GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 06-12-2019, 02:01   #1
The Legend Killer
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2013
Nereden: Trabzon
Mesajlar: 6.025
Konular: 665
Favori Güreşçisi: Randy Orton
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 47173
Rep Derecesi: Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Straight Edge Societh Straight Edge Societh isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 47173
Mesajlar: 6.025

Standart Terry Funk | Kariyer İncelemesiDoğum Adı: Terrence Funk
Doğum Tarihi ve Yeri: 30 Haziran 1944 - Hammond, Indiana, ABD
İkamet Yeri: Amarillo, Texas, ABD
Okul: West Texas State University
Evliliği: Vicki Weaver (e. 1965; ölümü 2019)
Çocukları: 2
Ailesi: Dory Funk (babası)
Dory Funk, Jr. (erkek kardeşi)


Ring isimleri: Black Baron
Chainsaw Charlie
Dr Knows-it-All
Terry Funk
The Texan
Boyu: 185 cm
Kilosu: 112 kg
Antrenörü: Dory Funk
Debut: 1965

Terrence "Terry" Funk (30 Haziran 1944), Mick Foley de dahil olmak üzere birçok genç güreşçiye ilham veren, kariyerinin son bölümünde benimsemiş olduğu sert güreş tarzıyla tanınan Amerikalı bir profesyonel güreşçi ve aktördür. Funk, NWA, AWA, WWF/E, WCW, ECW, USWA, ROH ve TNA’da maçlara çıktı.

NWA World Heavyweight Championship, USWA Unified World Heavyweight Championship ve kendisine ECW tarafından ömür boyu unvanı olarak verilen ECW World Heavyweight Championship gibi birçok şampiyonluk unvanını kazandı. WWE Hall of Fame, WCW Hall of Fame, Professional Wrestling Hall of Fame, NWA Hall of Fame ve Wrestling Observer Newsletter Hall of Fame'ne giren altı kişiden biri. Funk, Beyond the Mat isimli belgesel filminin ana konusu oldu. Funk, kariyerinde bir çok isimle emeklilik maçlarına çıktı.


Profesyonel Güreş Kariyeri

1960-1970 DönemiFunk kariyerine 1965 yılında başladı ve babası Dory Funk, Sr'ın Amarillo, Texas'taki şirketinde çalıştı. O ve erkek kardeşi Dory Funk, hızlıca yükseldi ve on yılın sonunda büyük güreşçiler oldu. 1968'de National Wrestling Alliance (NWA)'e katıldılar. 1975'te Terry NWA World Heavyweight Championship için Jack Brisco'yu mağlup etti. Toronto'da ikinci kez şampiyonluğu kazanan "Handsome" Harley Race tarafından yenilene kadar on dört aylık bir şampiyonluk serüveni vardı. O ve erkek kardeşi ülke çevresinde dolaştı (çoğunlukla Teksas, Florida ve Detroit'te). Terry ve Dory, Jr. da Japonya'da kendileri için bir isim yaptı. En üst düzeydeki davranışları ve bazen rengarenk toparlanmaları ve kavga kabiliyetleri ile kendine bir isim yaptı.

1980'lerTerry Funk, 1985 yılında World Wrestling Federation (WWF)'da ilk görünümünü yaptı. Championship Wrestling şovunda ilk kez sadece Aldo Marino'yu yenmekle kalmadı, aynı zamanda WWF ring spikerlerinden biri olan Mel Phillips adlı bir ring görevlisini dövdü. Funk, yanında bir marka demiri taşıyordu ve yendiği rakiplerini "markalamak" için kullandığı bir numaraydı. 1980'lerin ortasında, Funk, Dory ile birlikte (kendine "Hoss" Funk adını verdi) ve Jimmy Jack Funk'la (Jesse Barr) hikaye gereği "kardeş" olarak bir araya geldiler. Jimmy Hart tarafından yönetildiler. O sırada, Junkyard Dog ile hararetli bir rekabeti vardı ve Terry Funk ile Hoss Funk ve WrestleMania 2'de Tito Santana ile Junkyard Dog arasında bir maç yapıldı. 1989'da Funk NWA'ya geri döndü ve J-Tex Corporation'a katıldı. NWA World Heavyweight Championship için WrestleWar'da Ricky Steamboat'ı mağlup eden Ric Flair ile çekişmeye başladı. Ana etkinliğin üç hakeminden biri olan Funk, Flair'i bir şampiyonluk maçına davet etti. Flair reddetti ve Funk'un güreşmeye odaklanmak yerine "Hollywood'da vakit geçirdiğini" söyledi. Sonra Funk saldırdı ve bir masa başında Flair'e Piledriving yaptı. Flair, Funk'la yüzleştiği Great American Bash'e kadar ekranda gözükmedi. Flair kazandı, ancak kısa bir süre sonra Gary Hart ve The Great Muta tarafından saldırıya uğradı. Sting, Flair'e yardım etmek için geldi ve ikisi, şovu kapatmak için Funk ve Muta ile kavga etti. Funk sakatlandı, ancak Ric Flair ile mücadeleye devam etmek için geri döndü. İkili, Funk'ın "Evet, bıraktım!" diye bağırdıktan sonra kaybettiği Clash of Champions'ta bir "Ben İstifa Ettim" maçı yaptı. Bu maç Dave Meltzer'dan 5 yıldız aldı. Flair'e karşı bir Clash of Champions maçı kaybettikten sonra, Flair'in elini sıktı ve Gary Hart'ın ekibi tarafından saldırıya uğradı. Daha sonra Funk's Grill isimli bir şova başladı ve WCW yıldızlarını ağırlamaya başladı. Bu uzun sürmedi ve hemen sonra ayrıldı.

World Championship Wrestling (1994)

1994'te, Funk, Albay Robert Parker'ın Stud Stable'ın bir parçası olarak World Championship Wrestling'te tekrar belirdi. Bunkhouse Buck, Arn Anderson ve Meng ile birlikte Dusty ve Dustin Rhodes ve The Nasty Boys'a, karşı Fall Brawl'da War Games türünde bir maça çıktılar.

Extreme Championship Wrestling (1994–1997)

Funk'un kariyerinde daha sonra, geleneksel güney tarzı güreş maçlarından daha çok şiddetli hardcore güreş tarzına dönüşmüştür. 1994'te, World Championship Wrestling (WCW) Slamboree'deki Tully Blanchard'a karşı özel bir görünümden sonra Funk, yeni kurulmuş Eastern Championship Wrestling'e (daha sonra Extreme Championship Wrestling veya ECW olarak yeniden adlandırıldı) yardım etmeye söz verdi. 16 Temmuz günü, Terry ve Dory Funk, The Public Enemy'ye karşı bir dikenli tel maçı kaybetti. Funk, ilk günlerinde Japonya'da rekabet ederken ECW için düzenli bir güreş programı sürdürdü. Cactus Jack, "The Franchise" Shane Douglas, The Sandman, Sabu ve Terry'nin kendi himayesindeki Tommy Dreamer gibi güreşçilerle birçok maç yaptı.

20 Ağustos 1995'te IWA Japan, Japonya'nın Kawasaki kentinde bir King of the Death Match düzenledi. Bu turnuvada Funk, merdivenler, raptiye ve dikenli tel içeren üç aşırı stil karşılaşmaya katlandı. Turnuvanın son maçında, patlayan bir ring olan C4 patlayıcı, dikenli telli maçta Mick Foley'e (Cactus Jack) kaybetti.

Funk, 13 Nisan 1997’de ECW'nin ilk paralı şovu Barely Legal'de Raven'i yenerek ECW Championship'i kazandı. Gecenin erken saatlerinde üçlü maçta Sandman ve Stevie Richards'ı mağlup etti, böylece Raven ile maça çıktı. Daha sonra ünvan için Sabu ile ringin iplerinin çekilip dikenli tel ile değiştirildiği Born To Be Wired'da bir dikenli tel maçında yenildi. Maçın sonunda her iki adam da tellerden kesilmek zorunda kaldı. Sabu'nun pazıları dikenli teller tarafından gözle görülür bir şekilde yırtılmıştı ve sonuç olarak, yara bantlandı ve maç devam etti. Aynı yılın Eylül ayında, Funk'un memleketi Amarillo'da bir gösteri düzenlendi. "WrestleFest - 50 Years of Funk" olarak adlandırıldı ve hem kendi şovu hem de Terry, babası ve erkek kardeşinin kariyer kutlamasıydı. Terry daha sonra WWF World Heavyweight Champion Bret Hart'a ana etkinlikte kaybetti. Bununla birlikte, maçtan önce ECW sahibi Paul Heyman Terry'ye ECW listesindeki güreşçilerin aldığı ve kendisine Lifetime ECW World Heavyweight Champion ilan eden bir kemer sundu.

World Wrestling Federation (1997–1998)

Funk'un emekliliği, tekrar bağımsız şirketlerden teklifler almaya başlamasıyla üç ay sürdü. Kısa süre sonra WWF ile imzaladı ve Chainsaw Charlie olarak giriş yaptı. Funk, Foley ile Raw'da bir maç yaptı ve New Age Outlaws geldi ve her ikisini de çöplüğe attı ve sahneden itti. Bu, WrestleMania XIV'de The Outlaws ve Funk/Foley arasında, Funk/Foley'in New Age Outlaws'ı Dumpster karşılaşmasında WWF Tag Team Championship için yendiği bir maça yol açtı.Bir teknik aksaklık yüzünden bir sonraki akşam Raw'da bir Çelik Kafes maçında tekrardan karşılaştılar. Outlaws unvanı aldı. Daha sonra 1998'de Foley'nin onu mağlup ettiği Foley on Raw'da bir Falls Count Anywhere maçına çıktılar.

Yaz aylarında WWF'den ayrıldı. Foley, The Undertaker'la yaptığı çekişmesinde Mankind adıyla kariyerini devam ettirdi. WWF'den ayrıldıktan sonra kısa bir süre için Funk resmen emekli oldu.O sırada WWF'deki son maçı, Scorpio ve Faarooq'a karşı mücadele etmek için Bradshaw ile birlikte çalıştığı Fully Loaded'da bir takım maçıydı.

ECW ve WCW'ye Dönüş (1998-2000)

ECW November to Remember'da, Funk’un Justin Credible ve Jack Victory’e karşı gizemli bir ortak olduğuna inanılıyordu. Ancak, gizemli ortağın Jake Roberts olduğu ortaya çıktı. Öfkeli Funk, 1998'in sonlarında ve 1999'ın başlarında her fırsatta Dreamer'e saldırdı. Ancak Funk, eşleşmeden önce hastalandı ve Funk, 1999 yılının ortalarında yine "emekli oldu".

Funk, 2000 yılında World Championship Wrestling için güreşerek WCW Hardcore Championship'nı üç kez (şirketin rekoru olarak duruyor) ve WCW United States Heavyweight Championship'nı ikinci kez kazandı (ilki NWA altındaydı). Ayrıca bir zamanlar WCW Komisyon Üyesiydi ve kısa bir süre The New World Order'a kafa tutan Old Age Outlaws'a liderlik yaptı.

2002-2005 Dönemi

2002'den 2004'e kadar Funk, New York ve Florida merkezli Ring of Honor ve Major League Wrestling (MLW) şirketlerinde düzenli güreşen bir yıldızdı. Funk, Exploding Barbed Wire Death, Barbed Wire ve 5 on 5 WarGames maçı gibi özel maçlarda CM Punk, Xtreme Horseman (Steve Corino, CW Anderson, Justin Credible ve Simon Diamond) ile birkaç maç yaptı. Son MLW şovunda, Funk eski yöneticisi Gary Hart ve ekibi tarafından saldırıya uğradı. Kasım 2004’te Funk, İngiltere’deki FWA’nın ana yıllık şovu olan İngiliz Uprising’te yarıştı. Paul Burchill ve Paul Travel ile 6 kişilik bir takım maçında Triad ile yüzleşmek için bir araya geldiler. Funk'un takımı Coventry Skydome'da 2.000 kişilik bir kalabalığın önünde galip geldi.

2005 yılında, Funk'a World Wrestling Entertainment tarafından ECW birleşme gösterisi One Night Stand'da görünmesi için bir sözleşme teklif edildi, ancak Shane Douglas tarafından yapılan ECW nostalji şovu Hardcore Homecoming'de yer almayı tercih etti. Hardcore Homecoming'de Funk, Sabu ile üç yönlü dikenli tel maçını kaybetti.

World Wrestling Entertainment (2006)

Funk, 11 Haziran 2006'da ECW One Night Stand'da güreşti. Etkinliğin oluşumunun bir parçası olarak, Funk, 15 Mayıs Raw bölümünde, geçen hafta Tommy Dreamer'ın saldırısıyla ilgili Mick Foley ile karşılaştı. One Night Stand'da Funk, Tommy Dreamer ve Beulah, Foley, Edge ve Lita takımı tarafından yenildi. Maçın ortasında, Foley Funk'un gözünü dikenli tellerle yaraladı ve Funk sahne arkasına alındı. Daha sonra maça geri döndü (gözünde kanlı bir bezle), Foley'i dikenli telle sarılmış yanan 2x4'le vurdu.

2006 - günümüzFunk daha sonra bağımsız şirketlerde ve Japonya'da bazı şirketlerde çalıştı. Impact Zone Wrestling için Oklahoma, Lawton, The Great Plains Coliseum'da Extreme Rules maçında Jerry "The King" Lawler'a karşı Eylül 2006'daki son maçında güreşin ardından yarı emekli olduğunu iddia etti. Funk ayrıca 24 Mayıs'ta Raven ve Johnny Webb'in Khan Kussion ile Homeless Jimmy maçında "Cold Day in Hell"deki maçta özel konuk hakem oldu. 16 Şubat 2009 tarihli Raw bölümünde, Terry'nin erkek kardeşi Dory ile birlikte Dusty Rhodes tarafından 2009 WWE Hall of Fame sınıfına sokulacağı açıklandı. 23 Mayıs 2009'da Funk, Total Nonstop Action Wrestling'in yerel şovunda habersiz bir şekilde gözüktü. Gösteride Terry, Scott Steiner ile Samoa Joe arasında bir maç için özel konuk olarak arkadaşı Mick Foley'e yardımcı oldu. 8 Ağustos'ta Terry, 10th Annual Gathering of the Juggalos şovu Insane Clown Posse's Juggalo Championship Wrestling'de sürpriz bir görünüm yaptı. Viscera ile 2 Tuff Tony arasında bir maç için özel hakem olarak görev yaptı.

Funk ayrıca 2010'da düzenlenen NJPW 4 Ocak Dome Show'da, Abdullah the Butcher, Takashi Iizuka, Tomohiro Ishii ve Toru Yano'yu yenmek için Manabu Nakanishi, Masahiro Chono ve Riki Chōsh ile bir araya geldi.

Funk, Mayıs 2010’da Great North Wrestling etkinliği için Kevin Nash ve Hannibal arasındaki bir maçta özel konuk hakem olarak duyuruldu. Katılımını duyurmak için yapılan basın toplantısında, Funk ve Hannibal'i bir tartışma çıktı ve Funk'ın kulak zarı yırtıldı. 11 Eylül 2010'da Ring of Honor'ın Glory By Honor IX'te Funk, Tyler Black ile Roderick Strong arasındaki ROH World Championship maçında ring kenarında bulundu.

Medyada Terry Funk

1989'da Terry Funk, Patrick Swayze ile birlikte "Road House" filminde bir fedai olarak göründü. 1999'da Funk, yönetmen Barry Blaustein'in güreş belgeseli Beyond the Mat'ta yer aldı. Belgeselde efsanevi sertliği ve kameramanların onu tıbbi bir randevuya götürdüğü zamanlar yer aldı. Ayrıca Road House, Paradise Alley, The Ringer ve Over the Top gibi diğer filmlerde de rol aldı. 2005 yılında Terry Funk: More Than Just Hardcore isimli bir otobiyografi yayınladı. 11 Mayıs 2010'da Funk, SIRIUS Satellite Radio'daki Arda Ocal ile "Right After Wrestling" bölümünde, olası emekliliği için "Asla gerçekten emekli olamayacağım" diye cevap verdi.

1985 yılında, Funk kısa ömürlü western dizi "Wildside"da oynadı. Sadece altı bölüm yayınlandı.

Funk, Rocky V'de Rocky Balboa ve Tommy Gunn arasındaki sokak dövüşünün koreografisini ayarlamıştır. İsmi filmin sonunda görünmektedir.

Ayrıca Funk'ın kısa bir müzik kariyeri oldu. 1984 yılında AOR odaklı yumuşak bir albüm olan "Great Texan" albümünü piyasaya sürdü. Albüm karışık incelemeler aldı ve genellikle taraftarlar tarafından "kült" olarak kabul edilir.

Funk ayrıca WWE SmackDown vs Raw 2008 ve WWE SmackDown vs Raw 2011'de kendisi olarak ve WWE '13'te Chainsaw Charlie olarak yer aldı.

Kişisel HayatıFunk, 14 Ağustos 1965'te karısı Vicki Ann ile evlendi. İki kızı var: Stacy ve Brandee. Yıllarca, Terry ve Vicki, daha sonra sattıkları Kanyon, Teksas'ta bir çiftliğe sahipti. Vicki, Twitter'da Ted DiBiase tarafından onaylandığı gibi 29 Mart 2019'da öldü.

Beyond the Mat belgeselinde, Funk'a bir doktor tarafından diz değişimine ihtiyacı olduğu söylendi. Yıllar sonra ameliyat oldu.

Funk, NFL oyuncusu John Ayers ile yakın arkadaştı. Funk, Sylvester Stallone ile yakın arkadaştır.

12 Eylül 2016'da Funk, kasık fıtığı nedeniyle ameliyat oldu ve birkaç hafta boyunca dinlenip yatakta durması gerekiyordu, ancak Tommy Dreamer'in Hardcore House şovlarına katılmayı seçti.

Şampiyonlukları ve BaşarılarıAll Japan Pro Wrestling
• World's Strongest Tag Determination League (1977, 1979, 1982) – with Dory Funk, Jr.
• Champion Carnival Distinguished Service Award (1980)
• World's Strongest Tag Determination League Technical Award (1977) – with Dory Funk Jr.
• World's Strongest Tag Determination League Teamplay Award (1980) – with Dory Funk Jr.
• World's Strongest Tag Determination League Distinguished Service Medal Award (1984) – with Dory Funk Jr.
• World's Strongest Tag Determination League Technique Award (1986) – with Dory Funk Jr.
• World's Strongest Tag Determination League Technique Award (1987) – with Dory Funk Jr.
• World's Strongest Tag Determination League Excellent Team Award (1990) – Dory Funk Jr.

Cauliflower Alley Club
• Iron Mike Mazurki Award (2005)

Championship Wrestling from Florida
• NWA Florida Heavyweight Championship (1 time)
• NWA Florida Tag Team Championship (2 times) – with Dory Funk, Jr.
• NWA Florida Television Championship (1 time)
• NWA North American Tag Team Championship (Florida version) (1 time) – with Dory Funk, Jr.
• NWA Southern Heavyweight Championship (Florida version) (2 times)
• NWA Florida Television Championship Tournament (1971)
• NWA Florida Heavyweight Championship Tournament (1979)

Extreme Championship Wrestling
• ECW World Heavyweight Championship (2 times)
• ECW Television Championship (1 time)
• Hardcore Hall of Fame (Class of 2005)

George Tragos/Lou Thesz Professional Wrestling Hall of Fame
• Class of 2010

Georgia Championship Wrestling
• NWA Georgia Tag Team Championship (1 time) – with Dory Funk, Jr.
• NWA Georgia Television Championship (1 time)
• NWA Georgia Tag Team Championship Tournament (1978) – with Dory Funk Jr.

Juggalo Championship Wrestling
• JCW Heavyweight Championship (1 time)

Championship Wrestling / World Championship Wrestling
• NWA/WCW United States Heavyweight Championship (2 times)
• WCW Hardcore Championship (3 times)
• WCW Hall of Fame (Class of 1995)
• NWA United States Championship Tournament (1975)

National Wrestling Alliance
• NWA Hall of Fame (Class of 2009)
• NWA World Heavyweight Championship (1 time)

NWA Big Time Wrestling
• NWA Brass Knuckles Championship (Texas version) (1 time)

NWA Hollywood Wrestling
• NWA Americas Heavyweight Championship (1 time)
• NWA International Tag Team Championship (3 times) – with Dory Funk, Jr.
• NWA World Tag Team Championship (Los Angeles version) (1 time) – with Dory Funk, Jr.

Pro-Pain Pro Wrestling
• 3PW World Heavyweight Championship (1 time)

Pro Wrestling Illustrated
• PWI Feud of the Year (1989) vs. Ric Flair
• PWI Most Inspirational Wrestler of the Year (1997)
• PWI Wrestler of the Year (1976)
• PWI ranked him No. 22 of the top 500 singles wrestlers in the PWI 500 in 1991[41] and the "PWI Years" in 2003
• PWI ranked him No. 9 of the top 100 tag teams of the "PWI Years" with Dory Funk, Jr. in 2003

Professional Wrestling Hall of Fame and Museum
• Class of 2004

Southwest Championship Wrestling
• SCW Southwest Heavyweight Championship (1 time)
• SCW World Tag Team Championship (1 time) – with Dory Funk, Jr.

St. Louis Wrestling Hall of Fame
• Class of 2010

St. Louis Wrestling Club
• NWA Missouri Heavyweight Championship (1 time)

Stampede Wrestling
• Stampede Wrestling Hall of Fame

Tokyo Sports
• Lifetime Achievement Award (1983)
• Match of the Year Award (1980) with Dory Funk, Jr. vs. Giant Baba and Jumbo Tsuruta on December 11
• Popularity Award (1979)

United States Wrestling Association
• USWA Unified World Heavyweight Championship (1 time)

Western States Sports
• NWA Brass Knuckles Championship (Texas version) (2 times)
• NWA International Tag Team Championship (2 times) – with Dory Funk, Jr.
• NWA Western States Heavyweight Championship (12 times)
• NWA Western States Tag Team Championship (3 times) – with Ricky Romero (2 times) and The Lawman (1 time)
• NWA World Tag Team Championship (Texas version) (2 times) – with Dory Funk, Jr.

World Wrestling Federation / World Wrestling Entertainment
• WWF Tag Team Championship (1 time) – with Cactus Jack
• WWE Hall of Fame (Class of 2009)

Wrestling Observer Newsletter
• Best Brawler (1989)
• Best Heel (1989)
• Best on Interviews (1989)
• Feud of the Year (1989) vs. Ric Flair
• Wrestling Observer Newsletter Hall of Fame (Class of 1996)
Straight Edge Societh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-06-2020, 02:35   #2
ledün ilmi sahibi
Mr.Bean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2014
Nereden: Parts Unknown
Mesajlar: 6.391
Konular: 458
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Bollywood Great Khali
Rep Puanı: 348170
Rep Derecesi: Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr.Bean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Bean Mr.Bean isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 348170
Mesajlar: 6.391

Standart

Huzur içinde yatsın. Ölümü güreşi takip etmediğim zamana denk gelmiş, şimdi öğrendim. Foley ile beraber Hardcore'un efsanesidir bana göre.
imza


"You either die a hero, or you live long enough to see yourself become the villain"“No man is free. Only children and fools think elsewise”.


“Any man who has to say ‘I am the King’ is no true King.”


“Some battles are won with swords and spears, others with quills and ravens.”


Mr.Bean isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.