GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 11-04-2019, 13:34   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1626
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 23984
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. RPG Müdüriyet WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 23984

Standart RPG GWA - 12 Nisan 2019 Atlas

Şov Bilgileri
GWA Atlas
12.04.2019 - 21.00 - CANLI
19 Mayıs Stadyumu
Ankara, Türkiye
53. Bölüm

Şovu Takip Etmek İçin Nedenler!

Türk Tarih Kurumu Open Challenge'ı!: Cody Rhodes Internet Championship'i Koruyabilecek mi?

Lord of the Rings Kızışıyor!

Ana Bacı Karıştırmasak?

Dalton Castle Açıklamalarda Bulunacak!

Dünyanın En İyisi Ringe Dönüyor!

GWA EXCLUSIVE

Kameralar Oğlan Dükkanı'nda açılıyor. Dalton Castle patron masasında otururken içeriye birisi giriyor. Bu TJP!

TJP: Merhaba Bay Castle.

Dalton Castle: Selamlarımla Perkins. Oğlan çeşitlerim bu tarafta, dilediğini kiralayabilirsin.

TJP: Hayır. Oğlan kiralamak için gelmedim. Aslında kiralamak isterdim, bir şeyler başarabilmek için bir takım arkadaşı fena olmazdı ama karşılığında sana verecek bir şeyim yok.

Dalton Castle: Anlıyorum Perkins. Peki gelme sebebin nedir?

TJP: Sana beni The Rock'tan kurtardığın için teşekkür etmeye geldim. Arka alanda hiç dostum yok sanıyordum ama imdadıma sen yetiştin.

Dalton Castle: Önemli değil Perkins. Ben bu dünya üzerindeki tüm insanların mutluluğu için çalışıyorum ve Kaya ismindeki o adam sana zorbalık yapmaya çalıştı. Ben de karşılığını verdim. Bu arada... Anlattıkların beni derinden etkiledi. Bir insanoğlunun mutsuz olmasına dayanamam. Seni mutlu edecek bir fikrim var. Eğer sen de istersen bundan sonra daha güzel bir yaşam sürebilirsin.

TJP: Bunu her şeyden çok isterim. Peki teklifiniz ne Bay Dalton?

Dalton Castle: Şöyle gel...

Dalton Castle TJP'yi alıp arka tarafa götürüyor...

Arka tarafta bulunan süslü püslü bir kutunun önünde duruyorlar.

Dalton Castle: İçine gir Perkins.

TJP biraz tedirgin bir halde giriyor. Dalton Castle aniden kutunun kapısını kapatıyor! Düğmeye basıyor ve oradan ayrılıyor. Bu arada kamera kutunun üzerinde büyük harflerle yazan yazıyı gösteriyor.

OĞLANATÖR

GWA Intro’su yayınlanıyor!

Kameralar açıldığında ringde anonsör Justin Roberts var.

Justin Roberts: Ankara, GWA'e hoşgeldiniz!

Coşkulu bir seyirci topluluğu "Mansur Başkan" tezahüratı yapıyor.

Justin Roberts: Bundan 98 sene önce Anadolu topraklarının kurtarıcısı ve Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk Türk Halkının derin tarihi birikimini ortaya çıkartması ve halka göstermesi için Türk Tarih Kurumu'nu kurdu. Ve bugün Global Wrestling Alliance da bu önemli günü kutlamak adına Ankara'da. Ve bugünün anlam ve önemine binaen, günümüzde halka bilgi erişimini sağlayan araç İnternet olduğu için, Internet Şampiyonumuz Cody Rhodes unvanını henüz belli olmayan bir adaya karşı Open Challenge'da savunacak. Ama önce sizlere bu önemli günden biraz daha bahsetmesi ve sıradaki maçın anonsörlüğünü ve yorumculuğunu yapması için özel konuğumuzu takdir etmek istiyorum... İLBER ORTAYLI'YA HOŞGELDİN DEYİN!

Arena İlber Ortaylı ismini duyar duymaz yıkılıyor resmen mutluluktan. İlber Ortaylı müziksiz olarak geliyor ve mikrofonu teslim alıyor.

İlber Ortaylı: Teşekkür ederim efendim. Beni buraya davet ettiği için bilhassa Mehmet Dinler beyefendiye müteşekkirim. Bugün buraya toplanma amacımız elbette Türk Tarih Kurumu gibi muhteşem derecede öneme sahip bir kurumun kuruluşunu kutlamak ve bu şekilde bir bilince sahip, ülkemizi cihan genelinde temsil eden bir kurumun varlığından son derece mutluyum. Tabii size burada Türk Tarih Kurumu'nun öneminden ve tarihinden bahsetmeyi bizzat isterdim ancak bu alanı dolduran bir sürü genç görüyorum ve onlara bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Tarih ve bilgi burada, şurada bir şeyler anlatan bizlerden, onlardan öğrenilmez. Öğrenilse de hatalar olur. Gençlere tavsiyem bilginin en doğrusuna ve safına ulaşmak adına ansiklopedi okusunlar, kitap okusunlar.

İlber Ortaylı alkış alıyor.

İlber Ortaylı: Şimdi sıradaki müsabaka için İnternet Şampiyonluğu unvanını taşımakta olan Cody Rhodes'u ringe davet ediyorum.

Cody Rhodes gergin ve mutsuz bir şekilde ringe giriyor. İlber Ortaylı kendisinin elini sıkmasını bekliyor ama Cody Rhodes direk köşesine geçip hazırlanmaya başlıyor.

İlber Ortaylı: Görünüşe göre babanız rahmetliden gerekli görgü kurallarını öğrenememişsiniz efendim. Mehmet Dinler Beyefendi bu müsabaka ile ilgili bazı konulara müdahale edebileceğimi iletti. Ben de şimdi size bir sual yönelteceğim ve eğer bilemezseniz rakibinizi bizzat kendim seçeceğim.

Cody Rhodes: Yolla gelsin.

İlber Ortaylı: Efendim... Bugünün önemine binaen andığımız, Avrupa'da kadınlara seçilme hakkı gibi çok önemli hakları veren ilk insanlardan biri olan büyük lider kimdir?

Cody Rhodes tereddütsüz cevap veriyor.

Cody Rhodes: Stephanie McMahon.

İlber Ortaylı cevap vermeden Cody Rhodes'a acıyarak bakıyor ama bakışlarından 20 farklı dilde "cahil" dediğini hissediyoruz.

Cody Rhodes: Ne var? Ben bugün duşta Steph'i andım? Kadınlara da hak verdi?

İlber Ortaylı: Lüzumsuz konuşmayınız. O halde rakibinizi ben seçeceğim. Bugün buraya ilk geldiğimde genç bir delikanlı ile tanıştım ve efendiliğiyle bende çok iyi bir izlenim bıraktı. Ayrıca kendisi de sizin gibi bir şampiyon ve düşündüm ki bu önemli güne daha da önemli bir maç yakışacağından kendisi de unvanını ortaya koyabilir. Gel bakalım delikanlı...

KYLE O'REILLY! Elinde Oceans Title ile gülümseyerek geliyor ve İlber Ortaylı ile el sıkışıp spiker masasına geçmesine yardımcı oluyor. Daha sonra hakeme kemerini ortaya koyacağını söylüyor ve hakem de kabul edince maç ARTIK TITLE VS. TITLE'A DÖNÜYOR! Cody karşısına çıkan bu fırsattan oldukça memnun görünüyor ve İlber Ortaylı'ya "iyi izle" diye işaret yapıyor.

Maçın hakemi iki kemeri de havaya kaldırıyor ve köşeye teslim ediyor. Artık kemer vs kemer maçı için her şey hazır!

Buğra Gür: Sayın izleyenler hepiniz hoşgeldiniz. Gecenin ilk maçı gerçekten büyük bir maç. Türk Tarih Kurumu Open Challenge'ında Internet Şampiyonu Cody Rhodes, Oceans Title sahibi Kyle O'Reilly ile karşılaşıyor. Bugün yanımda bu maça özel yorumculuk yapacak olan, çok değerli Profesör Doktor İlber Ortaylı ve şov boyunca yanımda oturacak olan Gece var. Hocam hoşgeldiniz. Maç hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

İlber Ortaylı: Hoşbulduk efendim. Ben içten bir inanç ile Kyle'ın kazanacağını düşünüyorum.

Buğra Gür: Gece sen de hoşgeldin. Sen neler demek istersin?

Gece: Ne gerek vardı bu maça?

Buğra Gür: Peki o zaman. Başlıyoruz!

Türk Tarih Kurumu Open Challenge - Title vs Title
Oceans Championship vs Internet Championship
Kyle O'Reilly vs Cody Rhodes

Lock up eşliğinde başlıyorlar. Cody hemen bir headlock bağlayıp sıkıyor ama O'Reilly tekniğini konuşturarak hareketi kendi leh'nine çeviriyor ve önce bir headlock bağlıyor, sonra da bir anda Cody'yi yere yatırıp Heel Hook bağlamak istiyor; bu sefer Cody teknik bir hareketle bacağını çekip O'Reilly'nin arkasına dönüp waist lock bağlıyor. O'Reilly geri geri giderek Cody'yi köşeye kadar götürüyor ve hakem sorunsuz bir şekilde ayırıyor derken Cody'den O'Reilly'nin karnına sert bir tekme geliyor! Cody köşede art arda yumruklar vurduktan sonra Irish Whip ile iplere yolluyor ve dönüşte clothesline deniyor ama Cody'nin kolunun altından geçen O'Reilly bir kez daha iplerden sekip Cody'ye çok sert bir lariat vuruyor ve Cody yerde kalıyor. O'Reilly yerdeki Cody kalkana kadar sert yumruklar atıyor. Sonra iplere yolluyor ama bu sefer sıyrılan taraf Cody oluyor ve iplerden ikinci sekişini yaptıktan sonra Running Crossbody! İki güreşçi de yerde kalıyor. Hakem beraberlik için sayıyor. 1-2-3-4...

İlk kalkan Cody oluyor ve O'Reilly'nin özellikle bacaklarına sert diz ve tekme darbeleri vuruyor. Cody şimdi bırakıp köşeye çıkıyor, bir yandan taunt atarken bir yandan da İlber Ortaylı'ya hareket çekiyor. Şimdi köşeden iniyor Cody, arkasını dönüyor ama Kyle O'Reilly kalkmış bile. O'Reilly Cody'ye çok sert tekme darbeleri vurmaya başlıyor ama Cody üstünlüğü vermeden O'Reilly'nin hasarlı dizine tekme atıp onu yine yere seriyor. Ardı ardına knee droplar yapıyor O'Reilly kendinden geçene kadar. Şimdi tekrar bir taunt atıyor ve Cross Rhodes yapmaya hazırlanıyor! O'Reilly'yi kaldırıyor, Cross Rhodes pozisyonuna alıyor... Ama O'Reilly'den bir counter geliyor ve Cody'nin arkasına geçip ensesine elbow smash'i patlatıyor! Cody neye uğradığını şaşırmış bir şekilde kendini salıyor ama O'Reilly yere düşmesine izin vermeden yakalıyor ve REGALPLEX!!! Tuşa gidiyor O'Reilly! 1-2-....

Cody atmayı başardı! Cody atar atmaz O'Reilly yuvarlanarak Cody'nin ayak bileğinden yakalıyor ve Ankle Lock! Ankle Lock bağladı! COdy çok zor durumda! Cody iplere gitmeye çalışıyor ama O'Reilly sıktıkça sıkıyor derken Cody diğer ayağıyla O'Reilly'nin hasarlı dizine tekme atıyor ve O'Reilly acı içinde yerde kalıyor. Cody hemen köşeye tırmanıp O'Reilly'nin kalkması için bekliyor ve kalkınca Crossbody! Hayır, O'Reilly havada yakalıyor ve yere düşüp yuvarlanıyorlar. İkisi de aynı anda kalkıyor, Cody bir yumruk atmak istiyor ama yumruktan sıyrılan O'Reilly'den Ax And Smash! O'Reilly Cody yere düşünce tuşa gitmek yerine tekrar kaldırıyor ve Brainbuster için tutuyor. Vurursa bitirir! Ama kaldıramıyor, dizi izin vermiyor ve Cody yere yatıp O'Reilly'nin suratına sert bir tokat patlatıyor. Ve hemen small package'a alıyor. 1-2-...

O'Reilly kurtuldu! Cody vakit kaybetmeden kalkıyor. O'Reilly yerde hareketsiz yatarken Cody fırsattan istifade spiker masasının yanına gelip İlber Ortaylı'ya laf atmaya başlıyor. Duyulduğu kadarıyla ağır hakaret içeren sözler söylüyor ve Ortaylı'nın önündeki çayı alıyor ve içine tükürüyor! Şimdi İlber Hocanın suratına çayı boşa... Hayır Flying Knee Strike!!! Kyle O'Reilly bir yerlerden uçarak geldi ve buna izin vermedi! O'Reilly biraz nefeslenip İlber hocanın iyi olduğundan emin oluyor ve Cody'yi ringe sokuyor. Arkasından kendisi de giriyor. Kendisi girer girmez ayağa kalkan Cıdy'den BEATUFIFUL DISASTER! Cody hemen tuş deniyor. 1-2-...

O'Reilly bu sefer de kurtuluyor. Cody rakibini kaldırıp tekrar Cross Rhodes pozisyonuna alıyor. Hareketi deniyor... Ama yine olmadı Kyle O'Reilly sıyrılıyor, Cody onu iplere itiyor ve O'Reilly'den Pendulum Lariat! O'Reilly hemen ARMageddon için sinyal veriyor, Cody'nin kolunu tutuyor ama Cody son gücünü kullanarak Kyle O'Reilly'i hakeme doğru itiyor ve hakem görmeden LOW BLOW!

İlber Ortaylı: Ahlaksız, terbiyesiz...

Cody Rhodes kahkaha atarak ayağa kalkıyor ve Kyle O'Reilly'yi arkadan yakalıyor veeee CROSS RHODES!!! Cody Rhodes duble şampiyonluğa gidiyor! 1-2-...

HAYIR HAKEMİ BİRİSİ ÇEKTİ!

İlber Ortaylı: Kim bu kızcağız?

Buğra Gür: Cody'nin eşi hocam.

Evet bu Brandi Rhodes! Hakemi ayağından çekiyor ve hakem 3'ü vuramamış oluyor böylece. Cody büyük bir şaşkınlıkla kalkıp Brandi'ye küfürler savuruyor, ne yapıyorsun vs. diyor ama Brandi onun suratına bile bakmadan ring zilinin olduğu bölgeye gidip oradan Internet Title'ı alıyor. Şimdi Cody'ye bakarak kemeri kaldırıyor, Cody olan bitene bir anlam veremiyor. DERKEN BİR ANDA KYLE O'REILLY CODY'Yİ TUTUYOR VE BRAINBUSTEEEEEEEEERRRR!!! Kyle O'Reilly tuşa gidiyor... Gidemiyor çünkü hakem yok! O'Reilly gidip dışarıda yatan hakeme sesleniyor ve hakem yavaş hareketlerle kalkıyor. Bu sırada Cody ayaklanıyor ama ringin içerisinde biri daha var! Bu Brandi Rhodes! Brandi elindeki Internet Title'la ringe giriyor ve hakem görmüyorken kemeri Cody'nin kafasına geçiriyor!

CODY EĞİLDİ! VE DARBEYİ ALAN KİŞİ CODY'NİN ARKASINDAKİ KYLE O'REILLY OLUYOR! O'Reilly'nin kafası kanıyor ve yerde kalıyor. Hakem bu görüntüyü ve elinde kemer olan Brandi'yi görür görmez maçı bitiriyor!

DQ ile kazanan ve hala Oceans Champion: Kyle O'Reilly

Hala Internet Champion: Cody Rhodes

Brandi Rhodes yüzünden Cody'nin ellerinden bir double champ olma fırsatı daha kayıp gidiyor! Cody şok olmuş bir şekilde Brandi Rhodes'un suratına bakarken Brandi ona bakarak kahkaha atıyor. Ama Cody Rhodes şimdi Brandi'yi kolundan çok sert tutuyor ve "Sen artık çok oldun diyerek" ve neredeyse sürükleyerek girişe kadar götürüyor. Brandi direnmeye çalışsa da Cody onu resmen kucaklıyor...

SUUUUUUUPERKIIIIIIICCCCCCCK! BU NICK JACKSON! Nick Jackson Cody'nin arkasından çıkageliyor ve çok sert bir Superkick vurarak adeta yerle bir ediyor. Nick Jackson Cody'nin etkisiz hale geldiğinden emin olduktan sonra hemen Brandi'yi kontrol ediyor ve onu kucağına alıp arka alana götürüyor. Bu aksiyonlu başlangıçtan sonra da reklamlara gidiyoruz...

Hunico zarı atıyor ve 6-6 geliyor! Bu iki sayıyı gören Elias yıkılıyor.

Elias: Hay a***a koy**ım ya, bir insanda bu kadar mı bal olur?

Elias, 1 bölgesinde iki pulu kalmışken Hunico'nun 6 bölgesinde kalan 4 pulu birden alıp oyunu bitirmesine sinirlenmişti. Janela güldü.

Joey Janela: Nasıl soktu ama?

Hunico: Ben bir şey sokmadım efendim. Lütfen ağzınızı toparlayınız.

Joey Janela: Lan bir tane s**ik kemer için karakterini satıyorsun, biz böyle miydik be cabrom?

Hunico: Oyununuza dönünüz, lütfen. Kazanırsam bu gece Elias ile siz yapıyorsunuz. Kaybedersem ben.

Reklamlara gidiyoruz.

Reklam dönüşünde hala Hunico ve Janela'nın tavla oynadığını görüyoruz. Artık son anlar. Hunico'nun 4, Janela'nın ise 6 tane pulunu alması gerekiyor. Sıra Janela'da. Janela atıyor. 5-6 geliyor.

Joey Janela: Şeş beş. Aklını alırlar gebeş.

Janela 2 pulunu daha alır. 4 pulu kaldı. Hunico atıyor.

Hunico: 1-2 geldi. O halde bu tur sadece bir pulumu alabiliyorum.

Hunico 3 bölgesindeki pulunu 1 oynatıyor ve 2'ye getiriyor. 2 ile alıyor. Hunico 3, Janela 4 pulla oyuna devam ediyor.

Joey Janela: Hoop. Ver bakalım şu zarları paşası.

Janela zarları alıyor ve avucunda sallıyor. Sonra da kapak şeklindeki el hareketiyle Hunico'ya bakarak atıyor onları. Hunico dilini ters döndürüp dişleriyle sıkıyor. Bu sırada 5-5 geldiği gözüküyor.

Joey Janela: Hoppppa! Dübeşşşşşşş! Al bakalım şu pulları, mektup yazar üstüne basarsınnn.

Janela tavlayı alıyor ve kapatıp anında Hunico'ya uzatıyor.

Joey Janela: Al bakalım şunu da. Al şöyle koltuk altına koy. Sana koyduğumu hatırlarsın, tamam mı abisi? Öğren de gel aslanım.

Hunico: Şans oyunu oynuyoruz. Zarda şu an 1-1 gelse ben kazanmıştım. Neyi öğreneceğim, AM...

Joey Janela: NEEEEEEEEE

Hunico: Ammmmmmmmmmmmmmmmmmmbalaj diyecektim. Eski günler aklıma geldi.

Hunico hızla kalkıyor ve oradan gidiyor. Joey Janela arkasına yaslanıyor. Bu sırada soldaki ekran açılıyor. Janela bir anda yerinden sıçrıyor.

GM Pro 1.0: Gecenin ana olayı şekilleniyor......
Joey Janela bu turu kazandı......
Elias vs. Hunico......
Kaybeden Turnuvadan Elenir Maçı......
Kazanan haftaya Janela ile karşılaşacak.....
İyi günler Janela.....
Hadi bugün de yırttın......

Ihım... Ihım... Ihım...

Aiden English elinde mikrofonla görünüyor. Biraz bekledikten sonra Luke Harper ve Jinder Mahal de müziksiz bir şekilde yanına geliyor. Titantron'un altında öylece duruyorlar.

Gece: Bu takım niye var bilmiyorum.

Aiden English: Ayrılık ne tuhaf
Ah yaralı bir taraf
Herkese güneş doğuyor
Bize karanlık her taraf

Aşkımız artık Allah’a emanet
Sana ben kıymam sevdim kabul et
Şu koca dünya yalandan ibaret
Yerini bulacak ilahi adalet
Gün günü kovaladı kalmadı dirlik
İşte geldi çattı 'İlahi Birlik'

Şeytan taşlıyorlarmışçasına gelen yuhalamalara rağmen moral bozmadan ringe doğru yürümeye başlıyorlar. Jinder Mahal ve Luke Harper ringin dışında kalırken Aiden English ringe giriyor ve rakibini beklemeye koyuluyor.

GWA Tag Team Champions Broken Brothers! Harika destek alarak ringe doğru ilerliyorlar.

DELETE! DELETE! DELETE!

Gece: Gerçekten bununla eğlenebiliyor musunuz?

Broken Sabian ona bakan Luke Harper'ın dibine kadar giriyor. Luke Harper hiçbir tepki vermiyor. Jinder Mahal aralarına giriyor ve Broken Sabian'ı Shanti yapmaya teşvik ediyor. Broken Matt ise ringe giriyor ve hakem fazla beklemeden maçı başlatıyor.

Singles Match
Aiden English w/ Divine Union vs. Broken Matt Hardy w/ Broken Sabian

İkili ringin ortasında öylece birbirine bakıp konuşmaya başlıyorlar. Broken Matt kahkaha atıyor. Aiden English ise bağırıyor: ''Günah işliyorsun!'' Broken Matt Hardy ellerini iki yana açıp ''OBSOLETE'' diye bağırıyor. Alkışlamaya başlıyor şimdi. Ringin dışındaki Broken Sabian da eşlik ediyor ona. İkisi alkışlayınca seyirciler de alkışlamaya başlıyorlar. Aiden English saçmalıkları anlamlandırmaya çalışmadan lock up'a yöneliyor ama Matt'ten karnına bir tekme ve Twist of Fat- Kotarıyor kendini son anda. Saniyelik konsantrasyon kaybının nelere sebep olabileceğinin güzel bir göstergesi oldu onun adına. Korktuğunu belli etmemeye çalışırken karşısındaki Broken Matt kahkaha atmaya başlıyor. Aiden sinirleniyor şimdi. Üzerine koşuyor. Broken Matt arkasına geçip Waist Lock bağlıyor ayaküstü. Aiden English hemen iplere doğru sürüklüyor ikisini. İplere göğsünü yaslayıp aldığı kuvvetle arkasına yapışan Matt'i geriye doğru savuruyor. Matt ayağa kalkar kalkmaz üzerine koşuyor ama Clothesline! Aiden English tuş deniyor. Atıyor Matt. Bir bile olmadan atıyor. Aiden English kolundan yakalıyor Matt'i ve Shoulder Lock bağlıyor. Birkaç sıkıcı dakika boyunca sürdürüyor kilidi. Matt sonunda ayağa kalkabiliyor ama Aiden bırakmıyor onu. Hemen kafasından yakalayıp kıvrak bir hareketle tekrar yere düşürüyor onu. Double Arm Lock bağlıyor. Seyirciler Matt için tempo tutmaya başlıyorlar. Pozisyonun avantajıyla Aiden English ringin dışındaki Broken Sabian'a sesleniyor: ''Günahlarınızın bedelini ödedikten sonra iyi biri olmak için hala şansınız var. Kendinizi tarih yolcusu addetmeyi kesin. Şirk koşmayın!'' Broken Sabian OBSOLETE diye yanıt veriyor ona. Aiden English hemen Matt'i çevirip Headlock'a geçirirken ayağa da kaldırıyor. Aniden kilidi bırakıp iplere koşuyor. Döndüğünde Running Back Elbow! Matt sonunda kendine geliyor. Aiden'ı hemen kaldırıp irish whip'e gönderiyor. Döndüğünde Shoulder Block! Akabinde Elbow Drop! Hemen tuşa gidiyor. 1... Aiden English atıyor!

Broken Matt hemen ayağından yakalıyor Aiden'i ve Single Leg Crab bağlıyor. Aiden English acı içerisinde bağırmaya başlıyor. Bir dakika kadar hareketi sürdürmeyi başarıyor ama Aiden sonunda iplere dokunmayı başarıyor. Hakem bırakması için sayıyor Matt'e. 1... 2... 3.... Matt hemen iki ayağından çekip ringin ortasına sürüklüyor Aiden'ı ve Boston Crab!! Aiden'in işi çok daha zor artık! Kurtulmak için her türlü yolu deniyor bir süre. İpler de uzak artık. O esnada Jinder Mahal aprona çıkıyor. Broken Matt hemen doğrulup üzerine doğru yürüyünce tekrar aşağıya iniyor Jinder Mahal. Ellerini de açıyor hiçbir şey yapmadım manasında. Broken Sabian hemen Jinder'ın üzerine yürüyor. Olayları izleyen Matt'in arkasında Aiden beliriyor ve hemen roll up'a alıyor! 1... 2... Matt Hardy atıyor! Az kalsın güme gidecekti. İkisi de aynı anda kalkıyorlar. Aiden English bir yumruk atıyor Matt'e. Matt hemen sert bir tokatla cevap veriyor. Şimdi dirsek vuruyor Aiden. Bir tane daha. Bir tane daha. Bir tane daha için yeltenirken kolunu koyuyor araya Matt ve Headbutt! Aiden yere düşüyor. Matt hemen kaldırıyor onu ve iplere koşuyor. Döndüğünde Aiden zıplıyor üzerinden. Tekrar iplere gidiyor Matt. Dönüşünde bu sefer Dropkick yiyor Aiden'dan! Aiden yerden sırtlayarak kaldırıyor Matt'i ve Fireman's Carry Spinebuster! Fakat, yerde parmağından ısırıyor onu Matt!! Aiden English hareketi sonlandırmaya hazırlanırken parmağını kaptırıyor Matt'e. Matt Hardy ısırığı birkaç saniye daha sürdürüyor. Aiden acıyla çekiyor parmağını kendine doğru. Hakem de araya giriyor. Aiden parmağını ovarken üzerine koşan Matt'i görüyor ve Back Kick!! İplere koşuyor vakit kaybetmeden. Dönüşünde Matt'ten karnına tekme geliyor. Ardından Inverted DDT!! Broken Matt hemen köşe gönderinin ikinci basamağına çıkıyor ve taunt atıyor. Diving Elbow Drop!!! Matt hemen tuşa gidiyor. 1... 2...

Aiden English atıyor. O esnada ringin dışında Jinder Mahal ve Broken Sabian dip dibe girmiş psikolojik güreş yapmakla meşguller. Luke Harper Jinder'ı eliyle kenara çekiyor ve tam karşısındaki Sabian'a Big Boot! Broken Sabian yerde kıvranıyor. Ringin içinde olanları izleyen Matt hemen köşe gönderine çıkıp Luke Harper ve Jinder Mahal'in üzerine Moonsault ile atlıyor!!! Seyirciler çıldırdı! Jinder, Luke ve Sabian yerde yatıyor öylece! Matt hemen ayağa kalkıp ringe giriyor. Seyircilerden çığlıklar yükseliyor ama bu çığlıklar Matt Hardy için değil. Herkes başka bir yöne bakıyor. Matt de öyle.

Bu Killer Kross! Omzunda sırtladığı Maryse'le seyircilerin arasından ringe doğru ilerliyor. Elinde mikrofon var. Hem yürüyor hem konuşmaya başlıyor.

Killer Kross: Biraz zamanınızı alacağım. The Miz... Hemen, buraya gel ve Lord of The Rings'de kemerini bana karşı savunacağını söyle. Bunu hemen şimdi yapmazsan karın için gelen kıyamet ateşine sen de odun atmış olacaksın. Hemen buraya gel ve dediğimi yap!

O esnada Broken Matt şaşkın vaziyette Killer Kross'u izliyor. İplere kadar yürüyüp Killer Kross'a sesleniyor. Fakat, Aiden English roll up'a alıyor onu tekrardan!! 1... 2...

3 olmuyor! Matt yine atıyor! Seyirciler çığlık çığlığa. Çünkü Miz girişte gözüküyor. Yüzünde endişe ifadesi var. O esnada Matt Aiden'a tekme atıyor ve yakalıyor. Twist of Fate!!! Matt tuşa gidiyor. 1... 2...

3!

Kazanan: Broken Matt Hardy

Broken Matt kazanıyor kazanmasına ama herkes Miz'in ne yapacağına bakıyor. Miz elinde mikrofonla Killer Kross'a sesleniyor nefes nefese.

The Miz: Hey, hey. Söz dediğini yapacağım ama önce karımı bırak. Eşimi bırak!

Killer Kross: Sen benimle dalga mı geçiyorsun? Zor durumda olan sensin. Karın omuzlarımda. Zor durumda olan sensin. Maçı ya kabul edersin ya da karını seyircilere pazarlarım!

The Miz: Bak, Kross. Karımı bırakırsan hemen şimdi, bu gece bir kontrat töreni düzenleriz. Tamam mı? Şimdi karımı bırak.

Killer Kross memnun olmuyor bu tekliften. Maryse'i seyircilerin üzerine fırlatıyor!

The Miz: TAMAM! KABUL EDİYORUM!

Killer Kross fake attı! Maryse'i tutmak için kollarını açan seyircilerin üzerine atacak gibi yapıp vazgeçiyor ama o birkaç saniyelik süre zarfında duymak istediği cümleleri işitiyor.

The Miz: Yapma lütfen. Lütfen, karımı bırak. Dediğin gibi olsun. Lord of The Rings'de GWA Şampiyonluğumu sana karşı koruyacağım-

Eli Drake burnundan soluyarak girişte gözüküyor! 1 haftalık yasağının ardından tekrar GWA'da!

Eli Drake: Ben size ne dedim? Ha? O aptal çanta sahibi. iradesiz. vasıfsız. kalitesiz, düşük IQ, sakat adama ben saldırmadım dedim mi? HA, DEMEDİM Mİ? Şaka yaptım demedim mi? Peki, Miz senin cezanı neden ben çekiyorum?

Herkesten bir uğultu yükseliyor o esnada. The Miz sinirle Eli Drake'e bakıyor. Eli Drake de ona.

Eli Drake: DUMMY'ler, gerçekleri söyleyenlere inanmıyorsunuz madem, gözlerinize inanın sizi ahmaklar. İzleyin!

Eli Drake titantron'u gösteriyor.

31 Mart Pasifik Şovunun Erken Saatleri

Roderick Strong arka alanda yürüyor. Birden kafasının arkasına aldığı darbeyle bayılıyor. Birisi elinde muştayla kafasına geçiriyor Strong'un. Olay anında hemen bayılıyor Roderick. Saldırgan kadraja giriyor. Bu The Miz'den başkası değil! Muştayı hemen yere bırakıyor ve yanında getirdiği kendo stick'le yerde baygın olan Roderick'in bacaklarına vurmaya başlıyor. Roderick baygın! Adam baygın adamı dövüyor acımasızca! Bacaklarında vurmadığı nokta kalmıyor The Miz'in! Paketlediğinden emin olunca muştayı ve kırılan kendo stick'i alıp terk ediyor orayı.
Görüntüler sona erdiğinde arenada muazzam bir boo geliyor The Miz'e.

Eli Drake: Roderick Strong'u günahım kadar sevmiyorum. Mağdur duruma düşmeseydim bu kaydı da izletmezdim. Ne halt yiyorsanız yiyin. Bana ne? Fakat, sen... Senin yüzünden 1 hafta yasaklandım gerizekalı aile babası.

Killer Kross: Kesin şunu!

Killer Kross baygın Maryse'i seyircilerin arasında fırlatıyor! The Miz'in gözleri yerlerinden çıkacak gibi oluyor. Gemileri yakıp Killer Kross'un üzerine koşuyor. İkisi yüksek tansiyonlu bir kavgaya tutuşuyorlar. The Miz Killer'ı alıp köşe gönderi diğerine fırlatıyor. Üzerine koşuyor ve Big Boot! Killer Kross'u koltuk altına alıp spiker masasını temizleye başlıyor Miz. Fakat, yüzüne yumruğu yiyor Eli Drake'den! Eli Drake hemen arkasından yakalıyor Miz'i ve spiker masasına Bottom Rung!!!! Miz yerle bir oluyor! Eli Drake ona bakarken Killer Kross arkasından yanaşıyor ve Kross Jacket bağlamaya çalışıyor! Eli Drake çırpınarak kurtulmayı deniyor!

Killer Kross dengeyi korumaya çalışıyor. Eli Drake hemen Kross'un ayak parmaklarına sertçe basıyor. İttiriyor Kross'u köşe gönderine doğru. Çok sert şekilde sırtını vuruyor Kross. Dönüşünde kavrıyor onu Eli Drake ve yerde ölü gibi yatan Miz'in üzerine Gravy Train!!! ÖLDÜLER! ÖLDÜLER! Eli Drake çılgın atıyor! Seyirciler ''Holly Shit'' tezahüratına başlıyorlar. Eli Drake yerde öylece uzanan ikilinin başında dikilip onu duyuyorlarmışçasına nutuk çekiyor. Biz de reklamlara gidiyoruz.

Kameralarımız arka alanda açılıyor, bir PlayStation 4 görüyoruz. Ve içindeki CD çıkarılmış bir oyunda var. Kamera oyunun kapağına bakıyor ve anlıyoruz ki bu WWE 2K19! O sırada odaya bazı isimler giriyor, bu isimler Samoa Joe, Adam Cole ve Johnny Mundo. Üçünün de elinde birer tane oyun kumandası var ve Mundo direk elindeki kumanda ile oyunu kontrol ediyor, 30 dakika Time Limit'i olan Triple Threat maçı açıyor. Karakter seçimine sıra geldiğinde Samoa Joe tereddütsüz bir biçimde kendini seçiyor.

Samoa Joe: Hepinizi boğazlayıp mezarlarınıza postalayacağım. Kendinizi hazırlasanız iyi edersiniz.

Adam Cole ise Shawn Michaels'ı seçiyor.

Adam Cole: Ya bu kişi birine çok benziyor, ama çıkartamadım.

Johnny Mundo ise Undertaker'ı seçiyor.

Oyuna başlıyorlar ve uzunca bir süre maç ortada geçiyor. Geriye son 1 dakika kalmışken Johnny Mundo, Undertaker karakteri ile üstünlüğü tekrar alıyor. İki ismin de karakterini iyice hırpaladıktan sonra Finisher'ı doluyor ve Adam Cole'un karakteri Shawn Michaels'a uyguluyor. Ardından tuşa gidiyor fakat o sırada zaman limiti dolmak üzere, 1-2-

ZAMAN LİMİTİ DOLUYOR! Maçın net bir kazananı olmuyor ve berabere bitiyor. Bu sırada kapı aniden çarpılarak açılıyor ve içeri giren isim Mr. Dinler!

Mr. Dinler Yapacağınız işi si*****, Bir boku beceremediniz resmen. Neyse o zaman şöyle yapacağız, finalde bu maçın gerçeğini siz yapacaksınız, tuşu bulan bloğun kazananı olur. Ve bu maç önümüzdeki Pasifik şovunda olacak. Çünkü bu şovun Main Event'ı Hunico vs. Elias!

Mr. Dinler duyuruyu yaptıktan sonra geldiği gibi geri gidiyor hızlıca. Bu sırada da kameralar kapanıyor...

Dalton Wants It Now! Önce Dalton Castle'ın oğlanları görünüyor, yelpazelerini açıyorlar ve Dalton Castle meşhur çığlığını atarak ringe ilerliyor. Ancak arkasından birisi çıkageliyor.

BU TJP! AMA BİR OĞLANA DÖNÜŞMÜŞ DURUMDA! TJP yüzünde bir oğlan maskesi ve iki elinde taşıdığı yelpaze ile Castle'ın arkasından yürüyor ve diğer oğlanlar basamak olurken TJP de Castle'ın tutunması için bir dayanak görevi görüyor, Castle böylece ringe girişini gerçekleştiriyor.

Castle ringe girdikten sonra oğlanları bir kanepe haline geliyor, TJP ise Castle'ın elma suyunu getirip bir sehpaya dönüşüyor ve elma suyunu üstüne koyuyor. Castle kanepesine kurulup mikrofon ile konuşmaya başlıyor.

Dalton Castle: Selamlarımla Ankara halkı! Dünya Gezegeni tarihinde önemli gelişmelere, kimi halkların özgürlüklerine kavuşmalarında ateşleyici rol oynayan bazı gelişmelerin yaşandığı bu topraklarda bulunmaktan ötürü son derece mutluyum!

Seyirciler destek veriyorlar Castle'a.

Dalton Castle: Teşekkür ederim. Bugün ringe Dünya halkının mutluluğu için konuşmaya gelmedim. Son zamanlarda Dünya Gezegeni halkından bazı bireyleri teker teker mutlu yapıp mutluluğu özelden genele yayma çabasındayım. Ve geçen hafta yaptıklarım da bu çabamın bir sonucu idi. Kendisine Halkın Şampiyonu mahlasını veren bir zorba, oğlanlarımdan birine acımasızca saldırmaya kalktı. Şimdi o zorbayı buraya davet ediyorum. Kaya, buraya gel lütfen!

The Rock girişte görünüyor ve sinirli bir halde ringe ilerleyip Dalton Castle'ın önüne dikiliyor. Castle Rock'a elini öpmesi için uzatıyor ama Rock kılını bile kıpırdatmıyor.

Dalton Castle: Selamlarımla Kaya. Davetime icap ettiğin için teşekkür ederim. Öncelikle geçen hafta yaşanan şeyden bahsetmek istiyorum. Beni GWA'in başından beri tanıyorsun, ilk maçımızda birbirimize karşı rakiptik ve bu yüzden benim buraya geliş amacımın ne olduğunun da farkındasındır. Ben ezilen ve mutsuz bir yaşam süren Dünya halkına yardım etmek için buradayım. Bazen sen de buna benzer amaçlar güttüğünü iddia edebiliyorsun ama geçen hafta yaptıkların... Kabul edilemezdi! Bu yüzden sana Bang-A-Rang yaparak seni durdurmak zorundaydım. Canını yaktığım için üzgünüm...

Castle Rock'tan bir şey beklermişçesine bakıyor ama Rock'ta hareket yok.

Dalton Castle: Evet Kaya, ben özürümü diledim. Şimdi sıra sende.

The Rock şaşırarak söze giriyor.

The Rock: Demek Halkın Şampiyonunun senden özür dilemesini bekliyorsun. The Rock o küçük şizofren kafanda neler döndüğünü bilmediğinden lafı fazla uzatmayacak, çünkü The Rock senin onun söylediklerini anlayabileceğinden şüpheli. Şu an kendine sehpa yaptığın bu küçük Jabroni gelip The Rock'ın bir ana olayına mal oldu. Ve Halkın Şampiyonu kendisine yapılan bu tip bir hareketi asla cevapsız bırakm---

Dalton Castle bir anda ayaklanıyor.

Dalton Castle: Dur bakalım! Öncelikle ben ve oğlanlarım sana son derece saygı ile yaklaşırken senin hakarete varan bu sözlerinden dolayı seni kınıyorum! Ayrıca neden kendinden 3. bir şahıs olarak bahsettiğini anlamadım ama bu lehçenin konuşulduğu dünya bölgesini bana söylersen çok müteşekkir olurum. Oldukça ilgimi çekti! Asıl konumuza dönelim. Sana, bahsettiğin ana olayında saldıran kişi TJP adında Filipinli ve başarısız bir güreşçiydi. Ancak sen geçen hafta benim Atari Oğlanıma saldırdın! Evet, kendisi daha yeni bir Oğlan olmuş olabilir ama bir Oğlan, Oğlan olduktan sonra geçmişte ve gelecekte sonsuza dek Oğlan'dır. Ve sen bir Oğlan'a saldırarak Tavuskuşu Gezegeni Anayasasının 1838764. maddesinin 237592374823. fıkrasını çiğneyip geçmiş bulunuyorsun! Üstüne üstlük ben senden yaptıklarımdan dolayı özür dilemiş ve ortak bir yol bulmaya çalışmışken bana hakaretler ediyorsun! Bay Kaya, Atari Oğlan'ıma saldırmanızın cezasından özür dileyerek feragat edebilirsiniz ama görünüşe göre bunu yapmayacaksınız. Yaptığınız suçtan ve gösterdiğiniz saygısızlıktan ötürü size şimdi olacak şeyi yapmayı kendimde bir hak görüyorum ve bunu yapacağım için sizden tekrar özür diliyorum!

Dalton Castle The Rock'ın suratına çok sert bir tokat patlatıyor!

Dalton Castle tekrar kanepesine oturmak için arkasını dönüyor ama The Rock onu kendisine çeviriyor ve çok sert yumruklar sıralamaya başlıyor! The Rock Castle'ı yumruklaya yumruklaya köşeye kadar götürüyor, bu sırada Castle da karşılık vermeye çalışıyor. Castle The Rock'a sert bir kroşe çıkarıp sersemletiyor. Şimdi üzerine koşuyor ama SPINEBUSTER! The Rock Castle'ı ringin ortasına Spinebuster ile monteledi! The Rock şimdi kemerini belinden çıkarıp yere atıyor ve tauntunu attıktan sonra People's Elbo... Değil! TJP, yani Atari Oğlan The Rock'ı arkadan yakalayıp Sleeper Hold bağladı! The Rock bir süre atmaya çalışıyor ve sonunda Atari Oğlan'ı öne doğru savurup yakalıyor ve ROCK BOTTOM! Bu sırada Dalton Castle ringin dışına çıkmış durumda.

The Rock sinirli bir şekilde yerdeki kemerini alıp müziği eşliğinde ringi terk ediyor ve girişte bir kez kemerini kaldırıp arka alana gidiyor. Ringe tekrar giren Dalton Castle Atari Oğlanı'na endişeli gözlerle bakarken diğer oğlanlara onu arka alana taşımalarını emrediyor.

Copacabana Plaji, Rio de Janerio, Brezilya

Copacabana plajinın enfes görüntüsü altında dört adam sahile karşı şezlonglarında kokteyllerini yudumluyorlar.

Ve bu adamlar Nexus'dan başkası değil.

John Cena: Çocuklar biliyor musunuz tatilin nesini seviyorum?

Adam Cole: Neyini John?

John Cena: Biz buradayken GWA'deki aptallar kendilerini bir halt sanıp maçlarını kazanırken biz geldiğimizde gerçek, penis gibi suratlarına çarpacak.

Tyler Black: Biraz da onlar oynasın dostum. O kadar harikayız ki her çıktığımız maçta kazanıyoruz. Alışkanlık haline gelmiş bu kazanmak bende. Keşke şuradan bir fıstık çıksa da gidip kalbini kazansam.

Adam Cole: Sakin ol Tyler. O takım kemerlerini kazanırken bu açlığını giderirsin dostum. Ama az önce dediğin için de sana eşlik ederim. Hahaha.

Wade Barrett: Boş verinnnn. Kendinizi dalganın müziğine ve rüzgarın ıslığına bırakın. Ve bu tatilin keyfini çıkarın.

Birkaç saniye sessizlik oluyor.

John Cena: Yok ya. Adam döverken çıkan seslerin müziği daha harika.

Tyler Black: Yahu o ağıt değil mi? Bu ne canilik be birader?

Wade Barrett: Ağıt, opera, hip hop ya da her neyse. Bizim elimize attığımız her şeyden sanat çıkar. Ya Nexus ilesin; Ya da sanata karşısın ahahaha.

Hepsi birlikte gülerken kadeh tokuşturuyorlar. Bu görüntüler eşliğinde kamera kapanıyor.

Buğra Gür: Bayanlar baylar, ringde Finn Balor var ve bu maç için rakibini bekliyor. Spiker masasındaki ikinci konuğumuzu görünce, Balor'ın rakibinin kim olduğunu da anlayacaksınız sanıyorum. CM Punk, aramıza hoş geldin.

Gece: Niye spiker masasına Balor'ı değil de Punk'ı çağırdınız? Balor daha iyi değil mi?

Buğra Gür: Balor maçta çünkü moruk.

Gece: Olsun o her şeyi bir arada yapabilir, o mükemmel, o harika, o-

Chris Jericho girişte görünüyor! Bu onun dönüş maçı olacak. Ringe giriyor ve Punk'a bakıyor. Punk hiç tepki vermiyor. Hakem zili çaldırıyor.

Finn Balor vs Chris Jericho

Jericho, Punk'a bakmaya devam ediyor ve arkasını dönüyor. Running Front Drop Kick! Balor onu köşeye yapıştırıyor. Köşeye çıkıyor ve Coup De Grace-ama Jericho çekiliyor. Balor ayaklarının üzerine düşüyor ve ringin diğer tarafına yuvarlanıyor. Dönüp tekrar koşuyor ama Codebreaker! Jericho tuşa gidiyor, 1... 2...

3!

Kazanan: Chris Jericho

Buğra Gür: Jericho kazanıyor, bu gerçekten çok ani oldu. Herif resmen gösterip de vermedi maçı. Gece sen iyi misin?

Gece: Ya bu nasıl olur, ben hiç anlamıyorum.

Buğra Gür: Ağlama moruk, geçer. Punk sen düşünüyorsun. Punk nereye gidiyorsun?

CM Punk kulaklığını bırakıp ringe giriyor. Jericho'nun karşısına dikiliyor.

CM Punk: Yanlış mı hatırlıyorum Jericho, sen buraya Dünyanın En İyisi olduğunu kanıtlamaya gelmemiş miydin? Bu çöpü yenerek mi kanıtlayacaksın? Ben bunu defalarca kantılamışken, benim adıma yapılmış bir Best In The World şovu varken bu çöpü yenerek mi kanıtlayacaksın? Devrinin geçtiği o kadar belli ki? Artık dönüş maçında Santino Marella'yı yenen Kevin Nash'in döneminde değiliz. Burada işler öyle yürümüyor. Burada en iyisi olmak istiyorsan, en iyisini yenmek zorundasın. Bu da olmayacak çünkü yerde yatan çöpün aksine, Lord Of The Rings'te seni mahvedeceğim.

Punk mikrofonu, Balor'ın kafasına atıp ringden ayrılıyor. Jericho arkasını dönüp ona bakmıyor bile.

Teresa Evans: ESPN Sportscenter'a hoş geldiniz sevgili seyirciler ben Teresa Evans. Gündüz Kuşağında tekrar birlikteyiz. Bugün çok önemli bir konuğumuz var. Son haftalarda bütün dünyada küresel bir şekilde adından bahsedilen bir isim, risk uzmanı, çok satanlar listesine girmiş bir yazar, ekonomist ve aynı zamanda bir profesyonel güreşçi... Scott Steiner. Bay Steiner hoş geldiniz.

Scott Steiner: Hoş bulduk, teşekkürler.

Teresa Evans: Bu gerçekten sıradışı bir olay. Global Wrestling Alliance'da güreşçiyken birkaç gün içinde dünyanın konuştuğu bir adam haline geldiniz. Neler oldu bay Steiner? Bu başarının sırrı nedir? Bize bahseder misiniz?

Scott Steiner: Tabii. Benim aslında kazanma olgum genetiğime kazınmış bir olay. Zamanında 80'ler 90'larda güreş aleminde büyük bir isimdim. Ve her zaman mücadeleden de kaçmadım. Global Wrestling Alliance'da da öyle. Çok yeni bir soluktu. Lâkin burada işler istediğim gibi gitmedi. Birçok yenilgi aldım. Talihsizlikler yaşadım. Ve en son da önemli bir turnuvadan da ilk elenen oldum.

Teresa Evans: Gerçekten ciddi bir düşüş.

Scott Steiner: Öyle. Sonra kendime şu soruyu sordum. Neden böyle? Neden bunlar yaşandı? Kendimi eve kapattım. GWA'nin 50. şovuna çıkmam için aradılar, onunla kalmadı birçok şirketten davet aldım ama yine de kabul etmedim. Kendime bir sayfa açmam lazımdı. Bu nedenle bir gecede Smith, Keynes ve birçok ekonomi babalarının kitaplarını okudum.

Teresa Evans: Bir gecede?

Scott Steiner: Evet. Bunun için önceden hızlı okuma kursuna bile gittim. Daha sonra bütün borsa uzmanlarıyla konuştum. Sabah akşam dünya borsalarında dolaştım. Wall Street senin Tokyo benim her yerde izimi bıraktım. Gayrimenkul yatırımı konusunda da uzmanlaşma çalışmalarımı sürdürdüm.

Teresa Evans: O kadar ki Başkan Trump'la bile görüştünüz değil mi? Neler söyledi sizin hakkınızda?

Scott Steiner: Evet. Bu gidişle Trump Tower'ı bile satın alırsın bizi evsiz mi bırakmak istiyorsun dedi.

Teresa Evans: Beyaz Saray'a da göz dikersiniz siz bundan eminim.

Gülüşmeler yaşanıyor.

Terasa Evans: Ayrıca bir de kitap yayımladınız. "Kazanmanın Dayanılmaz Cazibesi". Ve kitap 24 saat içinde en çok satılanlar listesinde tepeye oturdu.

Scott Steiner: Bu başarı sadece benim değil bütün insanlığın başarısı. Ben de bunun diğer insanlara ilham olması gerektiğini düşünerek böyle bir işe kalkıştım. Yüz binin üzerinde olumlu geri dönüş aldık. Ve şu an birçok imza günleri de yapıyoruz.

Teresa Evans: Peki Scott Steiner için sırada ne var?

Scott Steiner: Ben asıl olarak bir güreşçiyim. Ve öyle de kalacağım. O yüzden isimde en iyisi olmam gerek. Geçmişte her zaman oldum; ve şimdi de olacağım. Nihayetinde Global Wrestling Alliance'a gitmek ve şirketin bir numarası olmak istiyorum.

Teresa Evans: Evet, Scott Steiner'dan duydunuz. Global Wrestling Alliance, yerinizde olsam hazırlık olurdum. Çünkü bu adam oraya her şeyi kazanmak için geliyor. Ben Teresa Evans, bugün Scott Steiner ile birlikteydik ESPN'de bizi izlemeye devam edin.

Anonsör: Bayanlar ve baylar, Elias.

Elias gitarının tıngırtısı ile girişte görünüyor ve sadece müziğini icra ederek ringe giriyor. Tam bir cümle etmeye başlayacağı zaman bir müzik duyuluyor, Elias ise içinden söylenerek gitarını bırakıyor.

Başım Belada! Hunico da girişte görünüyor, bir mikrofon isteyecek gibi oluyor ama küfretmekten korkuyor olsa gerek bundan vazgeçiyor. Ringe girdikten sonra maç başlıyor.

Kaybeden LoTR'dan Elenir
Elias vs Hunico

Hunico zil çalar çalmaz hızla Elias’ın üzerine doğru koşuyor ama Elias da rakibinin üzerine bir anda zıplıyor ve High Knee. Hunico bir çuvalmışçasına yere düşüyor. Elias şimdi de Drift Away için Hunico’yu kaldırmak istiyor ama Hunico rakibine bir Jawbreaker yapıp kendisini hızla ringin dışına atıyor. Daha sonrasında son sürat ringin dışına çıkıyor, bir mikrofon alıp konuşmaya başlıyor.

Hunico: Ne diz vurdun be kardeşim? Öyle bir vurdun ki gelmişimi geçmişimi s...... Yani sakatladın. Tanrı seni bildiğin gibi yapsın.

Hunico şimdi bir kez daha ringin içine girmek istiyor ama Elias hamle yapmaya heveslenince Hunico tekrardan ringin dışına çıkıyor. Hunico ne zaman ringin içine girmeye çalışırsa çalışsın Elias ona tekrardan saldırmaya çalışıyor ve Hunico kendisini defalarca ringin dışına tekrardan atıyor. Elias bu durumdan iyice sinirleniyor ve bu sefer kendisi ringin dışına çıkıyor. Hunico’nun peşinden hızla koşuyor ancak Hunico bir anda dönüyor ve Elias’a sert bir Lariat patlatıyor. Daha sonrasında ise Hunico Elias’ı kaldırıp ring apronuna sırtını çarptırıyor ve ringin içine sokuyor. Kendisi de hemen arkasından ringe girecek gibi yapıp aprona çıkıyor ve Slingshot Sommersault Senton yapıyor ve tuşa gidiyor. 1... 2...

Elias hemen atıyor. Hunico tuşun hemen arkasından Elias’ı tutuyor ve bir chinlock bağlıyor. Elias bir süre direniyor ve en sonunda da Hunico’ya rağmen ayağa kalkıyor. Elias şimdi Hunico’nun karnına birkaç adet yumruk atıyor ancak Hunico da Elias’ın saçlarından tutuyor ve rakibini bir kez daha yere düşürüyor. Hunico bir kez daha tuşa gidiyor. 1... 2... Elias bir kez daha tuştan atmayı başarıyor. Hunico şimdi hızla köşeye çıkıyor ve Falling Star için hazırlanmak istiyor ama Elias aniden ayağa kalkıyor, ayağa kalkmakla da kalmayıp Hunico’nun yanına en üst köşeye çıkıyor ve bir yumruk vurup Hunico’yu sersemletiyor. Elias Hunico’yu hazırlıyor ve ringe Superplex ile vuruyor. Elias sırtını tuta tuta Hunico’yu tuşlamaya başlıyor. 1... 2...

Bu sefer de tuştan atmayı başaran isim Hunico oluyor. Elias ise bu durumdan dolayı sinirlenmiyor ve Hunico’yu sakince kaldırıp Irish Whip ile ringin köşesine fırlatıyor. Daha sonrasında kendisi de Hunico’nun üzerine doğru koşuyor ama Hunico son anda sıyrılıp kaçmayı başarıyor. Elias gövdesini ringin köşesine çarpıyor, bu sırada ise Hunico Elias’ı arkadan çekip Schoolboy’a alıyor. 1... 2... Hunico tuşu bırakıp Elias’ı kaldırıyor, Hunico Elias’ı tek koluyla tutarak tamamen havaya kaldırıyor ve One Armed Buckle Bomb. Elias büyük bir acıyla kendisini yere bırakıyor ve bu Hunico için bir kez daha büyük bir fırsat olabilir. Hunico bir kez daha en üst köşeye çıkıyor, Elias bu sefer ayağa kalkabilecek durumda değil. Hunico hazırlanıyor ve Falling Star? Hayır, Elias son anda dizini koyuyor ve Hunico hareketini yapamıyor. Elias da ayağa kalkıp Hunico’nun üzerine koşuyor ve bir High Knee daha. Bu sefer Elias Drift Away ile uğraşmıyor ve tuşa gidiyor. 1... 2...

Hunico bu sefer son anda atıyor. Elias da artık bu kick-out’tan dolayı şaşırmış ve öfkelenmiş bir şekilde Hunico’ya saldırıyor. Onu tekme tokat dövdükten sonra tutuyor ve en üst iplerden ringin dışına fırlatıyor. Hunico yediği tüm bu dayağa rağmen toparlanıyor ve hakem count-out için sayarken ringe girmek istiyor ancak bu sırada Elias’dan da bir Baseball Slide Dropkick geliyor ve Hunico yine ringe giremiyor. Hunico bir kez daha toparlanıp aprona çıkıyor, Elias’dan bu sefer bir Enzugiri denemesi ancak Hunico bu sefer de Enzugiri’yi engelliyor, bir de Palm Strike vurarak Elias’ı iyice sersemletiyor. Hunico şimdi ringe giriyor ve girer girmez de Elias’a bir kez daha Schoolboy yapıyor. 1... 2...

3!

Kazanan ve turnuvada devam edecek olan kişi: Hunico

Çok ani bir galibiyet oldu, Hunico rövanş hakkı için bir engeli daha aşmayı başarırken Elias Lord of the Rings'den eleniyor. Hunico şimdi bir kez daha mikrofon istiyor.

Hunico: Önce sokakların Arsız Bela'sı oldum, şimdiyse Yüzüklerin Efendisi olacağım. Ama önce son bir lanet olası işimiz var. Janela, gel bakayım buraya.

ProtoReVision! Joey Janela Hunico'nun teklifine cevabı verip ringe geliyor ama Hunico'nun bisikleti ile birlikte. Janela ringe geliyor, Hunico ile Janela birbirlerine bakışırken şovu son bir yorum ile sona erdiriyoruz.

Gece: Bu maç kesinlikle çok kötü bir maç olacak.

ATLAS
GWA Entertainment
TM & © 2019
All Rights Reserved

RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 11-04-2019, 13:39   #2
guilty
End of Heartache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 264
Favori Güreşçisi: Roderick Strong
Rep Puanı: 5980
Rep Derecesi: End of Heartache Royal Rumble maçını kazandın. End of Heartache Royal Rumble maçını kazandın. End of Heartache Royal Rumble maçını kazandın. End of Heartache Royal Rumble maçını kazandın. End of Heartache Royal Rumble maçını kazandın. End of Heartache Royal Rumble maçını kazandın. End of Heartache Royal Rumble maçını kazandın. End of Heartache Royal Rumble maçını kazandın. End of Heartache Royal Rumble maçını kazandın. End of Heartache Royal Rumble maçını kazandın. End of Heartache Royal Rumble maçını kazandın.
End of Heartache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
End of Heartache End of Heartache isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5980

Takip ederim büyük ihtimalle.
imza

MOX IS ON FIRE!

messiah of the backbreaker...

RPG: Marty Scurll

Hardcore Champion (current)

End of Heartache isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 11-04-2019, 13:54   #3
Sports Entertainment Destroyer
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 3495
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 289480
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DoctorMK DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 289480

The Rock'a neden saldırdığımı açıklayacağım herhalde. Takipteyim.
imza

ONUR
MECMUASI

Machine Keyboard
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 11-04-2019, 13:54   #4
Toni Stormculuk Kazanacak
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1616
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
Rep Puanı: 504639
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 504639

Demek kemeri kaybediyoruz... Takipteyiz.
imza

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Robert Roode
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-Riho
-Tommaso Ciampa
-----------------------------------------------------------------

Feud İncelemeleri:

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

x2 Hardcore Champion
x1 Internet Champion
current GWA Champion

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 11-04-2019, 13:59   #5
no more
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 305
Rep Puanı: 130165
Rep Derecesi: Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kaldwin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kaldwin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kaldwin Kaldwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 130165

Ana bacı madddesi %99.9 Hunico için. xd
Kaldwin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 11-04-2019, 14:01   #6
OVERKILL
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Transilvanya
Konular: 192
Favori Güreşçisi: Mark Haskins
Rep Puanı: 49185
Rep Derecesi: LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. LeonardoAraujo Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LeonardoAraujo LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 49185

Beklenmedik bir durum yaşanmazsa takipte olacağım.
imza
LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 11-04-2019, 14:01   #7
Sinnerman
Master DIO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 102
Favori Güreşçisi: Kenta Kobashi
Rep Puanı: 11893
Rep Derecesi: Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. Master DIO WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
Master DIO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Master DIO Master DIO isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 11893

Ana bacı karıştırmayın bence de.
imza
I'm a MG42 Guy!
#1 MG42 Fan
#Sinnerman

RPG: "Knockout Artist" Chris Hero
Master DIO isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 11-04-2019, 14:05   #8
Banned
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2470
Favori Güreşçisi: Mick Foley
Rep Puanı: 189529
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
World Class Maniac World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 189529

Döneceğimden haberim yoktu. İnsan bir haber eder.
World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 11-04-2019, 14:08   #9
Дніпропетровськ
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 562
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 43671
Rep Derecesi: Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ensiferum Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 43671

Takip etmeye çalışacağım.
imza

Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 11-04-2019, 14:30   #10
Fenerbahçe Adamın
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 487
Rep Puanı: 187469
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 187469

Okurum.
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil