GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Anketimiz: Kim Kazanır?
Akhisarspor 4 30,77%
Berabere 1 7,69%
Galatasaray 8 61,54%
Katılımcı sayısı: 13. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 15-05-2019, 21:26   #21
Kayıtlı Kullanıcı
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 0
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 107960
Rep Derecesi: Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Maçı şimdi açtım, penaltı mıydı? Ve adam niye kırmızı gördü?
imza
Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2019, 21:26   #22
I Bring The Darkness
The End of Days - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Favori Güreşçisi: Baron Corbin
Rep Puanı: 10
Rep Derecesi: The End of Days NXT'de jobbersın.

Galatasaray iki haftadır hakemler ne kolluyor hey maşallah Akhisar hakkını bariz yiyorlar.
The End of Days isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2019, 21:27   #23
Fernweh
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Knowhere
Konular: 4667
Rep Puanı: 314484
Rep Derecesi: YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Bu kadar itiraz çok gereksizdi.
imza
sierra. hotel. india. echo. lima. delta.

YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2019, 21:29   #24
ŞAMDANLARIII
The Rising Generation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1362
Favori Güreşçisi: Fallah Bahh
Rep Puanı: 149939
Rep Derecesi: The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Rising Generation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Miguel Lopez sen ne kral adamsın. ahahhahahaha İçinden geçti 2 dk'da.

Alıntı Xenophobia THE Simurgh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Maçı şimdi açtım, penaltı mıydı? Ve adam niye kırmızı gördü?
Pozisyon gri, eleman itirazdan kırmızıyı gördü.
imza

- Her türlü sorularınız ve görüşleriniz için bana ziyaretçi mesajı veya özel mesaj ile ulaşabilirsiniz. -

twitter için buradan
The Rising Generation isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2019, 21:29   #25
young wolf
PG Sucks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 28
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 5486
Rep Derecesi: PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.

Alıntı PG Sucks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Temas var mıydı? Anlayamadım görüntüden.
Varmış. Miguel Lopes niye bu kadar itiraz etti anlayamadım.
imza
8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum
Sıkıntılarım iyice arttığında yakın bir arkadaşımı aradım
Dedim ki "Bana bak kendimi 8-9 senedir iyi hissetmiyorum."
Bir kızdı parladı,
olduğu yerden sıçradı tahmin ediyorum
Dedi ki "Çabuk kalk, buraya gel."
Dedim "Tabi ki gelirim fakat çabucak gelemem.
Çünkü biliyorsun, 8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum."
"Olsun" dedi "Geç de olsa gel yanıma."
Ağır ağır, yavaş yavaş gittim
Dedim ki "Evet, işte karşındayım"
"Neyin var?" dedi bana
Dedim "Söyledim ya 8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum."
"O halde" dedi "sana ne yapacağımız belli"
Mutfağa gitti çekmeceden satır aldı
Aldığı satırı babaannesinin tülbentine sardı
Sonra üzerine çiğ et koydu, bana verdi
"Ne yapayım bunları?" dedim
Dedi "Git bunu böylece yastığının altına koy evdeki
bütün pencereleri aç sonra ne yapıyorsan yap geçer."
"Emin misin?" diye sordum
"Eminim." dedi
"Bana bak" dedim
"Ben kendimi 8-9 senedir iyi
hissetmiyorum. Bu nasıl geçirebilir bu sıkıntıyı?"
"Bilmiyorum" dedi
"Ben hep böyle yapıyorum,
sıkıntılı insanlara da bunu tavsiye ediyorum."
Teşekkür ettim
ve yanından ayrıldım.

PG Sucks isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2019, 21:30   #26
you have been conned
Paragon of Virtue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 444
Favori Güreşçisi: Ric Flair
Rep Puanı: 17654
Rep Derecesi: Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin.Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin.Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin.Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin.Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin.Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin.Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin.Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin.Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin.Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin.Paragon of Virtue Şirketin yüzü artık sensin.

Diagne penaltı için doğmuş adeta,bizimkiler dalga geçiyor sanıyordum da bu adam boş kaleyi görse arkadan stoper bekler hissi veriyor bana.

İtirazdan sarılar daha çok olmalı,elbette herkese de. VAR incelemelerinin yarısı 5 sarı ile bitmeli bu ligde artık.
imza

Why don't you understand? You need me! I'm the answer to your life's question! Without me,you are just a joke...without a punchline!

Tim Drake'in en iyi Robin olduğu gerçeğini herkese kabul ettireceğiz.

Paragon of Virtue isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2019, 21:31   #27
#ThankYouAvengers
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Avengers Mansion
Konular: 4332
Rep Puanı: 314827
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Gooooollll
imza

The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2019, 21:32   #28
Fernweh
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Knowhere
Konular: 4667
Rep Puanı: 314484
Rep Derecesi: YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.YUKO Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Zaa.
imza
sierra. hotel. india. echo. lima. delta.

YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2019, 21:32   #29
♥♥♥♥♥LoganJeanTR♥♥♥♥ ♥
TheMonster292 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 129
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 29602
Rep Derecesi: TheMonster292 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.TheMonster292 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.TheMonster292 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.TheMonster292 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.TheMonster292 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.TheMonster292 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.TheMonster292 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.TheMonster292 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.TheMonster292 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.TheMonster292 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.TheMonster292 WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Galatasaray’ın oynadığı her maçta mutlaka rakibe 1 kırmızı çıkar.
imza

Haftanın Parlayan Üyesi
12.05.2019
TheMonster292 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2019, 21:32   #30
Kayıtlı Kullanıcı
Xenophobia THE Simurgh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 107960
Rep Derecesi: Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Xenophobia THE Simurgh Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Böyle devrin devranını seveyim.
imza
Xenophobia THE Simurgh isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil