GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 30-10-2018, 19:17   #1
Sports Entertainment Destroyer
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 2777
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 114790
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Standart ROH TV #371 Şov İncelemesi

Yayınlanma Tarihi: 29 Ekim 2018

HONOR... IS... REAL!

Las Vegas'tayız! Bu şovun main eventinde Jonathan Gresham ve Jay Lethal takım olacak, rakipleri ise Jushin Thunder Liger ve KUSHIDA ikilisi olacak. Ayrıca Eli Isom vs. Shane Taylor maçı da olacak.

Gecenin ilk maçı için Scorpio Sky geliyor. Şimdi de rakibi Adam Page geliyor.

Scorpio Sky vs. Adam Page

El sıkışıyorlar. Maç başlıyor ve lock up gelyor. Karşılıklı kol kilitleri ve counterlar geliyor. Sky headlock'a alıyor, Page iplere gönderiyor, shoulder block sonrası kimse yıkılmıyor. Sonra tekrar iplere gidiyorlar Page shoulder tackle ile yıkıyor ama Sky kip up ile kalkıyor. Sonra bir takım gel gitler izliyoruz ve Page'den sert bir big boot geliyor. Page köşede tekmelerle domine ediyor rakibini. Suplex deniyor ama Sky arkaya iniyor, devamında iplere yaslanan Sky'ı Page lariat ile dışarı yolluyor ve kendisi de çıkıyor ardından. Page Sky'ı birkaç kez bariyerlere çarpıyor. Fireman's carry'ye alıyor ve koşarak Sky'ı ring direğine fırlatıyor ve Sky kafasını direğe çarpıyor! Reklamlar. Döndüğümüzde Sky köşede oturan Page'e leaping frankensteiner yapıyor, ancak bu hareket tuşu bulmasına yeterli olmuyor. Sky Page'in kafası apronda kalacak şekilde ayarlayıp aprona geliyor ve orada leg drop yapıyor. Tekrar tuş deniyor, 2'de kalıyor. Sky Backbreaker yapıyor, tuş 2'de kalıyor. Sky headlock ile devam ediyor. Page yumruklarla kurtuluyor ve karşılıklı strikelar izliyoruz. Sky Page'i köşeye yolluyor ama Page dönüşte sert bir lariatla indiriyor Sky'ı. Page chop ve forearmlar vurduktan sonra Sky onu iplere yolluyor, sonra Sky iplerden geliyor, Page onu havada yakalıyor ve Fallaway Slam yapıyor. Page bir corner dropkick ve Bridging German Suplex'le tuşa gidiyor, 2'de atıyor Sky. Page bir de Bridging deadlift pumphandle half nelson suplex ile tuşa gidiyor ama Sky bundan da son anda kurtulmayı başarıyor. Page German Suplex için tutuyor ama Sky iplere tutunuyor ve dirsek vurup leg hook suplex deniyor ama Page cradle'a çevirip tuş deniyor, 2'de kalkıyorlar. Sky Page'in sırtına double stomp vuruyor ve hemen devamında da Springboard Cutter vuruyor. Bir de Fisherman Buster vuruyor, Page tuştan 2'de kurtuluyor. Page aprona geliyor, Sky'a vurup uzaklaştırıyor ve Buckshot lariat deniyor ama Sky sıyrılıp roll up ile tuşa gidiyor, Page 2'de atıyor. Karşılıklı darbeler sonrası Page'den discus lariat ve devamında da Rite of Passage!

Kazanan: Adam Page ***1/2. Haftalık şov için harika ve PPV düzeyinde bir açılış maçıydı. Page sertliğini müthiş gösterdi Sky'a karşı. Sky anlık üstünlükler yakalamayı başarsa da Page güzel bir bookingle kazanmayı bildi. Page'in artık momentumunu biraz daha yukarıya taşıyıp tekli kemerlere aday olması gerekiyor eğer şirketten ayrılmayacaksa.

HONOR... IS... REAL!

Arka alanda The Kingdom konuşma yapıyor.

TK O'Ryan: Hayır, daha fazla yok, daha fazla yok... The Kingdom komplosu baş aşağı çakılıyor.

Matt Taven: Çünkü artık yeşil elli bir Melvin tamamen aötından yapılmış ve bu şirketi temsil eden unvanı elinde tutmuyor. Şimdi, gerçek bir şampiyonunuz var. Hak eden kim varsa ona karşı bu unvanı savunacak bir adam. ÇÜNKÜ BEN MATT TAVEN'IM! Ve bu... Bu benim Krallığım.

Vinny Marseglia: Komplo... Öldü!

HONOR... IS... REAL!

Adam Page maç sonrası arka alanda yürüyor ve kameraya konuşuyor.

Adam Page: Kaçırmadınız değil mi? Scorpio Sky'a ne yaptığımı gördünüz mü? Bu sadece dominant bir galibiyet değildi. Ben dünyanın en iyi ağırsikletlerinden biriyim. G1'a gittim ve şimdi Ring of Honor'a geri döndüm. Bu yüzden şimdi, bana bir unvan maçı verin! Ha? 6-Man Kemerleri, Tag Team Şampiyonluğu, TV Şampiyonluğu, ya da ne bileyim... Belki de Ring Of Honor Dünya Şampiyonluğu.

Geçen hafta Jeff Cobb unvan maçında Punishment Martinez'i 5 dakikadan kısa sürede yenmiş ve yeni TV Şampiyonu olmuştu.

HONOR... IS... REAL!

Sıradaki maç için Shane Taylor ve sonra da Eli Isom geliyor.

Shane Taylor vs. Eli Isom

Isom el sıkışmak istiyor ama Taylor onun eline tükürüyor. Maç başlıyor. Isom Taylor'un yumruklarından kaçıp ardı ardına forearmlar vuruyor ve bir tokatla tamamlıyor. Taylor sinirleniyor koşuyor, Isom bir leapfrog ve high knee geçiriyor. Devamında Taylor Isom'ı havada yakalıyor powerbomb yapacakken Isom kurtulup drop kick vuruyor ve aprona geçiyor. Taylor aprondaki Isom'a forearm smash vuruyor ve bayıltıyor resmen. Isom üst iplere asılı kalıyor. Taylor'dan rope hung stunner! Taylor rakibini köşeye kıstırıyor göğsüne palm strike vuruyor. Reklamlar. Taylor domine etmeye devam ediyor. Taylor body slam yapıyor ve taunt yapıyor. Isom yumruklarla karşılık vermeye çalışıyor, iplere gidiyor Taylor'ın yumruklarından kaçıyor ve enzuigiri vuruyor. Isom bir kez daha iplerden geliyor ama Taylor onu lariat ile yere gömüyor. Taylor bir splash deniyor ama Isom çekilince Taylor zemine yapışıyor. Isom jumping forearmlar vurup iplerden geliyor ve dropkick vuruyor. Isom çıldırıyor resmen ve Shane Taylor'a Samoan Drop yapıyor! Tuş deniyor, Taylor son anda kurtulmayı başarıyor. Isom forearmlar vurmaya devam ediyor ama Taylor headbutt gömüyor. Isom yine çıldırıyor ama Taylor ona eye poke yapıyor. Isom saldırmaya çalışıyor ama Taylor onu yakalayıp finisherını vuruyor ve maçı kazanıyor.

Kazanan: Shane Taylor **1/2. İdare eder-Güzel arası bir maçtı. Şirket açık bir şekilde gelecek için Eli Isom'u hazırlıyor ama ileride hangi düzeyde kullanırlar bilmiyorum. Kendisinde iyi bir midcarder karizması var ve eğer düzgün de kullanılırsa kendisinden Jay Lethal tarzı bir adam çıkabilir.

Taylor maçtan sonra merdiven alıp ringe giriyor. Isom'u köşede tekmeye boğuyor ve boynuna sandalyeyi geçiriyor. Ama Cheeseburger kurtarmaya geliyor. Burger Taylor'a ardı ardına forearmlar vuruyor, Shotei deniyor ama Taylor'dan KO Punch. Bir de finisher vuruyor Taylor Burger'a. Sandalyeyi tekrar alıyor ama bu sefer de Flip Gordon geliyor! Gordon direk dalıyor ve art arda yumruuklar geçirip sandalyeyi Taylor'ın önce karnına ve defalarca da sırtına gömüyor ve bir mikrofon alıyor. Ringe tekrar girip konuşmaya başlıyor.

Flip Gordon: İstediğin bu mu Bully? İstediğin bu mu? Aşırıya kaçmamı mı istiyorsun? Hardcore'a kaçmamı mı istiyorsun? Ne tip bir maça çıktığımız umrumda değil. TLC olsa da, merdiven maçı da olsa, street fight da olsa umrumda değil. Seninle her zaman her yede savacağım!

Bully Ray elinde mikrofonla stage'de gözüküyor.

Bully Ray: Vaaoooov! Neler dedin öyle! Yanıyorsun, dövüşe hazırsın. Sokak dövüşü, sandalyeni salla, tekmele kıçını! Görünüşe göre bir kavgaya hazırsın. Görünüşe göre kavgaya hazırım. Masa maçı dedin, TLC maçı dedin, No DQ maçı dedin... Kafan karar vermek için çok dağınık. Belki de onlar (seyirciler) senin yerine karar verebilirler. (Bully yavaştan ringe ilerliyor) Bir No DQ maçı mı istiyorsun? Bu insanlar bir TLC maçı mı istiyor? İstediklerini alamayacaklar! (Bully ringin çevresinde durup konuşmaya devam ediyor.) Ve bu gece elde edemeyeceklerinden de kesinlikle eminler. Bu gece ne eldeedeceğini biliyor musun Flip? Tam olarak hiçbir şey. Seninle ringe girmek için hiçbir sebebim yok. Seni yendim, seni kanattım, sana yapılabilecek her şeyi yaptım. Sen bir dip balığı genç oğlansın. Ben 2 kez Hall of Famer'ım, sen bir hiç kimsesin, ben bir tanrıyım. Ancak Vegas'a geldiğimizden bu yana sana tek bir soru soracağım. Kendini iddialı bir adam olarak görüyor musun?

Flip Gordon: Bu gece kıçını tekmeleyebileceğimi iddia ediyorum.

Bully Ray: (Manalı manalı baktıktan sonra) Bunu yapmayı çok isterdin, onlar da görmeyi çok isterdi ama bu olmayacak. Ama bak ne diyeceğim. Önümüzdeki hafta, Philadelphia'da kendini göstereceksin. ECW Arena'ya çıkacaksın. (Seyircilerden ECW chantleri geliyor) Kesin sesinizi bu tezahüratları duymaya ihtiyacım yok. Sen en iyi adamını getireceksin, ben de kendi en iyi adamımı getireceğim. Ringe girecekler ve kavga edecekler. Ve şart şu: eğer senin adamın kazanırsa bana istediğin her şeyi yapabilirsin. Kıçımı tekmeleyebilirsin. Ya da beni yakabilirsin. Ama benim adamım kazanırsa ben de sana ne istiyorsam yaparım. Ne diyeceğini bilemiyorsun değil mi? Gözlerindeki korkuyu görebiliyorum. Bu meydan okumayı kabul edecek misin Flip?

Flip Gordon: Senin bir kaltak olduğun kadar eminim. Ben hiç kimseden korkmam.

Bully Ray: Bak sana ne diyeceğim. Senin için işleri biraz daha kolaylaştırayım genç oğlan. Benim adamımın kim olduğunu şimdi söyleyeceğim. Hey Silas! Buraya gel! Merak etme Flip, arkanı kontrol etmene gerek yok. Silas tam olarak orada.

Silas Young stage'de görünüyor.

Bully Ray: Haftaya ECW Arena'da. Benim adamım Silas'a karşı senin adamın. Tanrıdan senin adamının kazanmasını istesen iyi edersin. Çünkü kazanamazsa, Flip'in sonuna gelebilir.

Silas Young Flip'e doğru bağırırken Bully ve Silas arka alana doğru gidiyor ve Flip de Cheeseburger'a yardım ediyor.

HONOR... IS... REAL!

Sırada main event var. Cody bir tweet atmış, Final Battle'ın üzerinden 10 ay geçti ama ben hala teke tek rövanşımı alamadım demiş. Bir de daha neyi bekliyorsunuz demiş.

Şimdiki maç için Kenny King spiker masasında. İlk olarak Jushin Thunder Liger ve KUSHIDA geliyor. Daha sonra da Jonathan Gresham ve takım arkadaşı ROH World Champion Jay Lethal geliyor.

Jushin Thunder Liger & KUSHIDA vs. Jonathan Gresham & Jay Lethal

Kushida ve Lethal başlıyor. Karşılıklı waist locklar sonrası farklı kilit denemeleri geliyor. İki taraf için de olumlu sonuç çıkmıyor ve partnerler tag alıyorlar. Lock up yapıyorlar, sonrasunda yine teknik kilitler ve tuş denemeleri oluyor ama sonuç çıkmayınca iki isim de ayağa kalkıyor. Test of Strength için gelitorlar ve Gresham yatırıp Liger'a side headlock bağlayıp tuş deniyor. Gresham bir kaç kez daha teknik tuşlar deniyor ama başaramıyor. Liger bir süre Bow and Arrow Stretch bağlıyor ve sonra salıyor. Gresham Lethal'a tag veriyor. Lock up yapıyorlar. Liger iplere gidiyor ve shoulder tackle'dan sonuç çıkmıyor. Lethal iplere git diyor ama yine yıkılmıyor Liger'ın omzuna. Lethal iplere gidince Gresham çaktırmadan tag alıyor ve Liger Lethal'ı takip ederken Gresham Liger'ı tutuyor ve German Suplex vuruyor. Gresham yerde yumruk ve diz darbesi geçiriyor ve Kushida'yı düşürüyor. Sonra Liger'ı köşeye irish whip ile çarptırıyor ve Lethal tag alıyor. Lethal Liger'a backbreaker vuruyor, tuş başarısız oluyor. Lethal diz darbeleri vuruyor Liger'ın beline, sonra tuş deniyor ama Liger bacağını ipe koyuyor. Lethal kendi köşesinde birkaç yumruk vurduktan sonra Gresham'a tag veriyor. Takım halinde atak yapacaklarken Liger Lethal'ı ittirip Gresham'a çarptırıyor. Lethal bir chop vuruyor iplere gidiyor ama Liger clothesline ile indiriyor. Kushida tag alıyor ve girer girmez Gresham'a chop vuruyor. Gresham'ın sırtına sert tekmeler geçiriyor, sonra bir de handspring elbow vuruyor. Lethal'la kapışıyorlar şimdi, karşılıklı counterlardan sonra Kushida basement dropkick vuruyor. Kushida ve Gresham arasında bol yuvarlanmalı tuş denemeleri oluyor, Kushida tuşa gitmeyi başaran isim olsa da tuş edemiyor. Reklamdan sonra içeride Liger ve Gresham var. Liger Gresham'a Romero Special yapıyor, Kushida bir anda dalıyor ve o da Lethal'a armbar bağlıyor! Sonra salıyorlar rakiplerini. Liger kilitler eşliğinde Gresham'ın bacağına çalışıyor ve Kimura+Indian Deathlock bağlıyor. Sonra bırakıyor ve Kushida tag alıyor. Kushida hammerlock+octopus benzeri bir şey yapıyor ve sonra bırakıyor. Kushida chop vuracakken Gresham vuruyor ama Kushida onun göğsüne tekme geçiriyor. Liger tag alıyor, Gresham onlardan kurtulup dropkick vuruyır Liger'a ve Lethal tag alıyor. Lethal Kushida'ya dalıyor ve yüksek bir back drop sonrası bir de basement dropkick vuruyor. Lethal'dan Kushida'ya bir Lethal Combination, tuş 2'de kalıyor. Lethal, Lethal Injection için takla atarken Kushida koluna tekmeyi geçiriyor ve Liger tag alıp Lethal'a big splash yapıyor. Tuş gelmiyor. Liger rolling heel kick vuruyor, Liger Bomb için tutuyor ama Gresham girip step up enzugiri vuruyor. Kushida giriyor ve Gresham'ı engellemeye çalışıyor ama Gresham'dan ona da enzugiri. Kushida dışarı çıkıyor, Gresham aprona geçiyor ve Gresham'dan Kushida'ya flying knee strike! Lethal köşeye çıkıp Hail to the King için çıkıyor ama sonra kısa atlayıp Figure 4 bağlamak istiyor. Liger small package'a çeviriyor, tuş gelmiyor. Mücadele ediyorlar biraz ve Lethal'dan bicycle kick ve spinning enzugiri geliyor. Lethal en sonunda sinyali veriyor ve Lethal Injection!

Kazananlar: Jonathan Gresham ve Jay Lethal. ***1/2 Çok güzel maçtı. Herkes iyi çalıştı ve ROH'in evlatları kazandı Japonlara karşı. Lethal ve Gresham ikilisi ileride Lethal'ın ana kemeri kaybetmesi durumunda iyi bir takım olabileceklerini gösterdiler. Lethal'ın Grand Slam olması yolunda 6-Man ve Tag Team kemerlerine ihtiyacı var ve Gresham bu yolda kendisi için uygun bir partner bana kalırsa.

Haftaya Flip Gordon'ın seçeceği kişi ile Silas Young'ın seçeceği kişi güreşecek. Şimdilik bu kadar. Okuyanlara teşekkürler.

Şov Değerlendirmesi: Maç kaliteleri bakımından güzel bir şov oldu. Ayrıca senaryo açısından bakacak olursak Adam Page için muhtemel bir yükseliş dönemi gözüküyor. Şovda Lethal'a rakip olarak Cody'nin gelebileceği gösterildi, ayrıca Matt Taven da var diğer yanda, bu isimlerden sonra belki (umarım) Adam Page'i görebiliriz Lethal'a rakip olarak. Bully Ray ve Flip Gordon arasındaki feud daha da ilginçleşmeye başladı, Bully Ray'in booklanışı git gide ilgimi çekmeye başladı, bu feudun daha da ilgi çekebilmesi için Flip Gordon'ın yanına ECW Arena'da karşıdaki 2 isimden de büyük birisi gerekiyor. İleride Jonathan Gresham ve Jay Lethal arasında bir takım oluşması durumuna dair görüşlerimi de maçlarından sonraki kısımda anlattım. Şov genel olarak hoşuma gitti ve geçen haftakine yakın bir puan olarak 7,5/10 puan veriyorum.
HONOR... IS... REAL!
imza
ONUR
MECMUASI

RPG GWA Karakterim: "The Party Peacock" Dalton Castle
Başarılar: İlk GWA Şampiyonu
Eski RPG
Bobby Lashley
1 kez ve son kez Next Generation Şampiyonu

Matt Riddle
Royal Rumble Kazananı
Bound For Glory Tag Team Tournament Kazananı
GTW Tag Team Şampiyonu

Bully Ray
Hardcore Şampiyonu
Golden Globe Şampiyonu
Days of Rising GM'liği

David Starr
Başarı yok

Konnan
Kalisto ve Samoa Joe'nun menajerlikleri
Machine Keyboard
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-11-2018, 15:22   #2
shiniest
MG42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bronx, NY
Konular: 1245
Favori Güreşçisi: Luke Harper
Rep Puanı: 16733
Rep Derecesi: MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.MG42 Şirketin yüzü artık sensin.

Page'in maç sonu açıklamaları Survival of the Fittest'ı kazanabilir mi dedirtti. Csonka'da yazmıştı Taven'ın ana kemeri alma ihtimaline karşı babyface bir Page fena olmaz gibi. Ama Page'in ROH'un kontrat teklifini reddetmesi bu ihtimali azaltıyor gibi.

Eli Isom dediğin gibi güzel bir mid-card olabilir şirkette. Yavaş yavaş seyirci tarafından da reaksiyon alıyor. Ring of Honor seyircisi olunca bunun önemi artıyor.

Main Event'de herkes bi' teknik güreşmeye çalıştı anlamadım ki beğenmedim de o maçı. Daha iyisini beklerdim. Gresham ve Lethal'ın da takım olarak yenilmez olduğunu belirtelim. İleride takılmaları dileğiyle.
imza

la garra charrua

MG42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-11-2018, 02:03   #3
Tachikawa-ryu
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güzelyalı
Konular: 2201
Favori Güreşçisi: Masashi Takeda
Rep Puanı: 121194
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

İlk maçı normal buldum ben incelemelerde yazılanın aksine. SOTF'ı kazanamadığına göre adaylığı muhtemelen boşa gidecek, WWE'ye gideceğini söyledikten sonra da Bullet Club ona güle güle partisi yapar.

Eli Isom'ın daha ikinci yılı mıymış ya? Önünde uzun bir yol var o zaman. Maçın sonunda Taylor'ın hakemin gözünün önünde iki saniye boyunca eye poke yapması ama hakemin tepki bile vermemesi ??? etti beni. Shane Taylor gibi yağ yığını insanların varlığından hep rahatsız oldum güreşte, zaten sevmem için de özel bir sebep yok son haftalarda izlediğim kadarıyla. Isom'ı edelim bakalım... takip.

Flip'in seçimini keşke spoiler almasaydım, gerçi Flip'in seçimi olacağını bilseydim o spoiler'ı zaten almazdım da boş bulunmuşluğa geldim. Bully atını başka diyarlara sürecek anlaşıldı. Umarım Flip'i salak gibi booklayıp merhamete felan gelmez, bu hafta Taylor'dan acısını iyi çıkardı da güvenemiyorum hala. Bu kadar iddialı konuştuğuma bakmayın sonucu ben de bilmiyorum.

Gresham ve KUSHIDA arasındaki yuvarlanmalı roll-up'lar harikaydı. Gresham ile Lethal'ı yan yana izlemek güzeldi, Lethal'ın ana kemeri kaybedeceği gün takımlar divizyonuna girebileceği bir partneri olsun isterim.
imza
Dormite liberi,
Dulci pueri dormite, caloria et,
Comodus Vester lecti boni.

Osservo te, semper te,
Latus tui costa te, autem solus, mitite,
Latus tui hic sum.

In Somninum plati
Floridus plena, dormite liberi
Dulci mei dormite

Mitite liberi,
Sine pater autem, mitite, liberi,
Visi te tua mater.

Osservo te, semper te,
Latus tui costa te, liberi sine sentite,
Momentum dormite.

In conclave sine mater.
Conclave dum dies saperis...

Konu World Class Maniac tarafından (06-11-2018 Saat 02:37 ) değiştirilmiştir.
World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil