GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 12-09-2015, 14:11   #1
El Tigre
Super Disaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli.
Konular: 1812
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 57486
Rep Derecesi: Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Super Disaster Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Super Disaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Super Disaster Super Disaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 57486

Standart A Milli Takımımızın Fransa Röportajı!

Fransa'da bulunan EuroBasket yetkilileri dün gece antreman sonrası Milli Takımımız ile röportaj yapmış.Bu röportajın ilginç bir içeriği varmış çünkü yetkililer turnuvada parlayan genç yeteneğimiz Cedi Osman üstüne daha çok sorular sormuşlar.Bunların yanı sıra Fransa maçını da ele almışlar.

Cedi Osman: Fransa’nın saha avantajı olması bu işi daha da zorlaştırıyor.Fransa şampiyon bir takım ve NBA’de oynayan Tony Parker, Nicolas Batum ve Boris Diaw gibi tecrübeli oyunculara sahipler.Maçın zor geçeceğini biliyoruz ama sahaya çıkıp kazanmak için elimizden geleni yapacağız.

Röportaj Ekibi: Türkiye’nin savaşacağından kimse şüphe duymuyor ama Fransa aylardır turnuvayı şampiyon olarak bitirecek yorumları yapılıyor.

Cedi Osman: Biliyorum, aslında ben de öyle düşünüyordum.Ama Rusya, Polonya ve Finlandiya’ya karşı çıkarttıkları maçtan sonra o kadar iyi olmadıklarını düşünüyorum.Berlin’de Almanya ve İtalya’ya karşı oynadığımız gibi oynarsak onları yenebiliriz.

Hidayet Türkoğlu: A Milli Takımda oynadığınız zaman seyirciler olmasa bile bir baskı ile karşı karşıya kalıyorsunuz.Er ya da geç takımımızdaki genç oyuncularımız bu gibi durumlarla yüzleşmenin yolunu bulacaklar.Çünkü onlar bu formayı gelecek yıllarda giyecek kişiler.

Ergin Ataman: Cedi turnuvanın başından beri iyi bir oyun sergiliyor.Bu seviyelerde kalitesini gösterdiğine inanıyorum.Bazen onu dört numara da, hatta bazen de point guard olarak kullanıyoruz.Yeteneklerini ve hızını kullanarak potaya ataklar yapabiliyor, pick’n’roll’de koşabiliyor.Genç olmasının yanı sıra bu yaşında ne kadar deneyimli ve yetenekli olduğunu bizlere gösteriyor.Bence kısa bir süre sonra Avrupa’nın en iyi oyuncularından birisi olacak.

Cedi Osman: Batum’a karşı oynamak güzel olacak, çok heyecanlıyım.Onu savunmak ve onla eşleşmek benim için güzel bir deneyim olacak.Ayrıca Tony Parker’la oynamayı dört gözle bekliyorum.Bence bu maçı kazanabiliriz.
imza

#NeredeKalmıştık

Super Disaster Sıradaki İnceleme Listesi
Raw is War Etkinliği
Super Disaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-09-2015, 14:16   #2
anti reigns
King of Heyman Guy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Tekirdağ
Konular: 1988
Favori Güreşçisi: Cesaro
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 8752
Rep Derecesi: King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın. King of Heyman Guy Royal Rumble maçını kazandın.
King of Heyman Guy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
King of Heyman Guy King of Heyman Guy isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 8752

Ergin Ataman çok doğru konuşmuş. Cedi kısa süre içinde Avrupa'ın en iyisi olur.
imza

5 Time Haftanın Parlayan Üyesi

King of Heyman Guy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-09-2015, 20:32   #3
Kayıtlı Kullanıcı
TheAwesomeMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Mersin
Konular: 133
Favori Güreşçisi: The Miz
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 6051
Rep Derecesi: TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın. TheAwesomeMan Royal Rumble maçını kazandın.
TheAwesomeMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
TheAwesomeMan TheAwesomeMan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 6051

Bu turnuvadan bir olimpiyat çıkarsa harika olacak.
TheAwesomeMan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil