GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 06-12-2019, 15:28   #1
Word Life
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2013
Nereden: Trabzon
Mesajlar: 5.993
Konular: 661
Favori Güreşçisi: Randy Orton
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 47173
Rep Derecesi: Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Straight Edge Societh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Straight Edge Societh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Straight Edge Societh Straight Edge Societh isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 47173
Mesajlar: 5.993

Standart Sgt. Slaughter | Kariyer İncelemesiDoğum Adı: Robert Rudolph Remus
Doğum Tarihi ve Yeri: 27 Ağustos 1948 - Detroit, Michigan
İkametgah: Boise, Idaho, ABD

Ring İsimleri: Bob Remus
Bob Slaughter
The Executioner
Matt Burns
Sgt. Slaughter
Super Destroyer Mark II
Boyu: 196 cm
Kilo: 135 kg
Antrenör: Verne Gagne
Debut: 1972
Emeklilik: 2014

Robert Remus (27 Ağustos 1948) eski bir Amerikan WWE karakteridir ve Sgt Slaughter ring adıyla daha iyi bilinen yarı emekli profesyonel güreşçidir. 1970'lerin sonlarından 1990'ların başlarına kadar Slaughter, National Wrestling Alliance, the American Wrestling Association ve the World Wrestling Federation'nda başarılı oldu. Remus şu anda WWE'nin elçisi olarak görev yapıyor.


Profesyonel Güreş Kariyeri

Sgt Slaughter, kariyerinin başlarında çok sayıda bölgesel kemer kazandı ve ilk büyük başarısını Don Kernodle ile National Wrestling Alliance (NWA)'da NWA World Tag Team Championship kemerini kazanarak yakaladı. 1970'lerin sonunda, Remus American Wrestling Association (AWA) bölgesinde, Super Destroyer Mark II maskesi altında yöneticileri Lord Alfred Hayes ve Bobby Heenan ile birlikte çalıştı.

World Wrestling Federation (1980–1984)

Daha sonra WWF ile imzaladı ve kötü bir adam olarak gözüktü. 1980 ve 1981 yılları arasında, Slaughter, WWF'de Grand Wizard rehberliğinde güreşmiştir. Güreşçileri ringde bir sandalyeye oturtup 5000 $ karşılığından "kobra kavraması" hareketini kırmalarını istediği bir yarışma düzenliyordu. Sonunda, 1980 yılında World Wrestling Federation Heavyweight Championship için Bob Backlund'la yüzleşerekiki veya üç ana etkinlik maçı kazandı. Slaughter daha sonra Patterson'a "sarı" olarak adlandırdı ve kobra kavramasınıı kırmaya çalışması için ona 10,000 $ (normal miktarın iki katına çıkması) teklif ederek Pat Patterson ile bir çekişmeye başladı. Patterson, televizyonda kabul etti ve Slaughter onu serbest bıraktığında beklemeden kaçtı. Kayfabe döneminin en iyi "hardcore" maçı olarak kabul edilen ikisi arasında New York'un Madison Square Garden'ında "Alley Fight" ile sonuçlanan sıcak bir kavga başladı. 1981'in sonlarında, Slaughter, Mid Atlantic Wrestling'e katıldı ve NWA United States Heavyweight Title ve Don Kernodle ile birlikte NWA World Tag Team Titles kemerlerini kazandı. 1983 yılında Grand Wizard ile tekrar WWF'e döndükten sonra, Slaughter, Bob Backlund'un WWF Championship kemeri için en iyi adaydı. 1984 yılında iyi adam rolüne büründü ve Amerika'nın onuru için nefret edilen Iron Sheik ile arasında çekişme başladı. Slaughter ve Iron Sheik 1984 boyunca pek çok maçta yer aldı ve o yaz Madison Square Garden'da satılmadan önce yapılan bir boot camp maçında husumetleri sonuçlandı. Ancak, Hulk Hogan'ın WWF Champion olarak ortaya çıkması ve şirket içindeki yüzü olmasıyla birlikte Slaughter, AWA'ya gitti. Slaughter, Vince McMahon'un McMahon DVD'sinde, McMahon'un kendisine altı haftalık ücretli tatil yapma isteğini reddettiği için Toronto'daki bir şovda McMahon'a karşı gelince onun tarafından şirketten kovulduğunu söyledi. Slaughter ve McMahon ile yapılan diğer röportajlar, Slaughter şirketin G.I. Joe çizgi film serisindeki rolüne izin vermemesi nedeniyle ayrılığın yaşandığı belirtildi. Gittiği sırada Slaughter, şirketteki ikinci büyük isimdi, "Superfly" Jimmy Snuka'yı ve hatta André The Giant'ı geçerek, popülerliği Hulk Hogan ile yarışıyordu.

American Wrestling Association (1985–1990)

1985 ve 1986 yıllarında American Wrestling Association (AWA)'da büyük bir destek aldı ve geldikten kısa bir süre sonra Larry Zbyszko'yu yenerek AWA America's Heavyweight Champion oldu. Zbyszko, Kamala, Boris Zukhov ve Nick Bockwinkel gibi güreşçilere karşı (kemer emekli olmadan önce) unvanını korudu ve Sheik Adnan Al-Kaissey ve ekibi Road Warriors ve Col. DeBeers ile çekişme yaşadı. Hatta AWA unvanı için Stan Hansen'a meydan okudu. Ayrıca kısa süren Pro Wrestling USA Promotion'na katıldı. Bu, yükselen WWF'ye karşı çıkmak için kalan güreş yeteneklerini bir araya getirmek için yapılan kısa bir girişimdi. Bu şirkette Slaughter, Kamala'yı finalde eleyerek, 25 kişilik büyük bir eleme maçını kazaran NWA World Heavyweight Championship için Ric Flair'e meydan okuma hakkını kazandı.

1988'de Slaughter, AWA’da güreşmeye geri döndü ve Sheik Adnan Al-Kaissey, Iron Sheik ve Col. DeBeers gibi eski rakipleri ile karşılaştı. Ayrıca 1989 yılında Larry Zbyszko'nun AWA World şampiyonluğunun en üst düzey rakibi oldu ve 1990'ların ilk yarısında AWA'nın kötü niyetli Team Challenge Serisi için bir takım kaptanıydı. AWA, Zbyszko'dan dünya şampiyonluğunu kazanan Slaughter'ı ESPN'de canlı yayınlandı, ancak kararın teknik yönden geri alındığı açıklandı(AWA'nın yıllardır kullandığı bir senaryo uygulaması).

World Wrestling Federation (1990–2002)1990 yazında, Slaughter WWF'ye geri döndü, ancak televizyondaki dönüşünü yaptıktan kısa bir süre sonra, Slaughter’in vatansever bir Amerikan askeri karakteri geçici olarak Irak'a sempati duyan bir karaktere dönüştü. Slaughter, Amerika’nın Sovyetler Birliği’nin üyesi Nikolai Volkoff’u kabul ettiği için “yumuşadığını” iddia ederek ülkesinden tiksindiğini açıkladı (Slaughter'in yokluğunda Volkoff, yakın zamanda ortağı Boris Zhukov'dan ayrıldı ve duvarın yıkılmasından daha sonra ABD’yi kabul etti.). Slaughter daha sonra Iraklı bir generali canlandıran General Adnan ile takım olup Volkoff ile kapıştı. Survivor Series'te The Mercenaries (Slaughter, Boris Zhukov ve The Orient Express) takımı The Alliance'a (Volkoff, Tito Santana ve The Bushwhackers) yenildi.

Slaughter'in karakteri yüzünden, çok sayıda ölüm tehdidi aldığı ve kurşun geçirmez bir yelek giymeden halkın içinde hiçbir yerine gidemediği ve her zaman güvenlik personeli ile çevrelenmesi gerektiği bildirildi.

Slaughter, 1991'deki Royal Rumble'da "Macho King" Randy Savage'ın yardımı ile The Ultimate Warrior'ı mağlup etti ve tek WWF Championship kemerini kazandı. Böylece on üçüncü WWF Şampiyonu oldu, ancak WrestleMania VII'de Hulk Hogan'a karşı bir maçta kemerini kaybetti. Slaughter kısa süre sonra en yeni müttefiki Colonel Mustafa'yı (Slaughter'in eski düşmanı The Iron Sheik) tanıttı. Slaughter ve Hogan aylarca kavga etmeye devam etti ve SummerSlam 1991'de Hulk Hogan ve Ultimate Warrior Slaughter, Adnan ve Mustafa'ya yendi.

Hogan kavgasını bitirdikten sonra, Slaughter tekrar iyi bir karakter oldu. Superstars'ın bir bölümü sırasında, "Hacksaw" Jim Duggan The Nasty Boys'un saldırısına uğradı ve Slaughter onu kurtardı. Duggan ve Slaughter, Nastys'i yenmek için takım oluşturdular ve önümüzdeki birkaç ay boyunca takım olarak devam ettiler. Ekim 1992’de Nailz'e yenilgisinin ardından Slaughter sessizce WWF TV’den kayboldu.

Bir aradan sonra, Raw is War'ın 4 Ağustos 1997’deki bölümünde canlı yayın spikeri olarak WWF televizyonuna geri döndü. Başlangıçta popüler, sonunda kendisine "Sgt. Slobber" adını veren D-Generation X'in hedefi oldu. Raw is War'un bir bölümünde, Michaels'ın European Championship kemeri için Michaels ve Trple H ile bir maça çıktı. Michaels, ringde yatarak kemeri Helmsley'e verdi. Slaughter, Triple H'yi Aralık ayında kaybettiği bir Boot Camp maçına davet etti. Triple H ile yaptığı kavga WrestleMania XIV'e devam etti ve burada Helmsley'nin Owen Hart'a karşı çıktığı maça müdahale etmemesi için kendisini Chyna'ya kelepçeledi. Slaughter'in çabaları boşa gitti ve Chyna gözlerine toz atarak ondan kurtulup maça müdahale etti.

Vince McMahon, 1997 yılının Kasım ayında kötü karakter olduğunda, Gerald Brisco ve Pat Patterson ile birlikte Slaughter, McMahon'un ekran üzerindeki adamları oldu; onun için işleri yürütüyor ve McMahon'un rakiplerine, yani Stone Cold Steve Austin'e ceza veriyordu. 1998'in sonlarında, Slaughter, spikerliği Shawn Michaels'a bıraktı ve büyük ölçüde televizyondan kayboldu.

Slaughter hala zaman zaman ringde gözüküyor. Kurt Angle ve Randy Orton gibi daha genç güreşçileri tanıtmak için Raw'a çıktı. Slaughter ayrıca WrestleMania X-Seven'da The Iron Sheik tarafından kazanılan Gimmick Battle Royal'de de yer aldı. Slaughter maçtan sonra intikamını kobra kavramasıyla Sheik'i kilitleyerek aldı. Ayrıca, güreşsiz rollerinde Invasion hikayesi sırasında, genellikle Vince McMahon ile birlikte, hem Raw hem Smackdown'da rol aldı.

Uzun zamandır arkadaşı olan Pat Patterson tarafından WrestleMania XX'den önceki gece 13 Mart 2004'te WWE Hall of Fame sınıfına alındı.

World Wrestling Entertainment (2005–2009)Slaughter'ın kaybettiği “Master Lock Challenge” da Chris Masters’a meydan okumak için 13 Haziran 2005’te Raw’da özel bir görünüm yaptı. Ardından, 5 Aralık’ta, Raw’da, Michael Hayes’in Edge’le yüzleştiği bölümde tekrar döndü. Ayrıca, 2006 Diva Arama Yarışması'nın bir parçası olarak "Diva Eğitim Kampı" bölümü için 4 Temmuz 2005'te "Raw" bölümünde yer aldı.

D-Generation X'in onun dikkatini bozmasıyla, Spirit Squad'dan Nick'e 2 Ekim'de Raw'da yenilerek tekrar ekrana çıktı. Slaughter, 23 Ekim Raw'da Spirit Squad'ın Kenny'si ile maç yapan Ric Flair'in köşesinde yer aldı. Kenny zaferi kazanmak için hile yaptıktan sonra, Slaughter, Dusty Rhodes ve Roddy Piper takım şampiyonlarını ringden çıkardı. Slaughter, Cyber Sunday 2006'da Ric Flair'in Roddy Piper ve Dusty Rhodes ile partneri olması için yapılan oylamada üç adaydan biriydi ancak oylamayı kazanamadı. 2006 Survivor Series'de Slaughter, Survivor Series maçında Spirit Squad'ın dört üyesiyle kapışmak için Flair, Ron Simmons ve Dusty Rhodes ile birlikte çalıştı. Maçta Slaughter elendi, ancak tek kurtulan olan Flair sayesinde takımı kazandı.

18 Aralık 2006'da, Slaughter, WWE Champion John Cena ile yüzleşme şansı için 30 Kişilik Battle Royal'e katıldı, ancak maçtan elendi ve unvan şansını alamadı. Haziran 2007’de Vengeance: Night of Champions'da Jimmy Snuka’nın yanında WWE Tag Team kemeri için Deuce’n Domino ile karşılaştı. Unvanlar için girişimlerinde başarısız oldular. 30 Temmuz'daki Raw şovunda Randy Orton ile karşılaştı ancak "Legend Killer"in bir diğer kurbanı olarak ringden sedyeyle ayrıldı. 10 Aralık 2007’deki 15. yılına özel Raw şovu olan Raw XV’de Slaughter, 15. 15th Anniversary Battle Royal'a katıldı. 31 Mart 2008'deki Raw bölümünde Slaughter, gösterinin sonunda uzun zamandır arkadaşı olan Ric Flair'e teşekkür etti. Raw'ın 800. bölümünde Kung Fu Naki'nin dansı sırasında belirdi ve Slammy Awards'ta gözüktü.

Son birkaç yıldır WWE için yapımcı olarak çalışan Slaughter, 13 Ocak 2009'da şirket ile olan görevinden serbest bırakıldı. Elçi olarak şirkette kaldı. 10 Ağustos 2009'da Raw'da Kanadalılarla dalga geçti ve ABD'nin dünyanın en iyi ülkesi olduğunu söyledi. 2 Ekim 2009'da Decade of SmackDown'da göründü; burada, Iron Sheik ile ABD ve İran için hangi ülkenin en büyük olduğu hakkında takıldı.

World Wrestling Entertainment'e Dönüş (2010–günümüz)Çavuş Slaughter'in resmi internet sitesinde, eski WWF şampiyonunun World Wrestling Entertainment ile "elçi" olarak yeni bir anlaşma imzaladığını duyurdu. Slaughter, WWE AXXESS'te yer almak da dahil olmak üzere şirkete iyi niyet elçisi olarak görev yapacak. Ayrıca son zamanlarda Raw maçı sırasında bir lumberjack olarak göründü. Slaughter uzun bir süre sonra ilk kez aksiyona girdi ve 15 Kasım 2010 tarihinde RAW'ın "old school" bölümünde, Alberto Del Rio'ya yenildi. 2011 Capitol Punishment PPV'de Slaughter, Barack Obama'nın (gerçekte Reggie Brown olan) görünüşüyle ​​bir cameo görünümü yaptı. 4 Temmuz özel RAW bölümünde, bir röportajda, hayranlarına Pledge of Allegiance'ı yönlendireceğini söyledi, ancak Jack Swagger aynı fikirde değildi. Hayranlarına liderlik etmesi için kimsenin ondan fazla hak etmediğini söyledi. Daha sonra Swagger ile yaptığı maçı roll-up ile kaybetti. Maçtan sonra Swagger, Evan Bourne tarafından ringden kovalandı. 13 Aralık'ta, The WWE Tribute The Troops'ta, Jack Swagger'ı yenmek için Zack Ryder'a eşlik etmek üzere döndü ve ardından Swagger'a bir Cobra Clutch yaptı.

Daha sonra, 31 Aralık 2012 tarihli Raw'da, United States Champion Antonio Cesaro'nun şampiyonluğuyla mücadele etti. Maçı kaybetti ve unvanı yakalayamadı. Ardından The Great Khali'nin Damien Sandow ile oynadığı maçın özel konuk hakemi olarak Old School RAW'da yer aldı.

Slaughter, United States Champion Rusev ve menajeri Lana ile karşı karşıya geldiği 24 Kasım 2014 tarihli Raw şovunda göründü ve Lana ve Rusev'i, Pledge of Allegiance okumaya zorladı. Rusev reddetti ve Slaughter'e saldırmaya başladı; ancak, Jack Swagger ve Zeb Colter ringe kadar koştular ve Slaughter'i savundular. Daha sonra Swagger, Colter ve Slaughter, Pledge of Allegiance okumaya başladı.

Slaughter, 17 Aralık 2014'te Tribute the the Troops gösterisindee geri döndü ve Dean Ambrose'un, kullanması için çelik ayaklı botunu vererek Bray Wyatt'i yenmesine yardım etti.

Medyada Slaughter

Slaughter, WWE Network Exclusive şovu Camp WWE'de kendisinin yetişkin bir versiyonunu seslendiriyor.

Sgt Slaughter'in kurgusallaştırılmış versiyonları, G.I.'nin bir üyesi olarak GI Joe: A Real American Hero oyuncak çizgi, animasyon dizileri ve çizgi romanların bir parçasıydı. Joe ekibi ve ilk olarak "Arise, Serpentor, Arise!" başlıklı beş bölümlük TV bölümünde göründü. Sgt. Slaughter, bir GI Joe figürü olarak ölümsüzleştirilen birkaç gerçek insandan biridir (diğerleri arasında NFL futbolcusu William "The Refrigerator" Perry, güreşçi Roddy Piper ve astronot Buzz Aldrin vardır) ve hatta GI Joe filminde oynamıştır.

Slaughter ayrıca, iki kez güreşçi Kaptan Lou Albano'nun başrol oynadığı The Super Mario Bros. Super Show!'da özel konuk olarak iki kez göründü. "All Steamed Up" ve "Caught in a Draft" bölümlerinde yer aldı.

1980'lerin ortalarında, Sgt Slaughter, Sgt Slaughter ve Camouflage Rocks America isimli albümü yayınladı. "The Cobra Clutch" ve Neil Diamond'ın "America" ​​isimli bir uyarlamasını da içeren bir dizi orijinal şarkıya yer verdi.

Animasyon dizisi Code Monkeys'de , Slaughter, Sgt. Murder olarak göründü. O ve Bulk Brogan (Hulk Hogan), "Manly Man" Ricky Ravage (Randy "Macho Man" Savage) ve Sergei the Giant (André the Giant) bir video oyunu şirketi tarafından işe alındı. Kardeşi Tommy Murder, şirketin muhasebecisi Black Steve olan "The Black Shadow" tarafından öldürüldü.

2014 yılında Sgt. Slaughter, RadioShack'ın Super Bowl XLVIII'daki "The '80s" adlı reklam filmi için kamera karşısına geçti.

Daha sonra 2013 yılında animasyon dizisi Teen Titans Go!'da iki bölüm seslendirme yaptı.

Şampiyonlukları ve Başarıları

American Wrestling Association
• AWA America's Championship (1 time)
• AWA British Empire Heavyweight Championship (1 time)

Central States Wrestling
• NWA Central States Heavyweight Championship (3 times)

George Tragos/Lou Thesz Professional Wrestling Hall of Fame
• Class of 2019 (Frank Gotch Award)

Maple Leaf Wrestling
• NWA Canadian Heavyweight Championship (Toronto version) (1 time)

Mid-Atlantic Championship Wrestling
• NWA United States Heavyweight Championship (2 times)
• NWA World Tag Team Championship (Mid-Atlantic version) (1 time) – with Don Kernodle

National Wrestling Federation
• NWF Americas Championship (1 time)

Northeast Championship Wrestling (Tom Janette)
• NCW Heavyweight Championship (1 time)

NWA Tri-State
• NWA United States Tag Team Championship (Tri-State version) (1 time) – with Buck Robley

Pro Wrestling Illustrated
• Most Hated Wrestler of the Year (1991)
• Most Inspirational Wrestler of the Year (1984)
• Ranked No. 36 of the top 500 singles wrestlers in the PWI 500 in 1991
• Ranked No. 34 of the top 500 singles wrestlers of the "PWI Years" in 2003
• Ranked No. 29 of the 100 best tag teams of the "PWI Years" with Don Kernodle in 2003

Professional Wrestling Hall of Fame
• Class of 2016

World Wrestling Federation/Entertainment
• WWF World Heavyweight Championship (1 time)
• WWE Hall of Fame (Class of 2004)

Wrestling Observer Newsletter
• Match of the Year (1981) vs. Pat Patterson in an Alley Fight
• Most Unimproved (1985)
• Worst Feud of the Year (1985) vs. Boris Zhukov
• Most Disgusting Promotional Tactic (1991) Iraqi sympathizer angle
• Worst Feud of the Year (1991) vs. Hulk Hogan
Straight Edge Societh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-12-2019, 20:01   #2
Alexam Blissim
BlissFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2017
Nereden: Osmaniye
Mesajlar: 20.680
Konular: 4571
Favori Güreşçisi: Alexa Bliss
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 1152775
Rep Derecesi: BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BlissFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
BlissFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
BlissFan BlissFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1152775
Mesajlar: 20.680

Standart

Emeğine sağlık bro.
imza


Alıntı Mr.Bean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkasından itleri havlatmayana kurt demezler babagül. Herkesi memnun etmek kaşarların işidir delikanlı adamın seveni de olur sevmeyeni de.
BlissFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-12-2019, 00:36   #3
Rated Superstar Edge
Westron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2019
Nereden: Muğla/Bodrum
Mesajlar: 4.804
Konular: 589
Favori Güreşçisi: Edge
RPG Karakteri: Jason Jordan
Rep Puanı: 411630
Rep Derecesi: Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Westron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Westron Westron isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 411630
Mesajlar: 4.804

Standart

Güzel bir inceleme olmuş bu sayede kendisini daha çok tanımış oldum. +Rep
imza


#RatedSuperstarEdge
#AdamCopeland
Westron isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-06-2020, 02:33   #4
ledün ilmi sahibi
Mr.Bean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2014
Nereden: Parts Unknown
Mesajlar: 6.385
Konular: 458
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: Bollywood Great Khali
Rep Puanı: 348170
Rep Derecesi: Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Bean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr.Bean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Bean Mr.Bean isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 348170
Mesajlar: 6.385

Standart

Irak Savaşı'nın olduğu bir dönemde o zamana kadar vatansever karakteriyle güreşirken birden ABD karşıtı kesilmek baya cesaret ister. Seyircilerin gözünde vatan haini gibi bir şey oluyorsun. Zaten WWE de bunk bildiği için adama çelik yelek taktırmışlar.
imza


"You either die a hero, or you live long enough to see yourself become the villain"“No man is free. Only children and fools think elsewise”.


“Any man who has to say ‘I am the King’ is no true King.”


“Some battles are won with swords and spears, others with quills and ravens.”


Mr.Bean isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.