GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 01-06-2017, 01:47   #1
Chairman of the Board
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1770
Favori Güreşçisi: -
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 49438
Rep Derecesi: RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. RPG Müdüriyet Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
RPG Müdüriyet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RPG Müdüriyet RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 49438

Standart RPG GTW - Rampage: Chicago

Şov Bilgileri:

Days of Rising Rampage: Chicago
2 Haziran 2017 - 23:00
United Center
Chicago, Illinois

Pyrolar patlıyor ve Rampage'in Chicago ayağı başlıyor!

MY OWN MISSION! Oliver Woodham girişte görünüyor. Görev teslimi için, Days of Rising genel menajeri olarak son kez ringe doğru ilerliyor. Ringe girdikten sonra mikrofon alıp konuşmasına başlıyor.

Oliver Woodham: Hanımlar, beyler, çocuklar... Days of Rising tarihinin en görkemli şovlarından birini izlemeye hepiniz hoş geldiniz! Söylemek istiyorum ki, ben her zaman elimden gelenin en iyisini yaptım. Hatta elimden gelenin fazlasını yapmak için de kendimi zorladım. Maddox'tan, Barrett'tan ve gelmiş geçmiş diğer tüm genel menajerlerden daha iyi yönettim bu şovu. Barrett'ın batırdığı, yere gömdüğü bu şovu kurtarmam için kapıma gelindiğinde bile tüm içtenliğimle bunu kabul ettim. Bugün ise burada tarihin en iyi şovlarından birine tanıklık etmek için bulunuyoruz. Şovun geldiği nokta gözler önünde. Buna rağmen bana tam zamanlı yönetimi hak bile görmediler...

Woodham biraz duygulanıyor ve konuşmasına devam ediyor.

Oliver Woodham: Seyircileri... Sizleri mutlu etmeye çalıştım. Her zaman sizler için çabaladım ve Days of Rising'i yükselttim. Days of Rising'i bir marka haline getirdim. Burası benim evim dedim ve olan, yapılan her türlü haksızlığa rağmen yine karşınıza geçip size iyi şovlar izlettim. Ama bugün bunların hepsi maalesef son buluyor.

Woodham iyice duygulanıyor ve göz yaşlarına hakim olamıyor. Kendini toparladıktan sonra devam ediyor.

Oliver Woodham: Şimdi sıra yeni genel menajeri duyurmaya geldi. Hanımlar, beyler... Lütfen Days of Rising'in yeni genel menajerine hoş geldin diyin!

EXCUSE ME! WTF! BU VICKIE GUERRERO!

Vickie Guerrero, yeni Days of Rising genel menajeri olarak ringe doğru yürüyor. Ringe girdikten sonra Oliver Woodham'ın uzattığı elini parmaklarının ucuyla sıkıyor ve ardından mikrofonunu istiyor. Mikrofonu aldıktan sonra Woodham'a ringi terk etmesini söylüyor. Ringde tek kalınca konuşmasına başlıyor.

Vickie Guerrero: Biliyorum, beni burada gördüğünüz için çıldırıyorsunuz. Peki benim kalibremdeki birisi neden Days of Rising'i seçti? Bunu da çok merak ediyorsunuz. Bu şovun başına geçmemin tek sebebi, Days of Rising'in sürekli yenilenen ve gelişen bir alan olması. Sürekli yeni isimler geliyor, eski isimler gidiyor. Kan gibi bu, sürekli tazesi kalp tarafından pompalanıyor. Ve tabii ki diğer iki boş şovdan daha iyi olması da bir etken. Ne Exportation ne de Great Thuesday Days of Rising kadar ilgi çekici ve kaliteli değil. Days of Rising kadar büyük bir potansiyel taşımıyor.

Vickie Guerrero içli bir kahkaha atıyor. Yoğun yuhalama altında konuşmasına devam ediyor.

Vickie Guerrero: Ancak burada da düzeltilmesi gereken şeyler var. Birincisi Oliver Woodham'dı. Benim gelişim onun buradan silinmesine neden oldu ve böylece ilk sorun benimle beraber çözüldü. Şovları izlediğim ve gözlemlediğim kadarıyla, Days of Rising birkaç gereksize ev sahipliği yapıyor. Bayan Guerrero'nun şovuna yakışmayan isimlere... Jeff Hardy bunlardan birisi. Karl Anderson da öyle. Kota Ibushi... (yuhalama artıyor) ve Mark Haskins.

Mark Haskins'in adını söylemesiyle beraber kulakları sağır edecek derecede yoğun bir boo alıyor Vickie Guerrero.

Vickie Guerrero: EXCUSE ME!

Seyirciler daha da artırıyor seslerinin seviyelerini. Vickie'nin konuşması duyulmayacak seviyede neredeyse.

Vickie Guerrero: EXCUSE ME! Genel menajeriniz konuşuyor, susun ve saygı gösterin! Şunu bilmelisiniz ki ayrılıklar her zaman gözlerimi yaşartmıştır. Ama ben bundan da keyif alabilmeyi öğrenen biriyim. Bu yüzden "yüce" C.U.R.S.E.'ün sonu olan Sami Callihan ile Rick Viktor arasındaki maçı bu şovun ana gösterisine koyuyorum! Haskins gibi bir kanseri size ana gösteri maçında izletemeyecek kadar yüce gönüllüyüm.

Vickie son cümlelerinden sonra bir kahkaha daha patlatıyor. Ardından müziği tekrar çalmaya başlıyor. Çok yoğun boolamalar altında arka alana dönüyor.

Love is Blindless! Müzik duyuluyor ancak girişte gelen giden yok. Şimdi Pete Dunne ve Tyler Bate girişte gözüküyor. Kemerlerini kaldırıyorlar! Yoğun yuhalama geliyor. Hızlıca merdivenlerden iniyorlar ve ringe geliyorlar. Kemerlerini hakeme teslim ediyorlar.

ShowStopper! Joey Janela ve Dolph Ziggler girişte. İkisi birden güneş gözlüklerini takmışlar. Şimdi hızlıca ringe giriyorlar. Hafif British Strong Style ile atışıyorlar. Gözlükleri fırlatıyorlar ve yerlerini alıyorlar. Şimdi Ziggler ve Bate aprona geçiyor. Janela ve Dunne baş başa!

Days of Rising Tag Team Championship
British Strong Style (c) vs Joey Janela & Dolph Ziggler

Hakem zili başlıyor ve maç başlıyor. Seyircilerden #letsgojanela chantleri geliyor. Pete Dunne öfkeli bir şekilde Janela'ya bakarken Janela ona pis pis bakarak sırıtıyor. Şimdi ikili birbirlerine yaklaşıyorlar. Seyirciler deli gibi alkış fırtınası estiriyorlar. Şimdi Janela, Dunne'a elini uzatıyor. Dunne bir süre onun eline bakıyor ama şimdi Janela elini kaldırıyor ve Dunne'a orta parmağını gösteriyor! İkisi de pislikçe birbirine sırıtırlarken Janela şimdi Dunne'ın kafasına yumruğu indiriyor. Şimdi tutuyor ve bir daha vuruyor. Şimdi Dunne'ı tutuyor ve Irish Whip hamlesi derken Dunne hareketi kendi lehine çeviriyor ve Janela turnbuckle'a yapışıyor! Dunne ona doğru koşuyor şimdi ama Janela dizini kaldırınca Dunne karnına büyük hasar yiyor. Janela şimdi onu iplere yolluyor ve şimdi Leapfrog Back Elbow! Dunne yerde. Dunne kalkınca Janela'dan Arm Wringer Slam geliyor! Dunne yine kalkmaya çalışıyor ve kalkar kalkmaz Janela'dan Flying Forearm Smash! Dunne bir daha kalkınca bir daha Flying Forearm Smash ile yıkıyor onu. Janela bugün hiç taviz vermiyor! Şimdi Dunne turnbuckle'dan destek alarak kalkmaya çalışıyor ama Janela hızlıca koşuyor ve Corner Elbow Smash! Dunne tökezliyor. Şimdi Janela turnbuckle'a çıkıyor ve Diving Crossbody ile atlıyor ama Dunne onu kavrıyor! Şimdi onu tutuyor ve turnbuckle'a Scoop Slam ile fırlatıyor! Janela acı içinde.

Şimdi o yerdeyken onu arkadan tutuyor ve German Suplex! Şimdi yerdeyken bir daha tutuyor ve bir daha German Suplex! Halen yerde yatan Janela'yı bu sefer bacağından kavrıyor ama şimdi klasik hareketi haline gelen parmakları haşat etme işini yapıyor ve hemen Leg Stomp! Janela ciddi hasar almaya başladı. Şimdi Dunne, Janela'yı tekrardan kaldırıyor Leg-Hook Saito Suplex! Bu çok fenaydı. Hemen tuşa gidiyor 1.... ama Janela hemen kurtuluyor! Dunne öfkeleniyor biraz. Şimdi Janela kalkınca onu omzuna alıyor ama Janela kurtuluyor ve Falling DDT! Dunne yerde. Janela şimd Dunne kalkınca Single Leg Dropkick vuruyor ona! Şimdi Dunne kalkınca bir de Dropsault indiriyor! Dunne iyice öfkeleniyor. Janela, Dunne'ın kalkmasını bekliyor ve kalkınca Mafia Kick mi geliyor- Hayır Dunne, Janela'nın ayağını tutuyor ve onu yere düşürüp Torture Crab bağlıyor! Janela acı çekiyor. Pes mi edecek? Hayır! Diğer ayağıyla vuruyor Dunne'a! Dunne sersemlemişken hemen kalkıyor ve Dunne onun üstüne doğru koşunca karnına tekmeyi indiriyor ve Package lift into the Side Slam! Şimdi Dunne'ın kalkmasını bekliyor. Dunne kalkınca ona doğru koşuyor ama Dunne çekiliyor, Janela iplere çarpıyor ve şimdi Dunne'dan Snap Release German Suplex! Dunne hemen Tyler Bate'e tag veriyor. Bate ringe giriyor. Yerdeki Janela'ya direkt Somersault Senton hediye ediyor! Tuşa gidiyor 1.....2...

Janela'dan kick out! Bate iyice sinirleniyor ve Janela'yı kaldırmak istiyor ama Janela'dan Step-up Enzuigiri! Bate yerde. Janela hemen gidiyor ve Ziggler'a tag veriyor. Şimdi Ziggler ve Bate birbirleriyle bakışıyorlar. Ziggler, Bate'e sen benimsin diyor ve hemen üstüne atlayıp onu yumruklamaya başlıyor. Şimdi Bate'e Ziggler'dan Heart Stopper! Şimdi Bate kalkınca Flying Clothesline! Şimdi bir daha yapıyor. Bate kalkınca bir de Dropkick indiriyor. Ziggler moduna girmiş! Şimdi Bate turnbuckle'dan destek alarak kalkınca direkt üstüne atlıyor ve Stinger Splash üstüne Neckbreaker! Ziggler tuşa gidiyor 1....2.. Bate kurtuluyor. Şimdi Ziggler resmen pusuya geçiyor ve Bate kalkınca Flying DDT hediye ediyor derken Bate onu kavrıyor ve Airplane Spin! Ziggler deli gibi dönmenin etkisiyle neredeyse kafası yerinde değil. Şimdi Bate onu kaldırıyor ve Deadlift Brainbuster! Şimdi turnbuckle'a çıkıyor ve Diving European Uppercut! Bate tuşa gidiyor 1..... Ziggler'dan kick out! Bugün hem Janela hem de Ziggler oldukça kararlı! Bate şimdi onu kaldırıyor ama Ziggler'dan çok ani bir şekilde eye poke geliyor! Bate acı içinde gözüyle ilgilenirken Ziggler'dan Superkick! Bate yerde. Tuşa gidiyor 1.....2......

Bate kurtuluyor! Ziggler inanamıyor. Şimdi Bate'i yerde yumruklamaya başlıyor. Hakem onu çekince bu sefer tekmelemeye başlıyor. Bate'i kaldırıyor ama Bate onu itip Dunne'a tag vermeye gidiyor ancak Ziggler onu arkadan yakalıyor ve Russian Leg Sweep! Şimdi turnbuckle'a çıkıyor ve Missile Dropkick! Şimdi Bate yerdeyken Single Leg Crab bağlıyor ona ama hemen bırakıyor hareketi. Şimdi Ziggler seyirciye oynuyor ve taunt yapıyor. Ama arkasını dönüyor ve Bate'den Jumping Lariat! Ziggler yerde. Şimdi Bate Ziggler'ı kaldırıyor ve Exploader Suplex! Bate atağa geçmeye fazlasıyla başladı! Ziggler'ı kaldırıyor şimdi Bate ve Deadlift Choke Bomb! Tuşa gidiyor 1......2...... hayır! Ziggler kurtuluyor. Şimdi Bate sinirleniyor. O da kalkıp tag vermek istiyor ama Ziggler arkadan yakalıyor Bate'i ve Sleeper Hold! Ziggler sıktıkça sıkıyor. Bate direniyor. İplere erişmeye çalışıyor ve evet erişti! Ziggler bırakmıyor ama hakem saymaya başlayınca bırakıyor. Dunne yerdeyken Ziggler tag veriyor Janela'ya. Bate'de Dunne'a doğru giderken Janela onu arkadan yakalıyor ve Belly to Back Suplex! Janela ile Dunne bakışıyorlar. Şimdi Dunne, Janela'nın yüzüne tükürüyor! Janela deli gibi sinirleniyor. Şimdi arkasını dönüyor ama birden Pete Dunne'a Superkick indiriyor! Dunne ringin dışına yığılıyor. Şimdi Janela yerdeki Dunne'a sövüyor ama arkasını dönünce Tyler Bate çoktan kalkmış ve direkt Janela'nın karnına tekmeyi indiriyor. ŞİMDİ JANELAYI TUTUYOR VE TYLER DRIVER '97! JANELA PERT. TUŞA GİDİYOR 1...2....

Janela kalkıyor! Janela bu savaşı bırakmıyor! Bate şaşkın, Bate üzgün! Şimdi Bate daha da deliriyor ve Cradle DDT! Janela bayılacak resmen. Şimdi Bate turnbuckle'a çıkıyor ve 450 SPLASH! Bate tuşa gidiyor bu iş burada biter 1.....2..... KICK OUT! Bate çıldırıyor. Janela ölümüne bırakmıyor maçı! Şimdi Janela'yı yerden kaldırıyor ama Janela Bate'e kafa atıyor. Şimdi iplere gidiyor ve gelince Bicycle Kick! Janela deli gibi taunt yapıyor seyirciler onunla birlikte, arena onunla birlikte! ŞİMDİ BATE'İ KALDIRIYOR VE PACKAGE PILEDRIVER! BATE YERDE. JANELA TURNBUCKLE'A ÇIKIYOR. ARENA YIKILIYOR. VE ŞİMDİ JANELA'DAN MOONSAULT FOOT STOMP! BATE HAREKETSİZ ŞEKİLDE YERDE YATIYOR. JANELA TUŞA GİDİYOR 1......2.......

Ama Dunne 2.99'da tuşu bozuyor! İnanılır gibi değil! Hemen Janela'yı tutuyor ve Crash Landing! Şimdi onu bir daha tutuyor derken Ziggler, ringe giriyor ve Dunne'ı kendisiyle beraber ring dışına fırlatıyor. İkili dışarda birbirine girerken ringe Janela ve Bate zar zor iplerden destek alarak ayağa kalkıyorlar. Şimdi birbirlerine giriyorlar! Yumruk yumruğa! Karşılıklı eşit şekilde birbirlerine yumruk atıyorlar. Şimdi Bate, Janela'nın karnına tekme atıyor. Finisher pozisyonuna alıyor ama Janela onu üstünden fırlatıyor. Yerdeyken ona sert bir tekme atıyor ve Crossface yapıyor! Janela hareketi deli gibi sıkıyor ama Bate iplere çok yakın! Bate iplere iyice yakınlaşıyor ama gerek kalmadan Pete Dunne ringe girip Janela'ya PUMP KICK vuruyor! Janela zemine yapıştı. Şimdi Ziggler turnbuckle'a çıkıp Dunne'ın üstüne atlıyor ama Dunne onu tutuyor ve hareketi Deadlift German Suplex'e çeviriyor. Şimdi Hem Dunne, hem Bate Janela'yı kaldırıp köşede yumrukluyorlar. Hakem olaya dahil bile olamıyor ortalık karışık! Ama Ziggler arkadan geliyor ve Dunne'a Zig Zag! ŞİMDİ ZIGGLER, BATE'E SUPERKICK SALLIYOR AMA BATE ÇEKİLİYOR VE HAREKET JANELA'NIN TAM KAFASINA GELİYOR! Ziggler şaşkın. Yerde yatan Janela'ya bakıyor bir süre. Ama arkadan aynı Ziggler'ın yaptığı gibi bu sefer Dunne geliyor ve Ziggler'a Backstabber! Ziggler'ı ringden atıyor. Şimdi yerdeki Janela'yı kaldırıyor ve Bitter End! Bu sefer Bate onu kaldırıyor ve Tyler Driver '97! Bate tuşa gidiyor 1.....2....

3!

Kazananlar ve hala Days of Rising Tag Team Şampiyonları: British Strong Style

British Strong Style belki de kariyerlerinin şimdiye kadarki en zor maçını kazanıyorlar! Hakem onlara kemerlerini getiriyor. Dunne ve Bate birbirlerine sarılıyorlar. Şimdi yoğun yuhalama eşliğinde oradan ayrılıyorlar. Ringe baktığımızda Ziggler ring direğinin orda üzüntüyle ayakta durmaya çalışıyor. Janela ise kendini turnbuckle'a sürükleyip üzgünce düşüncelere dalıyor. Şimdi Ziggler, Janela'nın yanına gidip ondan özür diliyor. Janela mikrofon alıyor.

Joey Janela: Anlıyorum Ziggler, anlamaya çalışıyorum. Belki şuan şu arenada bulunan herkes bizim şu saniye dağılacağımızı düşünüyor. Bana attığın Superkickden dolayı. Cidden acıttı adamım bu arada söylemeden edemedim. Belki senin bana, ya da benim sana ağız burun girişeceğimi öne sürüyor. Eminim ki demin buradan giden puşt sürüsü de bizi bu yüzden ringde yalnız bıraktı. Açıkçası ben cidden kötü bir oğlanım. Ama bazı şeyler var ki kötülük hiçbir şey oluyor. İşte bu durum da o. Maçta olanlar s*kimde değil adamım. Sen beni buraya getirdin, beni bu şirkete geri kazandırdın. Bu iş, bu dava böyle bitemez. Onların peşini bırakmayacağız, asla bırakmayacağız. British Strong Style sizle işimiz bitmedi! Sizinle bir maç daha yapacağız. Tam da Temmuz'da bu kadar güzel bir PPV varken sizi yalnız bırakmak olmazdı. Temmuz'da gerçekleşecek Days of Rising Special şovuna kendinizi iyi hazırlayın! Çünkü bu sefer maçımızda hile ve hurda olmayacak. Sizi kendi memleketinizde hayal kırıklığına uğratacağız. Hadi Dolph...

Janela ve Ziggler sarılıyorlar. Duygusal bir an yaşanıyor. Şimdi ikili yoğun destek eşliğinde orayı terk ediyor. Biz de arka alana gidiyoruz.

Arka alana gidiyorlarken bir anda girişte beliriyor Janela ve Ziggler. Ama bir tuhaflık var! Janela ayakta, Ziggler ise yerde, Janela onun saçından tutmuş ve köpek gibi sürüklüyor! Janela hırslı görünüyor. Ziggler da bu durumdan ötürü neye uğradığını şaşırmış durumda ve duygusal. Arenadan çıt çıkmıyor, herkes buz kesilmiş durumda. Janela, Ziggler'ın saçını bırakıyor ve eğiliyor. Şimdi Ziggler'la yüz yüze. Duygusal bir an yaşayacaklar derken ZIGGLER'A ORTA PARMAĞINI GÖSTERİYOR ŞİMDİ! ZIGGLER ŞAŞKIN.

Şimdi Janela, Ziggler'a Superkick'i yapıştırıyor! Ziggler yerde hareketsiz. Janela şimdi onu saçından sürükleyerek ringe kadar getiriyor. Ziggler bariyerlerden destek alarak zar zor kalkıyor ama Janela ona Calf Kick vuruyor ve Ziggler seyircilerin arasına düşüyor. Şimdi Janela onu tekrar saçından çekerek yanına doğru fırlatıyor. Janela hemen bir sandalye kapıyor ve Ziggler'ı ringe sokuyor. Durmadan vurmaya başlıyor Ziggler'a. Şimdi Ziggler kalkıyor ama tam yüzünün ortasına sandalyeyi geçiriyor! Ziggler'ın vücudu ve yüzü kıpkırmızı! Şimdi sandalyeyi Ziggler'ın boynuna geçiriyor VE BASIYOR! Janela durmak bilmiyor ve şimdi gözünü ring direğine dikiyor. Ringden iniyor kendisi ve Ziggler'ın iki bacağını açıp direğe doğru çekiyor Ziggler'ı. Yapma bunu Joey! Janela şimdi Ziggler'ın iki ayağını iyice direğe doğru çekiyor ve direğe doğru Figure Four Leg Lock bağlıyor! RINGPOST FIGURE FOUR LEG LOCK! Ziggler resmen kendinden geçiyor. Sağlık ekipleri geliyor ve ne yapıp edip zorla ayırıyorlar Janela'yı ama artık fazlasıyla geç. Şimdi Ziggler'ı sedyeye yerleştiriyorlar. Seyirci deli gibi yuhalıyor Janela'yı. Ziggler'ı arka alana götürmeye yeltenirlerken Janela sağlık görevlilerini tek tek yumruklayarak indiriyor. Şimdi Ziggler'ı sedyeye sıkıca bağlayıp sedyeyle beraber Ziggler'ı ring direğine vuruyor! Hızlıca turnbuckle'a çıkıyor ve Ziggler sedyedeyken ona MOONSAULT FOOT STOMP! SEDYE KIRILIYOR! Janela belki tarihin en büyük kazıklarından birisini atarken arka alana gidiyor.

Arka alanda Rick Viktor ve yanında Finn Balor var. Viktor odanın etrafında dolanıp durmakta. Balor ise motive ediyor onu. Şimdi Viktor konuşmasına başlıyor.

Rick Viktor: Açıkçası çok klişe olacak ama asla böyle olmasını istememiştim. Bu duruma düşmemizi, sonsuz bir girdabın içinde kaybolmayı, kardeş gibi bir yoldaş gibi gördüğüm insanla iki köpek gibi savaşmayı hiçbir zaman arzulamamıştım. Ama bazen bazı olaylar ile karşılaşırız ve bu olaylar her geçen gün bizlere yeni kapılar sunar. Küçük ama anlamlı ve bir o kadar acı veren kapılar. Sayılamayacak kadar kapıdan bahsediyorum. Ve biz aciz insanlar o kapılardan birine elbet gireriz. Ama girdiğimiz kapıyı bilemeyiz, çünkü o kapının ne olduğunu bilmiyoruzdur aslında. Bunu belki Tanrı bile bilemezdi. Tüm insanlık hep bu şekilde ilerledi yani bu hep böyleydi. C.U.R.S.E gibi bir olayın içine girdiğimde aralanan kapıyı ben seçmemiştim, sadece anahtarını bulmuştum ama hangi kapı olduğunu bilemiyordum. Bu kemeri omzuma alacağım fırsatın kapısının anahtarını ise hiç bulamamıştım ama o bana anahtarı verdi. BT Gunn! Şuan yanımda olan adamdan bahsediyorum size. Bana kendi elleriyle hangi kapıya gireceğimin anahtarını verdi ve o bunu yapabilen tek varlıktı! Ne bir insan, ne bir Tanrı! Onun sayesinde omzundakini taşıyabiliyorum, onun sayesinde bu şirketteyim, onun sayesinde yaşamıma devam edebiliyorum! Bakın şimdi ise farklı bir kapıdayım. Tehlikeli bir kapıda. Belki içinde oldukça gözyaşı, öfke ve acının olduğu bir kapıdayım. Belki bu kapı beni dünyanın en mutlu adamı yapacak, belki de elimdeki çoğu şeyi alacak. Bunu kimse bilemez elbet. O hariç! Thomas elbet ne olacağını biliyor ama bırakın bu sır onda kalsın. Benim bilebildiğim tek şey ise Sami Callihan'ın uzun zaman önce yanlış kapıya girdiği! Bu kapıya girmesinin bedelini kemeriyle ödedi şimdi ise omzunda duran bu cismi arzuluyor. Ve bugün bu büyük günde Sami ile içimizdeki tüm kapalı kalan kapıların hıncını birbirimizden çıkaracağız. İki eski dost, ve büyük bir maç! Her ne olursa olsun bugün herkes gerçeği öğrenecek, bugün herkes BT Gunn'ı en doruk noktasına kadar hissedecek. Aynı büyük patlama gibi, aynı lanet olası kıyamet gibi! O histen sonra ise herkesin içinde bir pişmanlık olacak. İnanmayanların hepsi deliye dönecek, af dilenecekler. Belki çoğu utancından ruhunu aciz bedenlerinden dışarıya bırakacak. Ve Sami Callihan... Bugün seni ringin altına gömeceğim kardeşim bir daha kalkmaman üzere. Çünkü bu utançla yaşayacağına yerin dibinde sonsuz uykuya yatman senin için daha iyi olacak. Huzur içinde uyu!

Viktor sinirleniyor şimdi. Balor ile aralarında konuşurlarken kameralar ringe dönüyor.

The Birthday Massacre! Matanza ringdeki yerini alıyor ve rakibini bekliyor.

Chris is Awesome! Chris Hero da ringdeki yerini alıyor. Birbirlerine sert bakışlar atıyor ikili.

Street Fight Match
Matanza vs Chris Hero

il çaldığı gibi ikili birbirlerine girişiyorlar. Kıyasıya bir yumruklaşma görüyoruz. En sonunda Hero rakibine bir diz darbesi koyup üstünlüğü alıyor. Ardından köşeye yollamayı deniyor ama Matanza gücünü kullanıp Hero'nun onu köşeye atmasını önlüyor. Hero ısrarla çekmeyi deniyor ama Matanza güç toplayıp Hero'yu kendine çekiyor ve short-arm clothesline vuruyor. Hero sersemliyor. Matanza bir clothesline daha vuruyor rakibine. Hero en sonunda sendeleyip iplere yaslanıyor. Matanza bir hamle için daha Hero'ya doğru koşuyor ama Hero ipleri sarkıtıyor ve Matanza ringin dışına düşüyor. Hero iplerden sekiyor ve Tope con Hero yaparak Matanza'nın üzerine atlıyor! Maç hızlı başladı bayağı. Hero hemen kalkıyor ve Matanza'yı da kaldırıp çelik merdivenlere geçiriyor. Ringin altını karıştırıyor şimdi. Bir kendo stick çıkartıyor. Matanza yavaştan ayaklanıyor ve Hero ona kendo stick ile vuruyor fakat Matanza kendo stick darbesini yemeden Hero'nun elini yakalıyor ve boşta kalan eliyle de yumruğu patlatıyor!

Hero sersemliyor, kendo stick hala elinde ama Matanza, Hero'nun elini tekmeleyip kendo stick'in düşmesini sağlıyor. Bir de body block vuruyor. Ardından çelik merdivenlere gönderiyor Hero'yu! Hero bu kez yerde. Matanza yerdeki kendo stick'i alıyor ve Hero'ya arka arkaya vuruyor o kendo stick ile birkaç kez. Hero acıyla kıvranıyor. Matanza kendo stick'i atıyor ve Hero'yu kaldırıp bariyerlerin dibine kadar gidiyor. Onu stalling suplex pozisyonuna alıyor. Ama Hero sıyrılıyor ve Matanza'nın arkasında kalıyor, ardından onu ittirip bariyerlere yapıştırıyor. Hero bariyerlere tutunup kendine gelmeye çalışıyor. Matanza ise yerde. Hero, Matanza'yı kaldırıyor ve yumruğu patlatıyor. Bir yumruk daha vuruyor. Üçüncüyü de vuracakken Matanza onun yumruğunu bu kez yakalıyor ve bir yumruk da o patlatıyor. Yerdeki kendo stick'i alıyor ve Hero'nun karnına vuruyor o kendo stick ile!

Hero karnını tutarak tek dizinin üzerine çöküyor. Onun kafasına bir de tekme oturtuyor Matanza. Stomp darbeleriyle çalışmaya devam ediyor Hero'nun karnına. Şimdi de standing shooting star press yapıyor ama Hero dizleriyle Matanza'yı bloke ediyor. İki isim de yerdeler şimdi. Hero bir süre sonra kalkıyor ve Matanza'yı da kaldırıp ringe sokuyor. Kendisi giriyor sonra. Matanza yavaş yavaş ayaklanırken Hero iplerden sekiyor ve running knee strike'ı yapıştırıyor Matanza'ya! Tuşa gidiyor 1...2'de atıyor Matanza. Hero, Matanza'yı kaldırıp köşeye yolluyor ve Matanza köşeye çarpıp gelince Hero ona rolling elbow'u yapıştırıyor! Bir daha tuşa gidiyor Hero 1...2'de atıyor yine Matanza! Hero çıldırıyor adeta. Son çare olarak Matanza'yı bir daha kaldırıyor ve Hero's Welcome pozisyonuna alıyor ama Matanza ondan sıyrılıyor. Hero yine ona doğru koşuyor ama Matanza onu kucağında yakalayıp Wrath of the Gods yapıyor! Tuşa gidiyor 1...2...

Hero atıyor! Matanza şaşkın, galibiyete yakındı ama olmuyor. Matanza ringden çıkıyor ve bir masa çıkartıyor ringin altından. Bir de benzin ve çakmak çıkarıyor ve benzini masaya döküp ateşe veriyor. Ardından aprona çıkıyor ama Hero ona doğru koşuyor! Ama Matanza da son bir hamleyle Hero'ya yumruğu patlatıp püskürtüyor onu. Hero daha da sert bir yumrukla karşılığını veriyor ona! Matanza dengesini kaybediyor ama düşmemek için elinden geleni yapıyor! Hero da iplerden geçiyor ve o da apronda. Bu sırada Matanza bir yumruk daha patlatıyor Hero'ya. Hero düşmüyor. Üstüne bir de o yumruk vuruyor. Matanza da karşılık veriyor. İkisi de sersemlemiş durumdalar ama düşmemek için can havliyle tutunuyorlar! Aynı anda headbutt vuruyorlar birbirlerine! İkisi de düşüyor! İkisi de alev alev yanan masanın üzerine düşüyor! Tam üç hafta önce birbirlerine yaptıklarının aynısını yapıyorlar fakat bu kez yanan masanın üzerine düşüyorlar! Hemen birkaç görevli gelip söndürüyor onları. Hero da Matanza da kıvranıyorlar yerde.

Hero aprondan destek alıp tutunarak kalkıyor. Matanza da sürükleniyor ve tutunacak bir yer arıyor. Hero bu esnada yerdeki masa parçalarını ayaklarıyla iteliyor ve spiker masasının üzerini dağıtmaya başlıyor. Şimdi de Matanza'yı kaldırıyor ama Matanza bir anda onu ittirmeye başlıyor! Hızla gidiyorlar ve Matanza, Hero'yu bariyerlere gömüyor! Hero yerde, Matanza da onun üzerinde! Matanza peş peşe yumruklar vuruyor Hero'ya. Ama Hero kayıtsız kalmıyor ve Matanza'yı altına alıp bu kez o yumrukluyor rakibini! Şimdi Matanza çeviriyor ve birkaç yumruk sallıyor, Hero da yine çevirip birkaç yumruk vuruyor ve Hero da en sonunda bitkin düşüp kendini yere bırakıyor. Seyircilerden alkış geliyor ikiliye. Hero ve Matanza çevrelerindeki demir parmaklıklara tutunup kalkıyorlar. Hero, Matanza'ya bir yumruk sallıyor ancak Matanza sıyrılıyor ve Hero'yu kafasından tutup o demir parmaklığa defalarca geçiriyor! Hero'nun kaşında açılma var. Matanza, Hero'yu tutup ringe sokuyor ve kendisi de ringe giriyor. Ama Matanza ringe girer girmez Hero bir anda ayaklanıyor ve Matanza'ya HERO'S WELCOME! Hero son gücünü kullanıyor! İkisi de yerde şimdi! Hero zor da olsa kolunu Matanza'nın üzerine koyuyor 1...2...

Matanza atıyor! Matanza atıyor! Hero'nun şaşkınlığı belli oluyor fakat ayağa kalkacak mecali dahi yok. Başındaki kanama durmuş değil. Hero en sonunda ayaklanıyor ve ringden çıkıp ringin altından bir raptiye kutusu alarak dönüyor. O kutuyu açıyor ve raptiyeleri ringin ortasına döküyor! Kutuyu bir yere fırlatıyor ve Matanza'yı powerbomb için kaldırıyor ama Matanza, Hero'ya arka arkaya yumruklar vurup sıyrılıyor ve Hero'yu köşeye ittiriyor, Hero köşeye çarpıp geri geliyor ve Matanza ona running european uppercut'ı geçiriyor! Hero arkası dönük bir şekilde köşeye yapışıyor ve Matanza ona german suplex yapıyor ama Hero ayakları üzerinde kalıyor! Matanza onu fark eder etmez arkasını dönüyor ama onu Hero'nun Big Boot'u karşılıyor! Matanza yerde. Hero, Matanza'yı kaldırıp yine powerbomb'a alıyor. Matanza defalarca yumruklar atsa da Hero bu kez sıkı tutuyor rakibini. Matanza yumruk vurmayı halen sürdürüyor ve Hero'nun dengesi kayboluyor! Matanza, Hero'nun üzerine, Hero da raptiyelerin üzerine çakılıyor! Plancha yapmış gibi oluyor tıpkı. Matanza rakibinin üzerinden kalkmıyor ve hakeme saymasını söylüyor. Hakem sayıyor, taraftarlar da ona 1...2... Hero atıyor! Yoğun cheer reaksiyonu var arenada! Bir türlü başaramadı ikili! Matanza güç bela kalkıyor ve ringden çıkıp bir raptiye kutusu daha kapıyor. Ringe dönüp döküyor raptiyeleri. Hero'yu Wrath of the Gods pozisyonuna alıyor ama Hero reverseliyor ve Hero's Welcome! Raptiyelerin üzerine! Matanza iptal! Hero, Matanza'yı kaldırıyor ve bir Hero's Welcome daha! Matanza'nın gövdesi kanlar içinde! Hero tuşa gidiyor 1...2...

3!

Kazanan : Chris Hero

En sonunda bitiyor bu kıran kırana maç! Chris Hero çok zorlandığı bu maçtan galip ayrılmayı başarıyor. Ayaklanıyor ve hakem onun elini kaldırıyor. Ringden ayrılıyor Hero ve giriş kısmına kadar ilerliyor. Orada kutlamasını yapıyor ve bir yandan Matanza'ya bakıyor. Sağlık görevlileri de Matanza ile ilgileniyor. Biz de arka alana geçiyoruz.

Chance maçı katılımcılarının bazılarının maçtan önce son sözlerini dinliyoruz. Kamera ilk olarak James Storm'u gösteriyor.

James Storm: Uzun zamandır başarıya açım ve bu maç bana büyük bir fırsat sunuyor. Bu bulunmaz nimeti elimden kaçırmayacağım ve o çantayı kapacağım. İşiniz zor beyler.

The Brian Kendrick: İnsanlar konuşuyorlar, konuşuyorlar ve konuşuyorlar... Ben? Ben de konuşuyorum ama işimi yapmasını biliyorum. The Brian Kendrick olarak şu an buradayım ama ilerleyen saatlerde bir merdivenin tepesinde loserları izliyor olacağım. Çok konuşan, boş kovalayan insanlara her zaman olduğu gibi zirvenin en uç noktasından bakacak ve onlara Benjamin Franklin saçacağım. Çünkü ben de çok var, onlarda hiç yok.

Braun Strowman: Birkaç böcek ezerek merdivenin tepesine tırmanıp bir çantayı almak dağ gibi bir adam için zor olmasa gerek. O yüzden iddialarınızı geri çekin ve konuştuklarınız için benden af dileyip yolunuza devam edin. Çünkü ben de o maçta olacağım.

James Storm: Senden af dileyip yolumuza devam mı edelim? Sen kim oluyorsun ha?

The Brian Kendrick: Atara tatara gerek yok Storm. Çünkü kaybedeceksin, sen de o da. O yüzden esas oğlan ayaklarını bırakıp yoluna devam et.

Braun Strowman: Bir haşere için fazla iddialısın. Bana arka alanda saçtığın o Abraham Lincoln'ler ile mi karşı koyacaksın? Ringde güçlü olan taraf belli. Görüyorsun... Beni, bu vücudu alt etmek zor.

James Storm: Onun için olabilir ama benim için zor değil. İstiyorsan deneyip görelim ha?

Strowman ve Storm birbirlerine giriyorlar ama görevliler hemen yetişiyor oraya ve iki ismi ayırıyorlar. TBK sakin sakin olayları izlerken ıslık çalarak odasına ilerliyor.

The Machine Gun! Karl Anderson ringdeki yerini alıyor ve rakibini bekliyor.

Domination! International Openweight Champion Bobby Lashley ringdeki yerini alıyor. Kemerini hakeme veriyor.

International Openweight Championship
Bobby Lashley (c) vs Karl Anderson

İkili lock-up'a alıyor birbirlerini. Lashley, Anderson'ı köşeye kadar itekliyor ve dirseğiyle sıkıştırıyor Anderson'ın kafasını. Hakem uyarınca bırakıyor Anderson. Hakem araya girip Lashley ile konuşuyor. Sonra çekiliyor ve Lashley, Anderson'ı kolundan çekip çaprazdaki köşeye atıyor ve hemen ona doğru koşuyor ama Anderson çekiliyor ve Lashley köşeye çarpıyor. Anderson da hemen ona sert bir diz darbesi vuruyor. Lashley yere yığılıyor. Anderson iplerden sekiyor ve knee drop yapıyor Lashley'e. Ardından ona headlock bağlıyor. Lashley biraz zorlanıyor gibi dursa da bir süre sonra toparlanıyor ve ayaklanıyor. Hala kilit halindeler. Lashley, Anderson'un karnına birkaç yumruk vuruyor ama Anderson diziyle Lashley'in karnına geçiriyor bir tane. İplerden sekiyor ama Lashley onu sidewalk slam ile karşılıyor! Tuş deniyor, 1.....2'de atıyor Anderson. Lashley, Anderson'ı kaldırıyor ve overhead belly-to back suplex yapıyor ama Anderson ayakları üzerinde kalıyor! Önündeki Lashley'i köşeye sert bir şekilde itiyor. Ama Lashley köşeye çarptıktan sonra lariat'ı koyuyor Anderson'a! Anderson takla atarak yere yığılıyor. Lashley şöyle bir silkiniyor ve ardından Anderson'a single arm powerbomb yapıyor! Tuşa gidiyor 1...2...

Anderson atıyor. Lashley hiç hız kesmeden Anderson'ı kaldırıyor ve iplere yolluyor. Ama Anderson iplerden gelmiyor. Durduruyor kendini. Lashley hızla ona doğru koşuyor ama Anderson son bir hamleyle ipleri aşağı sarkıtıyor ve Lashley ringin dışına düşüyor! Lashley ayaklanmaya çalışıyor, Anderson da aprona geçiyor ve single leg dropkick yapıyor Lashley'e! Anderson hemen ayaklanıyor ve Lashley'i kaldırıyor ama Lashley bir anda Anderson'ı köşedeki demirlere ittiriyor! Anderson yerde, Lashley de bariyerlerden destek alarak kendine gelmeye çalışıyor. Kısa bir süre sonra Anderson'a doğru yöneliyor ama Anderson da bu esnada ayaklanıyor ve çelik merdiven basamaklarından zıplayarak knee strike vuruyor Lashley'e! Anderson iyi iş çıkartıyor şu ana kadar. Lashley dominant olmaya çalışsa da Anderson onu zorluyor. Bu knee strike'tan sonra alkış alıyor seyircilerden Anderson. Ardından Lashley'i ringe sokuyor ve köşeye çıkıyor Diving Neckbreaker için. Lashley de yavaş yavaş ayaklanıyor ve Diving Neckbreaker! Hayır, Lashley'den mükemmel bir Spear geliyor! Anderson yarı baygın, Lashley kolunu koyuyor Anderson'ın üzerine 1...2...

Anderson atıyor yine! Lashley şaşkın, hakeme ısrarla itiraz ediyor ama hakem Anderson'ın 3 olmadan omzunu kaldırdığı konusunda ısrarcı. Lashley artık işe son noktayı koymak için Anderson'ı kaldırıyor ve Dominator pozisyonuna alıyor. Ama Anderson o pozisyondan son anda sıyrılıyor ve arkasına düşüyor Lashley'in. Lashley arkasını döndüğü gibi Anderson'dan spinebuster geliyor! Anderson kendini direkt Lashley'in üzerine koyuyor ve hakem sayıyor 1...2... Lashley atıyor! Anderson da ayaklanamıyor, Lashley de yerde. Hakem saymaya başlıyor. Bu esnada Anderson yavaş yavaş iplere ulaşıyor. Lashley de sürüklenerek iplere kadar gidiyor. İkisi de kalkıyorlar. Anderson yumruğu vuruyor, Lashley de karşılığını veriyor ona. Anderson bu kez knife edge chop vuruyor Lashley'in göğsüne. Birkaç kez daha vurup iplere yollamak istiyor ama Lashley yapıyor bunu. Anderson iplerden sekiyor ve calf kick'i geçiriyor Lashley'e. Ardından boston crab bağlıyor sağ bacağına Lashley'in. Lashley zorlanıyor. Anderson inatla ve sertçe sıkıyor kilidi. Fakat çok geçmeden Lashley fırsatını buluyor ve bozuyor kilidi. Anderson hızla Lashley'e doğru koşuyor ama Lashley'den lariat geliyor! Lashley köşeye geçiyor ve Anderson'ın kalkmasını bekliyor. Anderson kalkıyor ve Lashley ona Spear'ı geçiriyor! Ama Anderson çekiliyor ve Lashley'i ring post'a ittiriyor! Lashley köşeye çarpıyor omzunu. Ardından sersem bir şekilde doğruluyor ve Anderson onu omuzlayıp Swivel Gun Stun yapıyor! Bu kez bitti gibi. Anderson hemen tuşa gidiyor 1...2...

What?? Lashley son anda atıyor! Anderson şok geçiriyor adeta. Çok yaklaşmıştı galibiyete ama başaramıyor rakibini tuş etmeyi. Anderson kalkıyor ve artık en son çare olarak köşeye çıkıyor Diving Neckbreaker için. Lashley kalkıyor ve Anderson atlıyor. Fakat Lashley onu kucağında yakalıyor! Bir süre turluyor ve Running Powerslam! Hemen tuşa gidemiyor, hala az önce yediği Swivel Gun Stun'ın etkisinde Lashley. Ama sürüne sürüne ulaşıyor Anderson'a, kolunu koyuyor ve hakem sayıyor 1...2... Anderson da atıyor! Bir türlü yenişemiyorlar Lashley ile Anderson! Seyircilerin alkışını da alıyorlar bu sırada. Lashley yavaştan ayaklanıyor. Anderson hala kendine gelebilmiş değil, Lashley onu kafasından tutup kaldırmak istiyor ama Anderson bir anda Lashley'in ayaklarından tutup onu yere düşürüyor ve yumruklamaya başlıyor onu! Ölümüne yumrukluyor adeta! Ama Lashley'in kendini toparlaması uzun sürmüyor ve Anderson'ı altına alıp bu kez yumruklayan taraf o oluyor. Bir süre sonra Anderson sıyrılıyor ama. Ayaklanıyor ve Lashley ona döner dönmez superkick'i koyuyor! Lashley kendini yere bırakıyor! Anderson da köşeye yaslanıp kendine gelmeye çalışıyor. Stunner için rakibinin kalkmasını bekliyor köşede. Ama Lashley sürünerek ringi terk ediyor ve yoğun bir boo alıyor seyirciden. Lashley 1-2 seyirciyle laf dalaşına girerken Anderson da ringden çıkıyor ve Lashley'e arkadan bicycle kick vuruyor. Lashley bariyerlere çarpıyor ve Anderson onu köşedeki demire doğru ittirmek istiyor ama Lashley ağırlığını koyuyor ve kendini durdurup Anderson'ı ittiriyor demirlere! Anderson düşmüyor ama sersemliyor. Lashley de onu sert bir lariat ile yere yıkıyor. Tutup fırlatarak spiker masasının oraya kadar ilerletiyor Anderson'ı. Ardından masayı dağıtıyor ve Anderson'ı masaya yatırıyor. Kendisi de çıkıyor masaya ve Dominator pozisyonuna alıyor Anderson'ı...

Ama Anderson sıyrılıyor ve superkick'i patlatıyor Lashley'e! Lashley düşmüyor ve Anderson bir superkick daha koyuyor! Lashley bu kez yığılıyor yere. Anderson da masadan iniyor ve Lashley'i kaldırıp ringe sokuyor. Kendisi de ringe girip tuşa gidiyor 1...2... Lashley atıyor. Anderson'ın bakışlarından artık bezmiş olduğu belli oluyor. Anderson kalkıyor ve Lashley'in kalkmasını bekliyor. Lashley kalkıyor ve Anderson ona GunStun vurmak istiyor ama Lashley onu ittiriyor. Anderson iplerden sekiyor ve Lashley ona aniden Spear'ı geçiriyor! Anderson iptal! Lashley tuşa gidiyor 1...2... Anderson atıyor! Yok artık! Kickout kapışması seyrediyoruz adeta. İki isim de bitmiş durumda ama pes etmeyi pek düşünmüyorlar. Lashley, Anderson'ı kaldırıyor sinirle ve köşeye atıp tekmelemeye başlıyor. Hakem, Lashley'i uyarıyor ama Lashley durmaya pek niyetli değil. Yumrukları da serpiştiriyor aradan. Hakem sayıyor 1-2-3-4... Lashley bırakıyor en sonunda. Anderson iyice bitkin gibi görünüyor. Lashley onu çaprazdaki köşeye yolluyor ama Anderson'ın ayakta duracak hali yok ve köşeye çarpıp kendini yere bırakıyor. Lashley, Spear için rakibinin kalkmasını bekliyor. Anderson kalkıyor ve Lashley ona Spear'ı koyuyor! Ama Anderson çekiliyor ve bir de Lashley'i köşeye ittiriyor! Lashley ring post'a çarpıyor! Omzu da sıkışıyor köşeye. Anderson da iplere yaslanıp kendine gelmeye çalışıyor. Lashley de yavaş yavaş kalkıyor ve bitkin olan Anderson'a lariat vurmak istiyor ama Anderson eğiliyor ve superkick! Arkasından Gun Stun'ı vuruyor! Anderson köşeye çıkıyor. Lashley yavaş yavaş kalkıyor ve Anderson ona Diving Neckbreaker yapıyor! Tuşa gidiyor Anderson. 1...2...

3!

Kazanan ve yeni International Openweight Şampiyonu : Karl Anderson

Anderson kemerin yeni sahibi oluyor! Görevliden kemerini alıp sevinirken JOEY JANELA ARKADAN GELİYOR VE ALLAH KİTAP DEMEDEN SALDIRIYOR ANDERSON'A!, Anderson'ı köşeye atıp arka arkaya yumruklar atıyor. Ama Anderson da hemen karşılığını verip yumruklamaya başlıyor Janela'yı! Kısıldığı köşeden kurtuluyor ve Janela'nın karnına arka arkaya diz darbeleri vuruyor ama Janela bir şekilde Anderson'dan kurtuluyor ve atıyor kendini ringden! Anderson yerden kemerini alıyor ve Machine Gun eşliğinde Janela'ya bakıp kaldırıyor kemerini. Janela da ona bakıyor asabi bir şekilde.

Chance maçı katılımcılarının diğerlerini görüyoruz ekranda.

Jeff Hardy: Altı adamın olduğu, merdivenlerin göz önünde olduğu ve kendimi kanıtlamam için bana sunulmuş bir maç. Bu fırsatı tepmeyeceğim. Yarım kalmıştı ve chance maçından galip gelerek kaldığım yerden devam edeceğim.

Ted DiBiase: Uzun süredir bağımsız federasyonlarda ter döktüm ve şu an Days of Rising'deyim. Ve bu yetmezmiş gibi ayağıma Chance maçı gibi muhteşem bir şey gelmişken bunu geri tepemeyeceğim baylar çok üzgünüm. Orada işiniz zor olacak.

Wolfgang: İnsanlar istemesin ya da istemesin gecenin sonunda oradan o çanta ile ayrılacağım ve diğerlerinin bunu engellemek için yapabilecekleri hiçbir şey yok. Bu gece, bu gece benim gecem. Bu iş bitiyor.

O sırada Ted DiBiase, Wolfgang'a bir şey söylüyor ve ikili birbirlerine giriyorlar. Jeff Hardy görevlileri çağırıyor ve iki isim ayrılıyorlar. Biz de ringe dönüyoruz.

Girişin iki tarafında iki merdiven görebiliyoruz. Ayrıca ringin etrafında da 3 tane merdiven var. Ringin altında merdivenler çıkarılmayı bekliyor, en sonunda ise havada asılı duran Chance Briefcase'i gösteriyor kameralar. Seyircilerden bu anda muhteşem bir "cheer" geliyor.

Auuuu! Kurt ulumaları duyuluyor ve kameralar girişe dönüyor. Wolfgang şarkının başlamasıyla elini ağzına koyup megafon yapmış şekilde girişte gözüküyor. "I am ready, let's do it!" diye bağırıyor ve ağır adımlarla ringe doğru ilerliyor. Ringe girip köşeye çıkıyor ve klasik tauntunu yapıyor.

Sorry! About damn your luck! Wolfgang daha köşeden inmeden müzik duyuluyor, Wolfgang gözünü ringe çeviriyor. James Storm gözlüğü, şapkası, üstünde pelerin tarzı kıyafeti ve elinde birasıyla "Johnny Cash Listen!" diye bağırarak girişte gözüküyor. Girişte durup gözlüğünü çıkarıyor ve pyrolar patlıyor. Ardından birasını yudumlayarak hızlı adımlarla ringe doğru ilerliyor, çelik merdivenlerden çıkıp şapkasını çıkarıyor ve ring demirine asıyor. Ringe girmeden önce bira şişesinin son damlalarını yudumluyor ve ringe girip Wolfgang ile göz göz geliyor.

İkili bakışırken bağırış sesiyle girişe dönüyorlar. I am Stronger duyuluyor ve kemeriyle beraber Braun Strowman ağır adımlarla rampaya geliyor. Rampada ellerini yumruk yapıp iki kere birbirine vurduruyor. Ardından kemerini alıp kaldırıyor ve tekrar omzuna koyuyor. Spiker masasına kadar gidip kemerini oraya bırakıyor ve kenardaki merdivene birkaç kez vuruyor.

THE MONEY COMEEEEEES! Braun Strowman ringe girerken The Brian Kendrick girişte gözüküyor. İki görevli rampada durmuş para saçıyorlar, The Brian Kendrick ikisinin arasına geçiyor ve parayla duş alıyormuş gibi hareketler yapıyor. Bu sırada havai fişekler patlıyor, The Brian Kendrick yüzünde mutlu bir tebessümle ringe doğru ilerliyor. Yukarıda asılı duran çantaya bakıyor ve çıkardığı bir Benjamin'i öpüp ringe yapıştırıyor. Ardından ringe giriyor.

No More Words! Seyircilerin en sevdiği isimlerden birisi olan Jeff Hardy girişte gözüküyor eğlenceli tavırları ile yine, sekerek rampaya kadar geliyor. Rampada klasik tauntunu yapıp seyircileri iyice coşturuyor ve ağır adımlarla ringe doğru ilerliyor. Hemen iplerden ringe giriyor ve köşeye çekiliyor.

I Come From the Money! Ted DiBiase girişte gözüküyor, Chance maçının son katılımcısı ağır adımlarla rampaya geliyor. Seyircilerin uzattığı ellere cevap veriyor.

Derken birisi ona saldırıyor arkadan! Şimdi kameralar yavaş yavaş yukarı doğru kalkıyor ve görüyoruz ki bu Mark Henry! Mark Henry mikrofonu kafasına geçiriyor Ted'in ve üst üste yumruklar atıyor, hiç vakit kaybetmeden World Strongest's Slam! Mark Henry, Ted'i kaldırıp rampanın yanındaki boşluğa fırlatıyor ve Ted düşüyor! Mark Henry yerden mikrofonu alıp konuşuyor.

Mark Henry: Ted DiBiase adlı gereksizin son hali bu. Chance maçının yeni bir katılımcıya ihtiyacı var sanırsam!

Seyircilerden yuhalama gelirken Mark Henry devam ediyor.

Mark Henry: Ve bu yeni katılımcı, hemen ringe geliyor. Hayır, ben değilim. GTW'nin yeni bir kişiyi görmesi lazım, Chance maçının son katılımcısı The Modern Day Mahajara, Jinder Mahal!

Sher! Hindistan'dan GTW'ya muhteşem bir yolculuk, sonunda burada! Jinder Mahal girişte gözüküyor, alnındaki teri silip üstündeki kıyafetini çıkarıyor ve ağır adımlarla ringe geliyor. Mark Henry ise ringin kenarında bekliyor.

6-Man Ladder Match for Chance Briefcase
Wolfgang vs. James Storm vs. Braun Strowman vs. The Brian Kendrick vs. Jeff Hardy vs. Jinder Mahal

Zil çalıyor ve büyük fırsatın tepedeki çantada olduğu maç başlıyor! Braun Strowman ile Wolfgang birbirine giriyorlar, The Brian Kendrick ise köşeye çekilmiş izlerken James Storm hızlıca Jumping Corner Back Elbow ile rakibinin üstüne atlıyor. Storm rakibine üst üste yumruklar atarken Jinder Mahal onu çekiyor ve kafasından tutup suratına bir diz atıyor, Cravate Knee Strike! Üst üste diz darbelerinden sonra Storm sersemlemiş bir şekilde arkasını dönüyor derken The Brian Kendrick ikinci iplerden zıplıyor ve Twisting Springboard Dropkick! Storm yere yapışıyor, The Brian Kendrick ayağa kalkıyor ama Jeff Hardy kalkamadan kafasından tutup Snap DDT koyuyor. Ardından hemen köşeye çıkıyor derken Strowman, Wolfgang'i ringden yollamış durumda ve ayağına bir dirsek atıyor. Hardy hayalarını tutarak köşe demirine giriyor resmen, Strowman elleriyle alıyor Hardy'i köşeden ve YOKOSUKA CUTTER! Çok erken değil mi ancak bu sırada Jinder Mahal dışarıdan merdiveni ringe sokmuş durumda, Strowman ayağa kalkınca yapıştırıyor sandalyeyi! What the fuck? Strowman işlememiş gibi dönüyor ve sandalyeyi itmeye başlıyor, Mahal sandalye ile ipler arasına sıkışıyor. Strowman bastırıyor iyice!

Fakat Mark Henry ringe dalıyor ve Strowman'in ensesine bir yumruk indiriyor, ardından kaldırmak istiyor ancak Strowman bir yumruk atıyor. Ardından üst üste yumruklar atarken Mark Henry ringden iniyor ancak Mahal'e bir sandalye atıyor ve Mahal sandalyeyi indiriyor Strowman'a. Strowman sarsılıyor, Mahal üst üste darbeler vuruyor ve Strowman maçta ilk defa yıkılıyor! Mahal hemen merdiveni kuruyor, daha ilk adımlarını atarken James Storm kafasında bira şişesini patlatıyor! Mahal yer yığılırken ringin kenarında Mark Henry yere çöküyor, Storm rakibini kaldırıp köşeye fırlatıyor. Bu sırada Wolfgang rakibini üstüne koşuyor hemen suratına sert bir Heel Kick vurup apış arasına alıyor ancak Storm tersine çeviriyor ve Alabama Slam! Wolfgang sırtını tutarak iplere doğru yuvarlanıyor. Storm etrafını kolaçan edip merdiveni düzeltiyor ve tırmanmaya başlıyor. Storm en uca kadar çıkıyor neredeyse ancak bir anda hızla Jeff Hardy diğer taraftan koşuyor, ikili tepede elbowlaşıyorlar. Galip çıkan Jeff oluyor ve rakibini ringden aşağıya itiyor ancak bu resmen Strowman'in üstüne Frog Splash oluyor! Jeff Hardy çantaya uzanıyor... Bu sefer The Brian Kendrick! Merdiveni itiyor ve Jeff Hardy düşüyor, hayır! Jeff Hardy en üstteki iplere geçiyor arkası dönük zorlansa da başarıyor bunu ve SPRINGBOARD WHISPER IN THE WIND! Jeff Hardy'den muazzam bir hareket!

Jeff Hardy seyircilerin çığlıklarıyla beraber ayağa kalkıyor ve klasik tauntunu yapıyor. Ardından ringden çıkıp bir merdiven daha çekiyor ve ringe atıyor, bu sırada Braun Strowman üstünden Storm'u atmış ve yavaş yavaş ayağa kalkıyor. Jeff Hardy aprona çıkıyor bu sırada ve Strowman önce dönünce iplerden zıplıyor ancak Strowman havada yakalıyor rakibini. HIZLICA SIT-OUT POWERBOMB! Strowman diğer yemlerine bakarken Jinder Mahal hemen ringden yuvarlanıyor ve Mark Henry'nin yanına çekiliyor. Strowman ona bakıyor ancak arkasından The Brian Kendrick sırtına atlıyor ve boğazını sıkıyor. Strowman üstünden atmaya çalışıyor rakibini, bu sırada Wolfgang yavaş yavaş köşeye çıkıyor. Strowman sırtından önüne kadar alıyor rakibini ve Wheelbarrow Facebuster! Kalanlar için arkasını dönüyor ancak Wolfgang'e dönüyor gözü, Wolfgang köşeden atlıyor ve THE HOWLING! Muhteşem, 2.03'lük devi yıkıyor Wolfgang ve coşmuş bir şekilde ayağa kalkıyor, hemen merdivene tırmanmaya başlıyor. Ringin dışından hemen Jinder Mahal ringe koşup ayaklarından çekmek istiyor rakibini ancak suratına stompu basıyor Wolfgang, Mahal suratını tutarak yere yıkılıyor. Wolfgang çantayı tutuyor!

Wolfgang çantayı sökmek için uğraşırken The Brian Kendrick karşısından tırmanıyor, o da zirveye ulaşıp çantayı tutuyor. İkili çantayı bırakmıyor, Wolfgang bir headbutt vuruyor. The Brian Kendrick düşecek gibi oluyor ancak son anda tutunuyor merdivene, Wolfgang'i itiyor aşağıya ve Wolfgang dayansa da düşüyor ringde! Mahal son anda fark ediyor ve çekiliyor, Wolfgang sert bir şekilde ringe düşüyor. Suratını tutarak ringden dışarıya çıkıyor, Jeff Hardy ise hadi sende benim yaptığımı yap dercesine merdiveni itiyor. The Brian Kendrick iki ayağı üstüne düşmeyi başarıyor, bileğini tutarak kendini doğrultuyor. Jeff Hardy rakibinin omzundan tutuyor derken The Brian Kendrick rakibinin kafasından tutup iplerden koşup zıplıyor ve SLICED BREAD NO 2! The Brian Kendrick, Jeff Hardy'e borcunu ödüyor resmen ve omzunu tutuyor bir süre. Bu sırada Wolfgang ringe giriyor, ayağa kalkan James Storm'un suratına bir yumruk atıyor. Ardından bir tane daha, James Storm karşılık veriyor ve çok sert yumruklar atıyor. Wolfgang yumruk atacakken sıyrılıyor ve arkasına geçip Lungblower yapıyor, Wolfgang sırtını tutarak arkasını dönüyor ama JAMES STORM! LAST CALL! James Storm hemen merdivene tırmanıyor.

Ancak uzanamıyor çantaya, inip merdiveni düzeltecekken Braun Strowman sırtına dokunuyor. James Storm back elbow vurup dönüyor ancak çok sert bir Clothesline yiyor! James Storm merdivene çarpıp yıkılıyor, merdivende üstüne düşüyor. Braun Strowman merdivenin üstüne oturuyor, James Storm acıyla bağırıyor. Bu sırada Jeff Hardy ayakta, The Brian Kendrick'i yere yıkmış durumda ve iplerden sekiyor. Braun Strowman'in baldırına bir tekme atıyor ve TWIST OF FATE! Braun Strowman kafasını merdivene çarpıyor, suratını tutarak ringden iniyor. Mark Henry ringin dışında ona saldırıyor, suratına üst üste stomplar vuruyor. Jeff Hardy ise yavaş yavaş ayağa kalkan rakiplerine bakıyor, James Storm'a dönüyor. Storm hemen Last Call deniyor ancak Jeff çekiliyor ve The Brian Kendrick'e geliyor! LAST CALL'I YİYOR KENDRICK! James Storm, Jeff'in üstüne koşarken Wolfgang karşısına çıkıyor ve Bodyblock koyuyor. Storm düşmeden tutuyor ve SLAM DUNK ANCAK SON ANDA STORM'DA DDT YAPMAYI BAŞARIYOR! İKİ İSİMDE YERDE, HEM DEM MERDİVENİN ÜSTÜNDE VE JEFF HARDY KÖŞEDE! SWANTOOOOONNN BOOOOOMB! Wolfgang ve Storm'un sırtı felç geçiriyor. İkisi de kendini ringin dışına bırakıyor, Jeff kalkıyor ve merdivene tırmanıyor! Çantayı tutuyor ve... çekiyor!

Ancak Jeff yavaş yavaş yamuluyor çünkü unuttuğu bir isim var, Jinder Mahal itiyor merdiveni ve Jeff Hardy boğazını iplere çarpıp ringin dışındaki zemine düşüyor. Mark Henry, Strowman'i bırakıp hemen ona doğru koşuyor ve senton yapıyor, Jeff Hardy'nin bağırsakları çıkıyor. Jinder Mahal ayağa kalkmaya çalışan Storm'u görüyor, kollarından tutuyor ve Full Nelson Slam, nam-ı diğer KHALLAS! Jinder Mahal, GTW'da ki ilk maçında zafere koşuyor resmen, seyircilerden çok büyük yuhalama var. Hiç kimse ayakta değil, herkes yerde perişan halde. Dışarıda ise Mark Henry ortalığı kolaçan ediyor, hem de Strowman'i oyalıyor bir oraya bir buraya fırlatarak. Mahal çantayı tutuyor ve...

Ancak çekemiyor, fırsatını bulup Jeff Hardy ringe dalıyor ve Jinder Mahal'ı tutuyor arkasından, yapma! DIVING TORNADO BULLDOG! Jinder Mahal'ın düşüşü Mark Henry'nin gözlerine şaşkınlık ifadesi geliyor, Braun Strowman ise bir Lariat vurup rakibinden kurtuluyor bu sırada. Strowman tam ringe dalacakken Wolfgang bir Basement Dropkick vuruyor, hemen iplerden sekiyor ve Tope Suicada! İki isimde ringin dışına yatıyorlar. Ringde ayakta The Brian Kendrick ve Jeff Hardy var, iki isim birbirine giriyorlar. Jeff hemen kurtulup merdivene koşuyor ve tırmanıyor. Çantaya uzanıyor ancak karşısında The Brian Kendrick tırmanıyor hızlıca. İkili tepede yumruklaşıyorlar, Kendrick ayağını merdivenin basamakları arasından sokuyor ve ayak bileğine bir tekme atıyor Jeff'in. Jeff zar zor tutunuyor merdivene, Kendrick bir tane daha atıyor, hemen bir tane daha ve Jeff düşmüyor. The Brian Kendrick en üstüne çıkıyor merdivenin, Jeff'te hızla öyle. İkili zar zor ayaktalar, The Brian Kendrick omzuna almak istiyor rakibini ancak Jeff yumruk atıyor, iki isim bu böyle olmaz dercesine iniyor aşağıya. The Brian Kendrick üstüne atlayan rakibini omzuna alıyor, yapma lütfen. Jeff'in boynunun ağrıdığı bölümleri görüyoruz maçta ve BURNING HAMMER GELİYOR! BURNING HAMMER! JEFF HARDY BAYILIYOR! The Brian Kendrick hemen tırmanıyor ve çantayı tutuyor, kancasını sökmeye çalışıyor..

Ve söktü! Chance Briefcase'in, ana kemer kontratının sahibi The Brian Kendrick!

Kazanan ve Chance Briefcase'in Sahibi: The Brian Kendrick

Konfetiler patlıyor ve The Brian Kendrick zaferin tadını merdivenin tepesinde çıkarıyor! Çantasını havaya kaldırıyor ve hemen görevlilerden ceketini istiyor. Ardından ceketini getiren görevliye bir şeyler fısıldıyor. Bu arada konfetiler duruyor ve bir anda para yağmaya başlıyor ringe konfeyi niyetine! Ringin her yeri para olmuş durumda. Hem konfeti aletlerinden, hem de ringin etrafında biriken görevlilerden gelen paralar ringde tek bir boşluk bile bırakmamış halde!

The Brian Kendrick: Çok büyük bir rezillik, burada bu çantayı kazanmam hakkında konuşmam gerekirken şu hale bakın. Ayağımın altı sahte paralarla dolu, The Brian Kendrick'e yakıştırdığınız bu mu? Hepiniz rezil hayvanlarsınız. Ancak sizin benim zafer kutlamamı kirletmenize izin vermeyeceğim. Tanrı'ya şükürler olsun ki ben gerçeklerine sahibim.

The Brian Kendrick işaret veriyor ve sahte paraların ringden aşağıya dökülmesini söylüyor. Ring tamamen temizleniyor neredeyse. The Brian Kendrick'in yüzündeki sinir gidiyor. Ardından The Brian Kendrick cebinden çıkardığı tomar tomar, deste deste paraları etrafa saçmaya başlıyor.

The Brian Kendrick: İşte böyle! Neyse ki sizin sahte paralarınızdan daha fazlasına sahibim. Yepyeni, sımsıcak Benjamin'lerim kutlama için hazır!

The Brian Kendrick kalan paraları görevlilere veriyor ve paraları saçmaya devam etmelerini istiyor. Kendisine bir miktar para saklıyor, ardından bu paraları ringde ve ringin dışında bulunan tüm Chance maçı katılımcılarının sliplerine sıkıştırıyor! Ring bu sefer gerçek paralarla doluyor, The Brian Kendrick huzurla çantasını kaldırırken maçın önemli anlarını izliyoruz ve ardından reklamlara gidiyoruz.

Rob Van Dam'i görüyoruz arka alanda. Odaları dolanıyor kendisi. Şimdi bir odanın önünde duruyor. Kapıya vuruyor sertçe. Şimdi içeriden birisi çıkıyor. Bu Andrew Everett! İkili bakışıyorlar Rob Van Dam hemen söze giriyor.

Rob Van Dam: Kardeşim benim be! Nasıl özlemişim seni bilemezsin, hayırlı olsun dönmüşsün şirkete.

Andrew Everett: Aynen dostum baya özlemişim buraları, dayanamadım döndüm.

Rob Van Dam: Çok dönüp, fazla laf yapma o ağzını kırarım senin lavuk. Hadi gel lan teke tek vs atalım, adamsan gelirsin.

Andrew Everett: Anlamadım?

Rob Van Dam:
Şey diyorum be kardeşim gel takım olalım. Ortalığa bir koyarız herkesin ağzı açık kalır. Uyumluyuz zaten birbirimizle.

Andrew: Everett: Açıkçası bunu düşünmem la-

Ama Rob Van Dam roll-up yapıyor Everett'e. Kendi eliyle sayıyor 1...2...3! Rob Van Dam oradan tüyüyor hemen. Everett peşinden gidiyor ama yetişemiyor. Şimdi duraksayıp olanlara anlam veremezken ringe dönüyoruz.

Kameralar arenaya çevrildiğinde stage'in yanında mezar taşı ve toprak görüyoruz, son hazırlaklar tamamlanıyor.

GOLDEN STAR! Ibushi girişte beliriyor, ağır adımlarla başı eğik bir şekilde ringe geliyor. Hiç bir gösteri yapmadan köşesine geçiyor ve sadece girişe odaklanıyor, seyircilerin kendisine verdiği destek olağanüstü.

CUT!

Tüm ışıklar kesiliyor bir anda, seyirciler telefonlarının ışığını açıyorlar fakat pek fayda etmiyor. Titantron'da anlaşılamayan harfler beliriyor, onlar da sönüp giderken Whiplash'in geçen haftalarda yaptıklarını görüyoruz karışık bir şekilde. Herkes suspus olanları izlerken görüntü de birden kesiliyor, yazılar tekrar beliriyor..

HELL!

IN NOMINE SATANAS! Arenadaki ışıklar halen daha açılmış değil fakat müzik duyuluyor, girişte bir ışık beliriyor. Whiplash dizleri üzerinde kendine sarılmış vaziyette oldukça ağır adımlarla mezar taşına yöneliyor, ışığı mezar taşının üzerine tutuyor ve.. Bartholomew! Whiplash ağır ağır ringe yönelmeye devam ederken bir anda dizleri kırılıyor, fenerdeki ışığı da söndürüyor. Upuzun bir süre arena karanlık vaziyette kalırken çığrışma sesleri duyuyoruz, tek bir ağızdan Bartholomew'u dile getiren çocuk sesleri de var. Sonunda ışıklar açılıyor, Ibushi tereddüt dolu bakışlar atarken Whiplash onun arkasında çömmüş vaziyette! Hakem de gerilmiş vaziyette zili çaldırıyor..

Buried Alive Match
Mikey Whiplash vs. Kota Ibushi

Arena suspus, Ibushi ile hakem de hareketsiz bir şekilde Whiplash'e bakıyorlar. Ringin aura'sı değişmişken ağır ağır ayaklanıyor Whiplash, Ibushi'nin yanına gelip omuzlarına dokunuyor. Ibushi yumruğunu sıksa da cevap vermiyor, yüzündeki imalı bakış da yavaş yavaş anlamsızlığa bürünüyor. Whiplash'in suratında bir tebessüm görülüyor, ani bir hareket ile Ibushi'yi omzularından yere indiriyor ve oturur pozisyona getiriyor. Sonrasında ise elini uzatıyor Ibushi'ye öpmesi için fakat Ibushi öpmüyor, Whiplash'in tebessümü yerini iğrenir bakışlara almışken Ibushi'ye sert bir tokat geçiriyor. Kafasından tutup kaldırıyor, Biel ile turnbuckle'a atıyor. Ibushi turnbuckle'dan ringin dışına düşüyor, Whiplash de arkasından gidip Uppercut'lar geçiriyor. Bir ara Ibushi Whiplash'e karşı üstünlük kuruyor, seyirciler de tam gaz desteği veriyor fakat Whiplash ani bir Flapjack ile Ibushi'yi aprona çarptırıyor ve ensesine Northern Lariat geçiriyor. Kaldırıp Powerslam pozisyonuna alıyor ve direğe mezara doğru yol alıyor, mezarın yakınlarındaki bariyere Stun Gun ile çarptırıyor Ibushi'yi ve yavaş yavaş mezarlığa atmaya hazırlanıyor..

Fakat Ibushi dirsek darbeleri ile sersemletiyor Whiplash'i, sırtına Axe Handle'lar geçiriyor. Whiplash ağır ağır tekrar ringe dönerken Ibushi de arkasından geliyor, sonunda da Thesz Press ile üstüne atlıyor ve olabildiğine sert yumrukluyor rakibini. Bir anlık açık bırakınca Whiplash Sunset Flip yapıyor ve ayağa kalkıyor, sonrasında da Powerbomb pozisyonuna alıyor fakat Ibushi onu Hurricanrana ile aprona çarptırıyor. Sonrasında da bariyerlerden seyircilerin arasına atıyor, Whiplash ayaklanana kadar bariyerlerin üstüne çıkıyor ve döndüğü gibi de Crossbody ile atlıyor. Whiplash seyircileri itip Ibushi'ye sandalye atmak istese de Ibushi hepsini savuruyor ve Leg Lariat ile giriyor Whiplash'e, üstüne çıkıp yumruklamaya devam ediyor. Whiplash sürünerek geriliyor biraz, sonrasında da Ibushi'yi arkasındaki kutulara fırlatıyor. Ibushi sersemlerken Whiplash de arkasından Axe Handle ile girişiyor, sonrasında da seyircilerin üstüne Scoop Slam ile atıyor. Seyircileri sandalyesinden kaldırıp sandalyeleri Ibushi'nin üstüne atıyor, sonrasında da merdivenleri çıkıyor ve.. SENTON İLE ÜZERİNE ATLIYOR! Ibushi o kadar sandalyenin altında eziliyor resmen, Whiplash ise geldiği yere geri dönüp Ibushi'yi bariylerden ringin çevresine atıyor. Ringin altından masa çıkarıyor, basamakların üstüne masayı dayıyor ve Ibushi'yi sırtlıyor. Masaya yönelirken Ibushi kurtuluyor ve aprona çıkıyor, Shoot Kick'ler vuruyor. Whiplash basamaklara dayanıyor, Ibushi de üstüne atlıyor.. BASAMAKLARA DAYANAN MASANIN ÜZERİNE DOUBLE FOOT STOMP- HAYIR! Whiplash Ibushi'nin ayaklarının altından sıyrılıyor ve onu sırtlıyor, masaya Crucifix Powerboooooomb!

Ibushi hareketsiz yerde yatıyor, Whiplash ise iki ayağını sırtlayıp mezara yöneliyor. Mezarın yanına geldiğimizde Ibushi yumruklar atıyor fakat etkisiz, Whiplash ona Reverse Alabama Slam yapmaya çalışıyor ama Ibushi'den ona Hurricanrana! Whiplash mezara düştü! Hızla toprağı atmaya çalışıyor Ibushi fakat Whiplash ona yumruklar savuruyor, mezardan çıkıyor fakat Ibushi gerilip üzerine koşuyor ve Double Foot Stomp deniyor.. Whiplash eğilip sıyrılıyor fakat Ibushi'nin bir ayağı mezarlığa düşüyor, tökezlediği vakit arkasından Whiplash geliyor ve ensesine çok sert bir Elbow Smash vuruyor. Sonrasında da Short arm yapıp bir tane de yüzüne Elbow Smash vuruyor ve Fireman's Carry pozisyonuna alıyor, mezarın içine Carry Slam! Whiplash çok önemli bir fırsat yakalıyor, ağır adımlarla küreğe yöneliyor ve toprak atmaya başlıyor..

Ibushi o kadar toprağa rağmen Kip Up yapıyor. Whiplash'in tebessümü bir anda tereddüte düşüyor, Ibushi hızla ayaklanıp Whiplash'in sırtına çıkıyor ve Sleeper Hold bağlıyor. Whiplash onu üstünden atıyor fakat Ibushi bu sefer de türevi Kick'ler vuruyor, en sonunda Roundhouse deniyor. Whiplash kurtuluyor fakat ani bir Superkick, sonrasında da bariyerin üstüne Backdrop Driver. Whiplash bariyerden seyircilerin arasına düşüyor, Ibushi tekrar bariyerin üstüne çıkıyor ve atlıyor fakat Whiplash eğilerek kurtuluyor. Ibushi ona döndüğü gibi de bariyerin bir kısmını çıkarıp fırlatıyor ona, sonrasında da ensesine High Knee vurarak yerle bir ediyor. Bir seyirciyi kaldırarak tekrar sandalye alıyor, Ibushi'nin sırtına ve kafasına bol bol vuruyor. Olay üst katlara çıkıyor, seyircilerin arasına karışıyor iki isim de. Whiplash 2. kata kadar Ibushi'yi taşıyor ve darbelerine devam ediyor, bir kat aşağıdaki masalara bakıyor ve sırtlıyor Ibushi'yi. Ağır ağır atlayacağı yerin ucuna gelirken Ibushi ani bir hareket ile Triangle Choke bağlıyor. Seyircileri ateşliyor da, Whiplash iyiden iyiye sersemliyor.. AMA MASALARIN ÜZERİNE CRADLE BRAINBUSTEEEEEEEEER!

Whiplash ilk kalkan isim oluyor, Ibushi'yi sürükleyerek stage'e kadar çekiyor. Stage'de uzun uzun tekmeledikten sonra sırtlıyor ve ekrana çarptırdıktan sonra yere Powerslam'liyor. Ibushi'yi orada bırakırken ringin altına bakınmaya gidiyor, o bakınırken Ibushi de sürünerek arka alana gidiyor. Whiplash dikenli sopa ile geri döndüğünde Ibushi'yi arıyor, stage'e tekrar gelince bir an arkasını dönüyor. O esnada da alt ekranların üzerinden Whiplash'in kafasına sandalyeler yağıyor.. Bu Ibushi! Ardı ardına sandalyeler fırlatıyor ve en sonunda da Crossbody ile üzerine atlıyor. Oldukça güzel bir desteğin eşliğinde Whiplash'i tutup savuruyor ve giriş rampasından aşağıya fırlatıyor. Spiker masasına kadar sandalye darbeleri vuruyor, iyice bitkin düşürdükten sonra da spiker masasını boşaltıp Whiplash'i yatırıyor. Aprondan turnbuckle'a çıkıyor ve üzerine SHOOTING STAR PRESS! Masa yerle bir oldu, iki isim de yerde!

Whiplash henüz hareket edememişken Ibushi ayaklanıp ringin altına bakınıyor, ringin altından sedye buluyor bir tane. Whiplash'i onun üzerine yatırıp bağlamaya kalkıyor fakat o esnada Whiplash kendini toparlayıp Headbutt'lar vuruyor, zar zor ayaklanınca ise Ibushi'den sert bir Roundhouse Kick yiyor ve kalktığı gibi yine sedyeye yatar halde buluyor kendini. Ibushi onu bağlayıp sırtlamaya çalışıyor fakat başarısız oluyor, en sonunda da sırtıüstü bir şekilde yüzünü yere sürttürerek mezara yöneliyor. Mezara yöneldiğinde ise Whiplash'in yüzünün çiziklerle dolduğunu ve kanadığını görüyoruz, Ibushi mezarı hazırlarken Whiplash ise tehditler savuruyor. En sonunda mezara atmaya yöneliyor fakat Whiplash bir ayağını kurtarıyor sedyeden, Ibushi eğildiği gibi ardı ardına tekmeler geçiriyor. Sonrasında da ayağı ile diğer ayağını çözüp takla atarak ayaklanıyor, elleri işlevsiz haldeyken Ibushi'ye Superkick vuruyor. Sonrasında da Ibushi'ye arkadan yapışmış bir şekilde tutuyor ve German Suplex! Ibushi yerdeyken sedyeden kurtulmaya çalıştıysa da başarılı olamıyor Whiplash, sonrasında ise stage'de düşürdüğü dikenli sopa aklına geliyor ve onla çözüyor kendini. O esnada da Whiplash ayaklanıyor, durmak bilmeyen bir kavgaya tutuşuyolar ve ara vermeden yumruklaşıyorlar.. En sonunda üstün çıkan Whiplash oluyor, biraz gerilip tekrar Superkick deniyor fakat Ibushi estetik bir hareket ile tekmeden sıyrılıp kaldırıyor. Whiplash Powerbomb'lanmadan Ibushi'nin arkasına inip kurtuluyor, yumruk vurmaya çalıştığında da Ibushi sıyrılıyor ve MEZARIN İÇİNE DOUBLE FOOT STOMP! Whiplash çok kötü düşüyor, acı içerisinde göğüs kafesini tutuyor.. Ibushi de ayağını tutuyor acı içinde, mezardan çıkmaya çalışıyor fakat o da ne!

Whiplash ayağından tutuyor Ibushi'nin, her ne kadar stomp'lasa da Whiplash bırakmıyor. Sonrasında da diğer eliyle Ibushi'nin kafasını okşuyor ve aniden bastırarak yanına çekiyor. Kafasına dirsek darbeleri ve Knee Drop'lar geçiriyor oldukça acımasız bir şekilde, ayaklandığı gibi de yüzünü stomp'luyor. Ibushinin yüzü toprak ve kan ile bulanmışken Whiplash tebessüm ile çıkıyor mezardan, toprağı atıyor üstüne fakat en sonunda sinirlenip küreği de Ibushi'nin üzerine atıyor ve toprağı eliyle itiyor. Açgözlülükle dolduruyor mezarın içini, Ibushi elini çıkarıyor..

Ama fayda yok, Whiplash onu hızla gömüyor ve üzerini tekmeliyor..

Kazanan: Mikey Whiplash

Arenadaki ışıklar gidiyor tekrar, sadece mezarlığa tutulan loş bir ışık var. Whiplash'in tebessümü yavaş yavaş hüzne dönüşüyor, kafasını tutarken arenada da çocuk sesleri yankılanıyor. Git gide dozajı artan ses bir anda oldukça kısılıyor, loş ışık da sönüyor. Işıklar tekrar geldiğinde ise Whiplash'i orada göremiyoruz, kamera mezar taşına odaklanıyor.. Bartholomew!

Arka alanda Devin Taylor'ın yanındayız. Yanında Chance Briefcase'in yeni sahibi The Brian Kendrick var.

Devin Taylor: Bu geceki galibiyetin hakkında neler söylemek istersin Brian? Öhm... The Brian Kendrick.

The Brian Kendrick: Mutluyum ve bunu kutlamalıyız bence Devin. Tıpkı daha önce beraber kutladığımız diğer şeyler gibi, aynı yöntemle bunu da kutlamalıyız.

İkili kısa süre gülüşüyorlar. Ardından The Brian Kendrick devam ediyor.

The Brian Kendrick: Hayatta yalnızca birkaç şeye gerçekten değer veririm ben Devin. Cilt bakımım, saç bakımım, paralarım ve başarılarım. Mark Haskins, Jimmy Havoc, Sami Callihan... hiçbiri umurumda değil. Hem parası hem de Chance çantası olan biriysen, en güçlüsüsün demektir. Ben ikisine de sahibim Devin.

Devin Taylor: Yani en güçlüsü sen misin?

The Brian Kendrick: Şüphen mi var?

Devin Taylor: Yapma Brian.

The Brian Kendrick: THE Brian.

Devin Taylor: Neyse... Bundan sonraki hedefin ne olacak?

The Brian Kendrick: Bundan sonraki hedefim mi? Bilmem, belki kendime bir güzellik merkezi açarım. Belki bu gece Haskins ya da Havoc, hangisi o maçı kazanırsa onun karşısına dikilirim ve kemerini elinden alırım.

Devin Taylor: Yani bu gece o ikisi için de bir tehlike olduğunu mu söylüyorsun?

The Brian Kendrick: Şunu unutma Devin, The Brian Kendrick'in neler yapabileceğini The Brian Kendrick'in kendisi bile bilmiyor, çözemiyor çoğu zaman. Mark ve Jimmy... Dikkat edin... Sizin için geliyorum.

NOWHERE TO HIDE! Mark Haskins girişte gözüküyor. Kendisine olumlu tepkiler var. Ringe giriyor ve sabırsızlıkla rakibini beklemeye başlıyor.

I got two letters from you
Last words of the runaway
Your love was written so true
And now I can't speak your name...

I HOPE YOU SUFFER! İnanılmaz bir destek var Havoc'a. Seyirciler hep bir ağızdan şarkıyı söylüyor. Havoc ringe giriyor, maskesini bırakıyor ve maçın başlamasını başlıyor.

DoR Heavyweight Championship
Mark Haskins vs Jimmy Havoc

Lock-up ile başlıyorlar ama Havoc bir anda Haskins'ı itiyor ve bir chop darbesi, ardından iplere gönderiyor ama döndüğünde Clothesline yiyor! Haskins şimdi Havoc'u kaldırıyor ve turnbuckle'a konumluyor. Haskins geriliyor ve Monkey Flip! Ardından Running-Knee Strike! Haskins tuş deniyor: 1..... Havoc kalktı. Haskins headlock'a alıyor Havoc'u. Seyirciler bir süre tempo tutuyorlar Havoc'un kalkması için ve Havoc yerden de destek alarak yavaş yavaş kalkıp Haskins'ın dirseklerine yumruk darbeleri indiriyor. Haskins bırakıyor Havoc'u ve iplere gönderiyor ama Dropkick Havoc'dan! Havoc kaldırıyor şimdi rakibini ve Back Suplex! Bu sefer tuş sırası Havoc'da: 1..... Haskins kalktı. Havoc şimdi turnbuckle'a konumluyor rakibini. Turnbuckle Curb Stomp! Çok iyiydi! Havoc bir kez daha tuş deniyor: 1.... Başarısız. Havoc bir süre bekliyor ve Haskins'ı kaldırıyor. Ayaklarından tutuyor ama Haskins direniyor ve Enzuigiri! Havoc sersemliyor, Haskins onu turnbuckle'a çıkarıyor ve Tornado DDT! Haskins bir kez daha kaldırıyor Havoc'u ve Vertical Suplex Powerslam! Haskins tuşa gidiyor: 1......2......

Havoc kalkmayı başardı. Haskins şimdi ne yapsam diye düşünürken Havoc'u kaldırıyor bileğinden tutup, şimdi bir Suplex için daha kaldırırken Havoc direniyor ve hareketi kendi lehine çevirip Haskins'ı kaldırıyor ve Back Suplex! Hayır, Haskins dört ayak üstüne düştü ve Havoc arkasını döndüğünde Kick Combination! Havoc hemen yerden kalkıyor ve Haskins'a doğru gidiyor ama bu sefer de Superkick! Haskins maçın üstünlüğünü şu dakikalarda tamamen ele aldı. Tuşa gidiyor Haskins ama Havoc kalkıyor. Haskins Havoc'u saçından tutuyor ve iplere gönderiyor ama Havoc'dan Hurricanrana! Havoc bir süre yerde sendeledikten sonra kalkıyor ve yatan Haskins'a üst üste stomplar vurmaya başlıyor. Şimdi de headlock'a alıyor. Haskins yavaş yavaş kalkacak gibi olurken Havoc onu tutuyor ve DDT! Havoc şimdi de turnbuckle'a çıkıyor ve Elbow Drop ile Haskins'ın üstüne atlıyor! Tuşa giden taraf Havoc: 1......2......

Haskins atıyor! Havoc şimdi kalkıyor ve Haskins'ı da kaldırıp turnbuckle'a ters konumluyor. Havoc şimdi ringin diğer tarafına geçiyor ve Backstabber! Haskins yerde! Havoc şimdi Acid-Rainmaker için kaldırıyor Haskins'ı, bileklerinden tutuyor ama Haskins reverseliyor! Ama Havoc kontrolü kaybetmedi ve Lungblower! Havoc kontrolü tamamen ele aldı. Şimdi yerde biraz güç toplayıp kalkıyor turnbuckle'a çıkıyor. Double Foot Stomp! Hayır! Haskins son anda çekildi, Havoc yere çok kötü çarptı! Haskins şimdi yavaş yavaş kalkıp kontrolü ele almak için kalkıyor. Havoc'a sarılıyor ve Death Valley Driver! Haskins şimdi bir de Sharpshooter bağlıyor! Havoc çok acı kıvranıyor ama iplere ulaşmak üzere! Havoc pes edip etmemek arasındaki uçurumda kalmışken Haskins daha da sıkıyor. Havoc yavaş yavaş iplere doğru gidiyor...

Havoc tutundu! Havoc iplere tutundu! Hakem şimdi Haskins'ı bırakması için uyarıyor ve Haskins bırakıyor. Havoc kendini dışarı bırakıyor şimdi, yavaş yavaş kalkarken Tope Suicida! Haskins tekrar aşağı alıyor Havoc'u. Haskins şimdi hemen ringe sokuyor onu ve tuş deniyor: 1.....2.... Havoc kalktı! Haskins şimdi onu kaldırıyor ve German Suplex! Düştüğü yere gidiyor ve tekrar kaldırıyor, bir tane daha German Suplex! Haskins şimdi üçüncüsü için gidiyor ve kaldırıyor Havoc'u, atıyor German Suplex için ama Havoc düzgün düşüyor ve Superkick! Havoc Superkick vurduğu gibi yere yığılıyor çünkü ayakta kalacak dermanı bile yok. Seyircilerden this is awesome tezahüratları gelirken iki isim de yavaş yavaş ayağa kalkıyorlar. Şimdi dizlerinin üstündelerken karşılıklı yumruklaşıyorlar. İki isme de çok olumlu tezahüratlar veriyor seyirciler. Havoc şimdi üstünlüğü ele aldı ve Haskins'ı kaldırıyor. PILEDRIVER! PILEDRIVER! Havoc tuşa gidiyor: 1.........2.........

Son anda atıyor Haskins! Havoc saçını başını yoluyor. Şimdi kaldırıyor Haskins'ı, iplere gönderiyor... Acid Rainmaker'mı, hayır! Haskins'dan Made in Japan! Haskins ve Havoc birlikte yere yığılıyorlar. Haskins bir süre geçtikten sonra tuşa gidiyor: 1........2...... Başarısız! Haskins şimdi Havoc'u turnbuckle'a konumluyor. Slingshot Basement Dropkick! Haskins şimdi turnbuckle'a çıkıyor. Bir süre bekliyor, ama tam atlayacakken Havoc'un üstüne Havoc kalkıyor ve Avalanche Frankensteiner! Havoc bir hışımla kalktı ve bunu yaptı! Şimdi iki isim de yerdeyken hakem count için sayıyor. Fakat Havoc kalkıyor hemen ve headlock'a alıyor Haskins'ı fakat Haskins'dan roll-up! 1......2..... Havoc kalktı ve Haskins yerdeyken bir Superkick! Ardından kaldırıyor onu ve iplere gönderiyor.... Rolling Elbow! FAKAT HASKINS'DAN PAINKILLER! Haskins Painkiller'ı vuruyor ama tuşa gidecek kadar bilinci yerinde değil ve o da şimdi yere yığılıyor! Fakat bir süre geçtikten sonra Haskins kendini Havoc'un üstüne bırakıyor: 1.........2.........

Havoc son anda atıyor! Seyirciler bile maçın bittiğini sandılar ama Havoc atıyor! Haskins yüzünü çaresizce ringe gömmüşken yerlere vuruyor kendini bir yandan. Şimdi yavaş yavaş kalkmak üzere olan Havoc'a yürüyor ve tutuyor onu, Havoc ona bir yumruk sallıyor fakat Haskins sıyrılıyor ve iplere gidiyor. Döndüğünde ise Havoc onu tutmaya çalışırken Haskins sıyrılıyor ve PUMPHANDLE DRIVER! BU İŞ BU SEFER BİTTİ! 1..........2............

HAVOC BUNU DA ATTI! 2.99'DA ATTI! Haskins artık çılgına dönüyor! Bir süre hakeme ısrar ettikten sonra elden bir şey gelmeyince şaşkınlıkla Havoc'a bakıyor. Şimdi gidiyor onun yanına ve bir Pumphandle Driver için kaldırıyor fakat Havoc'dan Roll-up! 1......2...... Haskins attı! İki isim de şimdi kalkıyor hızlıca FAKAT ACID RAINMAKER! Havoc aniden tuttu Haskins'ı bileklerinden ve yapıştırdı! Havoc vakit kaybetmeden tuşa gidiyor: 1..........2.........

BU SEFER HASKINS ATIYOR! Seyircilerin artık kalbi yerinden çıkacak. Haskins'ın az önce yaşadığı durumu Havoc yaşıyor ve ısrar ediyor hakeme fakat hakemin kararı değişmiyor. Havoc şimdi turnbuckle'a çıkıyor ve seyircilere yerdeki Haskins'ı işaret ediyor. Havoc hazırlanıyor fakat Haskins aniden kalktı ve JUMPING KNEE STRIKE! Havoc önce biraz sendeliyor, ardından yere bırakıyor kendini. Haskins şimdi gülüyor ve yerdeki Havoc'a bakıp bu işin bittiğini anlam eden bir hareket yapıyor. Haskins, Havoc'un yanına gidiyor ve onu kaldırıyor bir Pumphandle Driver için daha FAKAT HAVOC DİRENİYOR VE İPLERE YOLLUYOR HASKINS'I! Döndüğünde ise ACID RAINMAKER! Havoc kolunu tutuyor ve şimdi yerdeki Haskins'ın yanına gidiyor. Kaldırıyor ve bir Acid Rainmaker daha! Havoc ayaktayken yere yığılıp kendini Haskins'ın üstüne bırakıyor! Hakem sayıyor: 1............2..............

3!

Kazanan ve Yeni DOR Heavyweight Şampiyonu: Jimmy Havoc

Havoc bu zorlu maçı kazanıyor ve kemeri ikinci kez kazanmayı başarıyor! Haskins ise müthiş performans gösterse de maçtan galip ayrılamamanın üzüntüsünü yaşıyor.

Seyircilerden karışık tepkiler var, o burada! Kameralar girişteki Chance Match galibi The Brian Kendrick'i gösteriyor ancak TBK, çantasını yeni şampiyona karşı gösterip gülerken seyircilerden yoğun yuhalama var. İkili bakışırken arka alana geçiyoruz.

Arka alanda Sami Callihan'ın soyunma odasındayız. Tıpkı Balor ve Viktor'ın yaptığı gibi ikili de kendi aralarında konuşuyorlar.

Wade Barrett: LANET bitti Sami. C.U.R.S.E. bitti. Batan gemiden kovulmanın çok da bir esprisi yok, anlıyor musun? Ne olursa olsun senin yanındayım.

Sami Callihan: Biliyorum Wade. Ben yalnızca Thomas'ın anısını korumak ve Viktor'ı bu deli saçmasından kurtarmak istemiştim. Ama gelinen noktayı görüyorsun.

Wade Barrett: Beni kardeşi gibi görüyordu Viktor. Geçen hafta bana söylediklerini duydun değil mi? Buna artık birinin son vermesi gerekiyor.

Sami Callihan: Vereceğim.

Wade Barrett: Hem de yeni Hardcore şampiyonu olacaksın. Ardından hak ettiğini almak için, Ağırsiklet kemerini almak için geri döneceksin.

Sami Callihan: Bu tam olarak Sami Callihan'ın yapacağı bir şeye benziyor.

Wade Barrett: Sana güveniyorum kardeşim.

İkili tokalaşıp sarılıyorlar, ardından kameralarımız ringe dönüyor.

CHAINSAW GUTSFUCK! Callihan görünüyor stage'de, ağır adımlarla ringi turluyor arkasında Barrett eşliğinde. Aprondan turnbuckle'a ağır ağır çıkarken kendisine çöpler atılıyor fakat Callihan oralı değil, kollarını yana doğru açıp imalı bakışlar atıyor.

"CONSOCIATE"
"UTILIZE"
"REFLESHING"
"SUFFOCATE"
"EXCEPTIONAL"

C.U.R.S.E.

HEART IS BLACK! Viktor girişte beliriyor, Callihan'a bakarken kollarının altından iki el beliriyor. Kemeri Viktor'un omzuna takıp ayakları altından geliyor, tahmin edildiği gibi bu isim Finn Balor. Ağır adımlarla geliyor ikili, Balor ringin dışındaki yerini alırken Viktor da aprondan ringe girip kemerini teslim ediyor.

DoR Hardcore Championship
Rick Viktor (c) vs. Sami Callihan

Callihan köşeye çömerken Viktor turnbuckle'a oturuyor, karşılıklı bakışırlarken ringin aura'sı değişiyor resmen. Arena suspus olacakları beklerken yavaş yavaş ayaklanıyor iki isim de, kafa kafaya verip bir şeyler konuşuyorlar. Yuhalamalar başlarken Callihan beklenmedik bir Kitchen Sink vuruyor, sonrasında da Axe Handle'lar geliyor. Viktor sersemlerken Callihan onu iplere yolluyor, geri dönüşünde Viktor ondan sıyrılıp tekrar iplerden geriliyor fakat Callihan da onun arkasından giderek Rebound Clothesline vuruyor. Viktor ayaklanamadan ayağı ile ringin dışına atıyor, aprona çıkıyor ve Viktor kendisine döndüğü gibi Bicycle Kick vur- vuramıyor. Viktor onu ayağından tutuyor ve yüz üstü aprona çarptırıyor. Kafasını aprondan sarkıtıp ensesine European Uppercut'lar geçiriyor, sonrasında da aprona çıkıp Leg Drop yapıyor. Callihan ringin dışına kötü düşüyor, Viktor ise onu ringe sokup aprona çıkıyor. Bu esnada Barrett onu rahatsız ediyor fakat arkasından Balor geliyor, vurmasa da temkinli olması konusunda uyarıyor Barrett'ı. Viktor olanlardan sonra turnbuckle'a çıkıyor fakat Callihan onun dengesini bozuyor, arkasından turnbuckle'a çıkıyor. Türevi Chop'lar vursa da Viktor dirsek darbeleri ile düşürüyor Callihan'ı, pozisyona geçiyor fakat Callihan tekrar ayaklanıyor ve tekrar Viktor'un pozisyonunu bozuyor. Ayağını turnbuckle'a takmış bir biçimde Headlock Driver deniyor fakat Viktor her seferinde dayanıyor ve tekrar kurtuluyor, türevi Uppercut'lar vurup Callihan'ı saf dışı bırakıyor. Turnbuckle'daki pozisyonunu düzeltiyor, atlamaya hazırlanırken Callihan aniden ayaklanıyor ve olağanüstü bir Sunset Flip Powerbomb! Hareketi yaptığı gibi tuş deniyor, 1.. 2..

Viktor zar zor kurtuluyor tuştan, Callihan ise köşesine geçiyor. Viktor karşı köşede ayaklanınca üzerine koşuyor, Elbow Strike vurduktan sonra türevi Chop'lar vurarak Viktor karşısında üstünlüğünü devam ettiriyor. Viktor halsizlikten köşeye oturuyor, Callihan da iplerden gerilip Corner Bicycle Kick vuruyor, tekrar ve tekrar. Sonrasında da ayağınan sürüklüyor, iplere yaklaştırıyor ve Pendulum Splash yap- yapamıyor. Daha doğrusu yapıyor fakat Viktor dizlerini koyuyor, iplere tutunarak ayaklanırken Callihan üzerine koşuyor fakat Back Body Drop ile aprona atıyor Callihan'ı. Viktor bir kaç hareket deniyor fakat Callihan hepsinden sıyrılıp ilginç bir Pele Kick vuruyor, Viktor ayaklanınca da zıplıyor fakat iplerin üzerindeyken Viktor'dan Leaping European Uppercut geliyor. Callihan çok kötü düşüyor yere, Barrett hızla yanına gelip durumunu soruyor. Fakat Viktor gelip hızla Callihan'ı alıyor ve ringe sokuyor, kaldırıp Bearhug bağlıyor. Fakat kilit bağlamış gibi bir duruş yok, Deadlift Belly to Belly Suplex yapıyor. Callihan hareketsiz yerde yatarken kaldırıp turnbuckle'a çıkarıyor, Electric Chair Drop pozisyonuna alıyor fakat Callihan'dan Reverse Hurricanrana! Viktor kafa üstü düşse de hareketi yediği gibi ayaklanıyor ve Callihan kalkar kalkmaz da Running European Uppercut'u geçiriyor, iki isim de yerde! Viktor hareketin sonrasında kendini Callihan'ın üstünde buluyor, 1.. 2..

Callihan atıyor üzerinden, ondan önce Viktor ayaklandığı için kendisi henüz ayaklanamadan darbelere mağruz kalıyor. Viktor Callihan'ın kafasını stomp'luyor ard arda, hakem kabakuvvet ile anca ayırabiliyor. Barrett Callihan'ı ringin dışına çekiyor, Balor gelse de Barrett onu itliyor. En sonunda Viktor arkadan gelip Barrett'ı enseliyor ve yumrukla yere indiriyor. Callihan'ı tekrar ringe sokuyor fakat Barrett ayağından tutuyor, hakem onu uyarırken Viktor da oyalanıyor. Callihan bundan faydalanarak ayaklanıyor Viktor'un karnına çok sert bir Superkick geçiriyor, sonrasında da turnbuckle'a çıkıyor. Viktor'un kafasına tükürüyor ve.. DIVING CANADIAN DESTROYER! Viktor aprondan sekerek ringin dışını boyluyor, Balor ve hakem telaş içinde yanına geliyor. Fakat Callihan ikisini de itiyor Viktor'un yanından, güçlükle ringe sokuyor rakibini. Tuşa gidiyor, 1.. 2..

Viktor attı! Callihan şaşkınlıkla kafasını kaldırırken hakemin üstüne yürüyor, bir süre sonra onu bırakıp Viktor'u dizlerinin üzerine getiriyor ve tükürüyor. Üstüne bir de tükürüğünü yalıyor.. Sonrasında da turnbuckle'a çıkıyor, tekrar Canadian Destroyer için atlıyor ama Viktor onu tuttu! Turnbuckle'a Alabama Slam ile çaptırıyor, sonrasında da European Uppercut vuruyor fakat Callihan iplerden geriliyor ve Rebound Lariaaaaaat! Seyirciler her iki isme de saygılarını gösterirlerken Viktor ile Callihan aynı anda ayaklanıyorlar, kafalarından tutuyorlar birbirlerinin. Sırasıyla Knife Edge Chop'lar geçiriyorlar, şiddet dozajı git gide artarken en sonunda Callihan atak yapıyor ve türevi Chop'lar ile öne geçiyor. Biraz gerilip Clothesline ile ringin dışına atmak istiyor rakibini fakat Viktor onu tutuyor, Belly to Belly Suplex ile ringin dışına atmak istiyor fakat Callihan'ın elleri iplerde. Zar zor dengesini kurmuşken Viktor onun ayakları arasından ringin dışına çıkıyor ve sırtlıyor, bariyerlere Powerbomb'lıyor ve dönüşünde de Spinebuster ile basamaklara çarptırıyor. Callihan iyiden iyiye bitkin düşerken Viktor vakit kaybetmeden ringe sokuyor onu, saçlarından tutarak ayaklandırıyor fakat Callihan'dan Low Blow! Ardından da kafasından tutuyor, Headlock Driver için çabalıyor fakat Viktor onu iplere yolluyor ve High Knee! Callihan tepki bile veremeden yere çakıldı, 1.. 2..

Callihan da attı! Viktor üzerine gelip tekrar stomp'lamak istiyor kafasını fakat Callihan bu sefer kaçıyor, direğe sırtını vererek dinleniyor bir süre. Viktor boş durmayıp yine Callihan'ın üzerine geliyor fakat Callihan onu Reverse STO ile aprona çarptırıyor, ardından da ringe sokup Double Underhook yapıyor. Kaldırıyor fakat Viktor ona Arm Drag yapıyor, ayaklanınca da High Knee deniyor fakat Callihan onu dizinden tutuyor ve Backbreaker vuruyor, sonrasında da Short arm yapıp Elbow Strike vuruyor ve Headlock Driver bu sefer başarılı! Viktor hareketsiz, Callihan ise çaresiz tuşa gidiyor, 1.. 2..

Viktor tekrar atıyor, Barrett ise ringin dışında çıldırmış durumda! Callihan ise hızla Viktor'un yanına gelip kafasına Knee Drop'lar geçiriyor. Hatta şiddetin dozajını abartıp iplerden güç alıyor, Slingshot Knee Drop'lar geliyor bu sefer de. Hakem ayırıyor, Viktor'un kafasından kanlar lapa lapa yağarken Callihan tekrar üstüne yürüyor ve Viktor'un kafasını stomp'layarak defalarca aprona çarptırıyor. En sonunda hakem kabakuvvet ile ayırıyor Callihan'ı rakibinden, Balor aprondan ona destek çıksa da Viktor'un onu anlayıp anlayamadığı bile muamma. Callihan yüzündeki iğrenç sırıtışla ağır ağır yöneliyor Viktor'a, kaldırdığında Viktor European Uppercut vursa da o kadar hafif geliyor ki Callihan alaya geçiyor. Hızla turnbuckle'a çıkarıyor Viktor'u, ayağını turnbuckle'a asıyor.. HANGING HEADLOCK DRIVER! Callihan bitkin ama oldukça rahat, 1.. 2..

3!

Kazanan ve Yeni Hardcore Şampiyonu: Sami Callihan

Callihan kazanıyor! Sami Callihan bu zorlu maçı kazanmayı başarıyor. O sırada Barrett'dan dışarıdaki Finn Balor'a Bullhammer! Çok aniydi! Balor'u yere yığdıktan sonra Barrett kahkaha atıyor ve onu ringe, Callihan'ın önüne atıyor ve kendisi de içeri giriyor.

Sami Callihan: Sana söylemiştim Viktor. Söylemiştik! Ama sen, her seferinde bize karşı çıktın ve bu saçmalığı savundun. BT Gunn'a açılan kapılardan bahsettin, sahip olduğun ilimden bahsettin. Şimdi ise görüyorsun, hepsi bir hikayeymiş! Bunda senin hiçbir suçun yok, hala bizim dostumuzsun. Suç seni kandıran bu herifin.

Wade Barrett: Ve şimdi onun için yaptıklarının bedelini ödeme zamanı. Yerde kal seni orospu çocuğu! Yüzüne bir Bullhammer daha yemek istemezsin.

Sami Callihan: Kaldır onu Barrett! Daha fazlasını hak ediyor.

Barrett, Balor'u kaldırıyor. Sami Callihan ise iplerden geriliyor ve Crooked Arm Lariat! Balor yere yığılırken Viktor gözyaşları içinde olanları izliyor. Viktor'u Viktor yapan adamı koruyamadığı için, o başka bir bedende bile olsa acı çektiğini bildiği için ağlıyor ve şu an hiçbir şey yapamadığı için kahroluyor. Sami Callihan, Viktor'un bu halini görüyor ve ayağa kalkmasını istiyor.

Sami Callihan: Bu gece CURSE toparlanıyor Viktor. İçimizdeki kanseri atıyoruz ve eski günlere dönüyoruz. BT Gunn bunu isterdi, hadi kalk ve lanetin yeniden doğuşu için sende bir adım at.

Barrett ve Callihan, Rick Viktor'u kolundan tutup kaldırıyorlar ve Balor'a vurmasını istiyorlar. Barrett dışarıdan bir sandalye getiriyor ve Rick Viktor'a veriyorlar.

Wade Barrett: Hadi bitir onun işini!

אם אתה מרגיש שאתה
לא ממש האמין בלב שלך

Arenada ışıklar sönüyor ve sürekli ne anlama geldiğini anlayamadığımız bu söz yankılanıyor. Bir fısıltı gibi başlayan yankılanmalar, gittikçe yükseliyor. Neredeyse kulakları sağır edecek kadar artıyor.

Aydınlık tek yer olan ringde de yavaş yavaş sisler yükselmeye başlıyor. O kadar yoğun bir sis var ki ringdeki isimler bile birbirini görmekte güçlük çekiyor.

Ardından sislerin içinden bir isim yükseliyor...

BT GUNN! BU O! Arena hala karanlık, ringin ortasındaki sisler etkisini hafifçe yitirmeye başlayınca görüyoruz ki Balor, Callihan ve Barrett yerde öylece yatıyorlar. BT Gunn, Viktor'u kendisine çekiyor ve sımsıkı sarılıyorlar. Viktor "Seni koruyamadım, beni affet!" diye bağırıyor BT Gunn'a.

BT Gunn soğukkanlı davranıp sakinleştirmeye çalışıyor Viktor'ı. Ardından eski günlerdeki gibi yine göz göze geliyorlar. Viktor ne istediğini anlayıp hemen Finn Balor'ın yanına gidiyor.

Viktor, Finn Balor'ı yerden yavaşça kaldırıyor. BT Gunn'ın yanına götürüyor. Gunn onun omzuna dokunup İbranice bir şeyler okumaya başlıyor. Ardından Viktor, Balor'ı omuzluyor. BT Gunn liderliğinde Viktor ve omzunda Balor, stage'e doğru ilerliyorlar. BT Gunn son kez dönüp ringdeki Callihan ve Barrett'a bakıyor. Heart is Black çalarken şov bu görüntülerle sona eriyor.

RAMPAGE: CHICAGO
GTW Entertainment
TM & © 2017
All Rights Reserved
RPG Müdüriyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 01-06-2017, 01:49   #2
gravitist of people
JustSayYes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1055
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 101177
Rep Derecesi: JustSayYes Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. JustSayYes Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. JustSayYes Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. JustSayYes Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. JustSayYes Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. JustSayYes Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. JustSayYes Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. JustSayYes Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. JustSayYes Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. JustSayYes Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. JustSayYes Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
JustSayYes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
JustSayYes JustSayYes isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 101177

Muazzam saat önlerden yerimizi alalım.
imza

the greatest of all time - the anti hero - the living legend - the bay bay - the architect - the phenomenal one

suit is a gold titanium alloy

manchester is red
armamızdaki yıldız tüm yıldızlara bedeldir

JustSayYes isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 01-06-2017, 01:49   #3
Banned
Believe Dean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Erzurum
Konular: 396
Favori Güreşçisi: Angelico
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 46444
Rep Derecesi: Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Believe Dean Believe Dean isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Merakla bekliyorum.. Şov saati dışarıda sınav haftasının yorgunluğunu atıyor olacak olsam da eğer hatla ilgili problemi halledebilirsem şovu canlı olarak takip edeceğim. En kötü ihtimalle 00.00 gibi eve geçip main eventi takip ederim.. Her yönüyle muhteşem bir şov olacağına şüphem yok.
Believe Dean isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 01-06-2017, 01:50   #4
The Rated R Superstar
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2926
Favori Güreşçisi: Angel Garza
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 306877
Rep Derecesi: Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Styles Clash Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Styles Clash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Styles Clash Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 306877

Oooomuazzam umarım ilk unvan koruyuşumuz başarılı olur ya ödüm patlamıyor değil. .d
Styles Clash isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 01-06-2017, 01:51   #5
I eat the halal, uh
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 2526
Favori Güreşçisi: Mick Foley
Rep Puanı: 165723
Rep Derecesi: World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. World Class Maniac Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
World Class Maniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
World Class Maniac World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 165723

Takipte olacağım tabii ki, ama gözüme takılan bir şey var.. Neden haftalardır inaktif olan Havoc posterde? :f
World Class Maniac isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 01-06-2017, 01:52   #6
Banned
The Awesome Killer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Bursa/Çanakkale
Konular: 249
Favori Güreşçisi: Randy Orton
RPG Karakteri: CM Punk
Rep Puanı: 23357
Rep Derecesi: The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. The Awesome Killer WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
The Awesome Killer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Awesome Killer The Awesome Killer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 23357

Cumartesi sabahı yolculuğa çıkacağım ondan dolayı takip edemeyeceğim. Sonradan okuruz. Whiplash ve Haskins'in galip geleceği bir şov olur umarım.
The Awesome Killer isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 01-06-2017, 01:52   #7
dr. thuganomics
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir/Kırklareli
Konular: 3536
Favori Güreşçisi: Brock Lesnar
Rep Puanı: 1664908
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Rep Puanı: 1664908

Maharaja Era'nın başlayacağı şovdur.
imza

2019 yılının en iyi yöneticisi, en anlayışlısı ve en yardımseveri (w/ YUKO)

Bogi & Windham Lawrence Rotunda & ReQuem & Falcon Arrow

2019 Yılının En İyi Kadın Güreşçi Hayranı

Be A Booker | Elite Pro Wrestling
Makale | WrestleMania'nın Muzaffer İsimleri

Alıntı The Sinister Scotsman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben sıfır
Sen bir.
Sana çok bulunur,
Ağlayacak omuz.
Bana yine düştü
Ağlayarak otuz
Bir.

-B.Y.
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şuanda  online konumundadır  
Alt 01-06-2017, 01:53   #8
Banned
Eta Carinae - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 215
Favori Güreşçisi: "The Fiend" Bray Wyatt
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 56943
Rep Derecesi: Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Eta Carinae Eta Carinae isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

C.U.R.S.E. haftalardır hatta aylardır bıraktığı tahtını geri alacaktır.
Eta Carinae isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 01-06-2017, 01:54   #9
Banned

Nereden: Erzurum
Konular: 396
Favori Güreşçisi: Angelico
RPG Karakteri:
Rep Derecesi: Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Believe Dean Believe Dean isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı World Class Maniac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Takipte olacağım tabii ki, ama gözüme takılan bir şey var.. Neden haftalardır inaktif olan Havoc posterde? :f
Sanane arkadaşım her şeye bir kulp bulmak zorunda mısın? Ekipteki insanlar kim bilir ne zorluklarla şov hazırlıyorlar ama sen her zaman bir şeyleri eleştiriyorsun. Emeğe saygısızlık bu yaptığın.
Believe Dean isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 01-06-2017, 01:56   #10
Banned

Konular: 215
Favori Güreşçisi: "The Fiend" Bray Wyatt
RPG Karakteri:
Rep Derecesi: Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Eta Carinae Eta Carinae isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Believe Dean Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sanane arkadaşım her şeye bir kulp bulmak zorunda mısın? Ekipteki insanlar kim bilir ne zorluklarla şov hazırlıyorlar ama sen her zaman bir şeyleri eleştiriyorsun. Emeğe saygısızlık bu yaptığın.
İnsan içinde bağırma millete.
Eta Carinae isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil