GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 23-04-2018, 09:27   #421
rakipsiz
Money Makerz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1065
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 110317
Rep Derecesi: Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Küfürü kapattım.

imza

Massaka
Depremden önce kalırız sakin
Sen konuşma, çağır gelsin bi' abin
Massaka - Monstar yırtıcı A tim
Hesapta yokken patladı partin
Götünüz varsa gel bizi durdur
İki seçenek var: kan ya da sudur
Yeraltı yandı, olaylar budur
Sokak elimde, rapçi sen kudur
Tara, yatırdım dara
1-5-5 çabuk koş ara
Massaka geldi, kırıktır kafa
Gayrimeşru malımız baba (baba)
Bur'da sokaklar kara
Karlar yağınca kapanır yara
Türkçe Rap bak sıkıştı dara
Acımak yok hepsini tara

-

Monstar361
"Burası Kreuzberg" dediğimde terk et
Gözlerde nefret dilimde sert Rap
Ben söylemiştim geleceğiz elbet
Fokusta biz kekleri terlet
Evet tam bura, burası gurbet
Tövbe et şura cennet, "cunubet"
Sokakta dert et bu nasıl bi' dehşet
Ne yap, ne et tüm pisliği def et
Sen hiçbir zaman sen değildin
Bugün de hiçbir bok değilsin
Her fırsatta direkt eğdin
Nefsine karşı boyun eğdin
Durup dura, olur bura
Vurup vur hepsini ölüm tura
Boğa-boğa-boğazını boğar seni bi' bardak suda
Money Makerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-04-2018, 10:15   #422
Straight Edge Messiah
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1550
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 17885
Rep Derecesi: YUKO Şirketin yüzü artık sensin.YUKO Şirketin yüzü artık sensin.YUKO Şirketin yüzü artık sensin.YUKO Şirketin yüzü artık sensin.YUKO Şirketin yüzü artık sensin.YUKO Şirketin yüzü artık sensin.YUKO Şirketin yüzü artık sensin.YUKO Şirketin yüzü artık sensin.YUKO Şirketin yüzü artık sensin.YUKO Şirketin yüzü artık sensin.YUKO Şirketin yüzü artık sensin.

Alıntı Paragon of Virtue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Blast Pro düzenleyemeyecek bu gidişle turnuvayı,ne zaman tarih değiştirseler bir şeyler çıkıyor.

s1mple CS:GO tanrısıdır. Hatta tek tanrı olmak ona yetmez,pantheon oldu 2018de. kennyS'in Titan günlerinden beri bu kadar domine bir oyuncu görmemiştim.
Bence kennyS, Titan zamanlarında bu kadar bile değildi. s1mple çok başka oynuyor ama NaVi bildiğimiz gibi, sürekli final kaybediyor.
imza

Cniversal Uhampion

monday night rollins

#teamrollins

youtube.com/BludgeonPigeoN

"29mart2015-wrestlemania31."
"19haziran2016-moneyinthebank"

instagram
YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-04-2018, 14:31   #423
rakipsiz
Money Makerz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1065
Rep Puanı: 110317
Rep Derecesi: Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Money Makerz Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

https://www.twitch.tv/makerzbaba

Yayındayım full csgo atıyoruz trollüne. Skin mkin görmek isteyen come gardaşlarım zengin yayını sa.
imza

Massaka
Depremden önce kalırız sakin
Sen konuşma, çağır gelsin bi' abin
Massaka - Monstar yırtıcı A tim
Hesapta yokken patladı partin
Götünüz varsa gel bizi durdur
İki seçenek var: kan ya da sudur
Yeraltı yandı, olaylar budur
Sokak elimde, rapçi sen kudur
Tara, yatırdım dara
1-5-5 çabuk koş ara
Massaka geldi, kırıktır kafa
Gayrimeşru malımız baba (baba)
Bur'da sokaklar kara
Karlar yağınca kapanır yara
Türkçe Rap bak sıkıştı dara
Acımak yok hepsini tara

-

Monstar361
"Burası Kreuzberg" dediğimde terk et
Gözlerde nefret dilimde sert Rap
Ben söylemiştim geleceğiz elbet
Fokusta biz kekleri terlet
Evet tam bura, burası gurbet
Tövbe et şura cennet, "cunubet"
Sokakta dert et bu nasıl bi' dehşet
Ne yap, ne et tüm pisliği def et
Sen hiçbir zaman sen değildin
Bugün de hiçbir bok değilsin
Her fırsatta direkt eğdin
Nefsine karşı boyun eğdin
Durup dura, olur bura
Vurup vur hepsini ölüm tura
Boğa-boğa-boğazını boğar seni bi' bardak suda
Money Makerz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Dün, 22:20   #424
The Vigilante
Mike Mizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 303
Rep Puanı: 7235
Rep Derecesi: Mike Mizanin Royal Rumble maçını kazandın.Mike Mizanin Royal Rumble maçını kazandın.Mike Mizanin Royal Rumble maçını kazandın.Mike Mizanin Royal Rumble maçını kazandın.Mike Mizanin Royal Rumble maçını kazandın.Mike Mizanin Royal Rumble maçını kazandın.Mike Mizanin Royal Rumble maçını kazandın.Mike Mizanin Royal Rumble maçını kazandın.Mike Mizanin Royal Rumble maçını kazandın.Mike Mizanin Royal Rumble maçını kazandın.Mike Mizanin Royal Rumble maçını kazandın.

SS en baba 1 tur geçebilir ESL'nin play offlarında bu performansla. Son 5 maçında o kadar kötüydüler ki bir şey diyesi gelmiyor insanın. "Zaten gruptan play offlara çıktı onlar" gibi bir mazaret kabul etmiyorum ben. Yapılmayacak haraketler, ecoya karşı verilen roundlar, sıfır strateji ve kötü aimlerle bunu mazaret edemezler. Normal mm oynayan globaller bile daha çok ciddiye alırdı oyunu. Zaten Dreamhack'te yeterince kötü performans sergilediniz bir de üstüne ESL Pro League'de gösterdiğiniz bu ciddiyetsiz oyun ile sadece round değil, aynı zamanda itibar da kaybediyorsunuz.
imza

RPG: Jack Swagger

1 Time GTW Championship
1 Time GTW Intercontinental Heavyweight Championship
2 Time GTW United States Championship
1 Time GTW Tag Team Championship
1 Time DoR Television Championship
12th Triple Crown Champion
2nd Grand Slam Champion

Mike Mizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt Dün, 23:32   #425
Straight Edge Messiah
YUKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 1550
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 17885
Rep Derecesi: YUKO Şirketin yüzü artık sensin.YUKO Şirketin yüzü artık sensin.YUKO Şirketin yüzü artık sensin.YUKO Şirketin yüzü artık sensin.YUKO Şirketin yüzü artık sensin.YUKO Şirketin yüzü artık sensin.YUKO Şirketin yüzü artık sensin.YUKO Şirketin yüzü artık sensin.YUKO Şirketin yüzü artık sensin.YUKO Şirketin yüzü artık sensin.YUKO Şirketin yüzü artık sensin.

Alıntı Mike Mizanin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
SS en baba 1 tur geçebilir ESL'nin play offlarında bu performansla. Son 5 maçında o kadar kötüydüler ki bir şey diyesi gelmiyor insanın. "Zaten gruptan play offlara çıktı onlar" gibi bir mazaret kabul etmiyorum ben. Yapılmayacak haraketler, ecoya karşı verilen roundlar, sıfır strateji ve kötü aimlerle bunu mazaret edemezler. Normal mm oynayan globaller bile daha çok ciddiye alırdı oyunu. Zaten Dreamhack'te yeterince kötü performans sergilediniz bir de üstüne ESL Pro League'de gösterdiğiniz bu ciddiyetsiz oyun ile sadece round değil, aynı zamanda itibar da kaybediyorsunuz.
Şu maçlarda uzun saçlı spiker çok gereksiz konuşmuyor mu? Her verilen elden sonra "çıktılar, ettiler" demesi insanın sinirini bozuyor. SS fanı olmama rağmen çok sinir bozucu bir maç anlatımı var adamın.
imza

Cniversal Uhampion

monday night rollins

#teamrollins

youtube.com/BludgeonPigeoN

"29mart2015-wrestlemania31."
"19haziran2016-moneyinthebank"

instagram
YUKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil