GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 07-10-2018, 18:18   #11
Heart Is Black
AJKOY2J - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: İzmir
Konular: 170
Favori Güreşçisi: Mark Andrews
Rep Puanı: 33822
Rep Derecesi: AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
AJKOY2J AJKOY2J isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Hoş bir promo, yaptığın betimlemeler hoşuma gitti. 7/10

https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=256839
imza
GTW: Rick Viktor aka VIKTOR BABA

3 Times DoR Hardcore Champion
Longest Reigning GTW Tag Team Champion(w/Finn Balor)
World Heavyweight Champion
2017 MITB Winner
GTW Hall of Famer
C.U.R.S.E member

GWA: The Hurricane
AJKOY2J isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-10-2018, 18:20   #12
kaf kef
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Suricity
Konular: 985
Favori Güreşçisi: Jon Moxley
Rep Puanı: 199016
Rep Derecesi: The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. The Lone Man Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
The Lone Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
The Lone Man The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 199016

Alıntı The End Of Time Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İlk attığında da okumuştum ve beğenmiştim zaten. Daha önce senin yaptığın şekilde bir şeyler yapmamıştım o yüzden bana fikirler de kattı, teşekkürler. Ayrıca eline sağlık.

edit1: Johnny Mundo gözüme iki kat daha karizmatik geldi nedense şimdi tekrardan baktım da...

Puanım: 8

https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=255686
Bu promo için Alpipi'nin Callihan'ının toy versiyonu demek istiyorum. İlerleyen zamanlarda Jacobs'tan daha dehşet verici promolar bekliyorum. 7/10

https://guresturkiye.net/forum/showt...79#post3504479

Bilgisayara uzun zamandır geçme fırsatım olmuyordu, geçer geçmez ilk fırsatta yazdım. Umarım güzel olmuştur.
imza

gwa rpg: "professional wrestling's last real man" silas young

"the greatest man that ever lived" austin aries
1x gwa kıtalararası şampiyonluğu - 93 gün
en uzun süreli ve ilk gwa kıtalararası şampiyonu

Fan Fiction - Kırık Hayatlar
The Lone Man isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-10-2018, 18:26   #13
Jen Ledger <3
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Parts Unknown
Konular: 133
Favori Güreşçisi: Matanza
Rep Puanı: 24268
Rep Derecesi: ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. ETR WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
ETR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ETR ETR isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 24268

Alıntı The Lone Man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu promo için Alpipi'nin Callihan'ının toy versiyonu demek istiyorum. İlerleyen zamanlarda Jacobs'tan daha dehşet verici promolar bekliyorum. 7/10

https://guresturkiye.net/forum/showt...79#post3504479

Bilgisayara uzun zamandır geçme fırsatım olmuyordu, geçer geçmez ilk fırsatta yazdım. Umarım güzel olmuştur.

Promo'daki hava okuyucuya güzel aktarılmış okurken o hissiyatı alabildim. Fakat ilk kısımda gönderme yapılan şahısa tek bir kelime ağırlıklı bir biçimde yoğunlaşılması bir bakıma tekrara düşmek olmuş bana göre. İkinci kısımdaki son bölüm benim özellikle hoşuma gitti onu söylemeliyim. Genel anlamda güzel promo fakat senin kaleminden çok daha iyisi çıkabileceğini biliyorum. 8/10

Benim promom: https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=256836
imza

-----------------------------------
GTR Başarıları

25. Etkinlik Haftası Konuşan Fotoğraflar Yarışması 1.si
25. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 3.sü
25. Etkinlik Haftası Makale/Kompozisyon Yarışması 3.sü
29. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 2.si
30. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si
32. Etkinlik Haftası El Yazısı Yarışması 3.sü
32. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 3.sü
32. Etkinlik Haftası Haxball Turnuvası 3.sü
32. Etkinlik Haftası Makale/Kompozisyon Yarışması 2.si
32. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si
33. Etkinlik Haftası Bilgi Yarışması 1.si

''Eskiden neşeli bir insan sanıyorlardı. Yorulduğum sorulardan daha yorucu bir yöntemle kaçmak gibi geldi bana bu. Artık sadece ''Eskiden'' neşeli bir adam olarak kalacağım. Neşe hayatımın en büyük hatası ve en büyük dostuydu. İkilemi kendi içimde yaşadım da denebilir. Ama artık vazgeçiyorum bütün bu dost kazanma çabalarından, popülerlik size fayda getirmeyecek. Beni seven 3-5 kişi sizi sahte alkışlara tutacak onlarca kişiye bedel. Sanırım değişimin kendisini yaşıyorum, değişimle değişmem ama değişimin kendisiyim sanki. Ve etkilendiğin şeyler seni değiştirebilir, karanlığa aşık oldum ben. O bana hayatı verdi. Mutluluk yerine karanlığı öğrendim. Ve karanlık bana kendimi verdi.''
RPG: (GTW DÖNEMİ)

Karakter: Matanza
Lakap: ''The Monster''
Finisher: Wrath Of The Gods
Theme: The Birthday Massacre
Days Of Rising Kadro Debutu: 30 Aralık 2016
Ana Kadro Debutu: 17 Haziran 2017
Başarılar:
1x Days of Rising Television Champion
3x Hardcore Champion (Last Champ)

RPG: (GWA DÖNEMİ)

Güncel Karakter: Chris ''ITA'' Brookes
Başarılar: Henüz Yok

Eski Karakter: Will Ospreay
Başarılar: 1x GWA Oceans Champion (En Uzun Süreli Şampiyon, 69 Gün)

''Gülmeli yüzüm ve bitmeli hüzün ama bu sıra kapadı yolumu tüm engeller,
Pislik ve çirkin bu sahneye tıkıldım illet ettim ölü düzeylerden,
Bilirim o kara bilet hep bi boka götürür yorulmam bugünü güz eylersem,
Evet onca sene yazdı kalemim hala daha çakamadı sözlerimi yüzeyseller...''

ETR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-10-2018, 18:38   #14
( ͡° ͜ʖ ͡°)
OnurDies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: BURSA
Konular: 178
Favori Güreşçisi: Eddie Guerrero
Rep Puanı: 12019
Rep Derecesi: OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın. OnurDies WrestleMania'da WWE şampiyonluğunu kazandın.
OnurDies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
OnurDies OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 12019

Alıntı ETR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Promo'daki hava okuyucuya güzel aktarılmış okurken o hissiyatı alabildim. Fakat ilk kısımda gönderme yapılan şahısa tek bir kelime ağırlıklı bir biçimde yoğunlaşılması bir bakıma tekrara düşmek olmuş bana göre. İkinci kısımdaki son bölüm benim özellikle hoşuma gitti onu söylemeliyim. Genel anlamda güzel promo fakat senin kaleminden çok daha iyisi çıkabileceğini biliyorum. 8/10

Benim promom: https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=256836
Promonun başı hoşuma gitti. Adalet temasını iyi işlemişsin. Lakin sonrası biraz daha creepy karakterlere uygun bir şekilde ilerlemiş. Ne bileyim Wyatt, Callihan tipindeki güreşçilerin tarzındaki promoya dönüşmüş. Bazı yerlerde de fazla atar gider yapmış gibime geldi promo. Sadece buralardan puan kırdım. Benden bir 7.5 işler eline sağlık.

Ben de uzun zamandır RPG takılmıyordum o yüzden formdan düşmüş olabilirim kendi promomu da şuraya bırakayım:

https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=256021
imza

RPG: "The Truth" Truth Martini
Steam ID: runO

aLLah aLLah aLLah saLdıR jaNeLa

< ̄`ヽ、      / ̄>
 ゝ、  \ /⌒ヽ,ノ  /´
   ゝ、 `( ( ͡° ͜ʖ ͡°)
     >     ,ノ
     ∠_,,,/´”
KemerLeri bizim İçiN KaLdır jaNeLa
OnurDies isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-10-2018, 18:48   #15
freshly squeezed
Break It Down - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 162
Favori Güreşçisi: Tetsuya Naito
Rep Puanı: 22730
Rep Derecesi: Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin. Break It Down WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.
Break It Down - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Break It Down Break It Down isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 22730

MMMPPFFSSSS ONUR KAFADAR PROMOSU. Marty'nin gimmickine tamamıyla uyan, referansların falan hepsinin yerinde olduğu bir promo olmuş. İleride daha da iyisini yapacağına inandığımdan dolayı 9/10 veriyorum.

https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=256729
imza
RPG:

''Planet's Champion''
''Poison Ivy''
''The Eco-Warrior''
''Friend to All Green''
''The World's Toughest Vegan''
''The American Dragon''
''The G.O.A.T''

Bryan Danielson
Break It Down isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-10-2018, 18:48   #16
Heart Is Black

Nereden: İzmir
Konular: 170
Favori Güreşçisi: Mark Andrews
Rep Derecesi: AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. AJKOY2J Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
AJKOY2J AJKOY2J isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Senin iyi promo kestiğini başkalarından duymuştum üstad ama bu kadar da iyi beklemiyordum. Harika bir Scurll promosu, ellerine sağlık. 10/10

Edit : Ilja promosunu daha önce okumuştum, ona da yorum yapayım. Komünizmle ilgili olan detaylar güzel. Klasik promo tarzını bu karakterde de hissettirmişsin. 9/10

https://guresturkiye.net/forum/showt...=255825&page=2

Bir aksilikten dolayı promom değerlendirilemediği için tekrar atıyorum.
imza
GTW: Rick Viktor aka VIKTOR BABA

3 Times DoR Hardcore Champion
Longest Reigning GTW Tag Team Champion(w/Finn Balor)
World Heavyweight Champion
2017 MITB Winner
GTW Hall of Famer
C.U.R.S.E member

GWA: The Hurricane
AJKOY2J isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-10-2018, 21:44   #17
Beast Slayer
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Helheim
Konular: 504
Favori Güreşçisi: Randy Orton
Rep Puanı: 117477
Rep Derecesi: Maestro isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.
Maestro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Maestro Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 117477

Çok güzel olmuş karakteri iyi yansıtmışsın karakteri pek bilmem ama olsun güzel olmuş. 9/10

Benim acemi promosu: https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=256874
Her türlü eleştiri ve yoruma açığım. Sıkıntı yok relax'ım.
imza
8.png

RPG: Sami Zayn
Maestro isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-10-2018, 22:35   #18
Sports Entertainment Destroyer
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Güney sahilleri
Konular: 3446
Favori Güreşçisi: Dalton Castle
Rep Puanı: 250994
Rep Derecesi: DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. DoctorMK Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
DoctorMK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
DoctorMK DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 250994

Dediğin gibi çok amatörce bir promo. Karaktere ısındıkça, senaryolar ilerledikçe ve promo kestikçe daha iyi hale geleceksin kesinlikle. Şimdilik ben 4/10 veriyorum.

https://guresturkiye.net/forum/showthread.php?t=256891
imza

ONUR
MECMUASI

Machine Keyboard
DoctorMK isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-10-2018, 09:19   #19
Landungsbrücken
Infrexus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 3
Favori Güreşçisi: Zack Sabre Jr.
Rep Puanı: 10
Rep Derecesi: Infrexus NXT'de jobbersın.
Infrexus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Infrexus Infrexus isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 10

Çok hoş bir yazı olmuş. Karakteri çok fazla tanıdığım söylenemez, ama gerçek gimmick'e yakın bir promo kesmişsin. Her konuya kısa kısa ve öz olarak değinmişsin. Betimleyici gif'ler kullanmanı da çok beğendim, hem de konunun içindeler. 10/10.

Bu benim RPG içinde karakterime dayalı yazdığım ilk yazı oldu. Eleştirilmeye açığım, buyrun.
https://guresturkiye.net/forum/showt...67#post3505967
imza
Sadece RPG oynamak için buradayım, bana sadece oyun hakkında ulaşırsanız sevinirim.

RPG: Axel Dieter Jr.
Başarıları: -
Infrexus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-10-2018, 10:30   #20
Undisputed Era
Mamy D Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Brooklyn
Konular: 22
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 5968
Rep Derecesi: Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın. Mamy D Way Royal Rumble maçını kazandın.
Mamy D Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Mamy D Way Mamy D Way isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 5968

Alıntı Infrexus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok hoş bir yazı olmuş. Karakteri çok fazla tanıdığım söylenemez, ama gerçek gimmick'e yakın bir promo kesmişsin. Her konuya kısa kısa ve öz olarak değinmişsin. Betimleyici gif'ler kullanmanı da çok beğendim, hem de konunun içindeler. 10/10.

Bu benim RPG içinde karakterime dayalı yazdığım ilk yazı oldu. Eleştirilmeye açığım, buyrun.
https://guresturkiye.net/forum/showt...67#post3505967
Ben aşırı beğendim, sürükleyici bir promo olmuş. 9.0
imza

Rpg: Adam Cole

Mamy D Way isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil