GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Forum Sosyal Ekstra Arama

Seçenekler Arama Stil
Alt 13-08-2019, 12:47   #1
Allah Kitap Matt Riddle
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Gaziantep
Konular: 450
Favori Güreşçisi: Ember Moon
Rep Puanı: 68053
Rep Derecesi: King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. King Balor Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
King Balor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
King Balor King Balor isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 68053

Standart RPG: Nam-ı Diğer Beyaz Boğa

Free The Flame! Bu Ember Moon! Moon girişte gözüküyor! Seyircilerden destek var kendisine. Ember Moon klasik tauntu'nu atıp klasik bağırışını da yaptıktan sonra kendinden emin adımlarla ringe doğru ilerliyor ve giriyor. Omzunda Oceans kemeriyle beraber giriyor. Köşeye gidip bir kez daha tauntu'nu attıktan sonra oradan iniyor. Eline bir mikrofon alıyor ve konuşmaya başlıyor. Bu sırada seyircilerden kendisine destek geliyor.

Ember Moon: 10 Şubat, Slamtown'da Hardcore Championship'i kazandığım gün... 10 Ağustos, Slamtown'da main event yaptığım gün... İki şovda da şampiyon olarak yer aldım ve iki şovdan da şampiyon olarak ayrıldım... Sanırım, bu şehir benim için de özel bir yer haline geldi artık. Slamtown'la her zaman ortak bir yönümüz olmuştu zaten. Savaşçı ruhumuz... 10 Şubat'ta da öyleydi, 10 Ağustos'ta da. Birlikte olduğumuz her vakit birlikte savaştık ve savaşmaya da devam edeceğimize inanıyorum. Tüm rakiplere karşı...

Moon'a bu sözler ardından destek gelirken tekrar konuşuyor.

Ember Moon: Şimdiyse siz ve Johnny Mundo'nun önünde Negro gibi yeni bir rakip varken benim önümde de yeni bir rakip var... Rush, nam-ı diğer Beyaz Boğa. Aslında, aklıma Beyaz Boğa olarak değil de geçen şovda yaptığı konuşmayla geliyor. Kendisini Slamtown'da aptal beyaz inek sürüsünün içindeki zeki siyah inek olarak görüyordu. Açıkçası ben kendisinin bu konuda biraz kafa karışıklığı yaşadığını düşünüyorum. Bir inek mi yoksa bir boğa mı bence buna karar verebilmiş değil. Şayet bir inekse eğer onun da herkes gibi bir sürüye ihtiyacı var, arkadaşlara ihtiyacı var. Fakat kendisinin buna pek meraklı olduğunu sanmıyorum. Eğer bir boğaysa -ki bu doğru olabilir- renk körü olmasının doğurduğu sebebiyetle siyah-beyaz gördüğü bu dünyada bazı yanlış ayrımlar yaptığını düşünüyorum. Etrafındaki hiçbir şeyin gerçek rengini göremediğini ve gördüğü tüm siyah-beyaz şeyler üzerinde yanlış yargılar yaptığını düşünüyorum. Yaptığı her hata için siyahı suçluyor ve beyazları temiz tarafı olarak kabul ediyor. Aslında bunun için de onu suçlamamak gerek. Siyahın kaderi suçlanmak olduğu gibi beyazın da kaderi kirlenmek. Siyah herkesin olduğu gibi Rush'ın da geçmişi ve pislikleriyken beyaz da geleceği ve umutları. Beyaz Boğa tüm siyahlarını kendisinden atıp yükleyebileceği boş bir vagon arıyor. Tüm beyazlarını da kendi benliğine dolduruyor. Yoksa... Kendisine Beyaz Boğa demesinin sebebi de bu mu? Kusursuz bir insan olduğunu düşünmesi mi...?

Seyircilerden karışık sesler yükselirken Ember Moon tekrar konuşuyor.

Ember Moon: Eminim öyle olduğunu düşünüyordur ama keşke her şeyin en doğrusunu düşünebilsek... Öyle değil mi? Her neyse, Beyaz Boğa, Oceans Championship için bana meydan okudu ve bu hafta karşılaşacağız. Hazır ol Rush, beyaz benliğini siyahla kirletmeye geliyorum! Siyah-Beyaz bu dünyanı tamamiyle KARARTMAYA geliyorum! Aynı Aleister Black'e yaptığım gibi!
imza

queen in the north

Finn Balor
Ember Moon
AJ Styles
Johnny Gargano
Austin Theory
Asuka
Tessa Blanchard

26. Etkinlik Haftası Be A Booker Yarışması 3.'sü
26. Etkinlik Haftası Akrostiş Şiir Yarışması 1.'si
2018 Mutlu Yıllar Makale Etkinliği 3.'sü
28. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 3.'sü
28. Etkinlik Haftası Şov İnceleme Yarışması 2.'si
29. Etkinlik Haftası Be A Booker Yarışması 3.'sü
29. Etkinlik Haftası Profil Dizayn Yarışması 2.'si
x2 Onur Kürsüsü
GüreşTürkiye 8. Yaş Şenlikleri Logo Yarışması 2.'si

Be a Booker | Current Pro Wrestling
Be a Booker | Explosive Pro Wrestling

RPG: ''The Shenom'' Ember Moon
1 Kez ve En Uzun Süreli GWA Hardcore Şampiyonu (41 gün)
1 Kez ve Güncel GWA Oceans Şampiyonu
King Balor isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-08-2019, 02:32   #2
#ApostleOf205
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereden: Anadolu Üniversitesi Sosyal Medya Kulübü
Konular: 1519
Favori Güreşçisi: Andrade Almas
Rep Puanı: 185714
Rep Derecesi: Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın. Lunatic Phenomenal Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.
Lunatic Phenomenal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Lunatic Phenomenal Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Rep Puanı: 185714

Heaven and Hell! Rush alanda. Gülerek ringe gelirken seyircilerden ona çoğunlukla yuhalama var. Hatta bu manzarayı gördükten sonra ringin çevresinde bir tur atıp seyircileri daha da kızdırıyor. Sonrasında ise ringe girip konuşmaya başlıyor:

Rush: (Kızgın seyircilere bakıp) Sakin olun, sakin olun. Kızmanızı anlıyorum çünkü gündelik hayatınızın sıkıntılarını bir şekilde atmaya çalışıyorsunuz. Size günlük hayatlarınızda hep bir yerlerden emir geliyor, direktif geliyor ve o boktan hayatınızı sürdürmek için ne kadar kızsanız da bunları uygulamak zorundasınız. Ben ise, neysem oyum. Rahatım, hiç kimseye uyma veya bir şey kanıtlama ihtiyacım yok ve siz bunu görerek sinirleniyorsunuz. Kendi hayatınızın rezilliğini bana vurmaya çalışıyorsunuz. Diyelim şimdi bana bir sürü pet şişe attınız, ama yarın sabah yine kravatınızı takıp robot gibi emir dinlemeye gideceksiniz. İşin en kötü kısmı ne biliyor musunuz, bunu siz istediniz! Kendinize duvarlar ördünüz ve o duvarların sonunda bu çıktı. Aynı kardeşlerim Lee ve Mistico gibi. Meksika'da aile gelenekleri yüzünden 300 yıllık salonlarda çocuk eğlendiriyorlar ve bunu tamamen onlar istedi. Siz, kardeşlerim, buradaki güreşçiler ve dünyadaki başka birçok insan... Hepiniz ekmek kırıntısı kadar beyni olmayan insanlarsınız ve bu yoksunluk sizi bir koyundan farksız kılmış durumda! Bunu anlamanız için ise her şeyden önce sakin olmanız gerekiyor ama sakin olamayacak kadar fanatik ve güdülmeye müsait beyinleriniz var sizi gerizekalılar!

Rush ringin köşesine doğru uzanıyor ve derin bir nefes alıp Ember Moon'a dönüyor. Ember'ı biraz süzdükten sonra konuşmasına başlıyor:

Rush: Dediklerini biraz dinledim de, çok çaresiz konuştun Ember. Ben kafa karışıklığı yaşıyormuşum da dünyayı siyah beyaz görüyormuşum da. Ben ne zaman boğa olduğumu söyledim ki, ya da ben ne zaman tek haklı kişinin kendim olduğunu söyledim ki. Seyircilerin büyük kısmı beni sevmediği için bana kendi kafanda kötü özellikler yüklemiş olabilir misin acaba, ki bu durumda hasta olan sen oluyorsun aslında. Neden çaresizce konuştuğunu biliyorum, çünkü ben klasik bir adam değilim. Nerede ne yapacağım belli olmuyor ama bunun nedeni akli sıkıntılar değil, bunun nedeni akıl sınırlarını aşmış olmam. Benim bir zincirim yok Ember, ve sizlerin de zincirlerinizden başka kaybedeceğiniz bir şey yok (hi Karl Marx). Ben ruhumu dinlerim ve öyle hareket ederim, sen bunu yapabilir misin? Hayır yapamazsın çünkü boyun eğdiğin birçok şey var, sınırlarını aşamadığın. Bu koltukta oturup seni destekleyen insanlardan farkın yok yani aslında. Seni neden yeneceğim biliyor musun, çünkü sen ne kadar karanlık bir kız olursan ol benim gibi birini ne gördün ne de bir daha görebileceksin. Hiç kimse bir insanı tamamen bilemez ki Ember, sen kafandaki bazı normlar nedeniyle hep seyircilerin sevdiği uçan kaçan hareketler yapıyorsun ve ben bunu çok çok iyi biliyorum. Ama sen, benim nerede yumruk atıp nerede uçacağımı bilemezsin Ember. Kemer umrumda değil, o altın şeyler ancak satabilsem umrumda olurdu. Umrumda olan şey şampiyon zımbırtısıyla yüksek bir mertebede görülen seni ayağımın altına almak. Hala gözlerimin içine bakabiliyorsun çünkü ''şampiyon''sun. Ama kemerin yok olduğunda bakamazsın, bu karanlık zımbırtılarını elinden aldığımda ise, beni ancak bariyerlerin arkasında görebilirsin. Ben ise en kötü halimde bile sana karşı diklenebilirim ve bunun sebebini tüm dünya çok iyi biliyor. Senin korktuğun şeyler var Ember, hem yerde hem gökte. Kemer senin için çok önemli, çünkü o altın parçası olmadan bir şeye benzemiyorsun demi? (Rush'un bu sakinliği Ember'ı çok şaşırtıyor) Ateşli meşaleli şeyler olmadan yüz yüze konuştuk Ember, gerçekler seni biraz acıttı galiba. Heyecanlanıyor gibisin, ben heyecanlanmam.

Rush acayip keyifli bir şekilde ringden gidiyor ve giderken kendisine vurmaya çalışan bir çocuğun elini tutup onu öpüyor. Annesi ise çocuğu hemen geri çekiyor ama Rush'u destekleyen seyircilerin de olduğu dikkatlerden kaçmıyor.
imza

rpg: "el toro blanco" rush
Lunatic Phenomenal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil