GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Youtube Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 09-06-2019, 23:52   #21
japan ist weit
The Bulldogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 8695
Favori Güreşçisi: "The Maharaja" Jinder Mahal
Rep Puanı: 486246
Rep Derecesi: The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Bulldogy The Bulldogy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

O şahıs.

The Bulldogy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2019, 23:55   #22
Emekli
RebelVoice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: .
Konular: 4646
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 5867
Rep Derecesi: RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın.
RebelVoice RebelVoice isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı TheMonster292 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Puhahahahah. Neden böyle birşey yapılmış?
Alıntı OhMyMind Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ahahahahhahahhaha günlük doz.
Pardon da gülmenizin sebebi?
imza
Eski Karakter: ELI DRAKE

ESKİ RPG
TRIPLE H
JINDER MAHAL
AUSTIN ARIES
PRINCE DEVITT
RebelVoice isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2019, 23:58   #23
Code Blue
Punk City - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 869
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 131384
Rep Derecesi: Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Punk City - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Punk City Punk City isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 131384

Alıntı RebelVoice Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Pardon da gülmenizin sebebi?
Ben de pek çözemedim. Sanırım kişisel hırs, ay yıldızın olduğu yere kadar sıçramış. Emre inşallah kinlenmiştir onlara.
Punk City isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2019, 23:59   #24
japan ist weit

Rep Derecesi: The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alt 10-06-2019, 00:01   #25
Phenomenal
TheMonster292 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 527
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 179034
Rep Derecesi: TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheMonster292 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
TheMonster292 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
TheMonster292 TheMonster292 isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 179034

Bunu yapan şahısın bir tarafı rahatlamıştır umarım.
imza

FORUM BAŞARILARIM

TheMonster292 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-06-2019, 00:03   #26
japan ist weit

Alt 10-06-2019, 00:06   #27
Emekli

Nereden: .
Konular: 4646
Favori Güreşçisi: -
Rep Derecesi: RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın. RebelVoice Royal Rumble maçını kazandın.
RebelVoice RebelVoice isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Punk City Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben de pek çözemedim. Sanırım kişisel hırs, ay yıldızın olduğu yere kadar sıçramış. Emre inşallah kinlenmiştir onlara.
Emre dışında biri de olsa tepkileri aynı olurdu bence.
imza
Eski Karakter: ELI DRAKE

ESKİ RPG
TRIPLE H
JINDER MAHAL
AUSTIN ARIES
PRINCE DEVITT
RebelVoice isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-06-2019, 00:08   #28
Sonia? I Only Know Nessa
King Of Beards - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Plovdiv, Bulgaristan
Konular: 2568
Favori Güreşçisi: Rhea Ripley
Rep Puanı: 70061
Rep Derecesi: King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Of Beards Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
King Of Beards - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
King Of Beards King Of Beards isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 70061

Kendi karakterini yansıtmış o İzlandalı eleman. Öyle karakterli elemanları ciddiye almamak lazım.
King Of Beards isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-06-2019, 00:09   #29
young wolf
PG Sucks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 28
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 6168
Rep Derecesi: PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın. PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.
PG Sucks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
PG Sucks PG Sucks isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 6168

Alpay modu açıldı, içerideki İzlanda maçını bekliyorum köpek gibi.
imza
8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum
Sıkıntılarım iyice arttığında yakın bir arkadaşımı aradım
Dedim ki "Bana bak kendimi 8-9 senedir iyi hissetmiyorum."
Bir kızdı parladı,
olduğu yerden sıçradı tahmin ediyorum
Dedi ki "Çabuk kalk, buraya gel."
Dedim "Tabi ki gelirim fakat çabucak gelemem.
Çünkü biliyorsun, 8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum."
"Olsun" dedi "Geç de olsa gel yanıma."
Ağır ağır, yavaş yavaş gittim
Dedim ki "Evet, işte karşındayım"
"Neyin var?" dedi bana
Dedim "Söyledim ya 8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum."
"O halde" dedi "sana ne yapacağımız belli"
Mutfağa gitti çekmeceden satır aldı
Aldığı satırı babaannesinin tülbentine sardı
Sonra üzerine çiğ et koydu, bana verdi
"Ne yapayım bunları?" dedim
Dedi "Git bunu böylece yastığının altına koy evdeki
bütün pencereleri aç sonra ne yapıyorsan yap geçer."
"Emin misin?" diye sordum
"Eminim." dedi
"Bana bak" dedim
"Ben kendimi 8-9 senedir iyi
hissetmiyorum. Bu nasıl geçirebilir bu sıkıntıyı?"
"Bilmiyorum" dedi
"Ben hep böyle yapıyorum,
sıkıntılı insanlara da bunu tavsiye ediyorum."
Teşekkür ettim
ve yanından ayrıldım.

PG Sucks isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-06-2019, 00:11   #30
ᴇx
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 2220
Favori Güreşçisi: Alicia Fox
Rep Puanı: 247056
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Reckless Behaviour Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 247056

İzlanda seni ülke olarak çok severim ama bu yaptıkları saygısızca. Yarın gereken cevabı veririz.
imza

“I have a voice, have a voice, hear me roar tonight. You held me down but I fought back loud.”

Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil