GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 21-02-2020, 16:53   #1
Purple World Order 4 Life
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Dirt Sheet Mahallesi, Nitro Sokak, Palace Of Wisdom Apartmanı No: 619 Slamtown/Merkez
Konular: 379
Favori Güreşçisi: Johnny Gargano
RPG Karakteri: John Morrison
Rep Puanı: 83486
Rep Derecesi: Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr.Pacman Mr.Pacman isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Standart RPG: BRING ME THE PUMA!

PAPARAZZI

Nitro karışık tepkiler ile beraber ringe geliyor, bir mikrofon alıp konuşmaya başlıyor:

- Global Insanity Series başladı sonunda. Ve şirketteki herkes yükselip kendini göstermenin peşinde: ben hariç. Benim popüler vs... olmam için bu turnuvaya ihtiyacım yok. Ben bu turnu- şirketteki herkesten daha iyiyim. Şirket kurulduğundan beri buradayım, ilk günden beri oyunumun zirvesindeyim. Ve bunu herkes biliyor. Beni yenmeyi başarabilenler de dahil. Joey Janela da CM Punk da beni yenmek için stablelar kurdu, Hunico ise beni 1 kere bile temiz yenemedi çünkü bu şirketteki herkes bana karşı olan maçlarının adil olmadığını biliyorlar. Benim üstün olduğumun bilincindeler. Bu hayatta kazananlar ve kaybedenler vardır: BE JEALOUS!

Ekrana Global Insanity Series 2. Gruptan Ricochet vs Johnny Nitro eşleşmesi gelir, Nitro konuşmaya devam eder:

- Ricochet... Rico seninle uzun bir geçmişimiz var: taa Lucha Underground'tan kalma... Senle birbirlerimize yapmadığımızı bırakmadık... Sonra da ikimiz de öyle veya böyle yuvadan ayrıldık... Sen NXT'ye gittin orada önemsiz bir kemer alıp unutuldun. GWA'ya tekrar Puma olabilmek için geldin. Bense Impact'i feth ettim, yetmedi GWA'yı feth ettim ve tekrar edeceğim de. Ve sen önümde duruyorsun. Eğer o mid card vanilla midget Ricochet olacaksan hiç gelme daha iyi, ama Johnny Mundo'ya hayatının en zorlu anlarını yaşatan Prince Puma olacaksan gel. BRING ME THE PUMA!
imza

KAIRI SANE KORUMA DERNEĞİ
(Reckless&Pacman&Speedruner&Kuti Mysterio&Beckyfan)
KAIRI SANE'E ŞİDDETE HAYIR!
NIA JAX'E DUR DE!

One day, they will all come to my funeral just to make sure I stay dead,...but today is not that day! I am alive! My heart is still beating, and I am breathing fresh air for the first time in a long time. My name is Jon Moxley, and I am on a mission to reclaim my soul. And I know I’m not the only one who thinks. You know, it’s about time this industry got a facelift!’ So make no mistake about it; this is an official declaration of war tonight to anyone who wants to get in my way, and anybody who stands in AEW’s way. We have a mission: to knock the pillars of this industry on their a**. We ain’t reading history books anymore, baby, we writin’ em! And this is what you’d call a paradigm shift.

ERKKKKKEEKKKK SAID SO!
[/SPOILER]

He is time
Famine, War
Pestilence
You cannot endure

The end is here
The end is here
Fall and pray!

RPG: John Morrison
Başarılar: Pasifiğin İlk GM'i
GWA Şampiyonluğu(1 kere)
Ocean's Şampiyonu (2 kere)
Hardcore Şampiyonu (1 kere)

Mr.Pacman isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 21-02-2020, 22:30   #2
guilty
End of Heartache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 270
Favori Güreşçisi: Roderick Strong
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 17217
Rep Derecesi: End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin.
End of Heartache End of Heartache isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

One and Only!

Müziğin ilk noktasından itibaren destek tavan yapmış durumda. Ricochet ringe koşuyor ve iplerin üstünden takla atıp Nitro'nun karşısında duruyor ciddi bir şekilde. Kapüşonlusunun cebinden mikrofonu alıp konuşmaya başlıyor.

Ricochet:
Nitro, Mundo, Morrison veya her kimse. Bilmen gereken bir şey var adamım ben artık sadece takla atıp süperkahramancılık oynayan biri değilim. BEN RICOCHET'İM!

Nitro gülüyor buna karşılık. Ricochet de tebessüm edip devam ediyor.

Ricochet:
Buna inanmak istemiyorsun değil mi Johnny? Bilmeni istediğim tek şey: buraya beni buraya çağırdığın için değil kiminle karşılaşacağını görmen için geldim. Prince Puma, Lucha Underground'ın maskeli bir karakteriydi Nitro. Ringde uçup kaçmaktan başka bir şey yapmayan, insanları tanıyamamış bir çaylaktı. Bu işin kolay kısmıydı Nitro. Evet, beni Lucha Underground'da yendin ve Prince Puma'yı neden tekrar istediğini biliyorum. Onu kolayca yenebileceğini bildiğin için tekrardan Puma'yı istiyorsun ama karşında her zamankinden daha aç ve daha hırslı farklı bir adam var Nitro. Sen kimdin peki Nitro? Sen Slamtown valisi ve insanların sevgilisiyken saçma sapan moda programlarının konuğu oldun ve Okyanuslar şampiyonluğunu bile kendi ellerinle CM Punk'a verdin. Bunu sen istedin Nitro. Ringde o gün Puma ve Mundo bir savaş verdi ve savaşın galibi Mundo oldu. Peki neden mi? Çünkü karşında maske takıp takla atmaktan başka bir şey bilmeyen bir acemi vardı. Bunu neden söylüyorum biliyor musun? Çünkü bu sefer karşında eskisi gibi bir adam olmadığını bilmeni istiyorum. Karşındaki adam Çarşamba günkü Atlas'da Bray Wyatt ve iki tane aptal yancısından kemerini almaya çok yaklaşan kişi. Çarşamba günü ne oldu biliyor musun Nitro? İzlemediysen sana söyleyeyim. Çarşamba günü bu şirketin en çok korkulan 3 adamına Kıtalararası kemerini kaybetmenin korkusunu yaşatan tek bir adam vardı ringde, o da bendim. Bray Wyatt tuş edemedi Priest vurdu, Priest fayda etmedi Shaw düşürdü, Shaw fayda etmedi Wyatt fırsattan yararlandı ve bu 3 tane adam beni zar zor yendiler. Handikap maçından farksız bir maçta senin küçümsediğin Ricochet o kemeri almaya o kadar yaklaştı ki... Fakat her zaman olduğu gibi Postmortem denen en güçlü takım diye adlandırdıkları bu takım bir ''Mid Card Vanilla'' olan beni 3 kişi yenmeyi başarabildiler. Bu da benim hatam olsun Nitro. Sen Okyanuslar kemerini Janela sayesinde kazanırken ben 3 tane cellat diye adlandırılan ucubeyi neredeyse yenecektim.

Ricochet: Buraya ilk geldiğimde söylediğim bir şey vardı. GWA evrenindeki güreşçiler, yorumcular, seyirciler benim neler yapabileceğimin farkında değil demiştim. İşte Çarşamba günü bunu yavaş yavaş anlamaya başladılar Nitro. Peki sen ne yaptın? Kariyerin boyunca sen ne yaptın Nitro? Buradaki 1 yılı aşkın sürede kazandığın 1 tane GWA Şampiyonluğuyla burayı fethettim mi sanıyorsun? Hadi ama Nitro sürekli karakter değişip 2 tane kemer alıp bir yeri fethettiğini iddia edecek kadar düşük bir adam değildin. Ben, bu şirket kurulduğunda en başından beri burada olsaydım ne olurdu biliyor musun? Başına bela olmuş Hunico ve kafası t***k gibi olan elemanlar topluluğu var ya, işte o elemanlar değil bu şirketin en çok konuşulan adamı ben olurdum. Ya sen Nitro, sen ne yaptın? Hunico denen vasıfsız WWE Superstar elemanına bile kemer kaptırdın hem de Wrestle Kingdom'da. Bak Nitro veya Mundo her ne denmesini istiyorsun bilmiyorum ama ben her zaman sana saygı duyuyorum ve duyacağım. Şu aptal görünüşünle bile sana saygı duyuyorum çünkü ben de Lucha Underground'da benim elimi havaya kaldıran adamın hala sen olduğunu biliyorum. Fakat kendini bir savaşçı veya fetheden gibi gösterme çaban çok gereksiz Nitro çünkü sen bu şirkette kaldığın 365 günü aşkın sürede sadece 120 gün kemer tutmuş bir adamsın. İstediğin kadar kendini öv bana istediğin yakıştırmaları yap fakat şunu bil ki. Global Insanity Series'de gidebildiğim yere kadar gideceğim ve bu yolda da ilk senin kıçını tekmeleyeceğim!

Nitro sinirleniyor ve Rico'nun üzerine yürümeye kalkıyor ama Ricochet eliyle durduruyor onu.

Ricochet:
Orada dur Nitro. Orada dur. Biliyorum duymanı istemediğin sözler söyledim ama bunlar gerçekler adamım. Nerede olursa olsun seninle karşılaşmaktan korkmadım ve korkmayacağım. Ne Prince Puma iken ne de Ricochet iken. İkisi arasındaki en temel fark ne biliyor musun Nitro? Biri Lucha Underground'da sıradan bir adamken biri ise senin yapamadığını yapıp buradaki her şampiyona tehdit, her korku salan adama ringi dar eden ve her ringe çıktığında bu insanları biraz daha büyüleyen bir adam. Prince Puma geçmişteki bir karakterdi kimisi onu severdi kimisi onu kolay bir lokma olarak görürdü. Sen ikinci saydıklarımın içindeydin Nitro. Beni o halimle kolay bir lokma olarak yedin ve kendi egonu tatmin ettin ki hala buraya çıkıp geçmişin konusunu açabiliyorsun. WWE'de Impact'de veya burada ne yaptığın önemli değil. Ben Bray Wyatt'in gözlerindeki çaresizliği senin de gözlerinde göreceğim günü bekliyorum Nitro. Dalga geçtiğin, küçümsediğin Ricochet, senin ve beni sadece basit bir high-flyer olarak gören tüm insanların çenesini kapatmaya geliyor. Görüyorsun Nitro, karşındaki adam Ricochet senin istediğin adam değilim ve bu sefer sonuç senin istediğin gibi sonlanmayacak. Seni, o meşhur kırmızı halına sarıp Lucha Underground rüyanla seni baş başa bırakacağım. Buraya ne NXT'deki gibi 1 kemer alıp bırakmaya geldim ne de başka yerde olduğu gibi mid carder olmaya. Buraya senin yapamadığın şeyi yapmaya geldim, iz bırakmaya. Ve şanslısın ki Mundo bu iz bırakışın ilk talihlilerinden biri sensin. Ricochet'in yükselişini en ön sıradan izlemeye hazır ol.
imza

YOU THINK YOU KNOW ME!

messiah of the backbreaker...

RPG: Ricochet
End of Heartache isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 22-02-2020, 12:58   #3
Purple World Order 4 Life

Nereden: Dirt Sheet Mahallesi, Nitro Sokak, Palace Of Wisdom Apartmanı No: 619 Slamtown/Merkez
Konular: 379
Favori Güreşçisi: Johnny Gargano
RPG Karakteri: John Morrison
Rep Derecesi: Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr.Pacman Mr.Pacman isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Nitro sinirlenip Rico'nun dibine kadar geliyor. Sonra pis pis gülmeye başlayıp geriye adım atıyor ve konuşmaya başlıyor:

Nitro:
- Biliyor musun Rico, senin gibi konuşan her adamdan 50 cent toplasam şu an Bill Gates'ten daha çok mal varlığım olurdu. Soyunma odasındaki diğer isimler senden çok önce de başarılarıma, kişiliğime laf etmişlerdi, halen de ediyorlar ve etmeye de devam edecekler. Başta bu hikayeleri duyunca sinirlenirdim, ama sonra bir şey fark ettim. Bunları diyen kaç adam hatırı sayılır bir şey yaptı? Kaçı şirkette kemer kaldırdı? Kaçı şirkette The Guy oldu? Cevap vereyim: SIFIR! Onlar beni her zaman kıskandılar. Her zaman bana özenip benden iyi olabileceklerine inandılar. Ama oyunun sonunda hepsi teker teker devrildi, çünkü hiçbiri benden daha iyi değildi, ve daha iyi olamayacaklardı. Sen de bu isimlerden farklı değilsin Rico. Tamam ben olsam HoT'u tek seferde yıkacağını söylüyorsun. HoT kurulduğunda neden bana yardım etmedin? Neden idolün Rey'e yardım etmedin? Madem onları tek seferde alt edebileceğini söylüyorsun, neden şu an bunu yapmıyorsun? Çünkü yapamıyorsun, çünkü sen de onlar gibisin. Konuşmada iyi ama iş uygulamaya gelince zayıf.

Nitro: -Buraya gelip bana Bray Wyatt'ı neredeyse yenecek olmanı hayatının en büyük zaferi gibi anlatıp duruyorsun. Bunu diyerek zaten Wyatt'ın senden üstün olduğunu kabul ediyorsun. Aynı beni kıskanıp başarılarıma laf atarak benden aşağı olduğunu ispatlaman gibi. Üzülme Pasifik'te ikimiz de kazanacağız. Ben tur atlayacağım, sense neredeyse tur atlayacak olman ile istediğin kadar övünebileceksin.
imza

KAIRI SANE KORUMA DERNEĞİ
(Reckless&Pacman&Speedruner&Kuti Mysterio&Beckyfan)
KAIRI SANE'E ŞİDDETE HAYIR!
NIA JAX'E DUR DE!

One day, they will all come to my funeral just to make sure I stay dead,...but today is not that day! I am alive! My heart is still beating, and I am breathing fresh air for the first time in a long time. My name is Jon Moxley, and I am on a mission to reclaim my soul. And I know I’m not the only one who thinks. You know, it’s about time this industry got a facelift!’ So make no mistake about it; this is an official declaration of war tonight to anyone who wants to get in my way, and anybody who stands in AEW’s way. We have a mission: to knock the pillars of this industry on their a**. We ain’t reading history books anymore, baby, we writin’ em! And this is what you’d call a paradigm shift.

ERKKKKKEEKKKK SAID SO!
[/SPOILER]

He is time
Famine, War
Pestilence
You cannot endure

The end is here
The end is here
Fall and pray!

RPG: John Morrison
Başarılar: Pasifiğin İlk GM'i
GWA Şampiyonluğu(1 kere)
Ocean's Şampiyonu (2 kere)
Hardcore Şampiyonu (1 kere)

Mr.Pacman isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 22-02-2020, 13:38   #4
guilty

Nereden: İstanbul
Konular: 270
Favori Güreşçisi: Roderick Strong
RPG Karakteri: -
Rep Derecesi: End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin. End of Heartache Şirketin yüzü artık sensin.
End of Heartache End of Heartache isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Ricochet istediğini almış bir şekilde Nitro'nun suratına bakıyor. Konuşmaya başlıyor.

Ricochet:
İşte bunu istiyordum Nitro. Karşımda dostluğu veya saçma sapan şeyleri bahane edip bana Puma'yı getir diyen adamı değil bunu istiyordum. Çünkü sen busun. Başarısız olunca insanları suçlarsın, küçük düşürmeye çalışırsın ve ''ben en iyisiyim'' tribine girersin fakat bunların benim literatürümde bir karşılığı yok. Senin gibi kaç tane adamı yendim. Geçmişte neler yaptığın, kimi fethettiğin umrumda bile değil. Umrumda olan tek şey o egonu ringe gömmek ve senden daha iyi olduğumu kanıtlamak. Neden mi bunu istiyorum Johnny? Bunu istememin sebebi bu şirketteki tüm şampiyon olmuş adamların aynı kılığa bürünmesi. Ben en iyisi olduğumu hiçbir zaman iddia etmedim ama bu şirketteki çoğu torpilli şampiyondan, arkadan iş çevirip ringe girince hilesiz kazanamayan adamdan daha iyiyim bu doğru. Anlaman gereken bir şey var Nitro. Burası artık ilk geldiğin yer gibi at koşturabileceğin bir mekan değil. Lucha Underground gibi masallar diyarında da yaşamıyoruz. Evet buranın 1 numaralı şampiyonu bir aralar sendin, bu insanlar sana taparcasına destek veriyordu fakat artık bitti. Sen WWE'nin yarattığı o aptal kırmızı halı karakterine geri dönmeyi tercih ettin ve zayıfladın. Evet Nitro, olay tam olarak bu. Belki de kendin olmayı becerebilseydin şu anda CM Punk denen adam ringe çıkıp senin arkandan atıp tutamayacaktı. Sen eline geçen tüm fırsatları verdin Johnny. Artık karşımda bitik bir WWE eskisinden başka bir şey göremiyorum.

Ricochet: Seni ne zaman kıskanırdım biliyor musun? Seni bu şirkete geldiğin adam olarak kalsaydın kıskanırdım. House of Truth'la karşılaşınca bile geri adım atan adamı kıskanmıyorum. Peki gelelim neden sana yardım etmedim? Neden idolüm dediğin Rey Mysterio'ya yardım etmedim? Çünkü ben bir kurtarıcı değilim Nitro. Ben sadece buraya güreşip senden ve senin gibi iki kemer alıp egosunu tatmin eden adamdan daha iyi olduğumu kanıtlamaya geldim. Biliyorum buna inanmadığını gözlerinde görebiliyorum. Fakat inan bana bu sadece bir teori değil gerçek. Bu gerçek ne zaman ortaya çıkacak bilemem. Wyatt'i yenmeye yaklaştığım için değil, üç tane ucubeye karşı mücadele verdiğim için kendime inanıyorum Nitro. Söylesene huh, hangi insan ''Ricochet, Bray Wyatt'i yenebilir'' düşüncesiyle o maçı izledi? Hiç kimse! Herkes o maçın bir squash maçı olacağını düşündü fakat yanıldı. Wyatt denen adam bu insanların gözünün içine bakmaktan bile korktuğu birisi. Fakat ben o üç adamın arasına girdiğimde yaptığım tek şey sadece gülmekti. Biliyordum Nitro, birbirleri olmadan bir b...k beceremeyeceklerini biliyordum. Tahmin ettiğim gibi oldu ve ben sadece bu adamları değil arka alandaki herkesi şaşırttım, sen de dahil. Ben Bray Wyatt'den zayıf olduğumu söylemiyorum. Ben, bu insanların inanmadığı bir şeyi o gece ringde başardım diyorum. Evet, bu benim hayatımın en büyük başarısı değil ama bu evrendeki insanlara kendimi kanıtlamak adıma çok önemli bir fırsat. Düşünmeni istiyorum adamım. Sadece düşün ve hayal et, şirkette 4. maçına çıkan senin eziklediğin bu adam şirketin en korku saldığını iddia eden takımını bile zorladıysa sana neler yapabilir. Global Insanity Series'de senin eskiden tanıdığın Lucha Underground'daki klasik bir maskeli güreşçi değil, senin de dediğin gibi sadece bir ADAM olarak çıkacağım.

Ricochet: İster inan ister gül istersen de hala karşında zayıf bir adam olduğunu düşün Nitro. Ama şunu aklından sakın çıkarma, o gece geldiğinde karşında her zaman tanıdığın adam değil seni ve kendini en iyi sanma duygusunu yere yerle bir eden yükselen bir yıldız göreceksin.

Ricochet ringden ayrılıyor ve Nitro'ya baka baka arka alana doğru gidiyor.
imza

YOU THINK YOU KNOW ME!

messiah of the backbreaker...

RPG: Ricochet
End of Heartache isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil