GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 09-08-2013, 23:25   #11
Дніпропетровськ
Ensiferum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 543
Favori Güreşçisi: Bray Wyatt
Rep Puanı: 28871
Rep Derecesi: Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Daenerys hakkında çok ağır spoiler isteyenler:

Kadın çocukları güçsüzleri koruyayım derken ejderhalardan uzaklaşıyor baya. Hatta ikisini kilitliyorlar Drogo küçük bir kızı yakarak öldürünce. Sonra Dany'yi öldürmek istiyor millet zehirli çekirgeyle falan dövüş çukurunda. Drogo geliyor Dany ona binip kaçıyor. Sonra Drogo'dan sonraki büyük Khal'la karşılaşıyor falan. Daario'yu metresi yapıyor bu arada.
imza

gwa:
Ensiferum isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-08-2013, 23:27   #12
Meaningless
Ecthelionn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa
Konular: 96
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 425
Rep Derecesi: Ecthelionn NXT şampiyonu oldun.Ecthelionn NXT şampiyonu oldun.Ecthelionn NXT şampiyonu oldun.Ecthelionn NXT şampiyonu oldun.Ecthelionn NXT şampiyonu oldun.

Beyler, ben de kitapları okudum da, spoiler içinde de olsa çok tehlikeli bir konu. Ben olsam dayanamaz açardım spoiler düğmesini mesela. Diziyi izleyen ve kitabı okumamış olanlar için çok tehlikeli bir konu.
imza

Bu sene hayırlısı be gülüm..
Ecthelionn isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2013, 00:03   #13
Death Machine
CMPunkForever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 941
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 1763
Rep Derecesi: CMPunkForever IC kemerini kazandın.CMPunkForever IC kemerini kazandın.CMPunkForever IC kemerini kazandın.CMPunkForever IC kemerini kazandın.CMPunkForever IC kemerini kazandın.CMPunkForever IC kemerini kazandın.CMPunkForever IC kemerini kazandın.CMPunkForever IC kemerini kazandın.CMPunkForever IC kemerini kazandın.CMPunkForever IC kemerini kazandın.CMPunkForever IC kemerini kazandın.

Alıntı Caribbean Cool Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Daenerys hakkında çok ağır spoiler isteyenler:

Kadın çocukları güçsüzleri koruyayım derken ejderhalardan uzaklaşıyor baya. Hatta ikisini kilitliyorlar Drogo küçük bir kızı yakarak öldürünce. Sonra Dany'yi öldürmek istiyor millet zehirli çekirgeyle falan dövüş çukurunda. Drogo geliyor Dany ona binip kaçıyor. Sonra Drogo'dan sonraki büyük Khal'la karşılaşıyor falan. Daario'yu metresi yapıyor bu arada.
Dediğinden gram bir şey anlamadım.
imza
CMPunkForever isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2013, 00:29   #14
Дніпропетровськ

Rep Derecesi: Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Ensiferum WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Alıntı CMPunkForever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dediğinden gram bir şey anlamadım.
Eh, kitabı okuyunca insan pek spoiler veremiyor. Kafasında ne varsa akıp gidiyor haliyle.
Dany, güçsüz kadın ve çocukları açlık ve bulaşıcı hastalıklardan korumak için bazılarını kampına alıyor, haliyle kendi ordusundan bazı askerlere bulaşıyor. Bunun yanında Astapor işgal ediliyor ve Dany'nin vekil olarak bıraktığı kral öldürülüyor. Ayrıca Dany yönetim işlerinden (günde en az 15 talep dinliyor.) vakit ayıramadığı için iki ejderhası Viserys ve Rhaegal yabanileşiyor. Onları Meeren'in en büyük piramidinin altına kapatıyorlar. Harpiya'nın Oğulları isimli bir grup Dany'ye karşı ve her gün geceleri şehir halkını öldürüyorlar. Dany bunu önlemek için Hizdahr zo Loraq isimli bir zenginle evleniyor. Yasakladığı dövüş çukurlarını açtırıyor. Daznak's Pit isimli büyük çukurda açılış şerefine bir meydan dövüşü veriliyor. Hizdahr çekirge getirtiyor ve Dany'nin yemesi için ısrar ediyor. Dany istemeyince Belwas çekirgeleri yiyor. Daha sonra çekirgelerin zehirli olduğu ortaya çıkıyor. Fakat Belwas ölmüyor.
Her neyse, o gün gösterilerde Tyrion cüce kız Penny ile bir gösteri yapıyor. Domuzların üzerinde yapılan bir mızrak müsabakası. Asıl plan, domuzların cücelerin üstüne salınmasıydı fakat bunu duyan Dany, aslanları yasakladı.
Şimdi, üçüncü ejderha Drogon en vahşi ve en büyük olan. Onu zincirleyemiyorlar, kaçıyor. Hatta bir çoban kızının kemiklerini getiriyor kül olmuş bir şekilde. Drogon uzun süredir kayıp, Dany döneceğini umut ediyor.
O gün dövüş çukurunun son dövüşünde, Drogon çukura iniyor ve dövüşçülere saldırıyor. Bu sırada tek başına hükmetme amacı güden Hizdahr, okçulara ve mızrakçılara ejderhayı öldürmeleri için emir veriyor. Dany bunu engellemek için koşuyor. Drogon'un üzerine binip kaçıyor.
Ardından Dorne'dan Dany ile evlenmek için yelken açan Dorne prensi Quentyn, Dany'yi ejderhalarla geri getirmek için hala zincirli olan Viserion ve Rhaegal'i kaçırmaya çalışıyor. Lakin, ejderhalar prensi ve arkadaşlarını öldürüyor.
Dany, kitabın başından itibaren sürekli Daario'yu arzuluyor. En sonunda Daario'yu metresi olarak kullanmaya başlıyor, tabi buna yasak ilişki diyebilirsin. Hizdahr'ın haberi yok zaten.
Dany Dothrak denizine iniyor, Drogo'dan sonraki en büyük Khal olan Jhaqo ile karşılaşıyor.

Şimdi benim sana bir sorum var, neden bana özel mesaj yazmak yerine buradan "gram bir şey anlamadım." dediğini çözemedim. Zeka seviyesi diğerinden düşük olan biri ötekine bir şey anlatmaya çalışır, anlatamaz. Durumu buna getirmeye çalışmıyorsun umarım.
imza

gwa:
Alt 10-08-2013, 00:33   #15
Kangal Among Man
Ozzie Kendrick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1080
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 9902
Rep Derecesi: Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.Ozzie Kendrick Royal Rumble maçını kazandın.

Eh, kitabı okuyunca insan pek spoiler veremiyor. Kafasında ne varsa akıp gidiyor haliyle.
Dany, güçsüz kadın ve çocukları açlık ve bulaşıcı hastalıklardan korumak için bazılarını kampına alıyor, haliyle kendi ordusundan bazı askerlere bulaşıyor. Bunun yanında Astapor işgal ediliyor ve Dany'nin vekil olarak bıraktığı kral öldürülüyor. Ayrıca Dany yönetim işlerinden (günde en az 15 talep dinliyor.) vakit ayıramadığı için iki ejderhası Viserys ve Rhaegal yabanileşiyor. Onları Meeren'in en büyük piramidinin altına kapatıyorlar. Harpiya'nın Oğulları isimli bir grup Dany'ye karşı ve her gün geceleri şehir halkını öldürüyorlar. Dany bunu önlemek için Hizdahr zo Loraq isimli bir zenginle evleniyor. Yasakladığı dövüş çukurlarını açtırıyor. Daznak's Pit isimli büyük çukurda açılış şerefine bir meydan dövüşü veriliyor. Hizdahr çekirge getirtiyor ve Dany'nin yemesi için ısrar ediyor. Dany istemeyince Belwas çekirgeleri yiyor. Daha sonra çekirgelerin zehirli olduğu ortaya çıkıyor. Fakat Belwas ölmüyor.
Her neyse, o gün gösterilerde Tyrion cüce kız Penny ile bir gösteri yapıyor. Domuzların üzerinde yapılan bir mızrak müsabakası. Asıl plan, domuzların cücelerin üstüne salınmasıydı fakat bunu duyan Dany, aslanları yasakladı.
Şimdi, üçüncü ejderha Drogon en vahşi ve en büyük olan. Onu zincirleyemiyorlar, kaçıyor. Hatta bir çoban kızının kemiklerini getiriyor kül olmuş bir şekilde. Drogon uzun süredir kayıp, Dany döneceğini umut ediyor.
O gün dövüş çukurunun son dövüşünde, Drogon çukura iniyor ve dövüşçülere saldırıyor. Bu sırada tek başına hükmetme amacı güden Hizdahr, okçulara ve mızrakçılara ejderhayı öldürmeleri için emir veriyor. Dany bunu engellemek için koşuyor. Drogon'un üzerine binip kaçıyor.
Ardından Dorne'dan Dany ile evlenmek için yelken açan Dorne prensi Quentyn, Dany'yi ejderhalarla geri getirmek için hala zincirli olan Viserion ve Rhaegal'i kaçırmaya çalışıyor. Lakin, ejderhalar prensi ve arkadaşlarını öldürüyor.
Dany, kitabın başından itibaren sürekli Daario'yu arzuluyor. En sonunda Daario'yu metresi olarak kullanmaya başlıyor, tabi buna yasak ilişki diyebilirsin. Hizdahr'ın haberi yok zaten.
Dany Dothrak denizine iniyor, Drogo'dan sonraki en büyük Khal olan Jhaqo ile karşılaşıyor.

Şimdi benim sana bir sorum var, neden bana özel mesaj yazmak yerine buradan "gram bir şey anlamadım." dediğini çözemedim. Zeka seviyesi diğerinden düşük olan biri ötekine bir şey anlatmaya çalışır, anlatamaz. Durumu buna getirmeye çalışmıyorsun umarım.

Arkadaş problemini söylemiş. Hemen agresif yorumlara dönüştürmesek?
imza

the cream always rises to the top.
Ozzie Kendrick isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2013, 01:10   #16
Death Machine
CMPunkForever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 941
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 1763
Rep Derecesi: CMPunkForever IC kemerini kazandın.CMPunkForever IC kemerini kazandın.CMPunkForever IC kemerini kazandın.CMPunkForever IC kemerini kazandın.CMPunkForever IC kemerini kazandın.CMPunkForever IC kemerini kazandın.CMPunkForever IC kemerini kazandın.CMPunkForever IC kemerini kazandın.CMPunkForever IC kemerini kazandın.CMPunkForever IC kemerini kazandın.CMPunkForever IC kemerini kazandın.

Dediklerini okuyan birine göre yazmışsın ve tabi ki bu kitabı okumayan biri için anlaşılmaz hale geliyor. Peki şimdi ben sana sorayım güzel kardeşim neden tartışma konusu varken sana PM'den yazayım?
imza
CMPunkForever isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2013, 01:26   #17
franchise
The Sinister Scotsman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: End of the Tracks
Konular: 3776
Favori Güreşçisi: "The Franchise" Shane Douglas
Rep Puanı: 255104
Rep Derecesi: The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.The Sinister Scotsman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Bayağı geç başladım, ikinci sezonda Melisandre ablamızın ne idüğü belirsiz bir şey doğurduğu 2. sezon 4. bölümü izledim daha yeni. Yeni sezon 2014'te olduğundan pek kasmadan ilerlerdim de, ölümüne spoiler yemeden yetişsem iyi olacak.
imza

one thing I specialized my whole career whether north, south or right here, i've known when to cross over the fucking line.

The Sinister Scotsman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2013, 01:35   #18
Kayıtlı Kullanıcı
Wrestling Doctor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 12
Rep Derecesi: Wrestling Doctor NXT'de jobbersın.

Arkadaşlar lütfen bol bol spoiler verelim çok merak ediyorum gerçekten.:alberto Benim merak ettiğim olay şu krallığın başına sonunda kim geçiyor.:
Wrestling Doctor isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2013, 02:05   #19
#1 Fan of Mordecai
The Blind Warrior - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Halkalı/Küçükçekmece
Konular: 35
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 185
Rep Derecesi: The Blind Warrior NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.The Blind Warrior NXT'de büyük yıldızların yanında takım maçlarına çıktın.

Alıntı Legend Killer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hiç ona bi şey olmuyor danışmanlarını ayartıp yatmıyor şehir alıyor, klasik
Fahişelik yapıyor işte.
imza
Biz sizin aranızdayız, gözlerimizde hüzün var, neşenizi kıskanıyor ve yanınızdan hızlıca kayıp geçiyoruz. Biz sizin aranızdayız, bakmaya tiksindiğiniz, yalnız ve bir köşede sizlere imrenenleriz biz. Biz toplumun dışlanmış kısmıyız. Biz haksızlığa uğrayanlarız fakat kimse bizi savunmuyor. Biz ölüyoruz fakat kimse görmüyor. Çünkü herkesin düşünceleri sahte, herkes sahte. Biz gerçeğiz ve bundan dolayı yok olacağız.
The Blind Warrior isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-08-2013, 18:22   #20
Дніпропетровськ

Alıntı CMPunkForever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dediklerini okuyan birine göre yazmışsın ve tabi ki bu kitabı okumayan biri için anlaşılmaz hale geliyor. Peki şimdi ben sana sorayım güzel kardeşim neden tartışma konusu varken sana PM'den yazayım?
Tartışma konusu diyorsun ya, tartışmayı ilerletecek veya bilgi verecek bir şey mi yazıyorsun "bir gram anlamadım" diyerek. Bunu bana PM'den "Verdiğin spoiler'ı anlamadım. " şeklinde atabilirdin. Amacın belli ki şov, açık açık söyleyebilirsin bence.
imza

gwa:

Seçenekler Arama
Stil