GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 08-05-2015, 19:53   #11
#hürriyetveitilaf
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: -
Konular: 1842
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 66878
Rep Derecesi: CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. CM Jericho Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
CM Jericho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
CM Jericho CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 66878

Eskiden baya bir The Miz fanıydım. Çok çok önceden.
imza

old but gold rpg:

with: Alexa Bliss: DoR TTC Contendership...

with Sheamus: 2 time World Heavyweight Champion, Hardcore Champion, US Champion, 3 time Tag Team Champion, Hall of Fame Class of 2016...

with CM Punk: Tag Team Champion...

with Tyler Reks: DoR Hardcore Champion...

#hürriyetveitilaf
#hürriyetsonsuza
CM Jericho isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-05-2015, 19:58   #12
Banned
Believe Dean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Erzurum
Konular: 396
Favori Güreşçisi: Angelico
Rep Puanı: 46444
Rep Derecesi: Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Believe Dean Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Believe Dean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Believe Dean Believe Dean isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 46444

John Morrison'u eşcinsel sanıyordum.
Jeff Hardy'nin ve Luke Gallows'un ağır fanıydım Fox zamanları.
Arada bir 12 yaşındaki kuzenimle WWE izliyor, evde deniyoruz. . Ben Brock Lesnar,o ise Dean Ambrose oluyor genellikle. Entrance'lerden, tauntlara tam bir Dean Ambrose fanı. Deri bir ceket almış bildiğin Dean. Suplex, Powerbomb ve omuza aldıktan sonra yapılan hareketlerde kendimi geliştirmeye başladım yavaştan.
Believe Dean isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-05-2015, 20:01   #13
#ThankYouBryan
Heartlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul
Konular: 643
Favori Güreşçisi: Daniel Bryan
Rep Puanı: 16434
Rep Derecesi: Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin. Heartlock Şirketin yüzü artık sensin.
Heartlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Heartlock Heartlock isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 16434

Alıntı TheBestAndTheBeard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
7.Sınıfa giderken okulda Nexus kurmuştum okuldaki çocuklara saldırıyorduk sürekli.
Hocam nexus fikri çok iyi ya,bi an hayal ettim baya komiğime gitti.

Kuzenler sayesinde izlemeye başlamıştım PW'yi.Allahın emri birbirmiz üzerinde hareketleri denerdik.Çok güzel Sweet Chin Music vururdum 'lap' diye ses çıkardı.Hey gidi günler hey.
imza

I Will Give You A Show That You Have Never Ever Seen Before. Why ? Because I can.
Shawn Michaels

RPG: Daniel Bryan

Heartlock isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-05-2015, 20:04   #14
Kayıtlı Kullanıcı
My War is Just Beginning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Kastamonu DC
Konular: 405
Favori Güreşçisi: -
Rep Puanı: 2518
Rep Derecesi: My War is Just Beginning IC kemerini kazandın. My War is Just Beginning IC kemerini kazandın. My War is Just Beginning IC kemerini kazandın. My War is Just Beginning IC kemerini kazandın. My War is Just Beginning IC kemerini kazandın. My War is Just Beginning IC kemerini kazandın. My War is Just Beginning IC kemerini kazandın. My War is Just Beginning IC kemerini kazandın. My War is Just Beginning IC kemerini kazandın. My War is Just Beginning IC kemerini kazandın. My War is Just Beginning IC kemerini kazandın.
My War is Just Beginning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
My War is Just Beginning My War is Just Beginning isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 2518

Taker'ın serisi bitecekse Vince bitirsin istedim.
My War is Just Beginning isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-05-2015, 20:10   #15
Kayıtlı Kullanıcı
Y2Jeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 28
Favori Güreşçisi: Shelton Benjamin
Rep Puanı: 628
Rep Derecesi: Y2Jeri NXT şampiyonu oldun. Y2Jeri NXT şampiyonu oldun. Y2Jeri NXT şampiyonu oldun. Y2Jeri NXT şampiyonu oldun. Y2Jeri NXT şampiyonu oldun. Y2Jeri NXT şampiyonu oldun.
Y2Jeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Y2Jeri Y2Jeri isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 628

İlk izlediğim zamanlar Jeff Hardy hayranıydım 2009 yılında. Daha sonra Jericho'yu rosterda IC Champ olarak gördükten sonra onu araştırdım ve favori güreşçim oldu.

Chris Jericho'nun öyle bir fanıydım ki 2009 yılında Jericho'ya en ufak olumsuz eleştiri yapanlara acımadan küfür saydırıyordum. Ancak o zaman yaş küçüktü tabi şimdi öyle birşey yapmam, düşüncesi bile aptalca.

2009 yılında PW sayesinde 4 kişiyle face üzerinden tanıştım 6 yıldır arkadaşız hala konuşuyoruz, kendi sohbet grubumuzda var ancak hiçbiriyle gerçekte hayatta görüşme fırsatım olmadı.
Y2Jeri isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-05-2015, 21:03   #16
Yüce İmparator Reigns
MrSHIELD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İstanbul - İzmir
Konular: 308
Favori Güreşçisi: Roman Reigns
Rep Puanı: 62825
Rep Derecesi: MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. MrSHIELD Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
MrSHIELD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
MrSHIELD MrSHIELD isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 62825

Alıntı Blind Rage Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
John Cena'nın türkiyede oturan akrabasının olduğu yalana tam 1 yıl inanmıştım.
İstemsizce güldüm

Alıntı TheBestAndTheBeard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
7.Sınıfa giderken okulda Nexus kurmuştum okuldaki çocuklara saldırıyorduk sürekli.
Bu şahane fikri düşünemediğim için kendime kızıyorum.

Bu arada aklıma gelen kötü bir yanılgımı da söylemek istiyorum; Eskiden(Flash TV zamanları) Big Sexy'in (Kevin Nash) boyunun 3 metre olduğuna inanırdık. -Ben ve mahalle arkadaşlarım-
imza
YÜCE İMPARATOR

MrSHIELD isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-05-2015, 21:26   #17
( ͡° ͜ʖ ͡°)
OnurDies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: BURSA
Konular: 180
Favori Güreşçisi: Eddie Guerrero
Rep Puanı: 13032
Rep Derecesi: OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
OnurDies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
OnurDies OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 13032

Küçükken yazlıkta bana Goldberg'e araba çarptı bu yüzden öldü dediler ve uzun bir süre buna inandım..
imza

RPG: "The Truth" Truth Martini
Steam ID: runO

aLLah aLLah aLLah saLdıR jaNeLa

< ̄`ヽ、      / ̄>
 ゝ、  \ /⌒ヽ,ノ  /´
   ゝ、 `( ( ͡° ͜ʖ ͡°)
     >     ,ノ
     ∠_,,,/´”
KemerLeri bizim İçiN KaLdır jaNeLa
OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-05-2015, 21:32   #18
Fallen King
ErDiBiase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 423
Favori Güreşçisi: Hiromu Takahashi
Rep Puanı: 42428
Rep Derecesi: ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. ErDiBiase Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
ErDiBiase - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ErDiBiase ErDiBiase isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 42428

İlk güreş ile ilgilenmeye başladığımda sadece Güreşmania vardı. Oradan inceleme okurken Joey Styles ve AJ Styles'ı aynı adamlar sanıyordum anlamsız şekilde.
imza

ErDiBiase isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-05-2015, 21:36   #19
no one
Captain of Peepulation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Peepville
Konular: 5048
Favori Güreşçisi: Bobby Roode
Rep Puanı: 92216
Rep Derecesi: Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Captain of Peepulation Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Captain of Peepulation - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Captain of Peepulation Captain of Peepulation isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 92216

2012'den beri CC ne zaman düşse korkuyorum :/
imza

INTENSITY
INTEGRITY
INTELLIGENCE

GLORIOUS and now... VICTORIOUS!

and now... INDUCTEE...

RPG: "The Glorious" Bobby Roode
Captain of Peepulation isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-05-2015, 22:10   #20
FREEDOM!
Minor Threat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 244
Favori Güreşçisi: Sheamus
Rep Puanı: 112121
Rep Derecesi: Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Minor Threat Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Minor Threat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Minor Threat Minor Threat isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 112121

Alıntı Heartlock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hocam nexus fikri çok iyi ya,bi an hayal ettim baya komiğime gitti.

Kuzenler sayesinde izlemeye başlamıştım PW'yi.Allahın emri birbirmiz üzerinde hareketleri denerdik.Çok güzel Sweet Chin Music vururdum 'lap' diye ses çıkardı.Hey gidi günler hey.
Eğlenceliydi baya zaten sert vurmuyorduk o kadar.Ama hiç dağılmadık aramızda liderlik kavgası falan da olmadı.İyi push alıyorduk hiç kaybetmedik kazandık hep.Otorite yanımızdaydı disipline verilmedik hiç.Vukuatlarımız görmezden gelindi hep.

Alıntı MrSHIELD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İstemsizce güldüm

Bu şahane fikri düşünemediğim için kendime kızıyorum.

Bu arada aklıma gelen kötü bir yanılgımı da söylemek istiyorum; Eskiden(Flash TV zamanları) Big Sexy'in (Kevin Nash) boyunun 3 metre olduğuna inanırdık. -Ben ve mahalle arkadaşlarım-
Bence de kendine kızmalısın.Yaratıcılıkta üstüme yoktur.Sen tabi çok şahane fikirler üretemiyorsun kıskanıyorsun.

Abi çocuktuk ne bekliyorsun sen? Görünce özeniyorduk böyle bir şey yaptık ve baya güzeldi eğleniyorduk.Herkes eğleniyordu.Şimdi bu fikre tırnak içinde "şahane" demen sinirimi bozdu.Şu profesyonel güreşi küçük yaşlarda izleyip de denemeyen pek kişi yoktur.Eğer sen o yaşlarda denemediysen seni alkışlıyorum saygılar büyüğümsün.Bir de daha "şahane" fikirlerin varsa anlat da dinleyelim senin "şahane"liğini.
imza

Look! A Wizard & Minor Threat #WeAreTheTurkishReds!

Fuck you! I won't do what you tell me.

Instagram - Twitter

Minor Threat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil