GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 15-01-2019, 20:35   #181
片翼の天使
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hatay
Konular: 5685
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
Rep Puanı: 165629
Rep Derecesi: Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Tahminlerim:

Main Event: Bandido vs. Zack Sabre Jr. - SFL A Block Match

Trevor Lee vs. Dave Crist - SFL A Block Match

Sami Callihan vs. Jimmy Havoc - SFL A Block Match

Joe Doering vs. Mike Bailey - SFL A Block Match

Rey Fenix vs. PAC - SFL A Block Match

Paul Maxwell vs. Ayato Yoshida - Normal Match
imza
5 × Haftanın Parlayan Üyesi
7 × Haftanın Parlayan Yöneticisi
23 × Onur Kürsüsü
1 x Slammy Awards: En Aktif

geçip giden zamanları bir yerlerde bulsam
sonra üzülsem, üzüldüğüme üzülsem
gözyaşıma dalıp dalıp, seni hatırlarım

gittin şimdi sen
yoksun yanımda
birşey istemem
neye yarar hatıralar

Headlock Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-01-2019, 19:32   #182
#WTR
BulletClubFedaisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul/Pendik
Konular: 519
Favori Güreşçisi: Kenny Omega
Rep Puanı: 12594
Rep Derecesi: BulletClubFedaisi WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BulletClubFedaisi WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BulletClubFedaisi WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BulletClubFedaisi WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BulletClubFedaisi WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BulletClubFedaisi WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BulletClubFedaisi WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BulletClubFedaisi WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BulletClubFedaisi WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BulletClubFedaisi WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BulletClubFedaisi WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Be a Booker | Tetsujin Wrestling

Tarih: 19 Haziran 2019
Super Fighters League Tag 13
Arena: Edinburgh Corn Exchange

TETSUJIN.
IS.
MANCHESTER.

İyi akşamlar sayın seyirciler. Ligin 13. günündeyiz. Lig aşamasın bitimine 5 gün var. Manchester Arena biletleri tükenmiş. Şovu açılış maçı ile başlatıyoruz.

======

Paul Maxwell def. Ayato Yoshida - Normal Match

Maç hızlı ve kısa geçmiş. Maçın sonlarında iki isim yumruk sekansına girdi ve üstün çıkan taraf Paul Maxwell oluyor. İplere koşup Lariat yapacakken Yoshida onu havaya kaldırıp Jumping Knee yapıyor. Maxwell yerde yığıldı. Yoshida rakibine Boston Crab bağlıyor ama bir süre sonra Maxwell ayakları sayesinde onu ring dışına yolluyor. Yoshida çabuk kendine gelip ringe giriyor ama Codebreaker kurbanı oluyor kendisi. Paul Maxwell tuşa gidip uzun bir süre sonra maç kazanıyor.

======

Zack Sabre Jr. konuşuyor;

"7. maçlara geldik ama herkes dipdibe ilerlemeye devam ediyor. Lakin bunun benim için bir sıkıntı yaratacağını sanmıyorum. PWG şampiyonunuz olarak Bandido denen Indy yıldızına asla üst seviyelerde olamayacağını kanıtlıcam. İyi akşamlar."

======

PAC def. Rey Fenix - SFL A Block Match

Maç ikilinin doğal olarak uyumu sebebiyle güzel geçmiş. Fenix harika güreşse de PAC ona karşı yıkıcı güreşmiş ve maç ilerledikçe PAC maça ağırlını arttırmış. Maçın sonlarına doğru geliyoruz. PAC rakibine Lowkick vurduktan sonra rakibinin çenesini tutup sert bir DDT yapıyor. PAC köşeye çıkıp Black Arrow yapıyor ve tuşa gidip maçı kazanan isim oluyor.

======

Bandido konuşuyor;

"PWG şirketi Indy değil mi acaba?"

======

PAC konuşuyor;

"Bir galibiyet daha. Bu maçlar sayesinde kendimin gerçek bir şampiyon olduğumu kanıtlıyorum. Bana istediğiniz kelimeleri söyleyebilirsiniz ama ringde hepiniz ortak kaderi paylaşacaksınız. Kralınız sizi ayaklar altına alacak!"

======

Rey Fenix konuşuyor;

"Şansım kalmadı artık ama seneye daha iyi hazırlanıcam. Bu yüzden kendimi kanıtlamak istiyorum. Son kalan maçları bırakacak değilim!"

======

Joe Doering def. Mike Bailey - SFL A Block Match

Sonra ki maçını muhtemelen kaybedecek olan Joe Doering'in maçındayız. Maç kısa sürüyor ve Doering yumruk sekansından sonra gelen Lariat ile maçı rahat bir şekilde kazanmasını biliyor.

======

Dave Crist konuşuyor;

"Bu kadarını beklemiyordum kendimden doğrusu. Finale oynuyorum artık ve bunun bilincinde olarak daha temkinli olmam lazım. Beni destekleyenlere teşekkür ediyorum. Rakibime gelirsek kolay bir maç olmayacak. Aynı benim gibi rakibine ani bir son yaşatan isimlerden ve ayrıca YFL galibi kendisi. Onun neler yapabileceğini bilerek maça çıkıcam ve hatasız olmaya çalışıcam."

======

Joe Doering konuşuyor;

"Burada ki hafifsikletler ile vakit kaybetmek istemiyorum artık. Çok hatalıyım evet ve neredeyse turnuvanın sonlarına yaklaştık. Bu galibiyet ile artık daha sert güreşeceğimi belirtmeliyim. İyi akşamlar."

======

Sami Callihan def. Jimmy Havoc - SFL A Block Match

Maç bol aksiyonlu geçmiş. Eski Callihan'dan eser yok çok iyi güreşiyor. Maç sonunda art arda yumruk ve tekme atıyor Callihan rakibine ve ardından Samoan Driver yapıyor. Sami Callihan etrafına bakıyor. Seyirciler kendisine çok destek veriyor. Callihan Tombstone Piledriver yapacakken Havoc kurtulup Acid Rainmaker yapıyor. Tuşa gitmek yerine Piledriver yapacakken Callihan Backdrop ile kurtulup Sleeper Hold bağlıyor. Ardından Callihan rakibine Package Piledriver yapıyor ve tuşa gidip maçı kazanıyor. Herkesi şaşırtan bir galibiyet.

======

Sami Callihan konuşuyor;

"Bu maç ile birlikte kendimi tekrar kanıtlama fırsatım oldu. Önümüzde ki maçlarda rakiplerimi bekleyen şey yenilgi olacak aynı Havoc'un yaşadığı gibi. İyi akşamlar."

======

Dave Crist def. Trevor Lee - SFL A Block Match

Maç zevkli geçmiş. Maçın sonlarında Lee Orange Crush yaparak tuşa gitti ama tuş girişimi başarısız oldu. Lee rakibinin kafasına tekme atmaya başladı. Çok sık yapmaya başlayınca hakem ayırdı ve uyarıda bulundu. Lee rakibini ayağa kaldırdı ve iplere doğru koştu ama hemen arkasından Crist geldi ve Ace Crusher! Crist tuşa gidiyor ve maçı kazanıyor.

======

Dave Crist konuşuyor;

"İşte bundan bahsediyorum ben. Bu maçta yenilebilirdim ama dayandım. Sırada ki maçım kiminle peki? Sami Callihan ile. Bi maçın ayrı bir özelliği olacak. İyi akşamlar."

======

Main Event: Zack Sabre Jr. def. Bandido by TKO - SFL A Block Match

Bu maçta kilit fetişi konuştu arkadaşlar. Zack cidden dediğini yapan bir güreşçi. Maç boyu Bandido'nun bacaklarına kilit uygulayan Sabre amacını başarıyor ve onun bir özelliğini elinden alıyor. Sabre rakibine Indian Deathlock bağlıyor. Bandido danayıyor ve Sabre kilidi bozup Bandido'nun kafasına sert bir tekme atıyor! Hakem Sabre'yi uzaklaştırıyor ve Bandido'yu kontrol ediyor Bandido güreşebilirim diyor. Hakem maça devam kararı veriyor ama Bandido'nun durumu kötü. Sabre hızlıca yine rakibinin kafasına vuruyor bu sefer PK yaparak. Hakem bu sefer maçı bitiriyor ve TKO ile maçı Sabre kazanıyor. Hepinize iyi akşamlar.

A Block Puan Durumu

PAC: 10
Dave Crist: 10
Zack Sabre Jr.: 10
Jimmy Havoc: 8
Joe Doering: 8
Sami Callihan: 8
Bandido: 6
Trevor Lee: 6
Mike Bailey: 2
Rey Fenix: 2
imza
PSN Nick: Thalariann
Instagram
Facebook'tan bana ulaşabilirsiniz

Güncel Hikayelerim ve Bookladığım Şovlar

Witcher Hikayeleri: Efsungerlerin Uyanışı

Başarılar
1 Efsanevi BaB Konusu

Devamı gelecek...(Gelmedi...)

IRON from ICE
BulletClubFedaisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-01-2019, 20:41   #183
GANBARIMASU
Pipebomb434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 92
Favori Güreşçisi: Kazuchika Okada
Rep Puanı: 66090
Rep Derecesi: Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Şov başlar başlamaz bir Japon bir gavura yenildi. Kötü şeyler seziyorum.

"PWG şampiyonunuz olarak Bandido denen Indy yıldızına asla üst seviyeletde olamayacağını kanıtlıcam."
Bu sözden sonra ZSJ'yi boşların kralı ilan ediyorum.

Evet düşük profilli şampiyonumuz Pac yine alt kartlarda kalmış. Ve ne yazık ki kazanmış. Fenix'in kazanmasını beklemiyordum zaten.

Bandido da doluların kralı.

Evet evet şovun ikinci maçında yer alarak ne kadar berbat bir şampiyon olduğunu kanıtlıyorsun Pac.

Seneye inşallah turnuvada olmazsın Fenix.

Doering vs Bailey maçının sonucu şaşırtmadı.

Dave Crist iyi adamsın.

Callihan vs Havoc maçı beklediğimden daha iyi geçti.

Crist sözünü tuttu. Helal. Bu grupta seni destekliyorum.

Main event çok etkileyiciydi. Çok beğendim.

Baştaki faciadan sonra çok umutsuzdum ama çok iyi geçti şov.
imza

Puroresu bardağından alınan ilk yudum sizi ring içi hayranı yapar. Ama bardağın dibinde sizi drama beklemektedir.
Pipebomb434 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-01-2019, 21:02   #184
#WTR

Rep Derecesi: BulletClubFedaisi WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BulletClubFedaisi WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BulletClubFedaisi WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BulletClubFedaisi WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BulletClubFedaisi WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BulletClubFedaisi WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BulletClubFedaisi WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BulletClubFedaisi WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BulletClubFedaisi WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BulletClubFedaisi WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.BulletClubFedaisi WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Alıntı Pipebomb434 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şov başlar başlamaz bir Japon bir gavura yenildi. Kötü şeyler seziyorum.

"PWG şampiyonunuz olarak Bandido denen Indy yıldızına asla üst seviyeletde olamayacağını kanıtlıcam."

Bu sözden sonra ZSJ'yi boşların kralı ilan ediyorum.

Evet düşük profilli şampiyonumuz Pac yine alt kartlarda kalmış. Ve ne yazık ki kazanmış. Fenix'in kazanmasını beklemiyordum zaten.

Bandido da doluların kralı.

Evet evet şovun ikinci maçında yer alarak ne kadar berbat bir şampiyon olduğunu kanıtlıyorsun Pac.

Seneye inşallah turnuvada olmazsın Fenix.

Doering vs Bailey maçının sonucu şaşırtmadı.

Dave Crist iyi adamsın.

Callihan vs Havoc maçı beklediğimden daha iyi geçti.

Crist sözünü tuttu. Helal. Bu grupta seni destekliyorum.

Main event çok etkileyiciydi. Çok beğendim.

Baştaki faciadan sonra çok umutsuzdum ama çok iyi geçti şov.
İyi geçmeyen şovum mu var yahu?

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
imza
Instagram

Başarılar
1 Efsanevi BaB Konusu

IRON from ICE
Alt 18-01-2019, 21:04   #185
GANBARIMASU
Pipebomb434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 92
Favori Güreşçisi: Kazuchika Okada
Rep Puanı: 66090
Rep Derecesi: Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı BulletClubFedaisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İyi geçmeyen şovum mu var yahu?

Evet Japonların yenildiği şovlar.
imza

Puroresu bardağından alınan ilk yudum sizi ring içi hayranı yapar. Ama bardağın dibinde sizi drama beklemektedir.
Pipebomb434 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-01-2019, 21:05   #186
#WTR

Alıntı Pipebomb434 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet Japonların yenildiği şovlar.
Irkçıya bak ırkçıya.

imza
Instagram

Başarılar
1 Efsanevi BaB Konusu

IRON from ICE
Alt 18-01-2019, 21:24   #187
2018 EN İYİ İMZASI
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Slamtown/Merkez
Konular: 305
Favori Güreşçisi: Johnny Mundo
Rep Puanı: 15042
Rep Derecesi: Mr.Pacman Şirketin yüzü artık sensin.Mr.Pacman Şirketin yüzü artık sensin.Mr.Pacman Şirketin yüzü artık sensin.Mr.Pacman Şirketin yüzü artık sensin.Mr.Pacman Şirketin yüzü artık sensin.Mr.Pacman Şirketin yüzü artık sensin.Mr.Pacman Şirketin yüzü artık sensin.Mr.Pacman Şirketin yüzü artık sensin.Mr.Pacman Şirketin yüzü artık sensin.Mr.Pacman Şirketin yüzü artık sensin.Mr.Pacman Şirketin yüzü artık sensin.

Nays şov. Şov içinde küçük dream matchler var Fenix vs Pac,Havoc vs Callihan gibi. Crist vs Callihan hoş olacak gibi bekliyoruz.
imza
God's Greatest Creation

Lord Vader Has Arrived

Tam İsabet

Thank You Matt!!! It Was WONDERFULL!

If God built me a ladder to heaven, I would climb it and elbow drop the world
Mick Foley

Eski RPG:
Johnny Gargano
Yeni RPG:
Johnny Mundo
Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-01-2019, 19:04   #188
#WTR

Tarih: 21 Haziran 2019
Super Fighters League Tag 14
Arena: Edinburgh Corn Exchange

Match Card

Main Event: KENTA vs. Kento Miyahara - SFL B Block Match

Mark Haskins vs. Travis Banks - SFL B Block Match

Chris Hero vs. Kenoh - SFL B Block Match

Eddie Edwards vs. Minoru Suzuki - SFL B Block Match

Naomichi Marufuji vs. Timothy Thatcher - SFL B Block Match

Mark Andrews vs. Paul Maxwell - Normal Match

imza