GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 14-02-2020, 00:29   #1
slim
MG42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bronx, NY
Konular: 1487
Favori Güreşçisi: Luke Harper
RPG Karakteri: Brodie Lee
Rep Puanı: 39074
Rep Derecesi: MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
MG42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MG42 MG42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 39074

Standart RPG: Uyumsuzluk, Ucubelere Karşı

City Lights! Brodie Lee seyircileri selamlayıp ringe giriyor.

“Şimdi… bu b*ktan hayatımın en rahat dönemini yaşıyor olabilirim. Hani bakıyorsun pek bir iş yapmıyorum aslında. Gerçi direksiyon sallamak da bir iş değil benim için. Rahmetli babam kasabımızda toprakla uğraş demişti. Her şey insanı yüzüstü bırakır ama toprak bırakmaz demişti. Haklıydı. Ama bu bana bir işten ziyade yük gibi geldi. Çünkü istemiyordum yani. 25 yaşında başkasının araçlarını kullandım ehliyeti alınca. Ta ki kendi çekicimi alana dek. Ama o yıllar eğlenceliydi. Güzeldi. Ya bir günün bir gününü tutmuyor. Alaska’ya gidiyorsun soğuğun insanları ne menem bir yaratığa dönüştürdüğünü görüyorsun. Florida’ya gidiyorsun o sıcaklığı ve onun beraberinde getirdiği… nasıl desem y*vşaklığı görüyorsun. Fakat bu bütün olayların belki de en iyi yanı bu tipleri sadece bir defa görüyorsun. Yok bu kimdi o neydi derdin kalmıyor. İstersen heriflerin anasını *ik. Alabildiğince toprak var ülkede. Bir yerlere gidersin. New Mexico’nun çölüne *ötü yemez adamın zaten.”

“Şimdi ben bunları neden anlatıyorum. Aynı sorunlarlarla karşı karşıyayız. Bu Postmortem denen oluşum yok köylüymüşüz de ilk insanmışız da. Yav neden bahsediyorsun *mk? O kadar yüksek mertebedesin de ne oldu yine bana kaldın lan. Hani hayatınıza ve bu şirketteki temsil ettiğiniz şeylere bu kadar takılmayın. Öyle bir ortam burada yok zaten. Tımarhane falan değil burası. Cinayet Severler Kulübü hiç değil. Burası bana asgari ücretimi yatıran – gerçekten tanrı razı olsun ayın birinde yatırdılar. Patrick Allen çok büyük adamsın- sizin gibi iki otuz birci uyku saati ucubelerinin ağzına *ıçmam için gönderildiğim ve o kemerleri de alınca daha fazla ikramiye kazanacağım güzide bir müessese. Damien. Bak kardeşim. Sen efendi bir adama benziyorsun. Hani iyi de güreş tuttun ilk gecemde. Hani umarım Trump senin soyunu sınır dışı ederse seni ayrı tutar fakat kafanda neler dönüyor bilmiyorum ve bunu söylemeliyim ki etrafta ok atabileceğin bir hedef tahtası yok kardeşim. Hani o hedef bensem ki mümkün olabilir ben o okun daha kalınını seni yendiğimde saplamıştım. Ha de ki ben bir daha istiyorum, hay hay. Hatta bu sefer bir alana bir bedava tarifesni de uygulayıp arkadaşın Samuel’e de saplayabilirim. Sonuçta ikinizin ki de geniştir biliyon mu aynı anda alabilir diye düşünüyorum ben. Hem böylece bunun ortaya çıkaracağı sürtünme bir ısı yaratır ve Samuel de karrrrrı gibi üşümeyi bırakıp eldivenlerini çıkarır!”
imza

Victoria Concordia Crescit

MG42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-02-2020, 16:16   #2
#whatsyourlocation
Mr.Antonio Cesaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 761
Favori Güreşçisi: Samuel Shaw
RPG Karakteri: Samuel Shaw
Rep Puanı: 24759
Rep Derecesi: Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Mr.Antonio Cesaro WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Mr.Antonio Cesaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Antonio Cesaro Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 24759

Horrendous duyulduğu an arenada homurtular başlıyor.

Samuel Shaw ve Damien Priest kemerleri ile ringe doğru ilerliyor.

Ringdeki cismin hakkımda konuşmasına daha fazla sabredemedim. Buraya gelip sıkıcı yüzlerinizi görmeyi istemiyordum fakat bu adamın canı sıkılmış. Neden topraklarına geri dönmüyorsun Brodie. Zavallı, etinden geriye hiçbir şey kalmayan babacığının toprağını eksene. Onun mirasını yaşatmak yerine yem olmayı mı istiyorsun? (İkili yavaşça ringe giriyor.) Burada Postmortem gerçeği var ve sen mesleğin bile olmayan işte bize kafa tutacağını mı sanıyorsun? Ne kadar çaresiz göründüğünün farkında mısın? Hiçbir tanrı bize kafa tutamaz ki sen burada gelmiş bana yapacağın şeylerden bahsediyorsun. Gerçekten mi Brodie? Para uğruna tıpkı diğer amele işçiler gibi canından olacaksın. Senin boğazını avcumun içine aldığımda sağa sola yardım edin diye çığlık atacaksın. Dostun nerede olacak? Arenamıza tır mı sokacaksın? Dene. Yarın gece deneyeceğin hiçbir şey sana bunları kazandıramayacak. Amacın bunlardan para kazanmak ve başka bir şeyi düşünmüyorsun. Ne etrafındaki aptalları ne de Castle denen gay adamı. Yarından sonra buralardan kaçıp uzun bir yolculuğa çıkacakmışsınız Brodie. Yolda birbirinizin ihtiyaçlarını karşılayacakmışsınız. Son bir dans için bizi kullanacaksın. Amacın buradan bir an önce kaçıp gitmek ve yanında Castle'ı almak. Ve bunu sen de biliyorsun ki Postmortem yıkılamaz. Sen ve senin gibi adamlar bizler için kurbandan fazlası değilsiniz. Bu değersiz adamları eğlendirmek için geldiniz ve şimdi gidiyorsunuz. İşte hepsi bu kadar. Senin hikayen kısa ve değersiz. Biz ne istersek ve nasıl istersek öyle olur. Yarınki oyunumuzun adı ise Castle&Brodie. Kuklalarımız ile size bir gösteri yapacağız. Ama laf aramızda bu çocukların canı fena halde yanacak. Gözlerinizdeki o yalvarma ifadesini merakla bekliyorum.
imza

GWA - Debut:10 Temmuz 2019
Hardcore Champion(2 times)
OMG Moment Of The Year(2019)
GWA Tag Team Champion
GTW
Samuel Shaw
World Heavyweight Champion
Hardcore Champion(4 times)
GTW Tag Team Champion
Leader of the New Generation(2014)
Mr.Antonio Cesaro isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-02-2020, 00:45   #3
Banned
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 3744
Favori Güreşçisi: Matthew Riddle
RPG Karakteri: Dalton Castle
Rep Puanı: 450330
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DoctorMK DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 450330

Dalton Castle girişte özgüvenli ve ihtişamlı bir şekilde dikiliyor ve bir süre poz verdikten sonra ringe gidiyor. Mikrofon alıp konuşuyor.

"Selamlarımla Kıllı Adam. Ve sizlere de selam olsun Bray Wyatt'ın oğlanları! Ben Dalton Castle... Tavuskuşu Gezegeni Hükümet Başkanı ve tüm galaksilerin Yüce Tavuskuşu'su. Yeni dostum Kıllı Adamın hakkınızda söylediklerine katılmadan edemediğimi belirterek konuşmama başlamak istiyorum. Ancak buraya tabii ki sadece ona katıldığımı belirtmek için çıkmadım. Benim de sizler hakkında, babanız hakkında ve dostum Kıllı Adam'ın söylediği şeylerden dolayı doğabilecek bazı yanlış anlaşılmalar hakkında söyleyeceklerim var. Öncelikle buradaki herkese bir gerçeği hatırlatmak istiyorum. Benim bu dünyaya gönderilme amacım tüm dünya halkını, istisnasız bir şekilde mutlu etmek. Buna tüm bu arenadakiler dahil olduğu gibi, karşımda duran, eski kadim dostum ve yeni düşmanım Bray Wyatt'ın oğlanları da dahil. Evet Dammy ve Sammy, sizleri de mutlu etmek için uğraşıyorum. Siz her ne kadar benim görevimin tam aksine çalışsanız da, yani bu dünya insanlarına mutsuzluk ve korku aşılamaya çalışsanız da benim birinci vazifem sizin bu icraatlarınızı engellemek ve devamında sizleri de bir şekilde mutlu etmek. Ama herkesin bildiği gibi bu görevlerimi yerine getirmek için oğlanlarıma ihtiyaç duyuyorum ve yine herkesin bildiği gibi oğlanlarım alçak Frederick Babinski tarafından alıkonuluyor. Oğlanlarımı geri almak için bu dünya üzerinde tekrar güç toplamalı ve o güçle Babinski'nin gezegenine doğru sefere çıkmalıyım. Ve toplayacağım gücün kaynağı ise, an itibariyle Global Wrestling Alliance. Karşımdaki en büyük fırsat ise... Sizsiniz Sammy ve Dammy! Ya da daha doğrusu omzunuzdaki mücevherler!"

"Bu çatı altında daha önce oldukça değerli ganimetler kazandım ve bunların omzunuzdakilerden çok daha değerli oldukları tartışmasız. Ama zamanımıza ve günümüzün şartlarına baktığımızda sizin omzunuzdakilerin değeri gözümde öncekilerden kat ve kat daha fazla. Çünkü bana eski kudretime kavuşmanın yolunu sonuna kadar açacaklar. Bu yolda bana tabii ki yeni dostum Kıllı Adam yardım edecek çünkü onun buraya girip hayatta en çok değer verdiği şey olan kelle paça çorbasına sınırsız ulaşım sağlamasına ön ayak oldum. Ancak az önce de dediğim gibi. Dostumun dediği bazı şeyler yanlış anlaşılmaya müsait. Öncelikle kendisi bana kıyasla vahşi bir insan olduğu için kullandığı dil zaman zaman çok sert olabiliyor. Bu yüzden onun takım arkadaşı olarak onun cümlelerindeki hataları düzeltmek benim görevim. Gelelim hatalara... Kendisi sizle konuşurken sanki sizinle çıkacağımız maçta sizlerin ciğerlerinizi söküp dişleyecekmişiz, paçalarınızdan ve kafa etlerinizden çorba yapacakmışız gibi konuştu. Sammy ve Dammy... Asla böyle bir amacımız olmadı, lütfen başınıza böyle şeylerin gelmesinden endişe etmeyiniz. Yarın ringe çıktığınızda son derece centilmen ve sportmen iki rakiple karşı karşıya olacaksınız. Yarın başınıza gelebilecek en kötü şey ikimizden biri tarafından tuş edilmek ve omzunuzdakileri kaybetmek olacak. Olası bir savaş senaryosunda başınıza çok daha büyük belalar gelebilirdi ama dediğim gibi... Ben bu dünyaya savaş çıkarmak için değil, sizlere bile mutluluk dağıtmak için geldim. Ve bunu da paçalarınız ve kafa etlerinizle çorba yaparak başaramam. Yarın sizleri alt ettikten sonra başınıza bela açılmaması için babanızla görüşerek sizlerin bir suçu olmadığını, bizim size göre kat ve kat daha iyi olduğumuzu babanıza açıklayacağım. Bu sebeple size anlayış gösterip cezalandırmayacaktır. Kendisi her ne kadar sözünü tutmayan bir sahtekar olsa da merhamet duygusuna sahip olduğuna eminim. Evet buraya içinizi rahatlatmak için çıktım ve yüz ifadelerinize bakarak amacımı ziyadesiyle yerine getirdiğimi tahmin ediyorum..."
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-02-2020, 13:29   #4
ruby da cherry
Archer of Infamy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Harlem
Konular: 14
Favori Güreşçisi: Rob Van Dam
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 65247
Rep Derecesi: Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Archer of Infamy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Archer of Infamy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Archer of Infamy Archer of Infamy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 65247

"Son bulacak hayatlarınızın özetini geçmeniz güzel. Fakat ne ben ne de Shaw sizin neler yaşadığınızla ya da bizi nasıl tanıdığınızla ilgileniyoruz. Biz sizinle savaşmayı da tercih etmedik. Siz bize geldiniz. Direksiyon başında ya da güle oynaya geçen hayatlarınıza biraz acı katmak istiyordunuz çünkü monoton geçen hayatınızda yüzünüz hiç gerçek bir acı tatmamıştı. Bu isteğinizi anlayabiliyor ve saygı duyuyorum. Size gereken acıyı tattıracağımıza emin olabilirsiniz. Buranın bir tamirhane olduğunu Armageddon'da sana tanımlayabiliriz Brodie Lee çünkü size yapacaklarımızı akıl sağlığı yerinde olan bir insan yapamaz. Buranın delileri biziz ve bu bizi hayatta tutan ve omzumuzdakini veren şey. Burası iyi kalpli bir insan için fazla kötü bir yer. Dostlarını satanlar,kendini satanlar ve hile yapanlar... Bunlar buranın yapı taşını oluşturuyorlar. Biz ise onların aksine birer yoldaşız ve aynı fikir altında savaşıyoruz. Ortak paydamız ise bizden bir şey almak isteyenlerin bağırsaklarından kolye yapıp takmak. Biz burada dostluk bitirdik fakat siz farklı dünyaların insanlarısınız. O yüzden sizin hayatlarınız ile tek bir bireymişsiniz gibi ilgileneceğiz. Tuttuğunuz vitesi anüsünüze yerleştirmeyi ya da tüylerinizi tek tek söküp size yedirmeyi düşünüyoruz. Bunların hepsi kıyametin farklı odalarında gerçekleşecek. Sizler farklı olduğunuz için bu farklılığınızın cezalarını farklı bir şekilde tadacaksınız. Tüylü elemanın söylediklerine gelirsek, bizi senin vasıfsız oğlanların ile karıştırma. Biz Bray ile aynı paydada buluşuyoruz ve ondan hiçbir güç ya da konum farkımız yok. Bray'de aynısını düşünüyor ve Postmortem'i başarılı kılan şey de bu. Sen ise herkesi mutlu edemezsin. Ne kadar insan güldürürsen güldür dışarı çıktığında suratlarında mutsuzluk yer edinmiş insanları göreceksin çünkü acımasız bir dünyada yaşıyoruz. Bir şekilde acı çekiliyor ve insanlar dayanamayıp intihar ediyor. İntihar benim için bir zayıflık belirtisidir. Güçlü bir insan hayatın ta kendisinden yaptıkları için intikam almalı. Sen ise insanları hayatta tutabilecek kadar güçlü değilsin. Daha oğlanlarını yanında tutamıyorsun. Bizler insanlara bir şey aşılamaya çalışmıyoruz biz onlara gerçeklerin ta kendisini sunuyoruz ve insanlar bunu tam olarak anlayana kadar devam edeceğiz. Bu omzumuzdakiler sizin servet olarak kullanacağınız ya da araç koltuğunuza koyacağınız bir parçadan fazlası ve sizler bir düşüncenin ürününün değerini düşüremeyeceksiniz. (Seyirciye dönerek) Bir şakadan ibaret olan tanrınızın savaşında bu iki adamın tarafını tutarak sizler de nasıl bir şaka olduğunuzu açıkça belli ediyorsunuz. Fakat Armageddon'un ima ettiği savaşın ta kendisinde bu adamları da diğerleri gibi yok edeceğiz. Çocuklarınızın gözlerini kapatmazsanız cezasını çekersiniz. Bu sefer farklı bir savaşa gidiyoruz."

Priest mikrofonu bırakıyor ve Postmortem ağır adımlarla arka alana doğru ilerliyor.
imza

RPG : Damian Priest
1 time GWA Tag Team Champion

Archer of Infamy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil