GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 30-03-2020, 22:12   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1803
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 74791
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 74791

Standart RPG GWA - 1 Nisan 2020 Atlas

Şov Bilgileri
GWA Atlas
01.04.2020 - 19.00 - C
Thong Nhat Stadyumu
Ho Chi Minh, Vietnam
135. Bölüm

Şovu Takip Etmek İçin Nedenler:

- "Kenta Kobashi Hesap Vermeli"

- Yeniler Sahneye Çıkıyor

- Bad News Barrett vs. Randy Orton

- Chris "ITA" Brookes'un Naaşı

- Main Event
Hardcore Championship Match

"Evil" Kana (c) vs. Ace Austin

Kopavogur, İzlanda

"Dışarıdan nasıl yansıtılırsa yansıtılsın, burası bir hayat mücadelesi. Her şey size kartpostal olarak görünüyor olabilir ama içinde yaşamak bambaşka bir şey. Atalarımız, sallarına atladıkları gibi yabancı kıyılara yelken açar ve buldukları her şeyi yağmalardı. Eski çağlarda iyi savaşan, kazanıyordu. Şimdi ise savaş dediğimiz şeyi mahkeme evrakları ve belgeler yapıyor. Bu, bizim usulümüze uygun bir çağ değil."

"Atalarımız dilediği gibi yaşar ve şarkılara konu olan kahramanlıklar peşinde koşarken, bizler ise savaş yeteneğimizi dövüş şirketlerine satıyor ve hayatta kalmak için dövüşüyoruz. Onlar isimlerini tarihe yazdırmak için yaşamışken, torunları olarak bizler, hiç bir şey yapamıyoruz. Bu verimsiz topraklarda potansiyelimiz çürüyor, kanımız ise tıpkı eskisi gibi savaş istiyor."

"Muhafazakarlığın, şecerenin ve bilek gücünün tekrar saygı gördüğü yeni bir çağ açmak için GWA'e geliyorum. GWA pek çok şey olsa da hiç bir zaman doğal olmayı başaramadı. Her taraftan ilginç desenler, kostümler ve sloganlar fırlıyor. Hiç biri dövüşçü değil, hepsi birer şovmen. Alexander Hammerstone, atalarının kan çizgisini takip ederek şovmenlere mütevaziliği ve tevazuyu öğretmek için geliyor."

Pyrolar patlıyor ve Atlas başlıyor!

Buğra Gür: Bayanlar ve baylar, Atlas'a hoşgeld-

Fakat bir müzik onu bölüyor!

Lunacy! Jon Moxley girişte gözüküyor. Seyircilerin destekleri eşliğinde ringe ilerliyor. Ringe giriyor ve bir süre ringin etrafında ileri geri yapıyor. Ardından kenardan bir mikrofon alıyor.

Jon Moxley: Konuşacak fazla bir şey yok!

Moxley derin bir nefes alıyor.

Jon Moxley: Hakkımı kaybettim fakat şuan beni çeken kamera gibi bir kamera o gün olanları tüm berraklığıyla çekti. Herkes biliyor ki o pezevenk kılıklı o***** çocuğu olmasa şuan kemer ile karşınızda olacaktım!

Destek geliyor.

Jon Moxley: Ve biliyorum ki istediğim hakkı o pezevenk ve onun oynak müşterisinden alamayacağım. Fakat yemin ederim ki geleceğim Jacobs. O hakkı alıp geleceğim ve bu sefer hiç kimse seni elimden kurtaramayacak!

Moxley sinirle elindeki mikrofonu sıkıp ringin etrafında dönüyor.

Jon Moxley: Sanırım kendimi iyi ifade edemedim.O hakkı alana kadar buradan gitmeyeceğim! Regal, Ekmek, Allen kim geliyorsa gelsin! HAKKIMI ALANA KADAR BURADAN İNMEYECEĞİM!

Sickness & Sorrow! Girişte Jimmy Jacobs ve Truth Martini gözüküyor.

Jimmy Jacobs: Hadi ama Mox anlattığın kadar kötü bir adam gibi mi görünüyorum?

Jacobs sırıtıyor Martini devam ediyor.

Truth Martini: Evet! Hem de oldukça kötüyüz. Şu suratına bak sinirden ne yaptığını bile bilmiyorsun. Karşımıza çıktın ve kaybettin ve senin sayfan kapandı. Tamam mı? Bizimle uğraşmanı gerektirecek bir durum kalmadı ve buraya çıkıp bizi alakadar eden bir olay için şovu sabote edemezsin. Ufak 1 Nisan şakanı bırakıp şu ringden hemen ayrıl.

Jon Moxley: Ne diyorsunuz sen a***** koyayım? Şaka yapar gibi bir halim mi var? Hakkımın içine sıçt-

Jimmy Jacobs: YETER! Yeter artık bir sus. Yetti tamam mı, yetti. Her şeyi yapabileceğini sanmandan bıktım ve şuan sana dersini vereceğim!

Jacobs ceketini yere atıyor ve gömleğinin kol düğmelerini açıp sıyırmaya başlıyor. Bu sırada ringe ilerliyor. Moxley sırıtarak ona bakıyor ve eliyle gel yapıyor. Jacobs sinirle ringe koşuyor!

Jacobs ringe giriyor ve Moxley'nin karşısına çıkıyor! Moxley hemen ona koşuyor fakat Jacobs sıyrılıyor ve eliyle Moxley'e arkasını gösteriyor.

CLOTHESLINE! Moxley yere yığılıyor! Bu Matanza! Matanza şimdi Moxley'i kaldırıyor ve Wrath of the Gods! Truth Martini sırıtarak ringe ilerliyor. Ringe giriyor ve Moxley'nin başında duran Matanza'nın elini tutup kaldırıyor. Jacobs şimdi yerde duran Moxley'nin düşürdüğü mikrofonu alıyor.

Jimmy Jacobs: Atlas'a hoşgeldiniz!

House of Truth, Jon Moxley'nin başında kameralara bakarken biz de reklamlara gidiyoruz.

Arka alandayız. Alberto Del Rio yara izleri, sargılar içinde hızlı ve agresif adımlarla bir odaya doğru ilerliyor. Bu oda Mr. Ekmek'in odası. Kapıyı çalmadan içeriye dalıyor. Mr. Ekmek hemen özür dileyerek telefonu kapatıp ona bakıyor.

Mr. Ekmek: Ne halt yediğini sanıyorsun?

Alberto Del Rio: O o***** çocuğunun yaptıklarını görmemiş gibi konuşma. Ona bunun bedelini ödeteceğim.

Mr. Ekmek derin bir of çekiyor. Del Rio bunun ardından sinirleniyor ve sargı bezlerini çıkartıp yaralarını gösteriyor.

Alberto Del Rio: Bunları görüyor musun? Bunları. Hepsini o japon p**** yaptı. Bunu gizli gizli, elini kolunu bağlayıp depo köşelerinde yapmayacağım. Herkesin gözü önünde onu acındırarak yapacağım. Bu gece!

Mr. Ekmek: Pazar günü. Sen ve Kobashi. Bire bir maçta. Ne b** yiyeceksen ringde ye, bana sızlanmayı kes ve bir daha kapımı çalmadan sakın odama gireyim deme.

Alberto Del Rio: Ama b-

Mr. Ekmek: Benim güreşçim hastanede yaşam savaşı veriyor ve ben burada senin gibi aptallarla uğraşmak zorunda kalıyorum. Birazdan hastaneye gideceğim, dahası yok. Ne dediysem o. Çık odamdan.

Alberto Del Rio sinirli bir şekilde odayı terk ederken Mr. Ekmek kafasını öne eğiyor. Reklamlara gidiyoruz.

Ringe döndüğümüzde ringde bizi Jay White karşılıyor, tauntunu atıyor ve çıkacağı maç için son hazırlıklarını yapıyor.

Ember Moon! Girişte tauntunu atarak gözüküyor ve Jay White'a bakarak ringe doğru ilerlemeye başlıyor. Köşeye çıkıp bir taunt daha attıktan sonra maç için hazır konuma geçiyor.

Ember Moon vs. Jay White

Hakem iki isimin de onayını aldıktan sonra zili çaldırıyor ve maç başlıyor Ember Moon, White’ın üzerine doğru hızlıca hareket ederek Lock Up ile başlıyor maça. Kısa süre sonra iplere doğru itiyor onu ve hareketi bozuyor ama White iplerden geldiği gibi yüzüne sağ eliyle sert bir yumruk atıyor. White iplere doğru kendini atmaya çalışırken Ember Moon buna izin vermeyip rakibini kaldırıyor ve karşı iplere fırlatmak istiyor ancak White lehine çevirip, Moon’u yolluyor iplere. Moon’a dönüşünde Lariat! Çok sert bir şekilde darbeyi vuruyor, Moon yere seriliyor Jay White tuşa gidiyor, 1..2.. Moon atmayı biliyor. White sinirli bir tavırla Moon’a Headlock bağlıyor, Moon bir şekilde kurtulmanın hesaplarını yapıyor. White gücünü kullanarak rakibinin “fişini çekmek” istiyor ancak Moon ayaklanmayı başarıyor bir süre sonra ve dirsek darbeleri ile bu kilitten kurtuluyor ancak White ani bir tekme darbesi ile Moon’un kendisine darbe vurmasını engelliyor ve rakibini yakalayıp Double Underhook Facebuster, seri bir şekilde tuşa gidiyor. 1..2..

Moon son anda atıyor, White hakeme doğru gidip itiraz ediyor ancak hakemden umduğunu bulamıyor. White kalkıp köşeye doğru gidiyor ve Ember Moon’un ayağa kalkmasını bekliyor. Ayağa doğru kalktığında koşuyor üzerine ancak Moon çekiliyor, Jay White köşeye çarpıyor. White kendine gelip arkasını döndüğünde ise yüzüne Superkick! Moon’un vurduğu bu tekmenin sesi tüm arenada yankılanıyor. Moon, sendeleyen White’a birde Headscissors Takedown uyguluyor. Moon’un gözü ve dikkati köşeye çevriliyor ve hızlı adımlarla köşeye çıkıyor. White’ın kalkmasını bekliyor ve Jay White hafif bir toparlanma sonrası ayağa kalktığında da ECLIPSE! ECLIPSE! Moon hemen tuşa gidiyor, 1..2..3!

Kazanan: Ember Moon

Fazla uzatmadan maçı kazanmayı başarıyor Ember Moon ve soluk soluğa köşeye doğru gidip, görevliden mikrofon istiyor ve konuşmasına geçiyor.

Ember Moon: Bazıların yolu farklıdır, bazısı ıssız adaya düşmüş çaresiz bir insanın su aradığı gibi onurunu arar, çılgınlar gibi ve bir an önce onu bulup onunla kana kana bütünleşmek ister. Ardından bu engebeli durum kendine ait bir sorundan dolayı başına gelmemişse, kutsal bir parçasını ondan alanlara, onurunu ve gururunu telef edenlere karşı amansız bir savaş içine girer. Bazıları için ise her şey tamamiyle farklıdır ve onlar aklınızın alamayacağı kadar manevi meziyete sahiptir, tıpkı inandığı yolda gitmek ve dur durak vermeden ilerlemek isteyenler gibi. Ember Moon gibi...

Duraksar ve tepkileri kontrol ettikten sonra devam eder.

Ember Moon: Evet, savaşacağım sonuna kadar mücadele edeceğim. Yorgun düşsem de, yolu tamamlamadan esir de düşsem bu çetin mücadelemden ödün vermeyeceğim. Onun için geçmişte başardıklarım ve sizlerin gözleri ile şahit olduğunuz neticelerin sonucu bu savaş ile birleşecek. O yüzden bu an için bir isteğim var. Intercontinental unvanı için, Bray Wyatt ile karşılaşmak istiyorum. Bu ringde ve hatta hemen şu anda. Bray, beni dinliyorsan o sandalyeni gıcırdat ve o ahşap yerden kalkıp karşıma çık...

Ember Moon mikrofonu fırlatıyor ve beklemeye başlıyor. Ancak gelen giden olmuyor, Ember Moon tekrar mikrofonu alıp;

Ember Moon: Elbet çıkacaksın!

Diyerek ringden aşağı, arka alana doğru gidiyor. Biz de reklamlara gidiyoruz.

Kameralarımızı bir akıl hastanesinde açıyoruz. Görevli, doktorun eline bir dosya tutuşturuyor. Doktor dosyayı eline alıp göz gezdirmeye başlıyor. O sırada görevli konuşmaya başlıyor.

Görevli: Bir güreşçi. Hatta bayağı ünlü bir güreşçi. Sizin de takip ettiğiniz GWA'in-

Doktor: Eski GWA şampiyonu. Her şeyden haberim var. Böyle bir şey yaşaması çok üzücü.

Doktor bir süre daha dosyaya göz gezdiriyor. Ardından görevliye bakıyor ve kalkıp Hunico'nun odasına gidiyorlar.

Doktor: Sen dışarıda bekle. Hastanın durumuna bir göz gezdirip geleceğim.

Hunico'yu yatağa bağlanmış halde yatarken görüyoruz, o sırada doktor onun yanına geliyor ve kulağına doğru eğiliyor.

Dr. Blake: Cehenneme hoş geldin o** çocuğu.

Hunico ne olduğunu anlamamış bir şekilde şaşkın şaşkın bakarken doktor elindeki neşteri Hunico'nun koluna batırmaya başlıyor. Hunico acıdan kıvranıp bağırmaya çalışırken ağzını kapatıyor.

Dr. Blake: Evin selamı var. Martini burada seninle özel olarak ilgilenmemi istedi.

Dr. Blake neşteri alıyor ve bir peçeteyle siliyor.

Dr. Blake: Sıkı bir Jimmy Jacobs hayranı olduğumu söylemiş miydim? Neyse, bunu da öğrenmiş oldun. Burada kendimizi daha yakından tanımak için bol bol vaktimiz olacak.

Dr. Blake, Hunico'nun ağzını çözüyor. Hunico öylece doktora bakıyor. Doktor bir anda bağırmaya başlıyor.

Dr. Blake: BRENDON! Hasta kendine zarar veriyor. Hemen buraya gel!

Blake, Hunico'nun kulağına eğiliyor.

Dr. Blake: Tekrar görüşürüz p*ç.

BNB girişte! Umursamaz bir tavırla ringe ilerliyor. Seyircilerden karışık tepkiler var kendisine.

Voices! Engerek tek başına girişte. Seyircilerden destek var...

Paul Ellering: Edge nerede?

Tazz: Orası biraz karışık

O da ringe giriyor ve hakem maçı başlatıyor.

Bad News Barrett vs Randy Orton

Zil çalıyor ve maç başlıyor. İki isim de maça temkinli başlıyorlar, ringde daire çiziyorlar. Bir süre sonra seyircilerden yuhalama başlayınca Barrett onlara dönüp gülmeye başlıyor derken Orton arkasından geliyor. Sırtından iterek köşeye fırlatıyor. Şimdi üstüne koşuyor ancak Barrett'dan bir back elbow geliyor, arka arkaya back elbowlar vuruyor Barrett. Şimdi önünü dönüyor ve rakibini tutup kaldırıyor. Vertical pozisyonuna sokuyor rakibini, uzun bir süre bekliyor derken Randy Orton atlıyor ve BİR RKO DENEMESİ! Hayır, son anda itiyor Barrett onu ve Randy Orton iplerden sekiyor dönerken Barrett'dan Clothesline! Randy Orton bu sert Clothesline'ın ardından seri bir şekilde ayağa kalkıyor ancak bir de Shoulder Tackle hızlıca. Barrett rakibinin arkasına geçiyor ve Belly-to-Back Suplex! Randy Orton'ı paramparça etmeye odaklanmış bugün Barrett, muazzam bir performans ortaya koyuyor. Şimdi parmağıyla seyircileri gösteriyor ve daha sonra kendisini gösteriyor. Randy Orton'ı havaya kaldırıyor ve Powerbomb! Powerbomb ile ringe çakıyor Orton'ı. Şimdi spiker masasına doğru çeviriyor Orton'ı ve onlara bakarak tuşa gidiyor, 1... 2...

Randy Orton atıyor! Barrett sinirli bir şekilde Randy Orton'ı ayağa kaldırırken kameramız arka alana dönüyor. Arka alanda televizyonun başında Paul Heyman'ı görüyoruz! Bad News Barrett'ın maçını takip ediyor! Tekrar kameralar ringde döndüğünde Bad News Barrett hala üstün götürüyor maçı, yerdeki Orton'ı kolundan çekerek ayağa kaldırıyor ve gelişine bir Headbutt koyuyor. Ardından kolundan çekiyor kendine ve bu sefer köşeye fırlatıyor. Orton kötü bir şekilde çarpıyor sırtını, Barrett hemen üstüne koşuyor ancak Orton'dan bir aparkat geliyor. Barrett ringin ortasına kadar gidiyor, Randy Orton'dan şimdi European Uppercut! Ardından tutuyor ve rakibini düşmeden, T-Bone Suplex! Randy Orton kendine geliyor! Yerdeki rakibine hızlı hızlı stomplar atmaya başlıyor, arka arkaya stompların ardından köşeye geçiyor ve RKO için tauntunu atmaya başlıyor. Son hazırlıklarını yapıyor, Barrett şimdi yavaş yavaş ayağa kalkıyor. RANDY ORTON'DAN RKO.. EVET! EVET BAŞARIYOR! RKO GELİYOR VE RANDY GÜLEREK TUŞA GİDİYOR 1...2....

Bad News Barrett atıyor! İnanılmaz bir an! Barrett, RKO'yu atmayı başarıyor. Kamera tekrar arka alana dönüyor, Paul Heyman şaşırmış bir şekilde kameraya bakıyor. Kısa bir süre sonra tekrar kameralar ringe dönüyor, Randy Orton sinirli bir şekilde köşede ikinci RKO için tauntlar atmaya devam ediyor. Bad News Barrett ayağa kalkıyor ve ona dönüyor... ikinci RKO! HAYIR! Bu sefer izin vermiyor Barrett ve onu itiyor son anda. Randy Orton iplerden sekiyor ancak Bad News Barrett dövüşe hazır olduğunu bir kere daha gösteriyor. Winds of Change! Randy bir sümük gibi yere yapışırken Barrett köşeye yaslanarak dinleniyor. Randy Orton şimdi ayağa kalkıyor, Barrett üstüne koşuyor ancak dizine tekmeyi geçiriyor Orton derken Barrett yumruğu geçiriyor Orton'a. İplerden sekiyor ve Big Boot! Orton hemen ayağa kalkıyor ancak BARRETT'DAN KALKAR KALKMAZ BULL HAMMER! ORTON YERE YIĞILIYOR. Bad News Barrett hızlıca tuşa gidiyor, 1.... 2...3!

Kazanan: Bad News Barrett

Bad News Barrett zorlansa da kazanıyor. Hakem onun elini kaldırırken Paul Heyman'a dönüyoruz tekrar. Kafasını olumlu bir şekilde sallıyor ve alkışlıyor televizyonun karşısından. Reklamlara gidiyoruz.

Kameralar açıldığı sırada bir evin bahçesinde olduğumuzu görüyoruz. Çok vakit geçmeden kapıyı birisi çalıyor. Kapı açılıyor ve kapıyı açan Taya Valkyrie.

Taya Valkyrie: Senin ne işin var burada? Polis çağıracağım!

Taya kapıyı kapatmaya çalışıyor ancak kapının ardındaki isim buna engel olmaya çalışıyor ve sözcükler ağzından dökülmeye başladığından itibaren bu kişinin CM Punk olduğunu anlıyoruz.

CM Punk: Taya! Sakin ol, buraya sadece konuşmaya geldim. Konuşarak eşin ve aramdaki sorunları çözmeye geldim, insancıl bir şekilde evet insancıl. Beni içeri davet etmeyecek misin?

Taya Valkyrie kapıyı bırakıyor ve CM Punk’a doğru gergin bir yüz ifadesi ile bakıyor. Kapıyı aralıyor ve Punk içeri geçiyor.

CM Punk: Evet Taya, mutfak nerede? Su içmem gerek.

İkili mutfağa geçiyor ve Punk suyunu içtikten sonra konuşmasına devam ediyor.

CM Punk: Öncelikle bazı şeyler olağan akışından çok koparak bu seviyelere geldi Taya. Yaklaşık bir aydır sen ve eşin ile aramızda aslında hiç yaşanmaması gereken şeyler meydana geldi. Bu arada John yok mu?

Taya Valkyrie: Yok.

CM Punk: Öyleyse ikimiz halledeceğiz, konuşarak. Eşin John ile kavgamız çok büyüdü Taya. Bir kemer parçası için ikimizde birbirimizi çok yaraladık, manevi olarak birbirimize çok zararlar verdik. Sen de bu işlere karıştın. Kemerimi kaybetmeme yol açtın, kemerden de öte saçımı ellerinle kestin Taya. Bunlar kolay atlatılacak şeyler değil. Psikolojik olarak hissiyatım son zamanlarda bu yaşanan olaylardan ötürü iyi değil. Sana ve eşine çok sinirliydim ben Taya ancak birkaç gündür iyice düşünerek artık bunların sona ermesi gerektiğini düşündüm ve yanına geldim. Senden tek bir şey rica ediyorum, eşin John ile konuş ve bu olay şu andan itibaren bitsin. İlla rakip olacaksak, birbirimize manevi olarak zarar vermeyerek bunu gerçekleştirelim. Temiz Yaşam’ın önderine bu denli itibarsız hareketlerde bulunmak hiç yakışmıyor. Tıpkı John’un üzerinde hiç yakışmadığı gibi...

Taya Valkyrie: Peki Punk, senin samimiyetine nasıl inanacağım? Geçtiğimiz şov John’un üzerine üç kimliksiz ve korkak adamını saldın. Sana şimdi nasıl inanacağım?

CM Punk: Dinle Taya, yaşananlardan benim haberim yoktu. Ben kimseyi John’un üzerine sürmedim. Şirket dışından benim felsefemi hayat tarzı haline getirmiş üç kişiydi onlar. Elbet onları yakalarsam, önderleri olarak soracağım bir hesap elbette var.

Taya Valkyrie: Pekala Punk, istediğin gibi olsun ve bunu yapacağım. Her şey bir yana söylediklerinden dolayı sana teşekkür ederim...

O sırada elektrikler kesiliyor. Ev ve mutfak zifiri karanlığa bürünüyor, Taya mum ararken pencere açılıyor ve birisi atlıyor içeri. Taya bunu farkediyor çığlık atıyor, Punk’tan yardım istiyor ancak kırılan eşya sesleri ve akabinde Punk’ın da bağırmasıyla sesler duruluyor. Aradan birkaç saniye geçtikten sonra bir tıraş makinesi sesi duyuyoruz ve bununla birlikte kameralar kapanıyor.

Wish It Away!

Drew Galloway aylar sonra geri dönüyor! Alkışlar ve destekle karşılanan Drew ringe ilerliyor ve içeri girip ceketini çıkarırken arenaya şöyle bir bakıyor. Girişe dönerek rakibini bekliyor.

Feed... Me... More!

DA BIG GUY! Ryback girişte görünüp pyroları patlatıyor ve karışık tepkiler arasında ringe ilerliyor. Basamakları tırmanıp ringe giriyor ve Drew'la göz göze geliyorlar. Ryback "eteğini giymedin mi" diye bağırıyor ama Drew küçümser gibi bir ifadeyle bakmakla yetiniyor. Ryback köşeye çıkıp kaslarını sergileyerek gövde gösterisi yapıyor. Ardından iniyor aşağı. Drew ve Ryback birbirine bakarken hakem zili çaldırıyor.

Drew Galloway vs. Ryback

Ryback gardını alarak yaklaşırken Drew güreşe zorlamak istiyor gibi lock-up pozisyonunda geliyor. Ryback sağ yumruk deniyor ama Drew elini yakalayıp lock-up'a alıyor onu, Ryback gücünü kullanarak onu köşeye doğru iteliyor ama Drew da aynı şekilde karşı koyarak ringin ortasına geriletiyor. Drew lock-up'ı bir sağ yumruk yemek pahasına çok ani bozup Uppercut çıkarıyor, Ryback bir sağ yumruk daha atmak istediğinde elini yakalıyor ve ani bir takedown'la yere indirdiği Ryback'in sırtına biniyor ama Ryback olduğu yerde yumruklardan korunarak dönüyor ve ayaklarıyla sertçe itiyor onu. Drew tekrar koşuyor- Ryback'ten Shoulder Tackle! Rakibine nefes alma imkanı vermeden üzerine çıkıp arka arkaya yumruklar saydırıyor Ryback- Drew gardını alarak korunmaya çalışıyor yerde ve üçüncü yumruğu savuşturup sert bir Headbutt vuruyor. Ryback burnunu tutarak üzerinden çekildiğinde Drew kalkıyor ve iplerden sekiyor, Running Big Boot! Ryback yerde ağzını tutarken Drew hemen tuşa gidiyor, 1.....Ryback kalktı. Drew şimdi rakibini Chinlock'a alarak ağır ağır yatırıyor. Ryback bütün gücünü kullanarak ellerinin üzerinde doğrulup yavaş yavaş sırtında Drew'la ayağa kalkıyor. Drew'u aniden öne hamle yaparak sırtlıyor, düzeltiyor ve Front Powerslam! Drew sırtını tutarak yerde kalırken Ryback iplerden sekiyor ve Standing Frog Splash + tuş! 1.....2....Drew kaldırıyor omzunu. Ryback saçından tutup kaldırıyor onu ve karnına bir diz koyduktan sonra- Drew dizini yakalayıp diğer ayağına çelme takarak yere düşürüyor onu ve tam kafasına Jumping Knee Stomp- Ryback kafasını çekince dizini ring zeminine vurup yerde kalıyor. Ryback kalkıyor ayağa ve bir kez daha saçından tutup ayağa kaldırdığı Drew'u kolundan tutup kendine çektikten sonra Double- Hand Clothesline! Drew kalkarken Ryback tekrar iplerden sekip bir Back Clothesline- Drew yakaladı onu ve çevirerek çok temiz bir Tilt-a-Whirl Backbreaker! Drew tuşladı, 1.....2..........

Big Guy maçı bırakmıyor ve kaldırıyor omzunu. Drew üzerine çıktığı rakibine sert yumruklar saydırırken hakem araya giriyor. Drew şimdi Ryback'i kafasından tutup ağır ağır kaldırıyor ve karnına arka arkaya Knee Lift'ler vurarak köşeye sürüklüyor. Köşede karnına omuz darbeleri vurduktan sonra kaldırıyor onu büyük bir kuvvet sarf ederek ve köşeye oturtuyor. Kendisi de ikinci iplere tırmanıyor ve kolunun altına girip Superplex için tutuyor rakibini. Ryback'ten Headbutt! Drew yüzünü tutarak gerilerken Ryback aniden sıçrıyor ve Diving Shoulder Tackle- HAVADA SCOT DROP! Drew çok iyi çevirdi ve tuş! 1.....2.....Ryback kalkıyor. Drew onu kafasından tutup ağır ağır kaldırıyor ve Glasgow Kiss vurmak için hazırlanıyor- RYBACK TUTTU ANİDEN VE BELLY-TO-BELLY SUPLEX! Maça dengeyi getiriyor Ryback ve iplere sürünüyor. Tutunarak ağır ağır kalkıyor ve köşeye gerileyip Meat Hook Clothesline için sinyalleri veriyor. "Feed me More" sesleri arasında kolunu ısıtıyor ve Drew kalkınca koşuyor, Meat Hook Clothesl- Drew Big Boot ile karşılıyor! Ryback buna rağmen yıkılmayınca Drew onu tutup vücudunu kendine kenetliyor ve Overhead Belly-to-Belly Suplex'e tutuyor. Deniyor... kalkmıyor. Bir daha deniyor Drew... yine kalkmıyor. Üçüncü kez deniy- Ryback'ten Knee Lift! Drew toparlanamadan kolunun altına girip kaldırıyor ve Vertical Suplex pozisyonuna tutuyor! Deneyecek mi? Yuhalamalar ve alaycı "Goldberg" chant'leri arasında Ryback sırıtıyor ve JACKHAMMER! Ryback tuşa gidiyor, 1.....2.......

Drew atıyor! Ryback, "Goldberg" tezahüratına devam eden seyircilere sırıtıyor. Rakibine dönüyor ve saçından tutup- Drew'dan Jawbreaker! Ryback çenesini tutarak gerilerken Drew kükreyerek kalkıyor ve bir sağ kroşe! Üzerine bir sol direk! Ryback gardını almaya çalışsa da toparlanamıyor ve Drew'dan karnına bir tekme yedikten sonra rakibin kolunun altına girip kaldırıyor onu ve Snap Suplex! Drew şimdi iplere sürünüp kalkıyor ağır ağır ve Ryback'i işaret ederek Future Shock sinyalini veriyor! Ryback'e yaklaşıp kafasından tutarak kaldırıyor ve iki kolunu da kilitleyerek Future Shock pozisyonuna tutuyor.... ama Ryback aniden sırtladı onu ve Shell Shocked pozisyonuna aldı! Shell Shocked mı gelece- Drew kafasına dirsek atıp arkasına iniyor ve çok seri bir Backstabber! İkisi de yerdeyken Drew daha önce kalkıyor ve Ryback'i Celtic Cross'a gitmek için ayağa kaldırıyor. Vücudunu kenetliyor Ryback'in- Ryback'ten yine Knee Lift'le cevap veriyor. Drew karnını tutarak dizlerinin üzerine çökerken Ryback iplerden sekiyor ve tam kafatasına Knee Lift- Drew son anda kaçtı, Lift'ten milimle sıyırıyor Drew ve tekrar iplerden gelen rakibinin tam suratına Big Kick'i patlatıyor! Ağzını tutarak yere yığılan Ryback'e bakıyor ve köşeye gidiyor! Seyirciler ayaklandı, Claymore hazırlıkları var Drew'dan! Eliyle "kalk" diye bağırıyor adeta Drew.. Ryback ayaklanıyor ve Drew koşuyor... CLAYMORE- MEAT HOOK CLOTHESLINE! RYBACK'TEN COUNTER! Ryback yine gitti tuşa, 1.......2...........

Kick-out! Drew maçı bırakmıyor! Ryback'in sırıtışı yavaş yavaş siliniyor ve "Stupid" diye bağırdıktan sonra Drew'u kaldırıp kolunun altına giriyor ve Shell Shocked için yükleniyor! Ryback maçı bitirmeye gidiyor- ama Drew yine aşağı indi ve Backstabber yine- Ryback arkasını çok hızlı dönüp onu yakalayıp zıplatarak SPINEBUSTER! Drew yere yığılırken Ryback de dengesini bularak doğruluyor ve köşeye gerileyerek Drew'a bakıyor. Seyirciye bakarak yine gülümsüyor ve kafasına vurarak bağırmaya başlıyor! Spear mı gelecek? Drew dizlerinin üzerinde doğrulurken Ryback koşuyor ve SPEAR- Drew sıçrayarak sıyrılıyor ve iplerden gelen Ryback'in bu kez de Clothesline'ından sıyrıldıktan sonra sıçrayıp Jumping Neckbreaker! Ryback'i indirdi Drew ve şimdi ayağa kalkıyor, Ryback'e yöneliyor- Ryback aniden ileri çıkıp yüklenerek Back Body Drop ile fırlatıyor onu! Drew yerde sırtını tutarken Ryback maçı bitirmek için 3. kez Shell Shocked girişimine hazırlanarak rakibine ilerliyor ve kolunun altına giriyor- Drew'dan çok ani bir Small Package! 1....2......Ryback can havliyle kurtuluyor tuştan ama arkasını döner dönmez Drew'dan Glasgow Kiss! Ryback yüzünü tutarak yerde kalırken Drew seyircinin büyük desteği altında kafasından tutarak iki kolunu da kilitledi... FUTURE SHOCK! FUTURE SHOCK DDT VE TUŞ, 1........2.........

AYAK İPTE! Hakem bunu gösterince Drew kızgınlıkla yeri dövüyor ama yılmadan köşeye geriliyor ve Ryback'e bakıyor. "Let's go Drew" tezahüratları arasında Claymore için tetikte bekliyor. Ryback ağır ağır kalkarken Drew olduğu yerden fırlayıp kükreyerek Claymore için atılıyor- RYBACK HAVADA TUTTU! Ryback havada tutuyor ve Drew'un hızını hiç kesmeden gelişine SHELL SHOCKED! Ryback gitti tuşa, 1........2...........

3!

Kazanan: Ryback

Ryback zorlu maçı kazanmasını biliyor. Kameraya bakarak "Ryback Rules" diye bağırdıktan sonra keyifli bir şekilde arka alana giderken yuhalanıyor. Ringde ise Galloway mağlubiyetin üzüntüsünü yaşarken reklamlara gidiyoruz.

Yer: Bilinmiyor

Mahzen diyebileceğimiz bir yerde kameralarımız açılıyor. 2 maskeli eleman ortalığı ellerinde taşıdıkları meşalelerle aydınlatmaya başlıyorlar. Bu ikilinin arkasından gelen ilahi sesleri kulaklarımıza yankılanmaya başlıyor. 4 kişi bir tabutu aydınlanmış çembere doğru taşırken görünüyorlar. Tabutu taşıyanlar anlamadığımız bir dilde ilahiler söyleyerek tabutu çembere getiriyorlar ve çemberin ortasında bulunan eğik platforma oturtuyorlar. Tabut çembere girdikten sonra çember kalabalıklaşmaya başlıyor bir anda. Orta alanda tabut dışında hiç kimse yokken dış çember tamamen doluyor ve tabutu getirenlerin söyledikleri ilahi devam ettiriliyor tüm çember katılımcıları tarafından. İki mürit tabutun önüne gelip bir takım hareketler yapmaya başlıyorlar. Müritlerden biri hareketlerini tamamladıktan sonra yerine geçiyor ancak diğeri cübbesinin cebinden çıkardığı bir tüp sıvının kapağını açıyor ve yere dökmeye başlıyor bir doğrultuda.

Bu Davud'un Yıldızı! Sıvı da kan! Mürit yere yıldızı çizdikten sonra her köşeye bir sembol çiziyor ve diz çöküp ellerini göğe doğru açıyor ve dua etmeye başlıyor.

Mürit: Biz görevimizi layığı ile yerine getirmeye devam ediyoruz! Yüce olan ilk hayatını başarıyla tamamladı ve senin yanına geldi. Sıra senin onu bize geri yollamanda. Bizler onun muhteşem 2. dönemine şahit olmaya ve bu uğurda canımızı, kanımızı ve ruhumuzu feda etmeye hazırız. SANA YALVARIYORUZ! GERİ GÖNDER! BİZİM OLANI, LİDER OLANI GERİ GÖNDER!

Tüm çember aynı anda "GERİ GÖNDER! GERİ GÖNDER! GERİ GÖNDER!" diye bağırıyor. Ve o sırada tüm meşaleler aynı anda sönüyor. Müritler duasına devam ederken bir ses onların duasını kesiyor.

?: Yaşıyorum.

Müritler: YÜCE OLAN! YÜCE OLAN! YÜCE OLAN!

?: Ben -derin bir nefes alarak- yeni dönemim için hazırım. Meşaleleri tekrar yakın.

Müritler çemberdeki meşaleleri tekrar yakıyor ve tabuttan biri ayaklanıyor!

BU CHRIS "ITA" BROOKES! BROOKES YAŞIYOR! BROOKES YAŞIYOR! Brookes tabuttan çıkınca çemberdeki herkes diz çöküyor. Brookes'ta onların önünde az önce kanla çizilmiş olan yıldızın tam ortasına dizlerini çöküyor ve anlamadığımız bir dilden dua etmeye başlıyor. Devamında Brookes kalkıyor ve bazı müritlerini kırmayarak onlara sarılıyor. Ardından Brookes maskesini takıp cübbesini giyiyor ve emriyle beraber bütün müritleriyle çemberi boşaltıyorlar. Karanlık mahzenin ücra uçlarına doğru ilerlerken kameralarımız burada kapanıyor.

Lilian Garcia: Bayanlar ve baylar, sıradaki bir Tag Team maçı!

Hellfire! Sheamus iyi bir destekle ringe yöneliyor ve içeri giriyor. Haçlı kolyesini öperek hakeme teslim ettikten sonra köşeye çıkıyor.

The Gilded Warrior!

Nick Aldis girişte ve... belinde NWA Dünya Şampiyonluğu var! Sheamus şaşkınlıkla bakıyor ona.

Paul Ellering: O da ne öyle?

Tazz: Evden çıkarken üstünde unutmuş herhalde Paul.

Aldis ringe girip köşeye çıkarak kemerini kaldırıyor. Sheamus bıyık altından gülerek ona bakarken Aldis ise epey coşkulu şekilde girişe dönüyor.

Awesome!

The Miz de geri dönenlerden. Ringe ilerliyor karışık reaksiyonlarla, girecekmiş gibi fake atıyor ama Sheamus'la Aldis bir adım öne atınca hemen geri çıkıyor.

American Nightmare Cody girişte görünüyor ve hızlı adımlarla ringe ilerliyor. Miz'le kısa bir şeyler konuştuktan sonra ringe giriyorlar ve köşelerine geçiyorlar. Miz içeride olduğunu ifade eden bir işaret yapıyor, Cody aprona çıkıyor. Diğer tarafta da Nick Aldis içeride. Hakem takımları kontrol edip maçı başlatıyor.

Tag Team Match
Sheamus & Nick Aldis vs. Cody & The Miz

Aldis ve Miz birbirlerine yaklaşıyor hafif adımlarla. Miz bir low kick sallıyor ama diziyle bloke ediyor Aldis. Lock-up'a zorluyor Miz'i ve girdiklerinde Side Headlock'u Reverse DDT pozisyonuna yavaş yavaş çevirdikten sonra sert bir takedown'la yere devirdiği Miz'e Armlock bağlıyor. Miz gayret göstererek doğruluyor olduğu yerde ve arkadan kendisini tutan Aldis'e bir dirsek- Aldis başını eğip kolunun altından yükleniyor ve kaldırıp çok hızlı bir Back Suplex! Miz sırtını tutarak yerde kalırken Aldis onu Chickenwing'e götürmek için tepesine biniyor ama Miz yattığı yerde yan dönüp kolundan tutup fırlatıyor Aldis'i. Aldis bocalamadan tekrar ayağa kalkıp son hız koşuyor ve Miz'e Running Crossbody! Yerde karnını tutan Miz'i hemen tuşluyor, 1....Miz kalkıyor. Aldis, Miz'i kaldırıp köşelerine gönderiyor. Koşuyor şimdi ve Avalanche + Sheamus'a tag! Sheamus içeri giriyor ve Miz'i Irish Whip'liyor.. ama yarı yolda tutup kolundan tutarak kendine çekiyor ve yüklenip Running Powerslam- Miz arkaya indi ve Back Slide Roll-up! 1....2.....Sheamus son anda kalktı! Sheamus yerdeki rakibinin kafasına bir tekme sallıyor ama Miz başını eğip onu Roll-up'lıyor, 1.....2....Sheamus kalkıyor yine. Miz köşesine gidip Cody'e tag veriyor. Tag'i görmeyen Sheamus koşarak arkadan Knee Lift'le Miz'i ring dışına postalarken Cody arkadan geliyor ve bileğine bastıktan sonra arkadan tutarak Reverse DDT! Cody tuşluyor, 1....2.....

Sheamus'tan kick-out. Cody onu kafasından tutup yavaşça kaldırıyor ve bacaklardan yükselterek Alabama Slam pozisyonuna getiriyor ağır ağır- Sheamus'tan aniden Sunset Flip Roll-up! Cody düşecek mi... düşmeyip ayakta kalmayı başarıyor ve ayağını kurtarıp olduğu yerde dönerek Sheamus'un göğsüne Double Foot Stomp! Cody'den tuş, 1.....2.....Sheamus attı! Cody onu ağır ağır kaldırıp kolunu çevirerek iplere atıyor ve ayaklarından tutarak Wheelbarrow Hold pozisyonuna getiriyor. Football Kick'i karnına geçirmeden önce sırıtarak etrafa bakıy- Sheamus aniden kurtuluyor Wheelbarrow pozisyonundan ve Cody'e gelişine Lariat! İkisi de yerde şimdi. Miz çok yakınında olan Cody hemen tag'ini veriyor ve içeri dalan Miz, köşesine sürünen Sheamus'un karnına sert bir tekme sallıyor. Bir tekme daha. Üçüncü kez tam karnına- Sheamus ayağı yakaladı! Miz'in gözleri dehşet içinde açılırken Sheamus öfkeyle ayağı tutarak doğruluyor ve kendine çekip yükleniyor Miz'i, Exploder Suplex! Sheamus şimdi sürünüyor... sürünüyor... ve Aldis'i buluyor! Aldis tag alır almaz aprondan inip koşuyor ve demir basamaklardan sıçrayarak Diving Shoulder Tackle- Miz'den havada BIG BOOT! Müthiş kontra geliyor Miz'den, Aldis'i güç bela kaldırıp ringe atıyor ve içeri girip tuşa gidiyor- ama Sheamus! Ayağından tutup ring dışına çektikten sonra iterek sırtını aprona vurduruyor. Tam karnına bir Knee Lift vurup ringe geri atıyor, Aldis de asisti geri çevirmeyip kalkıyor ağır ağır ve Miz'i boynundan tutuyor, LIFTING DDT! Aldis gitti tuşa, 1.......2.......

Cody bozdu! Sheamus öfkeyle ringe girip Cody'e koşuyor ama Cody kolunun altından sıyrılıp kayarak ringden iniyor. Cody gülümserken titantron'dan Sheamus'un arkadan geldiğini görünce koşarak diğer tarafa geçip ringe dalıyor ve apronuna dönerken hakem Sheamus'un önünü kesiyor. Cody gülerek el sallarken Sheamus hakemin ikazlarıyla aprona dönüyor. Bu esnada Aldis'ten erken kalkan Miz rakibine nefes alma fırsatı vermeden Running Knee Lift ve Neckbreaker vurarak Reality Check'i tamamlıyor. Kafasından tutup itekleyerek köşeye götürüyor. Karşı köşeye gidiyor Miz ve koşuyor, Awesome Clothesl- Aldis havada yakaladı ve gelişine Uranage! Aldis tuşa gitti, Sheamus hemen Cody'i kontrol ederek ringe dalıyor, 1.....2....Miz'den kick-out! Cody derin bir nefes alarak apronuna dönerken Aldis yerdeki rakibini kaldırıy- Miz'den Jawbreaker! Aldis iplere gerilediği anda Sheamus tag alıyor sırtına vurup ve Running Double Axe Handle'la indiriyor Miz'i! Miz toparlanıp kalkıyor ayağa, bir Running Double Axe Handle daha! Sheamus şortundan tutup apron tarafına geçiriyor onu ve kafasını geriye çekerek göğsünü açıkta bırakıyor. Beats of the Bordhran başlıyor, 1! 2! 3! 4! 5! 6! 7- BEAUTIFUL DISASTER! Cody içeri dalıp yandaki iplerden sıçrayarak Sheamus'a geçiriyor Disaster'ı! Aldis bunun üzerine ringe dalıp sert bir Clothesline'la hem Cody'i hem kendisini ringin dışına gönderirken Miz ringe giriyor ve iplere halsizce yaslanmış Sheamus'a iplerden sekip koşarak AWESOME CLOTHESLINE! Sheamus yere yığılıyor, Miz tuşa gidiyor, 1.......2.......

Kick-out! Miz başını iki yana sallıyor ama çabuk toparlanıp Skull Crushing Finale için kollarını iki yana açarak Sheamus'un kalkmasını bekliyor. Sheamus ağır ağır ayaklanınca Miz arkadan kollarını kilitledi, ayağını ileri atıyor ve Skull Crushin- Sheamus ayağını kurtarıp kolundan tutarak onu iplere fırlatıyor ve iplerden gelen Miz'e BROGUE KIC- Miz son anda kayarak kurtuluyor bundan. Sheamus öfkeyle kovalıyor onu ama Miz kaçıp ipleri aşağı eğerek Sheamus'un ring dışına düşmesini sağlıyor. Miz şimdi aprona çıkıyor ve gülerek Double Axe Handle'a hazırlanıyor.. ama Nick Aldis! Miz atlarken Sheamus'u itip araya girerek yakalıyor Miz'i ve OVERHEAD BELLY TO BELLY! Miz zemine yapışırken hakem Aldis'i uyarmaya geliyor koşarak. Aldis hakeme onaylarcasına başını sallıyor ama arkasını döner dönmez tek ayağıyla demir basamağa sıçrayan Cody'den Beautiful Disaster! Aldis yerde. Cody, Miz'i kaldırıp ringe sokuyor ve ayağından tutarak köşeye sürüklüyor hakemin tüm uyarılarına rağmen. Aprona çıkıp Miz'in sırtına vurarak tag alıyor Cody ve Sheamus'un ayaklanmaya başladığı tarafa doğru gidip aprona sıçrıyor, hiç bekletmeden MOONSAU- Sheamus tuttu! Sheamus tuttu ve aprona Running Powerslam! Running Powerslam! Cody acıyla iki büklüm olurken Sheamus onu ringe itiyor ve içeri girip kolunun altına girip zıplatarak Irish Curse Backbreaker! Cody halsizce yere yığılırken Sheamus köşeye gerileyip göğsüne vurmaya başlıyor! "Brogue" sesleri arasında Sheamus tekmeye hazırlanırken Cody ağır ağır ayaklanıyor. SHEAMUS FIRLADI YERİNDEN VE- Cody yana yuvarlanarak yoldan kaçıyor ve ring dışına gitmek istiyor ama yanlış köşede! Nick Aldis ona sert bir Headbutt vurup Sheamus'a paslıyor ve Sheamus yüklenip pozisyona alıyor, WHITE NOISE! Tuşa gitti Sheamus, 1......2..........

THE MIZ! İçeri girip tuşu bozarak maçı kurtarıyor ama Sheamus'un ona bakışını görünce çekingen adımlarla köşesine dönüyor geri geri. O giderken Aldis aprondan inip o tarafa geliyor çaktırmadan. Miz, Sheamus'un öfke dolu bakışları arasında apronuna çıkıyor- Aldis onu düşürüyor ve kafasını aprona vurduruyor! Sheamus yere tükürüp tekrar konsantre olmaya çalışarak köşeye gidiyor ve yine Brogue Kick sinyallerini veriyor.. ama Cody yoldan hemen çekilip ringden dışarı çıkıyor ve spiker masasına gidiyor. Sheamus arkasından inerek hızla geliyor- Cody peşinden geldiğini görünce gerisingeri ringe giriyor ve hemen arkasından tekrar içeri dalan Sheamus'a Front Superkick! Miz acı içinde aprona tırmanmaya çalışırken Cody köşesine gidip ona tag veriyor. Cody "bitir işini" diye bağırırken Miz içeri girip arkası dönük Skull Crushing Finale için hazırlanıyor. Sheamus doğruluyor- Miz arkadan kolları kilitledi ve SKULL CRUSHING FINALE- Sheamus yine aynı şekilde kurtulup fırlatıyor onu ve Miz arkasını döner dönmez BROGUE KICK! BROGUE KICK'İ VURDU! Sheamus tuşa giderken Cody içeri girmek için ayağını atıyor- ama Nick Aldis'i karşısında bulunca duruyor! Hakem Sheamus'un tuşunu sayarken Aldis yüzünde büyük bir gülümsemeyle Cody'e bakıyor, 1......2..........

3!

Kazananlar: Sheamus & Nick Aldis

Cody hayal kırıklığıyla başını iki yana sallayarak arka alanın yolunu tutarken hakem Sheamus ve Aldis'in elini havaya kaldırıyor. Sheamus ve Aldis el sıkıştıktan sonra Aldis, NWA kemerini havaya kaldırıyor yine.

Kameralar arka alanda House of Truth'un soyunma odasına gidiyor. Odada Rey Mysterio ve Liv Morgan var.

Rey Mysterio: Artık bıktım. Her şov için seyehat ediyorum ama buraya yeni gelmiş adamlar bile maça çıkarken ben bir kere bile kamera karşısına çıkmayıp bomboş arka alanda oturmak zorunda kalıyorum. Eskiden bir efsane olarak adlandırılırdım fakat artık kimsenin kaale almadığı bir şaklabandan daha fazlası olmadığımı düşünmeye başladım. Evin bana kazandırdığı şey bu mu?

Liv Morgan: Bencil olma Rey. Truth Martini sana hayatının fırsatını sundu. Elbet sana da sıra gelecek. Ayrıca burada isyan etmesi gereken biri varsa o da benim.

Rey anlamamış bir şekilde bakıyor.

Liv Morgan: Buraya geldiğimden beri saçma sapan bir Battle Royal maçı dışında herhangi bir maça bile çıkmadım. Güreşçi kontratı altında anlaştım fakat bir menajerden bile daha az gözüküyorum.

Liv Morgan: Fakat bunun ev ile herhangi bir alakası yok. 1 kere bile senin gibi isyan etmedim. Sorun belki de başka bir şeydir. İyi düşün Rey, ayrıca kendine dikkat et.

Liv odadan çıkıyor. Rey düşünceli bir şekilde arkasından bakarken reklamlara gidiyoruz.

E V I L - K A N A!

Hardcore Şampiyonu girişte! Evil Kana girişte görünüyor. Ağır adımlarla ringe doğru gelip içeri giriyor.

Ace Austin girişte görünüyor. Evil Kana ringde ona doğru bakıyor. Austin hafif çekinmiş gibi duruyor. Austin girişte kendini toparlayıp ringe doğru ilerliyor. Ringe girip Kana'nın karşısına dikiliyor. Hakem, Kana'dan kemeri alıp havaya kaldırıyor ve maçı başlatıyor.

"SEX! SEX! SEX ON THE BEACH!"

Hardcore Championship Match
Ace Austin vs. Evil Kana (c.)

Maç başlıyor. Austin ve Kana ringde birbirlerine bakıyorlar. Kana, Austin'i baştan aşağı süzüyor ve Austin'e dil atıyor! Seyircilerden büyük bir reaksiyon gelirken, Austin ise şaşırmış bir şekilde ona bakarken Kana bir anda Low Kick yapıştırıyor! Austin hipnotize olmuş bir şekilde bakarken Kana bir anda Low Kickleri geçirmeye başlıyor! Kana, Austin'in bacağına bir süre çalıştıktan sonra Austin'i kafasından tutup dirsek darbelerini geçirmeye başlıyor. Austin'i tutup köşeye gönderiyor ardından koşuyor ve RUNNING HIP ATTACK! Kana, Austin'in üzerine giriyor resmen! Austin hayalarını tutarken, Kana bu durumdan oldukça keyif almış durumda! Austin hayalarını tutarak ringin dışına inerken, Kana'da ringin dışına iniyor. Kana ringin altından kırbacını çıkarıyor! Kana, Austin'in karşısına dikilip kırbacını aprona vuruyor! Çat sesleri bütün arenada duyulurken, Austin tırsmış bir şekilde Kana'ya doğru bakıyor. Kana şehvet dolu bir şekilde Austin'e bakarken, Austin doğruluyor. Kana onu kovalamaya başlıyor! Ringin etrafında neredeyse bir tur atıyorlar ve Austin bir anda kendini ringin içine atıyor. Kana'da ringin içerisine girdiği anda Austin tekmeyi patlatıyor ve Kana'nın kırbacı ringin dışına düşüyor. Austin hemen, Kana'yı tutup knife edge chop darbeleri geçirmeye başlıyor ardından Kana'nın suratına bir yumruk patlatıyor. Hemen Kana'yı kavrayıp köşeye gönderiyor ve üzerine koşup Corner Clothesline geçiriyor. Hemen Kana'nın kafasından kavrayıp Neckbreaker ile zemine gömüp tuşa gidiyor, 1.....2.........

Evil Kana atıyor. Austin hemen doğrulup, Kana'yı kafasından tutup headlock pozisyonuna alıyor. Austin bir süre sıkar vaziyette, Kana'yı yormaya çalışıyor. Kana ise yavaş yavaş doğrulmak için harekete geçiyor. Kana dizlerinden destek alarak ayağa kalkmaya çalışıyor. Austin ise bu durumun farkına varıp, Kana'nın ensesine dirseği yerleştiriyor. Kana bu hareket sonrası hafiften sersemleyince Austin, Kana'nın bacağına çelmeyi takıp ters çeviriyor ve Inverted DDT! Kana yere yığılıyor, Austin tuşa gidiyor, 1.....2..... Kana yine attı. Austin şimdi Kana'nın kolundan kaldırıp onu omzuna alıyor ve köşeye götürüp oraya oturtuyor. Austin ise yumruklarla beraber bir iki basamak üste çıkıyor. Kana ise hafiften toparlanmaya başlayıp karşılık vermeye çalışıyor ama Austin izin vermiyor ona, Austin son basamağa çıkıp Kana'nın kafasından kavrıyor ama Kana kalkmıyor, Kana yumruk darbesi ile Austin'i uzaklaşmaya çalıştırıyor ardından bir tane elbow patlatıyor. Austin yere düşüyor, Austin ayağa kalkana kadar Kana doğruluyor ve Austin'in üzerine DIVING LARIAT İLE UÇUYOR! Austin yere yığılırken, Kana ringde çılgına dönüyor. Kana hemen ringin dışına inip kırbacını alıyor. Ringe girip, Austin'e doğru sırıtıyor ve kırbaçla kendisine vurmaya başlıyor! Kana acıdan oldukça zevk alırken, Austin korku dolu gözlerle Kana'ya doğru bakıyor. Kana ardından kırbaç ile Austin'in bacağına vuruyor! Austin acıdan bağrınırken, Kana onu kavrıyor ve HAMMERLOCK STO! Evil Kana tuşa gidiyor, 1.........2.............

Austin atıyor. Kana şimdi ayaklanıyor, Austin'in doğrulmasını bekliyor. Austin yavaş yavaş doğrulmaya başlıyor, Kana onu görüp üzerine koşuyor ama Austin onu fark edip çekilmeyi başarıyor, Austin şimdi Kana'nın karnına bir tekme çakıyor ve Snap Suplex pozisyonuna alıp zemine vuruyor! Austin ayaklanıp vakit kaybetmeden Kana'nın üzerine koşuyor ve Head Trop Stomp! Austin tuşa gidiyor, 1........2......... Kana attı! Austin hakeme doğru bakıyor ancak nafile. Austin hemen Kana'nın kolundan tutup kaldırıyor ve bir knife edge chop geçiriyor ardından kolundan sert bir şekilde tutup köşeye gönderiyor! Kana sert bir şekilde köşeye çarptıktan sonra ringin ortasına geliyor, Austin onu kavrıyor ve Belly to Belly Suplex! Austin hemen ayaklanıyor, Kana ise köşede iplere tutunmuş bir şekilde sırtını tutuyor, Austin ona doğru gidiyor ancak Kana kendisini ringin dışına atıyor. Kana ring dışından, Austin'e middle finger yapıyor! Austin şimdi iplerden destek alıyor ve SLINGSHOT CROSSBODY- ama hayır! Kana çekiliyor ve Austin zeminle akraba oluyor! Kana hemen onu tutup çelik basamaklara doğru geçiriyor! Austin çelik basamaklara girerken, Kana sırıtıyor. Kana, Austin'i kaldırıp ring içerisine sokup kendisi aprona çıkıyor ama Austin bir anda doğrulup ENZUIGIRI PATLATIYOR! KANA TEKMENİN ARDINDAN SENDELEYEREK RİNGİN DIŞINA DÜŞÜYOR!

AUSTIN HEMEN KÖŞEYE ÇIKIYOR VE KANA'NIN ÜZERİNE INVERTED FROG SPLASH İLE UÇUYOR! AUSTIN ŞAMPİYONLUK İÇİN TUŞA GİDİYOR, 1.....................2..........................

Evil Kana attı! Austin bir hışımla ayağa kalkıp, Kana'yı kaldırıyor. Evil Kana'yı tutup bariyerlere doğru fırlatıyor ardından kaldırıp diğer bariyere fırlatıyor. Austin, Kana'yı bariyerlere doğru yaslayıp göğsüne doğru Shoot Kick vurmaya başlıyor! Ardı ardına Shoot Kick yapıştırdıktan sonra biraz geri çekiliyor ve KANA'NIN ÜZERİNE KOŞUP BASEMENT DROPKICK! Bariyer yıkılıyor. Kana ise bariyerin üzerine uzanmış bir şekilde dururken, Austin spiker masasının üzerini temizlemeye başlıyor. Austin hazırlıklarını tamamladıktan sonra Kana'nın kafasına yumruklar geçirerek spiker masasının oraya götürüyor. Spiker masasına çıkarıyor, ikili spiker masasının üzerinde ayakta duruyor. Austin, Kana'nın karnına bir tekme çakıp onu POWERBOMB POZİSYONUNA ALIP HAVAYA KALDIRIYOR AMA KANA HAVADA YUMRUKLAMAYA BAŞLIYOR! AUSTIN SON BİR HAMLE İLE ZEMİNE VURMAK İSTİYOR AMA KANA, AUSTIN'IN KAFASINDAN TUTUNUYOR VE DDT İLE MASAYA ÇARPIYOR! MASA KIRILIYOR! İKİSİ DE YERDE! BİR HAREKETLİLİK VAR...

EVIL KANA GÜLÜYOR! Evil Kana gülerek ayaklanıyor! Kana kahkaha atarken, Austin ise masanın üzerinde hala yatıyor. Kana şimdi Austin'i tutup kaldırıyor ve ringin içerisine sokuyor. Kana, Austin'i tutuyor ve DOUBLE KNEE FACEBREAKER! Kana şimdi köşesine çekilip BUZZSAW KICK için beklemeye koyuluyor... Austin yorulmuş bir şekilde yavaş yavaş doğrulmaya çalışıyor, Austin iplerden destek alarak yavaş yavaş doğruluyor ve arkasını döndüğü anda KANA KOŞUYOR VE BUZZSAW KICK- HAYIR! AUSTIN ONU SIYRILIP ONU YAKALIYOR VE KARNINA BİR TEKME ÇAKIP POWERBOMB POZİSYONUNA ALIP KÖŞEYE SERT BİR ŞEKİLDE BIRAKIYOR! KANA SIRTINI ÇOK SERT BİR ŞEKİLDE ÇAPARAK RİNGİN ORTASINA GERİ GELİYOR, AUSTIN KOŞUYOR VE THE FOLD! THE FOLD! AUSTIN ŞİMDİ TUŞA GİDİYOR, 1.......................2......................... ....

AMA HAYIR! ADAM "HANGMAN" PAGE TUŞU BOZUYOR! AUSTIN'I TUTUYOR VE RITE OF PASSAGE! PAGE, ŞİMDİ KANA'YA DOĞRU YÖNELİYOR. PAGE, KANA'YA DOĞRU GÜLEREK BAKIYOR VE KANA'YI TUTUYOR, AMA KANA ONU TESTİSLERİNDEN YAKALIYOR! PAGE'İN SURAT İFADESİ BİR ANDA DEĞİŞİYOR! PAGE'IN SURATI KIPKIRMIZI OLUYOR!

AMA ADAM "HANGMAN" PAGE SON BİR GAYRET İLE RITE OF PASSAGE! PAGE İŞİ BİTİRİYOR, 1...............................2................. ......................

3!

Kazanan ve Yeni Hardcore Şampiyonu: Adam "Hangman" Page

Adam "Hangman" Page emanetini geri alıyor! Hardcore Şampiyonu tekrardan Adam "Hangman" Page! Austin ringin dışında ölü gibi yatıyor. Evil Kana ise ring içerisinde ölü gibi yatar vaziyette. Page ise testislerini tutuyor. Kendisini yere bırakırken, hakem ona şampiyonluk unvanını getiriyor. Page ise hiç oralı değil. Kafasında başka bir şey var gibi görünüyor....

PAGE HEMEN AYAĞA KALKIP RİNGİN DIŞINA İNİYOR VE KANA'NIN KIRBACINI ALIYOR! RİNGE GİRİP, KANA'YI KIRBAÇLAMAYA BAŞLIYOR! KANA ACI İÇERİSİNDE BAĞIRIRKEN, PAGE DURMADAN VURUYOR! KANA BİR TARAFTAN BAĞIRIYOR, DİĞER TARAFTAN HAZ DUYUYOR! PAGE İSTEDİĞİNİ ALDIKTAN SONRA KEMERİNİ ALIP RİNGDEN İNİYOR VE KAMERA RİNGDEKİ EVIL KANA'YA DOĞRU ÇEVRİLİYOR.

Evil Kana oldukça haz dolu bir surat ifadesi ile kameraya bakarken, bu görüntüler ile Atlas'ın sonuna geliyoruz.

Roderick Strong'un yattığı Florida'da bulunan hastanenin önündeyiz. Çok büyük bir kalabalık var hastanenin önünde, tüm GWA hayranları toplanmış gibi neredeyse. Kamera yakın çekim yaptığında Roderick Strong adına açılan pankartları görüyoruz. İyilik meleği, Roderick Strong bu hastanedeydi ve hayata tutundu, dünyanın en iyi insanı yazılı pankartlar bunlardan sadece birkaç tanesi. Hayranlar Strong adına bağırırken kamera hastanenin içine dalıyor.

Kısa bir görüntü kesilmesinin ardından kamera Mr. Ekmek ve doktorun yanında açılıyor. İkisi konuşuyorlar.

Mr. Ekmek: Gerçekten mi? Ciddi misiniz?

Doktor: Evet, gözünüz aydın. Roderick beyin artık hiçbir hayati tehlikesi yok, kritik dönemi atlatmayı başardı kendisi. Ancak tabii ki her şey iyiye gitmiyor. Ne yazık ki kötü haberim de var.

Mr. Ekmek kafasıyla onu dinlediğini onaylıyor.

Doktor: Size daha önce dediğim gibi Roderick'in beyninde kalıcı bir hasar meydana geleceğini öngörmüştük. Ne yazık ki düşüncemizde haklı çıktık. Roderick'in beynine aldığı sert darbeler ve açılan yarık sebebiyle bir hafıza kaybı yaşadığını teyit ettik. Bu hafıza kaybının ne kadar bir aralığı kapsadığını henüz bilmiyoruz ancak en kısa sürede öğreneceğiz. Kesin olan tek bir şey var o da Roderick Strong'un hayatının tamamını veya bir kısmını hatırlamadığı.

Mr. Ekmek bu haber sonrası yıkılırken doktor oradan ayrılıyor. Mr. Ekmek camın önüne geçip üzgün bir şekilde yatan Roderick Strong'a bakarken kameramız kapanıyor.

ATLAS
GWA Entertainment
TM & © 2020
All Rights Reserved
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 30-03-2020, 22:14   #2
X'O
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Samsun Üni:Ordu
Konular: 652
Favori Güreşçisi: Edge
RPG Karakteri: Ace Austin
Rep Puanı: 84286
Rep Derecesi: Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Re7olutioN Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Re7olutioN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Re7olutioN Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 84286

Yine geldim, yine main eventi kapıyorum. Ace Austin şova hazır.
imza

Lets talk about me... Lets talk about the 6 foot 8 frame, the 37 inch vertical leap, the black steel that drips down my back AKA the bullet proof mullet, the Google prototype scopes with built in LCD LED 1080p 3D Sony technology, the ethiopean poisonous caterpillar AKA slick daddy. Lets talk about the cabinets right behind me that go 40 feet deep into the wall that houses the other 95 percent of my trophies, the awards, the certificates all claiming first place, right? Let me give you a little inside glimpse into the hotshot video gaming lifestyle of the two-time international video gaming superstar. Because that's what this channels about, that's what this domains about, that's what this societys about.
You're looking at the face of Twitch and God damn, is Twitch lucky.

GTW Career
Eski RPG Karakteri
Bo Dallas
Finishers
Bo Dog
Rolling The Dice
Theme Song
Eski Başarılar
1 Time Dor Heavyweight Champion
1 Time Dor TV Champion
1 Time Champion And Creator Of Golden Globe Championship
1 Time Hardcore Champion
1 Time DoR Tag Team Champion w/Noam Dar
DoR Triple Crown
1 Time Mr.Money In The Bank
1 Time GTW Champion
Re7olutioN isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 30-03-2020, 22:14   #3
#BizGüreşTürkiyeyiz
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: OOOH YEAH!
Konular: 934
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
Rep Puanı: 903747
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Kuti Mysterio Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 903747

Hammerstone babaya güzel şeyler ayarlanıyor ama biz yine şovlarda yokuz galiba.
imza
Forum Başarılarım
SON İNCELEME MODERATÖRÜ
12x Onur Kürsüsü
2x Ayın İspiyoncuları Listesi
3x Haftanın Parlayan Üyesi
18 Şov İncelemesine Katkı
20 Feud İncelemesi
2 Kariyer İncelemesi
1 Kariyer İncelemesi (Düzenleme)
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania El Yazısı Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Akrostiş Şiir Yarışması Üçüncüsü
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Be A Booker Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Profil Dizayn Yarışması İkincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Feud İnceleme Yarışması Birincisi
33. Geleneksel Etkinlik Haftası: Wrestlemania Şov İnceleme Yarışması Birincisi w/Reckless Behaviour
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
34. Geleneksel Etkinlik Haftası: Summerslam El Yazısı Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Makale Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Be a Booker Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series El Yazısı Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: SS Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: WG Maç Kartı Sıra Tahmin Yarışması İkincisi
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması Birincisi (Yarışma Tarihi Rekoru (41 Puan))
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Makale/Kompozisyon Yarışması Birincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Feud İnceleme Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/KonforluKlozet
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması Üçüncüsü
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Royal Rumble Profil Dizayn Yarışması İkincisi
36. Geleneksel Etkinlik Haftası: Erkekler Royal Rumble Sıra Tahmin Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Ben Kimim Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Konuşan Fotoğraflar Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: El Yazısı Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Profil Dizayn Yarışması Birincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Makale/Kompozisyon Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Be A Booker Yarışması İkincisi
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması İkincisi w/Ultimate Opportunist & KonforluKlozet
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Şov İnceleme Yarışması Üçüncüsü
37. Geleneksel Etkinlik Haftası: Maç Kartı Tahmin Yarışması Birincisi
Wrestlemania 36 Bahis Ligi Dördüncüsü
Elimination Chamber 2020 Bahis Ligi Dördüncüsü
Survivor Series 2019 Bahis Ligi Beşincisi
WarGames III Bahis Ligi Üçüncüsü

Discord : WelcomeToNWO|KM#6922

DON'T DIE SHAD!

YO YO YO YO

GWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
Rey Mysterio (House Of Truth Edition(Retro))
1x Hardcore Champion (1.5 Saat)
GRADO
Soon...
Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 30-03-2020, 22:14   #4
Banned
National Treasure - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1
Favori Güreşçisi: Kenny Omega
Rep Puanı: 10
Rep Derecesi: National Treasure NXT'de jobbersın.
National Treasure - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
National Treasure National Treasure isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10

Alexander Hammerstone'u birkaç kez izledim. Viking rolünde nasıl olur bilemedim. Ama iyi güreşçi.
National Treasure isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 30-03-2020, 22:15   #5
Sinnerman
Master DIO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 111
Favori Güreşçisi: Kenta Kobashi
RPG Karakteri: Kenta Kobashi
Rep Puanı: 25783
Rep Derecesi: Master DIO WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Master DIO WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Master DIO WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Master DIO WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Master DIO WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Master DIO WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Master DIO WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Master DIO WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Master DIO WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Master DIO WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Master DIO WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Master DIO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Master DIO Master DIO isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 25783

- "Kenta Kobashi Hesap Vermeli"
Ben bu işin içinde oldum olalı on yıllar geçti, daha bana hesap verdirecek herif anasının karnından doğmadı.
imza
I'm a MG42 Guy!
#1 MG42 Fan
#Sinnerman
Master DIO isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 30-03-2020, 22:17   #6
Banned
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 3743
Favori Güreşçisi: Matthew Riddle
RPG Karakteri: Dalton Castle
Rep Puanı: 450330
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DoctorMK DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 450330

Alexander Hammerstone Norveçli miymiş yav? İlgi çekici bir tanıtım. Büyük etki yaratabilir, takipteyim.
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 30-03-2020, 22:17   #7
Loup À Crinière
The Vuslat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Preston, Lancashire
Konular: 673
Favori Güreşçisi: Wade Barrett
Rep Puanı: 130209
Rep Derecesi: The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Vuslat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Vuslat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Vuslat The Vuslat isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 130209

Geçen sene 1 Nisan şovu çok keyifli geçmişti müdürün kendini banlaması, eski evren VE BARRETTIN WHC OLMASI bakalım bu şov nasıl geçecek. Takipteyim.
imza

After almost 9 years, today saw my final day with WWE. I made a decision back in August last year not to re-sign once my current contract expired in June 2016, and I’ve now reached an agreement with management to dissolve the contract a few weeks early.
Thank you to everyone who has supported me over the years, especially the guys I’ve shared a ring and locker room with. I will miss them tremendously.
As planned, I an now taking a well-earned break from the wrestling industry in order to expand my horizons,but I’ll be back in the ring when the time is right.
Thanks for the support everyone, I’ll see you all down the road.
Stu Bennett/Wade Barrett

GWA RPG Karakteri
Wade Barrett
Başarılar
Longest World Heavyweight Champion(1Time/118Days)
Hardcore Champion(3Time/21Days)
Tag Team of the Year (w/Nexus)
Leader of Nexus

GTW RPG Karakteri
Alberto ''del rio'' Rodriguez
Başarılar
United States Champion (1Time/99Days)
GTW Hardcore Title and United States Title ''Double'' Champion (1Time)
World Heavyweight Champion(1Time/22Days)
Intercontinental Heavyweight Champion(1Time/52Days)
DoR Heavyweight Champion(1Time/43 Days)
GTW Tag Team Champion(1Time/58 Days)
Triple Crown Champion
Grand Slam Champion

The Vuslat isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 30-03-2020, 22:17   #8
( ͡° ͜ʖ ͡°)
OnurDies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: BURSA
Konular: 197
Favori Güreşçisi: Eddie Guerrero
RPG Karakteri: Truth Martini
Rep Puanı: 35557
Rep Derecesi: OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. OnurDies Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
OnurDies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
OnurDies OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 35557

Biz böyle Uganda, Vietnam'daki şovlarda tam efor sarfetmeyiz kusura bakmayın GWA. Çünkü bu insanlar bizi doyasıya izlemeyi hak etmiyor. Amerika'da şov yapıldığında haber verin.
imza

aLLah aLLah aLLah saLdıR h.O.t

< ̄`ヽ、      / ̄>
 ゝ、  \ /⌒ヽ,ノ  /´
   ゝ、 `( ( ͡° ͜ʖ ͡°)
     >     ,ノ
     ∠_,,,/´”
KemerLeri MarTinİ İçiN KaLdır h.O.t

RPG: "The Truth" Truth Martini
Steam ID: runO

OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 30-03-2020, 22:18   #9
YÜKSEK TESTOSTERON!!!
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 281
Favori Güreşçisi: John Cena
Rep Puanı: 202549
Rep Derecesi: Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Birazvodka Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Birazvodka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Birazvodka Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 202549

Bekliyoruz. Olaylar gelişir umarım adımıza. Hammerstone'un, denildiği gibi üzerine düşülecek sanırım.
imza
Birazvodka isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 30-03-2020, 22:21   #10
Banned
ThinkLumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 145
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: Matanza
Rep Puanı: 104938
Rep Derecesi: ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ThinkLumi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ThinkLumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ThinkLumi ThinkLumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 104938

Ailecek bekliyoruz.
ThinkLumi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil