GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 19-08-2018, 21:11   #1
Kayıtlı Kullanıcı
The Eater of Worlds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jan 2015
Nereden: Mersin
Mesajlar: 12.729
Konular: 539
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 47768
Rep Derecesi: The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Eater of Worlds Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Eater of Worlds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Eater of Worlds The Eater of Worlds isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 47768
Mesajlar: 12.729

Standart 14 Mart 2018 NXT Şov İncelemesi

Hazırlayan: The Eater of Worlds (Berkay Aydemir)NXT başlıyor...

Gecenin ilerleyen dakikalarında Andrade Cien Almas ile Aleister Black arasında bir kontrat töreni izleyeceğiz. Onun tanıtımı geliyor ekranlara.

SAnitY girişte.4'lü klasik girişlerini yapıyorlar. Ardından Tino Sabbatelli & Riddick Moss geliyor.

Dusty Classic Tournament Match

SAnitY (Alexander Wolfe and Eric Young) vs Riddick Moss and Tino Sabbatelli


Karşılaşmaya Alexander Wolfe ve Riddick Moss başlıyor. İkili birbirlerine üstünlük kurmaya çalışıyor. Moss'tan bir diz darbesi geliyor. Rakibini köşeye götürüyor ama Wolfe onu engelliyor. Wolfe'dan bir yumruk geliyor. Ardından rakibinin kafasını köşeye vuruyor.Wolfe rakibini diğer köşeye göndermek isterken Moss reverselüyor ve Wolfe'u gönderiyor oraya.Moss Wolfe'un üzerine koşuyor ama Wolfe'dan bir dirsek darbesi geliyor. Ardından Sabbatelli'ye bir tekme geliyor. Ama Moss arkadan rakibini kavrıyor ve rakibini kaldırıp göğsü iplere gelecek şekilde iplere doğru atıyor. Wolfe acı içinde yerde kıvranıyor. Moss, Sabbatelli'ye tag veriyor. Sabbetelli rakibini altına alıyor ve yumrukluyor.Sabbatelli rakibini kaldırıyor, köşeye gönderiyor ve ardından dropkick ile rakibini indiriyor.Seyircilerden Tino sucks chantleri geliyor. Sabbatelli, Moss'a tag veriyor, Wolfe köşede. Önce Sabetelli'den bir yumruk ardından Moss'tan Wolfe'un göğsüne doğru bir darbe geliyor.Moss tuşa gidiyor ama Wolfe 2'de kalkıyor. Moss rakibini kaldırıyor ve neckbreaker yapıyor. Şimdi yine tuşa gidiyor.Wolfe yine kalkıyor. Moss rakibini kaldırıyor ve bir yumruk daha atıp Sabbatelli'ye tag veriyor.Sabatelli rakibini tutarken Moss dirsek darbesini vurmak için Wolfe'a koşuyor ama Wolfe çekilince o darbe arkadaşı Sabbatelli'ye geliyor.Sabbatelli dışarıda!Şimdi içeriye giriyor. Bu arada Wolfe da Eric Young'a tag veriyor.Young direk diğer köşeye koşup Moss'a bir yumruk atıyor.Ardından Sabbatelli'ye yumruk darbeleri vuruyor. Ardından bir de Dropkick. Rakibini köşeye alıyor, diğer köşeye doğru göndermek isterken Sabbatelli reverselüyor ve Young'ı göndermek istiyor ama Young çok havalı bir şekilde köşeden aprona doğru takla atıp apronda duruyor.Young üstüne gelen rakibinin karnına kafasını geçiriyor. Şimdi rakibinin arkasına geçiyor ve rakibini kaldırp yere çarpıyor. Şimdi Young köşeye tırmanıyor ve Diving Elbow Drop yapıyor. Tuşa gidiyor, tam hakem 3. kere vuracakken Moss, Eric Young'ı çekiyor. Şimdi Wolfe hakeme karşı yoğun itirafda bulunuyor. Hakem Wolfe'a dönükken, Nikki Cros apronda atlayarak bir crossbody yapıyor Moss'a! Nikki Cross yine çıldırdı. Şimdi Eric Young, Alexander Wolfe'a tag veriyor. Ve Back Suplex -Diving Neckbreaker kombosunu yapıyorlar. Alexander Wolfe tuş denemesinde bulunuyor ve maç bitiyor.

Kazanan: SAnitY (Alexander Wolfe and Eric Young) (03:43)SAnitY, ikinci tura çıkmanın sevincini yaşıyor.Tommaso Ciampa ringe geliyor. Mikrofonu alıyor. Seyircilerden Johhny chantleri geliyor. Ciampa tam konuşacakken seyirciler boolama başlıyor.Ciampa vazgeçiyor. Vee seyircilerden Johhny Wrestling chantleri geliyor.Ciampa yine mikrofonu ağzına götürüyor ama yine vazgeçiyor ve en sonunda mikrofonu yere atıyor. Ringin dışına çıkıyor. Seyircilerden gelen "We want Johnny" chantleri eşliğinde ringin çevresini turluyor.Kendisi çok üzgün.Çıkışa doğru yürüyor ve duraklıyor. Seyircilerden "Na na na na, na na na na, hey hey hey Good by" chantleri geliyor.Ve Ciampa o chantler eşliğinde orayı terk ediyor.
Ekrana United Kingdom Şampiyonluğu için gerçekleşecek Pete Dunne vs Adam Cole maçının tanıtımı geliyor.Maç bu gece gerçekleşecek.Yine ringe dönüyoruz. Bir kadın maçı izleyeceğiz.İlk olarak Lacey Evans geliyor tauntunu atıp rakibini bekliyor.

Ardından Dakota Kai geliyor. O da tauntunu atıyor ve maça başlıyoruz.

Dakota Kai vs Lacey Evans

Zil çalıyor ve maç başlıyor.İkili mücadeleye başlıyorlar. Evans rakibinin belinden kavrıyor. Kai onu engelleyip, yere indiriyor. Kai iplerden sekiyor ve tekme vurmaya çalışıyor ama Evan kaçıyor. Kai rakibinin üzerine koşuyor. Ama Evan birden Kai'nin kolunu kavrıyor ve yere çarpıyor.Evans'dan iki tane ard arda diz darbesi geliyor yerdeki rakibine.Şimdi armbar bağlıyor ama birden Kai kurtulup roll-up yapıyor ve bitiyor!! Evans şaşkın!

Kazanan: Dakota Kai (00:57)

O da ne? Girişte Shayna Baszler görünüyor. Ve yavaş adımlarla ringe geliyor. Kai'nin üzerine doğru yürüyor. Kai köşeye sıkışmışken. Ember Moon'un müziği duyuluyor! Şampiyon hızla ringe geliyor. İki kadın yüzleşiyor. Seyircilerden Ember Moon'a destek var.

Ember Moon: Sen gerçekten bunu tekrar istiyorsun Shayna.Sen bunu başlattın ve ben bitireceğim, Takeover: New Orleans'ta.

Ember Moon saldırmaya başlıyor! İkisi yerde yumruklaşıyorlar. Tam Ember Moon üstünlüğü almışken hakemler ayırıyor.Ama tutamıyorlar, ikili tekrar birbirine giriyor.İkili tam ayrılmışken çok sert bir yumruk geliyor Baszler'dan!! Ember yerde. Ember Moon şimdi kalkıyor. Shayna Baszler tekrar yumruk için geliyor ama Ember Moon yumruktan kurtuluyor ve rakibinin yüzüne tekmeyi geçiriyor! Köşeye çıkıyor Ember, seyirciden destek var. Ama Shayna izin vermiyor. Tekme ile Ember'ı durduruyor. Köşede rakibini armbar yapıyor ama aprondan koşan Dakota Kai'den çok sert tekme geliyor. Ember köşede hala. Şimdi doğruluyor ve Eclipse!! Shayna bu sefer bitti.Ember Moon rakibinin üzerinde şovunu yapıyor ve segment bitiyor.Gecenin ilerleyen dakikalarında Andrade Cien Almas ile Aleister Black arasında bir kontrat töreni izleyeceğiz. Onun tanıtımı tekrar geliyor ekranlara.

Biraz sonra ise Dusty Rhodes Classic 1.tur maçında Street Profits ile Heavy Machinery'nin karşılaşacağını öğreniyoruz.Önce Street Profits daha sonra Heavy Machinery geliyor. Ve maç başlıyor.

Dusty Classic Tournament Match
Street Profits vs. Heavy Machinery


Maça Otis Dozovic ve Montez Ford başlıyor. Dozovic rakibinin üzerine koşuyor ama Ford Dozovic'i kolunun altına alıyor. Dozovic rakibini iplere yolluyor ve iplerden gelen rakibini omuz darbesi ile yere indiriyor. Ardından Ford köşeye gidiyor bardağını alıyor ve içeceğinden bir yudum alıyor. Ardından Dozovic de istiyor. Ford, Dozovic'e ikram ediyor, seyircilerden drink cahntleri geliyor. Ve Dozovic isteğini yerine getiriyor. Dünden razı zaten. İçince coşuyor ve Ford'a doğru koşuyor ve clothesline'ı yapıştırıyor ardından bir tane daha. Ve suplex ile rakibini yere indiriyor.Angelo Dawkins içeri giriyor şimdi. Otis Dozovic de Tucker Knight'a tag veriyor bu arada. Dawkins rakibine doğru koşuyor ama Knight'tan dropkick geliyor. Şimdi Dozovic, Knight ikilisi Dawkins'i köşeye çıkarıp ayaklarını iplerin arkasına koyarak orada durmasını sağlıyorlar. Ardından Ford geliyor ve Ford'u yakalayıp Dawkins'in üzerine atıyorlar. Knight tuşa gidiyor ama sonuç yok. Şimdi Knight rakibini kaldırığ kuacağına alıyor ve locka bağlıyor.Ford yumruklar vurarak kurtuluyor.Ve Dawkins'e tag veriyor.Dawkins'ten bir clothesline ve bir dropkick geliyor.Ardından bir elbow geliyor. Köşeye giden rakibine 360 splash yapıyor.Şimdi iplerden sekiyor ama Knight vücüdu ile üzerine atlayıp daha fazla üstünlük kurmasını engelliyor. Knight rakibini köşeye gönderiyor ve splash yapıyor. Dozovic'e tag veriyor.Bitirişlerini yapmak için hazırlanıyorlar, Dozovic rakibini kaldırıyor, Knight iplere koşuyor, tam iplerden sekecekken Ford rakibini düşürüyor. Ardından Dawkins yumruklarla Dozovic'den kurtuluyor ve DDT yapıyor.Dawkins Ford'a tag veriyor, Ford direkt köşeye çıkıyor. Ve Frog Splash! Tuşa gidiyor. Ve maç bitiyor.

Kazanan: Street Profits (3:38)

Şimdi Undisputed Era girişte. Tauntlarını atıp ringe geliyorlar. Ringde de Adam Cole Bay Bay tauntunu atıyorlar ve Pete Dunne'ı bekliyorlar.

Ve girişte United Kingdom Şampiyonu Pete Dunne var. Seyirciden destek alarak ringe geliyor.

Pete Dunne (c) vs Adam Cole WWE United Kingdom Championship Match

İkili birbirine üstünlük kurmaya çalışıyor. Ayrılıyorlar ve Pete Dunne bir süre duraklıyor ringin dışındaki Undisputed Era üylerine bakıyor.Ve aşağıya inip üzerlerine yürüyor. UE üyeleri içeri girmesini söylüyor. Pete Dunne içeri girerken Adam Cole tekmelemeye başlıyor. Ama kalkan Pete Dunne'dan çok sert bir yumruk geliyor. Adam Cole yerde. Pete Dunne yerdeki rakibinin koluna sert bir tekme geçiriyor.Ve şimdi bir tane daha! Adam Cole aprona gidiyor. Pete Dunne rakibini tutup suplex yapmak istiyor ama Cole iplere tutunarak buna engel oluyor. Rakibine yumruk atıyor Cole ve aşağı iniyor. Dunne da birden köşeye tırmanıp eli ipte olan Adam Cole koluna bir tekme daha vuruyor. Ve şimdi de apronda suplex! Dunne domine ediyor. Şimdi rakibini içeri sokuyor ve köşeye tırmanıyor ama Bobby Fish ve Kyle O'Reilly aprona çıkarak dikkatini dağıtıyor Dunne'nın. Ve Adam Cole geliyor ve bir müdahele ile Pete Dunne'ı aşağı gönderiyor. Ve kameralar kapanıyor.

Dönüşte yine Adam Cole'un üstünlüğünü görüyoruz. Rakibini suplex poziyonuna alıyor ama Dunne'dan Kneeling Release Suplex geliyor! Adam Cole yavaş yavaş kalkıyor. Dunne'dan bir chop geliyor, ardından karşılıklı yumruklaşıyorlar. Pete Dunne seri yumruklarla üstünlüğü almaya çalışırken Adam Cole'dan bir diz darbesi geliyor. Rakibini köeşye doğru gönderiyor ama Pete Dunne'Dan Step-Up Enzuigiri geliyor! Ardından köşeye çıkıp rakibinin koluna doğru atlıyor. Adam Cole acı içinde. Şimdi kaldırıyor rakibini ve Sitout Powerbomb! Tuşa gidiyor ama 2'de kalkıyor Adam Cole. Şimdi Dunne rakibini kaldırıyor finisherını yapacak ama Adam Cole kurtuluyor. Ve Cole'dan Back Stabber geliyor! Şimdi Cole rakibini kaldırıyor, suplex yapacak ama Dunne birden onu Kimura Lock'a çeviriyor. Adam Cole kurtuluyor ve rakibine Bicycle Kick! Vee Last Shot! Tuşa gidiyor ama Dunne 2'de kalkıyor. Cole rakibini kaldırıyor bir yumruk vuruyor ama karşılığını çok pis alıyor. Dunne çok sert bir yumruk vuruyor ve Cole köşeye gidiyor.Şimdi Cole kalkıyor Superkick mi? Hayır Dunne ayağını tutuyor ama Adam Cole dönüyor ve Enzuigir! Ama Dunne'ı pek etkilemedi gibi Dunne direk yumrukla karşılık veriyor. Ama Adam Cole'dan superkick geliyor! Devamında da Dunne'dan Enzuigiri geliyor! Dunne köşeye doğru koşuyor, turnbuckle'dan sekiyor ama Adam Cole'dan superkick, tuşa gidiyor ama yine 2'de Dunne kalkıyor. Cole kalkıyor ve Shining Wizard için hazırlanıyor ama Dunne kurtuluyor rakibini kavrıyor ve German Suplex. Şimdi Bitter End için hazırlanıyor ama EA üyeleri yine aprona çıkıp onu engelliyor.Dunne üzerlerine koşuyor aşağı inip O'Reilly'e bir dirsek darbesi vuruyor. Aprondaki Bobby Fish'in ayaklarından tutup indiiyor. Şimdi içeri girmeye hazırlanıyor ama Superkick geliyor Adam Cole'dan. Vee Last Shot!! Tuşa gidiyor. Hayır! Yine kalktı Dunne. Fight Forever chantleri geliyor. İki isim de yerde Dunne kalkıyor ve yine Adam Cole'un parmaklarını kırma girişiminde bulunuyor Cole tekme atmaya çalışıyor ama Dunne Bitter End pozisyonun alıyor. Bitecek mi?Hayır O'Reilly tekme ile müdahele ediyor.

Kazanan: Dq ile Pete Dunne (9:28 )

Fish ve O'Reilly Dunne'a hurharca dalıyorlar. Fish ve Reilly Dunne'ı tutuyorlar ve Adam Cole Bicycle Kick'i vuruyor. O ne? Girişte Roderick Strong! Koşarak ringe geliyor. O Reilly'ye Fish'e dalıyor ama UE üyeleri kontorlü alıyor. Yine Bicycle Kick pozisyonun alıyorlar. Ama Pete Dunne geliyor! Dunne ve Strong ortalığı temizliyor. UE üyeleri dışarıda. Sinirli bir şekilde ayrılıyorlar. Strong, Dunne'a elini uzatıyor ama Dunne Strong'un omuzuna vurup orayı tek ediyor. Girişte kemerini kaldırıyor. Strong ile bakışıyorlar ve segment sonlanıyor.Biraz sonra kontrat imzalama töreni izleyeceğiz.William Regal: Bayanlar ve baylar. Bugün Wrestlemanina haftasında, NXT Takeover New Oerlans'ta yapılacak NXT şampiyonluk maçı için kontrat imzalama amacıyla buradayız. Şampiyon Andre Cien Almas ve bu adam arasında...

Aleiste Black ringe geliyor.

William Regal: Ve şimdi de şampiyon Andrade Cien Almas...

Almas'ın müziği çalıyor ama gelen sadece Zelina Vega.

Zelina Vega: NXT şampiyonu Andrede Cien Almas bugün burada değil. (Seyirciler tepki gösteriyor) Ama şunu söylemem gerekiyor. O burada olsaydı seni mahvedecekti. (Aleister onu iplemiyor) Hey...

Aleister kontratı Vega'ya veriyor. Masayı kaldırıyor ve Vega'nın karşısına oturuyor.

Aleister Black:Şimdi aynı seviyeye geldik. (Vega'nın boyunu kastederek )

Zelina Vega: Sen ne olduğu zannediyorsun? Aleister seni mahvdecek, seni küçük düşürecek, seni pişman edecek Aleister.

Vega kontratı imzalıyor ve Aleister Black'in önüne koyuyor.

Aleister Black: Beni aşağıladı. Bu onun bu gece burada olmamasının sebebi. Yoksa New Orleans'ta onun kendin gibi biraz kısa olarak ortaya çıkacağı için mi korkuyorsun? Yoksa benimle kıyaslandığında ölçülemiyor mu? Bence ben..

Zelina Vega'dan tokat geliyor. Alesiter Black'e imzala şunu diyor ve Aliester imzalıyor.

Aleister imzalarken Vega, hayatının en büyük hatasını yaptın, sen ne olduğunu zannediyorsun diye konuşmaya devam ediyor.Aleister yavaş yavaş dışarı çıkıyor. Ringin dışındayken:

Aleister Black:Aslında Vega, senin buraya yalnız gelmene sevindim. Çünkü ben yalnız gelmedim.

Ve Müzik çalıyor. Bu Candice LeRae. LeRae koşarak ringe geliyor. Ringde biraz pataklıyor Vega'yı. Şimdi Vega dışarı çıkıyor. Kaçmaya çalışıyor Vega, dışarı çıkıyor ama LeRae yakalıyor spiker masasının üzerine çıkartıp yumrukluyor.İçeri sokuyor şimdi ve Runnig Bulldog!!Şov Aleister Black ile Candice LeRae'nin bakışlarıyla sonlanıyor.
The Eater of Worlds isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.