GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 06-09-2019, 00:35   #11
king.
Eta Carinae - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 214
Favori Güreşçisi: "The Fiend" Bray Wyatt
Rep Puanı: 33302
Rep Derecesi: Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Eta Carinae Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Eta Carinae - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Eta Carinae Eta Carinae isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 33302

Tüylerim diken diken oldu dinlerken. Harika iş yapmışlar. Bu şarkının alabildiğine paylaşılması, alabildiğine fazlaca insana ulaştırılması lazım.
imza

#oswald
#syriza
Eta Carinae isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-09-2019, 00:35   #12
Kayıtlı Kullanıcı
Man Without Fear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1
Favori Güreşçisi: Kevin Owens
Rep Puanı: 10
Rep Derecesi: Man Without Fear NXT'de jobbersın.
Man Without Fear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Man Without Fear Man Without Fear isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Müzikalden öte, rap dünyasının bir şeyleri değiştirmeye çabaladığını görmek gerçekten güzel. Umarım devamı gelir bu tarz hareketlerin.
Man Without Fear isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-09-2019, 00:36   #13
est. 1986
The Maharaja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Sine Qua Non
Konular: 8988
Favori Güreşçisi: "The Maharaja" Jinder Mahal
Rep Puanı: 581178
Rep Derecesi: The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Maharaja Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Maharaja - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Maharaja The Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 581178

Halis görmemişim, Mozole Mirach da varmış şarkıda. Sahtokar eksik bir tek, 'rapte melankoli Sahtiyan' diye girse ne güzel olurdu lol.
imza
#hedef29

⭐⭐⭐⭐⭐

1932-33 / 1934-35 / 1937 / 1940 / 1943 / 1944 / 1945 / 1946 / 1950 / 1959 / 1960-61 / 1963-64 / 1964-65 / 1967-68 / 1969-70 / 1973-74 / 1974-75 / 1977-78 / 1982-83 / 1984-85 / 1988-89 / 1995-96 / 2000-01 / 2003-04 / 2004-05 / 2006-07 / 2010-11 / 2013-14

The Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-09-2019, 00:37   #14
#AllElite
Deathmatch Classic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Aydın
Konular: 29
Favori Güreşçisi: Will Ospreay
Rep Puanı: 34368
Rep Derecesi: Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Deathmatch Classic Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Deathmatch Classic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Deathmatch Classic Deathmatch Classic isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 34368

Büyük kitlelere ulaşabilen sanatçıların yaşadığımız tüm sosyolojik sıkıntıları kaleme alması daha fazla insanın farkındalığa ulaşması adına önemli bir mevzu, her birini tebrik ediyorum.
imza

Deathmatch Classic isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-09-2019, 00:39   #15
Banned
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 652
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 364487
Rep Derecesi: Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Rise Above Hate Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Rise Above Hate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Rise Above Hate Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 364487

Muhteşem bir iş. Çoğu söz aslında hayatımızda belki de sıkça kurduğumuz cümleler ama bunu bir şarkıda duymak daha da etkili hale getiriyor o sözü. Ağızlarına sağlık.
Rise Above Hate isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-09-2019, 00:43   #16
summit of gtr
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kocaeli
Konular: 353
Favori Güreşçisi: CM Punk
Rep Puanı: 39624
Rep Derecesi: Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Ben Kero Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Ben Kero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Ben Kero Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 39624

M U H T E Ş E M.

Hepsinin ağızlarına sağlık, durdura durdura düşünerek dinlemek gerek.
imza

*** spoiler'ı açın ***

Eski nick: Resistant Player

GTW RPG

Samoa Joe

GTW Champion (7 days)
GTW Hardcore Champion (14 days)

az başarılı ama kaliteli günler.

Noam Dar

DoR Tag Team Champion w/Bo Dallas (77 days)

GWA RPG

Punishment Martinez

GWA Hardcore Champion (35 days)
Ben Kero isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-09-2019, 00:49   #17
(900) 288-PILL
gray matter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 0
Favori Güreşçisi: Arn Anderson
Rep Derecesi: gray matter NXT'de jobbersın.
gray matter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
gray matter gray matter isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Şarkı bitmesin istedim resmen. Her şeyiyle olağanüstü bir proje, amacına da layığıyla ulaşmıştır diye düşünüyorum. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.
gray matter isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-09-2019, 01:05   #18
#hedef29
Vileanger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul / Houston
Konular: 276
Favori Güreşçisi: Samoa Joe
Rep Puanı: 212171
Rep Derecesi: Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Vileanger Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Vileanger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Vileanger Vileanger isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 212171

Muazzam bir iş. Dokundukları her nokta hayatımızın bir köşesi. Anlatılan her sorun ülkenin bir cilvesi. Geliyorsa böylesi, dinleyeceksin bu şarkıyı.

Harika iş harika çalışma. Vallahi 14 dk nasıl geçti hiç anlamadım.
imza

"Chuck, tell me our story."

"You can't stop what's coming and neither can I, but we have the opportunity to understand things when they finally change.
The future is coming. You started it, and I'll finish it."

#jöntürkler

GWA RPG: Samoa Joe
"One Time GWA Tag Team Champions w/ Drew McIntyre"

"Nothing is true, everything is permitted."

Twitter

Vileanger isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-09-2019, 01:36   #19
The Lost Boy
texasrattlesnake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul.
Konular: 56
Favori Güreşçisi: Braun Strowman
Rep Puanı: 5106
Rep Derecesi: texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın. texasrattlesnake Royal Rumble maçını kazandın.
texasrattlesnake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
texasrattlesnake texasrattlesnake isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5106

Türkçe Rap'le aram olmasa da dinledim ve çok beğendim,projede yer alan sanatçıları tebrik ediyorum.
imza
texasrattlesnake isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-09-2019, 01:37   #20
el tigré
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 2669
Favori Güreşçisi: Chris Jericho
Rep Puanı: 652606
Rep Derecesi: Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Windham Lawrence Rotunda Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Windham Lawrence Rotunda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Windham Lawrence Rotunda Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 652606

Şahane bir çalışma olmuş gerçekten, çok takdir ettim. Ama şarkı inanılmaz uzun, kendini uzun vadede dinletebilir mi biraz kuşku yaratıyor.
imza

el tigré becomes lion

HURT HEAL!

#jöntürkler

Be a Booker | New Era
Windham Lawrence Rotunda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil