GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Cevapla
 
Seçenekler Arama Stil
Alt 16-01-2014, 21:20   #1
Monday Fight Rollins
Richie Sambora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2013
Nereden: Ankara
Mesajlar: 13.177
Konular: 270
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 28536
Rep Derecesi: Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Richie Sambora WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Standart 8 Mayıs 2013-Main EventMain Event'e Hoş Geldiniz!Şov klasik giriş videosuyla açılıyor ve Michael Cole bizi şova konuk ediyor.

Randy Orton vs Antonio Cesaro One-On-One Match

Voices duyuluyor ve büyük bir taraftar desteği ile Randy Orton ringe geliyor.Tauntunu yaptıktan sonra rakibini beklemeye koyuluyor.
Arenada Miracle duyuluyor ve Antonio Cesaro tauntunu yaptıktan sonra ringe geliyor.
Hakem zili çaldırıyor ve ikili biraz bakıştıktan sonra lock-uplar ile başlıyorlar.Randy Orton lock-uptan üstün çıkan taraf oluyor ve Cesaro'yu köşeye sıkıştırıyor.Hakem saymaya başlıyor 1...2...3... Orton bıraktı.İkili tekrar bakıştıktan sonra tekrar lock-up yapıyorlar.Bu sefer Cesaro lock-uptan üstün çıktı ve Orton'u yere yatırıyor.Bir süre headlock uyguladıktan sonra Orton ayaklarıyla Cesaro'nun kafasını kıskaca alıyor.Taraftarlardan Randy için büyük destek var.Cesaro kafası kilit içinde geriye doğru bir takla atıyor fakat Orton bırakmıyor.Cesaro Orton'un bacaklarını tutuyor,bir süre tuttuktan sonra tekrar headlock.Fakat Orton kurtuluyor ve bu sefer yerde o headlock yapıyor.(Yaklaşık 3 dakikadır headlock içinde geçiyor.)Cesaro kıvrak bir hareketle kurtuldu ve ayağa kalktı.İkili yine bakışıyorlar.Şimdi yine lock-up,Orton Cesaro'yu iplerden sektiriyor ama Cesaro iplerden dönüşünde shoulder block yapıyor.Cesaro iplere doğru gidiyor Orton eğiliyor ve Antonio'nun dönüşünde dirseğini vuruyor.Cesaro yerde.Orton şimdi tekmelere başlıyor ve Cesaro'yu kaldırdı,bir uppercut!Cesaro yine yerde.Orton koşuyor ve bir knee drop.Cesaro yüzünü tutarken Orton tuşa gidiyor.1...ama Cesaro omzunu kaldırdı.Taraftarlardan "Randy Orton"chantleri var.Orton Cesaro'yu kaldırd ve suplex.Orton yine tuşa gitti.1...Cesaro omzunu kaldırdı.İkili yavaş yavaş toparlandılar.Cesaro omzuyla Randy'i köşeye ittirdi.Cesaro'dan tekmeler geliyor.Şimdi Randy'i köşede yukarı kaldırdı.Antonio yumruklara başlayacakken Orton kolunu tutuyor ve o yumruk attı.Cesaro suratını tuttuktan sonra bir anda Orton'u itiyor ve Orton dışarı düşüyor.

COMMERCIAL BREAK

Geri döndüğümüzde Cesaro yine lock-up a almış durumda.Randy yavaş yavaş kalktı ve yumruklar atmaya başladı.İplerden sekip geldi fakat Cesaro dizini çıkardı ve Orton yerde.Cesaro tuşa gidiyor .1...2... Orton izin vermedi.Cesaro Orton'u köşeye çekti,ard arda yumruklar ve tekmeler.Şimdi Cesaro onu ringin ortasına getirdi.İplerden sekti ve double foot stomp.Tuşa gidiyor.1...2...Orton yine kurtuldu.Cesaro tuttu ve gutwrench suplex yaptı. Tuşa gidiyor.1...2...Orton yine kurtuldu.Orton yine köşeye yanaşıyor.Cesaro ona baktı ve koşarak uppercut vuruyor Randy'e.Tuşa gidiyor 1...2...Orton yine kurtuldu.Orton ringin dışına çıkıyor kafasını tutarak.Cesaro ona baktı ve double axe handle yaparak üstüne uçtu.Şimdi Orton'u kaldırdı ve kafasını bariyerlere çarptırıyor.Cesaro ringe geri girdi ve hakem saymaya başladı.7'ye kadar saydıktan sonra Orton ringe geri girdi.Cesaro'dan yine headlock.Orton kalktı ve bir uppercut daha.Karşılıklı uppercutlar,Cesaro üstün çıktı.Şimdi iplerden sekiyor fakat Randy onu clothesline ile karşıladı.Bir clothesline daha ve Cesaro onu es geçtikten sonra powerslam!Cesaro iplere doğru sürünüyor.Randy onu kaldırdı ve iplere götürdü.Şimdi DDT pozisyonuna alıyor fakat Cesaro ayaklarını iplerden çekti ve Randy omuzlarının üstünden dışarı atmaya çalıştı ama Randy son anda iplere tutundu.Cesaro'dan bir yumruk ve Randy tekrar yerde.İkisi de şu an aprondalar.Antonio Randy'nin arkasına geçti ve german suplex için tutuyor.Cesaro çekmeye çalışıyor ama Randy iplere tutundu.Randy'den dirsek darbeleri ve Cesaro dışarı düştü.Ardından Randy Cesaro'nun üstüne doğru uçtu ama Cesaro çekildi,Randy kafasını bariyerlere çarpıyor çok sert bir şekilde.İkiside yerdeyken reklamlara gidiyoruz.

COMMERCIAL BREAK

Döndüğümüzde Cesaro dışarıda Randy'i tekmeliyor ve ringe geri sokuyor.Cesaro şimdi köşeye tırmandı,Orton'un kalkması için bekliyor.Cesaro atladı fakat Randy'den harika bir Dropkick.Randy tuşa gidiyor 1...2... Cesaro kurtuldu.Randy Cesaro'yu kaldırıyor ve Backbreaker yaptı.Tuşa gidiyor.1...2... Cesaro omzunu kaldırdı.Randy Cesaro'yu tekrar kaldırdı iplerden sekiyor fakat Cesaro'dan harika bir Body Slam! Tuşa gidiyor.1...2...Orton yine kurtuldu.Cesaro inanamıyor.Köşeye tırmanıyor şimdi Cesaro.Ama aniden Randy koştu ve Cesaro'ya yumruk attı.Şimdi köşeden Suplex için tutuyor ama Cesaro izin vermiyor ve yumruklar atmaya başlıyor.Randy inmek zorunda kaldı.Ama tekrar koşuyor ve Big Boot!Tekrar tutuyor kafasından Orton.Bu sefer yapıyor SuperPlex'i.Tuşa gidiyor.1...2...Cesaro omzunu kaldırdı.Cesaro köşeye süründü ve kalktı.Randy Clothesline için geliyor ama Cesaro tekme atıyor.Cesaro şimdi Orton'ın kafasını ters bir şekilde tuttu ve uppercut! Tuşa gidiyor.1...2...Orton kurtuldu.Cesaro şimdi Orton'a armlock yapıyor.Randy acı içinde.Ama sürünerek iplere yetişti.Cesaro bırakmak zorunda kaldı.Cesaro yerden kaldırıyor Randy'i,ardı ardına yumruklar atmaya başlıyor. Randy bir anda Cesaro'nun kafasını tutuyor ve ipler alıyor.Taraftarlara baktı ve Randy Orton DDT! Cesaro yerde ve seyircilerden Orton'a çok büyük bir destek var.Orton bir süre bekledikten sonra RKO için yere vurmaya başlıyor.Cesaro dönüyor RKO derken Cesaro itiyor onu,Orton iplerden sekti ve European Uppercut.Tuşa gidiyor. 1...2...Orton yine kurtuldu.Cesaro şaşkınlık içerisinde!Cesaro şimdi ayağa kalkıyor ve eliyle kafasını sağa sola oynatarak Neutralizer için bekliyor.Orton kalkamadığı için Cesaro onu kaldırıyor fakat RKO!Kimse ne olduğunu anlayamadı!Tuşa gidiyor Orton.1...2...3...Orton kazandı.İnanılmaz bir destek var seyircilerden.Maçtan görüntüler izliyoruz.


KAZANAN:Randy Orton


Geçen haftaki Raw'da olan olaylarla ilgili bir promo izliyoruz.

The Usos & Justin Gabriel vs 3MB


More Than One Man çalıyor ve 3MB tauntlarını yaparak ringe geliyorlar.
The Rising çalıyor ve Justin Gabriel hoplaya zıplaya rampada görünüyor.Elinde bir mikrofon var.
Justin Gabriel:(Slater'ı göstererek)Geçen hafta Main Event'te seni yendim ve şovun bitişinde bana iki tane uygun adam bulmamı söyleyip meydan okudun ve partnerlerimi buldum.When i say Uce u say O Uce-O!
So Close Now duyuluyor ve Uso'lar rampada görünüyor ve ringe geliyorlar.Justin ile el sıkıştıktan sonra ringe giriyorlar.Justin Slater'a laf atıyor ama duyamıyoruz.
Yine geçen haftaki RAW'dan görüntüler gösteriliyor ve Extreme Rules'ta olacak Sheamus vs Mark Henry maçının tanıtımı yapılıyor.
En sonunda maça Jey ve Mahal lock-uplarla başlıyorlar.Mahal üstün çıkıyor ve Jey'i köşeye götürüp yumruklamaya başlıyor.Jey iplere vurup dans etmeye başlıyor.Ardından Uce-O diye bağırıyor.Mahal ne olduğunu anlamayıp yumruk atıyor ama Jey kolunu tutup köşeye atıyor ve Justin'e tag veriyor.Jey Mahal'in kolunu tuttu ve Justin köşeye tırmanıp Mahal'in kolunun üstüne dirdeğiyle atladı.Justin'den şimdi armlock geliyor.Justin çok sıkı tutuyor.Onu köşeye götürüp Jimmy'e tag veriyor.Bu sefer Jimmy Mahal'in kolunun üstüne atlıyor.Mahal çok acı içinde.Jimmy armlock yapmaya devam ediyor ama Mahal yumruklara başlıyor.Ardından Jimmy'i kafasından tutup köşeye götürüyor ve Drew'e tag veriyor.Jimmy'i aldı ve üst üste tekmeler geliyor.Şimdi onu köşeye götürdü fakat Jimmy bir anda çok sert bir tokat atıyor.Üst üste choplar ama Drew Jimmy'nin kafasını tutuyor bir süre ve Jimmy onu iplere yolluyor.Drew dönüşünde Shoulder Block ile dönüyor!Jimmy yerde.Drew "Yeah Baby!" diyerek bağırıyor ve iplerden sekiyor ama Jimmy'den çok sert bir Clothesline!Jimmy tuşa gidiyor.1...Drew kurtuldu.Drew kalkar kalkmaz bir tekme atıyor ve Jimmy'nin kafasını yere vurduyor aniden.Tekrar Jinder'a tag veriyor ama o girdiğinde Jimmy kalkmış durumda ve bir chop darbesi geldi Jimmy'den! Jimmy yine Uce-O diye bağırıyor ve Mahal'i kaldırıp Body Slam yapıyor.Yine kolundan tutup kaldırdı ve bu sefer Jey Mahal'in koluna atladı.Jey yine yerdeki Mahal'e armlock yapıyor ama Mahal yavaş yavaş kalkıyor.Jey onu iplere yollamak istiyor ama Mahal onu yolluyor.Tam o anda Slater ipleri aşağı indiriyor ve Jey dışarı düşüyor.

COMMERCIAL BREAK

Döndüğümüzde ringde Mahal'i Jey'e Neckbreaker yaparken buluyoruz.Mahal yerdeki Jey'e üst üste Knee Drop'lar yapıyor.Mahal şimdi onu headlocka aldı.Jey yavaş yavaş kalkıyor ve Mahal'in karnına yumruklara başlıyor.Şimdi Jey iplerden sekti ve Mahal'den Big Boot!Tuşa gidiyor.1...2...Jey omzunu kaldırdı.Mahal Slater'a tag veriyor,Slater girdiği an tekmeyi basıyor.Ardından ilginç bir şekilde olduğu yerde dans etmeye başlıyor.Slater kalkmaya çalışan Jey'e üst üste yumruklar vuruyor ve "3MB"diye bağırıyor.Biraz etrafa bakındıktan sonra Jey'i Headlock'a alıyor.Seyircilerden Jey'e destek var fakat Jey kalkamıyor bir türlü.Jey kalkıyor ama Slater onu iplere yolluyor,dönüşünde ise Jey Roll-Up'a aldı. 1...2... Heath kurtuldu.Slater Jey kalkınca Superkick vuruyor!Tuş deniyor.1...2...Jey kurtuldu.Slater inanamıyor kurtulduğuna!Jey kalktığında Slater Body Slam deniyor fakat Jey arkasına düştü ve Slater'ı tutup çok sert bir biçimde köşeye yolladı!Slater omzunu çok sert çarptı gerçekten.Seyirciler Jey'in tag vermesi için tempo tutuyorlar.Jey kalktı ve tag verdi Jimmy'e.Aynı zamanda Slater'da Drew'a tag verdi.Jimmy girdiği anda Drew'a Clothesline yapıyor.Bir Clothesline daha geldi.Hemen ardından Drew'ın karnına tekme atıyor.Onu iplere yolladı ve Samoan Drop!Yine Uce-O diye bağırıyor ve köşedeki Drew'a Shades of Rikishi hareketini uyguluyor.Tuşa gidiyor.1...2...Drew omzunu kaldırdı.Jimmy onu kaldırıyor fakat Drew onu itmeyi başardı.Jimmy köşeye çarptı ama Justin Gabriel onun omzuna dokunarak tag almayı başardı.Şimdi Justin köşeye tırmandı ve Gabriel'a Crossbody yaparak atlıyor!Mahal ringe girmeye yeltendi fakat Gabriel onu yumrukladı ve sokmadı ringe.Şimdi Justin iplerden gerildi ve Drew'a Clothesline!İplerden zıplayarak Moonsault!Drew hareket edemiyor. Jimmy tuşa gidiyor.1...2...Drew yine omzunu kaldırdı!Drew yuvarlanarak ringin dışına çıktı 3MB ekibi arka alana gitmeye yelteniyorlar.Ama Justin'den 3'üne birden Crossbody denemesi!Fakat başarısız oluyor.Şu an 3MB'nin kucağında Justin!Tam o sırada Jimmy ringde iplerden gerildi ve dışarıya atladı! 5'i birden yerdeler!Gabriel uyanıklık edip Drew'ı ringe soktu ve tuşa gidiyor.1...2...Ama Jinder Mahal tuşu bozdu.Mahal Justin'i kaldırıp dışarı attı şimdi de!Mahal tam döndüğünde Jimmy Uso'dan Superkick! Slater arkadan sinsice yaklaştı ve Jimmy'e DDT!Slater kendi çapında ellerini kaldırırken Jey girdi ringe ve Superkick!Bu sefer Drew onun üstüne koştu ve Big Boot!Drew "3MB" diye bağırırken Gabriel girdi ringe ve Tornado DDT!İşte tam zamanı!Justin köşeye çıkıyor ve 450 Splash!Tuş denemesi.1...2...3...Justin kazanıyor!

KAZANAN:The Usos & Justin Gabriel


The Usos ringe giriyor ve Justin ile galibiyetlerini kutluyorlar.Maçtan görüntüler izliyoruz ve şov rampada 3MB'nin Usos ve Justin üçlüsüne bakışlarıyla son buluyor.


Öncelikle belirtmek isterim ki ilk incelememdir.Lütfen görüşlerinizi,eleştirilerinizi ve fikirlerini söyleyin.Ayrıca şu son anlardaki karmaşayı izlemeniz lazım.Çok iyiydi.:onay


İZLEME LİNKİ
Buradan izleyebilirsiniz.
imza


Richie Sambora isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-01-2014, 21:28   #2
#hürriyetveitilaf
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2013
Nereden: -
Mesajlar: 40.894
Konular: 1828
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 50238
Rep Derecesi: CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Biraz renk katarsanda güzel olabilir eline sağlık.
imza
old but gold rpg:

with: Alexa Bliss: DoR TTC Contendership...

with Sheamus: 2 time World Heavyweight Champion, Hardcore Champion, US Champion, 3 time Tag Team Champion, Hall of Fame Class of 2016...

with CM Punk: Tag Team Champion...

with Tyler Reks: DoR Hardcore Champion...


#hürriyetveitilaf
#hürriyetsonsuza
CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-01-2014, 08:00   #3
Amin.
Heartbroken Kid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Sep 2010
Mesajlar: 17.111
Konular: 1172
Favori Güreşçisi: AJ Lee
Rep Puanı: 7480
Rep Derecesi: Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.Heartbroken Kid Royal Rumble maçını kazandın.
Standart

Ellerine sağlık bro.
imza

Sağdaki ben.
RPG GWA: AJ Lee
Başarılar: Loading...

RPG GTW: Ryback (old but gold)
Başarılar
- RybAJ kurmak.
- Şirketi silmek
- GTWC
- USC
- TTC( AJ Lee ile)
- Triple Crown Champ


Heartbroken Kid isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-01-2014, 09:51   #4
FREEDOM!
Minor Threat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Nov 2013
Nereden: İstanbul
Mesajlar: 19.707
Konular: 247
Favori Güreşçisi: Sheamus
Rep Puanı: 108913
Rep Derecesi: Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart

Eline sağlık Alper .
imzaFuck you! I won't do what you tell me.

Instagram - Twitter

Minor Threat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Forum Yasal Uyarı
Powered by vBulletin® Versiyon Gizli
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

Kuruluş : 28 Haziran 2010

Anasayfa

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan GüreşTürkiye forum adresimizde, T.C.K yirminci madde ve 5651 Sayılı Kanunun dördüncü maddesinin ikinci fıkrasına göre, tüm üyelerimiz yazdıkları mesajlardan kendileri sorumludur. GüreşTürkiye hakkında tüm hukuksal şikayetler, iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde değerlendirilecek ve en geç bir hafta içerisinde avukatlarımız tarafından dönüş yapılacaktır. Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen alttaki "İletişim" linki aracılığıyla ulaşın.