GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Anketimiz: Kim Kazanır?
Fenerbahçe 10 43,48%
Berabere 5 21,74%
Galatasaray 8 34,78%
Katılımcı sayısı: 23. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 14-04-2019, 21:56   #131
guilty
End of Heartache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 261
Favori Güreşçisi: Roderick Strong
Rep Puanı: 4772
Rep Derecesi: End of Heartache IC kemerini kazandın.End of Heartache IC kemerini kazandın.End of Heartache IC kemerini kazandın.End of Heartache IC kemerini kazandın.End of Heartache IC kemerini kazandın.End of Heartache IC kemerini kazandın.End of Heartache IC kemerini kazandın.End of Heartache IC kemerini kazandın.End of Heartache IC kemerini kazandın.End of Heartache IC kemerini kazandın.End of Heartache IC kemerini kazandın.

Açık ve net olarak söylüyorum ki Fenerbahçe'nin golü faul eyvallah. Ama Hasan Ali'nin atıldığı pozisyon Premier Lig'de olsa Diagne sarı kart görmüştü. Pozisyonu defalarca izledim ve Diagne'nin abartılı bir şekilde kendini yere bıraktığını gördüm. Eğer kırmızı kart olmasa bu maç açık ve net bize gelmişti. 10 kişiyken bile sadece 1 gol yedik bana kalırsa maçta 2 pozisyon skoru belirledi. Feghouli ve Hasan Ali'nin atıldığı pozisyon. Futbolun önüne geçen bir hakem yönetimi vardı. Ali Palabıyık bence iki takım aleyhine de hata yaptı. Derbiler çok tatsız geçiyor ve bu beni üzüyor. Fenerbahçe'nin acilen yapilanip gelecek sezon şampiyon olması şart.
imza

SHOCK THE SYSTEM!

messiah of the backbreaker...

RPG: Roderick Strong

GTW KARİYERİ

1x GTW Champion
1x Intercontinental Champion
1x United States Champion
Bullet Club Member

GWA KARİYERİ

2019 Money In The Bank Winner

End of Heartache isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-04-2019, 23:03   #132
Y2Jericholic
Wolfpac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa
Konular: 7
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 1083
Rep Derecesi: Wolfpac Ana kadroya çağırıldın.Wolfpac Ana kadroya çağırıldın.Wolfpac Ana kadroya çağırıldın.Wolfpac Ana kadroya çağırıldın.Wolfpac Ana kadroya çağırıldın.Wolfpac Ana kadroya çağırıldın.Wolfpac Ana kadroya çağırıldın.Wolfpac Ana kadroya çağırıldın.

Fenerbahçe Kadıköy'ü sayıyor 20 oldu diye, ama yakında Fenerbahçe'ye seri sayılacak şampiyon olamadığı için
Wolfpac isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-04-2019, 23:49   #133
young wolf
PG Sucks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 27
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 5296
Rep Derecesi: PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.PG Sucks Royal Rumble maçını kazandın.

Ulan adam kontramızı bile kesti anasını satayım. Arka direğe açsalar Özgür Çek gibi bırakacaktı köşeye. Linnes'e yapılanların onda biri Emre B adlı şahısa yapılsaydı 89 sarı kart 78 kırmızı çıkardı maçta. Moses adamı sağolsun Dağ'ın Oberyn Martell'in kafayı patlattığı gibi patlattı. Topal ayak içiyle göğsüne doğru nazik bir plase bıraktı. Yediğimiz golün en başında da Onyekuru'nun ayağa sonrasında Feghouli'nin ayağa basılıyor. Diagne'nin Topal tarafından yaka paça ekip otosuna bindirildiğini saymıyorum bile.
imza
8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum
Sıkıntılarım iyice arttığında yakın bir arkadaşımı aradım
Dedim ki "Bana bak kendimi 8-9 senedir iyi hissetmiyorum."
Bir kızdı parladı,
olduğu yerden sıçradı tahmin ediyorum
Dedi ki "Çabuk kalk, buraya gel."
Dedim "Tabi ki gelirim fakat çabucak gelemem.
Çünkü biliyorsun, 8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum."
"Olsun" dedi "Geç de olsa gel yanıma."
Ağır ağır, yavaş yavaş gittim
Dedim ki "Evet, işte karşındayım"
"Neyin var?" dedi bana
Dedim "Söyledim ya 8-9 senedir kendimi iyi hissetmiyorum."
"O halde" dedi "sana ne yapacağımız belli"
Mutfağa gitti çekmeceden satır aldı
Aldığı satırı babaannesinin tülbentine sardı
Sonra üzerine çiğ et koydu, bana verdi
"Ne yapayım bunları?" dedim
Dedi "Git bunu böylece yastığının altına koy evdeki
bütün pencereleri aç sonra ne yapıyorsan yap geçer."
"Emin misin?" diye sordum
"Eminim." dedi
"Bana bak" dedim
"Ben kendimi 8-9 senedir iyi
hissetmiyorum. Bu nasıl geçirebilir bu sıkıntıyı?"
"Bilmiyorum" dedi
"Ben hep böyle yapıyorum,
sıkıntılı insanlara da bunu tavsiye ediyorum."
Teşekkür ettim
ve yanından ayrıldım.

PG Sucks isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2019, 05:06   #134
#hürriyetveitilaf
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1829
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 50238
Rep Derecesi: CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Aga biri bana Hasan Ali Kaldırım’ın pozisyonunun neresi kırmızı söyleyebilir mi? Nerde var kardeşim o meşhur çekme? Biri diyor çekme var biri diyor ayakla müdahale var. Lan herif son sürat giderken kendi ayağına takılmış şekilde görüyorum ben? Ciddi soruyorun bu arada bir anlatın cidden ben kırmızılık faulü göremiyorum.
imza

old but gold rpg:

with: Alexa Bliss: DoR TTC Contendership...

with Sheamus: 2 time World Heavyweight Champion, Hardcore Champion, US Champion, 3 time Tag Team Champion, Hall of Fame Class of 2016...

with CM Punk: Tag Team Champion...

with Tyler Reks: DoR Hardcore Champion...

#hürriyetveitilaf
#hürriyetsonsuza
CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2019, 10:10   #135
Banned
Believe Dean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Erzurum
Konular: 390
Favori Güreşçisi: Angelico
Rep Puanı: 24780
Rep Derecesi: Believe Dean WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Believe Dean WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Believe Dean WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Believe Dean WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Believe Dean WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Believe Dean WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Believe Dean WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Believe Dean WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Believe Dean WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Believe Dean WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Believe Dean WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Alıntı CM Jericho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aga biri bana Hasan Ali Kaldırım’ın pozisyonunun neresi kırmızı söyleyebilir mi? Nerde var kardeşim o meşhur çekme? Biri diyor çekme var biri diyor ayakla müdahale var. Lan herif son sürat giderken kendi ayağına takılmış şekilde görüyorum ben? Ciddi soruyorun bu arada bir anlatın cidden ben kırmızılık faulü göremiyorum.
Ek olarak bir müdahale olsa bile kırmızı çok ağır karar. Topun çok sert ve kontrolü zor bir şekilde geliyor olması bir yana Harun seken topa daha yakın. Pozisyonda sarı veren hakemin VAR kararıyla kırmızı çıkartması da genel VAR kullanım prensiplerine aykırı. Hakemin normal olarak pozisyonda kaçırdığı hiçbir şey yok zaten. İddia edilen müdahaleyi görüyor ve sarı olarak değerlendiriyor. VAR hakemi bu konuda karışamaz.

Baştan sona fiyasko maç, Galatasaraylıların ağlayacağı hiçbir şey yok.
Believe Dean isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2019, 15:56   #136
You Can't See Me!
JottaMorgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Isengard
Konular: 1
Favori Güreşçisi: Sting
Rep Puanı: 613
Rep Derecesi: JottaMorgi NXT şampiyonu oldun.JottaMorgi NXT şampiyonu oldun.JottaMorgi NXT şampiyonu oldun.JottaMorgi NXT şampiyonu oldun.JottaMorgi NXT şampiyonu oldun.JottaMorgi NXT şampiyonu oldun.

Alıntı End of Heartache Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Açık ve net olarak söylüyorum ki Fenerbahçe'nin golü faul eyvallah. Ama Hasan Ali'nin atıldığı pozisyon Premier Lig'de olsa Diagne sarı kart görmüştü. Pozisyonu defalarca izledim ve Diagne'nin abartılı bir şekilde kendini yere bıraktığını gördüm. Eğer kırmızı kart olmasa bu maç açık ve net bize gelmişti. 10 kişiyken bile sadece 1 gol yedik bana kalırsa maçta 2 pozisyon skoru belirledi. Feghouli ve Hasan Ali'nin atıldığı pozisyon. Futbolun önüne geçen bir hakem yönetimi vardı. Ali Palabıyık bence iki takım aleyhine de hata yaptı. Derbiler çok tatsız geçiyor ve bu beni üzüyor. Fenerbahçe'nin acilen yapilanip gelecek sezon şampiyon olması şart.
Golü yerken Skrtel de yoktu. 9 kişiydik yani.
imza
Alıntı Xenophobia THE Simurgh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
89 ıq falan olmak lazım. Hayatımda daha düşük bir eylem görmedim. Aykut Kocaman fanı olmak haricinde tabii ki.
JottaMorgi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2019, 17:46   #137
Y2Jericholic
Wolfpac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa
Konular: 7
Favori Güreşçisi:
Rep Puanı: 1083
Rep Derecesi: Wolfpac Ana kadroya çağırıldın.Wolfpac Ana kadroya çağırıldın.Wolfpac Ana kadroya çağırıldın.Wolfpac Ana kadroya çağırıldın.Wolfpac Ana kadroya çağırıldın.Wolfpac Ana kadroya çağırıldın.Wolfpac Ana kadroya çağırıldın.Wolfpac Ana kadroya çağırıldın.

Alıntı PG Sucks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ulan adam kontramızı bile kesti anasını satayım. Arka direğe açsalar Özgür Çek gibi bırakacaktı köşeye. Linnes'e yapılanların onda biri Emre B adlı şahısa yapılsaydı 89 sarı kart 78 kırmızı çıkardı maçta. Moses adamı sağolsun Dağ'ın Oberyn Martell'in kafayı patlattığı gibi patlattı. Topal ayak içiyle göğsüne doğru nazik bir plase bıraktı. Yediğimiz golün en başında da Onyekuru'nun ayağa sonrasında Feghouli'nin ayağa basılıyor. Diagne'nin Topal tarafından yaka paça ekip otosuna bindirildiğini saymıyorum bile.
Valla 4 yıl önceki derbide Topal Demba Ba'ya spear yaptığında kimsenin umru olmamıştı, bu pozisyondan sonra tillahı gelse umursanmaz

He bir de sonrasında Volkan'ın ünlü gafı: "bırak şu *** çocuğunu ya, are u okey demba ba?" geliyor

Wolfpac isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil