GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-12-2018, 01:56   #1
VİP Üye
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 2088
Favori Güreşçisi: Kairi Sane
Rep Puanı: 215565
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart 3 Aralık 2018 RAW Şov İncelemesi

Hazırlayan :The Bulldogy , The Purplemaker Reckless Behaviour, Aschentef, YUKO ReQuem

RAW 03/12/2018 |Şov İncelemesi

Şirket
: World Wrestling Entertainment
Tarih:03 Aralık 2018
Yer: Houston, Texas

Raw Theme Song

NoMatch Card Maç Tipi Zaman
1Ronda Rousey and Natalya vs. Nia Jax and TaminaTag Team Match-
2Bayley vs Sasha Banks vs Mickie James vs Alicia Fox Tag Team Match-
3Lucha House Party vs Scott Dawson.3vs1 Handicap Match-
4Dolph Ziggler vs Drew McIntyre Single Match-
5Drake Maverick & AOP vs Bobby Roode 3vs1 Handicap Match - 
6 Heath Slater vs RhynoSingle Match-
7Finn Bálor vs Jinder Mahal Single Match -
8Ronda Rousey and Ember Moon vs Nia Jax and Tamina.Tag Team Match-

RAW 03/12/2018|İncelemesi

Pyrolar eşliğinde şov başlıyor. George W.Bush için bir dakikalığına anma töreni düzenleniyor.Ardından Natalya ile Ronda Rousey geliyorlar. Tamina & Nia Jax ikilisi de ringde yerlerini alıyorlar. Tam bu sırada Riot Squad takımı ringe doğru gelirken, ringde kavga başlıyor. Nia & Tamina üstün çıkan taraf oluyorlar. Bu sırada Riot Squadd takımı da Natalya'ya saldırıyorlar ve masanın üzerine fırlatıp masanın kırılmasını sağlıyorlar.Maç iptal oluyor.

Arka alandayız. Ronda & Natalya birbirlerini teselli ediyorlar. Natalya'nın canı çok yanıyor belli oluyor.Ronda Rousey yardım istiyor ve sinirli kızgın bakışlarının ardından tekrar ringe dönüyoruz.

Alexa ringe geliyor, mikrofon alıp konuşmasına başlıyor.

Alexa Bliss : Geçen hafta tüm RAW kadınlar divizyonunu denetlemek için GM Baron Corbin tarafından göreve getirildim.Büyük güç büyük sorumluluk getirir. Yani size en iyi RAW Kadınlar divizyonunu verebilmek için çok çalışacağımın sözünü veriyorum. Ve üzgünce, geçen hafta gerçekleştirdiğim açık forum plana uygun ilerlemedi. Bunu bir kez daha deneyeceğiz olur mu? Ring kenarında sorularınızı almak için Charly Caruso olacak. Bu Sasha & Bayley'i gerçekten tanımanız için bir fırsat. Onları bir arada tutan, motive eden hareket ettiren şey ne? Hayalleri ve umutları ne? Lütfen Sasha & Bayley'i çağırmama izin verin.

Sasha Banks & Bayley ringe geliyorlar ardından sandalyeye oturuyorlar. Alexa tekrar söze giriyor.

Alexa Bliss : Bayanlar, bana tekrar katıldığınız için teşekkür ederim, takdir ediyorum. Geçen hafta dediğim gibi bu bir açık oturum. İstediğiniz her şeyi sorabilirsiniz limit yok. Dürüst olun, açık olun ve hızlı olun. Pekala ilk soruyu kim soracak?

Bayley : Bekle bekle Alexa hayır, Alexa değil. Alicia & Mickie'nin tekrar üstümüze atlamayı denemesi için kaç soru beklememiz gerekiyor? Bu sefer onları nerede saklıyorsun?

Alexa Bliss : Bayley açıkçası bu konuyu tekrar açtığın için mutluyum. Bundan dolayı size bir özür borçluyum,bunun olacağını bilmiyordum. Bundan dolayı, Dana, Mickie ve Alicia'yı azarladım. Bunu tekrar deneyeceğiz, olanlar geçmişte kaldı, ilk soruyu kim soracak? Pekala sen gayet isteklisin devam et.

Bir Fan : Merhaba benim adım Zack ve bu soru ikiniz için. Sasha'nın Bayley'i kullandığı yönündeki sosyal medya yorumlarını nasıl karşılıyorsunuz?

Sasha Banks : Ah, hayır. Bayley burada bulunmaman gerekiyordu. Seni arkadan vurmuş olmam gerekiyordu öyle değil mi Graves? Değil mi? Bu çok can sıkıcı Teksas'da iyi bir haftasonu geçirmemişiz gibi. O benim en iyi arkadaşım ve sonsuza kadar tag team partneri olacağız.

Alexa Bliss : Çok tatlı. Bu anı yaşadığımız için çok memnunum, tatlı. Sıradaki soruyu kim soracak? Senin saçını beğendim sen sor.

Diğer Fan : Tüm dönemler arasında herhangi bir kadın süperstar ile karşılaşacak olsanız kim olurdu?

Sasha & Bayley : 1-2-3 ! Trish & Lita ! Wrestlemania Aman Tanrım !

Alexa Bliss : Harika rüya maçları. Afedersiniz, burada yetkili benim teşekkürler. Sıradaki soruyu kim soracak?

Sasha Banks : Kulaklarını aç

Alexa Bliss : Oh sen.

Bir başka Fan
: Hey, adım Clay Houstan'danım, biraz gerginim.Saçma bir soru ama herhangi bir süper gücünüz olsaydı bu ne olurdu?

Bayley : Bu zor bir soru ama açıkçası o kadar da kolay değil ama bazı şeyleri görünmez yapmayı isterdim ve Alexa Bliss ile başlardım.

Alexa Bliss: Biliyor musunuz, bir yere vardığımızı sanıyordum ama beni hayal kırıklığına uğrattın değil mi Bayley?Cevabın var mı ? Süper güç?

Sasha Banks :Ona katılıyorum.

Alexa Bliss: Kemerini elinden alan kişi benim ama sorun değil. Sıradaki soruyu kim soracak? Sen !

Bir Fan : Benim adım Raquel ve sorum da, 2019'a geldiğimizde kadınlar divizyonuna ne gibi değişiklikler getireceksiniz?

Bayley : Biliyorsunuz ilk kadınlara özel PPV, Evolution ile büyük başarı yakaladık. Büyük değişiklikler yapmada iyi ilerliyoruz. Ama ikimiz için de biliyorum ki, ilk kadınlar takım şampiyonu olmak istiyoruz.

Alexa Bliss : Biliyor musunuz,

Bu sırada Dana, Mickie & Alicia ringe koşarak geliyorlar, Alexa onları durduruyor.

Alexa Bliss : Afedersiniz kim olduğunuzu sanıyorsunuz bilmiyorum ama bu gece bu tekrar gerçekleşmeyecek benim gözetimimde olmaz. Geçen hafta sizi azarladıktan sonra, kararları siz mi veriyorsunuz ben veriyorum. Bu akşam bir takımlar maçı olacak. Dana istiyorsan uzak durabilirsin, Mickie , Alicia şimdi Sasha Banks & Bayley ile yüzleşiyorsunuz.

Bayley & Sasha Banks vs Mickie James & Alicia Fox

Reklamlardan döndüğümüzde Bayley ile Mickie James ringte. James, Bayley'i köşeye fırlatıyor, James ona yumruk atmak istersen Bayley dirsek darbesi ile kendini kurtarıyor. Hakemin dikkati dağıldığı anda Alicia, Bayley'i düşürüyor. Heel taraf üstünlüğü almaya çalışıyor, takım kendi köşesinde Bayley'e dayak atıyorlar, Alicia da ringe girip Bayley'i dövmeye devam ediyor. Alicia Estetik bir hareketle tuş deniyor aama başarısız, kafa kilidi bağlıyor. Alexa maçı ring kenarında takip ediyor. Alicia kafa kilidini sıkıca tutarken, James ring köşesine ayağını koyuyor Alicia'da Bayley'i köşeye fırlatıyor. Etkili bir darbe oluyor, James tag alıp içeri giriyor. Son ipte sarkan Bayley'e sağlam bir boot vuruyor. Heel taraf gayet üstün gözüküyor. Hakemin James ile uğraştığı anda Alicia ve ring dışındaki Dana Brooke, Bayley'e vuruyor. Maça döndüğümüzde Alicia tag alıyor, Bayley'e vurmak isterken yanlışlıkla James'e vuruyor. Bayley oradan kurtulup Sasha'ya tag veriyor. Sasha gayet hızlı bir şekilde ringe giriyor, clotheslinelar ile Alicia'yı yerden yere vuruyor ardından da Bank Statemant bağlıyor. James dışardan gelerek hareketi bozuyor sonra da Alicia'dan tagi alıyor. Sasha ayaklanıp James'i yumrukluyor, köşeden hareket yapmak isterken James onu düşürüyor, tuş deniyor ama Bayley tuşu bozuyor. Alicia ringe giriyor, Bayley ona Back Suplex vuruyor, müdahale etmek isteyen Dana Brooke'da yumruk atıyor. James onu ring dışına atıyor, Sasha roll-up deniyor ama başarısız. Ardından Sasha Banks Backstabber vuruyor, Bayley hemen tag alıyor ve Bayley to Belly vuruyor. 1... 2... 3! Sasha Banks ve Bayley maçı kazanıyor. Alexa onları alkışlıyor.

Kazanan : Sasha Banks & Bayley

Arka alandayız. Alexa & Ronda Rousey bizlerle.

Ronda Rousey : Alexa, Kadınlar divizyonunu yönetmek harika iş değil mi? Riott Squad çizgiyi aştı.

Alexa Bliss : Bunun olacağına dair hiçbir fikrim yoktu. RAW'ı açmak için takım maçının iyi olacağını düşündüm. Hayır de, evine kadar birilerini sana eşlik ettireyim ve yaptıklarını gelecek hafta değerlendirelim.

Ronda Rousey : Sonunda düzgün bir şey yaptın. Ama Tamina & Nia'yı bu akşam bir noktada, bir koridarda veya bir yerlerde halledeceğim.

Alexa Bliss: Hayır,hayır,hayır anlıyorum bana güven. Ama iyi niyetli olarak bunu yapmana izin veremem. Ama yapabileceğimiz şey, sana yeni bir takım partneri bulmanda yardımcı olabilirim.

Ronda Rousey: Vicdanın olmadığını herkes biliyor, kendi partnerimi kendim bulurum.

Baron Corbin arka alanda. Yanlarında Chad Gable & Bobby Roode var. Chad Gable Aop ile yaptıkları maçın tekrarlanmasını istiyor. Ama RAW Takımlar şampiyonluğu için olacak diyor. Baron Corbin siz kaybettiniz diyor. Ama bu gece Bobby Roode Drake Maverick'i yenerse bir rövanş hakkına sahip olacaksınız diyor ve sırada ki maçımıza geçiyoruz.

Lucha House Party vs. Scott Dawson - Lucha House Rules Match:

Metalik ile Dawson karşı karşıya geliyor. Dawson bir tekme ve ardından bir yumruk indiriyor. İplere yolluyor ve Metalik iplerden sekip bir Dropkick indiriyor. Ardından bir de Scoop Slam. Ve Dorado'ya tag veriyor o da Kalisto'ya tag veriyor. Kalisto Lince Dorado'dan destek alıp Frog Splash yapıyor. Şimdi Dorado'dan da bir Splash geliyor. Kalisto'dan tuş denemesi 1!2! attı Dawson. Kalisto Dawson'ı kolundan tutuyor ama Dawson birden karşılıyor ve iplere yolluyor Dorado tag alıyor o sırada Dawson yere indiriyor Kalisto'yu. Ardından Metalik'e saldırıyor. Dorado ile karşı karşıya gelirken Dash Dorado'nun dikkatini dağıtıyor. Dawson'dan bir Clothesline! Yerde ki Dorado'ya bir Leg Drop ardından Elbow Drop! Tuş denemesi 1! attı Dorado. Gory Special bağlıyor Dawson. Dorado bir anda kurtuluyor ve tam tag verecekken Dawson onu yakalıyor ve Back Suplex denemesi ama Dorado karşılıyor. Metalik'te ringe giriyor ve hemen ardından Dawson'a Superkick indiriyor Dorado. Dash birden aprona çıkıyor ama Metalik Dorado'dan destek alıp Dropkick'i indiriyor. Dorado köşeye çıkıyor ve Crossbody'ı indiriyor Dawson'a. Ardından Kalisto'ya tag veriyor o da ringe girip Metalik'e tag veriyor. Kalisto'dan Salida Del Sol! Metalik'te köşeye çıkıyor ve Diving Senton! Tuş denemesi 1!2!3!

Kazanan: LHP

Baron Corbin ringe geliyor, mikrofon alıp konuşmaya başlıyor.

Baron Corbin : Braun Strowman'ı TLC'de hükmen galip etmeme yalnızca kısa iki hafta var. RAW'ın ''kalıcı'' şekilde genel müdürü olacağım. Ne serüven oldu ama... Money In The Bank merdiven maçını kazanmaktan şampiyonluk kalibresine gelen olağandışı bir süperstar olmaktan memurluğa ve genel müdürlüğe atanmaya!

You suck chantleri duyuluyor.

Baron Corbin : Hayır ben bunun canlı kanıtıyım eğer siz herkesten daha iyi olan biri olarak doğsanız herhangi bir şeyi başarabilirsiniz. Yine de itiraf edeceğim, sahip olduğum bu serüvende The Shield, Finn Balor, Kurt Angle ve Braun Strowman gibi bir kaç baş belası vardı. Ancak bir kişinin yardımıyla serüvenim genel olarak son zamanlarda acısız geçti. Bu yüzden bu adamın başardıklarından ötürü bu gece sizlere '' Drew McInytre takdir günü''nü takdim ediyorum.

Drew ringe geliyor, Baron Corbin'in elinde küçük bir kutu var ve tekrardan söze girişiyor.

Baron Corbin : Drew, sana teşekkür ettiğini söyleyen ilk kişi olmak isterim. Bütün sıkı çalışman, tereddütsüz yardımından dolayı teşekkür ederim. Tarihin doğru tarafında olduğunu kanıtladın. Drew McInytre teşekkür gecesi herhangi bir şekilde yaptığın bütün şeyler için kutlanmadan bitemez. Sana bunu armağan ediyorum. Bak Drew, Kurt Angle'ı paketledin, RAW'un yeni Altın Madalya Kazananına ihtiyacı var. Sana RAW'ın mükemmelliyet altın madalyasını takdim ediyorum.

Drew McInytre : Teşekkür ederim, bay atanan genel müdür. Bu cidden bana dünyaları ifade ediyor fakat ben basit bir şekilde kimsenin yapacak kadar güçlü olmadığı şeyi yapıyordum. Güçsüzlüğü yok ederek RAW'a geldim ve rehavetin kökünü kuruttum. 7 ay önce arka alanda yürüdüğümde ''süperstarlar'' telefonlarıyla video oyunları oynuyorlardı, gözlerinde zirveye ulaşmak için ateş, hırs yoktu. Sadece maaş çekini toplayıp sosyal medyalarında sizin gibi hayranlarla konuşuyorlardı, sanki seyirciye aitlermiş gibi övgü sözlerini retweet yapmakla mutlulardı. Benim lanet olası kadromda değil! Doğru, bu yüzden hayalimde RAW'da devrim yapmaya karar verdim. Güçlü olanların, haftada yedi gün yüzde elliye ulaşma arzusu olanların evi. Sadece pazartesi değil, ve anlaşılan aç bakalım; Gayet iyi bir iş çıkarıyorum! Hadi Finn Balor hakkında konuşmak için bir dakika ayıralım. Finn bu acınası insanların sesi olduğu düşüncesini seviyor. Gerçeği bilmek ister misiniz? Bu yüzden gerçeği söylemekte ben en iyisiyim, Finn adamların dünyasında bir oğlandan başka bir şey değil ve TLC'de onun canını yakacağım ve onun ruhunu yıkacağım...

Dolph Ziggler yanlarına geliyor ardından o da konuşmaya başlıyor.

Dolph Ziggler : Bir hatıranızın, sorununuzun olduğunu falan sandım çünkü bir anlaşmamız vardı. Seni RAW'a getirdim adamım, senin küçük videodan'da kendimi görmediğimden eminim. RAW'u domine ediyorduk dostum, anlayamadım biz RAW'u domine ettik, ben beyindim ve sen de kaslar. Herkesi yıktık. Sanırım partiniz için davetim kayboldu, bilemiyorum.

Drew McInytre : Dolph, gerçek şu ki sen hiç davet edilmedin. Demek istediğim üzgünüm kanka, sen biri için ihtiyacı yüksek bir şekilde karşılamıyorsun. Rencide olman başladığı gib, bir saniye önce beyin olduğunu söylüyorsun. Ben gerçekleri konuşanım ya bir tane daha söyleyeyim, ben her zaman beyindim. Ben gücüm, ben yeteneğim. Kahrolsun! Ben o bütün yalnız başaranım. Bu iş bağı benim için bir çalışmaydı ama artık öyle değil. Rolünü bilmek ister misin? Senin rolün beni öne çıkan biri pozisyonuna getirmekti ve şimdi bana bir bak! Başardın bir kez olsun hayatında başarılı oldun. Böylece Dolph, kendim, atanan genel müdür ve WWE evreni adına teşekkürler. İstediğin zaman gidebilirsin. Pekala böyle mi oluyordu teşekkürüm senin için yeterli değildi Dolph, ne yapacaksın ağlayacak mısın? Ayaklarımı öpmelisin, 10 yıl içerisinde ilk defa yararlı olmanın sebebi benim.

Dolph Ziggler & Drew McInyte kavgaya tutuşuyorlar. Dolph üstün çıkıyor ve ZigZag yapıp oradan ayrılırken Baron Corbin konuşmaya başlıyor.

Baron Corbin : Dolph Ziggler arkanı dön seninle konuşuyorum. Buraya gelip Drew McInytre Takdir Gecesini mahvetmeyeceksin. Eğer kavga etmek istiyorsan senindir! Ve bu şimdi başlıyor.

Dolph Ziggler vs Drew McIntyre |Single Match

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Drew, Ziggler'ı kışkırtıyor, Zigler'dan bir tekme ardından Headbutt. Tekrar tekme denemesi ama Drew onu kaldırıyor ve ringin köşesine fırlatıyor. Dolph ringin dışına düşüyor. Peşinden giden Drew'dan chop vuruşlar ardından Ziggler'ı omuzluyor ve aprondan ringin içine fırlatıyor. Drew'den ardı ardına Stomplar, Arm Bar bağlıyor. Dolph kurtulmaya çalışsa da Drew üstünlüğünü elden bırakmıyor. Dolph tekrar ayaklanıyor ve diz darbesi vurarak kurtuluyor. Ardından chop vuruşlar, iplere gidiyor dönüşte ise Drew onu kaldırıyor ve PowerSlam! Drew'den chop vuruşlar gelmeye devam ediyor. Dolph ringin dışına düşüyor. Drew mikrofon istiyor ardından Ziggler'ı kışkırtıcı şeyler söylüyor. Ziggler'ı kaldırıyor ve bariyerlere ardından ringin kenarlarına sırtını çarptırıyor ve Spinebuster! İkili tekrar ringin içindeler. Drew kışkırtmaya devam ediyor. Ziggler ayakta durmakta güçlük çekiyor ve Drew'dan sert bir chop vuruş. Bu sırada Finn Balor girişte gözüküyor, reklamlara gidiyoruz. Döndüğümüzde ikili karşılıklı yumruklaşıyor, üzerine doğru gelen Drew'a dirsek darbesi vuruyor. Ardından bir tekme ama daha fazla dayanamyor. Drew onu yakalıyor ve Alabama Slam! Drew tuş deniyor ama başarısız bir tuş denemesi. Drew şimdi de Ziggler'ı kaldırarak ringin köşesine çıkartıyor ve sert chop vuruşlarına devam ediyor. Ziggler yumruk darbeleri atarak Drew'ı düşürüyor. Ardından Drew'ın üzerina atlıyor ve Jumping DDT! Ziggler tuş deniyor ancak Drew kurtulmayı başarıyor. Ziggler'dan dirsek darbesi ve üzerine doğru koşan Drew'ı ringin dışına yolluyor. Apronda duran Ziggler, Drew'ın üzerine atlayarak onu yumrukluyor. Dolph'dan chop vuruşlar, Drew'de karşılık olarak Ziggler'ı kaldırarak bariyerlere fırlatıyor. Drew, Ziggler'ı ringin içine sokarken köşede bekleyen Finn Balor'dan Shotgun Dropkick yiyiyor. Hakem saymmaya başlıyor. 1-2-3-4-5-6-7-8-9... Drew ringin içine giriyor. Tam o anda Ziggler'dan Superkick yiyiyor. Ziggler hemen tuş deniyor ve tuş denemesi başarılı oluyor. Maçı kazanan taraf Dolph Ziggler oluyor.

Kazanan : Dolph Ziggler

Arka alandayız. Drew McInytre sinirli bir şekilde koridorlarda yürüyor. Yanında Caruso var.

Charly Caruso : Drew bir bakar mısın? Finn Balor gibi isimler seni ararken eski arkadaşın Dolph Ziggler'la arayı bozman iyi bir hamle miydi?

Drew McInytre
: İlk önce Dolph Ziggler benim arkadaşım falan değildi, o bir araçtı. Sonuna gelmek gerekiyordu ancak o benim düşmanım oldu. O küçük galibiyetini kutladığını falan mı sanıyorsun? Korkmuş durumda. O benim yeri geldiğinde ne kadar tehlikeli olduğumu biliyor. Manyak biri olacağımı biliyor. 10 yıldır dağın zirvesine çıkmaya çalışıyor ancak o dağ benim. Onun ve Finn Balor'un üzerine yıkılacağım. Artık o damgalı bir adam.

Gitar sesi ve Elias ringe geliyor. WHO WANTS TO WALK WITH THIS GUY! Elias, Bobby Lashley'i tüm gün boyunca aradığını söylüyor ve bulduğunda onun kafasına gitarı geçireceğim diyor. Ama şu an bir yerlerde saklanıyor çünkü oda biliyor TLC'de WWE'nin Elias ile yürüyeceğini. Elias şarkı söylemeye başlıyor ama Bobby Lashley ile Lio Rush onun sesini kesiyorlar. Lio Rush bu gece sahne ışıklarının Bobby Lasley'e ait olduğunu ve geçen hafta Bobby Lashley'in gücünü TLC'de tekrardan hissedeceğini söylüyor. Elias gitarı ile Lashley'i kovalamaya başlıyor. Lio Rush ona engel olmak isterken Elias'ın gitarı ile sırtına vuruyor. Finn Balor'da köşeden olanları sırıtarak izlemekle yetiniyor.

Arka alandayız. Hintli tayfa ve Baron Corbin bizlerle.

Jinder Mahal : Atanan genel müdür; Bunun seni strese sokmasına izin verme. Shanti ! RAW'da gayet iyi iş çıkardın. Braun Strowman ve Finn Balor gibi adamlar ağırlığını hissettiriyorlar, ne yapmak istiyorlarsa onu yapıyorlar, ne söylemek istiyorlarsa onu söylüyorlar. TLC'de ana olayda Braun Strowman'a bir son vereceksin, onun gözükmesi hakkındaki söylentiler umrumda değil. Bu gece için ise izin ver de Finn Balor ile ilgileneyim. Shanti shanti !

Baron Corbin : Bu kulağa hoş geliyor, sen Finn Balor'ı ez, Braun Strowman'a gelince tabii ki de onlar sadece söylenti, bak o sadece tek kollu bir adam.

Heath Slater & Ryhno bizlerle. geliyor. Corbin biriniz için sadece Raw'a yetecek kadar yer olduğunu söylüyor ve birisinin diğer adamın işlerine yardımcı olması gerektiğini dile getiriyor. Corbin ikili arasında bir maç ayarlıyor ve kazanan kişi RAW'da kalır kaybeden ise gider diyor.

Bobby Roode vs Drake Maverick

Maverick Roode'un üzerine koşuyor ama Roode bir yumruk indiriyor. Köşeye sıkıştırıp yumrukluyor. Ama NE? Ekrana bir görüntü geliyor. AOP arka alanda Gable'i benzetiyorlar. Corbin geliyor ve AOP'a şöyle diyor. Sakin olun maç artık 3-1 Handicap Match ve maç başladı hadi gidin diyor.

Bobby Roode vs. AOP & Drake Maverick

AOP ringe gelirken Roode'dan Maverick'e Glorious DDT! Tam tuşa giderken AOP kurtarıyor. Ve Roode'u köşeye fırlatıyorlar. Ardından Rezar onu yumrukluyor ve Akam'a tag veriyor. Sidewalk Slam & Diving Foot Stomp Combo! Akam'da yumrukluyor ard arda. Ama birden Stage'de Gable gözüküyor. Ringe giriyor ve AOP'a saldırıyor. Ard arda yumruklar indiriyor. Akam birden yakalıyor onu ve Assisted Big Boot! Rezardan Roode'a Body Avalanche! AOP kaldırıyor iki ismi de ve Super Collider! Ardından Maverick'e tag veriyorlar. Maverick Roode'u tuş etmeye gidiyor. 1!2!3!

Kazanan: AOP & Drake Maverick

Dean Ambrose yüzünde gaz maskesi ve gaz maskesi giymiş adamlar ile birlikte ringe doğru geliyor ardından konuşmasına başlıyor.

Dean Ambrose : Hepiniz oturabilirsiniz teşekkürler. Şu anda bu gece aldığım sıkı önlem için hepinizden özür diliyorum fakat Houston, Teksas gibi tehlikeli bir yerde çok güvenli olamazsınız. Şimdi sadece siz insanlardan ve de taşıdığınız herhangi bir hastalıktan korunmak için değil beni o deli eden Seth Rollins'den korumaları için bu önleme ihtiyacım var. Çünkü en son bu ringde olduğumda acımasızca Seth Rollins tarafından sebepsiz saldırıya uğradım. Belki biraz sebepli olabilir. Son bir kaç hafta içinde Seth'i sinirlendirmeyi denemek için bazı şeyler söyledim ve itiraf etmeliyim; kendini mimar zanneden herif için biraz şaşırdım. Olaylarda duygularını her zaman kontrol eden adam için. Onu sinirlendirmek oldukça kolaydı. Çünkü Seth Rollins gerçek şu ki; tıpkı bütün siz insanlar gibi muhtaç. Muhtaç ve duygusal. Seth her zaman bir şeye ihtiyaç duydu, her zaman benden bir şey istedi aynı sizin gibi. Gittiğim her yerde telefonlarınızı yüzüme sokup fotoğraf çekmeye çalışmalar, sefil hayatlarınıza biraz heyecan katmaya çalışmalar. Bir soru sormama izin verin. Her zaman kontrolde olması zorunda olan, her zaman haklı olmak zorunda olan, her zaman bir şeyin onun istediği şekilde olması zorunda olan biriyle yaşamak nedir, fikriniz var mı? Kesin vardır. Herkes böyle birini tanır. Böyle birisi tam şu anda karşınızda sandalyede oturuyor olabilir, ve eğer azcık yüreğiniz olsaydı, sandalyenin bir tarafına ulaşıp o insanın ağzına tokadı basardınız. Orada herhangi bir alıcı var mı? Hayır ! Çünkü hiç yürekli değilsiniz, güçsüz bir karaktere sahipsiniz. Seth Rollins güçsüz bir karaktere sahip. O bu gezegende ki en şerefsiz en serseri kişi. Ve siz insanlar onun için tezahürat yapıyorsunuz. Çünkü o ringe gelirken size bi beşlik çakıyor, sizlere önemli olduğunuzu hissettiriyor. Bu gerçekten iğrenç. Örnek olarak Shield'ı alalım. The Shield gurur duymaya alışkın olunan bir şeydi ben duyuyordum. Ama bir süre sonra Seth Rollins ve Roman Reigns'in tek umursadığı şey rol model olmaya çalışmak ve siz insanlara yalakalık yapmaktı.

We Want Rollins tezahüratları duyuluyor.

Dean Ambrose : Oh gerçekten mi? Tahmin edin bakalım, bazen hayat berbattır ve siz her zaman istediklerinizi elde edemezsiniz. Seth Rollins ve Roman Reigns değişti, onlar satıldı. Ben hiçbir zaman değişmedim, ben değiştirilemezim, ben kararlıyım. Ben lanet olası ''Rocket Gibraltar'um'' ben bu endüstride ki en namuslu adamım! Suçlu olduğum tek şey insanlara güvenmek, inanmak, göründükleri gibi kabul etmek ama artık öyle değil. Ben bu ringde WWE'nin Hakiki İnsanı olarak yalnız bulunmaktan dolayı gurur duyuyorum. Bunun ne anlama geldiğini muhtemelen bilmiyorsunuz öyle değil mi çünkü Houston'da okullar çok iyi değil. Bakın dinleyin beni, TLC'de pazardan bir hafta kala Kıtalararası Şampiyonluğunu zorla alabilirdim ancak bu kolay olurdu. Seth Rollins bana bakmanı istiyorum çünkü beni arka alanda dinlediğini biliyorum. TLC'de sana ne olacağını tam olarak anlamanı istiyorum. Çuvallayacaksın, hata yapacaksın. Yaşam dengeni yitireceksin.Seth, en nihayetinde kontrolünü , bu durumda duygularını ve en önemlisi Kıtalararası Şampiyonluğunun kontrolünü kaybedeceksin. Fakat kimse merak etmesin çünkü sizin o kıymetli, prestijli güvenli bir şekilde ellerime inecek.

Bu sırada Seth Rollins'in müziği duyuluyor. Dean korku içinde korumaları girişe yönlendirirken, Seth arka taraftan çıkıp korumalara saldırıyor ardından Dean Ambrose'ye saldırıyor. İkili ringin bariyerlerine doğru kovalıyorlar birbirlerini yine kavgaya tutuşuyorlar. Dean gaz maskesi ile Seth Rollins'e saldırıyor. Dean üstün çıkıyor ve Seth Rollins hareketsiz yerde yatıyor.

Arka alandayız. Caruso'nun yanında Nia ile Tamina var. Caruso, Nİa ile Tamina'ya Ronda'nın takım arkadaşının Ember Moon olduğunu söylüyor. Nia bunun büyük bir utanç olduğunu Ronda'nın partnerinin Caruso'nun olacağını düşündüğünü söylüyor. Ronda'nın partnerinin gülünç ve komik olduğundan söz ediyor. Nia Ronda'nın Ember Moon'u seçmesinde ki amacının kendilerine saldırdığı için olduğunu ve bu sebeple Ronda'da Ember Moon'un arkasına saklanıp bize saldıracak diyor. Bu gece Becky Lynch'e yaptığım gibi onun da yüzünü düzeltmem gerekecek diyor.

Heath Slater vs. Rhyno

''Maçımız başlıyor. Rhyno sert bir yumrukla yıkıyor hemen Slater'ı yere. Şimdi kafasını köşeye çarptırıyor. Bir süre köşede yumrukladıktan sonra birde Clothesline yapıştırıyor. Slater yerde. Rhyno şimdi kaldırıyor Slater'ı ve diğer köşeye getiriyor. Sert bir chop darbesi ile yıkıyor yere. Bir diğer köşeye fırlatıyor ve Corner Shoulder Thrust! Rhyno tekrar Slater'ı köşeye fırlatıyor ve tekrar koşuyor derken Slater çekiliyor ardından ise Backbreaker! Heath Slater şimdi tuşa gidiyor: 1...2...3! Bitti. NE!? Slater kazanıyor. Rhyno şaşkın ve üzgün.''

Kazanan: Heath Slater

Arka alandayız. Baron Corbin, Heath Slater'ı tebrik ediyor ve güreştiği zamanlarından kalan hakem tişörtünü kendisine hediye edip sen de kalabilir diyor.

Finn Balor vs Jinder Mahal

Zil çalıyor ve maç başlıyor. Jinder maça hızlı başlayan taraf oluyor. Finn Balor'ı kaldırıp ringin köşesine götürüyor ve omuz darbeleri vuruyor. Finn Balor'dan karşılık olarak yumruk ardından chop vuruş. Balor üstün gelmeye çalışıyor ama Jinder bir türlü peşini bırakmıyor. Balor İplere gidiyor dönüşte ise Shoulder Block! Mahal şimdi Finn Balor'a Headlock bağlıyor. Finn acı içinde yerde kıvranırken Samir, Sunil kardeşler ringin kenarından Jinder Mahal'a destek veriyor. Mahal şimdi Balor'u kaldırıyor ve iplerin üzerine doğru Midsection Stun Gun. Shanti sesleri yankılanıyor arenada. Reklamlara gidiyoruz, döndüğümzde Mahal Balor'a Chinlock bağlamış vaziyette. Balor kurtulmaya çalışıyor ama Mahal üstünlüğü elden bırakmıyor. Balor tekrar ayakalanıyor ve yumruk darbeleri atıyor. Üzerine doğru gelen Mahal'a da Dropkick vuruyor. Ardından Flying forearm ama Jinder Mahal yıkılmıyor. Balor iplere gidiyor, dönüşte ise tekrar Flying forearm vuruyor. Mahal ringin köşesinde, Balor onu ringin diğer köşesine yollamak isterken Mahal hareketi tersine çevirererk Balor'u ringin köşesine yolluyor. Balor zıplayarak kurtuluyor ardından Mahal'ı yere düşürüyor ve karnına Stomp vuruyor. Mahal ringin köşesinde dururken üzerine doğru gelen Balor'a Big Boot vuruyor. Mahal ringin köşesine çıkıyor ama Balor'dan Enzugiri. Balor'dan hızlıca koşarak bir Slingblade. Mahal ringin köşesinde yorgun bir şekilde Balor üzerine koşarak Missile Dropkick vuruyor. Sunil Singh aprona çıkarak hakemi oyalıyor bu sırada Balor ringin köşesinde. Samil Singh hakemin görmediği sırada aprona çıkarak Balor'ı ringin köşesinden ittirerek yere düşürüyor. Singh kardeşler ktulama yaparken bir anda Apollo Crews yanlarında beliriyor. Apollo Crews, Singh kardeşlere hadlerini bildiriyor ancak ringin dışına çıkan Mahal'dan Big Boot yiyiyor. Balor iplere gidiyor dönüşte ise Tope Con Hilo yaparak Mahal'ın üzerine atlıyor. İkili tekrar ringin içindeler. Balor'dan tekrar bir Dropkick ardından ringin köşesine çıkıyor. Ve Balor'dan Coup De Grace! Hemen tuş deniyor, tuş denemesi başarılı oluyor. Maçı kazanan taraf Finn Balor oluyor ve sırada ki maçımızı geçiyoruz.

Kazanan : Finn Balor

Arka alandayız. Charly Caruso & Finn Balor bizlerle.

Charly Caruso : Finn, işte aradığım adam. Elias, Lio Rush'ı dövdü, Ziggler Drew'ı yendi ve sen de Jinder Mahal'ı yendin.

Finn Balor :Evet çok iyi bir gece oluyor.

Bu sırada Drew McInytre, Finn Balor'a saldırıyor. Araya girip ayırmak isteyenleri de hiç takmıyor ve Finn Balor'dan hıncını alıyor ardından sırada ki ve son maçımıza geçiyoruz.

Ronda Rousey & Ember Moon vs Nia Jax & Tamina

Geri geldik ringdeyiz Nia'den Ember Moon'a Hip Toss! Tamina'ya tag veriyor şimdi. Tamina Ember'ı iplere atıyor ve Arm Drag deniyor ama yapamıyor, Ember Arm Drag yapıyor. Şimdi Ember Ronda'ya Tag veriyor. Tamina'yı ayağından tutup düşürüyor. Ember'a tag veriyor. Vermeden önce de Superkick vuruyor. Ember Moon'dan Reverse STO şimdi. Tuş denemesi 1..2..! Tamina köşeye çekiliyor. Şimdi Ember'dan bir Salto ve Elbow! Jax ringe giriyor. Hakem ona dışarı çık diyor. Ember Moon geri döndüğünde Superkick'i yiyor. Tuş denemesi 1..2..! Tamina, Ember'ı dövmeye başlıyor. Tagleşerek dövüyorlar kendi köşelerinde. Nia Tamina'ya Ember'ı tutmasını söylüyor. Tamina Ember'ı tutarken Jax'te karnına yumruğu gömüyor. Nia Ember'ı dövmeye başlıyor. Ardından garip bir kilit bağlıyor. Ember çok geçmeden kurtuluyor kilitten Elbow ile. Nia'ye Jawbreaker vurup tag almaya gitmeye çalışıyor ama Nia Powerbomb pozisyonuna alıyor fakat Hurricanrana geliyor! Ember tam tag alacak iken Jax Ronda'yı düşürüyor ama Ronda ??? hiç bir şey olmamış gibi geri çıkıyor. O arada hakem Ronda'ya bir şeyler söylerken Tamina'da Ember'ı köşeye çekip dövüyor. Hakemin görüpte bir şey dememesi ???. İlginç. Köşede dövmeye devam ediyorlar asker abiler. Tamina şimdi Ember'ın üstüne koşuyor ama Ember çekiliyor, Tamina'da Nia'yı düşürüyor. Ember'da en sonunda(!) Tag veriyor. Ronda ringe girip Tamina'yı dağıtıyor. Ardı ardına hareketler yapıyor. Nia'ya ''Tamina'dan tag al'' diyor. Tamina'da Nia'ya tag veriyor. Nia ringe giriyor ama yine Tamina'ya tag veriyor lol. Rousey ama Nia'yı saçından tutup ringe atıyor. Tamina'da arkasından saldırmaya çalışıyor ama Ronda izin vermiyor ve ardı ardına yumruklar vuruyor. Ardından ??? bir hareket yapıyor. O neydi? Güzel botch. Tuş denemesi 1..2..! Nia bozuyor. Şimdi Ember ringe giriyor ve Nia'yı dövüyor. Nia'ya Superkick geliyor Ronda'dan. Şimdi Tamina arkasından roll-up 1..2..! Rousey'den bir Hip Throw ve Ember Moon'dan Eclipse! Rousey Armbar bağlıyor! Tamina pes ediyor!

Kazanan: Ember Moon & Nia Jax

Ember Moon & Ronda Rousey kazanıyor. Maç sonrası galibiyetlerini kutluyorlar. Replay'ler giriyor sonrasında. Nia geri geri arka alana gidiyor, Tamina yerde yatmış durumda. Rousey, Ember Nia'ye bakıyor garip garip. Şovumuzda burada sona eriyor. Haftaya görüşmek üzere.

imza

Forumun en iyi üyesi ( Slammy 2018)
Forumun en yardımsever üyesi ( Slammy 2018)

Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil