GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 03-07-2018, 08:32   #11
DoctorBA
The Eater of Worlds - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Mersin
Konular: 521
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 27930
Rep Derecesi: The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.The Eater of Worlds WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Alıntı Richie Sambora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ahahahahah Lakers nasıl bir kadro oldu böyle ya. Sirk gibi bir şey olacak herhalde.

KCP: Sezonun bir bölümünü aldığı ceza yüzünden hapiste geçirdi. Sadece California eyaletindeki maçlara katılabildi.
Lance Stephenson: Lebron’un sapığı bu arkadaş.
Rajon Rondo: Bu da Chicago döneminden hatırladığımız gibi olay çıkarmayı seven, ruh hastası bir arkadaş. Rakip takımın abartısız her setini bilir ve arkadaşlarına anlatır.
Javale McGee: Shaq’ın korkulu rüyası, Shaqtin’ A Fool’un tüm zamanlardaki yıldızı.
LaVar Ball: Oğullarının sidiğine kadar karışan bir deli.

Merakla bekliyorum.
Kaan Kural da söyledi bu takım bu sene diğer 29 takımın toplamından daha fazla gündemde olacak.
imza

#RunAsOne.

İncelemeler

The Eater of Worlds isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-07-2018, 22:33   #12
young wolf
PG Sucks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 28
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 5486
Rep Derecesi: PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.

Golden State'e finalleri süpürmek yetmedi, normal sezonu da süpürecekler herhalde. Zevksiz tatsız bir sezon olacak.
imza
8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum
Sıkıntılarım iyice arttığında yakın bir arkadaşımı aradım
Dedim ki "Bana bak kendimi 8-9 senedir iyi hissetmiyorum."
Bir kızdı parladı,
olduğu yerden sıçradı tahmin ediyorum
Dedi ki "Çabuk kalk, buraya gel."
Dedim "Tabi ki gelirim fakat çabucak gelemem.
Çünkü biliyorsun, 8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum."
"Olsun" dedi "Geç de olsa gel yanıma."
Ağır ağır, yavaş yavaş gittim
Dedim ki "Evet, işte karşındayım"
"Neyin var?" dedi bana
Dedim "Söyledim ya 8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum."
"O halde" dedi "sana ne yapacağımız belli"
Mutfağa gitti çekmeceden satır aldı
Aldığı satırı babaannesinin tülbentine sardı
Sonra üzerine çiğ et koydu, bana verdi
"Ne yapayım bunları?" dedim
Dedi "Git bunu böylece yastığının altına koy evdeki
bütün pencereleri aç sonra ne yapıyorsan yap geçer."
"Emin misin?" diye sordum
"Eminim." dedi
"Bana bak" dedim
"Ben kendimi 8-9 senedir iyi
hissetmiyorum. Bu nasıl geçirebilir bu sıkıntıyı?"
"Bilmiyorum" dedi
"Ben hep böyle yapıyorum,
sıkıntılı insanlara da bunu tavsiye ediyorum."
Teşekkür ettim
ve yanından ayrıldım.

PG Sucks isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-07-2018, 11:43   #13
Jon Moxley
Bad Influence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1015
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
Rep Puanı: 43575
Rep Derecesi: Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Bad Influence Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Doncic'i geliştireceğimiz güzel bir keyifli sezon bekliyorum. En sevemediğim oyunculardan biri olan DeAndre Jordan'ın takıma gelmesi beni mutlu etmedi. Ara ara buralarda olurum.
imza

KÜLT LİDER

Bad Influence isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-07-2018, 10:07   #14
石井智宏
Headlock Master - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hatay
Konular: 5952
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
Rep Puanı: 177177
Rep Derecesi: Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
imza
5 × Haftanın Parlayan Üyesi
7 × Haftanın Parlayan Yöneticisi
25 × Onur Kürsüsü
1 x Slammy Awards: En Aktif

Headlock Master isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-07-2018, 20:49   #15
石井智宏

Rep Derecesi: Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Headlock Master Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

imza
25 × Onur Kürsüsü

Alt 17-07-2018, 20:53   #16
u never alone
ShieldBrothers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 21
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 4332
Rep Derecesi: ShieldBrothers IC kemerini kazandın.ShieldBrothers IC kemerini kazandın.ShieldBrothers IC kemerini kazandın.ShieldBrothers IC kemerini kazandın.ShieldBrothers IC kemerini kazandın.ShieldBrothers IC kemerini kazandın.ShieldBrothers IC kemerini kazandın.ShieldBrothers IC kemerini kazandın.ShieldBrothers IC kemerini kazandın.ShieldBrothers IC kemerini kazandın.ShieldBrothers IC kemerini kazandın.

Yaz Liginde birkaç maç izledim,New York'un 2.turdan aldığı pivot underrated kalmış gibi şutu 0 fakat savunma olarak cidden iyi,eğer fiziğini geliştirirse pota altında iyi bir hakimiyet kurabilir Deandre Jordan tarzı bir oyuncu.
imza
You can
You will.

22.11.15-Survivor Series 2015
14.12.15-Raw
3.4.16-Wrestlemania 32
19.8.18-Summerslam 2018
ShieldBrothers isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-07-2018, 14:52   #17
u never alone
ShieldBrothers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 21
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 4332
Rep Derecesi: ShieldBrothers IC kemerini kazandın.ShieldBrothers IC kemerini kazandın.ShieldBrothers IC kemerini kazandın.ShieldBrothers IC kemerini kazandın.ShieldBrothers IC kemerini kazandın.ShieldBrothers IC kemerini kazandın.ShieldBrothers IC kemerini kazandın.ShieldBrothers IC kemerini kazandın.ShieldBrothers IC kemerini kazandın.ShieldBrothers IC kemerini kazandın.ShieldBrothers IC kemerini kazandın.

Takas tamam, Kawhi Toronto da DeRozan Spurs'te. Kawhi eğer sağlıklı dönerse Raptors'ı NBA finaline taşır.
imza
You can
You will.

22.11.15-Survivor Series 2015
14.12.15-Raw
3.4.16-Wrestlemania 32
19.8.18-Summerslam 2018

Konu The Rising Generation tarafından (21-07-2018 Saat 01:12 ) değiştirilmiştir.
ShieldBrothers isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-07-2018, 18:43   #18
石井智宏

imza
25 × Onur Kürsüsü

Alt 21-07-2018, 01:13   #19
ŞAMDANLARIII
The Rising Generation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1362
Favori Güreşçisi: Fallah Bahh
Rep Puanı: 149939
Rep Derecesi: The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Golden State Warriors'ı sahada yenemeyeceğimizi anlayınca herhalde olay çıkarıp yenme planından ötürü bu isimleri topluyoruz. Cidden tımarhaneye döndü takım.
imza

- Her türlü sorularınız ve görüşleriniz için bana ziyaretçi mesajı veya özel mesaj ile ulaşabilirsiniz. -

twitter için buradan
The Rising Generation isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-07-2018, 02:05   #20
A Rose for Derrick
StephenTrueway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 373
Favori Güreşçisi: Finn Bálor
Rep Puanı: 73755
Rep Derecesi: StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.StephenTrueway Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Bir punduna getirip Leonard'ı getirtebilseydik şampiyonluk şansı yakalardık, en azından gençlerin artık savunma yapabilmesi ve Butler'ı takımdan kaçırtmaması için uğraşacağız.
imza

mood...

GTW RPG: Finn Balor

En Uzun Süreli GTW Tag Team Şampiyonu
2 Kere GTW Hardcore Şampiyonu
2 Kere Dünya Ağırsiklet Şampiyonu
Slammy Awards 2017: Tag Team of the Year
GTW Hall of Famer

GWA RPG: BROKEN Matt Hardy
GWA Tag Team Şampiyonu

Finn Balor - Jinder Mahal - Asuka - Becky Lynch
StephenTrueway isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla