GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 17-06-2018, 11:28   #1761
ترك
Last Chance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 171
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 67601
Rep Derecesi: Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Last Chance Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Last Chance - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Last Chance Last Chance isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 67601

Ziggler'ı tebrik ediyorum. Şov güzel olmuş.
imza

Sevinmese miydik?
Taşmasa mıydık?
Kırıp döktük
Kıramazmışız kırdık
Dökemezmişiz döktük
Sevdik ekmek banmayı
Çünkü sahiden çocuktuk
Büyükler o Allah’ın belaları
Anlasalardı bir ülkedir
Hem de ne çok şeyler için
Tedarikler ülkesidir çocukluk

İsmet Özel

RPG Karakteri: Christian
RPG Atlas GM (Eski)
Last Chance isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 17-06-2018, 12:44   #1762
The Rated R Superstar
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2926
Favori Güreşçisi: Angel Garza
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 306877
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Styles Clash Styles Clash isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 306877

Genel bir değerlendirme yapalım.

Şov saati konusunda bir yorum yapayım ilk maçlar seri geçse de sonlara doğru saatten 15 dakika falan saptık. Takeover ile çakıştı. 30 dakika daha erken başlamış olsaydık bu yaşanmazdı. Tabii yayın yapan arkadaşın programı da o saate uygundur bir şey diyemeyiz. Bunu öylesine söylüyorum. Olan olmuş zaten.

İlk maçı ben epey beğendim. Black'in karakterini yansıtan bir maç oldu. Deniz kardeşim bir takım şansızlıklar yaşamamış olsaydı onun açısından daha iyi olurdu. Callihan'ı ise tekrardan tebrik ederim. Dönüşünü bir unvan ile taçlandırdı.

Dream vs Dain feudu ise gördüğüm kadarıyla ilginin en az olduğu feuddu. Fakat maç iyiydi. Yine de Dream kazansın isterdim. Kemerin bence artık değişikliğe ihtiyacı var. Mevcut durum çoğu kişiyi sarmıyor. Çoklu bir feud olur veya bir değişiklik olur. Hatta haftalık şovda falan bir değişiklik izlesek hoş olacak. Dain zaten yeterince tuttu. Kemerin hareketlenmesi gerektiğini düşünüyorum.

Kofi'nin durumu ise aslında bir üzücü daha doğrusu talihsizlik ama her dönem bir Kofi çıkıyor böyle. Şimdi adam unvanı kazanmayı hak ediyor ama üst üste maça çıkıp kazanamayınca da artık hem bizler hem de karakterin sahibi sıkılıyor. Geçen sene bunu Luke Gallows yaşamıştı bu sene Kofi yaşıyor. Bence şimdilik Kofi ICC kazansa onun adına daha uygun olur.

Hangman Page karakterini beğeniyorum. Sahibi çok iyi işliyor. IOC kemeriyle zaten geçen PPV'de üç ismi devirmişti. O unvanı başarıyla bunca zaman taşıyınca turnuvayı da kazanıp bu maça dahil olmayı hak etmişti. Ben kazanmasını isterdim. WHC'de bir değişiklik görmeyi istiyordum çünkü.

Royal Rumble maçına gelirsek;

İlk olarak Callihan'a değinmek istiyorum. Kendisini Iron Man olduğu için tebrik ediyorum ama bence Callihan yerine bir başkası olmalıydı diye düşünüyorum. Seth, Aries, Roman, Ambrose gibi favorilerden bir isim olabilirdi. Callihan'ın gecenin başında çok ağır bir maça çıkıp ilk sıralardan gelip Rumble'da Iron Man olması bence biraz gerçekçiliğin dışına çıkılmış gibi geldi. Belki de Callihan Raven için bu kadar saklanmıştı ama Raven biraz daha erken gelebilirdi veya da Callihan geç girebilirdi o zaman daha makul olurdu diye düşünüyorum.

Matanza'nın dönüşü de iyi sürpriz oldu. Ben tek gecelik sanmıştım ama kalıcı gelmiş. Keşke biraz daha ringde durabilseydi. En azından Strowman - Matanza yüzleşmesi izlerdik ve eski oyuncular için hoş bir nostalji olurdu.

CM Punk'ın şu eleme rekoru mevzusu bence maçın geneline yayılmalıydı. Sonlara doğru geldi ve arka arkaya milleti eledi. Hem biraz abartı oldu hem de elenen bazı isimler açısından kötü oldu. Örneğin Rollins ve Aries adına.

Rollins ve Aries demişken aslında mevcut durumda en çok onları hak eden olarak görüyordum ama kazanmalarını istemiyordum. Nedenini soracak olursanız. Eğer takım olmamış olsalardı kazanmalarını çok isterdim ama geçen sene Riddle ile Bryan takımdı Riddle kazandı ve şu mevzu olmasa %10000 Bryan vs Riddle içeren bir maç izleyecektik. Ondan önceki sene de Ohno ile Sabre takımdı ve Ohno kazandı ve Ohno vs Sabre vs Mark Briscoe izledik. Her sene kendisini tekrarlayan bir WM senaryosu izlemek bence hoş olmazdı. Ama dediğim gibi ben ikilinin epey hak ettiğini düşünüyordum ve bence ikisinden birisi Iron Man olabilirdi. Elenişleri biraz göze batıyor. Rollins'in Hardcore kemerini kaybetmesini ise beğendim. Hardcore kemeri neticede geçen hafta da ben kaybettim. Bu hafta da o. Önceden kazanan 50 gün tutuyordu. 50 gün Hardcore kemeri için fazla böyle seri değişimler görmek hoş. Hem Rusev son zamanlarda epey ilgi çeken bir karakter olmuştu. Tabii keşke Rollins ve Aries bu şekilde elenmemiş olsalardı. Neyse sağlık olsun.

Scott Hall ve Raven mevzusuna değineceğim. Return görmek hoş iki isim de şüphesiz efsane ama iki isme de artık dede diyoruz. Keşke onlar yerine daha canlı isimler return yapmış olsaydı. Vance Archer, Triple H, Steve Austin, The Miz hatta Curt Hawkins falan daha uygun olurdu.

Son kısmı ise beğendim. Hoştu epey heyecanlı geçti. Kazanmaya çok yakındık. Zaten onca şeye rağmen elenmeyen adamı daha da eleyemezdik. Benim için sorun yok zaten son ikiye kalmak bile benim için hoş bir sürpriz oldu. Gece bir hayal kırıklığı yaşamadım değil ama şu durumda kim olsa benimle aynı hisleri yaşardı diye tahmin ediyorum o yüzden affınıza ve de takdirinize sığınıyorum. Son ikiye kalmak da bence iyi bir kazanım. Bakalım bundan sonra ne yaşayacağız.

Emeklerinize sağlık tekrardan. Royal Rumble maçı yazmak gerçekten zor birkaç aksilik, hesapsızlık olabiliyor. Bunu da ben hoş görüyorum. Yapmış olduğum eleştiriler de sitemden ziyade gözüme çarpanlar. Daha çok yapıcı olmaya çalıştım zaten. Umarım yanlış anlaşılmaz.
Styles Clash isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 17-06-2018, 13:01   #1763
Banned
dtbenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 30
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 33796
Rep Derecesi: dtbenli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dtbenli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dtbenli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dtbenli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dtbenli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dtbenli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dtbenli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dtbenli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dtbenli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dtbenli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dtbenli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
dtbenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
dtbenli dtbenli isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 33796

Şehir dışında çıktığım için okuyamadım. En kısa zamanda detaylıca okuyacağım.
dtbenli isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 17-06-2018, 14:29   #1764
I eat the halal, uh
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2526
Favori Güreşçisi: Mick Foley
Rep Puanı: 165723
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
World Class Maniac World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 165723

Ziggler'a buradan da bir tebrik çakalım. Aleister, daha işimiz bitmedi kardeşim.

Alıntı Styles Clash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İlk olarak Callihan'a değinmek istiyorum. Kendisini Iron Man olduğu için tebrik ediyorum ama bence Callihan yerine bir başkası olmalıydı diye düşünüyorum. Seth, Aries, Roman, Ambrose gibi favorilerden bir isim olabilirdi. Callihan'ın gecenin başında çok ağır bir maça çıkıp ilk sıralardan gelip Rumble'da Iron Man olması bence biraz gerçekçiliğin dışına çıkılmış gibi geldi. Belki de Callihan Raven için bu kadar saklanmıştı ama Raven biraz daha erken gelebilirdi veya da Callihan geç girebilirdi o zaman daha makul olurdu diye düşünüyorum.
Buna karakter sahibi olarak ben de imzamı atıyorum. Ben şovun başında kazanmış bir karakterim zaten, bu maçta ilk 3'ten elensem bile kimsenin şikayeti olmazdı sanıyorum ki şovu canlı takip ederken de sürekli elenen kısmında adımın yazmasını bekledim. İlginç oldu. O kadar oyuncunun beklentisinin yanında ben pişmiş kelle gibi kalınca biraz suçlu gibi de hissediyorum kendimi şovun ardından.
World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 17-06-2018, 14:33   #1765
Lunatic Guy
CM STYLES - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gebze
Konular: 3
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 1598
Rep Derecesi: CM STYLES IC kemerini kazandın. CM STYLES IC kemerini kazandın. CM STYLES IC kemerini kazandın. CM STYLES IC kemerini kazandın. CM STYLES IC kemerini kazandın. CM STYLES IC kemerini kazandın. CM STYLES IC kemerini kazandın. CM STYLES IC kemerini kazandın. CM STYLES IC kemerini kazandın. CM STYLES IC kemerini kazandın. CM STYLES IC kemerini kazandın.
CM STYLES - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
CM STYLES CM STYLES isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 1598

Ziggler’i tebrik ediyorum.
imza
CM STYLES isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 17-06-2018, 15:58   #1766
symbol of hope
Paragon of Virtue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Thanagar
Konular: 479
Favori Güreşçisi: Ric Flair
Rep Puanı: 64601
Rep Derecesi: Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Paragon of Virtue Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Paragon of Virtue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Paragon of Virtue Paragon of Virtue isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 64601

Bizden geçmiş rumble,güreşme işleri iyice. End of Everything'i yeniden duymak gaz verdi yalnız doğruya doğru.
imza

the question was never if Steen will
but how loud the fans will be chanting KILL STEEN KILL
i am without regret i am devoid of shame
i am the antichrist let them know the name

Paragon of Virtue isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 17-06-2018, 18:06   #1767
Bakma bana öyle
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 2437
Favori Güreşçisi: Alicia Fox
RPG Karakteri: Tyler Bate
Rep Puanı: 337832
Rep Derecesi: Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Reckless Behaviour Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Reckless Behaviour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Reckless Behaviour Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 337832

Harika bir şov, harika emekler verilmiş bir şov. Yine harikalar yarattınız emeğiniz için çok teşekkürler. Harika bir akşam geçirdik. Ben yarısın da şovun kapattım uykum geldi.. Şİmdi geri kalan yerlerini de okuyacağım. Rusev olarak çok mutlu ayrıldık.
imza

Being strong is the only choice we have

Reckless Behaviour isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil