GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 15-12-2019, 21:43   #1
Düalist
TheJoker66s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 62
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 31162
Rep Derecesi: TheJoker66s Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheJoker66s Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheJoker66s Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheJoker66s Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheJoker66s Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheJoker66s Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheJoker66s Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheJoker66s Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheJoker66s Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheJoker66s Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TheJoker66s Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
TheJoker66s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
TheJoker66s TheJoker66s isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 31162

Standart Bu Geceki TLC Hakkında Düşüncelerim

Öncelikle bu gece kalacak olan arkadaşlara iyi seyirler. Ben okul yüzünden kalamayacağım. Aleister Black vs. Buddy Murphy maçıyla başlamak istiyorum. Ben hala bunların hikayesini anlamadım. Her neyse ama bu maç gerçekten güzel geçecek gibi. 2 güreşçi de yetenekli. Güzel bir maç çıkacağını düşünüyorum. Maçının kazananın Aleister olacağını düşünüyorum. Bir diğer maç ise bu. WWE Women's Tag Team Champions The Kabuki Warriors vs. Raw Women's Champion Becky Lynch & Charlotte Flair. TLC türünün olması ayrı bir güzel. Bir yanda Japonlar diğer yanda Kadınlar Divizyonun önemli isimleri. Bu maçında güzel geçmesini düşünüyorum. Maçın kazananı da Becky&Charlotte olacaktır. Bir diğer önemli maç ise Rusev vs. Bobby Lashley. Bu maçın önemi Lana açısından baya bir büyük olacaktır. Tables maçı olması beni heyecanlandırıyor. Bu maçı Lashley'in alacağını düşünüyorum. Bir sonraki durak ise bu maç. SmackDown Tag Team Champions The New Day vs. The Revival (Ladder Match). Takım maçı ve Ladder olması baya güzel bir şey. Revival ve New Day bu maçı güzel çıkaracaklarını temenni ediyorum.. The Revival'ın kazanmasını düşünüyorum. Bu sefer ki maç ise Roman Reigns vs. King Corbin. Bu feud uzun süredir devam eden ve artık yeter denilen feud haline geldi. Bu maçla birlikte Romanın da Corbin ile olan feudu sona erecektir. Roman Reigns kazanır diyorum. Son maç ise bu maç. Universal Champion Bray Wyatt vs. The Miz. 2 haftadır süren bu feud çok kısaydı. Amaçları TLC'de maç eklemekti ve öylede oldu. Bu maçla birlikte bu feud sona erer diye düşünüyorum.
Görüşlerim bu yöndeydi. Okuduğunuz için teşekkür ederim.
imza

”Adalet, toplumların nefes borularıdır.”

Ey konstantiniye, ya sen beni alırsın, ya ben seni alırım. Fatih Sultan Mehmet

Seth Freaking ROLLİNS is back.

Konu Windham Lawrence Rotunda tarafından (15-12-2019 Saat 21:47 ) değiştirilmiştir.
TheJoker66s isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil