GüreşTürkiye | WWE Türkiye
Kullanıcı Adınız:
Şifreniz:
Beni Hatırla

Seçenekler Arama Stil
Alt 16-03-2019, 02:39   #211
Kayıtlı Kullanıcı
Prince of Queens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 89
Favori Güreşçisi: The Miz
Rep Puanı: 20804
Rep Derecesi: Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.Prince of Queens WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Alıntı Mr.Pacman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
NEXUS MU?! Oha! Çok güzel şov kaçırmışız. Black Cena Barret'en dehşet üçlü çıkacak gibi. Güzel dream team olmuşlar. Ekibin eline sağlık güzel şov olmuş. Bu arada biraz sonra diyeceklerim eğlence amaçlıdır. Prince of Queens son zamanlardaki promolarıyla-halen gülüyorum lan- zaferi hak etti.

Rpg In: HUNICO'YA YENILMEK NEDIR LAN! Castle seni dövecektim, artık öldüreceğim. Beni bu gereksize harcatmak nedir?!
Oğlum kadın seni benimle maça çıkararak ölüm fermanını imzalayıp eline verdi haberin yok be..
imza

GWA RPG: Hunico

Başarılar: 2x Hardcore Şampiyonluğu

GTW RPG: Roman Reigns

Başarılar: 2x Dünya Ağırsiklet Şampiyonluğu
1x Hardcore Şampiyonluğu
Royal Rumble'da En Çok Kişi Eleme Rekoru (7)
Prince of Queens isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-03-2019, 08:42   #212
This.Is.Haskins.
LeonardoAraujo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 173
Favori Güreşçisi: Mark Haskins
Rep Puanı: 23733
Rep Derecesi: LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.LeonardoAraujo WrestleMania'da yenilmezlik serisine sahipsin.

Drew yargı dağıtmış. Ama dağıtmasa da cash in'le kemer gidebilirdi. Elite tayfa Ember'a yargı dağıtmış. Kemer değişimi yakındır. Onun dışında Wyatt'ın promosu güzeldi. ME ise çarpıcı olmuş. Ben Nexus'un oluştuğuna inanmıyorum açıkçası. Pasifik'te belli olur. Ama gerçekse potansiyelli Black güzel yere kapak atmış olur. Elinize sağlık.
imza

We fell in love, with dust in our lids
And the pain of a severed soul
We lowered our heads and lifted our face
Placed our bodies in celebration
On the lips of a mutilated man
I carry the bones of a deformed child
And my own polluted breath
I speak the old man's words
In a persuasive eloquence
Bless the dust that hides
This unlamented head

Look at my face, did you seen god?

On the crest of fire, our wings are burning
How glorious the pain
And the ways of God, shriek out of tune
All is lost but hope
On the crest of fire
Our wings are burning
To the wind's anthem
All is lost but hope

RPG: Mark Haskins
First Mr. MITB of GWA history
World War III Sole Survivor
Current World Heavyweight Champion

Eski RPG: Hangman Page

Former International Openweight Champion (174 days)
Longest Reigning Champion of GTW history

LeonardoAraujo isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-03-2019, 11:33   #213
where is my mind?
Mike Mizanin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 314
Favori Güreşçisi: AJ Styles
Rep Puanı: 40208
Rep Derecesi: Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.Mike Mizanin Güreş tarihine altın harflerle yazıldın. Artık bir Hall Of Famer'sın.

Hunico reyizin galibiyete ulaşmasına sevindim, hakkını hatta daha fazlasını alacaktır. Elias vs CM Punk maçı kesinleşmiş. Açıkcaı bunun kazananı GWA Championship adayı olacaktır diye düşünüyordum. Ember Moon o arbededen bile galip çıkmış, tebrik ederim. Drew & Strong maçı kazanmış ama iki tarafın da Global Warming'de mağlup olma şansı yüksek. Strong için de daha erken buluyorum, bir süre daha çanta kalacaktır. Böyle başarısız denemeler illa ki olacaktır daha. Wyatt vs OReilly feudunu beğeniyorum. İki isim de iddialı görünüyor. Nexus'un kurulması olayı ilginç olmuş. Tyler Black, John Cena ve Barrett iyi bir kadro. İddialı görünüyor stable. Bakalım Global Warming'te nasıl bir rol oynayacaklar?
imza

GTW RPG: Jack Swagger

1x GTW Championship
1x GTW Intercontinental Championship
2x GTW United States Championship
1x GTW Tag Team Championship
1x DoR Television Championship
12th Triple Crown Champion
3rd Grand Slam Champion

GWA RPG: The Miz
Current GWA Champion
Mike Mizanin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-03-2019, 11:34   #214
alter ego
Duluth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 47
Favori Güreşçisi: Undertaker
Rep Puanı: 1951
Rep Derecesi: Duluth IC kemerini kazandın.Duluth IC kemerini kazandın.Duluth IC kemerini kazandın.Duluth IC kemerini kazandın.Duluth IC kemerini kazandın.Duluth IC kemerini kazandın.Duluth IC kemerini kazandın.Duluth IC kemerini kazandın.Duluth IC kemerini kazandın.Duluth IC kemerini kazandın.Duluth IC kemerini kazandın.

Nexus hayırlı olsun. Bu şovun adamı benim için Hunico kardeşimdir cabrom benim be. Ekibin eline sağlık.
imza

she's a femme fatale
Duluth isimli Üye şuanda  online konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-03-2019, 15:31   #215
reborn rekindle regain
The Last Chaos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Konular: 10
Favori Güreşçisi: Seth Rollins
Rep Puanı: 1845
Rep Derecesi: The Last Chaos IC kemerini kazandın.The Last Chaos IC kemerini kazandın.The Last Chaos IC kemerini kazandın.The Last Chaos IC kemerini kazandın.The Last Chaos IC kemerini kazandın.The Last Chaos IC kemerini kazandın.The Last Chaos IC kemerini kazandın.The Last Chaos IC kemerini kazandın.The Last Chaos IC kemerini kazandın.The Last Chaos IC kemerini kazandın.The Last Chaos IC kemerini kazandın.

Şovu takip edemedim, zaten bir kısmı da bant gelmiş. Nexus kurulmuş, feci bir şekilde geliyoruz anlaşılan. Ekibin eline sağlık.
imza

Haftanın Parlayan Üyesi - 24 Şubat 2019

GWA RPG: Tyler Black
The Last Chaos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Seçenekler Arama
Stil