GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 30-03-2020, 21:45   #1
fall and pray
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Mar 2016
Nereden: İzmir/Kırklareli
Mesajlar: 34.637
Konular: 4255
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 2651324
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 2651324
Mesajlar: 34.637

Standart AJ Styles vs. Randy Orton | Feud İncelemesi

NOT: Bu inceleme, "37. Etkinlik Haftası Feud İnceleme Yarışması" kapsamında yapılmıştır.Sonbahar dönemini Rey Mysterio ile girdiği çekişme ile geçiren Randy Orton, 30 adamlı Royal Rumble maçını 3. kez kazanmak için çabaladıysa da Andrade tarafından elenerek maça havlu atmış idi. Ayrıca kendisinin bu maçta o dönemler feudda olduğu Rey Mysterio'yu elediğini de not edelim. Rumble'dan sonra Randy Orton, 17 Şubat'ta gerçekleşecek olan Elimination Chamber ana olayındaki WWE Şampiyonluğunun ortada olacağı 6 adamlı çember maçına duyuruldu.

Dönemin WWE Şampiyonu AJ Styles, 13 Kasım 2018 tarihli Smackdown şovunda kemerini Daniel Bryan'a kaybederek 371 günlük saltanatının sona ermesinin üzüntüsünü yaşıyordu. O maçtan sonra Bryan'ın Styles'a saldırarak heel turn geçirmesiyle yeni bir feuda girmiş olan AJ Styles, Royal Rumble'a kadar tekli maçlarda Bryan ile kemeri geri almak için karşıya karşıya geldiyse de Daniel Bryan hepsinden bir şekilde galip ayrılarak kemerini korumasını bildi. Rumble'daki maçtan da eli boş dönen AJ Styles'ın tek bir şansı kalmıştı: 17 Şubat'ta gerçekleşecek 6'lı çember maçı. Bu maça Randy Orton'un duyurulduğunu da üstteki paragrafta söylemiştim, ikilinin çekişmeye girmeden önceki durumlarını irdelediğimize göre artık çekişmenin nerede patlak verdiği ve nasıl ilerlediği detaylarına geçebiliriz.

İki ismin de 17 Şubat'taki Elimination Chamber şovunun ana olayına duyurulduğunu söylemiştim. AJ Styles kafesten çıkan ilk isim, Randy Orton ise üçüncü isim olmuştu. Styles, Joe'yu elemeye başararak maç içinde iyi bir ivme kazanmışsa da Randy Orton'a Phenomenal Forearm vurmak için havada süzülürken Randy Orton'un şahane RKO'suna asist yapacağının farkında değildi. Velhasılıkelam, Randy Orton bu asiste kayıtsız kalmayarak AJ Styles'a havada RKO'yu tattırdı ve onu tuş ederek maçtan eledi. Styles'ın artık WWE Şampiyonluğu için maça çıkmak için hiçbir şansı kalmamıştı. Maçın ilerleyen dakikalarında ise Randy Orton, Kofi Kingston'a elenerek maça havlu attı.

19 Şubat'taki EC sonrası ilk Smackdown şovunun ana olayında AJ Styles & Jeff Hardy & Kofi Kingston üçlüsü Daniel Bryan & Randy Orton & Samoa Joe üçlüsünü yendi. Bu maçtan önce ya da sonra AJ Styles ve Randy Orton arasında herhangi bir aksiyon yaşanmadı. Bu şovdan Fastlane 2019 sonrası ilk SD'ye kadar yani 12 Mart'a kadar iki isim de hiçbir şovda boy göstermedi.

12 Mart'taki Smackdown şovunda Randy Orton en sonunda suskunluğunu bozuyor ve ringe gelip AJ Styles'a salvolar yolluyor. Styles arka bahçe federasyonlarda 3 kuruş para için güreşirken kendisinin en genç Dünya Ağırsiklet Şampiyonu olmasından dem vuruyor. Smackdown'ın AJ Styles'ın değil Randy Orton'ın inşa ettiği ev olduğunu söylüyor. Randy'nin sözünü haliyle AJ Styles bölüyor ve Orton'ın elde ettiği başarıları torpille elde ettiğini iddia ediyor. Ardından Orton'a WrestleMania için meydan okuyor fakat Randy Orton cevap vermeden ringi terk ediyor.

19 Mart'taki Smackdown şovunda AJ Styles bir oldukça iddialı bir arka alan röportajı veriyor. Tahmin edilenin aksine ilk başta Randy Orton'u övüyor. Onun 3. jenerasyon bir güreşçi olduğunu ve harika bir isim olduğunu söylüyor. Bu yüzden bir sürü şampiyonluğu varmış ama Randy, WrestleMania 35'te hiçbir avantajı olmayan bir güreşi (AJ Styles) tarafından yerin dibine sokulacakmış. Burası Randy'nin eviymiş ama Styles bu sefer inşa etmeye değil yıkıma geliyormuş. Randy Orton ise aynı gece gerçekleşen Gauntlet Maçın katılımcıları arasında idi ve bu maçta Kofi Kingston'a yenildi. İkili arasında yine aksiyon olmadı.

26 Mart'taki Smackdown'da AJ Styles, Kurt Angle ile karşı karşıya geldi. Ayrıca not düşelim, kendisi bu maç ile Kurt Angle'ın son Smackdown rakibi olma özelliğini kazanmıştır. Fakat bu maç çok da uzun sürmedi çünkü maçı davetsiz bir misafir, yani Randy Orton basarak AJ Styles'a RKO vurdu ve maçın diskalifiye ile sona ermesine sebebiyet verdi. Ama hemen ardından Angle'dan Orton'a Angle Slam geldi ve Angle, Styles'ı ayağa kaldırıp onunla sarıldı. Styles her ne kadar Angle'ın yardımıyla bu aksiyonu ayakta kapatmış olsa bile ağır bir darbe aldığı su götürmez bir gerçek idi.

WM öncesi son Smackdown'da, 2 Nisan'dayız. Şovun açılışı AJ Styles ve Randy Orton'un konuk olduğu Kevin Owens Show ile gerçekleşti. Styles, Orton'ın sadece RKO ile ün, şöhret kazandığını dile getirirken Randy Orton ise bağımsız güreşçileri aşağıladı. Onlar isim yapmak için ülke ülke dolaşırken Randy her sene WM'de binlerce insanın önünde maçlara çıkmış. Bu klasik söylemlerin ardından iyice kişisel zaafiyetlere laf sokulmaya başlandı. Styles, Orton'un ordudan atılmasından dem vurunca tansiyon iyice yükseldi ve çok geçmeden kıvılcım patlak vererek kavgaya sebebiyet verdi. Styles, Phenomenal Forearm için uçuşa geçti ama Elimination Chamber'da düştüğü hataya bir kere daha düştü ve bu uçuşuyla Randy Orton'a şahane bir RKO'nun daha asistini yapmış oldu. Böylece WM öncesi son düzlükte Randy Orton üstünlüğünü gösterdi ve WM'e psikolojik üstünlük ile giden taraf oldu.


WrestleMania 35

Alıntı Kuti Mysterio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
AJ Styles vs Randy Orton

Zil çalıyor maç başlıyor. Lockuplarla başlıyor maç. Köşeye geçiyorlar ama lockup kesilmedi. Orton bir yumruk ıskalıyor ve AJ onu köşeye atıyor. Orton RKO deniyor bir anda ama AJ onu itiyor ve yine lockuplarla devam ediyorlar. AJ kola baskı yapıyor. Ama Orton’dan sağlam bir dopkick geliyor. Ardından Orton stomp Combo’yu yapıyor. İplerden sekiyor ama dönüşte Dropkick yiyor. Dışarı doğru atlıyor AJ. AJ aprona çıkıyor ama Orton ona bir tekme atıyor ardından iplerden sekip onu aşağı yolluyor. Bariyerlere doğru bir back suplex çakıyor ve ringte tuşa gidiyor ama başarı yok. Kilit bağlıyor hemen. AJ bir süre sonra kurtuluyor. Yumruklaşıyorlar ama AJ kombo yapıp deviriyor onu. Ardından köşedeki Orton’a atlıyor ve peşine Ushihorogoshi çakıp tuşa gidiyor ama başarı yok. Styles Clash yapmaya kalkıyor ama Orton RKO ile reverse atıyor derken AJ onu itiyor. Ona doğru koşuyor ama önce ıska geçip iplerden sekiyor ve sonra Powerslam yiyor. Tuş denemesi oluyor ama başarı yok. AJ, Orton’un dizine çalışmaya başlıyor Calf Crusher deniyor ama olmuyor. Ardından Orton’dan Spike DDT denemesi ama AJ bir anda Calf Crusher bağlıyor. Orton bağıra çağıra ipleri yakalıyor. AJ bacağa çalışmaya devam ediyor. Orton, AJ’i apron atıyor. AJ fake atıyor ve Orton yere zıplıyor. AJ 450 Splash yapıp tuşa gidiyor ama başarı yok. AJ bu sefer Phenomenal Forearm deniyor ama Orton çakiliyor ve kendine özgü Backbreaker’ı çakıyor. Orton köşeye dikiyor AJ’i. Tepede yumruklaşıyorlar. Orton Superplex için hamle yapıyor. Ve başarıya ulaşıyor. Tuşa gidiyor ama AJ atıyor. Orton üstünlüğünü sürdürüyor ve bir aparkat ile onu aprona fırlatıyor ve Spike DDT! RKO için hazırlık yapıyor ama AJ, Enizguiri çakıp roll-up yapıyor ve RKO!!! Tuşa gitti Orton!! AJ Atıyor!!! AJ kendini uzak iplere doğru sürüklüyor. Orton yine Superplex için hamle yapıyor. Bir dakika Super Duper RKO içinmiş bu. AJ bir anda kayarak ringe iniyor ve Pele Kick çakıyor. Orton aşağı uçuyor. AJ iplerden atlayıp Phenomenal Forearm çakıyor dışarıda. AJ ringe atıyor Orton’u. Phenomenal Forearm denemesi derken RKO denemesi derken Phenomenal Forearm!!! Tuşa gidiyor AJ!!! 1-2-3!

Kazanan : AJ Styles

Tekrarları izliyoruz. AJ zaferini kutluyor.


Feud böylece sona erdi. AJ Styles, Shake-Up ile RAW'a gitti ve orada Ricochet ile Birleşik Devletler Şampiyonluğu için çekişmeye girdi. Ayrıca Luke Gallows & Karl Anderson ile The O.C. adı altında bir kere daha birleşti. Randy Orton ise Smackdown'da kaldı ve Kofi Kingston ile WWE Şampiyonluğu için çekişmeye girdi.

Değerlendirme: Bu çekişmeye daha fazla zaman ayırabilme şansları varken EC-Fastlane arası dönemdeki şovların hiçbirinde bu ikiliyi kullanmamışlar ve çekişmeyi 4 şov gibi kısa bir periyota sıkıştırmışlar. WM 35'teki maç da beni çok boğmuştu açıkçası. Yani WWE her zamanki gibi elindeki müthiş bir potansiyeli heba ederek güzelim AJ Styles vs. Randy Orton çekişmesini deyim yerindeyse aceleye getirerek bizlere sundu ve biz de beklediğimiz keyfi alamadık maalesef. Okuduğunuz için teşekkür ederim.
imza


"itaatsizliğin raconunu biz koymadık, ama biz uygularız."Bogi & Windham Lawrence Rotunda & ReQuem & Falcon Arrow
Yazı | NXT TakeOver: In Your House Hakkında Ön Değerlendirmelerim, Düşüncelerim
Undertaker vs. AJ Styles | Feud İncelemesi
Alıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben sıfır
Sen bir.
Sana çok bulunur,
Ağlayacak omuz.
Bana yine düştü
Ağlayarak otuz
Bir.

-B.Y.
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-03-2020, 21:48   #2
Sadece mutsuzum.
The Speedrunner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2019
Mesajlar: 7.889
Konular: 780
Favori Güreşçisi: Io Shirai
RPG Karakteri: Io Shirai
Rep Puanı: 878955
Rep Derecesi: The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Speedrunner Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Speedrunner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Speedrunner The Speedrunner isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 878955
Mesajlar: 7.889

Standart

Ellerine sağlık Doğan. Çok güzel olmuş.
imza

First week of foot camp, they taught us a lesson:

A good soldiers knows there's only one thing he can rely on when the cips are down. Not his cutting-edge intel. Not his state - of - the - art - equipment. Not his top - of - the - line - weapon... Just himself.

Take me a long time to remember that. For now, the war is over. I made mistakes along the way. But after all... I'm only human.

Remember me.

KAIRI SANE KORUMA DERNEĞİ
(Reckless&Pacman&Speedruner)
KAIRI SANE'E ŞİDDETE HAYIR!
NIA JAX'E DUR DE!


He showed me a glimpse of the future...

He knows what drives me. What I believe. The being a good soldier comes down to one thing...

... to one single question: What are you prepared to sacriface?

- Remember me.

When they came to me, I sacriface the man I was, to become combat machine. When my own fleash and blood held me back, I sacrifaced that too. Replaced it, like a spare part.

Victory costs. Every time, you pay a little more.

I see a glimpse of what's coming... and there was nothing let of me to stop it.

When the greatest combat machine falls... what we do then? What do I do?

The Speedrunner isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-03-2020, 21:59   #3
#BizGüreşTürkiyeyiz
Stayin' Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Oct 2018
Nereden: OOOH YEAH!
Mesajlar: 17.546
Konular: 1008
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Grado
Rep Puanı: 1067424
Rep Derecesi: Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Stayin' Alive Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Stayin' Alive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Stayin' Alive Stayin' Alive isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1067424
Mesajlar: 17.546

Standart

Ellerine sağlık. WWE o dönemki tüm feudları neredeyse aynı şekil boğdu. HHH vs Batist feudu daha büyük örnekti buna.
imza
Forum Başarılarım
SON İNCELEME MODERATÖRÜ
12x Onur Kürsüsü
2x Ayın İspiyoncuları Listesi
3x Haftanın Parlayan Üyesi
19 Şov İncelemesine Katkı
21 Feud İncelemesi
4 Kariyer İncelemesi
1 Kariyer İncelemesi (Düzenleme)
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania El Yazısı Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Akrostiş Şiir Yarışması Üçüncüsü
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Be A Booker Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Profil Dizayn Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Feud İnceleme Yarışması Birincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Şov İnceleme Yarışması Birincisi w/Reckless Behaviour
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Summerslam El Yazısı Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Makale Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Be a Booker Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series El Yazısı Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: SS Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: WG Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması Birincisi (Yarışma Tarihi Rekoru (41 Puan))
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Makale/Kompozisyon Yarışması Birincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Feud İnceleme Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/KonforluKlozet
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Erkekler Royal Rumble Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Konuşan Fotoğraflar Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: El Yazısı Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Profil Dizayn Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Be A Booker Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/Ultimate Opportunist & KonforluKlozet
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması Üçüncüsü
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Tahmin Yarışması Birincisi
Wrestlemania 36 Bahis Ligi Dördüncüsü
Elimination Chamber 2020 Bahis Ligi Dördüncüsü
Survivor Series 2019 Bahis Ligi Beşincisi
WarGames III Bahis Ligi Üçüncüsü
2019 Slammy Ödülleri En Geveze Üye
2019 Slammy Ödülleri En İyi Feud İncelemesi (Brock Lesnar vs Rey Mysterio)


Discord : WelcomeToNWO|KM#6922
YO YO YO YOGWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
Rey Mysterio (House Of Truth Edition(Retro))
1x Hardcore Champion (1.5 Saat)
GRADO
Soon...

Eski Nick : Kuti Mysterio
Stayin' Alive isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-03-2020, 22:42   #4
Banned
ThinkLumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2019
Nereden: İzmir
Mesajlar: 4.729
Konular: 145
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: Matanza
Rep Puanı: 104938
Rep Derecesi: ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ThinkLumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ThinkLumi ThinkLumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 104938
Mesajlar: 4.729

Standart

Eline sağlık güzel olmuş.
ThinkLumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-04-2020, 00:10   #5
AWESOME!
Calgary Kid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Dec 2011
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 12.549
Konular: 3823
Favori Güreşçisi: The Miz
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 336654
Rep Derecesi: Calgary Kid Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Calgary Kid Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Calgary Kid Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Calgary Kid Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Calgary Kid Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Calgary Kid Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Calgary Kid Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Calgary Kid Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Calgary Kid Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Calgary Kid Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Calgary Kid Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Calgary Kid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Calgary Kid Calgary Kid isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 336654
Mesajlar: 12.549

Standart

Aktif olarak takip etmediğim bir dönemdi ama anladığım kadarıyla rastgele oluşan bir rekabet olmuş. Orton ve AJ gibi marka değeri yüksek isimlere yer bulamadık, onlara önemli bir hikayede yer veremedik, bu gidişle boşta kalıp şovu kaçıracaklar, o zaman birbirleriyle maça çıksınlar gibi bir mantık sezdim buradan. Phenomenal Forearm vs RKO karşılaştırması zaten izleyicileri her zaman heyecanlandıran ve görmek istenilen bir an. Böyle bir olay üzerinden kurgulamayı tercih etmişler anlaşılan. Anlatım gayet akıcı ve detaylı, ellerine sağlık Doğan.
imza


in life, there are winners and there are losers.
we are the greatest tag team of the 21st century.

BE JEALOUS!
Calgary Kid isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.