GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 20-11-2019, 01:40   #51
Code Blue
Punk City - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1315
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 377491
Rep Derecesi: Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Punk City Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Punk City - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Punk City Punk City isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 377491

Alıntı RebelVoice Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2012-2013.

En basitinden gece konusu vardı. Duvarlar kapanmazdı. Herkesin birbiriyle 200-300 sayfa konuşmaları vardı falan...
O zamanlar forumun %80'i 15-16 yaşındaydı herkes şu gerçeklik bile çok garip. 15 yaşında 16 yaşında insanlar burada profesyonel güreş tartışıyordu üstelik bunu sene 2012-2013'te yapıyordu.
imza
''Unutamam nereden nere
Nereden geldiğimi
Sokağa neyi versem
Dönüp bana geri verdi yine...''

D U S T B O W L
R Y A N O R E I L Y
B E N K E R O
R E C K L E S S B E H A V I O U R
C A L G A R Y K I D
W I N D H A M L A W R E N C E R O T U N D A
H E A D L O C K M A S T E R
H E A R T L E S S
D O C T O R M K
L O O K A W I Z A R D
Punk City isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2019, 01:43   #52
Senior Member
RebelVoice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: .
Konular: 4822
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 13459
Rep Derecesi: RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. RebelVoice WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
RebelVoice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RebelVoice RebelVoice isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 13459

Alıntı Punk City Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
O zamanlar forumun %80'i 15-16 yaşındaydı herkes şu gerçeklik bile çok garip. 15 yaşında 16 yaşında insanlar burada profesyonel güreş tartışıyordu
Üstüne işsiz gibi konu açanlar (Damon Striker ve Bulldogy'e selam olsun, az açıp durmadık birlikte.)

Deli gibi inceleme yapanlar (CoP, Tolga, Engin'e de selam olsun)

Veya gece konusunu aktif tutan bir çok üye.

İnsan ne kadar büyüyünce o kadar masumluğu gidiyor, uzaklaşıyor birbirinden. Şimdinin 24-25 yaş insanlarının tartışmalarının sebebi odur bence forumdakilerin.
imza

RPG Eski Karakter: ELI DRAKE
"The Lady" Lacey Evans
MJF

ESKİ RPG
TRIPLE H
JINDER MAHAL
AUSTIN ARIES
PRINCE DEVITT
RebelVoice isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2019, 01:43   #53
Kayıtlı Kullanıcı
Giray Metalik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 0
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 1683
Rep Derecesi: Giray Metalik IC kemerini kazandın. Giray Metalik IC kemerini kazandın. Giray Metalik IC kemerini kazandın. Giray Metalik IC kemerini kazandın. Giray Metalik IC kemerini kazandın. Giray Metalik IC kemerini kazandın. Giray Metalik IC kemerini kazandın. Giray Metalik IC kemerini kazandın. Giray Metalik IC kemerini kazandın. Giray Metalik IC kemerini kazandın. Giray Metalik IC kemerini kazandın.
Giray Metalik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Giray Metalik Giray Metalik isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1683

Bu yıl değil.
Giray Metalik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2019, 01:48   #54
fall and pray
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir/Kırklareli
Konular: 4223
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
RPG Karakteri: AJ Styles
Rep Puanı: 2376628
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Alıntı Eta Carinae Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aslında o kavga yanlış hatırlanıyor, kavgada ben yoktum. Şafak vs diğerleriydi. Ben sadece gelip sa dedim sonrasında da birazcık kırılan kolları izleme keyfini çıkardım. Ama kudurtucu modum aktif kalmış o gece galiba herkes kavganın taraflarından biri sanıyor beni :dd Zaten sonrasında olayın forumun içine yansıması bizim ekipçe RPG'yi bırakmamız yüzünden oldu. Yoksa forumun ruhu duymazdı. Hatta tam tersine ben önceki RPG kavgasının taraflarından biriyim. Enginle Özgür kankam kardeşim canım hayatım arasında mevzu varken Özgürle benim de yıllardır birbirimizi sevmiyor oluşumuz tetikledi ve kavga çıktı. Sonrası facia aklsgjaşlgja.

İlk kavga ikincisinden daha büyüktü ve etkileri de aslında bence daha fazlaydı. Ama ikincisi yönetim vs rpg olduğu için daha çok forum magazincilerinin avuç ısıtmasına sebep oldu.
Şu kavganın içindeki en alfa adam benimdir bence, hatta çoğunluğun o kavga sırasında benim ekipte olduğumdan haberi bile yoktur şu an. Chris Hero vs. Jinder Mahal gibi bir maç vardı onu yazıyordum (@Aschentef how you doin') gruba bakayım dedim Jeri-Spy, Phenom falan gelmiş kapışıyorlar bizim ekiple. Phenom kol kırarken, Gold Standart küfür sansürü ile ilgili isyan ederken, ortalık iyice karışmışken ben tüm mesajları çiğdem-kola eşliğinde okuyordum. Sabahına baktım herkes bir şeyler yazıp çıkmış gruptan ben de 2 cümle nutuk attım çıktım salkjşdsdsakdadkasadlşikdslşdf. En kıyak forum anılarımdan birisidir ya.

Dipnot: En kıyağı "brian değil brian" gafımdır.
imza

time is out

Be A Booker | Dynamite vs. NXT (w/ Styles Clash)
Be A Booker | WWE Ama Koronasız

Bogi & Windham Lawrence Rotunda & ReQuem & Falcon Arrow

GWA RPGAJ Styles
Tema MüziğiEvil Ways
FinisherPhenomenal Forearm, Styles Clash
BaşarılarOcean's Championship (current)

Alıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben sıfır
Sen bir.
Sana çok bulunur,
Ağlayacak omuz.
Bana yine düştü
Ağlayarak otuz
Bir.

-B.Y.
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2019, 02:19   #55
Banned
Eta Carinae - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 214
Favori Güreşçisi: "The Fiend" Bray Wyatt
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 56943
Rep Derecesi: Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Eta Carinae Eta Carinae isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Windham Lawrence Rotunda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şu kavganın içindeki en alfa adam benimdir bence, hatta çoğunluğun o kavga sırasında benim ekipte olduğumdan haberi bile yoktur şu an. Chris Hero vs. Jinder Mahal gibi bir maç vardı onu yazıyordum (@Aschentef how you doin') gruba bakayım dedim Jeri-Spy, Phenom falan gelmiş kapışıyorlar bizim ekiple. Phenom kol kırarken, Gold Standart küfür sansürü ile ilgili isyan ederken, ortalık iyice karışmışken ben tüm mesajları çiğdem-kola eşliğinde okuyordum. Sabahına baktım herkes bir şeyler yazıp çıkmış gruptan ben de 2 cümle nutuk attım çıktım salkjşdsdsakdadkasadlşikdslşdf. En kıyak forum anılarımdan birisidir ya.

Dipnot: En kıyağı "brian değil brian" gafımdır.
Yanlış hatırlamıyorsam ben kavganın başını okumaya üşendiğim için sana yazmıştım noluyo diye laksgjşlaskgjas.

Bu arada, "brian değil, brain". Burdan güzel insanlara da selam yollamış olalım :d
Eta Carinae isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2019, 02:22   #56
fall and pray

Nereden: İzmir/Kırklareli
Konular: 4223
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
RPG Karakteri: AJ Styles
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Yanlış hatırlamıyorsam ben kavganın başını okumaya üşendiğim için sana yazmıştım noluyo diye laksgjşlaskgjas.

Bu arada, "brian değil, brain". Burdan güzel insanlara da selam yollamış olalım :d
Aynen olayı baştan sona anlatmıştım sana iyi hatırlıyorum.

Bu seferki ukalalık değil klavye azizliği olmuş. :d
imza

time is out

Be A Booker | Dynamite vs. NXT (w/ Styles Clash)
Be A Booker | WWE Ama Koronasız

Bogi & Windham Lawrence Rotunda & ReQuem & Falcon Arrow

GWA RPGAJ Styles
Tema MüziğiEvil Ways
FinisherPhenomenal Forearm, Styles Clash
BaşarılarOcean's Championship (current)

Alıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben sıfır
Sen bir.
Sana çok bulunur,
Ağlayacak omuz.
Bana yine düştü
Ağlayarak otuz
Bir.

-B.Y.
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2019, 02:34   #57
Дніпропетровськ
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 607
RPG Karakteri: Bray Wyatt
Rep Puanı: 68411
Rep Derecesi: Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ensiferum Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ensiferum Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 68411

Aslında o kavga yanlış hatırlanıyor, kavgada ben yoktum. Şafak vs diğerleriydi. Ben sadece gelip sa dedim sonrasında da birazcık kırılan kolları izleme keyfini çıkardım. Ama kudurtucu modum aktif kalmış o gece galiba herkes kavganın taraflarından biri sanıyor beni :dd Zaten sonrasında olayın forumun içine yansıması bizim ekipçe RPG'yi bırakmamız yüzünden oldu. Yoksa forumun ruhu duymazdı. Hatta tam tersine ben önceki RPG kavgasının taraflarından biriyim. Enginle Özgür kankam kardeşim canım hayatım arasında mevzu varken Özgürle benim de yıllardır birbirimizi sevmiyor oluşumuz tetikledi ve kavga çıktı. Sonrası facia aklsgjaşlgja.

İlk kavga ikincisinden daha büyüktü ve etkileri de aslında bence daha fazlaydı. Ama ikincisi yönetim vs rpg olduğu için daha çok forum magazincilerinin avuç ısıtmasına sebep oldu.
Yahu seninle aramızdaki kadim dostluk uğruna değil 1, 10 RPG batsa ne olur be. Beraber geldik beraber gideceğiz kardeşim benim.
imza
RPG Karakteri
Bray Wyatt
Finishers
Sister Abigail
Daniel's Scream
Başarılar
1 kez Dünya Ağırsiklet Şampiyonu
1 kez Oceans Şampiyonu
1 kez Kıtalararası Şampiyon
2019 Trash-talker of the Year Slammy Award
Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2019, 03:20   #58
Banned

Konular: 214
Favori Güreşçisi: "The Fiend" Bray Wyatt
RPG Karakteri:
Rep Derecesi: Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Eta Carinae Eta Carinae isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Ensiferum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yahu seninle aramızdaki kadim dostluk uğruna değil 1, 10 RPG batsa ne olur be. Beraber geldik beraber gideceğiz kardeşim benim.
Nice dostlar biriktirdim, hepsi ailem oldu. Sen ne güzel adamsın be can dostum.
Eta Carinae isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2019, 09:29   #59
Banned
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 420
RPG Karakteri: Roderick Strong
Rep Puanı: 63707
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 63707

"Başlangıcını tam hatırlamıyorum, RPG'de Joe aldığımdan Temmuz kavgasına kadar. Güzel insan, baş kahraman, kolundan gazi, Deniz abime selam olsun.
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2019, 10:27   #60
unsettling differences
Freakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 83
Rep Puanı: 36485
Rep Derecesi: Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Freakin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Freakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Freakin Freakin isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 36485

2017 yılı üye olduğum ve en kral yıl olduğunu düşündüğüm zaman forum adına. 2017 yılından sonra samimiyet azaldı, aktifliğimde bundan çöktü zaten.
Freakin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil