kullanıcı
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: May 2012
Nereden: İzmir
Mesajlar: 43.841
Konular: 2133
Favori Güreşçisi: Kairi Sane
Rep Puanı: 227803
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart 28/02/2014 | Smackdown Şov İncelemesi

Hazırlayan : Reckless Behaviour

SMACKDOWN 28/02/2014 |Şov İncelemesi
Şirket: World Wrestling Entertainment
Tarih: 28 Şubat 2014
Yer: BMO Bradley Harris Center, Milwaukee Wisconsin.Smackdown Theme Song
NoMatch Card Maç Tipi Zaman
1The Real Americans vs Big E & Mark HenryTag Team Match05:34
2Sheamus vs Alberto Del Rio Single Match07:49
3Batista vs Dolph Ziggler Single Match06:28
4AJ Lee (w/Tamina Snuka) vs Cameron WWE Divas Championship Match01:56
5Daniel Bryan & The Usos vs Kane & The New Age OutlawsTag Team Match 11:01

SMACKDOWN 28/02/2014|İncelemesi

Pyrolar eşliğinde şov başlıyor. Gecenin ilk maçına geçiyoruz.


The Real Americans (Cesaro & Swagger) vs Big E & Mark Henry|Tag Team Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor.Maça Big E ile Swagger başlıyorlar. İkili lock-yapıyorlar. Big E üstün çıkıyor ve Slam yapıyor. Ardından Swagger'ın üzerine koşarak Clothisline. Henry tag alıyor. Henry'den bir Headbutt,Swagger'ın ringin köşesine yolluyor üzerine giderken Swagger'dan bir Big Boot. Sinirlenen Henry'den Slam ve Big E tag alıyor.Big E, Swagger'ı omuzluyor ve BackBreaker tuş deniyor ama başarısız oluyor. Swagger'dan dirsek darbesi, Cesaro tag alıyor.Cesaro'dan bir tekme geliyor. Ardından Big E'yi ringin köşesine çarptırıyor, Big E'yi kaldırıyor ve ringin köşesinden atlayarak Suplex. Swagger tag alıyor.Big E'yi ringin köşesine çarptırıyor ardından iplere basıp Swagger Bomb. Cesaro tekrar tag alıyor. Cesaro'dan bir Clothisline tuş deniyor ama başarısız oluyor. Şimdi de Headlock bağlıyor.Big E yumruk atarak kurtuluyor. Cesaro'yu kaldırıyor ve Slam. Swagger ile Henry tag alıyor. Henry'den ardı ardına Clothislinelar geliyor, Swagger'ı omuzluyor ve Running Powerslam.Swagger'ı tekrar omuzluyor, içeri giren Cesaro engel oluyor. Big E'de içeri girip Cesaro'ya saldırıyor.İkili ringin dışına çıkıp kavgaya orada devam ediyorlar. Bu sırada içeride Swagger iplere gidiyor dönüşte ise Swagger'dan Henry'nin ayaklarına Dropkick, Swagger şimdi Patiot Lock bağlıyor. Cesaro tag alıyor. Cesaro'dan Neutralizer, tuş deniyor ve tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan : The Real Americans ( Jack Swagger - Antonio Cesaro)Batista'nın müziği duyuluyor. Batista elinde mikrofon ile ringe geliyor. Arenada boo sesleri yükseliyor. Batista taunt yapıyor, ardından konuşmasına başlıyor.

Batista : Bu işi seviyorum. Bu şirketi seviyorum. Sevilmek için ve sizleri memnun etmek için geri dönmedim.WWE Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu için geri döndüm. Bana destek olmak zorunda değilsiniz ama benimle uğraşmak zorunda kalacaksınız. Önüme çıkan herkesi yeneceğim gerçeğini bir kenara atamayız. WWE'nin en iyi temsilciyim, Hulk Hogan ve The Rock da dahil olmak üzere. Bu şirkete neler oldu? Gerçek adamlar nerede?

Yes yes yes chantleri duyuluyor.

Batista : 88 kilo'luk özentilerin isimlerini söyleyip '' Evet'' diye bağırıyorsunuz. Ama gerçek şu ki '' Hayır, Hayır,Hayır'' gerçek şu ki onlar asla benim gibi olmayacak. Doğru olan bu, kabul edin. Sizin kahramanlarınızın benden daha iyi olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Yes yes yes chantleri duyuluyor. Bu sırada Batista üzerine çıkartıyor.


Batista : Benimle ilgili olan her şey WWE Ağırsiklet Şampiyonu diye bağırır.

No chantleri duyuluyor.

Batista : Anlamıyorsunuz, siz sadece kahramanınıza bakıyorsunuz ve oh bu tıpkı benim gibi diyorsunuz. Eğer o şampiyon olabilirse, ben de olabilirim. Fantazi dünyasında yaşıyorsunuz bu yüzden '' Hot Topic'' ' de ki işlerinize geri dönün. Fantazi dünyasından ve benim dünyamdan çıkın. WWE Dünya Ağırsiklet Şampiyonu olma yolunda kahramanlarınızın her birini sistematik bir şekilde yok edeceğim.

Ziggler'ın müziği duyuluyor. Ziggler ringe geliyor ve konuşmasına başlıyor.

Dolph Ziggler: Batista uzun süredir buralarda yoktun, buraya gelip insanlara kimin için tezahürat atacaklarını söyleyemezsin. Onlara kimi arkalarında bıraktıklarını söyleme, onlar istediklerini bırakır. Sana bazı yeni haberlerim var. Sen bir dinazorsun ve er ya da geç dinazorların soyu tükenmiş olacak. Bu şirkette gerçek bir adam mı arıyorsun, şu an da karşında duruyor Dave! Bu gece seninle bir maç yapmak istiyorum.

Batista : İstiyor musun? Anlaşıldı, sorun değil.

Bu sırada Dolph Ziggler'dan bir Dropkick geliyor ve ringin dışına kaçıyor. Batista sinir küpüne dönerken gecenin ikinci maçına geçiyoruz.Arka alandayız. Vickie telefon ile haşır neşir olurken, Alberto yanına geliyor.

Vickie Guerrero : Alberto !

Alberto Del Rio : Hey Vickie! Geçen hafta Raw'da Batista'yı yendiğim için beni tebrik etmedin.

Vickie Guerrero : Elemination Chamber'da Batista'nın seni yendiği maçta da, Batista'yı tebrik etmedim.

Alberto Del Rio : Buraya Rubber Maçı sormak için gelmiştim.

Vickie Guerrero : Bu gece Batista, Dolph Ziggler ile maça çıkacak üzgünüm.

Alberto Del Rio
: Bu durumda, sakıncası yoksa bu gece izin istiyorum, güzel bir kız ile bir şeyler yapacağım. Bu arada saçın harika gözüküyor, Vickie.

Sheamus aniden geliyor.

Vickie Guerrero : Sheamus nasılsın?

Sheamus : Biliyorsun beni, ben her zaman harika bir mücadele içindeydim. Alberto ile eski zamanların tadını çıkarmak nasıl olur? Bu gece bir maç ayarlarsan, harika bir gece olabilir. Bu arada Alberto, saçın harika gözüküyor, Fella !Sheamus vs Alberto Del Rio - Single Match


Zil çalıyor ve maç başlıyor.İkili lock-up yapıyorlar, hakem araya girip ayırıyor. Alberto'dan bir yumruk ardından tekme, Sheamus, Alberto'nun ayağından tutup ringin dışına yolluyor.Aprondan Alberto'nun üzerine atlıyor, ardından Alberto'nun kafasını spiker masasına çarptırıyor. İkili tekrardan içerideler, Sheamus'dan Leg Drop ve Uppurcet, Alberto'yu iplere yolluyor dönüşte ise Alberto iplere tutunuyor. Üzerine giden Sheamus'u kaldırıyor apronda kalıyor Sheamus. Alberto iplere gidiyor dönüşte ise Dropkick yaparak Sheamus'ı aşağı düşürüyor.Bu sırada Christian'ın müziği duyuluyor. Reklamlara gidiyoruz, döndüğümüzde ise, Sheamus'dan ard arda yumruk darbeleri.Alberto'yuomuzluyor,Alberto kurtuluyor ve tekme vuruyor.Tuş deniyor ama başarısız oluyor. Sheamus şimdi de TexasClover Leaf submission bağlıyor. Bu sırada içeri giren Christian maça müdahele ediyor.Sheamus' Christian'a saldırıyor bu sırada Alberto'ya da Broughe Kick, bu esnada Christian ringe giriyor ve Sheamus'a KillSwitch. Böylelikle maç Sheamus'un galibiyeti ile DQ bitiyor.

Kazanan : Sheamus by DQ
Arka alandayız. Cesaro elinde mikrofon var. Kane ile bir konuşma yapacak.

Cesaro : Afedersin Kane, bir kaç soru sormak istiyorum zamanın var mı? Daniel Bryan ile problemlerinden biraz bahseder misin?

Kane : Daniel Bryan ile problemim mi var? Daniel Bryan'ın benimle bir problemi var. Elemination Chamber'da olanlara bak, Daniel Bryan bana saldırdı. Kabul edilemez bu şimdi söyle kimin problemi varmış?

Tekrar arka alandayız. The Shield üyeleri bizlerle.


Roman Reigns : Dean Ambrose eğer kendine tekrardan gelmezsen bu gece yine saldırıya uğracaksın.

Dean Amborse : Relax , Diskalifiye ile ilgili artık üzülme.

Roman Reigns : Diskalifiye eşittir yenilgidir. Bir buçuk yıl içinde iki yenilgi aldın. Şimdi ise bu hafta iki yenilgi birden aldın.

Seth Rollins : Biliyor musun Roman, sen de yenildin ama yetişkin bir adam oldun. John Cena'ya ilerlediğini düşünen Bray Wyatt gibi yoluna devam et. Bray Wyatt uyanık olduğumuzu sanıyor. Elemination Chamber'da ölüme terk ediliğimizi hatırlamadığımız taktirde. Bray Wyatt'a The Shield'den öyle kolay kurtulamayacağını göstermemiz lazım. Bizlerin üç yalnız birer kurt olmadığını,adalet avcıları olduğumuzu ve birlikte hareket ettiğimizi göstermemiz lazım.

Roman Reings : Biz birbirimize bağlıyız ve bazı Wyatt'ları avlamanın vakti geldi.Batista vs Dolph Ziggler - Single Match


Zil çalıyor ve maç başlıyor.Ziggler hızlı başlıyor seri yumruklar, Batista ringden aağı inip kaçıyor.Tekrar ringin içine giriyor.Ziggler'dan yine yumruk darbeleri ve Dropkick. Batista tekrar ringin dışına kaçıyor.İçeri girmek isterken, Ziggler'dan bacağından tutup ringin dışına çıkartıyor. Ziggler'ı bariyerleri fırlatıyor ardından omuzluyor, Ziggler kurtulup Batista'yı ringin direğine çarptırıyor.İkili tekrar içeri giriyor. Batista'dan Elbow Drop, ardından Ziggler'ın bacağını ringin direklerine çarptırıyor.Yine ringin içindeler. Batista, Ziggler'ı kaldırıyor ve Suplex.Tuş deniyor ama başarısız oluyor.Batista, Ziggler'ı ringin köşesine sertçe fırlatıyor. Ardından yerde tekmelemeye başlıyor.Batista şimdi de Ziggler'ı ringin köşesinde tekmelerken, Ziggler kurtuluyor ardından Batista'yı ringin köşesinde yumrukluyor. Ziggler'dan seri tekmeler ardından Leg Drop.Tuş deniyor ama başarısız oluyor.Dolph Ziggler şimdi de Sleeper Hold bağlıyor. Batista iplere tutunarak kurtuluyor ve SpineBuster. Ziggler'ı omuzluyor ve tekrar bir SpineBuster.Ziggler'ı kaldırıyor ve Batista Bomb. Tuş deniyor ve tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan : Batista
Wyatt Family karşımızda. Etraf zifiri karanlık. Bray Wyatt mikforon alıp konuşmaya başlıyor.

Bray Wyatt : Kendi hayatın hakkında bildiğin her şey yalanlara dayanıyor. Erkekler her sabah uyanır, işe giderler ve omuzlarında ki yüke rağmen sadece biraz para kazanmaya çalışırlar. Bu sayede takım elbise, spor araba alıp kadınları etkileyebilirler. Kadınlar her sabah uyanır, aynaya bakar ve güzel yüzlerinin her yerine makyaj yaparlar.Toplumun giydiği ve hatta fark etmediği maskeleri giyiyorlar. Bu dipsiz bir yalancı çukur.They plaster your hopes and dreams up on a billboard,Umutlarını ve hayallerini bir panoda sıvarlar. Bu arada panoda ki adam kim? Plastik gülümsemenin arkasına saklanmış ve kahraman rolünü herkesten daha iyi oynayan adam.Sana duyman gerektiğini düşündüğün her şeyi söyleyen adam.

Wyatt daha sonra “What a Wonderful World” den bir satır söylüyor.


Bray Wyatt : I think to myself ahh “What a Wonderful World” ( Kendimi düşünüyorum ahh ne kadar harika bir dünya.) Bu, benim gibi bir adamı öldürmeyi amaçlayan aynı toplumdur. Çünkü söyleyecek ve yapmaya korktuğu her şeyi söylüyor ve yapıyorum. Güçlü ejderhayı dilimin kılıcı ile öldüreceğime söz veriyorum.Vücudunun üzerinde duracağım ve kulağına fısıldayarak, “John Cena, şimdi bu yalanları bitirme zamanı diyeceğim. Follow the Buzzards !


The Shield'in müziği duyuluyor teker teker ringe gelip apronda Wyatt üyeleri ile yüzleşiyorlar. Bu sırada Triple H'in müziği duyuluyor elinde mikrofon ile girişte gözüküyor.

Triple H : Bu kadar yeter bu şimdi gerçekleşmeyecek. Bu savaşın burada ve şimdi gerçekleşmesini sağlamak için altı kişisine çok fazla zaman ve yatırım harcadım. Pazatesi gecesi RAW şovunda bu savaş olacak. Wyatt Family vs The Shiled bu zamana kadar The Shield geri çekilin.

Bray Wyatt : Hadi çocuklar, babacığı duydunuz.

The Shield ile Bray Wyatt üyeleri ringden ayrılıyor, sıradaki maçımıza geçiyoruz.
AJ Lee (w/Tamina Snuka) vs Cameron - WWE Divas Championship Match


Zil çalıyor ve maç başlıyor.AJ Lee hızlı başlıyor yumruk darbeleri ardından Cameron'un ringin köşesine yolluyor ve Clothisline.Tuş deniyor ama başarısız oluyor. Şimdi de Headlock bağlıyor, Cameron dirsek darbeleri atarak kurtuluyor ve Clothisline. Cameron iplere gidiyor ardından bir Bulldog ve tuş denemesi. Tuş denemesi başarısız oluyor. AJ lee ringin köşesine yolluyor üzerine giderken, AJ Lee kenarı kaçılıyor. Cameron'dan bir Big Boot ringin köşesine çıkıp Crossbody ile Aj Lee'nin üzerine atlıyor. Tuş deniyor ama başarısız oluyor. Aj Lee'den bir tekme ve ardından Black Widow bağlıyor. Cameron pes ediyor. AJ Lee kolay bir galibiyet alıyor.

Kazanan : AJ Lee
Daniel Bryan & The Usos vs Kane & The New Age Outlaws - Tag Team Match


Zil çalıyor ve maç başlıyor. Maça ilk olarak Daniel Bryan ile Road Dogg başlıyor. İkili lock-up yapıyorlar.Road üstün çıkıyor iplere gidiyor ve Shoulder Block. Bryan'dan seri tekmeler Jimmy Uso tag alıyor.Şimdi de Kane tag alıyor. Kane'den dirsek darbeleri ve Uppercut. Road Gunn tag alıyor.Road'dan ard arda yumruk darbeleri, Jimmy'den bir tekme ve Clothisline. Jey Uso tag alıyor, Uso'dan tekme gelecekken, Road ringin dışına kaçıyor.Tekrar ringe giriyor. Road Dogg'dan bir tekme, Jey Uso'dan tekme ardından Jimmy tag alıyor. Jimmy'den bir Uppercut, ve Arm Lock bağlıyor.Road kurtuluyor ve Headbutt,Jimmy'den de Headbutt ve tuş denemesi. Başarısız bir tuş denemesi. Jey Uso tag alıyor. Roadd' iplere gidiyor ardından bir Dropkick tuş deniyor ama başarısız oluyor.Billy Gunn tag alıyor.Billy, Jey Uso'yu ringin köşesine götürüyor, ve yumruklamaya başlıyor.Jey Uso kurtuluyor ve Uso'dan Clothisline geliyor iplere gidiyor dönüşte Billy omuzluyor ve Backbreaker. Billy tuş deniyor ama başarısız oluyor. Kane tag alıyor, iplere gidiyor dönüşte Dropkick vuruyor. Jey Uso'yu ringin köşesine yolluyor üzerine koşarak bir Clothisline,ardından tuş deniyor başarısız oluyor.Roadd Gunn tag alıyor. Road'dan bir tekme ve tuş denemesi. Tekrar başarısız bir deneme. Kane tekrar tag alıyor. Kane'den bir Uppercut ve Sidewalk Slam. Tuş deniyor başarısız oluyor. Kane şimdi Headlock bağlıyor, Jey Uso yumruk darbeleri atarak kurtuluyor.Kane'den köşede duran Bryan'a tekme ardından Jey Uso'ya Big Boot. Billy Gunn tag alıyor. Jey Uso'dan Superkick geliyor.Bryan tag alıyor. Bryan'dan Kane'e bir Big Boot.Bryan'dan seri yumruk ve tekmeler ardından iplere gidiyor dönüşte ise Clothisline.Bryan'dan seri tekmeler ve içeri giren Road Dogg'u ringin dışına yolluyor. Billy Gunn iplere gidiyor, Bryan'dan Dropkick geliyor ve Billy ringin dışına düşüyor.Bryan iplere gidiyor ama içeri giren Kane'den Clothisline. Kane Uso'ları yakalıyor ama Usolar'dan Superkick.Usolar iplere gidiyor dönüşte ise Road Dogg & Kane'in üzerlerine atlıyorlar. Bryan ile Billy Gunn içerideler, Billy Gunn'dan Fame Asser geliyor. Tuş deniyor, tuş denemesi başarısız oluyor.Billy Gunn, Bryan'ı kaldırıyor, Bryan kurtuluyor ve Dropkick ardından Running Knee. Bryan tuş deniyor ve tuş denemesi başarılı oluyor.

Kazanan : The Usos & Daniel Bryan

imza
Konu The Lone Man tarafından (30-08-2018 Saat 21:14 ) değiştirilmiştir.
Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.