GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 17-05-2019, 09:53   #351
SOL BEK
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 503
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 236373
Rep Derecesi: Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Attitude Adjustment Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Attitude Adjustment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Attitude Adjustment Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 236373

Profesyonel Güreş denilen illeti nedense hiç sevmiyorum. Böyle bir iki güreşçinin ne yaptığını takip etmekten ileriye gitmiyorum. Şov izlemek lanet gibi bir şey. Bazen işime gelirse veya eğlence olursa açıp izlerim ancak. Beyazıt, Alper, Fatih felan olmasa güreş felan izlemem herhalde. Bazen şov zamanları rabbit açıp toplu ortam hazırlıyorlar, o yüzden izleyesim geliyor ama güreş denilen illetten nefret ediyorum harbiden. Güreş forumunu, serbest kürsü/spor bülteni/RPG bölümleri dışında pek kullanasım da gelmiyor.
Attitude Adjustment isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-05-2019, 14:30   #352
Hürgeneral
Mengus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 72
Rep Puanı: 32276
Rep Derecesi: Mengus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mengus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mengus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mengus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mengus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mengus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mengus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mengus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mengus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mengus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mengus Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mengus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mengus Mengus isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 32276

Alıntı Attitude Adjustment Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Profesyonel Güreş denilen illeti nedense hiç sevmiyorum. Böyle bir iki güreşçinin ne yaptığını takip etmekten ileriye gitmiyorum. Şov izlemek lanet gibi bir şey. Bazen işime gelirse veya eğlence olursa açıp izlerim ancak. Beyazıt, Alper, Fatih felan olmasa güreş felan izlemem herhalde. Bazen şov zamanları rabbit açıp toplu ortam hazırlıyorlar, o yüzden izleyesim geliyor ama güreş denilen illetten nefret ediyorum harbiden. Güreş forumunu, serbest kürsü/spor bülteni/RPG bölümleri dışında pek kullanasım da gelmiyor.
Aaa! Ben.
Mengus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-09-2019, 19:13   #353
Aralık 2019 İspiyoncusu
Pipebomb434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 382
Favori Güreşçisi: Sebastian
Rep Puanı: 212601
Rep Derecesi: Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Pipebomb434 Pipebomb434 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Pipebomb434 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-10-2019, 15:03   #354
Aralık 2019 İspiyoncusu

Rep Derecesi: Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Alt 24-10-2019, 15:29   #355
CHINGIZ AND SRBUK
Iron Cannonball - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Цариград-Турция
Konular: 696
Favori Güreşçisi: Curtis Axel
Rep Puanı: 111956
Rep Derecesi: Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Iron Cannonball Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Iron Cannonball - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Iron Cannonball Iron Cannonball isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 111956

Ne zaman şu konuya yapacak bir itirafım olsa şu konuyu bulamam. Ne zaman şu konuya yapacak bir itirafım olmasa şu konuyu bularım.
imza

GTR BAŞARILARI
As Michael Gabriel
Onur Kürsüsü
Eylül 2015-7.Sıra
Haziran 2016-7.Sıra
Ocak 2017-4.Sıra
Etkinlik Haftası
25. Geleneksel Etkinlik Haftası: WrestleMania Akrostiş Şiir Yarışması-3.Sıra
29. Geleneksel Etkinlik Haftası: Profil Dizayn Yarışması-3.Sıra
As Iron Cannonball
30. Geleneksel Etkinlik Haftası: SummerSlam Profil Dizayn Yarışması-2.Sıra
34. Etkinlik Haftası: Summerslam Profil Dizayn Yarışması-2.Sıra
34. Etkinlik Haftası: SummerSlam Konuşan Fotoğraflar Yarışması-3.Sıra

35. Geleneksel Etkinlik Haftası: SurvivorSeries Konuşan Fotoğraflar Yarışması-2.Sıra
35. Geleneksel Etkinlik Haftası: Survivor Series Akrostiş Şiir Yarışması-1.Sıra

Alıntı dwayde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Allah Ordu'ya kadar gelir seni çarpmaya, sonra düzeltip "Beni niye getirdin buraya kadar" der tekrar çarpar.

Wir sind gekommen kraft zu geben.
Wir werdenschweiss auf eurem triko.
Beşiktaş wir sterben
Für dich Beşiktaş
Iron Cannonball isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-10-2019, 15:59   #356
YOU MADE IT TO THE LIST!
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Slamtown/Merkez
Konular: 355
Favori Güreşçisi: Johnny Gargano
Rep Puanı: 39460
Rep Derecesi: Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Mr.Pacman Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Mr.Pacman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mr.Pacman Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 39460

Dürüst olmam gerekirse forumun çoğunluğundan ciddi anlamda tiksiniyorum birkaç aydır. 1 ay bir güreçinin fan olup kötü booklanınca haterı olanlar, iyi ya da kötü bookinge göre güreşçiyi kaliteli ya da çöp sayanlar, nefret dozunu bilemeyenler,arada olan linç kampanyaları... ciddi anlamda rahatsız oluyorum. Ha neden bırakmıyorsun denirse 1 arkadaşlarım da var. 2 de RPG ve oradaki ekip de oyuncuları da epey sevdiğimden ayrılmıyorum.
imza
Forum Başarısı:
2018 Yılının En Güzel İmzası
2019 Yılının En Güzel İmzası

2020'NİN EN GÜZEL İMZASI
I
V

RPG: Johnny Nitro
Başarılar: Pasifiğin İlk GM'i
GWA Şampiyonluğu(1 kere)

[/CENTER]
Mr.Pacman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-11-2019, 18:33   #357
✝️Protestant✝️
Westron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Muğla/Bodrum
Konular: 398
Favori Güreşçisi: Edge
Rep Puanı: 95790
Rep Derecesi: Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Westron Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Westron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Westron Westron isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 95790

1. Güreşe başladığım 2009 senesinden 2011 yılına kadar ben güreşçilerin feudlarını falan senaryo olduğunu hic bilmiyordum hatta kafalarına göre takılıyorlar sanıyordum.

2.5. Sınıftayken WWE izliyorum diye ogretmenlerimden aşırı eleştiri geliyordu, Facebook profilimde o zaman WWE fotograflari ile doluydu.

3.5.Siniftayken bir çocukla sınıfta kavga etmiştim çocuğa Code Breaker çakmıştım. Çocuk çöp kutusuna doğru firlatmisti. Disipliğin kuruluna vermişlerdi beni. Disipliğin cezasından kurtulmam için WWE bırak dediler ben yalandan tamam dedim ama ona rağmen gizli gizli izlemiştim tabi ondan sonra Allah'ın bir kuluna karistirtmadim izlemeye.

4. Undertaker'in 2011 yılında bı ara gerçekten Kane öldürdü sanmıştım bende kefalet ile serbest bırakmışlardır sandım.
imza

FORUM BAŞARILARIM:

HAFTANIN PARLAYAN ÜYESİ: 01.12.2019

2019 KASIM AYI ONUR KÜRSÜSÜ

2019 ARALIK AYI ONUR KÜRSÜSÜ

2019 ARALIK AYI AYIN İSPİYONCUSU
Westron isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-01-2020, 00:18   #358
Depresyon
TalhaKanar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 188
Rep Puanı: 128437
Rep Derecesi: TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
TalhaKanar TalhaKanar isimli Üye şuanda  online konumundadır  

1- NJPW'i ilk izlemeye başladığımda beğenmemiştim.Hikaye ve karakter olmadığını düşünüyordum. Sadece hareket hareket diyordum.

2- NXT'ye olan ilgimi 2017'den 2018'in ortalarına kadar tamamen kaybettim. NXT'de süperstar olan herkesin Raw ve Smackdown'da (Bayley, Sami Zayn, vs...) gömülmesi ve NXT'de hiç kimse olan yeteneksiz tiplerin ana kadroda tanrı muamelesi görmesi(Roman Reigns, Alexa Bliss vs...), NJPW'in güreş tarihininin en iyi yılını geçirmesi gibi nedenlerle...

3- Okada-Omega maçını canlı seyretmekle ve beğenmekle beraber gelmiş geçmiş en iyi maç olduğunu düşünmüyordum. Daha sonra daha iyi olduğunu düşündüğüm bütün maçları(Shawn Michaels-Undertaker gibi) tekrar izlediğimde Okada Omega nın gelmiş geçmiş en iyi olduğunu anladım.
imza
''Cabron!''
-Tetsuya Naito
TalhaKanar isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-01-2020, 02:04   #359
Aralık 2019 İspiyoncusu

Alıntı TalhaKanar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
1- NJPW'i ilk izlemeye başladığımda beğenmemiştim.Hikaye ve karakter olmadığını düşünüyordum. Sadece hareket hareket diyordum.

2- NXT'ye olan ilgimi 2017'den 2018'in ortalarına kadar tamamen kaybettim. NXT'de süperstar olan herkesin Raw ve Smackdown'da (Bayley, Sami Zayn, vs...) gömülmesi ve NXT'de hiç kimse olan yeteneksiz tiplerin ana kadroda tanrı muamelesi görmesi(Roman Reigns, Alexa Bliss vs...), NJPW'in güreş tarihininin en iyi yılını geçirmesi gibi nedenlerle...

3- Okada-Omega maçını canlı seyretmekle ve beğenmekle beraber gelmiş geçmiş en iyi maç olduğunu düşünmüyordum. Daha sonra daha iyi olduğunu düşündüğüm bütün maçları(Shawn Michaels-Undertaker gibi) tekrar izlediğimde Okada Omega nın gelmiş geçmiş en iyi olduğunu anladım.
Hangi Okada vs. Omega maçından bahsediyorsun? Ben hepsini canlı izleme heyecanını yaşadığım için kendimi çok şanslı görüyorum ve G1'daki maç hariç diğer üç maçın üçünün de sonunda güreş tarihinin en iyi maçı olduğunu düşünmüştüm.
Alt 01-01-2020, 02:09   #360
Depresyon

Konular: 188
Rep Derecesi: TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. TalhaKanar Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
TalhaKanar TalhaKanar isimli Üye şuanda  online konumundadır  

Alıntı Pipebomb434 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hangi Okada vs. Omega maçından bahsediyorsun? Ben hepsini canlı izleme heyecanını yaşadığım için kendimi çok şanslı görüyorum ve G1'daki maç hariç diğer üç maçın üçünün de sonunda güreş tarihinin en iyi maçı olduğunu düşünmüştüm.
Wrestle Kingdom maçı...
imza
''Cabron!''
-Tetsuya Naito
TalhaKanar isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil