GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 16-02-2020, 00:26   #1201
Kayıtlı Kullanıcı
Prince of Queens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 110
Favori Güreşçisi: The Miz
RPG Karakteri: Hunico
Rep Puanı: 24213
Rep Derecesi: Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Prince of Queens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Prince of Queens Prince of Queens isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 24213

Alıntı Kuti Mysterio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ME olayına kadar her şeye OK. Ama şimdi düşütğüm yere bak. Birinde ana kemer var. Birinde onu almaya yarayan çanta var. Sende zaten Rey'den genç ve her türlü şeye dönüşebilen bir karakter. Bende ki ME potasına gelene kadar anası ağlayan yaşlı bir adam. Bunu da düşünmek lazım. Her şeyi geçtim sizden bana bir bir kalmayacak ki.

O kadar da genç olduğu söylenemez.
imza

RPG: Hunico C.D. Juarez
Kazanılanlar
LoL Moment of the year Winner of Slammy Awards 2019
Two Times Hardcore Championship
LOTR 2019 Tournament Winner
GWA Championship

GTW RPG: Roman Reigns (2016-2018), Fandango (2019)
Kazanılanlar
2 Times World Heavyweight Championship
Royal Rumble Match Elimination Record (7 wrestlers)
Hardcore Championship
Prince of Queens isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-02-2020, 00:27   #1202
hoopstr
Bogi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul / Houston
Konular: 428
Favori Güreşçisi: Samoa Joe
RPG Karakteri: Edge
Rep Puanı: 629050
Rep Derecesi: Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Bogi Bogi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Beyler ilk ve son uyarımı yapıyorum. RPG Müdüriyet hesabı ile iletişim halindeyiz. Tartışmayı burada bitirmenizi ve şov konusunu rahat bırakmanızı rica ediyorum kişisel olarak.

Kişisel düşüncelerinizi Müdüriyet ile her zaman paylaşabileceğinizi biliyor olmanız lazım oyuncular olarak. Bunun dışında forumda artan tartışmalarda bizlerin de devreye girebileceğini unutmamanızı hatırlatır ve hepinize iyi forumlar dilerim.
imza

"Until the next time #mambaout"

GWA RPG: Edge
Old GWA RPG: Samoa Joe
"Accomplishments: Former World Heavyweight Champion of GWA"

"Chuck, tell me our story."

"You can't stop what's coming and neither can I, but we have the opportunity to understand things when they finally change.
The future is coming. You started it, and I'll finish it."

Twitter

Bogi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-02-2020, 00:31   #1203
Viper's Math
Kuti Mysterio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Broken Dreams
Konular: 714
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Rey Mysterio
Rep Puanı: 569581
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kuti Mysterio Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Bogi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Beyler ilk ve son uyarımı yapıyorum. RPG Müdüriyet hesabı ile iletişim halindeyiz. Tartışmayı burada bitirmenizi ve şov konusunu rahat bırakmanızı rica ediyorum kişisel olarak.

Kişisel düşüncelerinizi Müdüriyet ile her zaman paylaşabileceğinizi biliyor olmanız lazım oyuncular olarak. Bunun dışında forumda artan tartışmalarda bizlerin de devreye girebileceğini unutmamanızı hatırlatır ve hepinize iyi forumlar dilerim.
Ben Müdüriyete mesaj attığım zaman ben ikinci kez atana kadar dönüş yapılmıyor ki zaten. Şimdi biraz daha sakinledim olacakları göreceğiz zaten şovlarda da. Bir talepte bulunacaktım artık mezarcı döneminde midir yoksa daha mı eski bilemem. Mesajı attım. İkü hafta boyunca bekledim dönerler diye. Sonra mesajı tekrar attım ancak cevap verebildiler.
imza

SON İNCELEME MODERATÖRÜ

Discord : WelcomeToNWO|KM#6922

Fan Fiction | Need For Speed GTR Edition

Feud İncelemelerim

Kariyer İncelemelerim

GWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
Rey Mysterio (House Of Truth Edition)
1x Hardcore Champion
Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-02-2020, 00:36   #1204
hoopstr

Nereden: İstanbul / Houston
Konular: 428
Favori Güreşçisi: Samoa Joe
RPG Karakteri: Edge
Rep Derecesi: Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Bogi Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Bogi Bogi isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Ben Müdüriyete mesaj attığım zaman ben ikinci kez atana kadar dönüş yapılmıyor ki zaten. Şimdi biraz daha sakinledim olacakları göreceğiz zaten şovlarda da. Bir talepte bulunacaktım artık mezarcı döneminde midir yoksa daha mı eski bilemem. Mesajı attım. İkü hafta boyunca bekledim dönerler diye. Sonra mesajı tekrar attım ancak cevap verebildiler.
Kuti herkes insan, kimsenin robotik sistemleri yok. Bende bazen bana gelen mesajlara geç cevap veriyorum. Bende daha geçen günlerde kendi karakterimle alakalı bazı sorularım vardı aktiflik eksikliğimden de mütevellit olarak. Sordum yanıtladılar. Bir olay olmuş 2 farklı konuda yangın yerine çevirmeye gerek yok. Beğenmemiş olabilirsin. Ben Joe ile neleri kaybettim mutsuz oldum ama gıkımı çıkarmadım. Oyun bu adı üstünde çünkü. Olayın sıcaklığı ile yapacağın yorumlar ne seni tatmin eder ne de diğer insanları. O yüzden seni de herkesi de bu konularda mantıklı olmaya çağırıyorum.
imza

"Until the next time #mambaout"

GWA RPG: Edge
Old GWA RPG: Samoa Joe
"Accomplishments: Former World Heavyweight Champion of GWA"

"Chuck, tell me our story."

"You can't stop what's coming and neither can I, but we have the opportunity to understand things when they finally change.
The future is coming. You started it, and I'll finish it."

Twitter

Bogi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-02-2020, 00:39   #1205
Viper's Math

Nereden: Broken Dreams
Konular: 714
Favori Güreşçisi: Rey Mysterio
RPG Karakteri: Rey Mysterio
Rep Derecesi: Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Kuti Mysterio Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Kuti Mysterio Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Bogi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kuti herkes insan, kimsenin robotik sistemleri yok. Bende bazen bana gelen mesajlara geç cevap veriyorum. Bende daha geçen günlerde kendi karakterimle alakalı bazı sorularım vardı aktiflik eksikliğimden de mütevellit olarak. Sordum yanıtladılar. Bir olay olmuş 2 farklı konuda yangın yerine çevirmeye gerek yok. Beğenmemiş olabilirsin. Ben Joe ile neleri kaybettim mutsuz oldum ama gıkımı çıkarmadım. Oyun bu adı üstünde çünkü. Olayın sıcaklığı ile yapacağın yorumlar ne seni tatmin eder ne de diğer insanları. O yüzden seni de herkesi de bu konularda mantıklı olmaya çağırıyorum.
Tamam herkes insan. Robotik sistemler bende de yok. Mantıklı da olalım tamam. Ama ben yukarıya sadece birini yazdım. Bu tek sefer yaşanan bir olay değildi. Neyse. Boşver. Beni anlayaını daha görmedim. Görürsem alnından öpüp bir şişe rakı ısmarlarım.
imza

SON İNCELEME MODERATÖRÜ

Discord : WelcomeToNWO|KM#6922

Fan Fiction | Need For Speed GTR Edition

Feud İncelemelerim

Kariyer İncelemelerim

GWA RPG
Rey Mysterio (Retro)
1x Oceans Championship (21 Gün)
Rey Mysterio (House Of Truth Edition)
1x Hardcore Champion
Kuti Mysterio isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-02-2020, 00:57   #1206
ToniStormculukKazanacak!
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 1815
Favori Güreşçisi: Cody Rhodes
RPG Karakteri: Cody Rhodes
Rep Puanı: 594260
Rep Derecesi: Aschentef isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Aschentef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Aschentef Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 594260

Tamam herkes insan. Robotik sistemler bende de yok. Mantıklı da olalım tamam. Ama ben yukarıya sadece birini yazdım. Bu tek sefer yaşanan bir olay değildi. Neyse. Boşver. Beni anlayaını daha görmedim. Görürsem alnından öpüp bir şişe rakı ısmarlarım.
Hunico ve Rey'in fanıyız bundan sonra. Allah aşkına Truth baba sözlerini dinle.

Konudan alakasız bu şovdan sonra karakteri bırakmayı düşündüm aynı şekil. (Rodrik Kero kardesimin tavsiyeleri ile baya bir düşündüm hatta.) Bayadır Cody ile oynuyorum galiba Cody hariç bir başkasıyla aynı zevki almam imkansız. Birde 30 gün ara falan tamamen bitirirdim kafada RPG olayını. O yüzden dewamke
imza

Sizleri Savunacağız:

-Seth Rollins
-CM Punk
-İmparator Cody
-Toni Storm
-Mike Bennett
-Kassius Ohno
-Robert Roode
-Drew Gulak
-Undisputed Era
-Riho
-Tommaso Ciampa
-----------------------------------------------------------------

Feud İncelemeleri:

RPG: ''The American Nightmare'' Cody Rhodes

x2 Hardcore Champion
x1 Internet Champion
x1 GWA Champion

Be A Booker | Extreme Era
Aschentef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-02-2020, 01:13   #1207
dünyanın en iyisi
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 516
Favori Güreşçisi: Mark Briscoe
RPG Karakteri: Luther Reigns
Rep Puanı: 247907
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Açık açık çok net konuşacağım, cevap atanlara alıntı çekme ihtiyacı bile duymayacağım. Kuti Mysterio'nun her şeyden sızlanması... arkadaş RPG ile gayet ilgili ve aktifliği çoğu isimden daha önde, hatta en iyisi. Ancak promo seviyesi olarak -bence- kadronun en zayıfı. RPG ekibi ile yıldızım hiçbir zaman barışmadı, onları savunmak falan değil bu.. Rey Mysterio'nun bu ay ana kemer potasında dolaşması bence kendisi adına büyük şans. Eğer ki Days of Rising diye bir yer olsa, bu promo seviyesiyle orada baya bir süre kalırdı. İstediği senaryoyu, kafasındakileri bilmem, Armageddon süreci bana kalırsa çok iyiydi. Rey Mysterio'nun promolarının üzerine düşülmüş ve özenle yazılmıştı, çoğu insan kendi senaryosu düzgün yazılmadı diye ağlarken Rey Mysterio gayet iyi yazıldı. Kazanamamasını aşırı normal karşılıyorum, kazanması aşırı saçma olurdu. Maskenin ortaya konması yeni bir senaryonun doğacağını az çok belli ediyordu. Çünkü şu an bu kadronun en iyi ismi Janela, Janela'nın Rey Mysterio karşısında mağlubiyet alması, RPG'de azda olsa var olan adalet sisteminin çökmesine sebep olurdu. Yani diyeceğim o ki, Kuti Mysterio'nun bundan fazlasını beklemesi saçma bir olay.

Takip denilen olay tabii ki önemli unsur ama detayları var. Atıyorum, Gbedas adlı oyuncu RPG içerisinde çok aktif, her şova 50 yorum atıyor, çünkü hiçbir işi yok ama promo seviyesi 10 üzerinden 2, taş çatlasa 3. Bu oyuncunun ara ara main event potasında dolaşması en büyük hakkı, ancak rol yapamıyorsa bu adamın kazanması adalet sistemini ve diğer oyuncuların şevkini kırar. Tekrardan atıyorum, Attitude Adjustment adlı oyuncu RPG içerisinde orta seviye bir aktifliğe sahip çok aktif olmasa da her şova ortalama bir yorum sayısı var, ancak promo seviyesi 10 üzerinden 7-8. Bu adamın her şeyi kazanmaya hakkı var.

Bir sürü örnekleri var ya, Duluth adlı oyuncunun aktifliği çok mu iyi? Her şova 40-50 yorum mu atıyor? Hayır ama promoları iyi ve bu seviyede olmayı sonuna kadar hak ediyor. Rol yapma oyununda çok iyi bir kesici isen, takiplik seviyen hafiften varsa başarı kazanırsın yani kısaca şunu demek istiyorum, işsizlik ile kabiliyet bir tutulamaz. Eğer kabiliyetinin yanına birazcık ilgi koyarsan bu başarı getirir, tabii benim gibi özel durumların yoksa. Yani diyeceğim o ki, Kuti Mysterio önce promo yeteneğini geliştirsin, sonra ağlansın. İyi bir promocu olduktan sonra böyle olmaya devam ederse, söz veriyorum kendisiyle birlikte ağlayacağım ben de.
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-02-2020, 01:17   #1208
yuce honos oley
Free The Flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 595
Favori Güreşçisi: Ember Moon
RPG Karakteri: Ember Moon
Rep Puanı: 121377
Rep Derecesi: Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Free The Flame Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Free The Flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Free The Flame Free The Flame isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 121377

Seni anlamaya çalışan birileri oldu kardeşim. Fakat sen elinin tersiyle ittin bunu. Bilmem anlatabildim mi?
Free The Flame isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-02-2020, 01:21   #1209
the chosen one
Gbedas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa/Kocaeli
Konular: 395
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
RPG Karakteri: Jimmy Jacobs
Rep Puanı: 21334
Rep Derecesi: Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Gbedas WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Gbedas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Gbedas Gbedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 21334

Alıntı Attitude Adjustment Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Takip denilen olay tabii ki önemli unsur ama detayları var. Atıyorum, Gbedas adlı oyuncu RPG içerisinde çok aktif, her şova 50 yorum atıyor, çünkü hiçbir işi yok ama promo seviyesi 10 üzerinden 2, taş çatlasa 3. Bu oyuncunun ara ara main event potasında dolaşması en büyük hakkı, ancak rol yapamıyorsa bu adamın kazanması adalet sistemini ve diğer oyuncuların şevkini kırar. Tekrardan atıyorum, Attitude Adjustment adlı oyuncu RPG içerisinde orta seviye bir aktifliğe sahip çok aktif olmasa da her şova ortalama bir yorum sayısı var, ancak promo seviyesi 10 üzerinden 7-8. Bu adamın her şeyi kazanmaya hakkı var.
İyiki 50 yorum atmıyorum her şov... Arkadaşınım diye niye beni örnek veriyorsun şerefsiz??? xd
imza
rpg: jimmy jacobs

gwa rpg: roman reigns
hardcore championship (x3)

gtw rpg: curt hawkins
gtw championship
intercontinental championship
gtw tag team championship (x3)
sole survivor (2015)
eski gtw gm'i
bullet club kurucu üye
hall of famer (2017)
Gbedas isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-02-2020, 01:22   #1210
dünyanın en iyisi

Konular: 516
Favori Güreşçisi: Mark Briscoe
RPG Karakteri: Luther Reigns
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Gbedas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İyiki 50 yorum atmıyorum her şov... Arkadaşınım diye niye beni örnek veriyorsun şerefsiz??? xd
Kardeşim King Balor yazsam bir ton kavga çıkacak, onunla mı uğraşayım?
imza

RPG: Luther "The Answer" Reigns - janela'nın kocası- [Paul Heyman Guy]
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil