GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 20-06-2019, 02:37   #1
dolandırıcılar kralı
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 1009
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
Rep Puanı: 245763
Rep Derecesi: The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Lone Man The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 245763

Standart Fan Fiction | Kırık Hayatlar

*tatilde sıkıntıdan ölmemek amacıyla konuyu açıyorum*

Hikayemize gelirsek 20 sene devlete hizmet ettikten sonra yasa dışı yollar ve iftiralarla zor koşullar altında işi elinden alınan 40'lı yaşlarının ortalarındaki bir adamın yaşamını konu alıyor. Bu yeni hayatında, yeni insanlarla tanışan kahramanımızın hayatı da öncekine göre fazlasıyla değişiyor. Derin bilgiler, yasak ilişkiler, ailevi sorunlar, hayata tutunma çabaları ve daha fazlası...

Ana karakter ve ailesi

Adnan Altan: MİT Müsteşar Yardımcısı. 45 yaşında.

İrem Altan: Adnan Altan'ın eşi. 44 yaşında. 25 yıldır evlidir. Adnan Altan, onu törenin elinden kurtarıp Ankara'da modern bir hayata kavuşturmuştur. Töreden kalma sıkıntıları vardır.

Emre Altan: 24 yaşında. Adnan Altan'ın en büyük çocuğudur. Hukuk Fakültesi son sınıf öğrencisidir. Ailesine aksi bir çocuktur. İnsanlara güvenir ve sürekli kazık yer.

Cemre Altan: 22 yaşında. Adnan Altan'ın ortanca çocuğudur. Tıp Fakültesi 3. sınıf öğrencisidir. Ailenin en sakin ferdidir. Herkesin arkasını toplar.

Elif Altan: 17 yaşında. Fen lisesi 11. sınıf öğrencisidir. Yaşanan olaylardan pek haberdar değildir ancak haberdar olmak için her şeye burnunu sokmaya çalışır.

Katılım formu
*karakterler de troll olmasın ve lütfen bir dizideki karakteri kopyalama yerine kendiniz bir kişi yaratın*

Ad/Soyad: *Türkçe isim olsun ve gerçek isminiz olmasın"
Meslek:

Bölümler

1. Bölüm - Hayatın İlk Kazığı
2. Bölüm - Yalan Dolan
imza

a d a m l a r

Fan Fiction - Kırık Hayatlar

Konu The Lone Man tarafından (29-06-2019 Saat 00:03 ) değiştirilmiştir.
The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-06-2019, 02:43   #2
Salt of The Earth
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 726
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 519891
Rep Derecesi: Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Rise Above Hate Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 519891

Ad/Soyad: Kamurân Civelek
Lakap: Kemikli (zayıflığından dolayı)
Meslek: Kaportacı
imza
Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-06-2019, 02:45   #3
city
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 757
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 198726
Rep Derecesi: Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Chosen Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Chosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Chosen Chosen isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 198726

Ad/Soyad: Cengiz Şentürk
Lakap: -
Meslek: Holding Sahibi
imza
🧿

Fenerbahçe
Manchester City
AC Milan
Real Madrid
Bayern Munchen
Blackburn Rovers
Newcastle Utd
Detroit Pistons
SA Spurs
Brooklyn Nets
Chosen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-06-2019, 02:47   #4
summit of gtr
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 397
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 52190
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 52190

Ad/Soyad: Ahmet Şimşek
Lakap: Usta
Meslek: Bahçıvan
imza

it is only after we've lost everything that we are free to do anything.
REDESIGN. REBUILD. RECLAIM.

GTW RPG

Samoa Joe

GTW Champion (7 days)
GTW Hardcore Champion (14 days)

az başarılı ama kaliteli günler.

Noam Dar

DoR Tag Team Champion w/Bo Dallas (77 days)

GWA RPG

Punishment Martinez

GWA Hardcore Champion (35 days)
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-06-2019, 02:48   #5
onye
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hawkins
Konular: 5746
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 1021089
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1021089

Ad/Soyad: Celal Günügündüz
Lakap: Sinek
Meslek: Zengin Garantör

Konu The Purplemaker tarafından (24-06-2019 Saat 16:38 ) değiştirilmiştir.
The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-06-2019, 02:57   #6
3 6 1
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3829
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 1343138
Rep Derecesi: ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ReQuem Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ReQuem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ReQuem ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1343138

Ad/Soyad: İbrahim Candan
Lakap: Simitçi İbo
Meslek: Mafya Babası
imza

This is Ben. He's an old joe that lived around here for a long time, and I do mean a long damn time. Old Ben here took care of my daddy and my daddy's daddy. Till he up and keeled over one day, old Ben took care of me. Growin' up the son of a huge plantation owner in Mississippi puts a white man in contact with a whole lotta black faces. I spent my whole life here, right here in Candieland, surrounded by black faces. Now seein' 'em every day, day in and day out, I only had one question: why don't they kill us? Now right out there on that porch, three times a week for fifty years, old Ben here would shave my daddy with a straight razor. Now, if I was old Ben, I woulda cut my daddy's goddamn throat, an' it wouldn't-a taken me no fifty years of doin' neither. But he never did. Why not? See, the science of phrenology is crucial to understandin' the separation of our two species. And the skull of the African here? The area associated with submissiveness is larger than any human or any other sub-human species on planet Earth. If you examine this piece of skull here you'll notice three distinct dimples. Here, here and here. Now, if I was holdin' the skull of an Issac Newton or a Gallileo, these three dimples would be found in the area of the skull most associated with creativity. But this is the skull of old Ben. And in the skull of old Ben, unburdened by genius, these three dimples exist in the area of the skull most associated with servility. Now bright boy, I will admit you are pretty clever. But if I took this hammer here, and I bashed in your skull with it, you would have the same three dimples...in the same place...as old Ben...

ReQuem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-06-2019, 03:15   #7
pmc
KevinOwensKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 56
Favori Güreşçisi: Randy Orton
Rep Puanı: 1798
Rep Derecesi: KevinOwensKO IC kemerini kazandın. KevinOwensKO IC kemerini kazandın. KevinOwensKO IC kemerini kazandın. KevinOwensKO IC kemerini kazandın. KevinOwensKO IC kemerini kazandın. KevinOwensKO IC kemerini kazandın. KevinOwensKO IC kemerini kazandın. KevinOwensKO IC kemerini kazandın. KevinOwensKO IC kemerini kazandın. KevinOwensKO IC kemerini kazandın. KevinOwensKO IC kemerini kazandın.
KevinOwensKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
KevinOwensKO KevinOwensKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1798

Ad/Soyad: Orhan Akbay
Lakap: Baba
Meslek: Öğretmen
imza

KevinOwensKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-06-2019, 03:16   #8
#ApostleOf205
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Anadolu Üniversitesi Sosyal Medya Kulübü
Konular: 1534
Favori Güreşçisi: Andrade Almas
Rep Puanı: 227059
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lunatic Phenomenal Lunatic Phenomenal isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 227059

Ad/Soyad: Haldun Tiranoğlu
Lakap: Devlet Tiranı
Meslek: MİT'in en üst bölümünde bir müdür
imza

rpg: "el toro blanco" rush
Lunatic Phenomenal isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-06-2019, 03:18   #9
MELLA I$ MONEY
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa
Konular: 153
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
Rep Puanı: 58037
Rep Derecesi: The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Death Rider Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Death Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Death Rider The Death Rider isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 58037

Ad/Soyad: Necla Barut
Lakap: Koş Gel Necla
Meslek: Evin yanık hizmetlisi.
imza

The Death Rider isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-06-2019, 04:17   #10
lanetimi kokla bebek
Caligula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kepler-438b
Konular: 45
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 117831
Rep Derecesi: Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Caligula Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Caligula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Caligula Caligula isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 117831

Ad/Soyad: Renan Tandoğan
Lakap: Büyükbaba
Meslek: Milyarder
Caligula isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil