GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 11-02-2020, 22:03   #81
Banned
Eta Carinae - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 214
Favori Güreşçisi: "The Fiend" Bray Wyatt
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 56943
Rep Derecesi: Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Eta Carinae - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Eta Carinae Eta Carinae isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 56943

İtalya'nın şarkısını beğendim ama Gabbani o kadar güzel şarkı yapmış ki, onu dinleyip duruyorum. Keşke o gitseydi.
Eta Carinae isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-02-2020, 22:43   #82
Senorita
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir / Stip
Konular: 2460
Favori Güreşçisi: Hana Kimura
RPG Karakteri: Tyler Bate
Rep Puanı: 405476
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Reckless Behaviour Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 405476

Alıntı Eta Carinae Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İtalya'nın şarkısını beğendim ama Gabbani o kadar güzel şarkı yapmış ki, onu dinleyip duruyorum. Keşke o gitseydi.
Maalesef keşke Gabbani kazansaydı, benim favorimdi. Ama bu sanremo birincisi de fena değil gibi.
imza
GWA Tag Team Championship - Tyler Bate & Fistanlı McInytre ( 02.05.2020 / Current)

Kairi Sane Koruma Derneği - (Reckless Behaviour, The Speedrunner, Mr.Pacman)

Stop Nia Jax!

Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-02-2020, 22:47   #83
...
HBKingston - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Mersin
Konular: 109
Favori Güreşçisi: AJ Styles
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 1612
Rep Derecesi: HBKingston IC kemerini kazandın. HBKingston IC kemerini kazandın. HBKingston IC kemerini kazandın. HBKingston IC kemerini kazandın. HBKingston IC kemerini kazandın. HBKingston IC kemerini kazandın. HBKingston IC kemerini kazandın. HBKingston IC kemerini kazandın. HBKingston IC kemerini kazandın. HBKingston IC kemerini kazandın. HBKingston IC kemerini kazandın.
HBKingston HBKingston isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

İtalya'nın şarkısı şu ana kadar açıklananlar arasından favorim ama şarkıda 5. ile 10. arasında sonuç alacak bir hava var. Bu sene de 1. olacağını düşünmüyorum İtalya'nın.

Eğer Blasted Mechanism ulusal finali kazanırsa Portekiz'in top 10'a oynayacağını düşünüyorum geçen seneki hüsrandan sonra.
imza

GTR Başarılarım
21.08.2016 Etkinlik Haftası Parlayanı
22. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 2.si
22. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 1.si
22. Etkinlik Haftası BaB Yarışması 3.sü
24. Etkinlik Haftası BaB Yarışması 1.si
24. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 3.sü
24. Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması 3.sü
Ağustos 2016 Onur Kürsüsü
Ağustos 2016 Ayın İspiyoncuları

HBKingston isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-02-2020, 23:10   #84
No Context Türkiye
StephenTrueway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 969
Favori Güreşçisi: Finn Bálor
RPG Karakteri: Braun Strowman
Rep Puanı: 623888
Rep Derecesi: StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
StephenTrueway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
StephenTrueway StephenTrueway isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 623888

Alıntı HBKingston Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İtalya'nın şarkısı şu ana kadar açıklananlar arasından favorim ama şarkıda 5. ile 10. arasında sonuç alacak bir hava var. Bu sene de 1. olacağını düşünmüyorum İtalya'nın.

Eğer Blasted Mechanism ulusal finali kazanırsa Portekiz'in top 10'a oynayacağını düşünüyorum geçen seneki hüsrandan sonra.
Blasted'ın seçileceğini düşünmüyorum ben. Jürinin İngilizce bir şarkıyı puanlama ihtimali düşük, YT izlenmelerinden tahmin ettiğim kadarıyla halkta da tam bir karşılığı yok.
imza

mood...

GTW RPG: Finn Balor

En Uzun Süreli GTW Tag Team Şampiyonu
2 Kere GTW Hardcore Şampiyonu
2 Kere Dünya Ağırsiklet Şampiyonu
Slammy Awards 2017: Tag Team of the Year
GTW Hall of Famer

GWA RPG: BROKEN Matt Hardy
GWA Tag Team Şampiyonu

'BLACKHEART' Lio Rush

Braun Strowman

Atheism is new religion.
StephenTrueway isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-02-2020, 23:19   #85
...

Nereden: Mersin
Konular: 109
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Derecesi: HBKingston IC kemerini kazandın. HBKingston IC kemerini kazandın. HBKingston IC kemerini kazandın. HBKingston IC kemerini kazandın. HBKingston IC kemerini kazandın. HBKingston IC kemerini kazandın. HBKingston IC kemerini kazandın. HBKingston IC kemerini kazandın. HBKingston IC kemerini kazandın. HBKingston IC kemerini kazandın. HBKingston IC kemerini kazandın.
HBKingston HBKingston isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı StephenTrueway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Blasted'ın seçileceğini düşünmüyorum ben. Jürinin İngilizce bir şarkıyı puanlama ihtimali düşük, YT izlenmelerinden tahmin ettiğim kadarıyla halkta da tam bir karşılığı yok.
Portekiz İngilizce şarkı göndermediği için ben de kesin gider diyemiyorum. Belki Conan Osiris'in jüri olması etkileyebilir ama bilemeyeceğim. Barbara favori sanırım fakat kazanırsa ülkenin oy potansiyeli olmadığından finale bile çıkamayabilir. Belki Blasted farklı tarzıyla iyi bir sonuç elde eder ama işte Portekiz...
imza

GTR Başarılarım
21.08.2016 Etkinlik Haftası Parlayanı
22. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 2.si
22. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 1.si
22. Etkinlik Haftası BaB Yarışması 3.sü
24. Etkinlik Haftası BaB Yarışması 1.si
24. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 3.sü
24. Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması 3.sü
Ağustos 2016 Onur Kürsüsü
Ağustos 2016 Ayın İspiyoncuları

HBKingston isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-02-2020, 01:52   #86
CHINGIZ AND SRBUK
Iron Cannonball - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Цариград-Турция
Konular: 707
Favori Güreşçisi: Curtis Axel
Rep Puanı: 156089
Rep Derecesi: Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Iron Cannonball Iron Cannonball isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı HBKingston Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Portekiz İngilizce şarkı göndermediği için ben de kesin gider diyemiyorum. Belki Conan Osiris'in jüri olması etkileyebilir ama bilemeyeceğim. Barbara favori sanırım fakat kazanırsa ülkenin oy potansiyeli olmadığından finale bile çıkamayabilir. Belki Blasted farklı tarzıyla iyi bir sonuç elde eder ama işte Portekiz...
BM'in kazanmasını ben de çok istiyorum ya. Normalde her ulusal finalde garanti olsun diye en az 2 şarkı seçerim fakat Portekiz finalinde bir tek bunları destekliyorum.
imza

GTR BAŞARILARI
As Michael Gabriel
Onur Kürsüsü
Eylül 2015-7.Sıra
Haziran 2016-7.Sıra
Ocak 2017-4.Sıra
Etkinlik Haftası
25. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Akrostiş Şiir Yarışması-3.Sıra
29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Profil Dizayn Yarışması-3.Sıra
As Iron Cannonball
30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Profil Dizayn Yarışması-2.Sıra
34. Etkinlik Haftası: Summerslam Profil Dizayn Yarışması-2.Sıra
34. Etkinlik Haftası: SummerSlam Konuşan Fotoğraflar Yarışması-3.Sıra

35. Geleneksel Etkinlik Haftası: SurvivorSeries Konuşan Fotoğraflar Yarışması-2.Sıra
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Akrostiş Şiir Yarışması-1.Sıra
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Poster Yarışması-3.Sıra
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Konuşan Fotoğraflar Yarışması-2.Sıra

Alıntı Black Star Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Siz değil miydiniz ''Devletin parasıyla hep karıya kıza yedirip içiriyolar.'' diyen? Memleketin öğrencileri ahır gibi yerlerde yaşarken paranızı araplara vermek için umreye gitmeye devam edin.

Sakın bana burda İslamcılar gelip Araplar bundan para kazanmıyor demesin Allah şahidim kafasına istatistik verileriyle çatır çatır vururum.

Wir sind gekommen kraft zu geben.
Wir werdenschweiss auf eurem triko.
Beşiktaş wir sterben
Für dich Beşiktaş
Iron Cannonball isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-02-2020, 00:39   #87
Gökhan Keser
BeckyFan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: istanbul
Konular: 209
Favori Güreşçisi: Nick Aldis
RPG Karakteri: Chuck Taylor
Rep Puanı: 91129
Rep Derecesi: BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
BeckyFan BeckyFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Şöyle bir Stefania'ya baktım da... Neyle gelir bilmiyorum ama umarım ülkesi adına 2005'teki kara lekeyi silmekte ondan önce gelen ve sonra gelecekler adına bir adım atar. Tatlı bir ablamız.
imza
8T
TOSUNHUNTER
TURBO
TUTANKAMON
TERMİNATÖR
TONY
TANER
TOLGA
TARLACI
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
t-e-o-t-ö-z-k-m-o-g
TerakkiVakfı
YALE
BeckyFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-02-2020, 01:09   #88
CHINGIZ AND SRBUK

Rep Derecesi: Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı BeckyFan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şöyle bir Stefania'ya baktım da... Neyle gelir bilmiyorum ama umarım ülkesi adına 2005'teki kara lekeyi silmekte ondan önce gelen ve sonra gelecekler adına bir adım atar. Tatlı bir ablamız.
Reis Yunanistan o sene 1.olmadı mı nasıl kara leke oluyor?
imza

GTR BAŞARILARI
As Michael Gabriel
Onur Kürsüsü
Eylül 2015-7.Sıra
Haziran 2016-7.Sıra
Ocak 2017-4.Sıra
Etkinlik Haftası
As Iron Cannonball

35. Geleneksel Etkinlik Haftası: SurvivorSeries Konuşan Fotoğraflar Yarışması-2.Sıra

Siz değil miydiniz ''Devletin parasıyla hep karıya kıza yedirip içiriyolar.'' diyen? Memleketin öğrencileri ahır gibi yerlerde yaşarken paranızı araplara vermek için umreye gitmeye devam edin.

Sakın bana burda İslamcılar gelip Araplar bundan para kazanmıyor demesin Allah şahidim kafasına istatistik verileriyle çatır çatır vururum.

Beşiktaş wir sterben
Für dich Beşiktaş
Alt 14-02-2020, 01:45   #89
Gökhan Keser

Nereden: istanbul
Konular: 209
Favori Güreşçisi: Nick Aldis
RPG Karakteri: Chuck Taylor
Rep Derecesi: BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. BeckyFan Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
BeckyFan BeckyFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Iron Cannonball Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Reis Yunanistan o sene 1.olmadı mı nasıl kara leke oluyor?
E hak etmiyordu o berbat şarkıyla?
imza
8T
TOSUNHUNTER
TURBO
TUTANKAMON
TERMİNATÖR
TONY
TANER
TOLGA
TARLACI
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
t-e-o-t-ö-z-k-m-o-g
TerakkiVakfı
YALE
BeckyFan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-02-2020, 14:17   #90
CHINGIZ AND SRBUK

Alıntı BeckyFan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
E hak etmiyordu o berbat şarkıyla?
Peki sence hangi şarkı ile kazanmalıydı Yunanistan? Çünkü bende 2018'de İsrail'in Toy şarkısı yerine 2016'da Made of Stars ile kazanmasını tercih ederdim.
imza

GTR BAŞARILARI
As Michael Gabriel
Onur Kürsüsü
Eylül 2015-7.Sıra
Haziran 2016-7.Sıra
Ocak 2017-4.Sıra
Etkinlik Haftası
As Iron Cannonball

Beşiktaş wir sterben
Für dich Beşiktaş

Seçenekler Arama
Stil