GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 30-03-2020, 15:07   #1
Banned
MG42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bronx, NY
Konular: 1487
Favori Güreşçisi: Luke Harper
RPG Karakteri: Brodie Lee
Rep Puanı: 39074
Rep Derecesi: MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MG42 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
MG42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MG42 MG42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 39074

Standart RPG: Okul Yolu II

"...yani her şeyden önce sağlık tabii. Ama sağlıklı olup da mutsuz olmak ölü olup hiçbir şey hissetmemekten daha mı iyidir tartışılır. Bence tartışılmalı. Yani bunu belirleyenin de para denen bir kâğıt parçası olması çok enteresanıma gidiyor. Bir değil birçok kağıt parçası diyebilirsin elbet. Hani şunu merak etmişimdir. Neden para basıp dağıtmıyoruz? En azından bir on bin falan verse devletimiz çok iyi olmaz mı? Bence çok iyi bir düşünce. Bunu sayın başkanıma yazmam lazım. Bir mektuba bakar bence. Hani bunu çözmemiz lazım. Gerçi on bin verse geri dönüş isterler mi? Faizi ne olur isterlerse, bilemiyorum. Özellikle bu virüs her şeyi vururken. Okullar da tatil oldu zaten. Servisçilik de yattı. Hani fakir olmamak değil derdim de tırım yok. Yani bir tır istiyorum. Mack Black Anthem alsam ne olurdu sanki? Yani gene aynı yere dönüyorum ama mutlu olamazsak neden yaşıyoruz *mk? Pardon son kelimeyi kullanmamam gerekirdi. Hani uzun bi süredir tırım yok. Ama bir şekilde yaşıyoruz. Mutlu değilim ama yaşıyoruz. Yani acaba bir süre sonra istediklerimizi elde edemedikten sonra bir alışma durumu mu var acaba? Zorunlu olarak. Hani intihar etmediğin sürece aynı *okun içindesin ama yaşıyorsun. Hani silah falan dayamıyor sana hayat. Bu diyor. Sana verebileceğim bu. Ve senin yapabileceğin hiçbir şey yok diyor. Sadece alışacaksın."

"Üstel- Ne, ne yapıyorsun la?"

Lee, Ralph'a bakıyor. Ralph işaret parmağına tokat atıyor.

"Bay Parmak benim gözüme vurdu. Onu cezalandırıyorum."

"Ralph senin ana baba akraba mı koçum?"

"Bu iyi bir şey mi?"

"Sanırım hayır."

"Evvvet! Ben kötü şeyim."

"Ya okullar tatil oldu annen baban neden beni seninle hâla görüştürüyor?"

"Bilmem. Zaten çoğu insan benden kaçıyor."

"Hiç arkadaşın yok mu?"

"Hayır var. Bay Parmak ve sen."

"Valla beni de sorgusuz sualsiz dinleyen bi' sensin. Dalton da dinliyor ama sonra çok konuşuyor. Karım da dinlerdi artık pek de dinlemeyecek sanırım."

"Neden? O da mı senden kaçıyor?"

"Hayır ben ondan kaçıyorum. Aslında şimdi o da benden kaçıyor. Ve ben bir şeyler yapmazsam paralarım da onla beraber kaçacak."

"Sana yardım edecek birini tanıyorum."

"Valla mı?"

"Evet. Okulda bir kız var. Onun konuştuklarından anlamıyorum. Senin konuştuklarından da pek anlamıyorum. Aynı şeyi söylüyor olabilirsiniz.

Lee ağzı açık bir biçimde Ralph'i seyrediyor.

"Ralph söylediklerini anladığın biri var mı?"

"Tabii ki. Bay Parmak'ı her zaman anlarım."

"Mükemmel. Hadi gidelim."
MG42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil