GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 29-09-2019, 18:03   #21
Jen Ledger <3
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 176
Favori Güreşçisi: Chris Brookes
RPG Karakteri: Chris "ITA" Brookes
Rep Puanı: 102640
Rep Derecesi: ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ETR Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ETR ETR isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 102640

Chris ''ITA'' Brookes

Theme Song:

Signature & Finisher:

Signature:
Medusa Eye (Flip Piledriver)
Zodiac's Idea (Vertebreaker)

Finisher:
Sentor Strike (Burning Hammer)
Chrita Effect (Package Piledriver)

Promo & Konuşma Gösterisi:

İrrasyonel Hazine Yalanları
Psikolojik Ölüm ve Ruh Reenkarnesi
Modern Songbun Köleleri
Paranormal Mektuplar ve XOLOTL Psikolojisi
splash66.exe
ITArmageddon
ITArmageddon P2
ITArmageddon P3
Columbine Temalı İkili Ölüm Teklifi
İnancınızı Kırdığım Gece, Sokak Çocuğunun İntikamı
Zodiac Killer ve Gerçekleşmemiş Senaryo
imza
-----------------------------------

RPG:

Chris ''ITA'' Brookes

Başarılar:

1x GWA Champion
1x Oceans Champion
1x Mr. Money In The Bank
1x Breakout Star of the Year (Slammy Awards)

RPG Mazi

Karakter: Will Ospreay
Başarılar: 1x GWA Oceans Champion

Karakter: Matanza
Başarılar: 3x Hardcore Champion
1x Days of Rising Television Champion

-----------------------------------

Konu ETR tarafından (30-01-2020 Saat 08:40 ) değiştirilmiştir.
ETR isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 13-01-2020, 12:19   #22
Banned
dtbenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Ankara
Konular: 30
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 33796
Rep Derecesi: dtbenli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dtbenli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dtbenli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dtbenli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dtbenli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dtbenli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dtbenli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dtbenli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dtbenli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dtbenli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. dtbenli Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
dtbenli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
dtbenli dtbenli isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 33796

Doğum İsmi: Gregory "Greg" Marasciulo
Ring İçi İsimleri: Beretta, Trent?, Trent Beretta, Trent Baretta, French Man Un, The Girl From Mexico, Greg Jackson, Greg Cardona, Plazma
Lakapları: The Dudebuster, Heavyweight
Yaşı: 32
Boy: 1,85m
Kütle: 104kg
Eğitmenleri: Mikey Whipwreck, NYWC Ekibi, FCW Ekibi, OVW Ekibi
Sahneye İlkÇıkışı: 10 Temmuz 2004
GWA'da Sahneye İlk Çıkışı: 6 Temmuz 2019

Güreş Stili: All-Rounder
İmza Hareketleri: Crunchie, Dudebuster DDT, Sexy Chuckie Knee

Şampiyonlukları ve Başarıları:

Florida Championship Wrestling:
FCW Florida Takım Şampiyonlukları(2 sefer) – Caylen Croft ile(2) ve Curt Hawkins ile(1)
New York Wrestling Connection: NYWC Ağırsiklet Şampiyonluğu(1 sefer), NYWC Hi-Fi Şampiyonluğu(3 sefer), NYWC Takım Şampiyonlukları(1 sefer) – Maverick ile
Full Impact Pro: FIP Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu(1 sefer)
New Japan Pro Wrestling: IWGP Junior Ağırsiket Takım Şampiyonlukları(4 sefer) – Rocky Romero ile, NEVER Açıksiklet 6-Kişi Takım Şampiyonlukları(1 sefer) – Tomohiro Ishii ve Toru Yano ile
WrestleCircus: WC Big Top Takım Şampiyonlukları(1 sefer) – Rocky Romero ile
Global Wrestling Alliance: GWA Takım Şampiyonlukları(1 sefer) – Chuck Taylor ile, GWA Takım Şampiyonluklarını En Uzun Süre Elinde Tutma İstatistiğinin Sahibi – Chuck Taylor ile, GWA Tarihinin Tüm Kemerler Dahil En Uzun Süreli Saltanatının Sahibi – Chuck Taylor ile
Pro Wrestling Illustrated: PWI'ın 2010 yılına ait en iyi 500 güreşçi listesinde 154. sıradan yer aldı

GWA Kariyeri: BEST FRIENDS KARİYERİ: 2019'un Temmuz ayının başında GWA ringine adım attığı ilk anda hedefini doğrudan NEXUS'un takım kemerlerine kestirdi ve ahirlik kankası Chuck Taylor ile galibiyeti almayı başardı. Aradan geçen 170 günün ardından Payback Company, Ember Moon & Rey Mysterio ve NEXUS'u defalarca mağlup edip günümüze kadar hala GWA Tag Team Şampiyonlarının bir yarısı olarak geldi. Buraya gelene kadar kırdığı istatistiklerden ötürü takım arkadaşı ile Money in the Bank 2020 posterinde yer alma başarısı gösterdiler.

GALİBİYET: 10
MAĞLUBİYET:
1
BERABERLİK:
1

Promolar ve Konuşma Gösterileri:
The Champs.
Best Promo Ever.
Trent?.
@trentylocks IG TV Yayını.
En Yakın Arkadaşlar Otopsiyi Kabul Edecek Mi?

Konu dtbenli tarafından (13-01-2020 Saat 14:39 ) değiştirilmiştir.
dtbenli isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 14-01-2020, 20:02   #23
Banned
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 420
Favori Güreşçisi: CM Punk
RPG Karakteri: Roderick Strong
Rep Puanı: 63707
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 63707

isim: roderick strong
lakap: messiah of the backbreaker
doğum yeri: tampa, florida

GWA Kariyeri (2020-)

Roderick Strong, GWA'e geri dönüşünü 3 Ocak 2020 tarihinde gerçekleşen Pasifik şovunda gerçekleştirdi. Fatal-4-Way maç içerisinde 'Evil' Kana, Braun Strowman, Kenny Omega ile karşılaşan Strong maçı kazanamasa da tuş olmadı. 12 Ocak 2020 tarihinde gerçekleşen Pasifik şovunda ise tekli maçta Daniel Bryan ile karşılaştı ve bu maçtan galibiyet ile ayrılmayı başardı. Roderick Strong, Money in the Bank şovunda maça çıkmadı. Bir segmenti şovda yer aldı. Strong bu segmentte yaşlı bir kadına yardım ederken kazaya sebebiyet verdi, bir çocuğa yardım etmek isterken de diğer çocuklara zarar verdi. Böylece Roderick 'iyilik yaıpn la' Strong doğdu.

Roderick Strong, money in the bank'ten sonraki ilk şov olan 24 Ocak Atlas şovunda yine arenada bulunmasa da şovda segmenti ile yer aldı. Kanser bir çocuğa yardım ettiğini düşünerek ona öleceğini söyledi ve iyiliğini yaptı. Ardından da 26 Ocak'ta gerçekleşecek Pasifik şovunda arenada gözükeceğini, aksiyonda olacağını söyledi. 26 Ocak Pasifik şovunda Roderick Strong, Edge ile karşılaştı. Rakibine end of heartache vurduktan sonra maçı bitirebilecek olmasına rağmen tuşu bıraktı ve ringden çıkacak galibiyeti Edge'e hediye etti. Onun yaşlı olmasına rağmen iyi bir performans çıkardığını söyleyerek ona bir iyilik yaptı. Roderick ikinci iyiliğini de ona maçtan sonra saldırarak gerçekleştirdi. Edge'in bir daha sakatlanmaması için kendisini koruması için verdiği bir ders, yaptırdığı tatbikat olarak nitelendirdi. Roderick Strong bu şovu da iki iyilik yaparak kapattı. Roderick Strong bu hafta da her zamanki haline devam etti. 31 Ocak Atlas şovunda MJF'in hile yapmasını engelleyerek Adam Cole'a yardım etti ve maçı kazandırdı. Maçın ardından da Cole'u dövdü. 2 Şubat Pasifik şovunda ise geri dönen Damien Sandow'a bir hediye verdi. Bu hediye ise Hüsnü'nün Rüyası adlı bir erotik dergi çıktı. 5 Şubat Atlas şovunda Roderick Strong, Ricochet ile maça çıktı. Maçı bitirmek için tuşa gidecekken Damien Sandow onun dikkatini dağıttı ve maçı back slide ile kaybetti. Maçtan sonra Ricochet'e önce saldırıp sonra sarılmak istedi, Ricochet sarılma isteğini reddetti. Sonraki şovda Damien Sandow ile maça çıkan Roderick Strong rakibinin sivilcesini patlatarak ona yardım etti, bunu fırsata çevirip maçı da kazandı. Money in the Bank şovunda ise Roderick Strong, Almanlara muhteşem bir gösteri hazırladı. Tek problem ise bu gösterinin Almanların nefret ettiği Nazileri içermesi idi. Hitler'i öven açıklamalar yapan Strong'un sonunun ne olacağı bilinmiyor.

Armageddon'un ardından Roderick Strong, Global Insanity Series turnuvasına katıldı. İkinci gruptaydı. İkinci grubun çeyrek finalinde Ilja Dragunov'u kolayca eledi. Tabii iyiliğini de yaptı. Joey Janela'nın özel şovu olan Spring Break'te ise CM Punk'ın Open Challange'ına karşılık verdi. Maç başlamadan da hediyesini sundu, iki viski şişesiyle CM Punk'a banyo hizmeti sundu. Kemeri kazanmaya çok yaklaşsa da başaramadı. 4 Mart Atlas şovunda Roderick Strong, Bad News Barrett'ı GIS yarı finalinde yenerek turnuvada grup finaline yükseldi. Ayrıca bu maç sayesinde GWA Hardcore Şampiyonu oldu. Ancak daha sonra Barrett'a bir iyilik yaparak kemerini geri iade etti. Global Insanity Series 2.Grup Final maçını Bad News Barrett'ın müdahalesi yüzünden kaybederek turnuvaya veda etti. Sonraki şovda Bad News Barrett'ın cüretkar konuşmasını bölüp onu arena boşluğuna gönderdi, daha sonra da ona One Night Stand'de kendisiyle yüzleşmek için bir şans verdi. Hem de maçın türü Knockout or Tapout olacaktı. One Night Stand öncesi son şovda ise Ilja Dragunov'u nakavt etmeyi başardı. Böylece Barrett'a bir gönderme yaptı. One Night Stand çatıp geldiğinde Bad News Barrett ile muhteşem bir maç çıkardılar, seyircilerin bütün hakaretlerine, engel olma niyetlerine rağmen galibiyete çok yaklaşsa da maçın sonu onun için çok feci oldu. Barrett, sandalye ve telle hazırladığı yere Wasteland ile çaktı Strong'u ve Strong bilincini kaybetti. Maçı da kaybetmiş oldu. Apar topar hastaneye kaldırıldı, Mr. Ekmek'in açıklamalarına göre durumu kritik seviyede.

One Night Stand sonrası ilk Atlas şovunda Roderick Strong'u yoğun bakımda gördük. Mr. Ekmek bilincinin kapalı olduğunu ve beyninde hasar olduğunu söyledi.

maç istatistikleri:

kazanılan: 5
berabere: 0
kaybedilen: 7

başarıları:

1 time GWA Hardcore Champion

promoları ve konuşma gösterileri:

death by roderick
next level
iyilik yaıpn la
dalton castle'a yardım
dalton castle'a yardım - ikinci bölüm
tefecilere bulasmaıyn la
matematik sınavı
rodrik st.long
childhood

Konu Ben Kero tarafından (30-03-2020 Saat 02:49 ) değiştirilmiştir.
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 26-01-2020, 02:35   #24
Kayıtsız Üye
The Moneymaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Antalya / Isparta
Konular: 500
Favori Güreşçisi: The Miz
RPG Karakteri: Alberto Del Rio
Rep Puanı: 23008
Rep Derecesi: The Moneymaker WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Moneymaker WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Moneymaker WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Moneymaker WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Moneymaker WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Moneymaker WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Moneymaker WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Moneymaker WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Moneymaker WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Moneymaker WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Moneymaker WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
The Moneymaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Moneymaker The Moneymaker isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 23008

Alberto Del Rio

Doğum Tarihi: 25 Mayıs 1977
Doğum Yeri: San Luis Potosí, Meksika
Tam İsmi: José Alberto Rodríguez
Ring İsmi: Alberto Del Rio
Boy: 6 ft 5 in
Kilo: 239 lb
GWA Debutu: ?

GWA Kariyeri
Debut (2020-)
Alberto Del Rio, GWA rosterına resmî olarak 25 Ocak 2020 tarihinde eklenmiştir. Henüz debutunu gerçekleştirmemiştir.

İstatistikler
Galibiyet: 0
Mağlubiyet: 0
Beraberlik: 0

Maçlar
Maç Kazanan Tarih Şov Not

Şampiyonluklar ve Başarılar
-

En son 25 Ocak'ta güncellenmiştir.

Konu The Moneymaker tarafından (26-01-2020 Saat 02:48 ) değiştirilmiştir.
The Moneymaker isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil