GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 11-09-2019, 19:56   #41
Kill Steen Kill
fetiborn41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 891
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 188152
Rep Derecesi: fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
fetiborn41 fetiborn41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Dargan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Müfredat ve detayları saysana bana ? Ne kurmuşlar ?
Öncelikle 3 Kasım 2002 tarihinden bu yana 7 Milli Eğitim Bakanı, 15 eğitim sistemi değişti. Bunların hiçbirinin birbiriyle alakası yok. Öncelikle, alan seçimi zorunlu hale getirildi ve seçtiği alandan farklı bir bölüme giden öğrencilerin puan kısımı 0.2 ila 0.8 arasında oyuncak gibi oynandı. Herkesin Anadolu Lisesi okuması mecburi kılındı, düz lise mezunlarına veya lise mezunu olmayanlara da ihtiyacımız yok sayıldı. Eğitim sürekliliği cezai işlemlerle sağlanmaya çalışıldı, eğitim sevdirilmedi. Sırf Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan istedi diye TEOG sistemi, açıklandıktan 78 saat sonra değiştirildi. Milli Eğitim Bakanlığı'nın laik bir ülkede dinci vakıf ve derneklerle yaptığı anlaşmalarla devlet okullarında şeri ve dini bilgiler daha ağır yerleştirildi. Bu hamle öğrenci velilerini özel okullara yerleşmeye zorladı. Bir ufak bilgi, bugün Milli Eğitim Bakanlığı Yönetim Kurulu'nda oturan 4 isim de özel okul sahibi veya hissedarı; bu da bu cümleden önceki işlemin neden yapıldığını gayet net anlatıyor bence. Daha tarih, inkılap tarihi ve Atatürkçülük derslerinden Çanakkale Savaşı/Kurtuluş Savaşı müfredatlarının sürelerinin azaltılıp 15 Temmuz Darbe Girişimine verildiğini anlatmadım bile; daha laik bir devletin ders kitabında İslam ülkesi tabirinden bahsetmedim bile. Andımız'ın kaldırılmasından, matematiğin seçmeli ders haline getirilme çabasından, ezberci eğitimden, Darwin'in evrim teorisi gibi biyolojinin en derin konularından birinin müfredattan çıkarılmasından, vatan ve millet kavramlarının İslamiyetten gelen "Cihad" kavramıyla birlikte anlatıldığından, 7. sınıf müfredatında Osmanlı Devleti'nin sadece kuruluş ve yükselme aşamalarının anlatılıp, gerileme ve duraksama dönemlerinin hiç işlenmeden 8. sınıfta İnkılap tarihi dersine geçildiğinden hiçbir şekilde bahsetmedim bile. Daha sayarım ama bu kadarı yeterli diye düşünüyorum.

Buyur, ders kitaplarının ücretsiz yapılması dışında AKP hükümetinin eğitime 3 katkısını say bana.
imza
RPG
Kevin "Prizefighter" Owens

#hurriyetveitilaf
#fenerbahce
#hedef29
#korfezdenesenfirtina
fetiborn41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2019, 20:07   #42
GANBARIMASU
Pipebomb434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Eskişehir
Konular: 154
Favori Güreşçisi: Vladimir Kozlov
Rep Puanı: 115758
Rep Derecesi: Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Pipebomb434 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Pipebomb434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Pipebomb434 Pipebomb434 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 115758

Alıntı fetiborn41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öncelikle 3 Kasım 2002 tarihinden bu yana 7 Milli Eğitim Bakanı, 15 eğitim sistemi değişti. Bunların hiçbirinin birbiriyle alakası yok. Öncelikle, alan seçimi zorunlu hale getirildi ve seçtiği alandan farklı bir bölüme giden öğrencilerin puan kısımı 0.2 ila 0.8 arasında oyuncak gibi oynandı. Herkesin Anadolu Lisesi okuması mecburi kılındı, düz lise mezunlarına veya lise mezunu olmayanlara da ihtiyacımız yok sayıldı. Eğitim sürekliliği cezai işlemlerle sağlanmaya çalışıldı, eğitim sevdirilmedi. Sırf Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan istedi diye TEOG sistemi, açıklandıktan 78 saat sonra değiştirildi. Milli Eğitim Bakanlığı'nın laik bir ülkede dinci vakıf ve derneklerle yaptığı anlaşmalarla devlet okullarında şeri ve dini bilgiler daha ağır yerleştirildi. Bu hamle öğrenci velilerini özel okullara yerleşmeye zorladı. Bir ufak bilgi, bugün Milli Eğitim Bakanlığı Yönetim Kurulu'nda oturan 4 isim de özel okul sahibi veya hissedarı; bu da bu cümleden önceki işlemin neden yapıldığını gayet net anlatıyor bence. Daha tarih, inkılap tarihi ve Atatürkçülük derslerinden Çanakkale Savaşı/Kurtuluş Savaşı müfredatlarının sürelerinin azaltılıp 15 Temmuz Darbe Girişimine verildiğini anlatmadım bile; daha laik bir devletin ders kitabında İslam ülkesi tabirinden bahsetmedim bile. Andımız'ın kaldırılmasından, matematiğin seçmeli ders haline getirilme çabasından, ezberci eğitimden, Darwin'in evrim teorisi gibi biyolojinin en derin konularından birinin müfredattan çıkarılmasından, vatan ve millet kavramlarının İslamiyetten gelen "Cihad" kavramıyla birlikte anlatıldığından, 7. sınıf müfredatında Osmanlı Devleti'nin sadece kuruluş ve yükselme aşamalarının anlatılıp, gerileme ve duraksama dönemlerinin hiç işlenmeden 8. sınıfta İnkılap tarihi dersine geçildiğinden hiçbir şekilde bahsetmedim bile. Daha sayarım ama bu kadarı yeterli diye düşünüyorum.

Buyur, ders kitaplarının ücretsiz yapılması dışında AKP hükümetinin eğitime 3 katkısını say bana.
Bu aktrollere laf anlatılmaz ki boşuna yormuşsun ellerini.
imza

assen na yo

Pipebomb434 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2019, 20:08   #43
Kill Steen Kill

Nereden: -
Konular: 891
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Derecesi: fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. fetiborn41 Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
fetiborn41 fetiborn41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Alıntı Pipebomb434 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu aktrollere laf anlatılmaz ki boşuna yormuşsun ellerini.
Öyle deme kardeşim, biz elimizden geleni yapalım. Ben de onun gibi Müslüman'ım çok şükür ama o dinin devlete değil insana ait olduğunu anlayamıyor, yetiştirilme tarzı ve düşüncelere saygı duyuyorum. Ama ben bildiğim gerçekleri anlatayım.
imza
RPG
Kevin "Prizefighter" Owens

#hurriyetveitilaf
#fenerbahce
#hedef29
#korfezdenesenfirtina
fetiborn41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2019, 20:09   #44
El Tigre
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Hawkins
Konular: 5327
Favori Güreşçisi: Joey Janela
Rep Puanı: 688887
Rep Derecesi: The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Purplemaker Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Purplemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Purplemaker The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 688887

Paşam büyük bir hatan var. Zamanında ''Tüm ümidim gençliktedir'' sözünü söylemeseydin keşke be. Çok üzülüyorum bu sözü duydukça.
imza

#jöntürkler

Konu The Purplemaker tarafından (11-09-2019 Saat 20:21 ) değiştirilmiştir.
The Purplemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil