GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Anketimiz: Kim Kazanır?
Akhisarspor 4 30,77%
Berabere 1 7,69%
Galatasaray 8 61,54%
Katılımcı sayısı: 13. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 15-05-2019, 21:06   #11
GANBARIMASU
Pipebomb434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 109
Favori Güreşçisi: Kazuchika Okada
Rep Puanı: 69551
Rep Derecesi: Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Zaa.
imza

Pipebomb434 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2019, 21:07   #12
predator aedificator
The Bulldogy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Adana
Konular: 8388
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 392145
Rep Derecesi: The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Bulldogy Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

No comment.
imza

tyrannus et imperium / twitter

The Bulldogy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2019, 21:09   #13
♥♥♥♥♥LoganJeanTR♥♥♥♥
TheMonster292 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 129
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 29602
Rep Derecesi: TheMonster292 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.TheMonster292 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.TheMonster292 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.TheMonster292 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.TheMonster292 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.TheMonster292 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.TheMonster292 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.TheMonster292 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.TheMonster292 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.TheMonster292 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.TheMonster292 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Akhisar’a bak bee. Helal olsun Vallaha.
imza

Haftanın Parlayan Üyesi
12.05.2019
TheMonster292 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2019, 21:10   #14
Banned
Cyber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 58
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 28096
Rep Derecesi: Cyber WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cyber WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cyber WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cyber WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cyber WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cyber WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cyber WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cyber WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cyber WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cyber WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Cyber WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Fazla havaya girersen Akhisar çakar sana. WŞELWQLŞELŞWQEKW
Cyber isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2019, 21:11   #15
Kayıtlı Kullanıcı
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 0
Rep Puanı: 107960
Rep Derecesi: Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Pipebomb434 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Zaa.
Kral Akhisarlı mısın?
imza
Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2019, 21:11   #16
Shock The System
demonking19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Aydın
Konular: 140
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 13640
Rep Derecesi: demonking19 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.demonking19 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.demonking19 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.demonking19 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.demonking19 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.demonking19 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.demonking19 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.demonking19 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.demonking19 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.demonking19 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.demonking19 WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.

Diagne bi penaltıdan atıyordu şimdi onu da atamıyor.
imza

"AJ Styles küçük bir akvaryumun içindeki büyük balık olabilir, fakat burası köpekbalıkları ile dolu bir okyanus!"
demonking19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2019, 21:19   #17
GANBARIMASU
Pipebomb434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 109
Favori Güreşçisi: Kazuchika Okada
Rep Puanı: 69551
Rep Derecesi: Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alıntı Xenophobia THE Simurgh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kral Akhisarlı mısın?
Yok yav Galatasaray'ı sevmiyorum.
imza

Pipebomb434 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2019, 21:22   #18
good old days
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 446
Rep Puanı: 83853
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Abi ne bal bu ya. Bir de üzerine kırmızı gördü vallahi komedi. Yoktan yere penaltı oluştu.
imza

Beni sevmeyebilirsiniz ama saygı duymak zorundasınız.

RPG Karakteri: Mark Briscoe

GTW: GTW Şampiyonluğu x2
GTW Hardcore Şampiyonluğu x2
GTW Takımlar Şampiyonluğu
Golden Globe Şampiyonluğu
DOR Takımlar Şampiyonluğu
2016 Slammy Awards MOTY Kazananı
2018 King of the Ring Kazananı

GWA: Hardcore Şampiyonluğu (Hacizli)
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2019, 21:23   #19
young wolf
PG Sucks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 28
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 5486
Rep Derecesi: PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.

Temas var mıydı? Anlayamadım görüntüden.
imza
8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum
Sıkıntılarım iyice arttığında yakın bir arkadaşımı aradım
Dedim ki "Bana bak kendimi 8-9 senedir iyi hissetmiyorum."
Bir kızdı parladı,
olduğu yerden sıçradı tahmin ediyorum
Dedi ki "Çabuk kalk, buraya gel."
Dedim "Tabi ki gelirim fakat çabucak gelemem.
Çünkü biliyorsun, 8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum."
"Olsun" dedi "Geç de olsa gel yanıma."
Ağır ağır, yavaş yavaş gittim
Dedim ki "Evet, işte karşındayım"
"Neyin var?" dedi bana
Dedim "Söyledim ya 8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum."
"O halde" dedi "sana ne yapacağımız belli"
Mutfağa gitti çekmeceden satır aldı
Aldığı satırı babaannesinin tülbentine sardı
Sonra üzerine çiğ et koydu, bana verdi
"Ne yapayım bunları?" dedim
Dedi "Git bunu böylece yastığının altına koy evdeki
bütün pencereleri aç sonra ne yapıyorsan yap geçer."
"Emin misin?" diye sordum
"Eminim." dedi
"Bana bak" dedim
"Ben kendimi 8-9 senedir iyi
hissetmiyorum. Bu nasıl geçirebilir bu sıkıntıyı?"
"Bilmiyorum" dedi
"Ben hep böyle yapıyorum,
sıkıntılı insanlara da bunu tavsiye ediyorum."
Teşekkür ettim
ve yanından ayrıldım.

PG Sucks isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2019, 21:26   #20
#ThankYouAvengers
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Avengers Mansion
Konular: 4332
Rep Puanı: 314827
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Gooool
imza

The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil