GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 27-01-2018, 21:36   #971
Banned
Duluth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 79
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: -
Rep Puanı: 30010
Rep Derecesi: Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Duluth Duluth isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Ya cidden abv benim. Arkadaşların nargile vs. derdinde gerekli kadar internet paylaşmamaları sonucu yorum yazamadım ama ne kadar katkım olmasa da Main Event'e kadar okuyarak şovu takip ettim. Birazdan şov ile ilgili görüşlerimi paylaşacağım.
Duluth isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 27-01-2018, 21:48   #972
Banned
The Future Nightmare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli
Konular: 2397
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 64145
Rep Derecesi: The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Future Nightmare The Future Nightmare isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

The Future Nightmare isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 27-01-2018, 21:54   #973
Banned
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 516
Favori Güreşçisi: Mark Briscoe
RPG Karakteri: Luther Reigns
Rep Puanı: 247907
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 247907

Alıntı The Sky's Boss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
DEMEK SEN, VAY HAİN VAY ÇANTAYI ALMAMI ENGELLEDİN ULAN.
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 27-01-2018, 21:55   #974
Banned

Nereden: Kocaeli
Konular: 2397
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
RPG Karakteri:
Rep Derecesi: The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Future Nightmare Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Future Nightmare The Future Nightmare isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Attitude Adjustment Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
DEMEK SEN, VAY HAİN VAY ÇANTAYI ALMAMI ENGELLEDİN ULAN.
The Future Nightmare isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 27-01-2018, 22:16   #975
Banned

Konular: 79
Favori Güreşçisi: Undertaker
RPG Karakteri: -
Rep Derecesi: Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Duluth Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Duluth Duluth isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Wyatt vs Ambrose maçı fazlasıyla ortada bir maçtı. Ambrose karakterinin sahibinin inaktif olması zaten her türlü maçın Wyatt'ın lehinde olacağının bir göstergesiydi. Ama ekip böyle sonucu belli ve zahmet gerektirmeyen maça muhteşem bir book yaparım çok ileri gitmiş. Açıkçası son kısımlara doğru Dirty Deeds gelince korkmadım değili ama Wyatt'ın alması pek şaşırtıcı bir sonuç olmamış. Sağlam bir maç dönmüş.

Heritage ünvanında açıkçası Angelico'nun ters köşe yapıp bala kemeri Cena'dan alacağını düşünüyordum ancak fazlasıyla yanılmışım. Sondaki o STF olayı baya yıkıcı olmuş ve açıkçası Cena kim olduğunu fazlasıyla belli etmiş. Bu maç bireysel olarak gayet iyi olmuş.

Tag Team maçının da sonucu belli gibiydi. Sadece sondaki return beni fazlasıyla şaşırttı. Rollins'i şirkette izleme şansım olmamıştı ve şuan geri dönmesinden fazlasıyla hoşnut oldum. Bu olayların takibinde olacağım.

İlk Money in the Bank'in galibi ya Viktor ya Balor olacaktı bunu çoğu kişi olarak tahmin edebilmiştik. Ancak ikisi arasında gidip gelmek oldukça zordu. Maça bakarsak ben hayatımda böyle güzel çoklu maç okuduğumu hatırlıyorum. Bana göre ikinci maçtan daha ağır basmış sanırım galibin etkisi büyük bu açıda. Hardy yine döktürmüş fena aksiyon dönmüş. Okurken Balor fake'i yedim ama Viktor reis sonunda hak ettiğini aldı.

İkinci Money in the Bank'in sonucu beni bir hayli şaşırttı çünkü Corbin'i hiç beklemiyordum. Daha çok Briscoe veya McIntyre ağır basıyordu benim açımdan ama Corbin'e hiç ihtimal verememiştim ya. Briscoe'nun Bryan tarafından pek temiz olmayan bir şekilde maçtan kopmasını çok beğendim çünkü bu yönden karakteri de pek zedelememiş kanımca. Ayrıyeten geriye kalan tek şey Corbin'i kutlamak sanırım.

Main Event hayatımda okuduğum en güzel şeylerden biri diyebilirim sadece. Olay örgüsü bile bu tanıma yeter kesinlikle. Bir kere Sami Callihan'ın alacağını düşünmüyordum, alsa bile ikinci Money in the Bank galibi tarafından cash-inleneceğini düşünmüştüm. Ama büyük yanılgıya düşmüşüm. Gallows favorilerimdendi ve temiz bir şekilde kaybedeceğini düşünmemiştim ki Callihan'ın vurduğu low blow hamlesinin büyük etki ettiğini düşünüyorum. Pes etmesi beni şaşırttı ama onca şeye rağmen devam etmesi takdire şayan. Beni mest eden kısım CURSE ekibinin beklenmedik girişi. Şovda en şaşırdığım nokta bu turn oldu ve beni aşırı hypeladı. Zaten Viktor yapacağını yaparak çantayı kafaya geçirdiği an olaylar koptu bende. Gecede kemer 2 defa el değiştirdi ve bu muazzam bir detay. Bunun üstüne Balor'ın Wyatt'ı devredışı bırakıp Hardcore kemerini alması ayrı bir güzel olmuş. CURSE ekibi özüne dönmüş açıkçası denilecek pek bir şey yok daha fazla. Bu muazzam şov için RPG ekibini kutluyorum ve kendilerine kolaylık diliyorum. Daha fazla söze gerek yok cidden ilk canlı PPV'm oldu ama en iyisi oldu kesinlikle.
Duluth isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Alt 28-01-2018, 06:39   #976
Banned
Believe Dean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Erzurum
Konular: 396
Favori Güreşçisi: Angelico
RPG Karakteri:
Rep Puanı: 46444
Rep Derecesi: Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Believe Dean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Believe Dean Believe Dean isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 46444

Dün belirttiğim gibi halı saha maçında olduğumdan şova canlı kalamadım. Halı sahada da sakatlanınca eve gelip bu saate kadar uyumak zorunda kaldım. Şimdi kendimi iyi hissedebildiğimden şovu okumaya geçiyorum.

Bray Wyatt iğrenç bir şekilde kazanmış maçı. Kaybetmem normal, Cena bayağı bir momentumla geldi şova. Tebrik ederim kendisini. Cold-Blooded Company'i de tebrik ederim güzel bir maç sonucu almayı başardılar kemerleri. Rollins ve Aries uyumlu bir ikili olup kemerler için gerçek bir tehdit olacaklar mı göreceğiz. İlk çantayı Viktor'un alması çok hoşuma gitti. Maç inanılmaz ötesi inanılmaz olsa da Viktor gelişimini en başlardan takip ettiğim bir karakter. Bu seviyelere gelmesi çok güzel. GTW Championship maçının No Holds Barred - Falls Count Anywhere olması güzel heyecan katmış maça ama yine de beklentilerimin altında bir maç oldu. Cass'in kaybetmesine de üzülmedim desem yalan olur. 2.çanta maçı ilkine göre biraz daha sakin geçmiş ama Bryan'ın dönüşü çok tatlı olmuş orada. Corbin'i de tebrik etmek lazım, favorilerim arasında yoktu bu maç adına. Ardından şovun en güzel maçına geçmişiz. Maç kötü geçse de, Callihan'ın kazanması da hayal kırıklığı olsa da CURSE'ün yaptıkları İNANILMAZDI. Şovdan 2 kemerle ayrıldılar, gerçekten harika bir sondu. Ayrıca en sonda BT Gunn'ın gelişi vs. dört dörtlüktü. Söyleyecek söz yok gerçekten çok güzel bir şov olmuş. Ekibin ellerine sağlık.
Believe Dean isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama
Stil